The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.10.2019, 11:36
To mi wytłumacz, w jaki sposób Królewski może w przyszłym tygodniu odzyskać pieniądze?
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 29.10.2019, 11:41
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
To mi wytłumacz, w jaki sposób Królewski może w przyszłym tygodniu odzyskać pieniądze?
Nie wiem w jaki może odzyskać w przyszłym tygodniu, wiem jednak, że w przypadku hipoteki, w ostateczności przyjdzie komornik i zlicytuje tereny, nie pytając innych o zgodę
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 29.10.2019, 12:38
Widzę, że coraz więcej rozsądku w postach się tu pojawia. W tym całym bałaganie jest to pocieszające. Nasze trio zapewniło nam nie pełnej dojście do zdrowia ale raczej przejście z SORU na OIOM zamiast na cmentarz. Żadnych wielkich pieniędzy ani szejków nie będzie.

Inwestowanie w Wisłę to wyrzucanie kasy w błoto. Brak wyników sportowych, brak stadionu, gigantyczne długi, gwarantowana nienawiść i bojkot z drugiej strony błoń i sporo niechęci w całej Polsce, a do tego ciągle żywe skojarzenie z mordercami i handlarzami narkotyków.

I to wszytsko można mieć za jedyne 30 milionów żeby wyjść na 0. Interes życia normalnie.

Pożyczanie pieniędzy Wisłę nawet z zabezpieczeniem to jest gigantyczna strata. W branży IT 4 bańki to solidny kapitał który można obrócić kilka razy i dobrze na nim zarobić zamiast pakować w upadający klub. Równie zabawne jest twierdzenie, że Synerise potrzebowało reklamy w mediach i rozgłosu. Rzeczywiście każdy użytkownik TT obok porannej kawy kupuje sobie jakąś aple do analizy big data

No ale czego się spodziewać jeśli na tym forum ludzie przez lata bronili morderców i handlarzy narkotyków Więc teraz można sobie pojeździć po Królewskim przy okazji zastanawiając się dlaczego nikt nie chce wyłożyć kasy na Wisłę
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 29.10.2019, 13:18
Ajax - piszesz jak Szymcio, tylko że on się nieudolnie z tego wymiguje.Brak wyników to poprzez brak kasy, na stadionie da się zarobić jak będą wyniki a długi? , dla jednego duże, dla drugiego niewielkie, także...
Tutaj bardziej jest problem że w Polsce ogólnie ludzie niechętnie inwestują w Pl. drużyny, no a jak by jednak nie patrzeć, nasza przeszłość nie pomaga.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.10.2019, 13:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ajax - piszesz jak Szymcio, tylko że on się nieudolnie z tego wymiguje.Brak wyników to poprzez brak kasy, na stadionie da się zarobić jak będą wyniki a długi? , dla jednego duże, dla drugiego niewielkie, także...
Tutaj bardziej jest problem że w Polsce ogólnie ludzie niechętnie inwestują w Pl. drużyny, no a jak by jednak nie patrzeć, nasza przeszłość nie pomaga.
I to i to jest problemem. Nie ma chętnych na Śląsk, to i ma Wisłę nie będzie...
Tak na serio, z ręką na sercu - dziwi Cię że nikt nie chce inwestować w polskie drużyny? Dajesz nazwę firmy na koszulki żeby potem oglądać jak leje ich drużyna ze Słowacji lub Luksemburga w preeliminacjach do pucharów - kto normalny to zrobi?
Nasz futbol jest w dupie sportowo przez szkolenie, inwestowanie w niego to strata czasu i kasy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 29.10.2019, 14:04
To pokazuje nawet ostatni mecze 'na szczycie' w lidze Czeskiej ,gdzie tam piłka to raczej sportem nr 1 nie jest a liga tak kibicowsko, stadionowo i co najważniejsze, finansowo jest kilka poziomów niżej.

Slavia-Plzno , wiadomo że tam Chińczyki 'politycznie' dorzuciły ale jak patrze na składy to tam w pierwszych składach w obu drużynach wyszło 18 Czechów i 1 Słowak.

Slavia w LM a Plzno w decydującym meczu o LE, dopiero po dogrywce poległo z Belgami.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 29.10.2019, 15:30
Konkludując polska piłka jest na etapie zwijania się a nie rozwijania, nie powstanie tutaj silna liga, nie przyjdzie tutaj żaden duży kapitał. My zgodnie z tendencją też się powoli zwijamy według mnie do momentu w którym zwiniemy się już ostatecznie. Chociaż niektórzy i tak będą żyć od przerwy do przerwy karmiąc się niezliczonymi plotkami o zbawicielach z hajsem. W Polsce historycznych/zasłużonych/niegdyś wielkich drużyn jest mnóstwo i nie stanowimy tutaj żadnego wyjątku. Ruch ma 14 mistrzostw, jak myślicie, kiedy powalczy o następne? Tak samo my, lata świetności są już za nami i trzeba temu ostro stawić czoła. Nawet po upadku do 4 ligi i mozolnym powrocie, ligowy średniak to max co z nas będzie, bo żaden bogaty wujek już tutaj nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 29.10.2019, 18:26
Jeśli w naszym zespole nie pojawia się piłkarze do grania "na już" oraz nowy trener, to naprawdę czeka nas smutny rok 2020. Skąd tylko wziąć na to pieniądze?
Po ostatnich wypowiedziach trenera Stolarczyka i tym co pokazują piłkarze, jest on dla mnie nieodwracalnie skreślony - styl historycznej porażki z Legia był absolutnie skandaliczny i niewybaczalny.

Kluczowym momentem będzie okienko zimowe. Do tej pory zaciskam zęby i smutnym okiem spoglądam na poczynania naszej drużyny. Jednym rzecz jasna, bo dwoma się nie da.
Nadzieja wszak umiera ostatni.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 29.10.2019, 19:39
Ja generalnie nie mogę pojąć dlaczego nie grają młodzi, skoro już ich kupili. Taki Szota - zapewne jest obecnie słaby, ale czy słabszy niż Janicki? Z niego chociaż może być pożytek. Pewnie wielu z was chciałoby go zobaczyć w pełnym meczu Wisły. A jak nie ŚO to PO jak w kadrze. Wtedy na środku widziałbym parę Klemenz - Hoyo. Ten drugi już pokazał, że nie jest gorszy od starszych kolegów. Tak, wiem, że miał kontuzję.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.10.2019, 21:02
Zastanawia mnie cisza na tym forum po dzisiejszym komunikacie.

Na tym forum, gdzie swego czasu banowano za pisanie prawdy o świętym TS-ie.

Skoro dziś wiadomo, że dług w momencie zagarnięcia Wisły podczas wrogiego przejęcia (TS-u wspartego kolegą Meresińskim) był kilka razy mniejszy niż podczas prawdziwego odbijania klubu (jedynego) zeszłej zimy, to należy stwierdzić, że gdyby latem 2016 r. weszliby do klubu poważni ludzie pokroju Królewskiego, Kuby i reszty, to bez wydawania milionów i przy spokojnej pracy, klub miałby się zdecydowanie lepiej.

Przeraża fakt, że niespełnione ambicje byłego wiceprezesa, bo on był głównym autorem polityki przegonienia Cupiała i w to taki łatwy sposób wyrządziły tyle szkód Wiśle.

Co byłoby z klubem, gdyby nikt w ostatnich lat nie ukradł tych kilkunastu milionów, które dzisiaj stanowią główny problem Wisły, bo jak się okazuje sytuacja klubu po pogonieniu Cupiała wbrew propagandzie TS-u nie była taka zła, był to lekki kryzys, ale do szybkiego naprawienia (przy okazji należy przypomnieć obrońcom TS-u, że Cupiał pozostawił po sobie osiem MP, fantastyczne mecze w pucharach, fantastyczną drużynę z czasów dominacji, a nie klub w ruinie).

Klub w ruinie, to zostawiliscie Wy, a Cupiał sprawił zdecydowanie najlepszy okres w historii.

Zawsze mieliście tyle do powiedzenia, ciągle pouczaliście, wmawialiście, że tylko TS chce dobrze, a reszta to sami wrogowie.

Przeprowadziliście niesłychany atak na Bednarza, który jak się okazało miał rację, bo wiedział z czym się wiąże zagarnięcie klubu przez to środowisko.

Wtedy dziennie potrafiliście pisać kilkaset postów dziennie, jeszcze po reportażu Jadczaka panowała podobna sytuacja: winni wrogowie TS-u, a klub pod patronatem kibiców ma się bardzo dobrze, a wkrótce będzie podbój Europy z budżetem kilkunastokrotnie większym jak zapowiadała Królowa Krakowa i jej liczny dwór.

Dzisiaj cisza na tym forum jak nigdy.

Przykre jak łatwo zdeprecjonowaliście Cupiała i ten fantastyczny okres, nie dając nic dobrego w zamian, tylko gigantyczne wyprowadzenie pieniędzy i narażenie Wisły na zniszczenie medialne, które przez wiele lat będzie stanowiło problem.

Jak to było? Według wodza tego forum, to były drobne pomyłeczki TS-u, a Cupiał zostawił klub w ruinie i należało ogłosić upadłość w 2016 r. Takie bajeczki dla naiwnych, których niestety nie brakowało i niestety nie brakuje.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.10.2019 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.10.2019, 22:55
a o czym tu więcej pisać?
Chyba jednak spora część ludzi już jakiś czas temu się obudziła i życzyła jak najgorzej tym, którzy dzisiaj zostali zatrzymani.

Z drugiej strony: pionki pójdą siedzieć, prawdziwi złodzieje czują się nadal świetnie. Prawda?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.10.2019, 23:59
ciekawe kiedy (i czy wogle) objawi sie jakis kolejny jadczak , który ujawni po co była reanimacja trupa , i kto na tym ile skorzystał

szkoda mi troche Obidzyńskiego, który twarzówką to firmuje
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.10.2019, 00:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ciekawe kiedy (i czy wogle) objawi sie jakis kolejny jadczak , który ujawni po co była reanimacja trupa , i kto na tym ile skorzystał

Ale jak to? W akcji ratunkowej z zeszłej zimy jest drugie dno?

+

Serek pisał, że jest jasne, kto stał za Stechertem. Dla mnie nie jest. Kto?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 30.10.2019, 00:50
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

Żeglarz to typowy korpoludek, nawet gorzej mental life coach od "sky is the limit" i tego typu okrzyków w słonecznych okularach na gali Amwaya.

Szkoda ci go? Why
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.10.2019, 09:03
czaro napisał(a):Wyświetl post
Serek pisał, że jest jasne, kto stał za Stechertem. Dla mnie nie jest. Kto?
Laszi podał linka do rozmowy na Twitterze, w którym rozmawiają sobie główni zainteresowani.
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 30.10.2019, 10:46
Ja czekam kiedy pojawi się trans Misiek PDW. Już flaga Sharksow i brak reakcji ze strony władz klubu pokazuje ich siłę wobec grupy ludzi która gdyby mogła dalej wyciagalaby kasę z klubu. Pani prezes posiedzi trochę w areszcie a później dostanie zawiasy bo pójdzie na współpracę. I jeszcze ciekawe kwiatki wypłyną.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 30.10.2019, 10:52
a kto niby go tam będzie pozdrawiał ? tak na zdrowy rozsądek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 30.10.2019, 10:59
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam kiedy pojawi się trans Misiek PDW. Już flaga Sharksow i brak reakcji ze strony władz klubu pokazuje ich siłę wobec grupy ludzi która gdyby mogła dalej wyciagalaby kasę z klubu. Pani prezes posiedzi trochę w areszcie a później dostanie zawiasy bo pójdzie na współpracę. I jeszcze ciekawe kwiatki wypłyną.
Miska już pozdrawiać nikt nie będzie ale nie za udział w topieniu klubu tylko za to że wysypał innych gangusów

Ot taka dziwna definicja Wisły w sercu.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 30.10.2019, 11:36
Armin, flaga Sharksów jakiś czas temu wróciła, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że na ostatnim meczu jej nie było. Wisiała w poprzednich meczach na górze a teraz brak. Owszem, są rekiny na innych ale mówię o tej głównej fladze. Dlaczego - nie wiem. Zauważyłem więc się dzielę
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 30.10.2019, 12:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Laszi podał linka do rozmowy na Twitterze, w którym rozmawiają sobie główni zainteresowani.
Zapidaj linka do linka
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 30.10.2019, 13:40
https://wislakrakow.com/forum/showth...page=707#21191
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 30.10.2019, 17:32
Do skasowania.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 30.10.2019 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.10.2019, 18:34
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe. Dzięki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 30.10.2019, 18:48
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Miska już pozdrawiać nikt nie będzie ale nie za udział w topieniu klubu tylko za to że wysypał innych gangusów

Ot taka dziwna definicja Wisły w sercu.
I w tym jest problem, dla niektórych osób nieważne jest to, że okradał i oszukiwał swój własny klub tylko, że sprzedał braci po szalu na psach

Grudzień 2018 roku, to może być ostatni mecz Wisły Kraków w Ekstraklasie, reportaż Jadczaka został wyemitowany we wrześniu, coraz więcej osób widzi, że w klubie dzieją się złe rzeczy. A co wisi na środku sektora C3?

Koledzy spod znaku rekina w tym czasie opróżniają kasę Wisły i wynoszą w reklamówkach utarg z dnia meczowego i biletów, nie zostawiając nawet złotówki na dalsze funkcjonowanie klubu.

Jak dzisiaj można stać za flagą z rekinem, której lider i koledzy okryli się hańbą i zdradą? Kradnąc i oszukując doprowadzili klub na skraj bankructwa.

Ogrania mnie pusty śmiech, niestety, w Wiśle nigdy nie będzie normalnie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 30.10.2019, 19:49
Cycu napisał(a):Wyświetl post
I w tym jest problem, dla niektórych osób nieważne jest to, że okradał i oszukiwał swój własny klub tylko, że sprzedał braci po szalu na psach

Grudzień 2018 roku, to może być ostatni mecz Wisły Kraków w Ekstraklasie, reportaż Jadczaka został wyemitowany we wrześniu, coraz więcej osób widzi, że w klubie dzieją się złe rzeczy. A co wisi na środku sektora C3?

Koledzy spod znaku rekina w tym czasie opróżniają kasę Wisły i wynoszą w reklamówkach utarg z dnia meczowego i biletów, nie zostawiając nawet złotówki na dalsze funkcjonowanie klubu.

Jak dzisiaj można stać za flagą z rekinem, której lider i koledzy okryli się hańbą i zdradą? Kradnąc i oszukując doprowadzili klub na skraj bankructwa.

Ogrania mnie pusty śmiech, niestety, w Wiśle nigdy nie będzie normalnie.
Weź nie siej herezji. W tym problem? PROBLEMU już nie ma - jest za kratami. A jak jesteś taki pro-normalny to trza było podejśc pod flage i ją wytargać, razem z nią 30stu koksów Tak, więc nie wiem po co takie brednie wypisywac, mogłeś zrobić tyle samo co ta cała reszta, która siedziała koło flagi nie widząc jej nawet - czemu nic nie zrobiłeś a do innych pijesz?

Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 31.10.2019, 11:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Weź nie siej herezji. W tym problem? PROBLEMU już nie ma - jest za kratami. A jak jesteś taki pro-normalny to trza było podejśc pod flage i ją wytargać, razem z nią 30stu koksów Tak, więc nie wiem po co takie brednie wypisywac, mogłeś zrobić tyle samo co ta cała reszta, która siedziała koło flagi nie widząc jej nawet - czemu nic nie zrobiłeś a do innych pijesz?
Problem jest. A powyzsze jest ciekawa obserwacja jego dotyczaca. Jakby osoby utozsamiajace sie z szyldem pletw i osci chociaz troche oleju mialy to nastapil by szybki rebranding. A ze nie maja to ten smrod bedzie ciagnal sie dalej. I nie twierdze ze rebranding wszystko by naprawil ale moglby skutecznie przypudrowac wizerunek.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.11.2019, 19:12
Tak flagi dalej odstraszają sponsorów. Problemem są ludzie, a nie flagi. Po zeznaniach miśka tych ludzi już nie ma.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.11.2019, 11:47
master17 napisał(a):Wyświetl post
Tak flagi dalej odstraszają sponsorów. Problemem są ludzie, a nie flagi. Po zeznaniach miśka tych ludzi już nie ma.
Tak jak wolałbym żeby nie było flag i palenia rac (za które klub musi potem płacić, a nie przelewa się) to ja mam wrażenie że nie ma i nie było kogo odstraszać. Sponsorzy nie pchają się do żadnych klubów, z wielu powodów. Jeśli już to chcą sponsorować całą ligę, bo wtedy odpowiedzialność za późniejsze kompromitacje sportowe się rozmywa.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 03.11.2019, 17:59
Przecież w ostatnim czasie nie płaciliśmy kar.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 03.11.2019, 19:41
Jeszcze pół roku temu był bym mega wk*rwiony obecnością flagi WSH na trybunach, w sumie dalej jestem zniesmaczony i mogę tylko pokiwać z politowaniem głową nad ludźmi którzy po całym złu jaki ta organizacja wyrządziła Wiśle jeszcze się od niej nie odcinają. Pół roku temu myślałem jednak, że takie akcje odstraszają sponsorów i przyszłego potencjalnego właściciela, teraz natomiast już jestem pogodzony z tym, że nie ma na żadnego szans więc mi wszystko jedno, mogą nawet powiesić mordę miśka z aureolą wielkości połowy sektora C, trochę wstydu jeszcze przez pół roku by było, ale potem już luz bo 4 ligi na szczęście nie transmitują...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów