The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Mundial 2014 wygra
Brazylia 14 22,95%
Argentyna 12 19,67%
Niemcy 8 13,11%
Hiszpania 3 4,92%
Belgia 13 21,31%
Francja 1 1,64%
Włochy 1 1,64%
Urugwaj 4 6,56%
Portugalia 0 0%
Inny 5 8,20%
Głosujących: 61. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2014, 22:39
Ale łomot
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.06.2014, 23:14
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale łomot
Holandia w roli kata.

Przyznam, ze jestem zaskoczony, szczególnie po dobrym początku Hiszpanów.
Karny dla mnie słusznie podyktowany, obrońca dał argument sędziemu by ten odgwizdał jedenastkę.
Przy trzecim golu raczej był faulowany Casillas, inna sprawa czy w ogóle zdołałby wybić tą piłkę.
Bramka RVP niecodzienna.
Człowiek który, był cieniem samego siebie w tym sezonie odpalił z pierwszym meczem.
To będą ciekawe mistrzostwa.

Zakładając, że Chile upora się dzisiaj z Australią, wcale Hiszpania nie musi być pewna awansu.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 13.06.2014, 23:18
No jak wygraja z Chile i Australia to wcale Ja tam uwazam, ze wyciagna wnioski i pomimo tego ze Chile to nieobliczalna druzyna to Hiszpanie dadza rade wyjsc z grupy. Poza tym wcale nie jest powiedziane, ze Holandia wygra oba pozostale mecze wiec jeszcze moze byc ciekawie.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 14.06.2014, 06:55
Australia to tutaj chłopiec do bicia, Chile też wydaje się być poziom niżej od drużyn europejskich. Hiszpania musi wygrać w 2 kolejce z Chile bo jak nie to będzie duży kłopot.
Przypominam, że druga drużyna z tej grupy w 1/8 zagra z pierwszą z grupy brazylijskiej. Brazylia-Hiszpania w 1/8? Będzie się działo.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 14.06.2014, 09:00
Chile z przodu mają niezłą pakę, szkoda że obrona jest taka chujowa.
Ale co zrobił Łysy z Ramosem to upokorzenie Hiszpana, Casillas to już dawno powinien zejść ze sceny
.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 14.06.2014, 09:03
Nie spodziewałem się, że Hiszpanie stracą 5 bramek. Jednak ich sposób gry już dawno został rozgryziony i będzie coraz mniej skuteczny. Według mnie 3 bramka nie powinna zostać uznana, bowiem w mojej ocenie był faul na bramkarzu. Z drużyny Hiszpanii najbardziej szkoda mi właśnie Casillas'a.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 14.06.2014, 11:10
Tak sobie myślę, że ta Australia to taki poziom Polski.
To znaczy Polska by z nimi powalczyła.

Obrona Chile też może inaczej wyglądać przy innym ustawieniu taktycznym.
Trener Chile nie wyjdzie chyba tak ofensywnie na Hiszpanie, mimo wszystko.
To nie Smuda.

Dzisiaj trzymam kciuki za Anglię.
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 14.06.2014, 13:51
Dziś obstawiony Urugwaj.. chociaz trener na konferencji opowiadał ze gra dziś bez Suareza.. po północy Anglia której gorąco kibicuje ! A więc typy Urugwaj na czysto 1 oraz Anglia z Włochami 1x.. jedziemy
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 14.06.2014, 17:43
Holandia wczoraj zmiazdzyła system kto by sie spodziewał, ze tak zleja Hiszpanow. Zobaczymy jak ci teraz odpowiedz albo uda im sie jak w 2010 roku albo nie. Dzisiaj znowu Anglia - Włochy czyli kolejny hit oby byl tak samo ciekawy jak ta wczorajsza potyczka Mistrzow i Wicemistrzow swiata
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 14.06.2014 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member

Od: 04.2011

Stary 14.06.2014, 18:10
Kolumbia to bedzie czarny kon .Zobaczycie.Juz 1:0
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 14.06.2014, 19:51
Tych czarnych koni to już z 10 sądząc po tym jakie ludzie wypisują dziwy.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 14.06.2014, 21:08
W Kostaryce Junior Diaz z nowym fryzem
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.06.2014, 21:25
Załatwił karnego Urugwajowi
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 14.06.2014, 22:56
heh, koniec Junior średni ale na pewno nie najsłabsze ogniwo, pod koniec spotkania parę dobrych odbiorów no i kolejna niespodzianka Kostaryka ogrywa faworytów do tytułu
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 14.06.2014, 23:17
Jako, że kibicuje Arsenalowi wypowiem się na temat dzisiejszej gwiazdy meczu.

Arsene Wenger już zaciera ręce.
On i cała sieć skautów od dłuższego czasu przemierzają cały świat w poszukiwaniu napastnika światowej klasy a tymczasem może się okazać, że kogoś takiego mają u siebie.
Byłaby to niesamowita historia. Choć za wcześnie wyrokować.
Ten mecz to kolejny wysłany sygnał tego zawodnika by dać mu szanse w Londynie.
Pierwszym poważnym był gol strzelony w Lidze Mistrzów przeciwko Manchesterowi United.
Ostatnio byłem chyba pod taki wrażeniem młodego zawodnika, gdy oglądałem Suareza, jeszcze jak grał w Groningen.

PS. Jacek Gmoch zniszczył dziś jednak wszystkich, sugerując w studiu tvp, że mecz Kolumbia- Grecja byłby lepszy gdyby ta stacja rozstawiła lepiej swoje kamery.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Stary 14.06.2014, 23:29
Szlag człowieka może trafić. Miałem do wygrania 34 zł [poprzednie 3 mecze trafiłem] to Urugwajski "Tutenchamon" z nr 17 ze spółką zepsuli mi kupon. Niby niewielka kasa, ale na pół litra i przepite w sam raz by wystarczyło.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
marek2a
Senior Member

Stary 14.06.2014, 23:30
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Załatwił karnego Urugwajowi
pozdrawiam prześmiewców Diaza obawiam się ,że nasze krajowe spojrzenie na piłkę jest inteligentne inaczej. czyżby miała na to wpływ Magiczna Moc polskiej myśli szkoleniowej? A może nasz football extraklasowy to jednak inny sport niż ten który oglądamy w telewizji na MŚ? wnioskuje jednak ,że coś jest nie tak. Kirm słaby , awansował ,Polska nie- to historia . Chavez gra na Mś , A teraz Diaz wygrywa z (no tak) faworytem MŚcoś tu nie hallo
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2014, 23:34
A moze tak Kostaryka czarnym koniem? zagrali dzisiaj swietnie chociaz troche im sedzia pomogł bo przy bramce na 2-1 był spalony. Zobaczymy co jeszcze pokaze Belgia i Szwajcaria czyli druzyny, ktore na prawde maja bardzo ciekawe składy, zwłaszcza Belgia
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 15.06.2014, 23:20
Honduras najzabawniejszą jak dotąd drużyną na MŚ. Bramkarz wtaczający sobie piłkę do bramki, w obronie stukilowe miśki (nr 3,5 no i Osman) złapane na plantacjach batatów, kolejny misiek Palacios przegoniony z boiska po śmiesznym faulu. No i próbujący robić trochę wiatru Boniek.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 16.06.2014, 01:39
Honduras ewidentnie odstaje, obrona jak grupa szukajaca mocnych wrazen.
Zerkam na BiH i jakos nie moge oprzec sie wrazeniu, ze brakuje im zawodnika o cechach Stilica. Argentyna bez cudow, ale raczej pewnie i przy jak najmniejszym nakladzie sil
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 16.06.2014, 13:01
Francja również blado wyglądała do 44 minuty.

Ciężko wyrokować po pierwszym meczu kto będzie walczył o finał a kto polegnie jeszcze w fazie grupowej.

Dziś dobry mecz się kroi.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.06.2014, 13:26
Argentyna wyglądała wczoraj, jakby pierwszy raz ze sobą grali. Liczba niewymuszonych strat i podań w aut na poziomie reprezentacji Polski. Pomysł kończył im się w okolicach pola karnego, zakładając, że nie pod drodze nie podali do Bośniaka.
Wyjść z grupy pewnie wyjdą, ale zajścia wyżej im nie wróżę po tym meczu. Chyba że przed tym meczem mieli jakieś zbiorowe zatrucie i jeszcze nie zaczęli grać na poważnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2014 o godz. 13:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 16.06.2014, 13:41
A ja tam odniosłem wrażenie, że i Argentyńczycy i Francuzi zagrali jakby na pół gwizdka. Nie było wielkiej potrzeby forsowania tempa to nie forsowali. Oczywiście - casus Urugwaju pokazał, że ... różnie to bywa.
Dziś hicior numer 3 w fazie grupowej, prawdę powiedziawszy stawiam jednak na Portugalczyków, którzy po wielu upokorzeniach ze strony Niemców, chyba wreszcie są w stanie z nimi powalczyć na serio.
Najbardziej jednak czekam na środę i czwartek i OBY pożegnanie Hiszpanów i Urusów, którzy rozczarowali mnie najbardziej.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.06.2014, 18:31
Moim zdaniem Urusi nie wyjdą z grupy, a Hiszpanie tak bo zdołają wygrać z Chile, a ostatni mecz z Australią będzie formalnością.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 16.06.2014, 18:57
Jak oceniacie czerwień dla Pepe? Dla mnie to przesada, żółta kartka maksymalnie.
To było przyłożenie głowy i dyskusja, a nie uderzenie.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.06.2014, 19:17
Żółte na pewno - czy tylko przyłożył głowę czy stuknął z baranka to mniej istotne - zgodnie z przepisami czerwień.

Czarnemu nerwy puściły a sportowiec na tym poziomie nie może dać się sprowokować. Inna sprawa że Niemcy grają jak na sparingu i Portugalia wygląda jak rezerwy.

Edit1. poza tym jakby to zrobił po kryjomu to może jeszcze ok ale nie w momencie jak 5 kamer akurat pokazuje jak gość mu wali z grzywy

Edit2. sędzia się właśnie walnął bo dałbym karnego dla Krystyny

Edit3. pozamiatane 4
Ostatnio edytowane przez Kocur : 16.06.2014 o godz. 19:37.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2014, 19:58
Niemcy melduja wykonanie zadania Portugalia nie dosc, ze od poczatku poza jedna kontra grała słabo to jest Pepe zachował sie jak zwykle czyli jak idiota. Niemcy nawet na 100% grac nie musieli
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.06.2014, 20:02
Bardzo dobra zwłaszcza I połowa Niemców choć oczywiście pamiętajmy, że dość szybko skasowali potencjalnego snajpera Portugalii, potem wyleciał Pepe, a Ronaldo daleki od formy (na ile on jest zdrowy, a na ile gra na prochach, blokadach itp.?).
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 16.06.2014, 20:10
Dla Niemców dużą strata jest brak Reusa. Obok Oezila to kluczowa postać w kreowaniu gry, Goetze spartolił wszystko co mógł. Z Reusem wynik by oscylował pod 7-0... nawet przy takim zwalnianiu gry w II połowie przez Niemców.

Wiadomo to co zawsze, Niemcy będą się liczyć w walce o medale (pytanie jakie?) ale do złota może im właśnie zabraknąć (powtórzę się) Reusa.

BTW
Łysy tak mi popsuł nastrój swoim niszczeniem Wisły że dopiero 3 mecz oglądnąłem z tych MŚ... jak nigdy. Przy łysym Bednarzu nawet zupa i futbol gorzej smakują
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 16.06.2014, 20:48
Po tym meczu wiem ,ze Szkopy mistrzostwa nie zdobeda. Za dobrze zaczeli
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów