The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.01.2019, 18:38
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@IncognitoTSW ale jaja

a ma ktoś jakiś program aby "obrobić" to zdjęcie do większej rozdzielczości
Tak....bo to akurat teraz kur....ma znaczenie . Jakiś kretyn wrzucił zdjęcie i teraz na tym forum zacznie sie kur.....10 stronicowa analiza ... czy to fejk czy nie .Nie dziwie się , że ten klub zarżnęli kibice .....naprawdę
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 05.01.2019, 18:41
Takie czasy, że trzeba pomocy u Legii szukać. Bogusław Leśnodorski ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu klubem co wszyscy wiedzą. Uważam, że to jest właśnie właściwa osoba która powinna w tym momencie doradzać Prezesowi Wisłockiemu i bardzo mnie to cieszy, bo tylko gimbaza nie rozumie w jakiej tragicznej sytuacji jesteśmy, być może to już jedyna nadzieja na jakikolwiek ratunek. Bez względu jaki będzie efekt wspólnych działań ja już dzisiaj szczerze dziękuję Panu Leśnodorskiemu za pomoc.

Pan Wisłocki za swoje pojechał na ten czy inny mecz, więc co kogo to obchodzi. To nie on doił Wisłę SA przez lata, ale widać komuś dupa się pali, bo kto wie jakie umowy jeszcze zostaną rozwiązane i kto zostanie odcięty od koryta.Trzeba wytępić wszystkich darmozjadów którzy przykleili się do Wisły!

Rozwiązanie umowy z SKWK to bardzo dobre posunięcie, bo kasa za bilety nigdy nie powinna do nich trafiać. Oni swoja działalnością przynoszą więcej szkody niż korzyści. Pamiętam ten protest w którym wymuszali na ówczesnych władzach spółki tą złotówkę od biletu i to może tym właśnie protestem całkowicie zniechęcili BC do jakiegokolwiek utrzymywania Wisły.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 05.01.2019, 18:42
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Tak....bo to akurat teraz kur....ma znaczenie . Jakiś kretyn wrzucił zdjęcie i teraz na tym forum zacznie sie kur.....10 stronicowa analiza ... czy to fejk czy nie .Nie dziwie się , że ten klub zarżnęli kibice .....naprawdę
Nie dam sobie ręki uciąć ale to chyba było ze strony Pawła ironiczne
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 05.01.2019, 18:42
nero napisał(a):Wyświetl post
I się zaczyna. Odkrycie roku...
Nie dadzą pracować, koniecznie wszystko musi być idealnie.
Zresztą na tym Ci dziennikarze zarabiają wiec co się dziwie.
co oni chca od tego biednego miska i jego kolegow? Wszystko przez tych dziennikarzy!
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 05.01.2019, 18:43
Wkleiłem żeby wszyscy wiedzieli. Kiedyś większość nie wiedziała, uwierzyła w obietnice o pomniku, sklepiku, muzeum. Niech pracują najlepiej zrobią audyt, powyciągają umowy do opinii publicznej wtedy uwierzę że będzie zmiana na lepsze, niech pokażą przedsiębiorstwa, które spowodowałły że brakuje kasy nic im nie zrobi lepszej reklamy i nie pomoże im w pracy jak rozliczenie przeszłości to pokaże czy są przedłużenie tego co stare czy "idzie nowe"
Ostatnio edytowane przez Valencia : 05.01.2019 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując
KRW
Junior Member

Nie chcę być złym prorokiem, ale oczekiwania niektórych osób na pomoc Leśnego mogą się okazać płonne.

Największym sukcesem Leśnodorskiego w Legii był wyczucie odpowiednich relacji z kumatą bracią kibicowską.

Mówiąc w skrócie TB 95 otrzymywało od Legii w sposób bardzo nieoczywisty pod stołem dużą sumę pieniędzy, niektórzy mogą nazwać to haraczem za bezpieczeństwo.
Taka osoba w obecnej sytuacji na Wiśle nie jest raczej potrzebna, tutaj największym problemem jest właśnie uwolnienie się od typków spod ciemnej gwiazdy.
Wszyscy chwalili Leśnego, ale to właśnie ten zły Mioduski trzymał wszystkie finanse za mordę.
O umiejętnościach prawniczych Leśnego, krążą w Warszawie legendy .
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio największym problemem jest że obecny prezes SA jakieś 10 lat temu kibicował na meczu Legii? To w ogóle jest problemem? Pomijając już fakt że merytorycznie sprawę ogarnia Leśnodorski, ale serio?
Większym problemem jest to że na ślubie Kwaska był Misiek . To tak jak z tymi molestowaniami w hollywood, przychodzi baba po 20 latach i twierdzi ze była molestowana i chce kasę i sprawiedliwości, i bez procesu banda lewaków i social justice warriorów domaga się na twitterze głowy i zwolnienia oskarżonej medialnie osoby bez żadnego procesu.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.01.2019, 18:45
WSH zarznelo ten klub wiec zasadne jest pytanei czy nowi ludzie nie maja powiazania z pasozytami.

A kibice nie zarzneli klubu tylko bandyci nazywajacy sie kibicami
A co do panow(Kwasniewski Michlowicz) z wczorajszej konferencji nietrudno znalezc wywiad z listopada 2012 roku
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dli,nId,715114
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.01.2019, 18:47
Ale niestety prawda jest tez taka, żeby uratować TS to trzeba wszystkich ludzi związanych nawet towarzysko z WSH pogonić w pierwszej kolejności. Nie zmieni się nic, jeśli Ci ludzie będą reprezentować Wisłę.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.01.2019, 18:50
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Strasznie mi się podoba to stwierdzenie w kontekście tego, że co kiedyś pisałeś o Sarapacie i tego, że jednym z tych trzech przywódców z ostatniej konferencji jest radca prawny...
Konferencji słuchałem, a nie oglądałem, a po głosach ich nie rozpoznaję, ale ten, który odpowiadał na pytanie o to, czy Sarapata jest czy nie jest dalej w zarządzie ewidentnie nie umiał wysłowić tego, co myślał. Żaden z pozostałych go nie poprawił.

Tak, po tym, co się wydarzyło i co się dzieje przyjmuję, że oni nie wiedzą; a nie, jak kiedyś, że wiedzą. Zwłaszcza, że poprosili o wsparcie merytoryczne kancelarii Leśnodorskiego: we wszystkim.

Nie zgadzasz się ze mną w tej ocenie, czy chodzi tylko o to, że pomyliłem się co do Sarapaty?

KRW napisał(a):Wyświetl post
O umiejętnościach prawniczych Leśnego, krążą w Warszawie legendy .
Dlatego, jak rozumiem, pomaga jego kancelaria, a nie on.
Ostatnio edytowane przez czaro : 05.01.2019 o godz. 18:52.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
burki
Member

Od: 05.2017

Stary 05.01.2019, 18:53
bodyn
dyskusja z tymi ludzmi nie ma sensu.To ubliza nie tylko inteligencji ale i godnosci,kazdego uczciwego czlowieka.Wisla jest w rekach drapieznych ryb a nie ludzi.SKWK to ich legalny przedstawiciel a obecnie TS takze
Ostatnio edytowane przez burki : 05.01.2019 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Stary 05.01.2019, 18:56
A tak w międzyczasie , czekając na wyrok chciałbym spytać o scenariusz kiedy będziemy startować od B klasy czy tam od IV ligi . Oczywiście jeśli uda się stworzyć sekcje piłki nożnej od nowa , uda się wykupić prawa do herbu , nazwy i takie tam .... Bo wątek poruszany był wielokrotnie ale nikt jakoś nie potrafił odpowiedzieć , gdzie będziemy wtedy ewentualnie grać ? Na jakim stadionie ?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.01.2019, 18:57
Na takim na jaki nas bedzie stac.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Stary 05.01.2019, 19:01
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Na takim na jaki nas bedzie stac.
Dzięki , w życiu bym na to nie wpadł .....

PS. świetnie dobrany nick do poziomu intelektu .
Odpowiedz cytując
janus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.01.2019, 19:01
A tak w międzyczasie , czekając na wyrok chciałbym spytać o scenariusz kiedy będziemy startować od B klasy czy tam od IV ligi . Oczywiście jeśli uda się stworzyć sekcje piłki nożnej od nowa , uda się wykupić prawa do herbu , nazwy i takie tam .... Bo wątek poruszany był wielokrotnie ale nikt jakoś nie potrafił odpowiedzieć , gdzie będziemy wtedy ewentualnie grać ? Na jakim stadionie ?
Wydaje mi się, że wtedy będziemy grać jako reaktywowana sekcja piłkarska TS. W związku z tym nie powinno być problemów z nazwą, herbem, itd. A stadion, najtańszy spełniający wymogi.
Ale może ktoś mądrzejszy wie więcej.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.01.2019, 19:04
Dzięki , w życiu bym na to nie wpadł .....

PS. świetnie dobrany nick do poziomu intelektu .
OT:/
IMO Odpowiedź kolegi na obecna chwile wydaje się precyzyjna (równie precyzyjna jak Twoje pytanie).
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 05.01.2019, 19:05
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale niestety prawda jest tez taka, żeby uratować TS to trzeba wszystkich ludzi związanych nawet towarzysko z WSH pogonić w pierwszej kolejności. Nie zmieni się nic, jeśli Ci ludzie będą reprezentować Wisłę.
A co jeśli pogonisz wszystkich związanych w TS z WSH i nikt z zewnątrz nie przyjdzie?
Wydaje mi się, że tylko małe kroczki mają szanse powodzenia.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 05.01.2019, 19:06
Najnowszy tweet Stanowskiego sugeruje, że się dzieje coś dobrego... ale pisany "szyfrem".
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.01.2019, 19:07

Herbu przecież nie trzeba będzie wykupować, bo wrócilbyśmy do gry pod herbem TSu a nie loga SA. Na jakim stadionie ? Pewnie tam gdzie będzie najtaniej albo za darmo, Zabierzów, Bronowianka ?
Odpowiedz cytując
burki
Member

Od: 05.2017

Stary 05.01.2019, 19:13
nero
,tylko jesli ktos dokona czystki natychmiastowej i calkowitej,pojawia sie nowi i uczciwi czyli normalni ludzie Wisly.Jesli czystka usunie nawet 1000 albo i 2000 pojebancow obrazonych na oczyszczona Wisle,to Bog zaplac.Nie martw sie o nowych ludzi.Oni sa i czekaja,az zaraza zostanie zdezynfekowana na amen w naszym klubie.Wtedy wzejdzie slonce.nawet w A klasie.
Ostatnio edytowane przez burki : 05.01.2019 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Stary 05.01.2019, 19:15
No własnie .....teraz mi daliście do myślenia . Bo w normalnej sytuacji w razie upadku spółki akcyjnej wchodzi syndyk , który spienięża wszystko co się da , łącznie z nazwą , herbem itp . Z tego co piszecie wynika , że w sumie my wtedy tylko musielibyśmy reaktywować sekcję piłki nożnej w ramach TS . Sprawa herbu i nazwy jest wtedy rozwiązana . To pocieszające bo bałem się sytuacji , że trzeba by jeszcze o to walczyć .
Natomiast co do stadionu .....wyobrażacie sobie Wisłę po za R22 ? Bo ja nie ...

PS No ale chwila . A gdyby wtedy pojawił się jakiś sponsor to nie trzeba by zakładać od nowa spółki ? Bo rozumiem , że ktoś taki nie chciałby , żeby mu klubem rządzili ludzie z TS .
Ostatnio edytowane przez VanBasten : 05.01.2019 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 05.01.2019, 19:17
skoro Garbarnia może płacić 16.5 tys za wynajęcia stadionu, to na pewno nawet w IV lidzę Wisła też byłaby chętna, nie wierze, że z biletów by się nie zwróciło.. nawet jakby przyszło 1000 ludzi to już jest ++

ale marzy mi się sytuacja jak z Glashow gdzie na 4 lige przychodziło po 40 tys ..
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 05.01.2019, 19:21
Jesteśmy w dupi..
Harting szaleje w mediach.
Nie ma akcji.
Odpowiedz cytując
monkey
Junior Member

Stary 05.01.2019, 19:22
Gadu gadu ten togo bleble bicie piany teorie itd ,itd . Co z tego wynika ? Nic tylko wzajemne się nakręcamy i tyle z tego . Pytam [B]A co ty zrobiłeś dla ratowanie Wisły ?[B] Ludzie teraz trza szukać kasy ,sponsorów !!!!Tyle ludzi na forum niech ktoś zredaguje wzór pisma do Firm z prośbą o wsparcie finansowe klubu w tych ciężkich chwilach . W piśmie podać nr konta dane adresowe Klubu zresztą pewnie jakiś prawnik wie co i jak Każdy komu dobro Wisły leży w sercu po wysyła maile do firm . Nam korona z głowy nie spadnie ,a kto wie . Można zredagować takie pisma po angielsku i wysyłać do międzynarodowych firm .
https://wszystkocopolskie.blogspot.c...kich-firm.html
Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 05.01.2019, 19:23
Cytat:
ale marzy mi się sytuacja jak z Glashow gdzie na 4 lige przychodziło po 40 tys ..
Na Widzew w III lidze w Polsce był komplet na ich stadionie.

Ale ja póki nie wyjaśni się sytuacja, tzn. dopóki nie rozgoni się sharksów na cztery wiatry, na stadion na pewno nie pójdę, nieważne w której lidze będzie grała Wisła. Czuję się oszukany - przez ostatnie 2 sezony płaciłem tak naprawdę haracz dla gangu, który nie dzielił się wpływami z piłkarzami. Złotówki na taką Wisłę nie dołożę.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 05.01.2019, 19:27
Mats Hartling: Nie chcę wojny, ale umowa wciąż obowiązuje. Wszystkich nas oszukał ten mały dupek.

Wywiad: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...qFBerdKK5chLZ4
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.01.2019 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 05.01.2019, 19:30
No własnie .....teraz mi daliście do myślenia . Bo w normalnej sytuacji w razie upadku spółki akcyjnej wchodzi syndyk , który spienięża wszystko co się da , łącznie z nazwą , herbem itp . Z tego co piszecie wynika , że w sumie my wtedy tylko musielibyśmy reaktywować sekcję piłki nożnej w ramach TS . Sprawa herbu i nazwy jest wtedy rozwiązana . To pocieszające bo bałem się sytuacji , że trzeba by jeszcze o to walczyć .
Natomiast co do stadionu .....wyobrażacie sobie Wisłę po za R22 ? Bo ja nie ...

PS No ale chwila . A gdyby wtedy pojawił się jakiś sponsor to nie trzeba by zakładać od nowa spółki ? Bo rozumiem , że ktoś taki nie chciałby , żeby mu klubem rządzili ludzie z TS .
Po ogłoszeniu upadłości nadal istnieje Wisła Kraków S.A. tylko z dopiskiem w upadłości. Mają herb S.A. i prawo do nazyw Wisła Kraków S.A. Dopiszę, że klubem w upadłości oczywiście zarzadza syndyk i sprzedaje co się da żeby zaspokoić wierzycieli. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żeby TS od nowa powołał sobie sekscję piłkarską pod nazwą TS Wisła Kraków. Nie musi to być nawet spólka - to jest wymagane od określonego poziomi rozgrywek. I ten nowy twór może korzystać z herbu TS i nazwy TS Wisła Kraków.
Tak jest na przykład w Częstochowie w klubie żużlowym. Istniał sobie klub Włókniarz Częstochowa S.A., który narobił długów i upadł - obecnie nadal jest w upadłości, nie uczestniczy w rozgrywkach. Po upadku Włókniarza SA, SCKM Włókniarz Częstochowa (stowarzyszenie z którego wywodził się ten upadły Włókniarz) powołało nowego Włokniarza Częstochowa, który obecnie jeżdzi już w ekstralidze żużlowej w związku z czym musiał się przeistoczyć w Włókniarza SA. Na chwilę obecną są 3 kluby: Stowarzyszenie SCKM Włókniarz Cżestochowa, Włókniarz SA w upadłości (oba nie uczestniczą w rozgrywkach) i nowy - Włókniarz Częstochowa SA jeżdżacy w ekstralidze.
Nawiasem mówiąc to już chyba drugi identyczny numer w Częstochowie.
Powód: dopisek - uściślenie
Ostatnio edytowane przez dizzy : 05.01.2019 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.01.2019, 19:30
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nikt jeszcze nie wrzucił?

Mats Hartling: Nie chcę wojny, ale umowa wciąż obowiązuje. Wszystkich nas oszukał ten mały dupek.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...qFBerdKK5chLZ4
Gość ewidentnie próbuje uratować swoją reputację (i Pietrowskiego) zwalając całą wine na Wanne. Pamiętam jeszcze nie tak dawno Pietrowski opowiadał w wywiadach, że Vanna Ly jest długoletnim partnerem biznesowym Hartlinga , teraz już się śpiewka zmieniła. Media ich tak przeorały, że będzie im ciężko robić biznesy gdziekolwiek.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.01.2019, 19:35
Chciales napisac kręcić wałki
Teraz bedzie cała saga Hulk Hogan kontra skosnooki z bazarku.
Hartling: Wanna I'm comin for you Brother!!
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.01.2019 o godz. 19:44.
..
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Stary 05.01.2019, 19:39
jakby miał reputację to by nie chciał mieć nic wspólnego z sarapatą itp.
obić mu mordę albo coś i niech się odpierd.li... szemrany "inwestor" bez grosza..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów