The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.09.2015, 13:21. Wisła Kraków to nasza historia
Ruszyła genialna akcja marketingowa naszego klubu "Wisła Kraków to nasza historia".

1. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...asza_historia/

2. https://www.youtube.com/watch?v=XnQBx9q1OuU

3. https://www.fans4club.com/pl-nasza-historia

Sprawmy WSPÓLNIE by Biała Gwiazda odzyskała swój blask!!!

EDIT:
Instrukcja kupowania biletów spisana przez MatMario

MatMario napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ktoś chciał małe FAQ jak kupić kilka biletów to napiszę:

1) Kupujemy bilety przez stronę https://fans4club.com/project-180

Odnajdujemy interesujący nas bilet. Klikamy przycisk WYBIERAM. Jeśli chcemy zakupić więcej niż jedną wejściówkę, na stronie która się nam ukarze, zmieniamy liczbę w okienku LICZBA SZTUK i naciskamy przycisk PRZELICZ. Później logujemy się i płacimy za bilety, tutaj postępujemy standardowo jak w przypadku każdej innej transakcji internetowej.

2) Realizujemy vouchery na www.bilety.wisla.krakow.pl.
- Jeśli płatność przeszła, kasa się zaksięgowała to po 30 minutach po zalogowaniu na stronie https://fans4club.com/twoje_nagrody ujrzymy nr voucherów i kody voucherów. Instrukcja pod tym linkiem: https://fans4club.com/images/project...odes/1-544.pdf

Teraz wytłumaczę trochę bardziej złożony przypadek i różnice przy realizacji kilku voucherów z jednego konta na www.bilety.wisla.krakow.pl.

Wygląda to inaczej niż przy normalnym meczu ligowym. Start:

a) Logujemy się na www.bilety.wisla.krakow.pl.

b) Z kalendarz imprez (dolny lewy róg) wybieramy KUP BILET przy wydarzeniu GWIAZDY DLA BIAŁEJ GWIAZDY.
Wyskoczy nam monit o podanie nr vouchera i kodu vouchera. Po ich podaniu przechodzimy na mapkę stadionu. Wybieramy interesujące nas miejsce, i klikamy DODAJ DO KOSZYKA.

Nie możemy w ciągu jednej wizyty na mapce stadionu zaznaczyć więcej niż jednego miejsca, każdy voucher realizujemy osobno, kończymy transakcje i wracamy do kalendarza imprez!!!

c) !!!Pojawia się nam okno w którym podajemy imię,nazwisko, nr pesel. Możemy te dane edytować! Mimo że początkowo nr pesel jest polem zablokowanym, odblokuje się po zmianie imienia lub nazwiska! To najważniejszy punkt całej operacji gdyż z jednego konta na www.bilety.wisla.krakow.pl możemy wymienić więcej niż jeden voucher!

d) Potwierdzamy dane, klikamy Dalej, jesteśmy w podsumowaniu transakcji, sprawdzamy czy miejsca są takie jakie wybraliśmy, klikamy Dalej, okno Płatności, zaznaczamy że zgadzamy się z regulaminem, dwie pozostałe zgody nie są wymagane do zakończenia wyboru miejsca. Jeśli je zaznaczymy będziemy umieszczeni na danym miejscu na stronie www.stadion.fans4club.com. Klikamy Zapłać, wyskoczy nam jeszcze raz monit o podanie nr vouchera i kodu vouchera który wykorzystujemy, Klikamy OK i sprawa załatwiona.
rav napisał(a):Wyświetl post
W kwestii wymiany voucherow na bilety, jeśli ktoś nie ma karty kibica: trzeba mieć pesel każdej osoby dla której bilety odbierasz.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 15.09.2015 o godz. 17:47.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 09.09.2015, 13:30
8 pazdziernika mam urodziny a kusi mnie strasznie ta rozgrzewka z pilkarzami Jesli chodzi o sama akcje to genialny pomysl.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.09.2015, 13:40
W końcu wykorzystujemy narzędzia, które dał nam dziś Internet. Crowdfunding to wielka siła! B-R-A-W-O!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.09.2015, 13:49
Kozacka akcja. Naprawde, szapoba. Bylebysmy tylko my nie dali dupy i stawili sie choc w te 20k oraz powykupywali nagrody!

Do dziela!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.09.2015, 14:15
Co daje realizacja jednego etapu?

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 09.09.2015, 15:11
Rewelacyjna inicjatywa, właśnie kupiłem koszulkę meczową i bilety dla siebie i znajomych, JAZDA JAZDA !
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 09.09.2015 o godz. 15:26.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.09.2015, 15:30
Super akcja. I jeszcze lepsze nagrody za śmieszne pieniądze w zamian.

Każdy dołącza!
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005

Stary 09.09.2015, 15:33
Świetny pomysł! Trochę matematyki...

Jeśli na stan obecny zebraliśmy 11 tys przez 85 kibiców, to ile uzbiera 20 tys kibiców ?

Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 09.09.2015, 15:48
Matematyka mówi że 20 tyś kibiców uzbiera około 2,5mln złotych. Ale spokojnie
Faktem jest że musimy nakręcać wszystkich po prostu wszystkich żeby uzbierać jak najwięcej kasy.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 09.09.2015, 15:50
Zaproponowałem nagrodę. Rozegranie meczu w drużynie legend. np 9x10 minut w meczu. Myślę, że chętni się znajdą. Może ktoś jeszcze napisze podobną sugestie? Większa szansa na realizację
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 09.09.2015, 15:53
Okazja dla tych co narzekali, że Karty Kibica, że do Krakowa mam 250 km, itp, itd.
No chyba, że nie mają Internetu..

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.09.2015, 16:01
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś jeszcze napisze podobną sugestie? Większa szansa na realizację
Koszulka meczowa danego piłkarza z meczu.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 09.09.2015, 16:56
Na meczu być nie mogę ale nagrody kupione CHWAŁA WIELKIEJ WIŚLE!!!

Co do nagrody to może cały mecz na ławce rezerwowych.
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 09.09.2015 o godz. 17:14.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 09.09.2015, 17:32
genialna akcja!
czapki z głów!
film promocyjny - najwyższy poziom, a akcja niesamowita!
jestem pod wielkim wrażeniem, to prawdziwa Liga Mistrzów Marketingu

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 09.09.2015, 17:59
Ja tak samo w uk mieszkam ale wracam z pracy i wykupuje )
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 09.09.2015, 18:37
Nie chcę marudzić, ale akcja będzie świetna jeżeli uda się zrealizować choć pierwszy cel frekwencyjny. Na razie rzekłbym, że bardzo dobry pomysł. Nie pozostaje nic innego tylko wesprzeć akcję i jak najszerzej ją nagłaśniać wśród znajomych (a często "uśpionych" i leniwych) Wiślaków.

Kto ma serce w kształcie Białej Gwiazdy musi się pojawić na tym meczu i wesprzeć WISEŁKĘ!
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.09.2015, 18:53
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę marudzić, ale akcja będzie świetna jeżeli uda się zrealizować choć pierwszy cel frekwencyjny. Na razie rzekłbym, że bardzo dobry pomysł. Nie pozostaje nic innego tylko wesprzeć akcję i jak najszerzej ją nagłaśniać wśród znajomych (a często "uśpionych" i leniwych) Wiślaków.

Kto ma serce w kształcie Białej Gwiazdy musi się pojawić na tym meczu i wesprzeć WISEŁKĘ!
Ale z tego co zrozumiałem to cel jest: albo dana frekwencja albo dany wynik finansowy.Wiec jeśli na meczu pojawi sie 15 k osób dodatkowo jeśli wykupimy gadżetow i innych suwenirów to tak jakby frekwencja rosła. Wiec osiągniecie pierwszego celu uważam że spokojnie osiągniemy, na luzie.
Grunt żeby każdy się dorzucił !
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 09.09.2015, 19:35
Marzy mi się osiągnięcie "bańki". 20000x50zł? Czemu nie?
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.09.2015, 20:50
Niech każdy dorzuci coś od siebie, a będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.09.2015, 20:55
Wszyscy się cieszą, a przyjdzie Drozd i będzie narzekał na fakt umieszczenia danych osobowych na tablicy pamiątkowej

Akcja rewelacyjna! Tym bardziej, że kibice są łasi na gadżety i już 5 piłek po 5 stów poszło
Oby się udało namówić Mauro Cantoro

Ach chciałby się zapełnienia stadionu w komplecie... trzeba promować tę akcję gdzie się tylko da i wesprzeć klub w tej trudnej sytuacji!
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.09.2015 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 09.09.2015, 21:10
Ja kupiłem koszulke meczową, niestety na meczu nie moge być. Praca w UK mi nie pozwoli :/
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 09.09.2015, 21:12
W końcu!!! Genialna akcja. Pełna mobilizacja ku chwale Wielkiej Wisły!!!
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.09.2015, 21:21
Panie Gaszyński, czytasz pan?

Jak Pan dobrze widzi wiele nagród już zostało wyprzedanych dlatego warto zwiększyć ich ilość (np. nagroda "zdjęcie z piłkarzami Wisły", "meczowa koszulka z autografami", "piłka z meczu" cieszą duża popularnością..), a nie ma już opcji wybrania tych nagród, a przecież akcja trwa zaledwie od kilku godzin.. a mamy jeszcze kilkanaście tygodni do meczu.

Takich zdjęć z piłkarzami można zrobić i 200 (cóż to jest 10 zdjęć!!) . Kolejeczka do zdjęcia i raz, dwa szybko pójdzie. meczówek też można dorzucić czy piłki.

Skoro coś cieszy się wzięciem to należy w to inwestować. Jest szansa na duży zarobek i nie wolno tego potencjału zmarnować.

PS. TWSD już powinna oczojebny news zamieścić na głównej.
Ostatnio edytowane przez element : 09.09.2015 o godz. 21:23.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 09.09.2015, 21:30
Szaliczek zakupiony. Świetna akcja!
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 09.09.2015, 21:31
Element nie kilkanascie tygodni tylko cale cztery tygodnie i trzy dni

Tak od siebie tylko dodam. Akcja oczywiscie bardzo, bardzo dobra. Jedynym mankamentem, ktorego na sile sie doszukalem jest to, ze jestem na emigracji i nie dam rady sie wyrobic aczkolwiek bilet + koszulke + cos tam jeszcze kupie oczywiscie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.09.2015 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2015

Stary 09.09.2015, 21:58
Akcja na plus. Z mojej strony chcialbym, żeby była możliwość kupna koszulek meczowych gwiaz z dawnych lat. Taka unikatowa koszulka np. Radka Sobolewskiego czy pana Kazka Kmiecika, może Kazka Moskala (mam nadzieje ze zagra także ). Z mojej strony na razie 200 zł poszło, jak się pojawi coś ciekawego jeszcze to będziemy płacić więcej.
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 09.09.2015, 22:00
bardzo spoko, plakat kupiony. Pewnie będzie też bilet.

Popieram, świetna akacja dla każdego. Obojętnie ile masz lat, obojętnie czy masz dużo czy mało kasy, obojętnie jak mało czasu masz na ogarnięcie życia możesz coś zrobić dobrego dla swojego Klubu.

Kto nie wspiera ten trąba i żyd
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 09.09.2015, 22:24
Ciekawe ile by wycenili występ w meczu w drużynie Gwiazd. Takie 5-10 końcowych minut chyba z 2000 zł powinny być warte?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 09.09.2015, 22:41
element napisał(a):Wyświetl post
Panie Gaszyński, czytasz pan?

Jak Pan dobrze widzi wiele nagród już zostało wyprzedanych dlatego warto zwiększyć ich ilość (np. nagroda "zdjęcie z piłkarzami Wisły", "meczowa koszulka z autografami", "piłka z meczu" cieszą duża popularnością..), a nie ma już opcji wybrania tych nagród, a przecież akcja trwa zaledwie od kilku godzin.. a mamy jeszcze kilkanaście tygodni do meczu.

Takich zdjęć z piłkarzami można zrobić i 200 (cóż to jest 10 zdjęć!!) . Kolejeczka do zdjęcia i raz, dwa szybko pójdzie. meczówek też można dorzucić czy piłki.

Skoro coś cieszy się wzięciem to należy w to inwestować. Jest szansa na duży zarobek i nie wolno tego potencjału zmarnować.

PS. TWSD już powinna oczojebny news zamieścić na głównej.
Nic dodać, nic ująć!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.09.2015, 23:01
Pękły 3 dychy Jesteście niesamowici Mówię "jesteście", bo ja jeszcze się nie dołożyłem!
Cała Wisła zawsze razem!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów