The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
matkur
Senior Member

Od: 05.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.11.2010, 22:15. Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI
Nie pozostaje nic innego jak po wysokim zwycięstwie nad Legią wygrać i zdobyć 3 punkty z Zagłębiem Lubin.
Powód: zły temat
Ostatnio edytowane przez matkur : 13.11.2010 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując
ciesla1991
Member

Od: 10.2007

Stary 12.11.2010, 22:24
i zapełnić stadion jak z legią!
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 12.11.2010, 22:35
Baaardzo dobrze, że po meczu z Legią znów gramy na własnym stadionie bo szanse na zwycięstwo rosną i myśle że jeśłi wygramy z Zagłębiem to chłopaki jeszcze się podbudują i w tym roku wygramy już wszystko!
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 12.11.2010, 22:51
Myśle, ze po tym dzisiejszym meczu wygramy pewnie i wysoko. Wiadomo że na Legie była inna mobilizacja, ale Zagłębie nie gra za dobrze w tym sezonie, podobno Bajor na wylocie więc nienajlepiej się u nich dzieje.
Jest duża szansa wygrania wszystkiego do końca rundy i trzeba to zrobić, najgorszych rywali mamy już za sobą.
W składzie nie zmieniał bym nic, zagrali dzisiaj bardzo dobrze i tak powinni wyjść na Zagłębie.

Wypadało by zmienic troche nazwe tematu...

Odpowiedz cytując
Bialix
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.11.2010, 23:11
Może być różnie z Zagłębiem. Drużyny lubią się spinać na Wisłę i w tym sezonie niektórym jako tako to wychodzi. Ale jestem spokojny o wynik, żeby tylko zaangażowanie było tak jak z Legią

Dołączam się do prośby o zmianę nazwy tematu, bo wygląda jakby był pisany po kwasach :]
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.11.2010, 23:20
Lubin potrafił wygrac w Poznaniu,ograli u siebie z Legią.Chyba sie spinają na silnych rywali
Odpowiedz cytując
mIcHaL666
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 12.11.2010, 23:24
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Lubin potrafił wygrac w Poznaniu,ograli u siebie z Legią.Chyba sie spinają na silnych rywali
W Poznaniu to "chyba" tylko Wisła nie wygrała :/.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 12.11.2010, 23:54
Trzeba uważać na Pawłowskiego, Traore, Plizgę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.11.2010, 00:06
trzeba uważać na strzały życia Bartczaka, bo Mario takiego kołnierza to lubi puścić, a od jakiegos czasu ustabilizował formę...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.11.2010, 09:22
Najważniejszym zadaniem Maaskanta przed tym meczem będzie zahamowanie nastroju triumfu i hurraoptymizmu w głowach piłkarzy po wygranej z Ległą i sprowadzenie ich na ziemie że do Wielkiej Wisły ich droga jeszcze daleka a nia praca, praca i jeszcze raz praca. O tej wygranej z Ległą maja już dzisiaj zapomnieć i z pokorą podejść do swych obowiązków pamietając że mecz ich kolejny jest najważniejszy na świecie!
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.11.2010, 10:25
Nie wydaje mi się abyśmy mieli jakieś większe problemy z Zagłębiem ale trzeba uważać na ich bardzo dobrze funkcjonujące skrzydła. Zagłębie to trochę taki nieprzewidywalny zespół.

P.S.Mam nadzieje, że zrobimy jakąś oprawę i doping dla Clebera w tym meczu.
Odpowiedz cytując
matkur
Senior Member

Stary 13.11.2010, 11:03
no edytowałem ale nazwa zostaje nadal tak samo napisana. tylko nad pierwszym moim postem zmieniła się.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 13.11.2010, 14:38
Slaba godzina meczu..
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 13.11.2010, 15:07
Mecz za 2 tygodnie dużo czasu na ćwiczenia taktyczne i treningi , myślę że z Zagłębiem nie będzie lekko więc 2 tyg to dobry czas na rozpracowanie przeciwnika i najważniejsze żeby nasi zagrali tak jak z Legła gra na jeden kontakt dużo ruchu bez piłki tak jak to było na wczorajszym meczu. Napewno nasz Trenejro wyleję trochę zimnej wódy na głowy naszych piłkarzy po tym wczorajszym meczu żeby się nie poczuli jak gwiazdy tylko zapierdalać i wygrać ostatnie mecze.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
sorin320
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 13.11.2010, 15:08
no chyba nie bardzo bo zostalo 8dni... panie kolego
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.11.2010, 15:09
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Mecz za 2 tygodnie dużo czasu na ćwiczenia taktyczne i treningi , myślę że z Zagłębiem nie będzie lekko więc 2 tyg to dobry czas na rozpracowanie przeciwnika i najważniejsze żeby nasi zagrali tak jak z Legła gra na jeden kontakt dużo ruchu bez piłki tak jak to było na wczorajszym meczu. Napewno nasz Trenejro wyleję trochę zimnej wódy na głowy naszych piłkarzy po tym wczorajszym meczu żeby się nie poczuli jak gwiazdy tylko zapierdalać i wygrać ostatnie mecze.
do meczu jest 8 dni...
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 13.11.2010, 15:10
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
no chyba nie bardzo bo zostalo 8dni... panie kolego
sorry mój błąd to przez tego kaca człowiek nie myśli
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.11.2010, 15:39
Te tematy to są chyba zakładane na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy. Założone na 'odwal się', tuż po meczu, bez żadnej atmosfery meczowej...

@topic
Też uważam, że wiele zależy od Maaskanta. Chłopaki pokazali, że potrafią grać, a trener musi ich zmusić do takiego samego grania jak z legią.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.11.2010, 15:42
Będzie to zupełnie inne spotkanie jak z Legią. Bo ZL przyjedzie zamurowane z nastawieniem przede wszystkim nie przegrac.
Jak nam bedzie siedzial atak pozycyjny to wystarczy, ze strzelimy bramke, a wtedy powinno pojść z górki.
Nie wiem czy po stracie gola oni wyjdą wyżej ? Na pewno zespół z ambicją by to zrobił, ale czy ZL to druzyna ambitna ? Mam wątpliwości.

Z pozostałych 3 meczy ten postrzegam jako najprostszy. Na pewno trudniejsze spotkanie czeka nas w Gdyni na sztucznej murawie, czy z Polonia, która moze slaba, ale sklad ma mocny personalnie.
Jedno jest pewne. Frajerstwem byłoby po dobrym meczu z L stracić punkty u siebie z Zagłębiem. Bo to by praktycznie przekreslilo dobry wystep.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.11.2010 o godz. 15:45.
..
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 13.11.2010, 16:50
No i wypada godnie pożegnać nasz stadion na zime!! To ostatni mecz w tej rundzie na swoim, więc pełna mobilizacja, po wygranej z pasiastymi oraz z krawatami myśle że ludzie sie nakręcają tak więc czerwona koszulka, szal w reke i na Reymonta, zamiast na obiad do rodzinki !!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Bialix
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.11.2010, 21:26
Z ciekawości sprawdziłem i jeśli ktoś jest zainteresowany, to transmisja będzie na Canal+ Sport.
Szkoda, że o takiej dziwnej godzinie, ale przynajmniej będzie wiadomy wcześniej powód do wieczornego napicia się :]
Odpowiedz cytując
Filippo
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.11.2010, 23:57
Na rozpedzie rozwalą miedziaków. Skonczy sie na piątce i zmianie trenera w Lubinie.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.11.2010, 00:05
Jutro niech Zagłębie ogra Bełchatów, a potem my ich stukniemy.

Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 14.11.2010, 09:59
Zazwyczaj to tak jest ze po dobrym meczu inna druzyna sie mobilizuje i może być ciężko. Ale najważniejsze sa 3 punkty w obojetnie jakim stylu. A w tych 3 meczach musi byc conajmniej 7 punktów. Bo na wiosne jest seria 4 kolejek i możemy byc liderem.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 14.11.2010, 13:10
Liczę, ze meczem z Legią nasi ostatecznie się przełamali i zaczną teraz wygrywać. Gramy z miedziakami u siebie, co powinno być naszym atutem. Zagłębie może i wygrało z Lechem w Poznaniu, ale też przegrywało mecze w Bytomiu czy Wrocławiu. Przegrali też na wyjeźdie z Jagiellonią.
"Pałka się przegła" - F.Kiepski
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 14.11.2010, 13:18
Wiślacy są na fali i jeśli nie podejdą do tego meczu z przekonaniem, że wygra się sam to powinno być dobrze. Bez zmian mam nadzieje personalnych zagramy i powinno wszystko zagrać. Kibice też mam nadzieje się sprężą i przyjdą, bo to w końcu niedziela no i pewna euforia zapanowała po wygranej z Legią. W dodatku to pożegnanie stadionu na zimę. Można pewnie liczyć na te 16-18tys.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.11.2010, 13:24
Filippo napisał(a):Wyświetl post
Na rozpedzie rozwalą miedziaków. Skonczy sie na piątce i zmianie trenera w Lubinie.
Boże jak mnie w....iają takie posty. Tak mistrzu wdeptamy ich w murawę !
A jak nie będzie 5:0 tylko 4:0 to wyjebać Maaskanta bo i tak na farcie jedzie i sędziowie mu pomagają.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 14.11.2010, 13:49
To będzie mecz do 1 gola dla nas , wtedy "zamurowane" Zagłębie będzie musiało się otworzyć. Stawiam na 2 albo 3:0 dla naszych.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.11.2010, 16:10
Orientuje się ktoś może czy obowiązuje promocja dla studentów na ten mecz ? Jest news o biletach, ale nie ma informacji http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aglebiem_8693/
Odpowiedz cytując
Filippo
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.11.2010, 18:25
blanco napisał(a):Wyświetl post
Boże jak mnie w....iają takie posty. Tak mistrzu wdeptamy ich w murawę !
A jak nie będzie 5:0 tylko 4:0 to wyjebać Maaskanta bo i tak na farcie jedzie i sędziowie mu pomagają.
Wypij herbatkę ziołową to poziom agresji Ci spadnie, koniecznie z melisą, a Pana Boga w to nie mieszaj.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów