The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.06.2018, 17:44
#NieDlaStolarczyka
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.06.2018, 17:45
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy zajebisty zarząd tylko ludzie wokół wilki. Aha.
Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.

Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 14.06.2018, 17:48
Czaro, jeśli w robocie chcesz dobrze a wychodzi średnio to jak to dalej wygląda? Alternatywy nie ma ale do ....y nędzy skończymy z ich usprawiedliwianiem pechem czy chęciąmi.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 14.06.2018, 17:52
czaro napisał(a):Wyświetl post
Chcą dobrze, wychodzi średnio, debatować możemy nt. słuszności poszczególnych posunięć i potencjału. A teraz najważniejsze: DLA TS NA DZIŚ NIE MA ŻADNEJ ALTERNATYWY.

Chyba, że tą alternatywą jest wejść na forum i napisać: "Zarząd do dymisji!", "Wisła od nowa!". Jak macie tak pisać, to może na onecie? Chyba, że to ja pomyliłem adresy, ale myślałem, że tu będziemy rozmawiać na poziomie.
A z kim tu chcesz rozmawiac na poziomie, jsk co drugi to albo gimnazjalista, albo piszacy glupoty pod wplywem emocji. Nawet 7 kotow rozczarowal ostatnio.
Odpowiedz cytując
Ned
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2011

Stary 14.06.2018, 18:46
#NieDlaSedonh
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 19:19
https://imgur.com/a/2G4mf3e

Profesjonalizm, moi mili, profesjonalizm
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.06.2018, 19:32
No i co w tym nieprofesjonalnego?
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 19:39
Klub może mieć w dupie zdanie kibiców, ale nie musi tego okazywać lajkując takie posty, to jakby Real polajkował komunikat o zwolnieniu trenera Hiszpanii
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 14.06.2018, 19:42
a może wpadliście już w taki amok, że czepiasz się wszystkiego, co tylko się da...nawet kto, co zalajkował. Jakby to było największym problemem.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2018, 19:52
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Klub może mieć w dupie zdanie kibiców, ale nie musi tego okazywać lajkując takie posty, to jakby Real polajkował komunikat o zwolnieniu trenera Hiszpanii
Zdanie kibiców? To nie moje zdanie, więc sorki...
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 19:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zdanie kibiców? To nie moje zdanie, więc sorki...
No cóż, tym razem jesteś w mniejszości drogi kolego patrząc na komentarze
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2018, 19:55
Na komentarze gdzie?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.06.2018, 20:17
Internetowe komentarze nie są miarą nastrojów większości kibiców. To że masz dużo czasu wolnego i ładujesz płaczliwe posty jeden za drugim niczego nie zmieniają i o niczym nie świadczą.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 20:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Internetowe komentarze nie są miarą nastrojów większości kibiców. To że masz dużo czasu wolnego i ładujesz płaczliwe posty jeden za drugim niczego nie zmieniają i o niczym nie świadczą.
Za to wpisy na shoutboxie 10 użytkowników pewnie są lepszą miarą, co?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 14.06.2018, 20:31
Moze w intenecie, gdzies tam w wirtualnym swiecie ale nie na stadionie...a to glownie tam i dla nich Wisla gra
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 14.06.2018, 21:01
Jestem zawsze na stadionie a mimo to jestem przerażony.
Jak przychodził Tadeusz Pawłowski większość z nas wiedziała, że to się nie może udać. zarząd twierdził inaczej. Nie chcę być złym prorokiem ale obawiam że teraz jest tak samo.

Jeszce zrozumiałbym gdyby chodziło o dyrektora sportowego. Z biedą bym to przyjął ale trener.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2018, 21:07
I co - wesprzesz akcję #niedlastolarczyka z tego powodu?
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 14.06.2018, 21:16
Tak bo co przemawia za tym że był on trenerem

Od czerwca 2009 zadebiutował w roli trenera wraz z Leszkiem Pokładowskim poprowadził zespół rezerw Pogoni Szczecin. Jesienią 2009 prowadził drużynę juniorów starszych Pogoni. W sierpniu 2010 roku zastąpił Piotra Mandrysza na stanowisku pierwszego trenera Pogoni. 9 listopada 2010 roku został zwolniony z zajmowanego stanowiska.

Od 19 marca 2013 roku do 18 grudnia 2014 roku pełnił funkcję asystenta trenera Pogoni Szczecin - najpierw Dariusza Wdowczyka, a potem Jána Kociana.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 14.06.2018, 21:21
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post

Od czerwca 2009 zadebiutował w roli trenera wraz z Leszkiem Pokładowskim poprowadził zespół rezerw Pogoni Szczecin. Jesienią 2009 prowadził drużynę juniorów starszych Pogoni. W sierpniu 2010 roku zastąpił Piotra Mandrysza na stanowisku pierwszego trenera Pogoni. 9 listopada 2010 roku został zwolniony z zajmowanego stanowiska.

Od 19 marca 2013 roku do 18 grudnia 2014 roku pełnił funkcję asystenta trenera Pogoni Szczecin - najpierw Dariusza Wdowczyka, a potem Jána Kociana.
Tym bardziej jest do dziwne że Radek Sobolewski chce się dać podporządkować facetowi który startuje z niższego pułapu niż on. Kompletnie nie logiczne. Kto tu od kogo ma się uczyć i zdobywać doświadczenie bo nie jestem wstanie zrozumieć. To Radek będzie uczył Stolarczyka tej drużyny przynajmniej przez pierwszy okres. Jest to niewątpliwie chora sytuacja. Z pośród ten potencjalnej trójki Jop, Sobol, Stolarczyk musi rządzić ten o najmocniejszej osobowości, nie może być tak że odpowiedzialność za drużynę rozmyje się na 3 osoby.
Ostatnio edytowane przez wester : 14.06.2018 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 21:25
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post

"Będzie bardziej Wiślacko"
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 14.06.2018, 21:46
Coż. Nasze władze oszalały ale może w tym szaleństwie jest metoda?

W sumie Kiko jak przychodził z 3 ligi to co by nie powiedzieć też były obawy, wielkie wizje upadku podśmiechujki że amator prowadzi Wisłe, poł piłkarksiej Polski szydziło, że jak to trener z 3 ligi moż3 prowadzić zespół ekstraklasy itd.

A okazało się że nawet jako tako sobie poradził, bez rewelacji ale nie zawiódł.

Co by nie powiedzieć posunięcie z Kiko było równie szalone jak to teraz ze Stolarczykiem.

Nasi decydenci widocznie mają stalowe nerwy

Oby się to szaleństwo udało. Życze tego Wisełce!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 14.06.2018, 21:51
regan napisał(a):Wyświetl post
Coż. Nasze władze oszalały ale może w tym szaleństwie jest metoda?

W sumie Kiko jak przychodził z 3 ligi to co by nie powiedzieć też były obawy, wielkie wizje upadku podśmiechujki że amator prowadzi Wisłe, poł piłkarksiej Polski szydziło, że jak to trener z 3 ligi moż3 prowadzić zespół ekstraklasy itd.

A okazało się że nawet jako tako sobie poradził, bez rewelacji ale nie zawiódł.

Co by nie powiedzieć posunięcie z Kiko było równie szalone jak to teraz ze Stolarczykiem.

Nasi decydenci widocznie mają stalowe nerwy

Oby się to szaleństwo udało. Życze tego Wisełce!
Tylko, że jednak Kiko parę klubów w życiu seniorskich już wtedy poprowadził a Stolar...został wyjebany z seniorów po 3 miechach.. wg mnie to jednak większe szaleństwo, można się zastanawiać dlaczego nie postawiliśmy na Paszula czy kogoś z 1 Ligi, naprawde nie chcą przyjść do Wisły? Wolą kisić się w niższej klasie niż pokazać się Polsce całej? Mi się wydaje, że to jednak kolejny raz kolesiostwo zadecydowało...
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 14.06.2018, 22:02
No i przyjmując Kiko mieliśmy tylko spór z Wdowczykiem.
Teraz mamy do opłacenia dwa kontrakty trenerskie i dwa spory sądowe...

Aż się przypomina: "Zapłacimy, zapłacimy! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion!"
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.06.2018, 00:08
Pogubili się.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.06.2018, 00:17
wester napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej jest do dziwne że Radek Sobolewski chce się dać podporządkować facetowi który startuje z niższego pułapu niż on. Kompletnie nie logiczne. Kto tu od kogo ma się uczyć i zdobywać doświadczenie bo nie jestem wstanie zrozumieć. To Radek będzie uczył Stolarczyka tej drużyny przynajmniej przez pierwszy okres. Jest to niewątpliwie chora sytuacja. Z pośród ten potencjalnej trójki Jop, Sobol, Stolarczyk musi rządzić ten o najmocniejszej osobowości, nie może być tak że odpowiedzialność za drużynę rozmyje się na 3 osoby.
Ależ całkowicie logiczne, Radek nie chce zapłacić głową i spaleniem kariery przy dość prawdopodobnej wtopie całego przedsięwzięcia.

[23/42]
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 15.06.2018, 07:30
Bardzo ciekawa postawa biorąc pod uwagę, że Radek był jedną z przyczyn pożegnania Carrillo. Jestem niemile zaskoczony jego decyzją. Dziwie się też zarządowi, że na klęczkach nie poszedł przeprosić się z Kiko, jego powrót byłby jednym z logiczniejszych obecnie posunięć.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 15.06.2018, 07:38
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawa postawa biorąc pod uwagę, że Radek był jedną z przyczyn pożegnania Carrillo. Jestem niemile zaskoczony jego decyzją. Dziwie się też zarządowi, że na klęczkach nie poszedł przeprosić się z Kiko, jego powrót byłby jednym z logiczniejszych obecnie posunięć.
Problem tylko w tym, że nie ma żadnych gwarancji, że Kiko by tu wrócił. Nawet gdyby wrócił to jaką mamy pewność, że w pełni angażowałby się w pracę z piłkarzami? W ogóle to sytuacja na tyle kuriozalna, że nie przypominam sobie, by w profesjonalnej piłce kiedykolwiek miała miejsce. Chyba, że się mylę?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Stary 15.06.2018, 07:43
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Co Ty lepiej zatrudnić kolegów
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 15.06.2018, 08:29
sedonh

problem jest taki, że to nie są koledzy z podwórka, szkoły czy od wspólnego chlania w barze, to są osoby które coś dla Wisły Kraków zrobiły, i którzy chcą coś dla tego klubu jeszcze zrobić, a nie tylko rwać kasę.....

Jakiś czas temu był najazd na klub, że olewa byłych zawodników, nie próbuje angażować ich w życie klubu po zakończeniu kariery....

Pytania do zarządu są 2 - sprawa kontraktu Carrillo i sprawa Junco - tutaj i tylko tutaj oczekuję konkretów. Reszta dotyczy zarządzania klubem i każdy właściciel klubu (a jest nim TS !!!) może to robić w sposób jaki uważa za słuszny - zwłaszcza, że to oni jako z jednej strony przedstawiciele właściciela z drugiej jako zarząd klubu mają pełną wiedzę o stanie klubu - wyciąganie głodnych kawałków w postaci czy wzrosło zadłużenie etc niczemu nie służy......
Tak samo kibice mają możliwość zadecydować czy kupią karnet czy nie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 15.06.2018, 08:34
hahaha, to jak to było? teraz już tylko jednemu trenerowi płacimy? nie jednemu, a czterem

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...89248058363905
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów