The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.05.2022, 09:11
Wiele nazwisk się tu przewinęło, ale chyba wszyscy zapomnieliście o Piotrze Starzyńskim. Mam nadzieję, że uda nam się go utrzymać w klubie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 18.05.2022, 09:41
Biegański - Gruszkowski, Uryga, Colley, Sadlok - Mi. Mak, Plewka, Poletanovic, Mat. Mak - Fernandez, Ondrasek
Widziałbym taką 11. Braciom MAK kończą się w czerwcu kontrakty, są do wyjęcia.

W rezerwie:
Broda - Szot, Hoyo, Szota, Wachowiak - Fazlagic, Duda, Szywacz, Gądek, Młyński, Starzyński - Drzazga, Sobol
Drzazga również do czerwca kontrakt - do wyjęcia, Miedź może szukać kogoś lepszego na ESA, zwłaszcza, że Krzysiek sporo stracił sezonu przez kontuzję.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.05.2022, 10:04
Nawet zakładając, że ściągniemy Drzazgę, to duet Drzazga-Sobol to za mało, bo Krzysiek jest niestety szklany i pewnie zagra tylko kilka, może kilkanaście meczy w sezonie. Niższe polskie ligi oczywiście też muszą zostać przeczesane w poszukiwaniu innego, ale ja bym poszedł w niższe ligi hiszpańskie (Carlitos, Angulo, Imaz...), portugalskie, francuskie itd. Dobry napastnik praktycznie sam może zagwarantować awans.

edit: Oczywiście zakładając rozwiązanie kontraktów z Klimentem (na 100%) i Ondraskiem (prawdopodobne). Fernandez, nawet jeśli zostanie, to bardziej ofensywny pomocnik.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 18.05.2022, 10:15
Jeden Mak nie wrócił bo za słaby, drugi mak odstrzelony bo za słaby, Drzazga odstrzelony bo kontuzje i za słaby a teraz cała trójka witana z otwartymi rękami!!!
Qrwa do czego doprowadzono NASZ KLUB?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.05.2022, 10:25
Nie wiem ile zarabia Ondrasek - może to jest problem ale nie rozumiem co Wy od niego chcecie. Jeśli chcemy robić rewolucję to mimo wszystko jakiś szkielet zespołu zostawić trzeba, zarówno z myślą o pierwszym składzie jak i rezerwowych. Ondrasek super napastnikiem nie jest, młody też już nie jest ale jest gwarantem tych 5-10 goli w sezonie, w ekstraklasie, w 1 lidze myślę, że jest w stanie spokojnie 10 bramek strzelić. Chłop z Wisłą się identyfikuje jako tako, zna ten klub, ma jakąś więź, jest pozytywny więc to też na plus w tej naszej biedzie umysłowej.

Nie wywalimy wszystkich napastników i nie sprowadzimy nowych 3 czy 4. Nawet na rezerwę by się przydał taki Ondrasek, który wejdzie i coś ustrzeli, co któryś mecz, gdyby kontuzję miał podstawowy napastnik.

Akurat Zdenek to jest taki piłkarz, którego szkoda, nawet w razie gorszej formy zespołu jest to człowiek, który jest uprawniony, z racji grania tutaj kilka lat, wydrzeć mordę na innych.

Nie ma co marzyć o wielkiej ofensywie transferowej w pierwszym okienku, sprowadzeniu 20 nowych piłkarzy. Lepiej zostawić już tych pewnych, po których wiadomo czego się spodziewać, a sprowadzić mniejszą ilosć ale jakościowo lepszych piłkarzy, wzmacniających skład.

Im więcej nowych twarzy, to wyjdzie na to jakbyśmy mieli nowego trenera. Oni będa się musieli uczyć Brzęczka ale i Brzęczek ich. Dlatego powinniśmy w końcu zmienić kurs, co okienko wywalać jak najmniej piłkarzy, sprowadzać jak najmniej ale za to dobrych, od razu do pierwszego składu, postawić na pewną stabilizację w składzie, żeby była jakakolwiek ciągłość projektu.
Tylko pogadać jasno, że np Zdenek, Ciebie widzimy bardziej jako rezerwowego, pasuje Ci taka pozycja czy ofochasz się?
Każdy powinien mieć jasno określoną pozycję w klubie, określoną wizję przyszłości. U nas jest za dużo zmiennych, co też wpłynęło na cały ten dramat.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 18.05.2022, 10:31
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ile zarabia Ondrasek - może to jest problem ale nie rozumiem co Wy od niego chcecie. Jeśli chcemy robić rewolucję to mimo wszystko jakiś szkielet zespołu zostawić trzeba, zarówno z myślą o pierwszym składzie jak i rezerwowych. Ondrasek super napastnikiem nie jest, młody też już nie jest ale jest gwarantem tych 5-10 goli w sezonie, w ekstraklasie, w 1 lidze myślę, że jest w stanie spokojnie 10 bramek strzelić. Chłop z Wisłą się identyfikuje jako tako, zna ten klub, ma jakąś więź, jest pozytywny więc to też na plus w tej naszej biedzie umysłowej.
Skąd mamy przekonanie , ze Ondrasek będzie chciał kopać się po czole w I lidze za niższą kasę ? Wystarczy , że TRIO nawijało makaron na uszy kibicom. Nawijania na uszy makaronu przez piłkarzy tym bardziej nie kupuję. Według mnie nie ma szans żeby Ondrasek został na 1 lige - i to nie dlatego , że Wisła go nie chce
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.05.2022, 10:36
Moze dlatego ze takiej jakosci pilkarza nikt przy zdrowym rozsadku niewezmie do najwyzszej klasy rozgrywkowej gdziekolwiek
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 18.05.2022, 10:47
Cytat:
Skąd mamy przekonanie , ze Ondrasek będzie chciał kopać się po czole w I lidze za niższą kasę ? Wystarczy , że TRIO nawijało makaron na uszy kibicom. Nawijania na uszy makaronu przez piłkarzy tym bardziej nie kupuję. Według mnie nie ma szans żeby Ondrasek został na 1 lige - i to nie dlatego , że Wisła go nie chce
Jak się spojrzy na wiek, karierę i ostatni ruch transferowy Ondraska to jest duża szansa, ze zostanie. Kariery już nie zrobi, kokosów nie zarobi, przyszedł do Wisły, która była/jest na skraju upadku także już wielkiej różnicy mu nie robi czy to ekstraklasa czy 1 liga. A do tego czuje jakieś przywiązanie do klubu i myślę, że ma na tyle charakteru i ambicji, ze jest mu źle z tym, ze grał 3 lata w Wiśle, której się wiodło lepiej, teraz jest spadek, on nic nie zrobił aby tego uniknąć i chciałby się jakoś odkuć za to przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 18.05.2022, 10:57
Jak się spojrzy na wiek, karierę i ostatni ruch transferowy Ondraska to jest duża szansa, ze zostanie. Kariery już nie zrobi, kokosów nie zarobi, przyszedł do Wisły, która była/jest na skraju upadku także już wielkiej różnicy mu nie robi czy to ekstraklasa czy 1 liga. A do tego czuje jakieś przywiązanie do klubu i myślę, że ma na tyle charakteru i ambicji, ze jest mu źle z tym, ze grał 3 lata w Wiśle, której się wiodło lepiej, teraz jest spadek, on nic nie zrobił aby tego uniknąć i chciałby się jakoś odkuć za to przyszłym sezonie.
Mimo , że Ondrasek nic nie dał sportowo w tej rundzie to mimo wszystko zatrzymałbym go na I ligę . Natomiast uwierzę jak go zobaczę w kadrze na 1 mecz sezonu Oby tak było ale ja tam już w nic nikomu nie wierzę.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 18.05.2022, 10:57
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Sam to deklaruje, że chce zostać.
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...-glowacki.html

Ondrasek chce zostać w Wiśle Kraków. "Nigdzie się nie wybieram"
Teraz przed Wisłą kluczowe tygodnie. Mniej więcej w połowie czerwca powinny rozpocząć się przygotowania do kolejnej batalii. A Wisłę czeka spora rewolucja. Ondrasek potwierdził jednak, że chce zostać w klubie. - Ja się nigdzie nie wybieram. Jestem w domu. Wróciłem do tego klubu, bo go kocham. Chcę dla niego jak najlepiej. Jestem dumny, że dostałem tę szansę. Ale jesteśmy w sytuacji takiej, jaka jest. Mam jeszcze rok kontraktu. To pytanie do klubu, jaki ma w ogóle plan. Moja przyszłość jest w rękach klubu – powiedział.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:08
Jak mu powiedzą, ile są w stanie mu zapłacić, to mu się odwidzi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:36
W mojej ocenie szkielet drużyny musi być oparty na zawodnikach: Biegański, Uryga, Colley, Sadlok, Gruszkowski, Plewka, Poletanovic, Fernandez, Ondrasek. - jeżeli z nimi uda się dogadać to będę bardzo zadowolony. Do tego w obwodzie: Szot, Szota, Starzyński, Młyński, Fazlagic, Hoyo, Wachowiak, Szywacz, Gądek, Duda - do tego potrzebujemy przynajmniej 3 transferów - 2 skrzydłowych i napastnika.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:45
Obwodzie, odwodzie, zwodzie czy może wzwodzie?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:49
Cytat:
Obwodzie, odwodzie, zwodzie czy może wzwodzie?
Cytat:
W mojej ocenie szkielet drużyny musi być oparty na zawodnikach: Biegański, Uryga, Colley, Sadlok, Gruszkowski, Plewka, Poletanovic, Fernandez, Ondrasek. - jeżeli z nimi uda się dogadać to będę bardzo zadowolony. Do tego w obwodzie: Szot, Szota, Starzyński, Młyński, Fazlagic, Hoyo, Wachowiak, Szywacz, Gądek, Duda - do tego potrzebujemy przynajmniej 3 transferów - 2 skrzydłowych i napastnika.
Czyli w zwisie mamy 9, a w obwodzie 10

Jeszcze by się przydało kilku do wzwodu, tylko żeby się nadawali do tego zawodu
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:50
W 1. lidze trzeba mieć przede wszystkim jaja, a nie tiki taka.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:51
Uważasz, ze drużyna grająca w ekstraklasie nie ma jaj? My tam idziemy rozpieprzyć tę śmieszną 1 ligę.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 11:55
Uważam, że trener Brzęczek i scaut Brożek zbudują odpowiedni zespół. Skończmy te niepotrzebne dywagacje.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 18.05.2022, 12:04
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Colley , Poletanovic, Ferdnandez - odchodzą na 100 % .
Biegański - 50/50 , jak będzie oferta może odejść
Sadlok - 50/50 - jak dostanie oferte kontraktu z jakiejś Warty czy Stali może odejść
Ondrasek - poczekam na ogłoszenie kadry na 1 lige 50/50 a jak zobaczy propozycję to i 10/90
Fazlagic - tutaj ciężko powiedzieć , wypożyczyłbym go do jakiejś Słowacji czy gdzies indziej , nikt go nie kupi a w I lidze go połamią.
Uryga - ch... wie kiedy będzie gotowy do gry...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.05.2022, 12:12

Aż mi konar zapłonął..
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 18.05.2022, 12:13

Literówka, a jak się rzucili ;D

Musimy mieć w obwodzie krakowskim drużynę, której trener będzie miał w odwodzie szeroką ławkę rezerwowych. Oczywiście każdy zawodnik musi być dobry w strzale, podaniu i w zwodzie. Wtedy kibice płci męskiej będą chodzić w wzwodzie ;D
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.05.2022, 14:27
czaro napisał(a):Wyświetl post
Wiele nazwisk się tu przewinęło, ale chyba wszyscy zapomnieliście o Piotrze Starzyńskim. Mam nadzieję, że uda nam się go utrzymać w klubie.
Zostać pewnie z chęcią zostanie, miał w końcu słabiutki sezon. Ja bym jednak się zastanowił na ile ci młodzi mają akceptowalne kontrakty. Wszakże podpisywane były z zespołem ekstraklasy. Młyński na pewno został bajeczny kontrakt ze liczył się z przezimowaneim pół roku w arce.

Jak dobrze liczę mamy 39 zawodnikow na kontraktach wraz z wypożyczonymi. Z tego jakiś 20 zawodników under 23. Większość nie zostanie, bo i po co nam aż tylu zawodników? I tak trzeba na gotowi ściągnąć 5-6 weteranów ligowych boisk.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 14:31
Wyciągnijmy młodych zdolnych z 2. ligi. Oni mogą nam dać powiew świeżości w 1.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 18.05.2022, 14:34
Nie chcę być złym prorokiem, ale obawiam się, że to się może skończyć jednym wielkim zawodem.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 14:38
Kiedyś były takie turnieje bezbrobotnych piłkarzy, z których Bednarz ściągał szrot do Wisły. Może my moglibyśmy być drużyną turniejową i ogrywać ich w 1. lidze?
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.05.2022, 14:41
odpalać wszyscy Football Managera i wynajdować perełki z całkego świata. Brożek i Głowa sami nie dadzą rady!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.05.2022, 15:31
Czy myśmy przypadkiem nie wywalili siana na jakiś giga program skautingowy?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 18.05.2022, 15:33
Skoro nie było giga transferów, to chyba nie...
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 18.05.2022, 15:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś były takie turnieje bezbrobotnych piłkarzy, z których Bednarz ściągał szrot do Wisły. Może my moglibyśmy być drużyną turniejową i ogrywać ich w 1. lidze?
Chyba nadal są, hiszpański związek je organizował/organizuje dla swoich piłkarzy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 18.05.2022, 16:05
To fajnie, my też tak zróbmy.

Przy okazji Arek Głowacki z Pawłem Brożkiem mogliby jeździć po odpustach po Małopolsce i tam robić konkursy rzutów karnych na parkingu pod kościołem. Co lepszych można spróbować w sparingu w ataku.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.05.2022, 16:12
są też turnieje bezdomnych, mysle ze beda jeszcze tansi niz bezrobotni

nawet fajny film widziałem o tym z dobrą rolą Dorocińskiego
https://www.filmweb.pl/film/Boisko+b...ch-2008-395980
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź