The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.01.2018, 20:00
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Jak chyba dalej nie kumam. To znaczy, że oprócz sekcji piłkarskiej, koszykarskiej, siatkas\rskiej, judo i innych takich, będziemy dodatkowo mieli sekcję GRANIA W FIFĘ? Dobrze ja to rozumiem?
W uproszczeniu wygląda na to, że tak. Tylko myśle, ze do fify się nie ograniczą, a będą tez inne gry.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 28.01.2018, 20:18
Drużyna esportowa nie jest po to, żeby zarabiać pieniądze na klub piłkarski, ludzie. Tu o reklamę wśród młodych ludzi chodzi, co przekłada się na kasę, ale nie bezpośrednio.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.01.2018, 20:26
Jest to w planach, ale teraz nie chodzi o to.
DD nawet konkretnie się w jednym z tweetow do tego odniósł, że nie w tym rzecz, ale kibice rozczarowani nie będą.

https://twitter.com/damiandukat/stat...27815548755968
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 28.01.2018, 20:28
Do skasowania.
Odpowiedz cytując
Ned
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2011

Stary 28.01.2018, 20:59
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jest to w planach, ale teraz nie chodzi o to.
DD nawet konkretnie się w jednym z tweetow do tego odniósł, że nie w tym rzecz, ale kibice rozczarowani nie będą.

https://twitter.com/damiandukat/stat...27815548755968
ten tweet nie neguje esportu tylko mówi ze informacja nie będzie rozczarowaniem
Odpowiedz cytując
kangurekm
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.01.2018, 21:10
Nikt jeszcze nie zaproponował kwestii nowego (starego?) sponsora technicznego - najlepsza umowa w Polsce? Dedykowane koszulki?
Skoro Hiszpania... Joma?
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez kangurekm : 28.01.2018 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.01.2018, 21:21
Chińczycy wjeżdzają w nas z kasą jak w Milan, stąd zmiana sparingpartnera w ostatniej chwili. Chińczycy chcieli deal'a opijać oglądając dwie "swoje" drużyny.

A tak poważniej to pożyjemy, zobaczymy. Skończy się pewnie na wymianie krzesełek na jednej z trybun.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 28.01.2018, 21:33
@up

czyli Stechert?
Odpowiedz cytując
Grucha
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 28.01.2018, 21:43
Jeszcze odniosę się do tego esportu. W tym momencie trwają zawody w Counter Strike. Liczba oglądających na platformie twitch.tv to ponad 1mln. Powstają specjalne stacje telewizyjne zajmujące się transmisją tylko takich wydarzeń. Więc jakby nie patrzeć nisza jest, trzeba tylko dobrze w ten biznes wejść.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.01.2018, 21:52
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
@up

czyli Stechert?
Ja dalej wierze. Skoro w gazetach pisali to musi prawda.

Grigorie i Galamaz tez dolecą. W końcu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 28.01.2018, 22:20
Jak chyba dalej nie kumam. To znaczy, że oprócz sekcji piłkarskiej, koszykarskiej, siatkas\rskiej, judo i innych takich, będziemy dodatkowo mieli sekcję GRANIA W FIFĘ? Dobrze ja to rozumiem?
Ja sie zgłaszam na ochotnika w Contre. Na jednym zyciu całą gre przechodze.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 28.01.2018, 22:45

To juz powoli staje sie normalne. to juz nie lata 90. dzisiaj kazdy ma dostep do internetu i trzeba to wykorzystac , tym bardziej ze mozna trochę zarobic a przede wszystkim duza reklama dla klubu /marketing

swoje druzyny e sportowe maja m.in. Manchester City, West Ham United, Valencia, Besiktas, Schalke 04, Dynamo Moskwa, Sporting Lizbona, Dynamo Kijow, FC Kopenhaga, Ajax Amsterdam, PSG, a nawet grajaca w NBA druzyna Philadelphia 76ers

a bedzie tego coraz więcej.. to sie rozwija bardzo szybko
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 28.01.2018, 22:49
aNouc napisał(a):Wyświetl post
To juz powoli staje sie normalne. to juz nie lata 90. dzisiaj kazdy ma dostep do internetu i trzeba to wykorzystac , tym bardziej ze mozna trochę zarobic a przede wszystkim duza reklama dla klubu /marketing

swoje druzyny e sportowe maja m.in. Manchester City, West Ham United, Valencia, Besiktas, Schalke 04, Dynamo Moskwa, Sporting Lizbona, Dynamo Kijow, FC Kopenhaga, Ajax Amsterdam, PSG, a nawet grajaca w NBA druzyna Philadelphia 76ers

a bedzie tego coraz więcej.. to sie rozwija bardzo szybko
Przeca my mamy zaległości w wypłatach, a tu jakieś nowe sekcje ludzie chcą, no proszę was.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.01.2018, 22:56
Ned napisał(a):Wyświetl post
ten tweet nie neguje esportu tylko mówi ze informacja nie będzie rozczarowaniem
Moim zdaniem za duże słowa padły na TT z ich strony, any miało to oznaczać E-sport. Rzecz na czasie, ale raczej trudno rozpatrywać ją w kategorii milowych kroków do przodu czy wiatru w żagle. I kibice by ich zjedli za taki finał sprawy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 28.01.2018, 23:07
Grucha napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze odniosę się do tego esportu. W tym momencie trwają zawody w Counter Strike. Liczba oglądających na platformie twitch.tv to ponad 1mln. Powstają specjalne stacje telewizyjne zajmujące się transmisją tylko takich wydarzeń. Więc jakby nie patrzeć nisza jest, trzeba tylko dobrze w ten biznes wejść.
Rozumiem, że są ludzie, którzy grają w gry. Mi się kilka też podoba, gdybym miał czas - grałbym. Ale nie zrozumiem, jak można w telewizji oglądać, jak grają inni. Co za strata czasu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 28.01.2018, 23:08
A czym to sie rozni od ogladania tego jak inni graja w pilke nozna?
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 28.01.2018, 23:27
Takie czasy, że prędzej czy później Wisła sekcję esportu będzie miała tak jak wszystkie drużyny. Świat idzie do przodu, a gimbogrubaski w wolnym czasie po lekcjach lubią patrzeć jak inni grają w gry (bo nie dość, że nie chce im się uprawiać sportu to nawet nie chce już im się samodzielnie grać). Ja to rozumiem i wbrew sobie akceptuję.

Ale jak już ma do tego dojść to błagam - niech dla tego esportu powstanie osobna strona, żeby tu o tym g*wnie nie musiał człowiek nic czytać. Już nawet teraz się kilka osób uaktywniło... Sio na jutuba z gierkami!
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 28.01.2018, 23:36
To co uważam, że można usprawnić w klubie to polityka historyczna. Wisła ma piękną historię w szczególności tą stosunkowo nie dawną. Wielu zawodników która grała w tym klubie było naprawdę bardzo dobrze odbieranych nie tylko przez kibiców Wisły ale kibiców w całej PL. Dlatego spróbowałbym ich od czasu do czasu włączyć w życie klubu. Czy to zrobić z kimś wywiad na video, powspominać stare czasy. Plus można byłoby np dokooptować do tego jakieś urywki z meczów gole jeśli jest taka możliwość prawna. ( gdzieś można uzyskać takie materiały od kolekcjonerów.) Czy to poprosić o komentarz na temat aktualnej sytuacji itd.
Odpowiedz cytując
Grucha
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 28.01.2018, 23:44
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak już ma do tego dojść to błagam - niech dla tego esportu powstanie osobna strona, żeby tu o tym g*wnie nie musiał człowiek nic czytać. Już nawet teraz się kilka osób uaktywniło... Sio na jutuba z gierkami!
Strasznie dramatyzujesz. Dwa główne sporty w Wiśle to piłka nożna i koszykówka kobiet. Mamy wiele innych sekcji w TSie, ale jak widać nikt się o nich jakoś specjalnie tutaj na forum nie rozpisuje. Nawet jeżeli powstanie osobny dział to nie jesteś zobowiązany do jego czytania.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 28.01.2018, 23:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A czym to sie rozni od ogladania tego jak inni graja w pilke nozna?
Touche!

Jedyne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi do głowy, to że oglądam Wisłę, bo jestem z nią emocjonalnie związany (innych meczów praktycznie nie oglądam) i trochę to przypomina sytuację, w której zaglądam do dziecka do pokoju i przez chwilę obserwuję, jak gra na komputerze. Albo siedzę ze znajomym przed PS i wymieniamy się padem.

Ale tak, z grubsza rzecz biorąc - też jest bez sensu : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.01.2018, 00:12
Gejming jest dochodowy i bardzo popularny, sam swojego czasu trochę grałem, jak taki dochodowy nie był, nawet jakieś turnieje się grało na przełomie millenium Wiem też jak IEM wygląda od kuchni, znajomy jest tam szychą.

Co nie zmienia faktu, że raczej nie ma to nic wspólnego z Wisłą. Niektórzy dość mocno odpłynęli w dywagacjach

Info na 100% będzie dotyczyć sekcji piłki nożnej Wisły Kraków, bo inaczej nie byłoby takiego halo wokół tego.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.01.2018 o godz. 00:45.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 29.01.2018, 06:44
rozpisany temat o esporcie jakby to miała być ta "bomba". ja myślę, że jeżeli jest prawdą co pisał Tego, to może się okazać, że jest jakiś sponsor strategiczny. tym bardziej biorąc pod uwagę jeden krok jak dwa tysiące, czy jak to tam było... może rzeczywiście pospadamy z krzeseł/foteli i na to liczę
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.01.2018, 06:58
Podejrzewam ze chodzi o kase za Brleka
Genoa sprzedala zawodnika do Monaco za 23 mln E
To moze w koncu splacili transfer
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 29.01.2018, 07:00
I to niby miałoby się wiązać z takim podgrzaniem atmosfery na tt? Bo nam zapłacili?
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 29.01.2018, 07:04
A jaki to ma związek z wyjazdem całego zarządu do Hiszpanii ?
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 29.01.2018, 07:23
Dla kibicow bomba to jakis hitowy transfer. Dla zarzadu bomba to naplyw $ do klubu i tu pewnie lezy tajemnica. Jakis wiekszy sponsor który podreperuje finanse klubowe, byc moze porównywalny do LV
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.01.2018, 07:43
South napisał(a):Wyświetl post
A jaki to ma związek z wyjazdem całego zarządu do Hiszpanii ?
A bylo napisane gdzies ze ma to zwiazek ?
Bo mogli poleciec sievpochwalic, ze wszystkie zaleglosci poplacone
Nie mam wiedzy zadnej, dywaguje tylko
Ale jakby byl jakis hit to wydaje mi sie ze by go zakomunikowali wprost
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 29.01.2018, 08:01
Jedynym hitowym transferem mógłby być Błaszczykowski. Tylko, że po niego zarząd nie jechałby do Hiszpanii, tylko do Niemiec. Ponadto Kuba ma kontuzje, której leczenie idzie wolniej niż zakładano.

Ewentualna współpraca z Villarreal - nie sądze, chyba, że od razu zobaczylibyśmy jej efekty w postaci wypożyczenia jakiegoś zawodnika do nas. W przeciwnym razie ciężko, żeby to aż tak podjarało kibiców.

Wychodzi na to, że jedyną opcją jest kolejny sponsor i solidny zastrzyk siana.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 29.01.2018, 08:14
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A bylo napisane gdzies ze ma to zwiazek ?
Bo mogli poleciec sievpochwalic, ze wszystkie zaleglosci poplacone
Nie mam wiedzy zadnej, dywaguje tylko
Ale jakby byl jakis hit to wydaje mi sie ze by go zakomunikowali wprost

P.Prezes pisała ze jest w pracy w Hiszpanii i chce przywieźć dobre wiadomości. Dlatego wiąże tą bombę z Hiszpanią.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.01.2018, 08:16
Myślę że taka umowa z Villareal, dzięki której moglibyśmy co roku mieć po kosztach wynajety ośrodek treningowy, do tego wymiana zawodników, trenerów, to może mieć naprawdę sens.
Innym tropem jest nowy sponsor techniczny/sportowy. Natomiast kierunek hiszpanski jest tu co najmniej dziwny.

Ew. Opchnieto Carlitosa za 5 mln euro. Dukat w wywiadzie dosc dziwnie wspomnial, że Carrillo bardziej zależy na poukladaniu defensywy, niż na Carlitosie. Niejako już robiąc dobry grunt, pod ew. jego odejście. Nie sądzę aby się to stalo lada dzień, ale i do końca lutego (zamkniecie okna m.in. w Chinach) to już prędzej.

Myślę, że opcja z Villareal wydaje się najbardziej realna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów