The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.05.2022, 20:25
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Kliment
skvarka
hugi
szota
koalik
młyński
wachowiak
uryga
sobol
framat
manu
fernandez
ring
cisse

WYPIERDALAĆ z Wisły
genialnie przemycone te 2 nicki , dziękuje że i mnie nie zaliczyłeś do tego zacnego grona
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.05.2022, 20:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
genialnie przemycone te 2 nicki , dziękuje że i mnie nie zaliczyłeś do tego zacnego grona
Dobrze, że podałeś, bo nie miałbym ubawu z ignorowanego głupka

Zdaniem tego idioty odpowiedzialne za spadek są pionki, a nie gracz rozgrywający partię.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.05.2022, 20:31
Leszek Ojrzynski i dymisja prezesa, to minimum.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.05.2022, 20:39
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Leszek Ojrzynski i dymisja prezesa, to minimum.
Ale tu nie chodzi tylko o prezesa, tylko o to, jak Wisła jest zarządzana (i przez kogo).

Zarząd, dyrektor sportowy, trener, skład. Wiele rzeczy trzeba by było zmienić, a w obecnym układzie to jest nierealne.

A ten układ raczej na razie się nie zmieni.

Myśląc praktycznie, trzeba pomyśleć, co można osiągnąć i poprawić w obecnym układzie.

W mojej opinii Brzęczek mógłby zostać dyrektorem sportowym i odpowiadać za politykę sportową w Wiśle (albo członkiem zarządu odpowiedzialnym za nią). W ten sposób odblokowałby stanowisko trenera dla kogoś, kto to ogarnie od nowa + realizowałby JAKĄŚ politykę sportową, której nie rujnowałby Błaszczykowski.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 15.05.2022, 20:42
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak, przypadki Arki i ŁKS, takiego balansowania między 1. ligą a ekstraklasą, to byłyby dla nas optymistycznne scenariusze.
ŁKS to bankrut, piłkarze odchodzą w trakcie sezonu bo im nie płacą.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:46
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ok, sorry. Zatrzymałem się na tym, że spadli, bo chcieli ładnie grać po awansie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 15.05.2022, 20:47
Ale tu nie chodzi tylko o prezesa, tylko o to, jak Wisła jest zarządzana (i przez kogo).

Zarząd, dyrektor sportowy, trener, skład. Wiele rzeczy trzeba by było zmienić, a w obecnym układzie to jest nierealne.

A ten układ raczej na razie się nie zmieni.

Myśląc praktycznie, trzeba pomyśleć, co można osiągnąć i poprawić w obecnym układzie.

W mojej opinii Brzęczek mógłby zostać dyrektorem sportowym i odpowiadać za politykę sportową w Wiśle (albo członkiem zarządu odpowiedzialnym za nią). W ten sposób odblokowałby stanowisko trenera dla kogoś, kto to ogarnie od nowa + realizowałby JAKĄŚ politykę sportową, której nie rujnowałby Błaszczykowski.
Jak ma zostać dyrektorem sportowym jak w temacie taktyki, trenerki i stosunków międzyludzkich czego papierkiem była kadra gość nadaje się do tarcia chrzanu.

Poza tym widzę, że dalej podoba się tobie toksyczny układ familijny ludzi bez kompetencji.
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 15.05.2022 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 15.05.2022, 20:47
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
ŁKS po awansie do ESY zrobił to co my w pucharach z APOELEM, czyli all-in o życie lub śmierć. ŁKS awansował, ściągnął multum piłkarzy, po sezonie odpalił co lepszych (Ramirez do Amiki, Biegański do Gdańska) i spadł po roku. Nagle okazuje się że zbyt duże nakłady finansowe na klub, za duże kontrakty, brak wyników, spadek i chęć redukcji o 50%... Ale "panowie piłkarzyki" powiedzieli NIE i nie dostawali kasy i odeszli. Mam dziwne wrażenie że to będzie takie kopiuj-wklej w naszej sytuacji.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:49
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Jak ma zostać dyrektorem sportowym jak w temacie taktyki, trenerki i stosunków międzyludzkich czego papierkiem była kadra gość nadaje się do tarcia chrzanu
Pewnie tak, ale trudno mi wyobrazić sobie inny stabilny układ przy Błaszczykowskim.

Ale może przesadzam, kiedy Kuba wymyślił sobie Skowronka, to go tu wcisnął i Skowronek był przynajmniej przez jakiś czas nietykalny.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 15.05.2022, 20:52

A czemu Brzęczek miałby w ogóle u nas takie wazne stanowisko obejmować? Jakie on ma realnie predyspozycje w tym kierunku?. Wiem, że jest trenerem. Jakim? Wydaje mi się, że niestety doświadczyliśmy tego boleśnie na własnej skórze.

Jezeli tradycyjnie w przypadku Wisły musimy kręcić się wokół nazwisk, które znamy, to zdecydowanie wolałbym tam posadzić Kilo Ramireza. Zakładam, że zarobki niższe, a przynajmniej wiemy, że potrafi zasugerować zawodników do grania i takich, na których można sensownie zarobić.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:54
Pewnie tak, ale trudno mi wyobrazić sobie inny stabilny układ przy Błaszczykowskim.

Ale może przesadzam, kiedy Kuba wymyślił sobie Skowronka, to go tu wcisnął i Skowronek był przynajmniej przez jakiś czas nietykalny.
i jeszcze sie chwalił w żenującym foot trucku , jak obi schrzanil negocjacje ze skowronkiem i onn osobiscie je uratował (czytaj zgodzil bez szemrania na wszystkie warunki ptaszyny)
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 15.05.2022, 20:56
enzo napisał(a):Wyświetl post
A czemu Brzęczek miałby w ogóle u nas takie wazne stanowisko obejmować? Jakie on ma realnie predyspozycje w tym kierunku?.
A czemu Dawid Błaszczykowski miałby w ogóle u nas takie ważne stanowisko prezesa obejmować?

Rodzina na swoim to najważniejsze.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 15.05.2022, 21:02
enzo napisał(a):Wyświetl post
A czemu Brzęczek miałby w ogóle u nas takie wazne stanowisko obejmować? Jakie on ma realnie predyspozycje w tym kierunku?. Wiem, że jest trenerem. Jakim? Wydaje mi się, że niestety doświadczyliśmy tego boleśnie na własnej skórze.

Jezeli tradycyjnie w przypadku Wisły musimy kręcić się wokół nazwisk, które znamy, to zdecydowanie wolałbym tam posadzić Kilo Ramireza. Zakładam, że zarobki niższe, a przynajmniej wiemy, że potrafi zasugerować zawodników do grania i takich, na których można sensownie zarobić.
Zgadzam się, ale to już pytanie nie do mnie, a do Jakuba Błaszczykowskiego. Wyraźnie napisałem: w obecnym układzie. Z Brzęczkiem Błaszczykowski przynajmniej się liczy, słucha go itd. To jest główny argument, żeby takie rozwiązanie hipotetycznie rozważać.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 15.05.2022, 21:05
Zgadzam się, ale to już pytanie nie do mnie, a do Jakuba Błaszczykowskiego. Wyraźnie napisałem: w obecnym układzie. Z Brzęczkiem Błaszczykowski przynajmniej się liczy, słucha go itd. To jest główny argument, żeby takie rozwiązanie hipotetycznie rozważać.
Wolałbym jakieś rozwiązanie w stylu Kuba orientuje się, że są rzeczy, na których trzeba się znać, a on na nich się nie zna, więc szuka ludzi, którzy się na nich znają albo pozwala innym znaleźć ludzi, którzy się na nich znają i się nie wpier*ala.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 15.05.2022, 21:10
Jeśli dla Kuby żadną nauką odnośnie zarządzania klubem nie jest obecna tragiczna sportowo sytuacja Wisły, to Brzęczek na stanowisku dyrektorskim tego w moim przekonaniu nie rozwiązuje. Albo budujemy klub na zdrowych zasadach sięgając po kompetentnych ludzi, albo bawimy się dalej w wymyślanie koła na nowo i jakieś abstrakcyjne projekty pt. "krakowska piłka" czy inne czecho-slowackie pierd.oletto.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 15.05.2022, 21:10
Widzę, że dochodzimy do momentu, gdzie Kube trzeba traktować jak dziecko. Dobrze to wróży na 1 ligę.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 15.05.2022, 21:11
ale to wszystko sa dywagacje zakladajace dobrą wole

poczekejamy troche az powychodza na jaw ich relacje wzajemne , faktyczne "sukcesy" na polu finansowym etc
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 15.05.2022, 21:12
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym jakieś rozwiązanie w stylu Kuba orientuje się, że są rzeczy, na których trzeba się znać, a on na nich się nie zna, więc szuka ludzi, którzy się na nich znają albo pozwala innym znaleźć ludzi, którzy się na nich znają i się nie wpier*ala.
Ja też, ale w to nie wierzę.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 15.05.2022, 21:25
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Kliment
skvarka
hugi
szota
koalik
młyński
wachowiak
uryga
sobol
framat
manu
fernandez
ring
cisse

WYPIERDALAĆ z Wisły
Karygodny błąd... zapomniałem o Fazlagicu...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 15.05.2022 o godz. 21:38.

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.05.2022, 07:17
Czy Dawid Błaszczykowski dalej jest prezesem, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji?
Odpowiedz cytując
Wiiktor100
Member

Od: 11.2008

Stary 16.05.2022, 07:29
Jeszcze jest bo w rodzinie trwają poszukiwania zastępcy
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 16.05.2022, 07:29
A spodziewasz się rezygnacji?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.05.2022, 07:45
Brat właścicielem (nie znający się na tym fachu), koledzy Brożek i Głowa scautami (jakiego sensownego piłkarza ściągnął Głowa? I pewnie będzie to samo z Brożkiem), Kmiecik za zasługi piłkarskie jest trenerem od napastników (choć na przestrzeni lat żaden napastnik nie wyszedł spod jego ręki, który jest po prostu słabym trenerem), wujek trenerem (1 wygrana w 13 meczach o stawkę to bilans katastrofalny), kolega Brzęczka dyrektorem Akademii Wisły, mąż rzeczniczki Wisły wkręcony przez nią do sztabu medycznego Wisły (za którego jest mnóstwo kontuzji, urazów i powracających do gry od wielu miesięcy piłkarzy).. i tak to się kręci.

Rodzinna atmosfera i kolesiostwo nie przyniosło Wiśle nic dobrego.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.05.2022, 07:58
Niepowtarzalna okazja na porządne oczyszczenie.

Albo zatrudniamy kompetentnych ludzi i budujemy klub od nowa z sensem, albo zostajemy "w rodzinie" i patrzymy jak klub stacza się dalej.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 16.05.2022, 08:11
btw Głowacki to taki "pomost" pomiedzy marzeną a dawidem
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.05.2022, 08:31
Rozwiązaniem tej sytuacji byłoby wykupienie z klubu Kuby, pytanie czy jest to możliwe. Sferę komercyjną biznesu myślę, że Jażdżyński jest w stanie pociągnąć sam, Królewski może dalej robić wrzutki na Twiterze i robić szum.
Potrzeba specjalisty na niwie czysto sportowej, ale takiego, który dostanie trochę władzy i zaufania. Obawiam się, że w obecnym układzie nie jest to możliwe do zrealizowania.

[26/42]
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 16.05.2022, 08:55
Tak z ciekawości kto z naszej trójki Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski ma najwięcej kasy w ręku?
Dobrze myślę, że Błaszczykowski?
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 16.05.2022, 08:55
Moze takie z d... spostrzezenie, ale w mediach "klubowych" cisza. Moze oni naprawde wierzyli w utrzymanie i nie przygotowali scenariusza alternatywnego.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.05.2022, 09:04
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Moze takie z d... spostrzezenie, ale w mediach "klubowych" cisza. Moze oni naprawde wierzyli w utrzymanie i nie przygotowali scenariusza alternatywnego.
Ale co niby mają wrzucać?
Lepiej jest czasem przemilczeć dzień lub dwa niż się odezwać minutę za wcześnie (czego np. Królewski nie rozumie).
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 16.05.2022, 09:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Rozwiązaniem tej sytuacji byłoby wykupienie z klubu Kuby, pytanie czy jest to możliwe. Sferę komercyjną biznesu myślę, że Jażdżyński jest w stanie pociągnąć sam, Królewski może dalej robić wrzutki na Twiterze i robić szum.
Potrzeba specjalisty na niwie czysto sportowej, ale takiego, który dostanie trochę władzy i zaufania. Obawiam się, że w obecnym układzie nie jest to możliwe do zrealizowania.
A w mojej ocenie Trio zwyczajnie jako właściciele mogą funkcjonować, jednak zadania ich powinny się kończyć na tym by zadbać o budżet, spiąć kasę, utrzymywać relacje ze sponsorami.
Do zarządzania MUSZĄ zatrudnić PREZESA przez duże P, kogoś kto ogarnia zarządzanie klubem sportowym.
Jak to zrozumieją i tak uczynią to zrobią to dla dobra Wisły.
Jedyna kwestia to kogo zatrudnić Macie jakieś pomysły Kto mógłby realnie objąć stanowisko Prezesa i zarządzać klubem, stworzyć struktury, wybrać dyrektora sportowego, itd itp? Kogoś kto zna rynek, zarządzał już klubem, zna środowisko, mógłby kogoś polecić na dyr sportowego itd
Wasze typy...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów