The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
janus
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.07.2015, 21:55
ciomborek8 napisał(a):Wyświetl post
Z początku dużą nerwowosc szczegolnie z przyjęciem i wprowadzaniem pilki . Nie wiem też ile jego winy przy bramce bo Rysiek mial pretensje lub chciał pouczyć na przyszlosc .

A co z Żemlo mało coś Kaziu daje mu pograc ?
Podobno miał jakies problemy z sercem. mam nadzieje, ze to nic poważnego.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 11.07.2015, 21:58
Do ogladajacych sparingi, jaki pierwszy sklad wykluwa sie na Gornik?
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.07.2015, 22:06
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Do ogladajacych sparingi, jaki pierwszy sklad wykluwa sie na Gornik?
Jak to jaki. Bardzo prosty do rozszyfrowania:
Cierzniak, Burliga, Glowacki,Guzmics, Sadlok
Jovic, Maczynski,Jankowski, Cywka,Popovic
Pawel Brozek taki sklad na Gornik 90%
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Stary 11.07.2015, 22:10
A powinno byc:
Cierzniak, Burliga, Glowacki, Guzmics, Sadlok
Jankowski, Maczynski, Popovic, Cywka
Crivellaro, Pawel Brozek
Mi sie wydaje ze z tym Popoviciem to szalu nie bedzie
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 11.07.2015, 22:23
Nie przypadkowo Popović poprzednio grał w klubach, o których trudno napisać że są mocne. Na ten moment jedynie Cywka jako tako się prezentuje. Crivellaro również może okazać się niewypałem bo jak dobrze się przyjrzeć jego CV to w Victorii B jako tako dotychczas to wyglądało. Na boisku sprawia w każdym razie wrażenie jakby pewnych rzeczy uczył się od niedawna. Bez skrzydeł na poziomie Wisła jest i będzie w swoich poczynaniach przewidywalna do bólu.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.07.2015, 22:50
Mi tam się Popović podoba. Brakowało nam kogoś takiego, kto umie rozprowadzić akcje od tyłu i wyjść spod pressingu. Wiele akcji szło po jego przytomnych przerzutach, w rozprowadzaniu piłki był bardzo dobry. Strat praktycznie nie odnotowano. Nie jest to piłkarz tak ofensywnie usposobiony jak Stilić, ale z drugiej strony jest od niego szybszy i nie zostawia takiej dziury po sobie w defensywie. Mam nadzieję, że wypali w oficjalnych meczach.

Jankowski dziś kluczowe podanie oraz asysta (śmieszna sprawa, bo najpierw sam wypracował - świetny przechwyt, potem wyszedł sam na sam i spieprzył - dał się dogonić obrońcy, no i to przytomne zagranie do Brozia).

Bardzo cieszą bramki Pawła. Mam nadzieję, że się zepnie w sobie jeszcze na ten jeden sezon chociaż! Jemu na pewno jest ciężko utrzymać odpowiednią dynamikę i formę czysto fizycznie. Wszystko zależy od jego pracowitości i tego czy będzie trzymał dobrą sylwetkę i szybkość. W tym wieku o to trudno.

Dziwny był to mecz, długimi momentami gra się świetnie kleiła, by w następnych minutach wyglądała po prostu źle. Generalnie nie sądzę, aby drużyna miała mniejszy potencjał niż ta z poprzedniego sezonu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.07.2015 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 11.07.2015, 23:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mi tam się Popović podoba. Brakowało nam kogoś takiego, kto umie rozprowadzić akcje od tyłu i wyjść spod pressingu. Wiele akcji szło po jego przytomnych przerzutach, w rozprowadzaniu piłki był bardzo dobry. Strat praktycznie nie odnotowano. Nie jest to piłkarz tak ofensywnie usposobiony jak Stilić, ale z drugiej strony jest od niego szybszy i nie zostawia takiej dziury po sobie w defensywie. Mam nadzieję, że wypali w oficjalnych meczach.

Jankowski dziś kluczowe podanie oraz asysta (śmieszna sprawa, bo najpierw sam wypracował - świetny przechwyt, potem wyszedł sam na sam i spieprzył - dał się dogonić obrońcy, no i to przytomne zagranie do Brozia).

Bardzo cieszą bramki Pawła. Mam nadzieję, że się zepnie w sobie jeszcze na ten jeden sezon chociaż! Jemu na pewno jest ciężko utrzymać odpowiednią dynamikę i formę czysto fizycznie. Wszystko zależy od jego pracowitości i tego czy będzie trzymał dobrą sylwetkę i szybkość. W tym wieku o to trudno.

Dziwny był to mecz, długimi momentami gra się świetnie kleiła, by w następnych minutach wyglądała po prostu źle. Generalnie nie sądzę, aby drużyna miała mniejszy potencjał niż ta z poprzedniego sezonu.
Ja bym na Twoim miejscu przeczytał wywiad z Moskalem po spotkaniu z Banikiem. Tak grająca Wisła może mieć problemy ze złapaniem do pierwszej 8. Robimy masę błędów a w drugiej linii brakuje płynności w rozegraniu, jeżeli do tego dodamy to co od dawna u nas kuleje vide gra skrzydłami to można mieć poważne obawy co do postawy zespołu w lidze a kalendarz każdy wie jaki nas czeka.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Stary 11.07.2015, 23:48
Powalczmy chociaz o Puchar Polski. Najlatwiejsza droga do pucharow. Ostatnio to trofeum wygralismy 12 lat temu, a takiemu klubowi jak Wisla nie przystoi tak dluga przerwa!!! Smuda mial puchar gdzies. Mam nadzieje, ze tym razem powalczymy. Chcialbym zebysmy zdobyli po raz 5 to cenne trofeum!!!! Na Mistrza nie ma szans, chociaz dopoki pilka w grze, wierzyc trzeba!!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.07.2015, 00:20
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Ja bym na Twoim miejscu przeczytał wywiad z Moskalem po spotkaniu z Banikiem. Tak grająca Wisła może mieć problemy ze złapaniem do pierwszej 8. Robimy masę błędów a w drugiej linii brakuje płynności w rozegraniu, jeżeli do tego dodamy to co od dawna u nas kuleje vide gra skrzydłami to można mieć poważne obawy co do postawy zespołu w lidze a kalendarz każdy wie jaki nas czeka.
Czyli jak?

Dobre momenty przeplataliśmy złymi. Byliśmy zdecydowanie lepsi od Banika, ale to nie powód do chwały. Wstydu też nie było. Każdy mecz jest inny, ja bym się martwił jeśli byśmy na przykład nie strzelili żadnego gola albo przegrali. Tak to były bardzo dobre momenty, akcje które łatwo rozrywały obronę przeciwnika z przodu. Bywało też gorzej długimi chwilami, ale ta Wisła stwarzała sytuacje z łatwością. Wiadomo - przeciwnik nie z wyższej półki, ale nie ma się czego wstydzić. Byłoby jakbyśmy przegrali np. 0:2, albo wygrali 1:0 jakimś psim swądem po ogromnej przewadze przeciwnika. Tak to ciężko o jakieś konkretne wnioski nie sądzisz? Szczególnie prognozowanie miejsca w tabeli na koniec sezonu :o

Moskal jak to trener, musi piętnować złe momenty, nie przywiązywałbym wagi do jego oceny, bo on zawsze tonuje nastroje i mówi jak perfekcjonista. Podejrzewam, że drużyna musiałaby kontrolować cały mecz przez 90 minut mając miażdżącą przewagę, żeby się jakoś cieplej o jej grze wypowiedział.

W dodatku mieliśmy juniora na stoperze cały mecz, jakby tam był Głowacki to by to wyglądało pewnie też lepiej, bo parę razy zaśmierdziało golem po jego zagraniach (chociaż akurat o bramkę bym go specjalnie nie winił).

Tak naprawdę można komentować grę pojedynczych piłkarzy, jakąś tendencje - ale liga i tak zweryfikuje wszystko. Ja uważam, że mamy ciekawszy zespół niż w poprzednim sezonie Możesz się nie zgadzać, twoje prawo.

Acha, w przeciwieństwie do niektórych nie podoba mi się aż tak bardzo Cywka. Widać, że siłowo, kondycyjnie, szybkościowo i taktycznie wszystko gra, walczy, szarpie, wraca się, chce być pod grą. Z drugiej strony straszny z niego chaotyk + technicznie surowy i odniosłem wrażenie, że nie widzi za dużo na boisku. Chociaż mam nadzieję, że zada kłam moim przeczuciom i zagra super sezon.

Z tymi skrzydłami też bym nie przesadzał, bo jednak trochę tych akcji po skrzydłach szło - ba odkąd nie ma Stilicia to właśnie gramy mniej środkiem, więcej bokami. Częściej również przerzucamy ciężar gry z jednej strony na drugą, czego mi w Wiśle w poprzednim sezonie brakowało (duża zasługa Popovicia).

Pytanie tylko jak będziemy wyglądać w meczach z typowymi drwalami (3/4 ligi) i czy starczy nam jakości, żeby to ogarnąć na takim poziomie jak z Banikiem (czyli łatwo stwarzać 2-3 razy więcej sytuacji od przeciwnika i je wykorzystywać). Może być z tym różnie, bo zespól nowy, jeszcze nie zgrany, skład też się jeszcze nie wykrystalizował. Potencjał imo jest, ale zanim to się ustawi jak należy możemy parę razy zaliczyć wtopę w lidze - a że mamy trudny terminarz to będzie o to łatwiej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.07.2015 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Stary 12.07.2015, 10:39
Co jest z Piotrem Żemło ? Kontuzja czy poza kadrą ?
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 12.07.2015, 11:29
siara napisał(a):Wyświetl post
Co jest z Piotrem Żemło ? Kontuzja czy poza kadrą ?
Tak jak ktoś pisał wyżej. Miał problemy z sercem i nie przepracował całego okresu przygotowawczego. Dlatego najpierw zaczyna grać w rezerwach (wczoraj zagrał sparing z Banikiem II).
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member

Stary 12.07.2015, 13:22
A jak ypadł Kuczak? Mozna spodziewać sie ze w tym sezonie troche pogra ( na dobrym poziomie) ? Jak Panowie go oceniacie?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 12.07.2015, 21:21
Wszedł na jakieś 10 minut, więc trudno cokolwiek o jego występie napisać.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.01.2016, 17:32
Plan sparingów I drużyny:
22.01 - MŠK Žilina(Myślenice)
26.01 - Ferencvárosi TC (Turcja)
28.01 - Botew Płowdiw (Turcja)
31.01 - Hajduk Split (Turcja)
05.02 - Górnik Zabrze (Myślenice)

Piłkarze do pracy wracają 11 stycznia, a 23 stycznia jadą na zgrupowanie do tureckiego Belek.
Odpowiedz cytując
ferrekin
Member

Od: 01.2016

Stary 11.01.2016, 18:18
nasi dziś ruszyli z przygotowaniami,
dało się zauważyć na fotkach przyglądającemu się treningom Zdenkowi Ondraskowi,
myślę że to przygotowanie do rundy będzie kluczowe gdyż:
- mamy o co grać, bo o wydostanie się z dołu tabeli
- mamy nowego trenera po którym nie wiadomo co się spodziewać
- wypłaty zostały uregulowane, a co za tym idzie? już nie ma usprawiedliwień "nie płacisz, nie gram"
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.01.2016, 14:37
https://www.youtube.com/watch?v=LW15dJb_-5E

od czegos takiego powinny zaczynać sie przygotowania zimowe :}
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 14.01.2016, 12:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=LW15dJb_-5E

od czegos takiego powinny zaczynać sie przygotowania zimowe :}
Spokojnie, Głowacki zrobił to za Ciebie.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 23.01.2016, 16:34
Pytanko: Czy jest gdzieś otwarty wątek dotyczący sparingu z Żyliną? Albo inaczej, czy ktoś widział mecz i może coś powiedzieć o tym jak na ten moment wygląda zespoł, bo oczywiście nie wiem czy wyglądało to sensownie... czy jak tylko wszedł Buchalik to wpuścił dwie bramki dla uspokojenia nerwów
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.01.2016, 16:41
Tutaj piszemy przecież to jest przygotowanie do sezonu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 23.01.2016, 16:50
W takim razie pytanie powtarzam: Czy ktoś widział sparing z Żyliną i jak to wyglądało?
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 23.01.2016, 17:33
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś widział sparing z Żyliną
Tak.
jak to wyglądało?
Jak końcówka rundy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.01.2016, 17:33
W takim razie pytanie powtarzam: Czy ktoś widział sparing z Żyliną i jak to wyglądało?
Oceny indywidualne, bo drużyny nie można oceniać. Widać 0 zgrania i ciężkie nogi.

Bałaszow prezentował się wg mnie naprawdę dobrze. Świetna szybkość, zrywy w stylu Kuby, niezła technika i przebojowość. Oczywiście kondycyjnie słabo przygotowany i oczywiście nie rozumiał się z partnerami.
Małecki - gorzej od Bałaszowa, ale nie był najgorszy na boisku. Wymagania są od niego dużo większe. Musi poprawić swoją szybkość, bo wygląda na bardzo ociężałego. Poza tym wiele się nie zmienił.
Drzazga, pierwsze koty za płoty, ale jak dla mnie i tak widać, że już okrzepł w grze z seniorami. Widać, że wzoruje się na Lewandowskim, choć nie prezentuje nawet 10% tej klasy Fajnie się przepychał z obrońcami Ziliny.
Pietrzak - Solidnie. Wg mnie nie potrzebujemy Sadloka (z racji tego że i tak nie ma motywacji do gry w naszych barwach) i na jakości nic nie stracimy.
A co do reszty to w większości kaszanka. Popović nieźle, ale zbyt indywidualnie. Uryga, Boguski, Crivellaro bardzo słabo. Cywka, Głowacki, Guzmics i Burliga znośnie przeciętnie. Bramkarze nie mieli wiele do pokazania swoich umiejętności, bo Żilina wcale tak dużo nie atakowała.

Osobiście pomimo nieprzyjemnego wyniku jestem optymista. Dojdzie Mąka, Brożek, Ondrasek, Jović, Guerrier i Sadlok.

Na pewno drużyna potrzebuje jeszcze wcmocnień. Skrzydłowego - jeśli znajdą lepszego od Bałaszowa (choć najlepiej obydwóch) oraz środkowego defensywnego pomocnika. Wzmocnienia w obronie uzależnione od odeścia Sadloka.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 23.01.2016, 19:12
IMO Buchalik fatalnie, w ciągu 30 minut zawalić bramkę i tylko szczęściu zawdzięczać nie stracenie 2 kolejnych? Ustawianie się przy strzałach z dystansu dramat, wychodzenie do dośrodkowań nie istnieje, na przedpolu słabo, refleks przeciętny... czy on w ogóle ma jakiekolwiek zalety?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 23.01.2016, 19:31
Dziś zaczyna się obóz w Belek, na który pojechało 24 zawodników

Bramkarze: Cierzniak, Buchalik, Miśkiewicz
Obrońcy: Bartosz, Burliga, Głowacki, Guzmics, Jović, Kujawa, Pietrzak, Sadlok, Żemło
Pomocnicy: Bałaszow, Boguski, Crivellaro, Cywka, Guerrier, Małecki, Mączyński, Popović, Uryga
Napastnicy: Brożek, Drzazga, Ondrasek
Odpowiedz cytując
Cisse99
Member

Od: 11.2011

Stary 23.01.2016, 19:45
Dodałbym tylko Bartosza, który w drugiej połowie grając na prawej obronie naprawdę sie wyróżniał na tle reszty.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.01.2016, 21:08
Cisse99 napisał(a):Wyświetl post
Dodałbym tylko Bartosza, który w drugiej połowie grając na prawej obronie naprawdę sie wyróżniał na tle reszty.
To fakt choć z 3 razy się dość mocno spóźnił, ale generalnie plus dla niego. Wyrabia się chłopak.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 23.01.2016, 21:12
Cytat:

W swym pierwszym meczu kontrolnym Biała Gwiazda uległa w Myślenicach Żilinie 0-3. Wygrana Słowaków to nie tylko lepsza dyspozycja piłkarska w danym dniu, ale przede wszystkim wyższość strategii sportowej, jaką od pewnego czasu propaguje klub naszych południowych sąsiadów nad tą, jaka istniała przy R22.

W obecnym sezonie MSK Żilina była jedną nogą w fazie grupowej Ligi Europy. Na drodze do awansu Słowakom stanął Athletic Bilbao, z którym Żilina u siebie wygrała 3-2, na wyjeździe przegrywając 0-1. Przy wyrównanym bilansie bramkowym, o tym kto przejdzie do następnej rundy, zadecydowały bramki strzelone przez Hiszpanów na wyjeździe.

Co bardzo istotne, w pierwszej jedenastce Żiliny grał aż czterech piłkarzy urodzonych w 1995 roku lub młodszych. Na ławce rezerwowych siedzieli następni. Milan Skriniar, Denis Vavro, Laszlo Benes, Mirosław Kacer, Jaroslav Mihalik, Nicolas Spalek czy Lukas Cmelik to ogromny kapitał nie tylko sportowy, ale i finansowy Słowaków.

Słowaków, których reprezentacja U-21 ograła w minionym roku Polskę w Nowym Sączu 1-0 wyraźnie (choć wynik tego nie odzwierciedla), i których reprezentacja dzielnie walczy o przepustki do MME, między innymi dwa razy pokonując w grupie Holandię.

Każdy z młodziutkich zawodników Żiliny ma idealny wiek, ogranie międzynarodowe i odpowiednie umiejętności. Łatwo więc skalkulować ile na nich można zarobić transferując ich do silnych lig europejskich.

Wisła do tej pory gardziła stawianiem na wychowanków. W czasach, gdy dominowała na krajowym podwórku, a w jej składzie grali sami reprezentanci Polski mozna to było zrozumieć. Obecnie, gdy Wisła jest ligowym średniakiem z niespecjalną sytuacją finansową, produkcja ciekawych graczy na wzór Żiliny wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Szansę powinni otrzymywać najlepsi gracze Akademii, a scoutowie winni posiadać środki na sprowadzanie z całej Polski najlepszych piłkarzy najmłodszych reprezentacji juniorskich, reprezentujących kluby, z których da się ich wyciągnąć.

70 000 PLN wydanych za Jakuba Błaszczykowskiego, a po niespełna 3 latach 3 milionowy (w Euro) wpływ z tytuły sprzedaży Kuby do Dortmundu to droga, jaką nalezy iść.

Vavro, Benes, Spalek, Kacer zagrali dziś w I połowie, Ten drugi był najlepszym graczem na boisku. Urodzony w 1997 roku Węgier rzucał się w oczy aktywnością, dobrą techniką, mądrą wizją gry i jej umiejętną regulacją. Do tego w obwodzie pozostawał środkowy pomocnik Pecovski, jeden z filarów reprezentacji Słowacji, która podobnie jak i Polska zagra na ME we Francji.

Problemem Wisły była gra w ataku. BG ma ogromne problemy z tworzeniem groźnych sytuacji strzeleckich. Nie sprawdził się w tym meczu na pozycji nr 9 młodziutki Drzazga, którego świetny bilans z gry w Polkowicach nie przełożył się na zdetronizowanie defensywy kierowanej przez Denisa Vavro. Starał się i próbował Crivellaro, ale daleko mu do pułapu Semira Stilica. Najlepiej z kwartetu atakującego wypadł Patryk Małecki.

Mały to gwarant serca zostawionego na boisku. Mały jako jeden z nielicznych Wiślaków potrafił dziś wygrywać sytuacje 1 na 1. Mały był autorem najładniejszej akcji ofensywnej. Mały wypadł pozytywnie i z tego należy się cieszyć.

Ma coś w sobie Rafał Pietrzak. Zobaczymy, na ile dobrą grę z pierwszoligowych boisk przełozy na występy Ekstraklasowe. Martwi natomiast nie do końca 100% dyspozycja zdrowotna Radosława Cierzniaka. Radek to mocny punkt Wisły, co jest dziś jasne jak słońce.
WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 23.01.2016, 22:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oceny indywidualne, bo drużyny nie można oceniać. Widać 0 zgrania i ciężkie nogi.

Małecki - gorzej od Bałaszowa, ale nie był najgorszy na boisku. Wymagania są od niego dużo większe. Musi poprawić swoją szybkość, bo wygląda na bardzo ociężałego. Poza tym wiele się nie zmienił.
Cytat:
WislaLive.pl:
Mały to gwarant serca zostawionego na boisku. Mały jako jeden z nielicznych Wiślaków potrafił dziś wygrywać sytuacje 1 na 1. Mały był autorem najładniejszej akcji ofensywnej. Mały wypadł pozytywnie i z tego należy się cieszyć.
Ja pier.dole, jak w tvn-e.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
filoo
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 26.01.2016, 19:52
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 26.01.2016, 20:31
filoo napisał(a):Wyświetl post
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?
Balashov się nadaje.
Ondrasek dzisiaj słabo, ale jest po jakieś kontuzji chyba, więc można zrozumieć słabszą formę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów