The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.05.2022, 19:19
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A jak spadniemy do II ligi, to też wszyscy przyjdą na ostatni mecz, żeby się pożegnać z I ligą? Dajcie spokój, jeśli iść na ten mecz, to nie z żadnych sentymentów, tylko dlatego, żeby jasno wyrazić co sądzimy o zarządzaniu tym klubem i "grze" naszych kopaczy.

Ale to juz nie ma znaczenia kto bedzie cisnał i co,bo to juz jest po fakcie,mleko rozlane,musztarda po obiedzie.Pozwolilismy Wisle wpaść w niebyt.

trzeba bylo trząść nimi po kazdym przegranym meczu ,zeby wiedzieli co sie dzieje...
mam wrazenie ze kibicowsko tez dalismy dupy ,zobaczcie jak na Legii kibice sie nie p.ierdolą tylko cisna na pilkarzy.Oni tam wiedza jaka byla by jazda jakby to Legia spadła z ligi.
U nas jest zbyt miękko.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.05.2022 o godz. 19:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.05.2022, 20:44
Myślę że przed grubszą akcją powstrzymywała kibiców postać Kuby i jego wujka. Żyleta za to z Miodulskim ma na pieńku, więc by się w tańcu nie pier... Zamiast czekać na autokar z Radomia, sami by tam poszli i rozłożyli go na części, a piłkarzy i sztab gonili przez całe Mazowsze.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.05.2022, 21:55
szkoda ze wprost nie jest powiedziane przeciwko komu ten protest bedzie

tzn sprytnie ze nie jest , bo gros ludzi ktorzy przyjdzie na czarno , nawet nie wie ze w rzeczywistosci przyjdzie na wiec poparcia kuby

pewnie gdyby komunikat byl jasny to raczej by sobie odpuscili
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 18.05.2022, 21:57
aha czyli winny Królewski, a piłkarzyny stojanowy nie.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.05.2022, 22:07
https://pbs.twimg.com/media/ETOHSQvWkAIx598.jpg
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 19.05.2022, 08:11
zostawiam to jako meczówke
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 19.05.2022, 08:16
gwoli formalności:

Zestaw par nadchodzącej kolejki wraz z kursami
(od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Aktualna tabela z zaznaczonymi kluczowymi statsami:
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.05.2022, 08:23
W różnych miejscach o to pytam ale cały czas nie mam odpowiedzi:

Czy ten "protest" w ramach meczu, o którym pisze Ultras Wisła - to jest wiec poparcia dla Kuby?
Bo na to wskazywałyby transparenty z niedzielnego wieczora.

Nie oceniam niczego, chciałbym tylko mieć tutaj jasność.

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 19.05.2022, 08:41
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W różnych miejscach o to pytam ale cały czas nie mam odpowiedzi:

Czy ten "protest" w ramach meczu, o którym pisze Ultras Wisła - to jest wiec poparcia dla Kuby?
Bo na to wskazywałyby transparenty z niedzielnego wieczora.

Nie oceniam niczego, chciałbym tylko mieć tutaj jasność.

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Przyłączam się do pytania kolegi.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 19.05.2022, 08:57
Nie oczekuję od tępych osiedlowych seboli żadnej refleksji, a umówmy się, "grupy kibicowskie" składają sie głównie z nich. Na "legendy" nigdy ręki nie podniosą, co innego jakiś programista okularnik. Moim zdaniem będzie też roast piłkarzy, trenera etc. Jestem na 90% przekonany że w kierunku braci B. nie poleci żaden pocisk czy nawet słowo krytyki.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 19.05.2022, 08:58
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Przyłączam się do pytania kolegi.

+1.

Myślę, że gdyby wydali taki komunikat to 95 % rozsądnych kibiców odpuściłoby sobie ten cyrk.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 19.05.2022, 09:01
pomeran napisał(a):Wyświetl post
+1.

Myślę, że gdyby wydali taki komunikat to 95 % rozsądnych kibiców odpuściłoby sobie ten cyrk.
Po tym co się przez ostatnie 6 lat działo w Wiśle, to każdy rozsądny kibic powinien mieć głęboko w dupie jakiekolwiek rozporządzenia "grup decyzyjnych".
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 19.05.2022, 09:02
Dlatego odpowiedź na to pytanie jest dla mnie kluczowa.
Szczerze mówiąc - jeżeli tak ma być to beze mnie.
Ja osobiście wiem zbyt mało, żeby dokonywać już teraz kategorycznej oceny.
A taka miała miejsce w niedzielną noc pod stadionem.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 19.05.2022, 09:10
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Po tym co się przez ostatnie 6 lat działo w Wiśle, to każdy rozsądny kibic powinien mieć głęboko w dupie jakiekolwiek rozporządzenia "grup decyzyjnych".
Oczywista oczywistość. Natomiast problem jest taki, że wielu ludzi oczekuje reakcji kibiców na spadek. Tyle, że chyba nie takiej jaka jest wymagana. Transy po meczu z Radomiakiem wspierające Kubę, który pomijając całą winę za spadek nawet nie wyszedł do kibiców. No słabe w ..
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 19.05.2022, 09:12
Kolor czarny to kolor smutku i żałoby, nie wiem dlaczego wszędzie musicie doszukiwać się drugiego dna?

Za spadek odpowiedzialni są wszyscy: Kuba, Dawid, Bałaziński, Pasieczny, Królewski i Jażdżyński. Chociaż nie wszyscy w równym stopniu, ponieważ kluczowe zdanie zazwyczaj należało do Kuby.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.05.2022 o godz. 09:17.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 19.05.2022, 09:15
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Kolor czarny to kolor smutku i żałoby, nie wiem dlaczego wszędzie musicie doszukiwać się drugie dna?

Za spadek odpowiedzialni są wszyscy: Kuba, Dawid, Bałaziński, Królewski i Jażdżyński. Chociaż nie wszyscy w równym stopniu, ponieważ kluczowe zdanie zazwyczaj należało do Kuby.
Chyba zbytnio upraszczasz:

Przecież nie tylko o czarny ubiór chodzi...
Jeżeli mam stanąć za jakimś transparentem, na treść którego nie mam wpływu, to przynajmniej chcę wiedzieć, co na nim będzie.
Tylko tyle a może aż tyle
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.05.2022, 09:59
Przecież wększość tych ludzi z C popierała Miśka i kolegów okradających klub i dopiero jak się Misiek rozjebał to było "Misiek cwel". To samo było z nietykalnym Małeckim.

Dla nich się liczy żeby ktoś coś zrobił dla Wisły, deklarował, że jest Wiślakiem i aby się na psach nie rozjebać i nie powiedzieć np "WTSK" i wtedy można wszystkie grzechy wybaczyć.

Także ciężko od takich ludzi wymagać aby realnie cokolwiek ocenili. Już transparent Kuba, Kaziu Sobol z nami kibicami, reszta won... A niby czemu Królewski i Jażdżyński won? A niby czemu wymieniono trzy ikony upadku i oni z nami kibicami?
Póki co to zapowiada się klejna kompromitacja, tym razem na trybunach.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.05.2022, 10:05
Nie sądze żeby było szczędzone komukolwiek, nawet Kubie.

Tym niemniej, pamiętam to forum sprzed wielu wielu lat, czasów świetości Cupiała i jak często było tutaj pisane, że na stadionie jest za dużo kibiców sukcesu i jak spadek do 1 ligi (wtedy zwanej po prostu drugą ligą) by nas "kibicowsko odnowił" i tak dalej. No cóż, niektórzy mogą powiedzieć: lepiej późno niż wcale!
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 19.05.2022, 10:08
Chyba zbytnio upraszczasz:

Przecież nie tylko o czarny ubiór chodzi...
Jeżeli mam stanąć za jakimś transparentem, na treść którego nie mam wpływu, to przynajmniej chcę wiedzieć, co na nim będzie.
Tylko tyle a może aż tyle
Zatem jeżeli przeszkadza Ci ta niewiadoma, nie ufasz tym ludziom w ciemno, który może jakiś transparent przygotują w takiej sytuacji jest parę innych trybun, gdzie żadnych transparentów nie będzie.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 19.05.2022, 10:12
nero napisał(a):Wyświetl post
Zatem jeżeli przeszkadza Ci ta niewiadoma, nie ufasz tym ludziom w ciemno, który może jakiś transparent przygotują w takiej sytuacji jest parę innych trybun, gdzie żadnych transparentów nie będzie.
Tak, przeszkadza mi - z pewnym doświadczeniem życiowym nie ufam nikomu w ciemno.
A ponieważ mecz od strony sportowej kompletnie mnie nie interesuje to najprawdopodobniej dam sobie z nim spokój.

Z Wisłą absolutnie się nie żegnam, mój karnet zostanie przedłużony bezwarunkowo na kolejny sezon.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 19.05.2022, 10:17
Ten czarny ubiór, to pięknie z dupy pomysł. Zamiast zrobić święto, jakby jutra (ekstraklasy) miało nie być i z przytupem się pożegnać, to zapowiada się napinka zza transparentu i wylewanie żalu na świat.

Byłem z Ruchem na ich pożegnalnym meczu z Cracovią te parę lat temu i do dziś pamiętam jaką imprezę tam zrobili. Żydów zza ich dopingu nie było słychać. A u nas zanosi się na śmiertelną powagę. Tak śmiertelnie poważną, że aż śmieszną.

Brakuje tylko oświadczenia SKWK.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 19.05.2022, 10:17
Tak, przeszkadza mi - z pewnym doświadczeniem życiowym nie ufam nikomu w ciemno.
A ponieważ mecz od strony sportowej kompletnie mnie nie interesuje to najprawdopodobniej dam sobie z nim spokój.

Z Wisłą absolutnie się nie żegnam, mój karnet zostanie przedłużony bezwarunkowo na kolejny sezon.
Dlatego w takiej sytuacji, z takim podejściem jakie masz warto chodzić na inny sektor. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest sektor D, gdzie również można dopingować, a transparenty nie wiszą.

A napisałem to, ponieważ nie ma co liczyć na jakieś informacje wcześniej jakie transparenty się pojawią, ponieważ nigdy takich rzeczy się nie zdradza, zarówno u nas jak i w innych klubach. Skoro nie ufamy tym, którzy to przygotowują lub przeszkadza nam to, że będziemy stać za takim transparentem wtedy właśnie inne sektory do wyboru, dla każdego znajdzie się miejsce.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 19.05.2022, 10:24
@Arkadiusz.Czerepach
@sandomingo
@Stelio
@pomeran
@crux.a
@Jaroo1

Do piszących powyżej, a jaki Wy transparent chcecie?

KUBA WYPIER*ALAJ może być?

Wtedy bylibyście zadowoleni i usatysfakcjonowani rozumiem?

Ok, to Kuba wypier*oli z klubu jak tak chcecie i ciekawe co zrobimy sami w I lidze. Sponsorzy też się spakują i odejdą razem z Kubą.

Potem będziemy mieć Derby z Garbarnią w II lidze.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.05.2022 o godz. 10:47.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 19.05.2022, 10:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Przecież wększość tych ludzi z C popierała Miśka i kolegów okradających klub i dopiero jak się Misiek rozjebał to było "Misiek cwel". (...)

Dla nich się liczy żeby ktoś coś zrobił dla Wisły, (...)
Przy czym, powiedzmy sobie szczerze, to, że Misiek się "rozje*ał", to było akurat najlepsze, co w życiu zrobił dla Wisły.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez MaLk : 19.05.2022 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.05.2022, 11:00
Cytat:
Przy czym, powiedzmy sobie szczerze, to, że Misiek się "roje*ał", to było akurat najlepsze, co w życiu zrobił dla Wisły.
No było, tylko, że widzisz, zanim się rozjebał to okradał klub i było na końcu już o tym wiadomo. I jest to przykra weryfikacja reszty kibiców z C, która razem z Miśkiem wyłożyła lachę na klub, jak okradał to pasował im, dopiero jak się rozjebał to przestał pasować. I wtedy pomyśleli, a dowalimy mu, i dopiero wtedy były jakieś transparenty "najpierw klub swój okradałeś..." itp

Także ciężko czegokolwiek wymagać po łebkach z C.

Cytat:
@Arkadiusz.Czerepach
@sandomingo
@Stelio
@pomeran
@crux.a
@Jaroo1

Ok, to Kuba wypier*oli z klubu jak tak chcecie i ciekawe co zrobimy sami w I lidze. Sponsorzy też się spakują i odejdą razem z Kubą.

Za to do czego Wisłę doprowadzili to by się chciało powiedzieć wszyscy won. Tylko najłatwiej jest burzyć, a trudniej budować.
Ja nigdzie nie mówię, że Kuba powinien stąd spieprzać. Tak samo nie mówię, że powinien Królewski czy Jażdżyński odejsć. To są właściciele i można powiedzieć, że jako tako są nietykalni. Dla dobra Wisły ich ewentualne odejście mogłoby się odbyć jedynie wtedy gdyby miał ich zastąpić ktoś "lepszy".

Na czymś też trzeba budować więc tak samo wywalanie wszystkich piłkarzy, trenera, sztabu itp to też nie jest dobry pomysł.

1. Od zarządu wymagałbym żeby zmienili swoją politykę, żeby Kuba bardziej odszedł w cień, bo za dużo mówi a za mało mu wychodzi.
2. Mniej rodziny i gadaniu i zatrudnianiu legend. To nie jest dobry kurs bo ani rodzina, ani te legendy nie mają kompetencji.
3. Zostawienie jakiegoś szkieletu drużyny, budowanie drużyny z wizją na lata. Co właściwie już miało miejsce bo dorobiliśmy się prawie 20 piłkarzy, którzy mają kontrakty dłuższe niż do końca tego sezonu
4. Realny plan co dalej, jak to ma wyglądać, krok po kroku, coś czego nie zburzy i nie zmieni jakiś Hyballa, Pasieczny czy Gula. Coś co będzie nietykalne, stałe, ktoś za to weźmie odpowiedzialność i będzie to realizowane, będą pod to ludzie dobierani odpowiedni, a nie co nowy trener czy prezes to nowy pomysł
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 19.05.2022, 11:01
@cycu
Jak już będziesz robić to wypierdalAJ zrób.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 19.05.2022, 11:14
Dopiszę jeszcze z dedykacją od Levis88 z forum.

Mam nadzieję, że to był sarkazm, ale słaby.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.05.2022 o godz. 11:18.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 19.05.2022, 11:47
Dla mnie AJ zawsze na propsie!
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 19.05.2022 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 19.05.2022, 11:51
Cycu napisał(a):Wyświetl post
@Arkadiusz.Czerepach
@sandomingo
@Stelio
@pomeran
@crux.a
@Jaroo1

Odpowiadając na pytanie "Jaki wy transparent chcecie?":

Jeśli ten transparent miałby być "oficjalnym" zdaniem szeroko pojętych "grup kibicowskich" to wolałbym nie "wypierdalać" nikogo z klubu. Układ BJK jest jak dla mnie ok, natomiast chciałbym żeby właściciele zajęli się zarządzaniem, a pionem sportowym i szatnią zajmowali się profesjonaliści. Na ten moment mamy misz masz, właściciel siedzi w szatni, wybiera trenerów i ustawia w roli prezesa swojego brata. Wszyscy naokoło są źli, wszyscy swoi są nietykalni. Czego ja bym się domagał gdyby to ode mnie zależało?

1. Zmiany na stanowisku prezesa. Najlepiej dla jakiejś osoby która nie dałaby sobą pomiatać i miałą dużą niezależność w dzialaniach.
2. Postawić pion sportowy na nogi, od prezesa ds. sportowych przez dział skautingu po sztab trenerski. Dość trzymania swoich miernych ale wiernych za zasługi, dość eksperymentów w postaci sadzania na stołku prezesa kogoś kto na takim stanowisku nigdy nie był.

Pierwsze rzeczy które przychodzą mi do głowy, ale na pewno nikogo bym z klubu nie wypierdalał jak to ładnie ujałeś, bo to jest idiotyczna i bezrefleksyjna droga na skróty i pozory sensownych ruchów i działań.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 19.05.2022, 12:19
Z mojej strony ostatni wpis w tym temacie ale koledze Cycowi łatwo przyszło przejście z wątpliwości dot. bezwarunkowego poparcia tylko i wyłącznie dla Kuby do hasła "Kuba wyp...j" co jest typowym dla dzisiejszych czasów chwytem retorycznym służącym zamaskowaniu własnych braków i jednoczesnym zdyskredytowaniu drugiej strony.

Jako szeregowy kibic wiem zbyt mało (żeby nie napisać że nie wiem nic) żeby dokonywać jakiegokolwiek podziału winy za to, co się stało pośród właścicieli.
Co więcej - daleki jestem od automatycznego przypisywania całości winy Prezesowi Zarządu Klubu.
Transparenty, który w niedzielny wieczór widziałem pod stadionem sugerowały jednak w sposób wyraźny kto NIE został uznany za winnego (a zatem jednocześnie wskazywały kto jest winnym).
Z tym zgodzić się nie mogę - być może osoby, które je tworzyły wiedzą dużo więcej niż ja.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów