The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2015, 10:37
Powiem wam tak placzki... Uwazam ze transfery sa bardzo.dobre i widzac gre Popovicia jestem zachwycony naprawde nie bajeruje. Uwazam ze bedziemy miec typowego srodkowego pomocnika na lata ktory laczy atak z obrona... Mial jeden zly przerzod.... caly czas przeciwnik ustawial pressing a on jak dzieci regulowal tempo gry i nie tracil w ogole pilki... Cywka bedzie napewno zmocnieniem tylko nie wiem czy go ustawi zaraz obok Popovicia czy na skrzydle. A nasz 3 nabytek to napewno bedzie operowal za Brozkien i nie trzeba byc geniuszem ze by sie tego domyslac... uwazam juz teraz ze mamy lepszy sklad niz w zeszlym sezonie. nie mozna budowac gry na jednym zawodniku teraz bedzie sila w druzynie a umiejetnosci jak widze pewnie i takie same jak i nie lepsze pozyjemy zobaczymy ale jestem mega na plus zaskoczony.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 28.06.2015, 10:50
Przerzodem wygrałeś wszystko
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 28.06.2015, 10:51
Zmocnienie też niezłe
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 28.06.2015, 12:16
Liczyłem na to że Żemło będzie się ogrywał w obronie, ciekawe dlaczego nie zagrał ani minuty ?
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 28.06.2015, 12:27
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przerzodem wygrałeś wszystko
to jakaś choroba chyba?
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 28.06.2015, 12:36
Wiecie jak pisze sie z komorki i na malym ekraniku to mozna nie wychwycic bledow ktore sie zrobilo. Mam nadzieje ze sie posmialiscie i dowartosciowaliscie sie
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 28.06.2015, 12:40
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jak pisze sie z komorki i na malym ekraniku to mozna nie wychwycic bledow ktore sie zrobilo. Mam nadzieje ze sie posmialiscie i dowartosciowaliscie sie
Paaaaaaanie po tym wpisie rzeklbym nawet, że czuję się spełniony. Dzięki wielkie jeszcze raz.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 28.06.2015, 13:03
Mam nadzieję, że połowy lipca zaczną coś grać bo inaczej będzie cienko.
Coż pozostało poza nadzieją...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.06.2015, 13:22
Nie oglądałem wczorajszego meczu - widzę, że niczego nie straciłem, natomiast... czy nam się w ostatnich latach zdarzało grać jakieś oszałamiające spotkania w przedsezonowych przygotowaniach? Chyba nie spodziewaliście się, że po tylu roszadach będą cudawianki?
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 28.06.2015, 13:46
Dokładnie, sparingi to ..... i nic nie mówią. Z ciekawości spojrzałem, jakie sparingi rozegraliśmy, gdy mieliśmy mistrza w '11, były takie perełki jak:
Wisła - Molde 0:2
Wisła - Valarenga 0:4
Aalesunds - Wisła 2:0
Wisła - Kolejarz Stróże 3:3
Wisła - Dynamo Drezno 0:2
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 28.06.2015, 13:47
Oglądałem wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej Wisły i muszę powiedzieć jedno, z początku po przyjściu Bobana sądziłem, że to zawodnik, który na lata zabezpieczy nam prawą stronę obrony tak teraz uważam, że Burliga powinien wrócić na swoją nominalną pozycję. Po pierwsze nie jest przypadkiem, że zespołu z nami rywalizujące w ostatnim czasie atakują nas prawą stroną i to właśnie z tej strony Wisła straciła w ostatnich 7 spotkaniach (grupa mistrzowska) najwięcej bramek, w przodzie Słoweniec też niczym szczególnym się nie wyróżnia bo trudno jedną asystę do Boguskiego w spotkaniu z Lechią nazwać czymś nadzwyczajnym. Niestety trzeba to sobie wyraźnie powiedzieć nie mamy szczęścia do zawodników z tego rejonu Europy, poza dobrze nam znanym Semirem w większości to były niewypały, choć, w naszej sytuacji kadrowej nawet Kirm by się nam przydał. Jestem ciekawy ostatniego naszego nabytku czy będzie to napastnik (oby) bo samym Brożkiem nawet w formie nie jesteśmy w stanie zająć lepszego niż 5 miejsce, co przy obecnej kadrze byłoby i tak dużym sukcesem. Obawiam się jednego, że w tak krótkim czasie trener Moskal nie będzie potrafił poukładać drużyny zwłaszcza w 2 linii gdzie zmian jest najwięcej w takim stopniu, że od początku zaskoczy to wszystko i będziemy zdobywali punkty. Co by nie mówić materiał piłkarski z jakim obecnie pracuje szału nie robi więc będzie ciężko.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 28.06.2015 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 28.06.2015, 13:55
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej Wisły i muszę powiedzieć jedno, z początku po przyjściu Bobana sądziłem, że to zawodnik, który na lata zabezpieczy nam prawą stronę obrony tak teraz uważam, że Burliga powinien wrócić na swoją nominalną pozycję. Po pierwsze nie jest przypadkiem, że zespołu z nami rywalizujące w ostatnim czasie atakują nas prawą stroną i to właśnie z tej strony Wisła straciła w ostatnich 7 spotkaniach (grupa mistrzowska) najwięcej bramek, w przodzie Słoweniec też niczym szczególnym się nie wyróżnia bo trudno jedną asystę do Boguskiego w spotkaniu z Lechią nazwać czymś nadzwyczajnym. Niestety trzeba to sobie wyraźnie powiedzieć nie mamy szczęścia do zawodników z tego rejonu Europy, poza dobrze nam znanym Semirem w większości to były niewypały, choć, w naszej sytuacji kadrowej nawet Kirm by się nam przydał. Jestem ciekawy ostatniego naszego nabytku czy będzie to napastnik (oby) bo samym Brożkiem nawet w formie nie jesteśmy w stanie zająć lepszego niż 5 miejsce, co przy obecnej kadrze byłoby i tak dużym sukcesem. Obawiam się jednego, że w tak krótkim czasie trener Moskal nie będzie potrafił poukładać drużyny zwłaszcza w 2 linii gdzie zmian jest najwięcej w takim stopniu, że od początku zaskoczy to wszystko i będziemy zdobywali punkty. Co by nie mówić materiał piłkarski z jakim obecnie pracuje szału nie robi więc będzie ciężko.
Jović nie przeszedł w zimie przygotowania. Poczekajmy z oceną dopóki nie rozegramy paru meczów w nowym sezonie. Bardziej optowałbym za opcją z Joviciem na prawej, Burlidze na lewej, a w środku Głowa (lub Guzmics zastępujący go już na stałe) z Sadlokiem
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 28.06.2015, 14:54
Po obejrzeniu pierwszego sparingu wygląda na to, że w końcu w środku będziemy mieli kogoś kto umie przetrzymać piłkę, przerzucić i przyśpieszyć! I to nie jest tylko 1 osoba, a nawet dwie, a kto wie czy nie będą i 3 z nowym Brazylijczykiem. Jedyny minus, to oczywiście gra do przodu Urygi. Musi on znacząco popracować nad przerzutami, bez tego nigdzie dalej się nie wybije.

Co do obrony, to wyglądało to w miarę ok, choć standardowo problemy stwarzają sobie sami piłkarze. Bez głupich strat i kontr przeciwników, to praktycznie było by wszystko fajnie. Czekaj jak zawsze elektryczny na "raz", ale to chyba już się nie zmieni

Co do ataku, to wiadomo w pierwszej połowie to nie było nic, dopiero po wejściu Popović'a zaczęła się szybsza gra piłką i nawet jakiś zalążek gry z pierwszej piłki. Ale jak wiadomo ostatnie podanie do przeciwnika lub w "maliny".

Tomek Zając troszkę za bardzo chciał, co było widać (w przeciwieństwie do Kamila Kuczaka, który wszedł z zimna głową). Niestety Burliga powinien wrócić do starego obuwia, bo w tym miał dużo niecelnych podań. U Cywki widać angielską grę, przynajmniej nie będzie padać jak Boguski (lub Garguła) o byle wiatr

Podsumowując: jak na pierwszy sparing wyszło całkiem nieźle, niczym końcówka sezonu w grupie mistrzowskiej. Czyli nic z przodu, parę błędów z tyłu. Ale co nie zmienia faktu, że widać nadzieje na dużo lepszą grę w linii pomocy, co napawa dużym optymizmem
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.06.2015, 16:29
Śniło mi się że zlaliśmy Legię 5 do 1. W przodach błyszczał Crivellaro wraz z jakimś kolejnym zagranicznym ciemnoskórym piłkarzem (teraz jeszcze nie jest zakontraktowany)
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Stary 28.06.2015, 19:14
dałbym szansę w następnym sparingu zagrać od początku Zającowi na bramce, chłopak się wydaje kumaty, niech spróbuje.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 28.06.2015, 19:33
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
dałbym szansę w następnym sparingu zagrać od początku Zającowi na bramce, chłopak się wydaje kumaty, niech spróbuje.
Mateusz Kowalski też się wydawał kumaty
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Stary 28.06.2015, 22:14
^ nie wiem w którym miejscu
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 02.07.2015, 10:52
Takie pytanko : Czy ktorys ze sparingow bedzie dostepny dla publicznosci ? np ten nastepny z Zagłebiem?
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 02.07.2015, 11:22
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanko : Czy ktorys ze sparingow bedzie dostepny dla publicznosci ? np ten nastepny z Zagłebiem?
Właśnie, jak sprawa wygląda z oglądaniem meczów w Myślenicach? Można podjechać ot tak i stanąć przy siatce? Czy da się wejść? Wybiera się ktoś?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 04.07.2015, 13:10
Dzisiejszy sparing podobnie zresztą jak poprzedni wskazuje na to, że zawodnicy są pod formą jak również o braku zgrania w drugiej linii, co oczywiście da się akurat wytłumaczyć. Niestety to kolejne spotkanie, w którym widoczny jest brak jakości w drużynie, braku zawodnika, na którym można by było opierać grę w lidze. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, bez wzmocnień na pozycji napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy (w przypadku odejścia Sadloka) wygląda to na dzień dzisiejszy bardzo mizernie. Do tego trzeba dodać, iż z DG77 i Sarkiego przez jakiś czas nie będziemy mogli korzystać.
Zastanawiam się widząc kolejny sparing, co oni trenują w ciągu tygodnia bo na prawdę albo to jest problem z głową albo z umiejętnościami, żeby robić wciąż te same błędy etc..
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 04.07.2015, 13:19
Dzisiejszy sparing podobnie zresztą jak poprzedni wskazuje na to, że zawodnicy są pod formą jak również o braku zgrania w drugiej linii, co oczywiście da się akurat wytłumaczyć. Niestety to kolejne spotkanie, w którym widoczny jest brak jakości w drużynie, braku zawodnika, na którym można by było opierać grę w lidze. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, bez wzmocnień na pozycji napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy (w przypadku odejścia Sadloka) wygląda to na dzień dzisiejszy bardzo mizernie. Do tego trzeba dodać, iż z DG77 i Sarkiego przez jakiś czas nie będziemy mogli korzystać.
Zastanawiam się widząc kolejny sparing, co oni trenują w ciągu tygodnia bo na prawdę albo to jest problem z głową albo z umiejętnościami, żeby robić wciąż te same błędy etc..
Albo po prostu są po ciężkich przygotowaniach...
Ktoś mądrze wstawił tutaj wyniki sparignów z pierwszej zimy Maaskanta. W dupę dostawaliśmy strasznie, a potem zdobyliśmy mistrzostwo. Poczekaj z biadoleniem do 5. kolejki, wtedy można będzie wyciągać wnioski.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 04.07.2015, 13:28
Grę ogółu zespołu można bardzo łatwo wytłumaczyć. Są w fazie przygotowań, po ciężkich treningach kondycyjnych. Przygotowania są tak opracowywane, żeby drużyna złapała formę na początku rozgrywek. Spokojnie, bez przedwczesnych wniosków.
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 04.07.2015, 13:31
walą ćmagę
zaliczają panienki

cóż może innego robić kopacz
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 04.07.2015, 14:44
Po pierwszych 5 kolejkach będziemy wiedzieć na co możemy liczyć w zbliżającym się sezonie. Ja osobiście, w sytuacji braku pozyskania w miarę dobrego napastnika i skrzydłowego uważam, że czekać nas będzie walka o miejsce 9-12.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.07.2015, 15:25
Po pierwszych 5 kolejkach będziemy wiedzieć na co możemy liczyć w zbliżającym się sezonie. Ja osobiście, w sytuacji braku pozyskania w miarę dobrego napastnika i skrzydłowego uważam, że czekać nas będzie walka o miejsce 9-12.
czyli jak rok i dwa lata wcześniej...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 04.07.2015, 15:49
W nadchodzącym sezonie walka o miejsca 9-12 są bardziej realne przy naszej aktualnej kadrze niż walka o europejskie puchary, u. Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło, ba nawet przewidziałem miejsce na koniec sezon. Obecnie kadra śmiem twierdzić jest jakościowo słabsza a jeżeli do końca okienka ktoś z niej ubędzie dajmy na to Sadlok będzie bardzo trudno.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 04.07.2015 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 04.07.2015, 15:52
Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło
Brak Pucharów to wynik głupoty,a nie wąskiej kadry.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.07.2015, 17:50
Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło
Chyba właśnie słaby z ciebie wróżbita, bo do przedostatniej kolejki szansa na puchary była bardzo duża, co zupełnie nie współgra hasłu "nie ma szans na puchary", nawet jeśli finalnie ich nie osiągnęliśmy.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 04.07.2015, 19:11
filemon napisał(a):Wyświetl post
Chyba właśnie słaby z ciebie wróżbita, bo do przedostatniej kolejki szansa na puchary była bardzo duża, co zupełnie nie współgra hasłu "nie ma szans na puchary", nawet jeśli finalnie ich nie osiągnęliśmy.
Ile spotkań wygraliśmy w grupie mistrzowskiej? szansa na puchary była tylko matematyczna, inna sprawa że puchary w sytuacji kadrowej i finansowej Wiśle nie były potrzebne bo raz odeszło od nas wielu zawodników, przyszło jak na razie 3, może odejść Sadlok, jednocześnie klub musiałby się liczyć z wydatkiem na długie podróże i najem stadionu w czasie, w którym na stadion mało kto przyszedłby.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.07.2015, 20:50
Widział ktoś jak zagrał Criv?

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania