The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.02.2020, 10:08
A jakie sprawy miał Velez?
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Junior Member

Od: 07.2014

Stary 22.02.2020, 12:26
Velez przecież przyznał, że zarząd zmusił go do kłamstw z tymi sprawami rodzinnymi. Jakoś bardziej wierzę jemu niż marzenie s.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.02.2020, 19:12
Pepsaj napisał(a):Wyświetl post
Chora córka z tego co pamiętam
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 23.02.2020, 19:21
Pepsaj napisał(a):Wyświetl post
Sprawy pokroju Frankowskiego tj. słoneczna Hiszpania bo dzieciom słońce służy

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.02.2020, 12:27
Przecież wiadomo, że Pietrzak jest kibicem Wisły. Nie byłby w Socios i łożył na nią z prywatnych pieniędzy, gdyby było inaczej. Widocznie dostał dobrą ofertę z Lechii, a Wisła mogła być niezainteresowana.

Rafał w wywiadzie odpowiedział na pytanie o ofertę z Legii, że taką dostał i że obecnie nie jest zainteresowany grą w innym klubie w Ekstraklasie niż Wisła, bo chce spróbować sił za granicą. Ja tam nie widzę żadnej deklaracji, że nigdy nie zagra w innym klubie niż Wisła.

Co do Veleza to wcale bym się nie zdziwił, jakby to nasz zarząd go namawiał na bajeczkę, żeby przykryć swoje problemy finansowe. Chociaż osobiście obstawiam, że to jednak sam Velez zachował się jak świnia.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.02.2020 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 24.02.2020, 12:34
Przeciez wyciekly rozmowy z komunikatora, gdzie Velez mowi, ze zostal zmuszony przez zarzad do puszczenia tej ckliwej historyjki o chorej corce, zeby przykryc ich nieudolnosc..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 25.02.2020, 15:04
Stolar w U-19. Powodzenia!
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 25.02.2020, 15:30
Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 25.02.2020, 16:46
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).
Żyć też trzeba za coś. Zresztą to częsta praktyka zwolnionych trenerów, że chcą swoich pieniędzy. W ostatnich latach, tylko dwóch trenerów Wisły zrzekło się swoich wynagrodzeń do końca kontraktu. Obaj pracują w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.02.2020, 20:34
Dostawał pieniądze jakie mu się należały. Ludzie dorośli, z rodzinami ma utrzymaniu doskonale to rozumieją.

Jedyna opcja innego rozwiązania kontraktu to wypłacenie trenerowi jego części (uzgodnionej) w ratach. Skoro kontrakt obowiązywał to znaczy że dogadali się inaczej. Nie wiadomo nawet czy cokolwiek Stolarczykowi płacili.

Słaby to jest Twój post i rozumienie życia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.02.2020 o godz. 21:01.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Stary 25.02.2020, 21:44
wolfy

No właśnie nie wiemy, równie dobrze mógł doić klub przez ostatnie parę miesięcy, a teraz rozwiązać z ratalnymi pieniędzmi do końca kontraktu, więc różnie może być. Oczywistym jest że ma do tego prawo, kontrakt, to kontrakt, ja po prostu myślałem, że on jest kimś więcej niż tylko trenerem jak Skowronek czy inny Kiko, już nie chce mówić, że nawet taki szmaciarz Probierz odszedł nie wymagając żadnych pieniędzy, także tego....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.02.2020, 23:27
No wiadomo, powinien był jeszcze klubowi zapłacić, skoro taki wiślak!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.02.2020, 23:38
wolfy

No właśnie nie wiemy, równie dobrze mógł doić klub przez ostatnie parę miesięcy, a teraz rozwiązać z ratalnymi pieniędzmi do końca kontraktu, więc różnie może być. Oczywistym jest że ma do tego prawo, kontrakt, to kontrakt, ja po prostu myślałem, że on jest kimś więcej niż tylko trenerem jak Skowronek czy inny Kiko, już nie chce mówić, że nawet taki szmaciarz Probierz odszedł nie wymagając żadnych pieniędzy, także tego....
Nikogo nie doił, tylko dostawał należne pieniądze, jeśli już. Żeby poprowadzić Wisłę zrezygnował z posady w Pogoni, po to jest kontrakt żeby zabezpieczał obie strony. Stolarczyk ze swojej się wywiązał.
Szczegółów nie znasz i nie poznasz, więc cały wywód bez sensu szczerze mówiąc. W skali długów Wisły to raczej grosze.

Jak dorośniesz, będziesz mial rodzinę na utrzymaniu będziemy mogli porozmawiać czy można wymagać od kogoś żeby rezygnował z należnych pieniędzy. Ty myślałeś że miłością do Wisły dzieci nakarmi, za 10 lat pomyślisz inaczej. Jeżeli nie, to znaczyłoby że zatrzymałeś się w rozwoju.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Stary 25.02.2020, 23:55
wolfy

Co do pracy w Wiśle, a nie w Pogonii to akurat gruby strzał w stopę z twojej strony, bo Stolarczyk przecież przyszedł do Wisły nie dlatego, że marzył żeby tu pracować, tylko marzył o byciu trenerem, tylko Wisła mu złożyła taką ofertę, wiec przyszedł i tyle żadna łaska z jego strony. Ja nie mam do niego pretensji, nie twierdze że się zachował jak jakiś Wdowczyk, tylko więcej się po nim spodziewałem, bo wiadomo że kontrakt to kontrakt, ale Stolarczyk to przecież były piłkarz, trener dyr. Sportowy, to przecież nie jest tak, że musiał siedzieć na kontrakcie trenera teraz bo "inaczej rodziny nie wyżywi" bez jaj. Skoro Probierza było stać taki ruch, to się spodziewałem tego samego po Stolarczyku i tyle.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary Wczoraj, 00:22
Nie znamy żadnych szczegółów rozstania ale jakby Stolarczyk zrobił cokolwiek niewłaściwego to by się z nim teraz Obidzinski nie przytulał do zdjęcia usmiechniety od ucha do ucha a cała drużyna z Kubą i Brozkiem na czele nie zapraszała go na kolacje
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary Wczoraj, 08:00
ogolnie dywagacje , nie znajac szczegolow są słabe
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary Wczoraj, 08:39
czyli Maciej Stolarczyk znika nam z listy płac?
kogo jeszcze mamy? Kiko Ramirez i Joan Carillo?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary Wczoraj, 08:51
Carillo jeszcze płacimy normalnie chyba, co do Ramireza to z nim było jakieś porozumienie.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary Wczoraj, 08:58
a Wdowczyka spłaciliśmy już w całości?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary Wczoraj, 09:04
Z Wdowczykiem to się dopiero zaczyna, bo ostatnio "przegraliśmy" starą sprawę sądową.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ysokie/sbdypey
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary Wczoraj, 09:25
Mógłby odpuścić jako pokutę za korupcję
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary Wczoraj, 11:51
Ta gość, który brał w łapę zrzeknie się pieniędzy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary Wczoraj, 14:31
No, chyba raczej nie brał, skoro Korona kupowała, a nie sprzedawała.

Dlaczego miałby się czegokolwiek zrzec? Kibice (?) tego klubu nie mieli problemu z tym, żeby (pomimo taaakiej miłości) go okradać, a trener, który przyszedł tu tylko wykonywać pracę, miałby się zrzec przysługujących mu pieniędzy?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów