The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.11.2019, 00:19
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Miga na twitterze pisze, że jeśli nic się nie wysypie to jutro Skowronek zostanie trenerem...
Stanowski potwierdził. Ponoć całkiem obiecujący trener - ktoś bardziej zaznajomiony z I ligą mógłby powiedzieć o nim coś więcej?

Btw. Mam nadzieję, że z Maćkiem się jakoś po ludzku dogadają, a nie skończy się na spłacaniu całości kontraktu.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 14.11.2019, 00:32
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...50663101734913

Miga napisał
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 14.11.2019, 00:42
O ile to prawda to wielka szkoda, że żegnamy się ze Stolarczykiem... ale z drugiej strony bardzo dobra decyzja, że naszym kolejnym trenerem będzie akurat Artur Skowronek. Patrząc na to realnie: lepiej wybrać po prostu w tym momencie się nie dało.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.11.2019, 00:50
Zakładając, że ten news się potwierdzi.

Stolarczyka szkoda, zgadzam się. Ale jeszcze bardziej szkoda byłoby Wisły, która by z nim najprawdopodobniej spadła.

Niestety, trener Stolarczyk dał nam wiele radości, ale na końcu coś się zacięło i nic nie wskazywało, że się odetnie. Klub jest w takiej sytuacji, w jakiej jest, trzeba było się ratować.

W innej sytuacji fajnym pomysłem byłoby zaproponować Stolarczykowi funkcję dyrektora sportowego, ale jego jedynym pomysłem dotychczas było sprowadzanie rezerw z Pogoni, w której (ku rozpaczy kibiców Pogoni) pracował właśnie jako dyrektor sportowy. Chyba nie tędy droga. Z drugiej strony lepszy rydz, niż nic.

Nie znam trenera Skowronka, chociaż o nim słyszałem. Wybraliśmy trochę kota w worku, tyle że medialnego kota. Mam nadzieję, że to wypali.

edit:
Teraz zacząłem czytać, że ten Skowronek ma na jednym portalu dobrą prasę, ale to nieuzasadnione i że trenerem jest słabym. Czy ktoś sensowny może się wypowiedzieć?
Ostatnio edytowane przez czaro : 14.11.2019 o godz. 00:55.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 14.11.2019, 00:59
Cytat:
Trener, któremu należy się szacunek ...

Rzadko zdarza się rozstanie, w którym… trzeba po prostu zrozumieć obie strony. I kulturalnie sobie podziękować, mając w świadomości, ile się dla siebie zrobiło.
...

Koniec końców należy ocenić pracę Stolarczyka bardzo pozytywnie. Skutecznie lepił zespół nie mając do wyboru materiałów z najwyższej półki i przez długi czas dawał radę. Nie zostawił klubu, gdy ten był nad przepaścią. Chronił piłkarzy, walczył o ich dobro, walczył o to, by zostali w klubie. Nie przestraszył się jednego z najtrudniejszych momentów w całej historii klubu, udźwignął go. Jego rola była o wiele szersza, niż tylko dobór taktyki, treningi, ustalanie składu.
...
http://weszlo.com/2019/11/14/trener-...-sie-szacunek/
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.11.2019 o godz. 01:03.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.11.2019, 06:22
W sumie chyba dobra decyzja, mam nadzieję że rozsądnie podjęta przez ludzi znających sytuację w szatni. Niestety ostatnio wyglądało to mocno beznadziejnie, bez większych perspektyw na poprawę. Nowy trener będzie miał dwa tygodnie, może oprócz efektu nowej miotły coś poprawi w taktyce, ustawieniu drużyny. Stolarczyka mimo wszystko trzeba docenić za poprzedni sezon.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.11.2019, 07:59
weszło napisał(a):Wyświetl post
Ale gdzieś istnieje granica trenerskiego cudotwórstwa, gdzieś zaczyna objawiać się powiedzenie o bacie, którego nie da się ukręcić.
bardzo dobry ten artykuł na weszło , podpisuje sie rekami i nogami , szacunek Panie Maćku !

i powodzenia Panie Arturze !

ps osoby które pisały teksty typu Stolarczyk wypierdalaj , zakładając że są 20+ , a patrząc po datach rejestracji to raczej są 30+ ... żenada Panowie

jakaś kultura zobowiązuje...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.11.2019, 08:31
Stolarczyk trzy razy lepił drużynę od nowa. Zaczynał od "zamieszania" ze stadionem oraz focha Carlitosa. Potem śmiech Pana Hartlinga i zawał Vanna Ly. Dwa razy mu się udało, trzeci raz już nie.
Moim zdaniem decyzja konieczna, nawet troszkę za późno. Brzmi to może nieco absurdalnie, wyniki tego nie pokazują ale generalnie pracę Stolara oceniam na plus. Powodzenia w dalszej karierze!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.11.2019, 08:48
A mnie jest szkoda Stolarczyka.
Trenerem wybitnym może on faktycznie nie jest, ale w takich warunkach, jakie mu zaproponowano w Wiśle i tak osiągnął wyniki ponad stan.
Śmiem przypuszczać, że z takim składem (niby na papierze niezłym, ale na najważniejszych pozycjach zbyt szklanym, czy zbyt wiekowym) to i Mourinho zostałby zwolniony.
Obyśmy niedługo nie żałowali tej decyzji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 14.11.2019, 08:49
Wielka szkoda, że tak to się potoczyło, ale każdy widział, że "pewna formuła się wyczerpała".

Mam nadzieję, że Maciek nabierze pokory, bo wydaje mi się, że to jej mu zabrakło i przyznania "Mój pomysł na grę nie działa, trzeba znaleźć coś innego". On z uporem maniaka trzymał się swoich schematów, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy.

"Stary" Panie trenerze, dzięki za wszystko i powodzenia na dalszej ścieżce kariery.

"Nowy" Panie trenerze - powodzenia.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.11.2019, 10:00
Dziękujemy za pozytywne emocje w jakże trudnym zeszlym sezonie
Aczkolwiek decyzja podjeta przynajmniej 4 kolejki za pozno
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.11.2019, 10:32
Dzięki Stolar za 4:0 z Legią, za 2-krotny w....... pasiastej, za 5:2 z Lechem i Lechią oraz 6:2 z Koroną. To były super mecze!
Powodzenia na nowej drodze życia, oby bez fochów na Wisłę, bo ludzie z BIAŁĄ GWIAZDĄ w sercu są nam dalej potrzebni.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 14.11.2019, 11:07
Powodzenia Stolar - mimo gównianych ostatnio wyników, dla mnie będziesz zawsze pozytywną postacią. Dzięki za wcześniejsze wyniki. Lanie jakie zafundowałeś kilka razy innym rywalom, gdy klub zmagał się z rybimi złodziejami, to było coś wielkiego...! Powodzenia
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.11.2019, 11:12
Dzięki Stolar, trzymaj się! Nie chce być chamski, ale jak odszedł Sobol to trener stracił solidne wparcie i wszystko jebło. Przed odejściem Sobola wszystko wyglądało jeszcze jako tako, po odejściu Sobola nagle taka seria porażek i w tak hujowym stylu, piłkarze słaniali się po boisku bez ładu i składu. Przypadek? Wątpię.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.11.2019, 12:00
Ciekawe, kto z obecnego sztabu zostanie. Jestem bardzo ciekaw, jak potoczy się dalsza kariera trenerska Mariusza Jopa - jak dla mnie mocno niedoceniana postać.

Stolar - dzięki za wszystko, powodzenia!
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 14.11.2019, 12:18
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, kto z obecnego sztabu zostanie. !
Gdzieś czytałem,że odchodzi z całym sztabem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 14.11.2019, 12:36
Bardziej mnie martwi fakt, że Stolarowi pewnie będziemy płacić do końca kontraktu. Został zwolniony z obowiązków, a nie rozwiązał umowę. Oby to nie był gwóźdź do finansowej trumny Wisły.
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Od: 12.2008

Stary 14.11.2019, 12:41
Stolar dzięki za dobre chwile i te złe miej honor jeszcze i nie bierz pensji
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 14.11.2019, 12:57
Jak podaja "zostal zwolniony z obowiazkow" czyli przyspawany.
Czy odpusci chociaz troche
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.11.2019, 14:30
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś czytałem,że odchodzi z całym sztabem.
Przecież on z Szczecina z nikim nie przyszedł. Kto konkretnie ma z nim odejść? Krzostka? Kmiecik?

A może Dyja którego sprowadził Kuba?
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.11.2019, 15:01
Maciek podrecznikowo spie....lil przygotowanie do sezonu , taktyke gry ( w zasadzie zawsze mial tylko jedna) maczajac tez palce w menadzerce przylozyl sie do sprowadzenia latem szrotu , nie chcianego w zadnym innym klubie , do tego zostawil klub osmieszony pilkarsko na cala Polske i na ostatnim miejscu w tabeli , zdobywajac w 15 meczach az 11 ( !!!!!!!!) punktow - ( gdyby nie przypadkowe dolozenie nogi w ciemno przez Chuke to byloby 8 !!!!! za cala runde) ....pomimo jego zaslug za tamten sezon - to za to co bylo teraz i za to osmieszenie Wisly , gdyby mial jaja to powinien sam zaproponowac zerwanie umowy - bez koniecznosci placenia mu kontraktu ....
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 14.11.2019, 15:17
Ja w przeciwieństwie co do niektórych tutaj ucieszyłem się z takiego wyboru i wierzę w Skowronka, na pewno doświadczenie ma większe od Stolarczyka i to według mnie zaprocentuje w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się nasz zespół.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 14.11.2019, 15:18
To że go zatrudniono było już szokiem(zaledwie 14 spotkań, gdzie prowadził jakiś zespół). Trzeba mu podziękować za fajną rundę jesienną zeszłego sezonu. Wtedy zapewniliśmy sobie utrzymanie i wyglądało to dobrze. Potem była słaba runda wiosenna, a teraz tragiczna jesienna. Mam nadzieję, że też podziękowaliśmy kilku osobom ze sztabu.
Życzę mu powodzenia, ale pewnie już nie na stanowisku szkoleniowca. Raczej wątpliwe, że ktoś blisko 50-letniego trenera(z tak niewielkim doświadczeniem) zatrudni.
Liczę, że w niedługim czasie zostanie ujawnione na jakich zasadach rozstanie. Media podają, że zwolnienie, więc nie było to ugodowe(sam Stolarczyk podobno zaskoczony). Pytanie za ile miesięcy będziemy musieli mu płacić.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.11.2019, 16:55
For_fun
Oczywiście że ktoś go zatrudni. I wiek nie ma nic do rzeczy. Patrz chociażby kto wskoczył na miejsce Skowronka w Stali.

Zostało mu 8 miesięcy kontraktu więc też nie przesadzajmy, nie ma dramatu. Raczej w tym czasie znajdzie nowy klub.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 14.11.2019, 18:57
Dzięki Stolar! Powodzenia i do zobaczenia!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.11.2019, 21:10
Dziękuję Trenerze za wszystkie piękne chwile z zeszłego sezonu. Do zobaczenia w lepszych czasach (mam nadzieję)
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 14.11.2019, 21:16
Troche emocje opadły po kolejnym dramatycznym meczu... Mój pierwszy post od tygodnia:

osoby, która pisały "Stolar wyp.." są godne naplucia na pysk. Oczywiście byłem zwolennikiem, jego odejścia już/dopiero po meczu z Rakowem, gdzie nie potrafiliśmy wprowadzić piłki do gry.

Cały czas tłumaczyłem sobie ciężką sytuacją kadrową, ALE ona od 2 spotkań poprawiała się i nei było już tak, że mieliśmy 5-6 braków.

Od dawna uważałem, że Stolar nie wyciągnie drużyny z tego dołka, nie da implusu i tak się stało.

Stolarowi szacunek za to, że trwał z nami w ciężkich chwilach rok temu i został dalej. Szacunek i dziękuję. Do końca wierzył w wyjście z dołka.

Nowemu trenerowi powodzenia - mam nadzieję, że to będzie ten IMPULS!

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.11.2019, 22:54
Szkoda, że tak wyszło. Naprawdę szkoda. Będę do Stolarczyka czuł wielki sentyment.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 14.11.2019, 23:11
Szacun ze nie odszedles z Imazem Kortem czy innymi! Trzymam kciuki by Cie szybko ktos zatrudnil
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 14.11.2019, 23:28
Dla Stolara szacun za to co zrobił. Co rundę budował od nowa. To tak jakby co rundę zaczynał pracę w nowym klubie. Kilku piłkarzy odbudowal. Może przez to niektórzy pomyśleli, że jest cudo twórcą?

Ważny wywiad. Okazuje się, że panowie w zarządzie jednak coś ogarniaja.

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ni,nId,3334678
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów