The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.07.2008, 11:00
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
http://www.goool.pl/main.php?id=13588
Ach te cudowne polskie serwisy sportowe.
Fajnie tu pisze tak "Jeśli tak się stanie Nei będzie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy występujących w ekstraklasie. Brazylijczyk rocznie wzbogacać będzie się o 300 tysięcy euro." Rocznie 300 tys. euro xD
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.07.2008, 11:11
W dzisiejszej wyborczej pisza o duzym zainteresowaniu Wisły panem Radomskim,ten znowu nie chce wracac jesli juz to tylko do Lecha.Do konca lipca wszystko ma sie rozstrzygnac.
Odpowiedz cytując
Weez3r
Member

Od: 06.2007

Stary 22.07.2008, 12:48
Sillanpaa zakończył testy

http://wislasoccer.com/news_item_9709.htm
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.07.2008, 13:05
- Nie jesteśmy blisko porozumienia z Bułgarami - powiedział stanowczo Jacek Bednarz, pytany dziś przez dziennikarzy o nurtującą wszystkich sprawę tajemniczego transferu Brazylijczyka "Nei". - Nie jesteśmy blisko, tylko tyle mogę powiedzieć - dodał Bednarz zapytany ponownie o to czy Wisła rozmawia z CSKA Sofia.

Wcześniej pytany o Brazylijczyka Bednarz zasłaniał się procedurami, które czekają Wisłę, w tym załatwienie napastnikowi... pozwolenia na pracę, jako obywatelowi kraju spoza Unii Europejskiej.

- W normalnym przypadku załatwienie pozwolenia na pracę trwa około 3 miesięcy. Ufam, że w tym przypadku udałoby nam się wprowadzić w życie jakieś procedury przyśpieszające. Wszelkie porozumienia, jakie zawrzemy, zależą od tego czy ktoś dostanie, czy też nie dostanie pozwolenia na pracę - mówił Bendarz.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 22.07.2008, 13:33
piter116 napisał(a):Wyświetl post
- Nie jesteśmy blisko porozumienia z Bułgarami - powiedział stanowczo Jacek Bednarz, pytany dziś przez dziennikarzy o nurtującą wszystkich sprawę tajemniczego transferu Brazylijczyka "Nei". - Nie jesteśmy blisko, tylko tyle mogę powiedzieć - dodał Bednarz zapytany ponownie o to czy Wisła rozmawia z CSKA Sofia.

Wcześniej pytany o Brazylijczyka Bednarz zasłaniał się procedurami, które czekają Wisłę, w tym załatwienie napastnikowi... pozwolenia na pracę, jako obywatelowi kraju spoza Unii Europejskiej.

- W normalnym przypadku załatwienie pozwolenia na pracę trwa około 3 miesięcy. Ufam, że w tym przypadku udałoby nam się wprowadzić w życie jakieś procedury przyśpieszające. Wszelkie porozumienia, jakie zawrzemy, zależą od tego czy ktoś dostanie, czy też nie dostanie pozwolenia na pracę - mówił Bendarz.
Czasami myślę że interesujemy się kimś tylko po to żeby można było kogoś zwyzywać, po marudzić sobie, że się nie udało.
Nie tak dawno było głośno o transferze naszych rywali Beitaru. Przyszedł do nich Urugwajczyk Sebastian Abreu i nie musieli się jakoś martwić o pozwolenie na prace czy coś takiego. Trochę nie fair to wszystko.
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 22.07.2008, 14:49
Z serii: Informacje z Bułgarii:

Prezydent CSKA Aleksander Tomov oświadczył, że jest duża szansa na pozostanie Nei w CSKA i to pomimo tego, że ten chce jak najszybciej odejść z drużyny wojskowych. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że nikt nie daje satysfakcjonujących klub z Sofii pieniędzy. Taka sytuacja z pewnością ucieszy trenera CSKA, który liczy właśnie na takie rozwiązanie.
Później jest jeszcze info, że pojawić się ma kilku nowych graczy, ale to już nas nie dotyczy.

Koneferencja o którą ktoś pytał - zaczęła się o 15. i jak donoszą - dotyczy głownie licencji CSKA na grę w lidze i przekrętów finansowych.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.07.2008, 18:01
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
No ja mam do niego tyle, że jak do wydania jest 0 zł to nam nie potrzebny człowiek od transferów. A, że jednak coś mamy to móglby lobbować Pawłowskiego (będzie za friko), Hernaniego (też za friko), a nie czarować Neiem, jak wie, że nik 1 mln euro na stół nie rzuci.
Podstawowy problem naszego społeczeństwa polega na głupocie, tzn nieumiejętności interpretacji i rozumienia tekstu pisanego.
Dlaczego sądzisz, że Bednarz nie lobbował/ nie lobbuje Pawłowskiego i Hernaniego? Bo gazety o tym nie piszą? Transfery klubu to tajemnica handlowa, której kulisów przeważnie nie ujawnia się nawet po zakończeniu negocjacji, gazety opierają się jedynie na domysłach i przeciekach. Taki np. Kallon miał trafić najpierw do Wisły, potem do Crvenej Zvezdy, a nadal pozostaje bez klubu. Jodłowiec był już w Wiśle na 99%. Mam przypomnieć inne Pitbulle, Polaki itp. ?
Po pierwsze, jeżeli jakaś gazeta twierdzi, że Wisła się kimś interesuje, to to nie musi być prawda.
Po drugie, jeżeli żadna gazeta nie pisze, że się kimś interesujemy, to nie oznacza, że się nim nie interesujemy. Dla przykładu temat Neia wyśledziły media bułgarskie, a nie polski.
Przestańcie utożsamiać słowa mediów ze stanowiskiem klubu.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.07.2008, 18:28
....
Sprawa Lewandowskiego jest o tyle specyficzna bo na niego podobna kasa była, oferta była ale sam zawodnik nie chciał przyjść do Wisły, a to jak się można domyślić jest również ważne przy transferze. Pawłowski akurat czuje mięte do Legii więc nawet kasa zapewne nie pomogłaby w ten sytuacji
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 22.07.2008, 18:44
Co do Pawłowskiego to On sam o tym mówił.
Rozmawiałeś z nim? Rozumiem, że przeczytałeś artykuł, w którym redaktor albo powoływał się na słowa Pawłowskiego, albo przytaczał jakąś jednozdaniową wypowiedź. W tym okienku takich "wywiadów" widziałem kilkanaście, większość z nich wzajemnie sobie zaprzeczała. Przykład Iwański- według jednych był jedną nogą w Wiśle, według drugich Wisła nie złożyła oferty. Oba artykuły poparte wypowiedziami piłkarza. Dalej, czytałem "wypowiedź" Jodłowca wg, której miał wsiadać w samolot i wracać ze zgrupowania do Polski, bo tak mu kazał klub. Naprawdę Sobolewski nie zaprzestał udzielania wywiadów bez powodu.

Sprawe Nei potwierdził sam Bednarz (chodzi mi tylko o to, że w ogóle są/byli nim zainteresowani).
Potwierdził dzisiaj i powiedział, że nie jesteśmy blisko porozumienia, co nie oznacza, że porozumienia nie osiągniemy. Przez tydzień mógł być wymysłem prasy i było dobrze, a jak zainteresowanie się potwierdza, to już jest źle.

(...)ale sprawa Pawłowskiego jest już przesądzona, Lewandowski też przeszedł koło nosa.
Też tak myślę, ale nie jest to owocem braku zainteresowania ze strony Wisły, tylko tego, że Pawłowski kibicuje Legii, tak jak i Majewski i Lewandowski, te transfery z miejsca były trudne, wręcz nierealne właśnie z tego względu.

Dlatego jak nie ma kasy to po co nam spec od transferów, bo nawet najlepszy dytrektor sportowy za 0 zł Ronaldinho by nie kupił.
Pamiętam jak zimą dwa lata temu był lament, że nie mamy dyrektora sportowego.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 22.07.2008, 18:59
Cytat:
Poważnie? jestem zszokowany, sam to wymyśliłeś czy ktoś ci podpowiedział?
Ja cały czas myślałem że chcemy kupić jak najdrożej i dlatego transfer się przeciąga
Nie załapałeś o co chodzi, widocznie to przerasta twoje możliwości.
Cytat:
Jednym bramkostrzelnym? Przecież Brożek nie strzela w sparingach więc jak go można nazwać bramkostrzelnym
W przeciwieństw do ciebie wiem jak wyglądał poprzedni sezon.
Cytat:
Żeby nie było że się czepiam bez powodu, skąd wiesz jakie są nasze możliwości?
Kibicuję Wiśle troszkę dłużej i w przeciwieństwie do ciebie wiem, że nie wydajemy na jednak zawodnika ponad milion euro.

Jeśli chcesz dalej kontynuować tą rozmowę to zapraszam na PW bo z tematu o polityce transferowej robisz sobie śmietnik, jeśli masz coś do mnie ? mogłeś załatwić to odrazu na PW. Moderatorzy powinni nagradzać takich jak ty banem bo odpoczynek od forum ci się przyda.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.07.2008 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.07.2008, 19:19
@westerstyl - to ty nie załapałaś ironii którą przesiąknięty był mój post. Tekst o Brożku był skierowany do napinaczy którzy płaczą że Brożek jest bez formy, nie strzela bramek i w ogóle nie mamy napastnika i będziemy walczyć o utrzymanie. Ja nie mam nic do ciebie tylko do osób które na spekulacjach prasowych wyrabiają sobie zdanie na temat Bednarza, naszej kasie klubowej, chęci rezygnacji przez Cupiała.
Tyle off-topu, temat uważam za zakończony, napisałem tutaj a nie na PW żeby wyjaśnić pewne niejasności które powstały

Słowa Bednarza "że są daleko od porozumienia" nie brałbym zbyt poważnie. Równie dobrze mogą być blisko porozumienia tylko nie chcą się z tym ujawniać, chcą pokazać CSKA że aż tak bardzo im nie zależy itd.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.07.2008, 21:00
Zakrzewski o którm niedawno pisało sie że może trafić do Wisły został wypozyczony do Arki i już strzelił gola w sparingu.Pomału wszyscy zawodnicy którymi interesowała sie Wisła znajdują nowych pracodawców szkoda że nie przy Reymonta.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Stary 22.07.2008, 21:13
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Zakrzewski o którm niedawno pisało sie że może trafić do Wisły został wypozyczony do Arki i już strzelił gola w sparingu.Pomału wszyscy zawodnicy którymi interesowała sie Wisła znajdują nowych pracodawców szkoda że nie przy Reymonta.
Tego jednego i paru innych (patrz testowani bramkarze) akurat mi nie żal...

Można tu zganiać piłkarzy jak bydło, ale chyba nie chodzi o ilość tylko o jakość, co oczywiście nie oznacza, że obecnie inwestujemy w to drugie...

Ciężko inwestować, szczególnie w jakość, nie wydając ani grosza...
Odpowiedz cytując
zloty1906
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.07.2008, 21:28
Po nieudanych próbach z bramkarzem, który nie miał miejsca na ławce rezerwowych w FC Genua (Lanza) oraz zawodnikiem nieprzygotowanym do sezonu (Basić) krakowianie w końcu sięgnęli po piłkarza, który nie dość, że gra w swoim klubie, to jeszcze się w nim wyróżnia.Problem w tym, że za takiego bramkarza należy zapłacić.

Więcej :http://www.sport.pl/sport/1,78980,54...o__ale___.html
Powód: wolfy: o Eto'o nie tutaj
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2008 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.07.2008, 22:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
A niech znajdują! Po co nam Burnsy, Kaczorowscy, Vargi, Dudy, Basice i tego typu Radovanovicze? My potrzebujemy wzmocnień, a nie zapchajdziur, inaczej nie będziemy się rozwijać, a wręcz cofać. Natomiast co do wydawania grubszej kasy na piłkarzy, to to także trzeba głęboko przemyśleć, bo jeżeli piłkarze będą niewypałami to nikt nam za nich kasy nie skróci, a nawet więcej bo kontrakty zostaną wysokie. Do Bednarza mam tylko to, że za późno wziął się do roboty.
Odpowiedz cytując
biała gwiazda
Senior Member

Stary 22.07.2008, 22:53
lepsze źródło transfermarkt.de niż gool.pl, myśle że to może jakiś dobry znak, może mają jakieś wtyki u menadżerów, bo skąd by wiedzieli że akurat 1,2mln . Oczywiście to są tylko domysły. Jeśli chodzi o wypowiedź J.B. to było słychać że nie jest głównym problemem negocjacje z CSKA, ale martwienie sie o pozwolenie o prace. Bednarz zawsze do końca trzyma transfery od niego nie usłyszy się jutro będzie Nei, lecz"negocjacje trwają albo Jeszcze daleka droga do porozumienia" A jutro Łysy może wyjść na konferencje i zaprezentować Nei, najważniejsza jest zawsze wiadomość na oficjalnej

wiem jedno nie ma się co martwić słowami Bednarza, pamiętam jak dziś gdy po długich negocjacjach z Niedzielanem, coś poszło nie tak i wyszedł Bednarz i powiedział że nie ma szans żeby Wtorek grał u nas i to koniec negocjacji-jaki tutaj był wtedy lament, ale parę dni potem wrócono do negocjacji i jak sprawa się skończyła wszyscy wiemy, jutro może być tak Bednarz przedstawia kolejną ofertę CSKA, Nei coraz mocniej naciska- CSKA w końcu się zgadza i nagle będzie blisko porozumienia, najważniejsze że Bednarz dzisiaj nie powiedział że sprawa jest nieaktualna
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2008 o godz. 23:57.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Stary 22.07.2008, 23:12
Marek Wilczek, prezes Wisły Kraków, leci do Bułgarii, by osobiście załatwić przenosiny brazylijskiego napastnika Neia do ekipy Macieja Skorży.

http://krakow.naszemiasto.pl/sport/878203.html
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 22.07.2008, 23:23
Widziałem wywiad, ale nie w gazecie, a telewizji, a wątpie, żeby Mu głos podkładali.
W takim razie zwracam honor, przyznam, że nie oglądam telewizyjnych serwisów sportowych.

No i to potwierdza, że wymysłem prasy nie był, tylko nas na nie go nie stać, albo Bednarz słabo negocjuje (skąd wiesz, która jest wresja, też nie znasz finansów Wisły)
To, że nie jesteśmy blisko porozumienia, nie musi oznaczać, że albo nas na niego nie stać albo Bednarz slabo negocjuje. Zauważ, że wbrew temu co wiele osób myśli, sprowadzenie zawodnika to nie jest kwestia dwóch telefonów i jednego faksu. Czołowe kluby największe transfery przygotowują czasem nawet cały rok, to co widzimy w mediach to przeważnie finalna faza negocjacji. Jeżeli byś zadzwonił i powiedział "Hej CSKA, mam tu 1,2 mln ojro, dajecie Nei'a i robimy dila." W odpowiedzi zostałbyś poinformowany, że CSKA oczekuje więcej. Jak to ktoś już zauważył, my chcemy kupić jak najtaniej, a CSKA chce jak najdrożej sprzedać, banalne ale prawdziwe, tak samo jak to, że do tanga trzeba dwojga, a w tym wypadku nawet czworga jeśli liczyć piłkarza i jego menadżera. Co więcej zauważ, że z doniesień z Bułgarii wynika, że CSKA wcale nie chce sprzedawać tego zawodnika.

No, ale jak mamy się tylko ocieraż o kręgi zaowdników kochający Wisłe to zostaną nam nasi juniorzy, których jednak wielu nie wychowaliśmy.
Nie przejaskrawiaj, oczywiście, że nie chodzi o to żeby opierać się o zawodników, którzy są od zawsze zdeklarowanymi fanami Białej Gwiazdy. Byłoby miło, ale realnie patrząc tak się nie da. Ale spójrz obiektywnie, czy chciałbyś mieć w Wiśle piłkarza, który na każdym kroku podkreślał jak to kocha Legię?

TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Na transfermarkt.de Nei jest już w składzie Wisełki, kwota transferu 1,2 mln euro... Alez bujdy wypisują na stronach.. Nie uwierze póki nie zobacze, ale wierze w Bedarza. JJBG!
Dobra, przyznać się, który to zmajstrował?

EDIT:
Marek Wilczek, prezes Wisły Kraków, leci do Bułgarii, by osobiście załatwić przenosiny brazylijskiego napastnika Neia do ekipy Macieja Skorży.

Ciekawe, póki co nie zerwaliśmy jeszcze negocjacji z CSKA, więc pewnie jeszcze trochę poczekamy
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 22.07.2008 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Stary 22.07.2008, 23:27

Można być umiarkowanym optymistą po takich informacjach, ale ja mam w pamięci informacje o tym że Grzelak i Kaźmierczak są już piłkarzami Wisły.. Podobnie było z dwoma rumuńskimi piłkarzami, którzy już byli w Krakowie, już podpisywali kontrakt, ale nigdy ich tak naprawdę nie zobaczyliśmy..

Nie ma co sobie robić nadziei póki nie będzie oficjalnej wiadomości o podpisaniu kontraktu.
Odpowiedz cytując
Raphael
Senior Member

Stary 23.07.2008, 00:06
Ta informacja mówi głównie o tym, że Wiśle bardzo zależy na transferze ale wcale nie jest powiedziane, że transakcja jest na wyciągnięcie ręki. Ważne jest jednak to, że rozmowy są bardzo zaawansowane a kontrakt z zawodnikiem jest już wynegocjowany (ciekawe czy Nei zgodził się na formę motywacyjną).

Jeśli do transferu dojdzie to będzie on pewnie najwyższy od kilku lat w Wiśle i na pewno najwyższy w tym okienku w całej Ekstraklasie.

Mam nadzieje,że uda się też sprowadzić Hernaniego i/lub Jodłowca albo jakiegoś innego solidnego obrońcę, który byłby godnym zmiennikiem Głowackiego i Clebera bo defensywa jest teraz naszą najsłabszą kadrowo formacją.

Co do tego fińskiego bramkarza to nierealne jest wydanie przez Wisłę 400k euro czy nawet trochę mniej na jakiegokolwiek innego piłkarza na tej pozycji.
Odpowiedz cytując
Fantomazs
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 23.07.2008, 00:21
Nei w Wisle za 750 tys ojro http://ekstraklasa.net/news,11696,ne...h_w_wisle_.htm
Odpowiedz cytując
DrunkenBear
Senior Member

Stary 23.07.2008, 00:40
Fantomazs napisał(a):Wyświetl post
Nei w Wisle za 750 tys ojro http://ekstraklasa.net/news,11696,ne...h_w_wisle_.htm
Uwierzę jak go zobaczę w koszulce Wisły na prezentacji
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 23.07.2008, 00:41
fajnie, ale to info juz bylo wklejane wczesniej.... po chwili Bednarz zdementowal te pogloski.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 23.07.2008, 00:44
sport.pl napisał(a):
Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły o:

powrocie do Wisły Andre Barreto: zawodnik dostał już pozwolenie na pracę w Unii Europejskiej i mam nadzieję, że najpóźniej do środy otrzyma wizę. Chcielibyśmy, by już w czwartek wsiadł do samolotu. Z Barreto jesteśmy cały czas w kontakcie poprzez agenta. Zresztą już w czerwcu poinformowałem piłkarza, że wraca do Wisły. Nie ma na to ochoty? Jego nastawienie jest sprawą drugorzędną.

transferze Nei: nie jesteśmy blisko pozyskania tego piłkarza. Zresztą w przypadku takiego zawodnika musimy też mieć pewność, że możemy mu załatwić pozwolenie na pracę w UE. Normalnie trwa to około trzech miesięcy. Procedury przyspieszające? Ufam, że tak będzie. Na pewno nie pozyskamy zawodnika, który będzie mógł grać dopiero od listopada. Wszelkie porozumienia, jakie zawrzemy, będą od tego zależne.

konflikcie Wisły z Adamem Kokoszką: Nie przekazaliśmy tej sprawy do Polskiego Związku Piłki Nożnej, ale wezwaliśmy zawodnika do wyjaśnienia, co jest powodem nierealizowania przez niego postanowień umowy.

członkostwie w European Club Association: to stowarzyszenie, które ma ciekawe pomysły, jak reprezentować kluby w relacjach z UE, UEFA i FIFA. Zostaliśmy zaproszeni do członkostwa i jako jedyni z Polski mamy statut klubu „założyciela”, bo np.: Legia jest tylko klubem stowarzyszonym. Wisła miała ten przywilej, dzięki wysokiej pozycji w rankingu. W lipcu ukonstytuował się zarząd ECA.
Tutaj cały artykuł z Wyborczej, sporo o bramkarzu, ale tak naprawdę nic nowego.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 23.07.2008 o godz. 00:48.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 23.07.2008, 03:32
Cytat:
GK: Prezes Wilczek leci po Neia

Marek Wilczek, prezes Wisły Kraków, leci do Bułgarii, by osobiście załatwić przenosiny brazylijskiego napastnika Neia do ekipy Macieja Skorży - pisze "Gazeta Krakowska".

Przypomnijmy, że Wisła stara się o tego piłkarza już od kilku tygodni, a jego obserwacje prowadzone były jeszcze dłużej. Nei bardzo chce grać w Krakowie. Przez pewien czas nawet strajkował i nie podejmował treningów, żeby w ten sposób zmusić działaczy CSKA do szybkiego zakończenia negocjacji. Nie pomogło to jednak, bo prezes klubu ze stolicy Bułgarii to twardy gracz i ani myśli zmniejszyć swoich oczekiwań. I to nawet w sytuacji gdy jego klub przeżywa poważne problemy finansowe. Wygląda jednak na to, że coś w sprawie drgnęło, bo przedstawiciele obu klubów nie rozmawiają już za pomocą faksów, ale spotkają się osobiście.

- Czasami lepiej usiąść przy stole i porozmawiać - mówi Marek Wilczek. - Na razie różnimy się, jeśli chodzi o kwotę odstępnego, ale po to jadę do Bułgarii, żeby dojść do porozumienia. Wierzę, że się dogadamy i Nei będzie naszym piłkarzem.

Te różnice, o których wspomina Wilczek, to ok. 300 tysięcy euro. Jak się okazuje, doniesienia o kwocie 1,2 mln euro nie do końca były prawdziwe. Działacze CSKA chcą bowiem za swojego piłkarza okrągły milion. Wisła jest jednak skłonna zapłacić właśnie o 300 tysięcy mniej. Krakowianie są jednak przygotowani na dorzucenie paru tysięcy do tej kwoty. W grę wchodzi również wyższy transfer, ale płatny w ratach. Jest jeszcze taka alternatywa, że Wisła za Neia zapłaci mniej, ale zagwarantuje CSKA udziały w ewentualnym, kolejnym transferze Brazylijczyka. Opcji jest kilka i wypada mieć tylko nadzieję, że siła argumentów prezesa Wilczka będzie na tyle duża, że cała sprawa znajdzie swój epilog w postaci potwierdzenia Neia do Wisły. Zwiększyłoby to z całą pewnością pole manewru trenerowi Maciejowi Skorży w ofensywnych formacjach.

www.wislasoccer.com
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.07.2008 o godz. 03:34.
Odpowiedz cytując
arjen81
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 23.07.2008, 04:15
Dzisiejszy PS zamiescil artykul wedlug, ktorego Nei jest jedna noga w Wisle. Potwierdzeniem tych slow jest fakt, ze w ostatnim sparingu Nei nie usiadl nawet na lawce rezerwowych. Wisla daje 750 tys euro, CSKA chce 1 mln. Wisla jest w stanie dac wiecej.. w rozlozeniu na raty dalszych sum lub zamieszczenie klauzuli, ktora gwarantowala by jakis procent od nastepnego transferu.
Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member

Stary 23.07.2008, 07:25
Cytat:
Testowany ostatnio Henri Sillanpaa, fiński bramkarz, może okazać się tym, który wreszcie spełnia oczekiwania sztabu szkoleniowego Wisły. Po dwóch dniach treningów pod okiem Jacka Kazimierskiego wyjechał jednak spod Wawelu, ze względu na obowiązki w macierzystym klubie, ale pozostanie pod obserwacją.

- Sillanpaa mi się podobał, ma naprawdę spore umiejętności. Zaliczył też występy w reprezentacji Finlandii i właśnie o zawodnika takiej klasy Wiśle chodzi - przyznaje Kazimierski. - Żałuję tylko, że nie miałem okazji obejrzeć go podczas meczu, choć istnieje szansa, że wybiorę się na jakieś spotkanie.

- Na pewno będziemy się mu jeszcze przyglądali, zobaczymy, jak sobie radzi podczas meczów ligowych - potwierdza Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Wisły

Sillanpaa jest zawodnikiem Vaasan Palloseura. Za jego transfer Wisła musiałaby zapłacić ok. 300 tys. euro.
Z ciekawości zerknąłem na tabele ligi fińskiej (graja systemem wiosna-jesień). Vassan Palloseura wyglada na ligowego średniaka (8 miejsce), ale mają najmniej straconych bramek w całej lidze, tylko 6. Co więcej, wyglada na to ze ten cały Sillanpaa 8-krotnie zachował czyste konto w trwającym obecnie sezonie
(na 12 rozegranych spotkań). Może być dobry.
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 23.07.2008, 08:34
Z Bułgarii na dziś:

Tamtejsza prasa potwierdza, że Wisła wzmogła negocjacje ws Nei, a wczoraj wieczorem do Sofii przybył "wysoko postawiony" przedstawiciel krakowskiego klubu.
Potwierdzana jest kwota 700 tys euro jakie oferuje Wisła i 1 mln jaki chce CSKA.
Tymczasem Nei wciąż strajkuje na obozie w Holandii, żeby pokazać, jak bardzo chce zmienić klub.

W sumie to samo co napisała nasza Gazeta Krakowska.
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 23.07.2008, 08:41
Skoro Wilczek jest w Bułgarii teraz i negocjuje to co właściwie robi teraz pan Bednarz, który to on de facto powinien lecieć do Sofii? Miejmy nadzieję, że teraz dogrywa transfery jakiegoś obrońcy (Hernani, Jodłowiec) i może tego fińskiego bramkarza... Chociaż to chyba tylko moje czcze życzenia...
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 23.07.2008, 08:41
Cytat:
Jak donosi "Przegląd", pozyskaniem Kowalewskiego zainteresowana była również Wisła Kraków, ale rozmowa trwała około pięciu minut. Powód? Zaoferowane mu pieniądze były trzykrotnie mniejsze niż te, które zarabiał w Kielcach.
O Kowalewskim.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów