The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ichigo
Senior Member

Od: 08.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.03.2019, 20:48
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ale z Was łby. Patrząc jak klub potraktował kibiców (pełna olewka, odpowiedzialność zbiorowa, etc.
Kibiców klub traktuje póki co bez zarzutu, olewa natomiast kiboli
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 06.03.2019, 20:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się do kogo Ty kierujesz taki wpis? Czy ktokolwiek tutaj walczy o flagę WSH na stadionie?
Poczułeś się wywołany do tablicy, że odpowiadasz na to pytanie?
Niestety nadal jest dużo takich osób, wystarczy wejść poczytać Shoutboxa czy Twittera. Jeżeli nie czujesz się adresatem tego pytania to lepiej zostawić go tym, którzy tu wchodzą poczytać ten temat, niech się zastanowią nad swoim postępowaniem.
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 06.03.2019, 20:59
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ale z Was łby. Patrząc jak klub potraktował kibiców (pełna olewka, odpowiedzialność zbiorowa, etc.), pracowników klubu, którzy byli tam dużo dłużej niż ostatnie 2 lata (wy.bał) i czytając choćby wypowiedź Kuźby nt syt w dziale sportowym, mogę się tylko domyślać, że zarówno Głowa jak i Kuźba, pewnie pracujący ostanie rok za free liczyli na inne traktowanie. A tego zapewne zabrakło, jak ww. sprawach. Ale oczywiście wszystko można obrócić o 180 stopni, Głowa odchodzi bo jest zajebiście, a Kuźba to niewielka strata.
To znaczy, że już w styczniu klub źle traktował Głowackiego? Przecież to był czas, kiedy my nie mieliśmy licencji, a Arek chciał odejść. Wisłocki wspominał, że wcześniej Głowa myślał o odejściu po aferze z Surmą i w październiku, kiedy zaogniała się sytuacja z wypłatami. I co, w każdym z tych przypadków, to była wina nowego zarządu?

Naprawdę wydaje się wam, że Kuźba odchodzi, bo zarząd nie podpisał kontraktu z jednym lub drugim zawodnikiem? Pewnie poprzednie zarządy podpisywały jak leci, z każdym, którego przedstawił.

Głowa od początku podkreślał, że nie czuje się zbyt komfortowo jako dyrektor sportowy i może właśnie w tym momencie uznał, że po zawierusze z grudnia i wcześniejszym pół roku świecenia oczami za zarząd ma zwyczajnie dość, a ludzie, którzy przejęli Wisłę, w tym jego kolega, dają nadzieje na lepszą przyszłość.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 06.03.2019, 21:04
ale to bardzo dobrze ze Kuzba odchodzi.
moze w koncu nie bedziemy zamknieci w malych ukladach.
Arek ma propozycje jak wroci. czy przyjmie, czas pokaze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.03.2019, 21:04
Konflikt z flagami trzeba wziąć sposobem
Królewski mówił, że podejmuje się spraw o których wszyscy mówią nie możliwe.
Zatem spamujmy tt "niemożliwe, aby ogarnął ratowanie Wisły, gdy będą wisieć flagi kibiców. To jest niemożliwe by się udało"
8)
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁA KRAKÓW 00-04

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.03.2019, 21:07
heoij napisał(a):Wyświetl post
Poczułeś się wywołany do tablicy, że odpowiadasz na to pytanie?
Niestety nadal jest dużo takich osób, wystarczy wejść poczytać Shoutboxa czy Twittera. Jeżeli nie czujesz się adresatem tego pytania to lepiej zostawić go tym, którzy tu wchodzą poczytać ten temat, niech się zastanowią nad swoim postępowaniem.
Chyba masz w takim razie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przykro mi.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.03.2019, 21:25
Odnośnie Głowackiego gang Olsena mówił o innym stanowisku dla niego, czy obecny zarząd również ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.03.2019, 21:34
Zastanawiam się do kogo Ty kierujesz taki wpis? Czy ktokolwiek tutaj walczy o flagę WSH na stadionie?
Czyli na 100% to nie jest ością niezgody pomiędzy "konfliktem" pomiędzy UW a Zarządem? Dajesz sobie rękę uciąć?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2019, 21:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli na 100% to nie jest ością niezgody pomiędzy "konfliktem" pomiędzy UW a Zarządem? Dajesz sobie rękę uciąć?
Nie jestem ani z UW, ani z Zarządu, więc nie wiem o jakie flagi się rozchodzi. Wiem jedynie, że nie chodzi tylko o flagę WSH.

Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy. Heoj napisał tak, jakby część forumowiczów domagała się tej flagi na stadionie, a nie zauważyłem, by coś takiego miało tu miejsce.
Odpowiedz cytując
KuKoC
Member

Od: 05.2008

Stary 07.03.2019, 00:14
Nie jestem ani z UW, ani z Zarządu, więc nie wiem o jakie flagi się rozchodzi. Wiem jedynie, że nie chodzi tylko o flagę WSH.

Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy. Heoj napisał tak, jakby część forumowiczów domagała się tej flagi na stadionie, a nie zauważyłem, by coś takiego miało tu miejsce.
Podobno chodzi o wszystkie flagi z wizerunkiem rekina. Sharks, Bochnia, Płaszów Stary etc.
Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 07.03.2019, 00:39
Raindog mnie sprowokował, przemogłem obrzydzenie i po raz pierwszy od dłuższego czasu polazłem na czosnkowe forum w poszukiwaniu tego ich wspierania WSH.
Przeglądnąłem wiadomy wątek, oczywiście nie cały, tylko ostatnie kilkadziesiąt postów. Jakie wnioski?

Po odrzuceniu heheszków, złorzeczeń i zwykłego trolololo zostały tylko i wyłącznie kpiny z naszego dobrodzieja Królewskiego i życzenia, by nas pogrążył. O WSH nie ma w tych postach kompletnie nic.

Przykładowy post z wczoraj:

Albo po prostu parcie Królewskiego w kierunku ładu korporacyjnego, modern footballu, wymiany kadr na bardziej jajogłowe itd
W tym swoim poczuciu nieomylności wymyślił sobie "misję społeczną", w której pracą po godzinach ma nagle zmienić bankruta w ultra efektywne przedsiębiorstwo. (Nie)stety to co działa w biznesie, bardzo często nie ma przełożenia na kluby piłkarskie i co chwila widać, że jego wyobrażenia mocno rozjeżdżają się z rzeczywistością. Z czasem tam powinno się robić tylko "ciekawiej". Chyba, że znajdzie się gruby sponsor. No ale mając 100 baniek do wydania, nawet szarki są w stanie wrócić z klubem do walki o najwyższe cele.
Reklamę sobie już zrobił. Jak się uda wyjść z bagna to będzie bohaterem. Jak nie, to powie, że próbował, ale po rekinach się nie dało, a pożyczkę ostatecznie odzyska i na niej jeszcze zarobi. Dostał klub do zabawy i eksperymentów. Czego by nie zrobił, wyjdzie na swoje, gorzej może być z pacjentem.

Zanim się na mnie rzucicie, że bronię bandytów i takie tam, podkreślam, że tylko wlazłem na ich forum, bo Raindog stwierdził, ze tam wszystkie żydki liczą na WSH i ich popierają. Nic poza tym, nic nie sugeruję, po prostu relacjonuję.
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.03.2019, 00:42
Cytat:
Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy.

Z tego co kojarzę to użytkownik Rience na shoutboxie dosyć aktywnie o tę flagę walczył, ale nie wiem czy pisał w 100% na poważnie.

I nie dam sobie głowy uciąć czy był jedyny.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!

Odpowiedz cytując
Flinston
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.03.2019, 01:03
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Raindog mnie sprowokował, przemogłem obrzydzenie i po raz pierwszy od dłuższego czasu polazłem na czosnkowe forum w poszukiwaniu tego ich wspierania WSH.
Przeglądnąłem wiadomy wątek, oczywiście nie cały, tylko ostatnie kilkadziesiąt postów. Jakie wnioski?

Po odrzuceniu heheszków, złorzeczeń i zwykłego trolololo zostały tylko i wyłącznie kpiny z naszego dobrodzieja Królewskiego i życzenia, by nas pogrążył. O WSH nie ma w tych postach kompletnie nic.

Przykładowy post z wczoraj:

Albo po prostu parcie Królewskiego w kierunku ładu korporacyjnego, modern footballu, wymiany kadr na bardziej jajogłowe itd
W tym swoim poczuciu nieomylności wymyślił sobie "misję społeczną", w której pracą po godzinach ma nagle zmienić bankruta w ultra efektywne przedsiębiorstwo. (Nie)stety to co działa w biznesie, bardzo często nie ma przełożenia na kluby piłkarskie i co chwila widać, że jego wyobrażenia mocno rozjeżdżają się z rzeczywistością. Z czasem tam powinno się robić tylko "ciekawiej". Chyba, że znajdzie się gruby sponsor. No ale mając 100 baniek do wydania, nawet szarki są w stanie wrócić z klubem do walki o najwyższe cele.
Reklamę sobie już zrobił. Jak się uda wyjść z bagna to będzie bohaterem. Jak nie, to powie, że próbował, ale po rekinach się nie dało, a pożyczkę ostatecznie odzyska i na niej jeszcze zarobi. Dostał klub do zabawy i eksperymentów. Czego by nie zrobił, wyjdzie na swoje, gorzej może być z pacjentem.

Zanim się na mnie rzucicie, że bronię bandytów i takie tam, podkreślam, że tylko wlazłem na ich forum, bo Raindog stwierdził, ze tam wszystkie żydki liczą na WSH i ich popierają. Nic poza tym, nic nie sugeruję, po prostu relacjonuję.

Kto by się spodziewał że wygrzebiesz u nich rozsądniejszy i mądrzejszy post niż większość tutaj.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.03.2019, 06:37

Nie chodzi tylko o flagę WSH, ale wszystkie które zawierają tego małego słodkiego rekinka.

Poczytaj sobie posty przed meczem ze Śląskiem. Sam prowadziłem dyskusje minimum z 3 osobami które twierdziły że flagi to nic złego i tym bardziej miejsce flag WSH jest na wislackiej trybunach. Teraz te osoby się wyciszyły.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.03.2019, 07:29
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Kto by się spodziewał że wygrzebiesz u nich rozsądniejszy i mądrzejszy post niż większość tutaj.
Chlopie wracaj do jaskini.

Teraz ruch kibicowski bedzie sie plul o flagi - to jest naprawde dobre.

Obawiam sie ze ktokolwiek nie przyjdzie do tego klubu bedzie musial stawic czola jakims zjebanym zadaniom ktore beda tylko i wylacznie narastaly z czasem.

Flagi
Wyjazdy
Co dalej?

Jestescie totalnie nie kumaci jezeli to sa dla was rzeczy za ktore warto kopac juz lezacy klub.

No oczywiacie jest druga opcja ktos sie tu panicznie obawia marginalizacji.... No ale przeciez wam chodzi tylko o doping i dobro klubu, nieprawdaz?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 07.03.2019, 09:13
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Ja właśnie czytałem że nie ma dobrej woli od miasta, i robią pod górkę.
A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.

Może tak, może nie... Przez brak jasnego komunikatu ta sprawa żyje własnym życiem i wyszła już dawno na forum publiczne, generując mnóstwo plotek i domysłów.

Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.03.2019, 09:47
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.

Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.
A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.

Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Od: 12.2008

Stary 07.03.2019, 09:54
Do kiedy musimy spłacić dług licencyjny by spać spokojnie o licencje na następny sezon ?
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 07.03.2019, 10:02
nowak napisał(a):Wyświetl post
Do kiedy musimy spłacić dług licencyjny by spać spokojnie o licencje na następny sezon ?
Masz głowę do zajmowania się takimi nieistotnymi błahostkami, by nie powiedzieć pierdołami, zwłaszcza w momencie gdy toczy się poważna dyskusja na naprawdę kluczowy dla istnienia Klubu temat, czyli FLAGI*

* sarkazm

A tak naprawdę- dzięki za to pytanie- może ono pozwoli by temat wrócił na właściwe tory, sam jestem ciekaw jak tutaj sytuacja wygląda.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 07.03.2019, 10:05
Klub chyba nie ma już zaległości licencyjnych.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.03.2019, 10:44
Do końca marca trzeba złożyć wniosek na nowy sezon o licencje i wg mnie cel jest osiągalny ale co dalej to nikt nie wie jeszcze
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 07.03.2019, 12:27
Co Wy tu o jakiejś licencji. Takie tematy to jakieś poboczne bzdety.

Policzmy lepiej ile jest rekinów na flagach bo to bardziej pasjonujący temat
p.s. Może jakaś galeria bo jestem wzrokowcem.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 07.03.2019, 12:30
nowak napisał(a):Wyświetl post
W sumie to problem polega na tym, że spłata długu licencyjnego jest warunkiem koniecznym, ale nie wystarczającym do tego, żeby spać spokojnie o licencję na następny sezon.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.03.2019, 12:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi tylko o flagę WSH, ale wszystkie które zawierają tego małego słodkiego rekinka.

Poczytaj sobie posty przed meczem ze Śląskiem. Sam prowadziłem dyskusje minimum z 3 osobami które twierdziły że flagi to nic złego i tym bardziej miejsce flag WSH jest na wislackiej trybunach. Teraz te osoby się wyciszyły.
Nie wiem, czy chodzi tylko o flagi z rekinami. Różne info się pojawia.

Czytałem i podtrzymuję, że to nie walka o flagę z rekinem. To, że ktoś pisze, że nie przeszkadza mu ta flaga na stadionie nie jest równoznaczne z tym, że o nią walczy. Dla mnie ważniejsze od tego, czy flaga będzie wisieć czy nie jest to, czy konkretne osoby odpowiedzialne za przekręty będą rozliczone. To znaczy, że walczę o flagę?

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.

Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?
Krótkowzroczne to co piszesz. Ja chcę ruchu kibicowskiego, flag, opraw, wyjazdów. Nie masz dla mnie miejsca na stadionie?
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.03.2019, 14:12
Nie wiem, czy chodzi tylko o flagi z rekinami. Różne info się pojawia.

Czytałem i podtrzymuję, że to nie walka o flagę z rekinem. To, że ktoś pisze, że nie przeszkadza mu ta flaga na stadionie nie jest równoznaczne z tym, że o nią walczy. Dla mnie ważniejsze od tego, czy flaga będzie wisieć czy nie jest to, czy konkretne osoby odpowiedzialne za przekręty będą rozliczone. To znaczy, że walczę o flagę?

Krótkowzroczne to co piszesz. Ja chcę ruchu kibicowskiego, flag, opraw, wyjazdów. Nie masz dla mnie miejsca na stadionie?
Ale kto ma rozliczyć za przekręty P. Wisłocki i Królewski Jak się zgody rozlatywały to momentalnie z flag zniknęły, a teraz są jakieś problemy żeby rekin zniknął. Dlaczego Wisła ma firmować organizację która szkodziła i działał na niekorzyść Wisły ?
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 07.03.2019, 14:35
_al3x napisał(a):Wyświetl post
Ale kto ma rozliczyć za przekręty P. Wisłocki i Królewski Jak się zgody rozlatywały to momentalnie z flag zniknęły, a teraz są jakieś problemy żeby rekin zniknął. Dlaczego Wisła ma firmować organizację która szkodziła i działał na niekorzyść Wisły ?
Wisłocki i Królewski niech się wezmą za to co do nich należy oraz za budowanie dobrej atmosfery wokół klubu a nie za rozliczanie kogokolwiek czy za organizowanie ruchu ultras, szycie flag i produkcje szalików.

To będzie z korzyścią dla całej Wisły.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.03.2019, 14:52
regan napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki i Królewski niech się wezmą za to co do nich należy oraz za budowanie dobrej atmosfery wokół klubu a nie za rozliczanie kogokolwiek czy za organizowanie ruchu ultras, szycie flag i produkcje szalików.

To będzie z korzyścią dla całej Wisły.
Nie godząc się na rekina na stadionie właśnie to min robią )))) ( Przy czym nie wszyscy w związku z tym ten dobry nastrój mają ale chyba akurat samopoczucie tychże nie spędza snu z powiek zarządu).
Odpowiedz cytując
Flinston
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.03.2019, 14:56
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie godząc się na rekina na stadionie właśnie to min robią )))) ( Przy czym nie wszyscy w związku z tym ten dobry nastrój mają ale chyba akurat samopoczucie tychże nie spędza snu z powiek zarządu).

Oczywiście, świetna atmosfera. Kibice się kłócą i są podzieleni. W klubie też chyba zbyt ciekawej atmosfery nie ma Kuźba out, Głowacki jak na razie też out i urlop, inwestora nie widać. Zarząd dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Świetną atmosfere budują na prawde.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 07.03.2019, 15:52
Flinston do ....y nedzy jedne z wiekszych zaslug w dzieleniu masz ty.

Na teraz primo to przetrwać bez zadnych ale.
Jadac Twoja logika co zrobisz jak ludzie nie chcacy pozameczowych/nie kibicowskich przekazow powiedza pas? A takich jest troche wiecej.

Oczywiście powiesz, co z Was za kibice, ze nie wspieracie klubu ups skads to znamy.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 07.03.2019, 15:55
@Flinston inwestora niewidać, bo wszsycy powtarzają, że sprzedaż Wisły to kwestia kilku miesięcy - pół roku i o tym Królewski, Obidziński i reszta powtarza od początku. Skąd te pokemony powyłaziły teraz? Jest mi naprawdę wstyd, pokazaliśmy, że potrafimy być jednością w kryzysie, bralismy udział w pięknych akcjach i masie zrzutek a przede wszystkim każdy przejrzał na oczy kto tak naprawdę szkodzi temu klubowi, zima się konczy, sytuacja sie trochę uspokoiła i pozamarzane do tej pory rekinki powoli wypływają i zaczynają jątrzyć.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów