The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2022, 16:24
A potem się obudziłeś i spojrzałeś na skład Warty(przepaść na niekorzyść Poznaniaków), Stali Mielec czy zespołu który nas przed chwilą rozgromił - Radomiaka i zdajesz sobie sprawę że cały twój post to totalna bzdura.

Jak ktoś ma pojęcie o trenerce to nawet skład gówna dobrze ustawi, a tym bardziej utrzyma w tragicznej(pod względem poziomu) lidze.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 16.05.2022, 16:44
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
A potem się obudziłeś i spojrzałeś na skład Warty(przepaść na niekorzyść Poznaniaków), Stali Mielec czy zespołu który nas przed chwilą rozgromił - Radomiaka i zdajesz sobie sprawę że cały twój post to totalna bzdura.

Jak ktoś ma pojęcie o trenerce to nawet skład gówna dobrze ustawi, a tym bardziej utrzyma w tragicznej(pod względem poziomu) lidze.
Nie takiego jak u nas. Warta czy Stal Mielec mają jednak w zespole piłkarzy z których cokolwiek da się wyciągnąć. Nasi kopacze będą mieli problem z utrzymaniem się w 1 lidze.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Stary 16.05.2022, 17:09
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nie takiego jak u nas. Warta czy Stal Mielec mają jednak w zespole piłkarzy z których cokolwiek da się wyciągnąć. Nasi kopacze będą mieli problem z utrzymaniem się w 1 lidze.
Nie. Popatrz na skład tych zespołów. Widać mało się po prostu interesujesz ligą. Jeżeli nie wierzysz mi(oglądam praktycznie wszystko w eklapie) to popytaj dziennikarzy/ekspertów którzy biorą za komentowanie $ i mówią/piszą o tej lidze. Może im uwierzysz. W tej lidze są gorsi od nas i zapewnili sobie utrzymanie, ale tam lepsi trenerzy na ławce. Jeszcze do mojej wyliczanki dodałbym absolutnie dramatyczny skład Zagłębia. Tam sensownych piłkarzy jest może 3-4... ale Stokowiec to ogarnął i utrzymał.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.05.2022, 17:09
Jakie niby gwiazdy mają te Warty i Mielce ?
Patrzmy się na siebie, znów to piszę ,że takie mecze jak z Lechem , Piastem , Slaskiem, Jaga czy Radomiakiem ,mieliśmy obowiązek wygrać jeśli ktoś serio myślał o utrzymaniu, tymbardziej ,że w tych meczach byliśmy piłkarsko lepsi , mieliśmy swoje okazje ,żeby te mecze rozstrzygnąć na swoją korzyść i to właśnie tymi szrotowymi graczami jakich mamy ! Zabrakło charakteru, mentalności że idziemy po swoje, korekt , zmian ustawienia a niestety za to odpowiada niestety trener
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Stary 16.05.2022, 17:34
Zapytałbym gościa jakie miejsce dawał nam przed startem sezonu i potem w zimie na finisz rozgrywek... bo jak murowany spadek to od razu mogliśmy poprosić o relegację. Dziwne że ten Gula zostawiał na miejscu bezpiecznym, a dopiero geniusz trenerki spuścił z ligi.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 16.05.2022, 17:40
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie. Popatrz na skład tych zespołów. Widać mało się po prostu interesujesz ligą. Jeżeli nie wierzysz mi(oglądam praktycznie wszystko w eklapie) to popytaj dziennikarzy/ekspertów którzy biorą za komentowanie $ i mówią/piszą o tej lidze. Może im uwierzysz. W tej lidze są gorsi od nas i zapewnili sobie utrzymanie, ale tam lepsi trenerzy na ławce. Jeszcze do mojej wyliczanki dodałbym absolutnie dramatyczny skład Zagłębia. Tam sensownych piłkarzy jest może 3-4... ale Stokowiec to ogarnął i utrzymał.
Z całym szacunkiem, ale wychodzi, że Ty się mało interesujesz. Pseudo ekspertów którzy byli zaskoczeni entą porażką z rzędu czy spadkiem Wisły z ligi w tym sezonie. Nasi piłkarze biorą pieniądze za granie w ekstraklasie ale to nie sprawia, że mają pojęcie o tym co robią.

Ty patrzysz na te zespoły z pozycji Wielkiej Wisły, która jest wielką marką i postrachem nie to co jakieś tam Zagłębie. Takie czasy są już przeszłością i już nie wrócą.

Wisła w dzisiejszym sportowym kształcie plasuje się gdzieś między Polkowicami a maks Skrą Częstochowa.

Ten spadek powinien się wydarzyć już w poprzednim sezonie.

Niestety podobne podejście do Was ma trio, które wierzy w jakieś mityczne umiejętności tej zbieraniny kopaczy i szuka jakichś magicznych sposobów by zaskoczyli. I to będzie kolejny gwóźdź do trumny naszego zespołu.

Bo prawda jest smutna zebraliśmy legendarnie beznadziejnych piłkarzy dodaliśmy do tego dennego trenera i otoczyliśmy to atmosferą całowania się po chujach i opowieściami o legendach i DNA Krakowskiej piłki.

Wisła Kraków piłkarsko dziś jest daleko za Zagłębiem Lublin czy nawet Termalicą.

Jeśli znasz się na piłce i potrafisz realnie ocenić to co się dzieje na boisku przez cały sezon to Wisła ma najgorszą piłkarsko kadrę w ekstraklasie.

Przez lata powtarzany jest ten sam schemat - gdy odbijaliśmy się od grupy mistrzowskiej było pitolenie na forum, że nie jesteśmy kadrowo gorsi od drużyny z grupy mistrzowskiej, potem środek tabeli, a teraz wszyscy zaklinają rzeczywistość, że jesteśmy lepsi od Zagłębia. Nie jesteśmy bo sezon to nie 2 mecze tylko ponad 30 kolejek.

Nasz spadek został opóźniony, ale nikt tego zauważyć nie chciał.

Jeśli zakończymy ten sezon powyżej ostatniego miejsca w tabeli będę szczerze zaskoczony i uznam to za wynik powyżej możliwości.

Cytat:
Jakie niby gwiazdy mają te Warty i Mielce ?
Patrzmy się na siebie, znów to piszę ,że takie mecze jak z Lechem , Piastem , Slaskiem, Jaga czy Radomiakiem ,mieliśmy obowiązek wygrać jeśli ktoś serio myślał o utrzymaniu, tymbardziej ,że w tych meczach byliśmy piłkarsko lepsi , mieliśmy swoje okazje ,żeby te mecze rozstrzygnąć na swoją korzyść i to właśnie tymi szrotowymi graczami jakich mamy ! Zabrakło charakteru, mentalności że idziemy po swoje, korekt , zmian ustawienia a niestety za to odpowiada niestety trener

Każda denna drużyna ma jakiś mecz konia przez sezon na tym polega piłka nożna. Ale punkty trzeba zbierać przez rok a nie szczycić się dobrą postawą.

Z Lechem byliśmy lepsi i to był taki mecz, który zgadza się raz na pół roku. Normalka w tym sporcie czasem takie przypadki się trafiają.

Reszta to zupełnie niezrozumienie piłki nożnej. Z Jagą mogliśmy grać 500 minut i nic byśmy nie strzelili. W większości naszych meczy w tym roku gdyby przeciwnik grał bez bramkarza wynik by się nie zmienił. Nie da się myśleć o punktowaniu kiedy nawet w dobry dzień nie potrafisz trafić do bramki z 3 metrów.

Ja nie mówię, że mają gwiazdy ja mówię, że mają piłkarzy w zespole dających spokojnie utrzymanie w 1 lidze nawet będąc w kryzysie.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 16.05.2022, 18:03

Każda denna drużyna ma jakiś mecz konia przez sezon na tym polega piłka nożna. Ale punkty trzeba zbierać przez rok a nie szczycić się dobrą postawą.

Z Lechem byliśmy lepsi i to był taki mecz, który zgadza się raz na pół roku. Normalka w tym sporcie czasem takie przypadki się trafiają.

Reszta to zupełnie niezrozumienie piłki nożnej. Z Jagą mogliśmy grać 500 minut i nic byśmy nie strzelili. W większości naszych meczy w tym roku gdyby przeciwnik grał bez bramkarza wynik by się nie zmienił. Nie da się myśleć o punktowaniu kiedy nawet w dobry dzień nie potrafisz trafić do bramki z 3 metrów.

Ja nie mówię, że mają gwiazdy ja mówię, że mają piłkarzy w zespole dających spokojnie utrzymanie w 1 lidze nawet będąc w kryzysie.
No ale ja ci wymieniłem kilka meczy w których byliśmy lepsi i mieliśmy obowiązek wygrać.

Z Lechem może byliśmy lepsi , choć i tak nas najbardziej przekręcił ten cwel z gwizdkiem bo powinno być 2-0. Prawdą jest to ,że Amica miała pod koniec ze 3 setki gdzie piłka mijała naszą bramkę o centymetry, ale suma sumarum mając 1-0 w 96 minucie mieliśmy obowiązek to dowieźć ale wyskoczył Piotruś i się skończyło jak się skończyło..
Piast był tak słaby w 1 połowie ,że powinno być z sytuacji jakie mieliśmy 3-0 do przerwy.
Jaga stała w 1 połowie całą na swojej połowie i treneiro Brzęczek nie dość ,że nie miał żadnego pomysłu na grę , to dostając nie chce mówić w prezencie kontuzje Poletanovića , nie wpuścił na murującą bramkę Jagę ofensywnego Manu czy Savica tylko wstawiłdo środka 3cie drzewo Fazlagića ,czym mi udowodnił,że jest trenerskim idiotą.
Z tego co pamietam to Warta przed zmianą trenera była niżej w tabeli od nas , a jakoś nie zmieniajac zbytnio składu tamten trener ugrał chyba 24 punkty goląc Zagłębia i Płocki na wyjeździe 4-0 i 3-0 ,a u nas ?
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 16.05.2022, 18:07
Nie ma czegoś takiego jak uniwersalnie dobry trener. Brzęczek to nie jest największy problem Wisły.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 16.05.2022, 19:02
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Nie ma czegoś takiego jak uniwersalnie dobry trener. Brzęczek to nie jest największy problem Wisły.
Największym problemem jest sposób zarządzania klubem przez osoby z towarzysko-rodzinno-koleżeńskiej grupy Mandziara/Brzęczek, która mając tylko 1/3 władzy w Wiśle, poobstawiała wszystkie najważniejsze stanowiska w klubie krewnymi i znajomymi królika.

Więc już abstrahując od żenujących wyników jakie Brzęczek osiągnął jako trener Wisły (1 wygrana w 13 meczach), które doprowadziły do spuszczenia Wisły do drugiej ligi, to tak Brzęczek jest dużym problemem, biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej. On nie jest tutaj tylko trenerem, ale ma dużo większe wpływy niż jakikolwiek inny trener by miał i mogą one oddziaływać w sposób niekorzystny dla drużyny. Będzie jednocześnie mentorem, doradcą, wujkiem, prezesem z tylnego fotela i trenerem, a jak sobie zażyczy to i dyrektorem sportowym.

Co z tego wyniknie najprawdopodobniej przekonamy się za rok, oby nie kolejny "awans" ligę niżej. Być może pozostała dwójka właścicieli przebudzi się i już teraz walnie pięścią w stół.
Nie życzę sobie dyskusji z osobnikami, którzy rzucają inwektywami w stosunku do dyskutanta, bo ma odmienne zdanie temat jakiegoś piłkarza, trenera, klubu itp.

Jeśli nie potrafisz dyskutować bez ubliżania adwersarzowi, to po prostu nie wchodź w dyskusję ze mną.

Wyzywanie innych kibiców Wisły, gdy chronisz się za barierą jaką daje ci Internet, świadczy tylko o tym jak małym, marnym i słabym człowieczkiem jesteś.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 16.05.2022, 19:21
AS82 napisał(a):Wyświetl post
No ale ja ci wymieniłem kilka meczy w których byliśmy lepsi i mieliśmy obowiązek wygrać.

Z Lechem może byliśmy lepsi , choć i tak nas najbardziej przekręcił ten cwel z gwizdkiem bo powinno być 2-0. Prawdą jest to ,że Amica miała pod koniec ze 3 setki gdzie piłka mijała naszą bramkę o centymetry, ale suma sumarum mając 1-0 w 96 minucie mieliśmy obowiązek to dowieźć ale wyskoczył Piotruś i się skończyło jak się skończyło..
Piast był tak słaby w 1 połowie ,że powinno być z sytuacji jakie mieliśmy 3-0 do przerwy.
Jaga stała w 1 połowie całą na swojej połowie i treneiro Brzęczek nie dość ,że nie miał żadnego pomysłu na grę , to dostając nie chce mówić w prezencie kontuzje Poletanovića , nie wpuścił na murującą bramkę Jagę ofensywnego Manu czy Savica tylko wstawiłdo środka 3cie drzewo Fazlagića ,czym mi udowodnił,że jest trenerskim idiotą.
Z tego co pamietam to Warta przed zmianą trenera była niżej w tabeli od nas , a jakoś nie zmieniajac zbytnio składu tamten trener ugrał chyba 24 punkty goląc Zagłębia i Płocki na wyjeździe 4-0 i 3-0 ,a u nas ?
Piłkarze na poziomie ekstraklasy powinni, ale że my nie mamy takich piłkarzy to właśnie sam dałeś sobie odpowiedź.

Tak bo Warta ma w składzie piłkarzy, którzy są w stanie kopać się po czołach w bezpiecznym dystansie od strefy spadkowej tam wystarczyła zmiana trenera i wstrząśnięcie szatnią. U nas to nie zadziała. (Znowu potwierdzasz moją tezę )

Mówimy o zespole, który przez większość tego roku miał problemy z kopnięciem piłki w stronę bramki, jak już coś strzeliliśmy to każdy praktycznie każdy był w stanie odpowiedzieć golem. Nie zliczę ile meczy było takich, że wynik by się nie zmienił nawet jeśli przeciwnik grałby bez bramkarza.

Mówimy o zespole w którym obrona prezentuje gole przeciwnikowi co mecz.

Mówimy o zespole w którym jak bramkarz nie zawali 2 bramek w meczu to wszyscy go noszą na rękach.

Teraz zerknij w tabelę za ten i poprzedni sezon i powiedz mi czy tym zespołem jest Warta Poznań czy Wisła Kraków.

Ale to, że Warta ma takich piłkarzy nie oznacza, że Wisła ich też ma.
Jeden czy dwa lepsze mecze nie zmieniają obrazu potwornej degrengolady i braku podstawowych umiejętności piłkarskich u naszych kopaczy jak bardzo byś nie próbował czarować to właściwie dwa sezony z rzędu byliśmy na miejscu spadkowym w lidze. W zeszłym roku uratował nas fart, a w tym już go zabrakło.

Liga to ponad 30 kolejek i trzeba prezentować jakiś uczciwy poziom piłkarski przez więcej niż 3 mecze na rundę.

Ja wiem, że to Boli ale serio nawet jak będziemy się kopać po czołach walcząc o utrzymanie w 1 lidze będziesz opowiadał jak to mamy świetnych piłkarzy lepszych od połowy eklapy?

Wiemy, że trener patałach zostaje - teraz pomiędzy nami, a przepaścią jaką jest dno 1 ligi stoi tylko szczęście w szukaniu szrotu przez Brzęczka oraz to czy Deja rzeczywiście tak świetnie potrafi przygotować zespół do sezonu - ja nie specjalnie wierze, że się uda, ale oczywiście chciałbym się mylić i zobaczyć Wisłę w eklapie za sezon. Ale wczoraj Jarek przyznał, że oni zupełnie nie rozumieją dlaczego Wisła spadła w ligi.

A spadła bo trio ma takie samie klapki na oczach jak Ty i 99% tego forum. (mamy dobrych piłkarzy mamy pecha / musimy zmienić jedną drobną rzecz i będzie super)

Czuje się znowu jak z czasów sarapaty i spółki jak mi wszyscy opowiadali jacy to wspaniali ludzie z Wisłą w sercu i żebym ich tu nie oczerniał bo czeka nas świetlana przyszłość Jak kasa w reklamówkach była wynoszona to ludzie dalej wierzyli, że to nie prawda.

Mi też się nie podoba ten stan rzeczy, ale o ile zarządzający klubem tego nie pojmą, albo nie trafi się fart transferowy mamy dużo większy problem niż 1 liga.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 16.05.2022, 19:42

Tak bo Warta ma w składzie piłkarzy, którzy są w stanie kopać się po czołach w bezpiecznym dystansie od strefy spadkowej tam wystarczyła zmiana trenera i wstrząśnięcie szatnią. U nas to nie zadziała. (Znowu potwierdzasz moją tezę )

Mówimy o zespole, który przez większość tego roku miał problemy z kopnięciem piłki w stronę bramki, jak już coś strzeliliśmy to każdy praktycznie każdy był w stanie odpowiedzieć golem. Nie zliczę ile meczy było takich, że wynik by się nie zmienił nawet jeśli przeciwnik grałby bez bramkarza.

Mówimy o zespole w którym obrona prezentuje gole przeciwnikowi co mecz.

Mówimy o zespole w którym jak bramkarz nie zawali 2 bramek w meczu to wszyscy go noszą na rękach.

Teraz zerknij w tabelę za ten i poprzedni sezon i powiedz mi czy tym zespołem jest Warta Poznań czy Wisła Kraków.

Ale to, że Warta ma takich piłkarzy nie oznacza, że Wisła ich też ma.
Jeden czy dwa lepsze mecze nie zmieniają obrazu potwornej degrengolady i braku podstawowych umiejętności piłkarskich u naszych kopaczy jak bardzo byś nie próbował czarować to właściwie dwa sezony z rzędu byliśmy na miejscu spadkowym w lidze. W zeszłym roku uratował nas fart, a w tym już go zabrakło.

Liga to ponad 30 kolejek i trzeba prezentować jakiś uczciwy poziom piłkarski przez więcej niż 3 mecze na rundę.

Ja wiem, że to Boli ale serio nawet jak będziemy się kopać po czołach walcząc o utrzymanie w 1 lidze będziesz opowiadał jak to mamy świetnych piłkarzy lepszych od połowy eklapy?

Wiemy, że trener patałach zostaje - teraz pomiędzy nami, a przepaścią jaką jest dno 1 ligi stoi tylko szczęście w szukaniu szrotu przez Brzęczka oraz to czy Deja rzeczywiście tak świetnie potrafi przygotować zespół do sezonu - ja nie specjalnie wierze, że się uda, ale oczywiście chciałbym się mylić i zobaczyć Wisłę w eklapie za sezon. Ale wczoraj Jarek przyznał, że oni zupełnie nie rozumieją dlaczego Wisła spadła w ligi.

A spadła bo trio ma takie samie klapki na oczach jak Ty i 99% tego forum. (mamy dobrych piłkarzy mamy pecha / musimy zmienić jedną drobną rzecz i będzie super)
Nie zgadzam się z tym ,że potwierdzam twoją tezę. I Wisła i Warta ma słabych piłkarzy, oba kluby zmieniły trenera i ten z Warty okazał się gościem na poziomie , do nas przyszedł pozorant.
To ,że obrona prezentuje gole przeciwnikowi to akurat też wina trenera wg mnie bo on na treningach uczy ich ustawiania się i bronienia.
Liga ma 34 kolejek to fakt ,ale wystarczyło wygrać te mecze które przytoczyłem powyżej (a można je było wygrać) to byśmy się utrzymali i tyle.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 16.05.2022, 20:00
Nie zgadzam się z tym ,że potwierdzam twoją tezę. I Wisła i Warta ma słabych piłkarzy, oba kluby zmieniły trenera i ten z Warty okazał się gościem na poziomie , do nas przyszedł pozorant.
To ,że obrona prezentuje gole przeciwnikowi to akurat też wina trenera wg mnie bo on na treningach uczy ich ustawiania się i bronienia.
Liga ma 34 kolejek to fakt ,ale wystarczyło wygrać te mecze które przytoczyłem powyżej (a można je było wygrać) to byśmy się utrzymali i tyle.
No właśnie poza Lechem nie było żadnych szans tych meczy wygrać. (A i tu pamiętajmy, że strzelili nam chyba dopiero 4 setkę) Nawet gdybyśmy te wszystkie mecze wygrali dalej mielibyśmy miej punktów od Warty. A chyba w takim zestawieniu meczy, które "można było" wygrać Warta też miała kilka.

Właśnie mi chodzi o to, że ten zespół grając przez 500 minut z Jagiellonią pod wodzą samego Mourinho by tego nie wygrał. Gdyby Jaga nie grała tak zachowawczo spokojnie by wywiozła 3 punkty.

Te "wspaniałe" mecze to są za każdym razem gdy przeciwnik ma bardzo zły dzień, a przedewszyskim marnuje sytuacje i zachowuje pełen minimalizm.

Tyle, że taki trener przychodzący do Warty nie musi implementować Wiślackiego DNA i dbać o styl. Chwilkę optymizmu miałem po meczu z Lechią gdzie graliśmy super defensywnie broniąc wyniku grając na czas. Wydawało mi się, że Brzęczek pojął jak bardzo gównianym składem dysponuje.

Gdyby taka taktyka autobusu była stosowana w każdym meczu z każdym przeciwnikiem była by minimalna szansa na pozostanie w ekstraklasie. Bo przypadkowe gole to czasem nawet i Wisła strzeli.

Warta Poznań to bardzo mądrze i dobrze prowadzony klub z realistycznym podejściem do swoich możliwości, który jest znacząco lepszy piłkarsko od Wisły to, że się nazywają tak czy inaczej nie zmieni tego faktu w moich oczach. Zresztą w zeszłym sezonie też byli wyżej niż my. W kolejnym grają w ekstraklasie, a my będziemy się kopać po czołach w 1 lidze i tym razem będę czytał teksty, że od takiej Odry Opole to my nie mamy gorszych piłkarzy tylko coś tam coś tam, a w 2 połowie sezonu będą teksty od takiej Skry Częstochowa to my nie mamy gorszych piłkarzy..

Nie zrozum mnie źle w pewnym stopniu zazdroszczę Ci takiego optymistycznego podejścia z klapkami kibicowania na oczach, gorzej, że takie samo podejście mają właściciele, pracownicy, piłkarze i trener w tym klubie.

W pierwszej lidze nikt się nie podda bez grania dlatego, że jesteśmy Wisłą. Wręcz przeciwnie większość przeciwników będzie się spinać.

Brzęczek widzi potencjał, Trio się głowi dlaczego spadliśmy, bo 3 razy w sezonie kopnęliśmy prosto piłkę. Tu nie da się wymienić 5 piłkarzy i trenera i twierdzić, że będzie dobrze trzeba ten klub sportowo zaorać i zbudować od zera. Trzeba wywalić ludzi odpowiedzialnych za zarządzanie, albo przynajmniej ogracznyć ich kompetencje do wyboru spinaczy. Nic takiego się nie stanie. Więc pozostaje liczyć na fartowne transfery.
Ostatnio edytowane przez Ajax : 16.05.2022 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 16.05.2022, 20:10
No właśnie poza Lechem nie było żadnych szans tych meczy wygrać. (A i tu pamiętajmy, że strzelili nam chyba dopiero 4 setkę) Nawet gdybyśmy te wszystkie mecze wygrali dalej mielibyśmy miej punktów od Warty. A chyba w takim zestawieniu meczy, które "można było" wygrać Warta też miała kilka.

Właśnie mi chodzi o to, że ten zespół grając przez 500 minut z Jagiellonią pod wodzą samego Mourinho by tego nie wygrał. Gdyby Jaga nie grała tak zachowawczo spokojnie by wywiozła 3 punkty.
Pisałem Ci ,że z Piastem w 1 połowie prowadziliśmy 1-0 i Manu strzelał z dogodnych sytuacji w słupki i poprzeczki , powinno być 3-0 , no ale .... prowadzimy 1-0 i nie wiem co im Brzęczek powiedział w przerwie, ale przestaliśmy absolutnie grać i dostaliśmy z niczego 2 gole.
Jak się gra przeciwko tak nastawionemu rywalowi jak Jaga , to próbuje się jakiś nieszablonowych rozwiazań, tak jak mówie wpuszcza się więcej ofensywnych piłkarzy by coś wykreować z przodu a nie wpuszcza 3ciego pomocnika ,który umie tylko podawać w poprzek, litości.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.05.2022, 20:11
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Największym problemem jest sposób zarządzania klubem przez osoby z towarzysko-rodzinno-koleżeńskiej grupy Mandziara/Brzęczek, która mając tylko 1/3 władzy w Wiśle, poobstawiała wszystkie najważniejsze stanowiska w klubie krewnymi i znajomymi królika.

Więc już abstrahując od żenujących wyników jakie Brzęczek osiągnął jako trener Wisły (1 wygrana w 13 meczach), które doprowadziły do spuszczenia Wisły do drugiej ligi, to tak Brzęczek jest dużym problemem, biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej. On nie jest tutaj tylko trenerem, ale ma dużo większe wpływy niż jakikolwiek inny trener by miał i mogą one oddziaływać w sposób niekorzystny dla drużyny. Będzie jednocześnie mentorem, doradcą, wujkiem, prezesem z tylnego fotela i trenerem, a jak sobie zażyczy to i dyrektorem sportowym.

Co z tego wyniknie najprawdopodobniej przekonamy się za rok, oby nie kolejny "awans" ligę niżej. Być może pozostała dwójka właścicieli przebudzi się i już teraz walnie pięścią w stół.
tupać to se mogą , wczoraj "zorganizowane grupy kiibicowskie" zorganizowały spontaniczny wiec poparcia dla kuby reszta WON
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 16.05.2022, 20:17
Nie wiem czy to prawda,ale :

Jerzy Brzęczek, któremu życzono awansu w przyszłym sezonie, odparł krótko:

– Nie z tym materiałem.

Jeśli to prawdziwa wypowiedź, to znaczy że:
A) czekają nas solidne wzmocnienia
B) Brzęczek odchodzi
C) Brzęczek znów zawalczy "o spadek".
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 16.05.2022, 21:36
Pisałem Ci ,że z Piastem w 1 połowie prowadziliśmy 1-0 i Manu strzelał z dogodnych sytuacji w słupki i poprzeczki , powinno być 3-0 , no ale .... prowadzimy 1-0 i nie wiem co im Brzęczek powiedział w przerwie, ale przestaliśmy absolutnie grać i dostaliśmy z niczego 2 gole.
Jak się gra przeciwko tak nastawionemu rywalowi jak Jaga , to próbuje się jakiś nieszablonowych rozwiazań, tak jak mówie wpuszcza się więcej ofensywnych piłkarzy by coś wykreować z przodu a nie wpuszcza 3ciego pomocnika ,który umie tylko podawać w poprzek, litości.
No prowadziliśmy tylko nie mogę pojąć dlaczego masowe marnowanie sytuacji oraz kolejny mecz w który zagranie na jako takim poziomie wyczerpuje drużynę i zaczyna grać piach ma być jakiś dla mnie argument za tym, że mamy dobrych piłkarzy.

Brzęczek nic złego im nie powiedział 99% meczy w tym roku tak wyglądała, że się chłopaki wyszumiały czasem w 20 minut czasem w 40 minut i było po zawodach. I to jest maks ich umiejętności.

Piłkarz na poziomie eklapy potrafi zagrać na średnim poziomie tak z 60 minut.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 16.05.2022, 22:07
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to prawda,ale :

Jerzy Brzęczek, któremu życzono awansu w przyszłym sezonie, odparł krótko:

– Nie z tym materiałem.

.
No to powiedział na głos to co myślał od początku z tym , że wtedy nie wypadało mówić tego publicznie.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.05.2022, 22:10
Wszystkie te transfery na ratowanie eklapy to sa dobrzy zawodnicy jak na warunki naszej ligi.
Problemem bylo to ze kondycyjnie nie byli gotowi do gry w momencie przyjazdu do Krakowa oraz to ze obecnie pary im wystatcza na wlasnie te 20-40 minut dobrej gry wspomnianej przez kolege, dodajmy do tego 2 ostatnie obozy po ktorych druzne odcina po 60 minutach i mamy to co mamy czyli spadek.
Uwazam ze przy odpowiednim przygotowaniu kondycyjnym w pierwszej lidze bedziemy grali jak rowny z rownym z wiekszoscia druzyn.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.05.2022, 22:53
Ja tam z wypowiedzi Brzęczka wnioskuje że on by chętnie stąd spierdalał
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.05.2022, 22:55
I tylko upiera się zostać ten, kogo najchętniej wszyscy by pogonili
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.05.2022, 05:03
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja tam z wypowiedzi Brzęczka wnioskuje że on by chętnie stąd spierdalał
Gdyby nie był wujkiem Kuby to by nawet nie splunął w kierunku Wisły. W tym miejscu chciałbym przypomnieć że przed Brzęczkiem odmówiło kilku trenerów, m. in. Brosz który argumentował, że zespół jest źle przygotowany do sezonu przez Gulę i nie da się już tego naprawić. Tylko Wam się wydaje że trenerzy się zabijali żeby móc poprowadzić Skvarkę i Klimenta do boju...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 17.05.2022, 06:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W tym miejscu chciałbym przypomnieć że przed Brzęczkiem odmówiło kilku trenerów, m. in. Brosz który argumentował, że zespół jest źle przygotowany do sezonu przez Gulę i nie da się już tego naprawić.
A gdzieś to usłyszał, w Radiu Erewań? Dobry bajerant jesteś, komuno wróć, bo mamy super kandydata na naczelnika wydziału propagandy

Jak już bierzesz się za fantastykę, to warto przypomnieć sobie ramy czasowe w jakich doszło do zatrudnienia Brzęczka, aby ckliwa historyjka choć trochę się mogła kleić.

A były one takie:
10 na 11 lutego - Pasieczny oznajmia, że Gula jest trenerem długofalowym.

12 lutego - Gula przegrywa ze Stalą

13 lutego - Gula zwolniony (a Pasieczny zapewne odsunięty przez familię od decyzyjności)

14 lutego - Brzęczek trenerem Wisły

Kto i kiedy miał niby rozmawiać z tymi trenerami? Zdegradowany Pasieczny, który za Gulą i Klimentem poszedłby w ogień? Dawid, Kuba, a może sam wujek Jurek dzwonił po trenerach?

Nie trzeba uprawiać fantastyki by zwizualizować sobie najprawdopodobniejszy przebieg zdarzeń w tych dniach. Bezrobotny od roku Brzęczek jak zwykle oglądał sobie z loży prezydenckiej mecz Wisły ze Stalą i w jego trakcie, albo po jego zakończeniu zdecydował razem z siostrzeńcami że to on obejmie Wisłę i poprowadzi ją lepiej od Słowaka. Skończyło się to spuszczeniem Wisły przez Brzęczka do drugiej ligi.

I tyle.
Nie życzę sobie dyskusji z osobnikami, którzy rzucają inwektywami w stosunku do dyskutanta, bo ma odmienne zdanie temat jakiegoś piłkarza, trenera, klubu itp.

Jeśli nie potrafisz dyskutować bez ubliżania adwersarzowi, to po prostu nie wchodź w dyskusję ze mną.

Wyzywanie innych kibiców Wisły, gdy chronisz się za barierą jaką daje ci Internet, świadczy tylko o tym jak małym, marnym i słabym człowieczkiem jesteś.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 17.05.2022, 07:04
czaro napisał(a):Wyświetl post
I tylko upiera się zostać ten, kogo najchętniej wszyscy by pogonili
Bo gdzie ten gość prace dostanie?

Nie nadaje się raczej do żadnego konkretnego zawodu.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 17.05.2022, 13:53
Wiceprezes klubu - Bałaziński powiedział w Radio Kraków, że liczy na to, że Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem Wisły.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 17.05.2022, 14:16
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wiceprezes klubu - Bałaziński powiedział w Radio Kraków, że liczy na to, że Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem Wisły.
Na pewno dodał również, że marzy aby prezesem pozostał Dawid Błaszczykowski, bo tylko to daje nadzieję na szybki awans. <ironia>

Ktoś tam odpiął wrotki całkowicie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.05.2022, 14:18
Powiedział, że są to pytania do właścicieli!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 17.05.2022, 20:55
Ja tylko dodam , że to kompletne kuriozum , że trener , który wygrał jeden mecz w tym roku najpierw ma przewidziane spotkanie z Zarządem i będą ustalać skład sztabu ....
Kiedy przewidziane spotkanie Zarządu celem podsumowani pracy trenera i decyzji czy zwalniamy czy zostawiamy ? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart....

Nie twierdzę , że Brzęczek jest głównym winowajcą ,ba nie twierdzę nawet , że trzeba się go pozbywać ale to jednak zakrawa na kpinę w jaki sposób podejmowane są decyzje...
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.05.2022, 21:41
kuriozum , to że chce wam sie bić tutaj piane , skoro nikogo nie obchodzi jakim on jest trenerem , po prostu układ jest taki a nie inny , i w nim bedzie ten trener

proste jak jebanie , a jak ktos chcialby zmiany trenera , to niech lepiej pomysli jak mozna uklad naruszyc, ale to by trzeba bylo na poczatek postawic sie troglodytom ktorzy z transparentami poparcia wczoraj kube witali
Odpowiedz cytując
kibic12
Junior Member

Od: 02.2014

Stary 17.05.2022, 21:51
Panowie bądźmy rozsądni. Audyt w klubie musi być, ale czasu na organizację drużyny jest bardzo mało. Brzęczek po części jest winny spadkowi, ale myślę, że trzeba dać mu szansę. Do tych co mówią, żeby zwalniać to się pytam kto za Niego? Liczę, że zbuduje drużynę, tylko Wisła musi otaczać się ekspertami. Bardziej bym się zastanowił nad prezesem
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 17.05.2022, 21:54
Czy Wisła Kraków powinna zwolnić Jerzego Brzęczka po spadku z Ekstraklasy? Tomasz Frankowski uważa, że to najlepsze rozwiązanie. - Wsłuchując się w głos kibiców w Krakowie, Wisła powinna rozstać się w zgodzie - stwierdził były zawodnik Wisły w rozmowie z TVP Sport.

Zgadzam sie z Frankowskim w 1906 procentach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów