The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.10.2019, 12:55. [XII kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, 18-10-2019, 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 15.10.2019, 17:27
Jak sie tak spojrzy w tabele... no sytuacja jest już dramatyczna. Żarty sie skonczyły, a terminarz nie słuzy...
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 15.10.2019, 18:53
Sezon temu na przełomie grudnia i stycznia był większy dramat, a jakoś gramy dalej.
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 15.10.2019, 19:23
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Jak sie tak spojrzy w tabele... no sytuacja jest już dramatyczna. Żarty sie skonczyły, a terminarz nie słuzy...
i dlatego jak to bywa paradoksalnie trudny terminarz nam posłuży
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 15.10.2019, 23:03
Jaki będzie wynik to chyba każdy wie - pojadą z nami do zera i to bez większego wysiłku.
To samo będzie w stolycy, natomiast prawdziwa gra o stawkę zacznie się ze śledziami i z Rakowem.

Ciekaw jestem jedynie ilu zawodników uda się na Piasta doprowadzić do jakiego-takiego stanu zdrowia.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 15.10.2019, 23:48
1 ptk w nastepnych 2 meczach to bedzie cos z pogranicza cudu chyba. Natomiast Rakow i Arka, to juz bedzie na noze walka o zycie. Jesli tam nie bedzie 6ptk, nie 3, nie 4, tylko 6, to mozna zaczac robic pod siebie. A az takiego budzetu transferowego, a przede wszystkim takich kandydatow co by chcieli i co wazniejsze umieli u nas grac, raczej nie mamy, by ratowac sie wiosna.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 16.10.2019, 10:44
W najbliższych dwóch meczach liczę na 6 pkt . Po to się kibicuję żeby chociaż przed meczem mieć dobry humor
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.10.2019, 11:09
Ja obstawiam realnie 1 pkt w tych dwóch meczach, wszystko powyżej będzie miłą niespodzianką..
Ekstraklasa nie takie cuda widziała, więc może jednak miły prezent nam piłkarze sprawią.

Sytuacja tragiczna ? To czego Ty oczekiwałeś przed sezonem?

Realnie mamy zespół na 9-12 miejsce, więc jesteśmy tylko według mnie jedno miejsce poniżej
Spaść nie spadniemy - wróci w końcu Kuba i inni , trochę punktów jeszcze ucułamy, spokojnie.

Taki z nas ligowy średniak z naciskiem na dół tabeli, po prostu.
Czy to nam się podoba, czy nie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.10.2019, 11:48
Nie będę powtarzał tego co napisałem histerykom w temacie o trenerze, w skrócie: Piast jest bardzo mocny. Jeżeli wyjdziemy w jakimś śmiesznym łatanym składzie, z drugim czy nawet trzecim garniturem juniorów to realistycznie nie liczę na nic w tym meczu. Podobnie z Legią.

Jedyne co zostaje to nadzieja.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.10.2019, 12:20
jak w kazdym meczu licze na 3 punkty
rozum jednak podpowiada remontade od 20 minuty.

a co do powrotu Kuby, to ja nie wiem na co sobie robcie nadzieje. Mięśniówka, chłop wiekowy, po urazach.
To tak jak jeżdzenie mercem tyle ze rozrząd na pasku a nie łancuchu, sprzęgło wymienione juz dawno i zamontowany gaz. To fajnie wygląda jak stoi...

Jedyne na co liczę, to dobrze przepracowane okienko ziomowe w kwestii transferów. Tylko to Nas uratuje.

I broń boże wymiana sztabu. Obawiam sie ze nikt psychcznie by tego nie dźwignał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 16.10.2019, 21:09
Realistycznie 1pkt w tych meczach będzie bardzo dobrym wynikiem. Nie ma co pompowac balonik. W piątek przyjść na stadion, kibicować i docenić, że chłopaki starają się.
Mam nadzieję, że nie znajdą się "kibice" którym zachce się gwizdac przy nie korzystnym wyniku...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 16.10.2019, 22:18
Czyli trener już rozgszeszony. I dobrze z góry wiedzieć że nie mial szans. No taki szpital i nic z tym nie zrobimy. Takie fatum. Zmiana taktyki na ten mecz? A po co? I tak przegramy bo kontuzje.

Piast po stracie swoich 3 kluczowych piłkarzy to mocarz jakich mało sądząc po komentarzach niektórych.

Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz?

Nie uważam Piasta nawet mając takich piłkarzy do dyspozycji jakich mamy, jako zespół poza naszym zasiegiem. Owszem, mają trenera a nie ideologa ataku pozycujnego. Ale czy to jakaś przepaść? Nie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 16.10.2019 o godz. 22:25.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 16.10.2019, 22:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz?
Nie. Przeczyta to forum, uwierzy w fatum i każe piłkarzom przegrać mecz.

Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz.

Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.10.2019, 22:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie. Przeczyta to forum, uwierzy w fatum i każe piłkarzom przegrać mecz.

Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz.

Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem...
Chcesz mnie obrazić? Kolejny opetany zarazą bucuwy jak wolfy który obraża kazdego kto ma inne zdanie?

Mam inne zdanie. Na tym polega dyskusja na forum, że krzyzuja sie różne poglądy. Atak personalny jaki zrobiłeś to poziom buca. Tak mamy dyskutować? Wysoko cię ceniłem, ale chyba nie jestes warty tego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 16.10.2019, 22:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chcesz mnie obrazić?
Nie, dostosowałem się do konwencji dyskusji, którą sam zaproponowałeś swoim wpisem.

Konwencji wykpienia, oczywiście w ramach "krzyżowania różnych poglądów", wypowiedzi poprzedników.

To, że nie potrafiłeś tego znieść i użyłeś inwektyw, nie jest dla mnie żadnym novum "w internetach", bo przyzwyczaiłem się do tego, że ludzie w necie najbardziej boleją nad tym, kiedy ktoś zachowa się wobec nich tak samo, jak oni się zachowują. Kompletnie mnie to nie rusza, stroniący od ataków personalnych kolego, który o Wolfym wspomniał tylko przez przypadek.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.10.2019, 22:48
Nie, dostosowałem się do konwencji dyskusji, którą sam zaproponowałeś swoim wpisem.

Konwencji wykpienia, oczywiście w ramach "krzyżowania różnych poglądów", wypowiedzi poprzedników.

To, że nie potrafiłeś tego znieść i użyłeś inwektyw, nie jest dla mnie żadnym novum "w internetach", bo przyzwyczaiłem się do tego, że ludzie w necie najbardziej boleją nad tym, kiedy ktoś zachowa się wobec nich tak samo, jak oni się zachowują. Kompletnie mnie to nie rusza, stroniący od ataków personalnych kolego, który o Wolfym wspomniał tylko przez przypadek.
Napisz kiedy cie obraziłem? Kiedy próbowałem ośmieszyć?

btw
Ty jesteś wolfy? O nim nie wspomniałem przez przypadek.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 16.10.2019, 22:54
Powiedzcie temu panu nade mną, że robi OT, w czym nie planuję uczestniczyć, jak nie zrozumiał, jego problem.

Wracając do meczu. Poprzednio z Piastem jedynie przez (a to niespodzianka) indywidualne błędy nie wygraliśmy, chociaż z przebiegu byliśmy lepsi. A skład wcale nie był jakiś cudowny. To jest ekstraklasa, więc o ile będziemy w stanie sklecić jako-taki skład, szanse zawsze są. Choć oczywiście obiektywnie będziemy słabsi.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.10.2019, 22:56
Powiedzcie temu panu nade mną, że robi OT, w czym nie planuję uczestniczyć, jak nie zrozumiał, jego problem.

Wracając do meczu. Poprzednio z Piastem jedynie przez (a to niespodzianka) indywidualne błędy nie wygraliśmy, chociaż z przebiegu byliśmy lepsi. A skład wcale nie był jakiś cudowny. To jest ekstraklasa, więc o ile będziemy w stanie sklecić jako-taki skład, szanse zawsze są. Choć oczywiście obiektywnie będziemy słabsi.
Ale poziom, obrazić i samemu strzrelic focha... Toś niezły męczennik.

Niewiniątko, świeczkę zjadło i siedzi po ciemku.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.10.2019, 23:49
Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to mecz podobny do tego z parchami. Piast pewnie nam cos wcisnie po jakims indywidualnym bledzie/stalym fragmencie, u nas wraca Brozek, pewnie tez cos wcisniemy. Typuje sprawiedliwy remis i nasze posiadanie pilki na poziomie 60-65 procent
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.10.2019, 10:40
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to mecz podobny do tego z parchami. Piast pewnie nam cos wcisnie po jakims indywidualnym bledzie/stalym fragmencie, u nas wraca Brozek, pewnie tez cos wcisniemy. Typuje sprawiedliwy remis i nasze posiadanie pilki na poziomie 60-65 procent
Pytanie w jakiej Brożek jest formie po kontuzji. I czy jest całkiem zdrowy. Ostatnio takie powroty słabo u niego wyglądały.
Wiadomo kto będzie mógł grać z pierwszego składu?

Ogryzek - uważasz że Piast jest w zasięgu bez względu na nasz skład i aktualną formę? OK, już dawno udowodniłeś że nie ogarniasz sytuacji. Może nam się przydażyć fartowny remis albo zwycięstwo, ale atutów na papierze nie mamy żadnych. To że po przegranym meczu będziesz obrażał trenera i histeryzował i tak wiadomo, po co ten offtop? Przestań zachowywać się jak stara panna na wydaniu za każdym razem kiedy ktoś sobie jaja z Ciebie robi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.10.2019 o godz. 11:06.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 17.10.2019, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pytanie w jakiej Brożek jest formie po kontuzji. I czy jest całkiem zdrowy. Ostatnio takie powroty słabo u niego wyglądały.
Można się spodziewać, że 36-letni facet nie będzie w pełni formy po urazie i przerwie. Liczę, że ze dwa-trzy razy zrobi różnicę.

Niestety nie ma się co spodziewać cudów. 1pkt z pocałowaniem ręki można brać przy obecnym stanie kadrowym. Patrząc po personaliach to Piast powinien mieć łatwy mecz... oby magia trybun zadziałała. Z tego co słyszałem, to do ostatniej chwili będzie się ważył skład, bo nawet Wojo i Basha mają problemy ze zdrowiem.

Tak na marginesie: Savicevic też konstuzjowany po wyjeździe na kadrę, gdzie nie zagrał nawet minuty (inna sprawa że i tak by nie grał w piątek)!

Ktoś się powinien poważnie przyjrzeć, 60% kadry się leczy, kto i jak za przygotowanie fizyczne tych ludzi odpowiada?!
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 17.10.2019 o godz. 11:31.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.10.2019, 12:43
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Można się spodziewać, że 36-letni facet nie będzie w pełni formy po urazie i przerwie. Liczę, że ze dwa-trzy razy zrobi różnicę.
Ale mnie to nie dziwi, wiele osób jednak chyba liczy że Paweł wejdzie po (oby wyleczonej) kontuzji i zaora Piasta. Jest to możliwe, wiadomo że jak Brożek dobrze się czuje to ligowcy drżą (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało to tak jest), ale nie nastawiam się na to.

Z drugiej strony trudno się dziwić, na papierze nie mamy zbyt wielu argumentów.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 17.10.2019, 13:17
Mak zawieszony/kontuzjowany? Przyznam, ze juz zbytnio nie ogarniam. Istnieje jakas strona/spis/raport/informacja na temat naszych niedysponowanych graczy?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 17.10.2019, 13:39
Ogólnie zawieszonych sprawdzam tutaj:
http://ekstraklasa.org/aktualnosci/p...-kolejka-14186
chociaż zdarza im się pomylić.

Kontuzjowanymi nikt się nie chce chwalić do ostatniej chwili.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.10.2019, 14:23
Chuca w srodku z Silva, na skrzydle trudno niech gra Boguski, na prawej obronie niech dostanie szanse Szota (super mecz w reprezentacji U20) a nie kombinowanie i wrzucanie Boguskiego czy Klemenza na prawa obrone. Jezeli Klemenz wyjdzie na prawej obronie a Chuca na prawym skrzydle niech sie nikt nie zdziwi jak znowu dostaniemy po dupie. Niech Stolarczyk w koncu zacznie myslec a nie kombinowac z ustawianiem pilkarzy na pozycjach na ktorych grac nie powinni.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.10.2019, 15:14
Szota w U20 gra na prawej?
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.10.2019, 15:44
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post

Ktoś się powinien poważnie przyjrzeć, 60% kadry się leczy, kto i jak za przygotowanie fizyczne tych ludzi odpowiada?!

Stolar powiedział na konferencji, że to on za to odpowiada. Wiadomo, że był to skrót myślowy, bo on odpowiada za dobór ludzi, którzy mają się tym tematem zajmować, ale mam nadzieję, że za kulisami już tak wyrozumiały nie jest, bo ktoś tu ewidentnie s.......ił swoją robotę i powinien za to beknąć. Nie mówię o zwalnianiu od razy, ale jak się chłopy w sztabie nie ogarną i będą sprzedawać wciąż to samo rzewne .......enie, to będzie już tylko gorzej.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.10.2019, 16:54
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Szota w U20 gra na prawej?
I na prawej i na srodku obrony:

Przeciwko Kolumbii Szota zaczął na prawej obronie, w związku z kontuzją Sebastiana Walukiewicza został przesunięty do środka:

Ja się czuję dobrze na obu tych pozycjach. Dla mnie najważniejsze jest, żeby grać. Nieistotne gdzie trener mnie ustawi.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 17.10.2019, 19:43
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Chuca w srodku z Silva, na skrzydle trudno niech gra Boguski, na prawej obronie niech dostanie szanse Szota (super mecz w reprezentacji U20) a nie kombinowanie i wrzucanie Boguskiego czy Klemenza na prawa obrone. Jezeli Klemenz wyjdzie na prawej obronie a Chuca na prawym skrzydle niech sie nikt nie zdziwi jak znowu dostaniemy po dupie. Niech Stolarczyk w koncu zacznie myslec a nie kombinowac z ustawianiem pilkarzy na pozycjach na ktorych grac nie powinni.
Zgadzam się z tym co napisałeś. Szota na prawej obronie a Chuca w środku. Na skrzydle z jego mizerną dynamika nie ma z niego pozytku.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 18.10.2019, 08:49
Brożek jeśli nie jest w 100% zdrowy, to nawet nie powinien być w 18. To samo Basha.
Wyleczmy w końcu zawodników do końca, bo na obecnej taktyce nigdzie nie zajedziemy.
Kluczowe mecze dla nas są w listopadzie (Arka - dom) (Raków - wyjazd) i tam wszyscy muszą być w pełni sił i w 100% przygotowani.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów