The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2017 roku Wisła:
wzmocni się 124 67,03%
osłabi 27 14,59%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 34 18,38%
Głosujących: 185. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.10.2017, 19:23
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Wisła istniałaby bez Carlitosa, tak samo jak Reprezentacja bez Lewandowskiego. Z jakim skutkiem, można się domyśleć.
Problem jest nie wtedy, gdy ma się tak świetnego napastnika jak Carlitos i nagle się go traci, ale gdy wcześniej opierało się całą grę o niego. Po to mamy tak szeroką kadrę, aby w końcu i inni napastnicy brali ciężar gry na siebie. Liczę na to. Mamy jeszcze 9 spotkań w tej rundzie i jeszcze jest trochę czasu dla 'nowych'

Jeszcze w okresie przygotowawczym nic nie wskazywało, że Carlitos będzie aż tak wiodącą postacią tej ligi. Nie błyszczał nawet w starciu z I ligowcami. Dlatego nie skreślałbym młodych napastników w naszej kadrze.
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 17.10.2017, 13:53
forthy napisał(a):Wyświetl post
Jaki mln euro za Carlitosa? To są drobne przy tym co wyprawia w pl lidze, nie pamiętam grajka, który by ją tak technicznie dominował. kręci obrońcami jak baranami.
1. Gość ma kontrakt do końca czerwca tylko (nie wiem czy jest opcja +1 czy nie)
2. No sam nie wiem czy będzie chciał u nas kontrakt odnowić, bo strzelam, że przy obecnej formie gdzieś indziej może lekko dostać nie 30 tys. za m-c, a 30 tys. za tydzień – strzelam, że nas nie będzie stać na taką pensję.

Ale fakt, umiejętności to on ma i sam chciałbym, żebyśmy wyciągnęli za niego 1,5 mln € – mimo wszystko obstawiam, że opcją realną byłaby połowa tej kwoty, biorąc po uwagę inne opcje.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.10.2017, 14:08
paradoksalnie na naszą korzyść świadczy to że nieporadził sobie wcześniej w dość przeciętnych drużyna (drugi poziom w Rosji)
Odpowiedz cytując
obikenobi
Member

Od: 02.2013

Stary 17.10.2017, 14:50
Według mnie, spokojnie można wyciągnąć za Carlosa dwa miliony euro i gdyby za tyle poszedł, to byłbym ukontentowany.

Na naszą korzyść przemawia jego niewiarygodna forma i wpływ na grę zespołu, czyli nie tylko bramki, ale także asysty i stworzone sytuacje.

W obie strony może przemawiać wiek. Niby najlepszy wiek dla piłkarza, ale wydaje mi się, że nasza gwiazda lepsza już chyba nie będzie i to co oglądamy, to szczyt jego możliwości. Oczywiście nie oznacza to, że będzie grał kaszanę za sezon. Bardziej chodzi mi o to, że nie jest to piłkarz wielce perspektywiczny. Mimo to jeszcze parę sezonów pogra.

Na niekorzyść będą działały dwie rzeczy. Raz, to nasze problemy finansowe, przez które nie bardzo możemy krzyknąć sobie na przykład "pięć baniek i czekamy na oferty" oraz fakt, że bycie kozakiem w Eklasie nie oznacza, że poradzi sobie na Zachodzie. Wątpię, żeby zachodnie kluby zabijały się o jakiegoś piłkarza bo zjadł akurat tę ligę.

cancer napisał(a):
1. Gość ma kontrakt do końca czerwca tylko (nie wiem czy jest opcja +1 czy nie)
2. No sam nie wiem czy będzie chciał u nas kontrakt odnowić, bo strzelam, że przy obecnej formie gdzieś indziej może lekko dostać nie 30 tys. za m-c, a 30 tys. za tydzień – strzelam, że nas nie będzie stać na taką pensję.

Ale fakt, umiejętności to on ma i sam chciałbym, żebyśmy wyciągnęli za niego 1,5 mln € – mimo wszystko obstawiam, że opcją realną byłaby połowa tej kwoty, biorąc po uwagę inne opcje.
Cytat:
27-letni napastnik Carlos Daniel López Huesca został piłkarzem Białej Gwiazdy! Podpisał z krakowskim klubem kontrakt na najbliższy sezon, z zapisaną w kontrakcie możliwością przedłużenia przez klub współpracy o kolejne rozgrywki.
O kontrakt nie musimy się więc martwić.
Nie po to Junco twierdzi, że klubów w Polsce nie stać na Carlosa, żeby przygarnąć za niego 750 tysięcy euro. Nawet biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki o których napisałem wyżej to jest to kwota śmieszna.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 17.10.2017, 16:59
Ćwiakała na TT wspomniał ze zainteresowanie jest duże. Dla nas super jak zostanie do końca sezonu i wykręci rewelacyjne statystyki.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 17.10.2017, 17:43
Biorąc pod uwagę kwotę transferu Brleka, 2 mln euro za Carlitosa jest spokojnie do osiągnięcia przy kierunku greckim/tureckim. Przypominam, że Legia za drewnianego Prijovica dostała prawie 2 bańki euro.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 17.10.2017, 18:24
Bez przesady z tym drewnianym Prijovicem, bo bił on na głowę wszystkich obecnych napastników Legii, teraz dobrze radzi sobie w Grecji i gra w reprezentacji. Ale zgadzam się, że 2 mln byłyby do zrobienia, oprócz wymienionych przez Ciebie kierunków nie można wykluczyć bardziej egzotycznych typu Chiny, czy USA. Carlitos chyba jest świadom, że zachodu Europy to on już raczej nie podbije, a jakby trafiła sie szansa na kontrakt życia to pewnie by się nie zastanawiał.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 17.10.2017, 19:39
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady z tym drewnianym Prijovicem, bo bił on na głowę wszystkich obecnych napastników Legii, teraz dobrze radzi sobie w Grecji i gra w reprezentacji. Ale zgadzam się, że 2 mln byłyby do zrobienia, oprócz wymienionych przez Ciebie kierunków nie można wykluczyć bardziej egzotycznych typu Chiny, czy USA. Carlitos chyba jest świadom, że zachodu Europy to on już raczej nie podbije, a jakby trafiła sie szansa na kontrakt życia to pewnie by się nie zastanawiał.
Dokładnie. Carlitos do tej pory zarabiał grosze, włącznie z Wisłą. Jak mu się trafi szansa to odejdzie bez wahania. Mamy z nim krótki kontrakt (włącznie z opcją na 1 rok) - jestem przekonany że odejdzie w zimie, najpóźniej latem. Kierunek Wschodni najbardziej prawdopodobny.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 17.10.2017, 19:40
Ja tam Prijovica zapamiętałem jako etatowego partacza 100% sytuacji, w których bardzo często walił na pałe, byle mocniej. Pod koniec jego "kariery" w Legii może rzeczywiście było z tym trochę lepiej, ale z jakiejś przyczyny kluby z zachodu jednak go nie zakontraktowały
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 17.10.2017, 19:42
Przeciez odszedl z Legii do PAOKu i zeby bylo smieszniej napierdala tam bramki jak glupi.
"Kiko stawia na swoją armię, którą zna, która jak na razie nie wygrywa wszystkich wojen ale oby mu wygrali cała bitwę."
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary Wczoraj, 07:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja tam Prijovica zapamiętałem jako etatowego partacza 100% sytuacji, w których bardzo często walił na pałe, byle mocniej. Pod koniec jego "kariery" w Legii może rzeczywiście było z tym trochę lepiej, ale z jakiejś przyczyny kluby z zachodu jednak go nie zakontraktowały
Wypadalo by najpierw sprawdzic.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary Wczoraj, 07:35
Nie będzie żadnego transferu, nikt nie przypuszczał że Carlitos się trochę zakochał Krakowie
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary Wczoraj, 07:47
^^^
...do tego wynik sportowy też mógłby mieć duże znaczenie. Może to być jego ostatnia szansa na odrobinę europejskich pucharów, a do chin to może i za 3-4 lata pojechać.
Ale życie nie jest takie proste, więc jak pojawi się ktoś z ~1,5mln euro to przypuszczam, że pożegnamy Carlitosa.
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Stary Wczoraj, 08:01
Biorąc pod uwagę kwotę transferu Brleka, 2 mln euro za Carlitosa jest spokojnie do osiągnięcia przy kierunku greckim/tureckim. Przypominam, że Legia za drewnianego Prijovica dostała prawie 2 bańki euro.
Jaki drewniany Prijović? xD Taki gość w Wiśle teraz, do pary z Carlitosem, to byłby skarb.

Co do naszej gwiazdy, to myślę do lata może pozostać, a jakby nam się udało wykręcić wynik na el. LE to można by było wtedy myśleć o jakiejś nowej opcji na kontrakt.

Pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Stary Wczoraj, 08:04
W sumie to fakt, masz rację, przy takim kierunku to się wydaje do osiągnięcia.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary Wczoraj, 11:53
Przypadek Prijovicia (jak i wielu innych piłkarzy) wskazuje, że czasami ważna jest cała otoczka. Są piłkarze, którzy będą sprawdzali się doskonale tylko w jednym klubie, są tacy, którym w tym jednym konkretnym, właśnie nie będzie szło, mimo, że gdzie indziej sobie poradzą.

Carlitos widocznie do takich należy. Wisła była mu pisana, żeby mógł zabłysnąć.W żadnym innym klubie, poza III ligą hiszpańska nie sprawdził się, a tu błyszczy. Otoczenie, koledzy z szatni, styl gry,.. różne drobne elementy, które sprawiają, że piłkarz nagle się odnajduje i wygląda na Pana Piłkarza.
Odejdzie choćby do II Bundesligi i zginie.
Oczywiście, wcześniej natrzepie pewnie znacznie więcej kasy...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Stary Wczoraj, 12:56
Za napastników zawsze się płaci wiecej. Są gwarantem bramek, tym bardziej w takim wieku. Ktoś może kupic uksztaltowanego zawodnika i bylbym zdziwiony jeśli żadna oferta nie wplynela do klubu. Pytanie jeszcze ile sobie za niego zażyczymy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary Wczoraj, 13:37
10 milionów euro minimum niektórym nie dogodzi
"spokojnie ja tu dla ligi mistrzów przyszedłem"
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary Wczoraj, 15:44

Coraz bardziej się obawiam, że stracimy Carlitosa podczas najbliższego okienka. Oby Junco miał następce.
MÓJ TEKST - MUREM ZA DYREKTOREM MANUELEM JUNCO

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary Wczoraj, 15:58
Ćwiąkała Ameryki nie odkrył. Wiadomo, że nawet jak chłopakowi się spieszyć nie będzie, to jego agent na pewno dostaje wścieklizny macicy na wizję jego przenosin i prowizji od transferu+ kontraktu piłkarza.

Moim zdaniem pewne jest, że do polskiej ligi nie pójdzie, bo zwyczajnie nikogo w Polsce już na niego nie stać.

Optymalnie by było zaproponować mu nową umowę - na np. 3 lata (żeby podbić cenę i dać chłopakowi wyższe zarobki) i dać obietnicę sprzedaży latem. Ale to się pewnie nie stanie.

To co możemy zrobić, to po prostu przedłużyć umowę obecną (bo możemy to zrobić jednostronnie ponoć, tak jak z Polem Llonchem) i sprzedać go w zimie, jeśli naprawdę będzie chciał odejść, albo spróbować przetrzymać do lata.
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Stary Wczoraj, 19:13
On nie ma jednego agenta, tylko kilku. Ćwiąkała o tym pisał.

Z innej beczki po tym jak zaproponowano Sadlokowi i Małeckiemu nowe kontrakt, na pewno trzeba pomyśleć o rozmowach również z Llonchem. Poza naszą starszyzną to jedyny ważny zawodnik któremu się kończy kontrakt i nie ma opcji jej przedłużenia w lecie.
Zapomniałbym też o Cywce, jednak osobiście nie przedłużałbym z nim kontraktu. Pewnego poziomi chłopak nie przeskoczy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary Dzisiaj, 08:40
Cytat:
Moim zdaniem pewne jest, że do polskiej ligi nie pójdzie, bo zwyczajnie nikogo w Polsce już na niego nie stać.

A nas stać ?!? jak zechciał by grać za 50 tys miesięcznie to chwała mu za to,ale wątpię chyba,że jakieś bonusy go by skusiły
"spokojnie ja tu dla ligi mistrzów przyszedłem"
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary Dzisiaj, 08:45
Przecież chodzi o kwotę transferową, a nie zarobki.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary Dzisiaj, 09:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałbym też o Cywce, jednak osobiście nie przedłużałbym z nim kontraktu. Pewnego poziomi chłopak nie przeskoczy.
Rok temu był odkryciem i każdy był zadowolony, teraz nawet na ławkę jest za słaby, tak?

Moim zdaniem trzeba przedłużyć z nim umowę, gra na pewnym poziomie, dodatkowo wydaje mi się, że kokosów nie będzie chciał.
MÓJ TEKST - MUREM ZA DYREKTOREM MANUELEM JUNCO

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów