The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Mundial 2014 wygra
Brazylia 14 22,95%
Argentyna 12 19,67%
Niemcy 8 13,11%
Hiszpania 3 4,92%
Belgia 13 21,31%
Francja 1 1,64%
Włochy 1 1,64%
Urugwaj 4 6,56%
Portugalia 0 0%
Inny 5 8,20%
Głosujących: 61. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2014, 10:40
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak da sie wybudowac brzydszy stadion niz nasz

http://www.weszlo.com/news/20150-Wes...eciach_galeria
czy ja wiem czy taki brzydki? a trzeba pamiętać że trybuny za bramkami są tymczasowe i sam stadion nie do końca jest skończony

Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 12.06.2014, 11:26
Brazylijczycy sami się wkopali, upierając się przy wybudowaniu 12 stadionów. Moim zdaniem lepiej zrobić mniej, ale porządniejsze. No to Itaquerao nie powala, choć trzeba mieć na uwadze, że wypełnione kibicami będzie się prezentować znacznie lepiej.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.06.2014, 12:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak da sie wybudowac brzydszy stadion niz nasz

http://www.weszlo.com/news/20150-Wes...eciach_galeria
Mi się tam od wewnątrz podoba. Ba, powiedziałbym nawet, ze wygląda imponująco.
Ale ja tam jestem zakochany w starych angielskich "kwadraciakach".
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 12.06.2014, 20:20
Moim cichym faworytem jest drużyna Portugalii, nikt na nich nie stawia a z takim składem mogą sprawić dużą niespodziankę
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.06.2014 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 12.06.2014, 21:05
Finał Niemcy- Portugalia
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 12.06.2014, 22:17
Jak ktoś ma link gdzie nie tnie transmisja to proszę zrzucić...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.06.2014, 23:39
.......ona fifa zawsze muszą ustawiać mecze. Ten karny to jakis kabaret
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 13.06.2014, 00:08
To dopiero początek.

Jest popyt na Brazylię i Neymara, są Brazylia i Neymar. Nie jakaś tam Chorwacja.

Być może sprowadzą Lyczmańskiego, ale to dopiero w fazie pucharowej.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.06.2014, 00:14
Chcieli wydymać Freda, to Fred wydymał ich xD

A tak na poważnie...

Możesz wyciągnąć sędziego z ekstraklasy, ale ekstraklasy z sędziego nigdy.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.06.2014, 00:17
- Jak jest po japońsku "drukować"?
- Nishimura.

I tyle w temacie. Fajny mecz do 70 minuty, a potem qrwa niesmak :/
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.06.2014, 08:12
Po tym co wczoraj zobaczyłem i jak można wydrukować mecz straciłem ochotę na dalsze oglądanie tych mistrzostw. Oby nie było sytuacji jak w Korei w 2002 roku. Tak się podniecali Brazylią, a wcale nie grała wybitnej piłki.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.06.2014, 08:19
A ludzie narzekają na polską ligę, nasze wałki w porównaniu z wałkami na takich imprezach to literówki.

Dobrze że padłem spać po 1szej połowie bo bym się niepotrzebnie w....iał.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 13.06.2014, 08:52
Mam podobne odczucia, po meczy byłem mocno wqwiony, jeszcze jeden taki numer i kładę lagę na te mistrzostwa. Do tego komentarze tego ułomka Ulatowskiego.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 13.06.2014, 12:42
Mecz z rodzajów tych, które zabił sędzia.
Błędy się zdarzają, to była niemal identyczna sytuacja jak ta w której główną rolę odegrałł H. Webb, w meczu Polski.

Szkoda, bo trzymałem kciuki za Chorwację i zwyczajnie w świecie zasługiwała na remis.
Mam nadzieję, że awansują z grupy i ten kuriozalny błąd sędziego nie będzie miał jeszcze poważniejszych konsekwencji.

Nie wiem jak was, ale mnie ta Brazylia nie przekonuje, przynajmniej na razie.

I jeszcze takie pytanie; jak sądzicie, czy Stipe Pletikosa mógł się lepiej zachować przy straconych bramkach?
Ja bym go nie winił. Trochę inne zdanie miał za to Jacek Gmoch w studiu pomeczowym.
Odpowiedz cytując
krwawy
Member

Od: 05.2007

Stary 13.06.2014, 13:22
Ja się dziwie tym komentarzom że Chorwacja przegrała przez sędziego, jak Chorwaci żadnego gola nie strzelili... Sędzia zawalił i tyle, nie pierwszy i nie ostatni raz, ale większego znaczenia to nie miało.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.06.2014, 13:30
Up,
Oczywiście, że Chorwaci mają prawo się czuć oszukani - karny, który był decydującym punktem spotkania (więc czy to nie miało większego znaczenia?) był totalnie z kapelusza. Chorwaci z całą pewnością zasłużyli na remis - niestety mieli przeciw sobie pewnego Japończyka jak i miernego Pletikosę
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 13.06.2014, 13:30
Chorwaci pokazali ze bez defensywnego pomocnika można zapierdalać po całej szerokości i długości boiska bez względu gdzie grasz kim jesteś, Modrić i Rakitic co chwila przemieszczali się z jednego na drugie pole karne, szkoda że Olic nie zagrał na ataku bo był to najaktywniejszy piłkarz 1 połowy
.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.06.2014, 13:42
krwawy napisał(a):Wyświetl post
Ja się dziwie tym komentarzom że Chorwacja przegrała przez sędziego, jak Chorwaci żadnego gola nie strzelili... Sędzia zawalił i tyle, nie pierwszy i nie ostatni raz, ale większego znaczenia to nie miało.
Chyba żartujesz? Chorwaci grali bardziej konkretnie od Brazyli, do stanu 1:1 faworyci okropnie się męczyli, a Chorwaci groźnie kontrowali. Karny z d.u.p.y na 2:1 ewidetnie podciął skrzydła, mocno wątpliwe jest, żeby Brazylia ugrała cos więcej niz 1 pkt. gdyby nie ten prezent, już prędzej Chorwaci mogli coś ukłuć po kontrze.

Zresztą przedtsawiłeś sprawę jak ekspert tvp Ulatowski, "mamy bramkę na 3:1, więc nie możemy się przyczepiać, że niesłuszny karny ustawił mecz" -
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 13.06.2014, 13:50
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze takie pytanie; jak sądzicie, czy Stipe Pletikosa mógł się lepiej zachować przy straconych bramkach?
Ja bym go nie winił. Trochę inne zdanie miał za to Jacek Gmoch w studiu pomeczowym.
Jak dla mnie pierwszy gol nie do wyjęcia przez żadnego bramkarza. Po prostu piłka od niego odchodziła i musiałby mieć ze 2,5 metra wzrostu żeby to wyciągnąć...

Karny... gdyby nie miał tak szeroko rąk, obroniłby to... ale znów, to jest karny, więc nie winiłbym go.

Natomiast trzeci gol jak dla mnie ewidentnie idzie na jego konto. Strzał słaby, z 20 metrów, w jego róg, z "kaziora" jak to się u nas na polu mówiło... musiał to obronić.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.06.2014, 13:57
Z kolei dla mnie 1 gol jak najbardziej do wyjęcia - Pletikosa zrobił błąd, krocząc w drugi róg w efekcie czego niemal stał na wyprostowanych nogach i nie miał z czego się wybić. Widać to na 0:30. http://www.stuff.co.nz/southland-tim...l-beat-Croatia Strzał szalenie trudny do obrony, ale przez lepsze ustawienie - do wyjęcia. Nie takie obrony się widziało

Karny stosunkowo pechowy dla Pletikosy, ale miał na rękach... no ale to karny, tu bramkarz niemal nic nie musi, a wiele może

3 bramka to chyba efekt niskiej koncentracji lub stresu, strzał niespodziewany ale jak najbardziej do wyjęcia.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 13.06.2014, 14:58
Błędy się zdarzają - gowno prawda. Niech wprowadza powtoreczki i nie będzie błędów. Oczywiście zabije to ducha sportu Mafia FIFA/Uefa dobrze się trzyma, beton tak szybko nie da się skruszyć. Tak jak małe szanse dawałem brazylijczykom tak po tym meczu trzeba zmienić zdanie bo będą forowani jak Korea w 2002. Kasą się musi zgadzać, FIFA się musi odwdzięczyć za lapoweczki za przyznanie mistrzostw. Poza tym Fifie i rządowi brazylijskiemu byłoby bardzo nie na rękę bo by się jednak okazało , że cała ta biedota z fawel miała rację i te całe mistrzostwa były niepotrzebne. To Fify i uefy zabijają ducha sportu.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.06.2014, 18:04
https://www.facebook.com/events/283558691825436/?ref=22

tutaj można obstawiać mecze i wygrać jakeiś tam suple
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 13.06.2014, 18:58. Drugi mecz, i znowu wałki !!
Panowie, chyba czas przyzwyczaić się, że bukmacherzy wprowadzą nowy rodzaj zakładów MŚ:
ile prawidłowych bramek w jednym meczu nie uzna sędzia?

Na razie Meksykanie przegrywają z sędzią 0:2, a z Kamerunem remisują 0:0. Jaki końcowy wynik obstawiacie?
Modowie wybaczą link do poniższego screenu:
http://bi.gazeta.pl/im/6c/77/f6/z16152428AA.jpg
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.06.2014, 19:12
Dzięki za info. Nie będę się dodatkowo stresować po pracy, nie włączam TV
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 13.06.2014, 19:19
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Mecz z rodzajów tych, które zabił sędzia.
Błędy się zdarzają, to była niemal identyczna sytuacja jak ta w której główną rolę odegrałł H. Webb, w meczu Polski.

Szkoda, bo trzymałem kciuki za Chorwację i zwyczajnie w świecie zasługiwała na remis.
Mam nadzieję, że awansują z grupy i ten kuriozalny błąd sędziego nie będzie miał jeszcze poważniejszych konsekwencji.

Nie wiem jak was, ale mnie ta Brazylia nie przekonuje, przynajmniej na razie.

Zaskakująco słaba ofensywa - Neymar i Oscar bardzo dobrze zwłaszcza w I połowie, ale Hulk i Fred beznadziejni.. Zmiennicy też nienadzwyczajni. Obrona też rozczarowała - zwłaszcza po stronie Alvesa Olic robił co chciał Jak inni ofensywni nie poprawią poziomu to Brazylia nie wygra mundialu Neymarem i Oscarem. A chciałbym żeby wygrali choć oczywiście nie w taki sposób jak wczoraj.
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 13.06.2014, 19:48
Takich druków dawno nie widziałem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.06.2014, 20:01
Dobrze, że Meksyk wygrał ale z drugiej strony jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, że przy remisie ich z Chorwacją i równym bilansie punktowym może im tych dwóch nieuznanych bramek zabraknąć do awansu.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.06.2014, 20:07
Zastanawiam się nad dalszym sensem oglądania tych mistrzostw. Czekało się na nie z niecierpliwością po to, aby olać je po 3 meczach? Ciekawe jakie kwiatki będą w kolejnym? Wydumana czerwona kartka, a może bramka z 2 metrowego spalonego ?. Jakie wy typy proponujecie ?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 13.06.2014, 20:16
arti napisał(a):Wyświetl post
Zaskakująco słaba ofensywa - Neymar i Oscar bardzo dobrze zwłaszcza w I połowie, ale Hulk i Fred beznadziejni.. Zmiennicy też nienadzwyczajni. Obrona też rozczarowała - zwłaszcza po stronie Alvesa Olic robił co chciał Jak inni ofensywni nie poprawią poziomu to Brazylia nie wygra mundialu Neymarem i Oscarem. A chciałbym żeby wygrali choć oczywiście nie w taki sposób jak wczoraj.
Zgadzam się, Oscar zagrał bardzo dobry mecz.

PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się nad dalszym sensem oglądania tych mistrzostw. Czekało się na nie z niecierpliwością po to, aby olać je po 3 meczach? Ciekawe jakie kwiatki będą w kolejnym? Wydumana czerwona kartka, a może bramka z 2 metrowego spalonego ?. Jakie wy typy proponujecie ?
Nie przesadzajcie. Sami sobie obrzydzacie te mistrzostwa narzekaniem.
Jeszcze na pewno nie jeden błąd sędzia popełni, ale powtórki z Korei to raczej nie będzie.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.06.2014, 22:32
Jak patrze na te ich stadiony, dochodzę do wniosku że my jednak mamy zajebiscie estetyczny stadion. I ten nasz beton jakiś łądniejszy
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów