The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pegie84
Junior Member

Od: 12.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.08.2016, 20:45
Nie jestem Meresiem, ani jego znajomym tylko zwykłym kibicem Wisły od ponad 20 lat Rozumiem to że koleś nie zapisze się jako postać pozytywna w historii klubu któremu kibicuje ale przejął Wisłę, jest jej właścicielem, mleko się wylało i nie ma co płakać tylko czekać na rozwój wydarzeń Koleś opie...lił skarb państwa na 10 baniek, jednak po pierwsze trzeba mieć jaja żeby to zrobić, po drugie łeb! Mature i może sobie kupił ale studia jak na razie zrobił sam. Kto nie kręci ten nie jedzie, ma gość kontakty, wydaje mi się ze obietnice spełni i będą to ciekawsze 2-3 lata niż to co było ostatnio, a jak nas spuści do 4 ligi, no to cóż nie on to kto inny
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 12.08.2016, 20:46
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
wyludzenie vatu jak dla mnie jest na + , sam place bardzo duzo vatu i dla mnie jest to najwiekszy bandycki podatek jaki mozna wymyslic , rozumie podatek dochodowy bo z czegos panstwo trzeba utrzymac ale vat jest nie do zaakceptowania , z tej prostej przyczyny nie widze w tym nic zlego

oszust , kupil mature - nie widze w tym nic zlego - jego plany na przyszlosc zakladaly skonczenie prawa , do czegos mu to bylo potrzebne , niestety bledy mlodosci ( nie przystapienie do egzaminu?) spowodowaly ze musial obejsc to , niestety ( dla nas tez ) wpadl
ogolnie + dla niego za ambicje
Niczego bardziej absurdalnego chyba w życiu nie czytałem.

1. Masz świadomość, że państwo utrzymuje się głównie z VAT-u, a nie z podatków dochodowych?
2. Zarzuty nie dotyczą niepłacenia VAT-u, tylko wyłudzeń (zwrotu niezapłaconego podatku).
3. Plus za ambicje, bo sfałszował maturę, żeby iść na studia
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 12.08.2016, 20:48
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ie-meresinskim

Dla tych, którzy zastanawiali się wcześniej, dlaczego uczelnia nie wydaliła Mersińskiego, kiedy pojawiły się podejrzenia, a "tylko" zgłosiła sprawę do prokuratury:

"Kiedy w sprawie fałszowania tytułów profesorskich na uczelni pojawili się dziennikarze "Uwagi", ksiądz rektor przywitał ich słowami "Ile dostanę pieniędzy za wywiad? Za udział w programie powinny być pieniążki. Państwo dostaniecie za to wynagrodzenie. Podzielmy się".

Jednym słowem - sukienkowi.
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 12.08.2016, 20:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dawaj, cytuj!!! Z odbiorem pajacu, z odbiorem. Nie pozwole sobie zebys mnie cytowal, komentowal i przeinaczal to o czym byla wtedy rozmowa na sb.
Wieśniaku zerknij na archiwum sb i przejrzyj sobie swoje posty od 16:40 do 17:20. Ja rozumiem, że Ty wierzysz, że Meresiński jest niewinny, że jego problemy są tylko prywatne i niezwiązane z Wisłą. Możesz również podejrzewać ogólny spisek prasowy zainspirowany przez kogokolwiek. Jeżeli dalej uważasz, że z Twoich postów nie bije wiara w JM to możemy pewne rzeczy wyjaśnić na prive. I mimo wszystko z kultura bym prosił
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
arti
Guest

Stary 12.08.2016, 20:49
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil

myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm

tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji
to myśl dalej pozytywnie... najlepiej w towarzystwie słownika ortograficznego/gramatyki
a twoje ostatnie refleksje to w ogóle mistrzostwo. to co... jutro kupimy se po profesurce czy może docent wystarczy? i coz tym/z tego dalej?

no i stałeś się sławny... sam sławny stano pozwolił sobie zacytować twoje przemyślenia. gratuluję i czekam na więcej.
Ostatnio edytowane przez arti : 12.08.2016 o godz. 21:32.
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 12.08.2016, 20:50
wyludzenie vatu jak dla mnie jest na + , sam place bardzo duzo vatu i dla mnie jest to najwiekszy bandycki podatek jaki mozna wymyslic , rozumie podatek dochodowy bo z czegos panstwo trzeba utrzymac ale vat jest nie do zaakceptowania , z tej prostej przyczyny nie widze w tym nic zlego
Skonstruowanie karuzeli podatkowej wymaga w zasadzie tylko kosztów obsługi księgowej kilku firm, "rentowność" zależy od tupetu delikwenta. Jak mniemam, prowadzisz realny biznes, więc nie ma się co podniecać i porównywać sytuację.

UKSy, prokuratury i sądy ścigają to jak mogą. Owszem jest to droga dla tych co chcą szybko kupić cztery wille, jeździć pięcioma porsche i mieć własny harem, ale ryzyko kryminału jest naprawdę spore no i trudno z takim CV liczyć na czlowieka roku Gazety Krakowskiej a tym bardziej przyciągnąć poważnych mecenasów do Wisły (tak, jest jeszcze inne znaczenie slowa mecenas) Na takich podstawach można awansować z A klasy do IV ligi. Na poziome ekstraklasowym jesteśmy skończeni. Porównajcie sytuację: na Cracovii szanowany profesor, najwiekszy polski dostawca oprogramowania, 1/3 akcji klubu należy do Miasta .a u nas? No name z zarzutami karuzelowymi...

oszust , kupil mature - nie widze w tym nic zlego - jego plany na przyszlosc zakladaly skonczenie prawa , do czegos mu to bylo potrzebne , niestety bledy mlodosci ( nie przystapienie do egzaminu?) spowodowaly ze musial obejsc to , niestety ( dla nas tez ) wpadl
Wysłałeś już Meresiowi CV? Chwilowo nie może być prezesem, szukają kandydata.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 12.08.2016 o godz. 21:25.
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 12.08.2016, 20:54

Oby jak najmniej takich osób jak Ty w naszym społeczeństwie.

Popieranie złodziejstwa, fajny przykład dajesz.

Dzieciom też w domu mówisz, że mogą kraść, bo np. coś jest za drogie i nie powinno tyle kosztować, to niech sobie wezmą?
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 12.08.2016, 20:55
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Wieśniaku zerknij na archiwum sb i przejrzyj sobie swoje posty od 16:40 do 17:20. Ja rozumiem, że Ty wierzysz, że Meresiński jest niewinny, że jego problemy są tylko prywatne i niezwiązane z Wisłą. Możesz również podejrzewać ogólny spisek prasowy zainspirowany przez kogokolwiek. Jeżeli dalej uważasz, że z Twoich postów nie bije wiara w JM to możemy pewne rzeczy wyjaśnić na prive. I mimo wszystko z kultura bym prosił
Prosze bardzo, moje posty z sb:

"Póki co ten meresinski nic nie zrobił choć wygląda na takiego ze może zrobić coś zlego
Póki nie zrobił to nie ma co po nim jechać za brak czynów
Jak już coś odjebie w bagażnik i do lasu
Ale na pewno nie wygląda na rzetelnego wiarygodnego uczciwego
I nie ma to z Wisłą nic wspólnego
Matury na Wiśle nie pisał, na Wiśle nic nie przywlaszczal
To co robił meresinski nie uderza w Wiśle tylko takie jebane knury uderzają w Wisłę
Na .... w artykule jest właściciel Wisły to właściciel Wislyvtamto
Żeby się sprzedawało bo jakby nue wspomnieli że to właściciel Wisły to nikt by tego nawet nie czytal
A jak zostanie meresinski?
Ogatnie sponsorów wejdziemy do LM
To tutaj nikt nie będzie nawet o tej gownoburzy pamietal
Tylko każdy obrazek zjego podobizną przy łóżku będzie trzymać to jest w tym naismiesznijesze
A może być tak że folodupce posiedze z rok i sprzedadzą komuś lepszemu niż Cupial
nieznane są wyroki boskie"

Teraz mi napisz, gdzie bije wiara w meresinskiego. Jego problemy oczywiscie, ze sa prywatne tak jak napisalem w zacytowanych wypowiedziach. Matury na Wisle nie pisal, pieniedzy na Wisle nie przywlaszczal, grupa przestepcza na Wisle nie kierowal - tak czy nie? To co robil zanim zostal wlascicielem to jest odrebnsa sprawa i z Wisla nie ma nic wspolnego. Gownoburze zaczely pismaki, gdzie teraz w kazdym artykulr pisane jest Wisla to, Wisla tamto a nie Meresinski to meresinski tamto, kapiszi?
Co do LM i plakatow to bylo przypuszczenie, ze jakby Wisla z meresinskim awansowala do LM ( co oczywiscie jest nirelalne) to ci wszyscy co tak sie teraz pruja o tego pedala wszystko by mu wybaczyli. Cos ala Wdowczyk jak wyniki na wiosne robil. Teraz przepros.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 12.08.2016 o godz. 20:57.
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.08.2016, 20:56
Cytat:
To oznacza, że Meresińśki - jako osoba posiadająca wyrok za podrabianie dokumentów - zgodnie z zasadami prawa o spółkach handlowych, najprawdopodobniej nabył Wisłę Kraków nielegalnie.

Istnieje cień szansy,że Cupiał odzyska Wisłę jakby się udało to super!
Piggy oddaj hajs
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2016, 20:56
pegie84 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem Meresiem, ani jego znajomym tylko zwykłym kibicem Wisły od ponad 20 lat Rozumiem to że koleś nie zapisze się jako postać pozytywna w historii klubu któremu kibicuje ale przejął Wisłę, jest jej właścicielem, mleko się wylało i nie ma co płakać tylko czekać na rozwój wydarzeń Koleś opie...lił skarb państwa na 10 baniek, jednak po pierwsze trzeba mieć jaja żeby to zrobić, po drugie łeb! Mature i może sobie kupił ale studia jak na razie zrobił sam. Kto nie kręci ten nie jedzie, ma gość kontakty, wydaje mi się ze obietnice spełni i będą to ciekawsze 2-3 lata niż to co było ostatnio, a jak nas spuści do 4 ligi, no to cóż nie on to kto inny
Jaki K...a łeb ? Skoro go wyłapali to raczej był tylko słupem. Kasa poszła tam gdzie miała iść a kolega dostał trochę na dobra zabawę i tyle. Jak ktoś wcześniej napisał "karuzelka VAT" to nie taki wielki problem i koszt, tylko, że Ci co zyskują kasę raczej nie siedzą w zarządach spółek, bo po co mają ponosić odpowiedzialność. Odpowiedzialność ponoszą słupy....
YakuzaOyabun
Banita

Od: 08.2016

Stary 12.08.2016, 21:01
pegie84 napisał(a):Wyświetl post

A skąd wiesz że studia zrobił sam? powiedział ci? a po za tym takie studia typu KupSobieWykształcenie przy jego kasie z przekrętów to tylko kwestia kwoty i papierek jest.Tym razem legalny choć nielegalnie zdobyty.Raz umoczony zawsze przekreslony.
crosby
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 12.08.2016, 21:06
Nadal nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Wisła Kraków,tak utytułowany i zasłużony klub został sprzedany temu człowiekowi, którego imienia nie wymienię. To,że Boss chciał sprzedać Wisłę potrafię zrozumieć nie miał pieniędzy nie miał już pasję. Ale dlaczego sprzedana została temu osobnikowi bez szkoły. Skoro było parę podmiotów zainteresownych kupnem. Moja teoria jest jedna a mianowicie ludzie z Telefoniki dali się przekonać nie samemu mieszkańcowi Warszawy a Markowi Citce i to on wydaje mi się w tej transakcji kluczowy. Człowiek związany z piłką, menadżer, doradca Józefa z Polonii pomyśleli,że to dobry pomysł a samego osobnika bez matury zbagatelizowali dlatego mamy taki burdel. Oczywiście musieli przedstawić gwarancje itd. ale czy aby i one nie były tylko na pokaz ? Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
P.S Podobno hajs,który przelał Cupiał dziwnym trafem w pewnej części znalazł się na prywatnym!!! koncie nowego nabywcy.
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2016, 21:08
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Prosze bardzo, moje posty z sb:

"Póki co ten meresinski nic nie zrobił choć wygląda na takiego ze może zrobić coś zlego
Póki nie zrobił to nie ma co po nim jechać za brak czynów
Jak już coś odjebie w bagażnik i do lasu
Ale na pewno nie wygląda na rzetelnego wiarygodnego uczciwego
I nie ma to z Wisłą nic wspólnego
Matury na Wiśle nie pisał, na Wiśle nic nie przywlaszczal
To co robił meresinski nie uderza w Wiśle tylko takie jebane knury uderzają w Wisłę
Na .... w artykule jest właściciel Wisły to właściciel Wislyvtamto
Żeby się sprzedawało bo jakby nue wspomnieli że to właściciel Wisły to nikt by tego nawet nie czytal
A jak zostanie meresinski?
Ogatnie sponsorów wejdziemy do LM
To tutaj nikt nie będzie nawet o tej gownoburzy pamietal
Tylko każdy obrazek zjego podobizną przy łóżku będzie trzymać to jest w tym naismiesznijesze

A może być tak że folodupce posiedze z rok i sprzedadzą komuś lepszemu niż Cupial
nieznane są wyroki boskie"

Teraz mi napisz, gdzie bije wiara w meresinskiego. Jego problemy oczywiscie, ze sa prywatne tak jak napisalem w zacytowanych wypowiedziach. Matury na Wisle nie pisal, pieniedzy na Wisle nie przywlaszczal, grupa przestepcza na Wisle nie kierowal - tak czy nie? To co robil zanim zostal wlascicielem to jest odrebnsa sprawa i z Wisla nie ma nic wspolnego. Gownoburze zaczely pismaki, gdzie teraz w kazdym artykulr pisane jest Wisla to, Wisla tamto a nie Meresinski to meresinski tamto, kapiszi?
Co do LM i plakatow to bylo przypuszczenie, ze jakby Wisla z meresinskim awansowala do LM ( co oczywiscie jest nirelalne) to ci wszyscy co tak sie teraz pruja o tego pedala wszystko by mu wybaczyli. Cos ala Wdowczyk jak wyniki na wiosne robil. Teraz przepros.
Tam gdzie pogrubiłem - wg mojego uznania....
NIe wszyscy - ja nie, a to co robił wcześniej zdecydowanie rzutuje naWisłę, w końcu to aktualnie włąściciel tego klubu
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 12.08.2016, 21:10
CMSNero przynosisz wstyd temu forum!

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...74048423280640

https://twitter.com/k_stanowski?lang=pl
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.08.2016, 21:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Markusku kochany...
Witam swojego wiernego fana. Dziękuję za jakże urocze słowa. Znów okazuje się, że życie ma sens. Niestety, najwyraźniej jesteśmy innej orientacji, więc nie planuj wspólnej przyszłości

Teraz o czymś ważniejszym niż jakiś tam majaczący Lucjusz - bardzo nie podoba mi się to, co obecnie obserwujemy w Wiśle. Miejmy nadzieję, że Meresiński nie jest aż takim idiotą, by przejąć, a potem zniszczyć Wisłę. Byłby wówczas skończony w Polsce jako "biznesmen". Nikt mu bowiem wtedy już nigdy tu nie zaufa i nie będzie chciał z nim robić jakichkolwiek interesów.
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 12.08.2016, 21:14
Stanowski nie potrafi trolla poznać?
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 12.08.2016, 21:14
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Tam gdzie pogrubiłem - wg mojego uznania....
NIe wszyscy - ja nie, a to co robił wcześniej zdecydowanie rzutuje naWisłę, w końcu to aktualnie włąściciel tego klubu
ok ja tez bym nie wieszal bo dla mnie on byl pedalem i zjebem zanim jeszcze knur cokolwiek o nim napisal. Za zbedne emocje przepraszam ale mnie w....iles. Nastepnym razem prosze mnie nie cytowac, tymbardziej, ze zle odebrales wydzwiek tego o czym pisalem. Jak bede .......il od rzeczy, wezme to na klate i sie bez bicia przyznam. Tym razem tak nie bylo wiec sie obruszylem: pozdrawiam
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.08.2016, 21:19
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zapytam z innej beczki tylko nie zjadajcie.A to nie jest tak,że w ciągu 14 dni można odstąpić od podpisanej umowy ? nie znam się tylko pytam....jak by nie było to chyba jest umowa kupna/sprzedaży ?!?
Kolego ... odstąpić od umowy w ciągu 14 dni można tylko podczas zawarcia transakcji poza miejscem prowadzenia działalności czyli np na odległość kupując coś przez internet lub zamawiając przez telefon.

SPRAWA TA NIE TYCZY SIĘ ZAKUPU W SIEDZIBIE FIRMY, czyli jak kupisz u kogoś w sklepie to TYLKO REKLAMACJA a nie zwrot 14 dniowy, to że SATURN czy MEDIA MARKT dają 30 to nie oznacza, że tak ustawa nakazuje TYLKO robią to w celu promocji sieci.

Niemniej jednak jesteś typowym przykładem na to, że klient przyłazi i pleci jakiejś bzdety o zwrocie bo coś gdzieś usłyszał, ale do końca nie wie o co biega

Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 12.08.2016, 21:22
Oby ten Stilić przyszedł jak najszybciej, bo tu już taka histeria w tym temacie jest, że żal zaglądać.
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 12.08.2016, 21:25
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Oby ten Stilić przyszedł jak najszybciej, bo tu już taka histeria w tym temacie jest, że żal zaglądać.
Stilic? Chyba prędzej Syndyk.
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 12.08.2016, 21:25
Czy ktoś kto popiera karuzele vat a tym samym łamanie prawa i okradanie nas wszystkich nie powinien być napiętnowany ? Przez takich wyłudzaczy wszyscy płacimy wyższy vat i inne podatki...
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.08.2016, 21:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że to nie Lucjusz nożem rzucił.
Dlatego mu tego personalnie nie przypisuje. Po tym jednak, co tu on wypisuje, mam prawo przypuszczać, że i do takiej głupoty byłby zdolny. Ten typ kibiców rzucał Cupiałowi zawsze najwięcej kłód pod nogi.

Przy okazji - miło widzieć również Ciebie nadal na forum, w dobrej formie, choć lata mijają, a i czasy coraz bardziej ponure.

Pozdrawiam
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 12.08.2016, 21:40
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Nic dodać nic ująć.
Pilch, Gaszyński, Pawelczyk pozdro
Pilch nie brał udziału w żadnym spotkaniu na temat sprzedaży. Jedyną jego misją było powiedzenie ogólnika i poinformowanie druzyny. Co do Gaszyńskiego i Pawelczyka to nie wiem.

PS. Nie mogę wyjść z podziwu że po tych wszystkich rzeczach jakie dzieją się wokół JM są tutaj jeszcze niepoprawni optymiści którzy w niego wierzą...
pegie84
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 12.08.2016, 21:42
YakuzaOyabun napisał(a):Wyświetl post
A skąd wiesz że studia zrobił sam? powiedział ci? a po za tym takie studia typu KupSobieWykształcenie przy jego kasie z przekrętów to tylko kwestia kwoty i papierek jest.Tym razem legalny choć nielegalnie zdobyty.Raz umoczony zawsze przekreslony.
Na chwile obecną nikt nie kwestionuje jego studiów więc przyjmijmy że je skończył ok? I co masz zamiar płakać i dawać pożywkę przygłupom pokroju sTANOWSKIEGO w tym temacie? Nie lepiej poczekać na rozwój wydarzeń? Każdy prorokuje co to będzie po upierd...niu JM z Wisłą a czy ktoś z tych co tak prorokuje ma pojęcie o tym o czym pisze? Bo coś mi się nie wydaje i pewnie ma mniejsze o tym pojęcie niż pan Jakub M.
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 12.08.2016, 21:43
Jest jeden ogromny plus sytuacji z Meresiem. Tylu dawnych użytkowników forum dawno nie widzaiałem. Jakub dzięki.
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 12.08.2016, 21:43
Niektórzy ludzie, gdyby nakryli złodzieja we własnym domu,to by jeszcze przeprosili,że przeszkadzają.
fin3st
Junior Member

Od: 09.2009

Stary 12.08.2016, 21:53
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Stilic? Chyba prędzej Syndyk.
Nie znam. Co to za zawodnik, jaka pozycja, gdzie gra?
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.08.2016, 21:59
A ja siedzę i czekam na jakieś konkrety.

Po tym jak usłyszałem, że Cupiał sprzedaje Wisłę miałem olbrzymie nadzieję.
Jak się dowiedziałem kto kupuje to byłem... rozczarowany, ale skoro o gościu nic nie wiedziałem to dałem mu kredyt zaufania. Chociaż jak zobaczyłem zeznanie majątkowe Citki czy kapitał firmy Meresińskiego.... no cóż, moje własne zestawione z nimi by się jakoś specjalnie nie wyróżniało, ale raczej nie porwałbym się tak karkołomne zadanie jak przejęcie Wisły Kraków. Miałem nadzieję, że to jakiś fortel, że to są słupy albo zwyczajni pośrednicy albo, że mają dojścia do faktycznych sponsorów.
Teraz po tych wszystkich plotkach i pantoflowych wiadomościach z forum jestem głęboko zaniepokojony.

Pal sześć już ten VAT, czy jakieś fałszowanie matury. Generalnie mam to w dupie, bo uważam, że podatki to zło, a system nauczania na świecie jest po prostu debilny. Tego typu 'przestępstwa' zupełnie mnie nie ruszają pod względem moralnym.

Martwi mnie jednak niezmiernie to, że ten gość może przekręcić Wisłę, jeśli już tego nie zrobił. Ten brak konferencji, cisza w eterze, te plotki o tym, że zniknęła kasa przeznaczona na pensje przez Cupiała. Jest to.... zatrważające.

Jedyne co w tej chwili możemy zrobić to wytrzymać ciśnienie i poczekać na jakieś realne info. Chociaż naprawdę ciężko pójść za tą niezwykle dobrą radą.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.08.2016 o godz. 22:11.
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 12.08.2016, 22:01
fin3st napisał(a):Wyświetl post
Nie znam. Co to za zawodnik, jaka pozycja, gdzie gra?
ostatnio chyba Widzew, wcześniej Polonia, Pogoń

PS. ....a, mówienie że fałszowanie świadectwa jest spoko bo system edukacji jest zjebany to jak mówić że co miesiąc drukujesz sobie na Canonie 1000 PLN bo przecież ZUS to złodzieje.

Aha, nie wiem czy podawane - uczelnia będzie prowadzić postępowanie, czy teraz dyplom JM jest nieważny. Nikt nie przewidział takiej sytuacji do tej pory i nie wiedzą co robić.

Ad poniżej: nie tłumaczę ich, bo Markus też czasem wg mnie był groteskowy, ale błędy Cupiała nie znikają tylko dlatego, że pojawił się za niego człowiek-porażka.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.08.2016 o godz. 22:11.
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.08.2016, 22:01
Markus napisał(a):Wyświetl post

Teraz o czymś ważniejszym niż jakiś tam majaczący Lucjusz - bardzo nie podoba mi się to, co obecnie obserwujemy w Wiśle. Miejmy nadzieję, że Meresiński nie jest aż takim idiotą, by przejąć, a potem zniszczyć Wisłę. Byłby wówczas skończony w Polsce jako "biznesmen". Nikt mu bowiem wtedy już nigdy tu nie zaufa i nie będzie chciał z nim robić jakichkolwiek interesów.
Znów popisujesz się tym czym karmiłeś to forum przez LATA, czyli nieogarnięciem życiowym i idealistyczną teorią, któa jest sprzeczna z rzeczywistością ... Przeszłośc Meresińskiego wskazuje na to, że chce zrobić DEAL życia i się zawinąć, więc o jakim skończeniu pleciesz Gość, może się ustawić do końca życia a Markus pisze o tym, że nikt z nim nie będzie chciał lodów kręcić

Do serii obelg chciałem dorzucić: ŁATWO JEST WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE - ile razy zostałeś tym hasłem obrzucony z mojej ręki? DZIESIĄTKI Pytam zatem, dlaczego nie kupiłeś WISŁY i czy przez te kilka lat przebywania w ukryciu wyciągnąłęś wnioski? MArkus czy ty kiedyś w coś zainwestowałeś i zaryzykowałeś? Choćby 500zł? (tylko nie pisz, że był to kurs komputerowy "windows dla opornych")

Markus napisał(a):Wyświetl post

Przy okazji - miło widzieć również Ciebie nadal na forum, w dobrej formie, choć lata mijają, a i czasy coraz bardziej ponure.
Czasy ponure, bo rzygałeś na każdą stronę i obrzucałeś Cupiała gównem przy każdej okzji by rozładować swoją frustrację.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Istnieje cień szansy,że Cupiał odzyska Wisłę jakby się udało to super!
ZAPOMNIJCIE O POWROCIE CUPIAŁA I TF, JEST TO NIEREALNE, być moze tacy ludzie jak Markus i kot docenią to co opluwali przez lata. (czekam tylko na zapłon kotka, który niegdyś zadał sobie trud i wklejał tu moje foty pomawiając o zażywanie ciężkich środków anabolicznych)

Markus zamiast tych śmiesznych uszczypliwości, zajmij się może rozpracowaniem Chojniczanki i podeślij analizę Wdowczykowi, ok? Człowieku, który rozpracował PARMĘ i LAZIO.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 12.08.2016 o godz. 23:16.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów