The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.05.2018, 17:36
Można tak powiedzieć
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 15.05.2018, 19:26
Buras teraz robi karierę w amatorskich turniejach Neymar Cup. Rok temu wygrał te rozgrywki w Polsce z zespołem "kapela weselna", w tym sezonie również startuje

Całe to pokolenie "młodych, zdolnych" ładnie się rozłożyło
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 15.05.2018, 20:40
Pół roku po opubliwkowaniu tego tekstu zaczął znowu grać, ale potem zerwał na dobre
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.05.2018, 17:28
Adam Mójta z szansą objęcia prowadzenia w klasyfikacji...

http://weszlo.com/2018/05/17/pilkarz...-zytke-nowaka/
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2018, 19:01
Jak to dobrze, ze w odpowiednim momencie poszedl od nas
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Od: 11.2017

Stary 18.05.2018, 05:52
Wywiad z Bartoszem Iwanem:

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,13185571/
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.05.2018, 18:08
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_krakow_46251

Świętowanko?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.05.2018, 18:10
Czerepach tego nie przeżyje przecież to jego ulubiony grajek odpali jeszcze! Noto jego odpalili
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.05.2018, 18:34
Piękna wiadomość Mam nadzieję, że nie będzie ona początkiem kłótni na linii Junco - Carillo.

[20/39]
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.05.2018, 18:40
Nie wiem czy taka piekna
odchodzi 3 z 6 środkowych pomocników, 2 kolejnych wciaz nie ma kontraktu na nowy sezon
a ustawieniem gramy specyficznym jak na nasza lige, gra w srodku wymaga wdrozenia
5 juz out, za chwile 3 kolejnych (Ivan, Mały, Zdenek) wietrzenie szatni na calego
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.05.2018, 18:46
Na szczęście schodzimy z ilości nie jakości. Myślę, że Junco spokojnie znajdzie jakieś zastępstwa, poprzeczka nie jest wysoko zawieszona

[20/39]
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.05.2018, 19:25
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy taka piekna
odchodzi 3 z 6 środkowych pomocników, 2 kolejnych wciaz nie ma kontraktu na nowy sezon
a ustawieniem gramy specyficznym jak na nasza lige, gra w srodku wymaga wdrozenia
5 juz out, za chwile 3 kolejnych (Ivan, Mały, Zdenek) wietrzenie szatni na calego
Proszę Cię...
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.05.2018, 19:41
ale ze co?
bo uwazam, ze by sie przydal i ze sie rozkrecal z kazdym meczem ?
ok ja zatrzymamy Bashe, Lloncha i sciagniemy jeszcze ze 2-3 srodkowych pomocników to ok
tylko zwazajac na to ze potrzebny jeszcze co najmniej jeden stoper(jezeli zostanie i bedzie zdrowy Velez) oraz 2 napastników to nie bedzie takie proste
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2018, 21:04
Takich Mitroviców to jest na pęczki na świecie i to młodszych.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2018, 22:00
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Piękna wiadomość Mam nadzieję, że nie będzie ona początkiem kłótni na linii Junco - Carillo.
Moim zdaniem jest to wspólna decyzja opu tych panów.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy taka piekna
Dzieje się to co zapowiedział zarząd, ale do konkretów.. kto nas opuści?
Brlek - przez pół roku grał tyle co nic, pod formą.. jego drugi pobyt w Wiśle do zapomnienia.

Mitrović - mimo, że z meczu na mecz grał co raz lepiej, to jednak po każdym meczu wylewaliście na niego wiadra pomyj. Z piłki stojącej potrafi dograć na centymetr, ale do gry systemem jaki prezentujemy no nie pasuje..

Cywka - dla mnie szkoda Tomka, bo mógł grać na dwóch pozycjach, moim zdaniem jako zmiennik mógłby zostać.

Ivan - po kontuzji, swoje lata ma, ryzyko ponowienia kontuzji było sporo, słusznie go żegnamy.

Mały - po jego wybrykach nie ma tu dla niego miejsca. Bez żalu.

Ondrasek - gdyby nie to że dobrze mu na tym kontrakcie już dawno by go tu nie było, dłużej się leczy niż gra, niech sobie znajdzie klub (I hope so)

Co do Lloncha, Bashy.. jestem optymistą że plotki okażą się prawdziwe i przedłużą.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.05.2018, 22:50
Można się cieszyć o ile zastąpi go ktoś sensowny, a nie kolejny zagraniczny szrocik
..
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 21.05.2018, 23:02
Jeśli poleci jeszcze Mały z Ondraskiem, to będzie już fajnie wyczyszczona kadra, jakby tak jeszcze Buchalika komuś wcisnął, to i zostanie statysty Rafałka idzie przeboleć.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 22.05.2018, 00:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Takich Mitroviców to jest na pęczki na świecie i to młodszych.

Mitrovic jest tylko jeden. Nie zrozumiala decyzja tym bardziej ze sam sie swietnie czul i byl w wysmienitej formie. Chyba tylko ze wzgledu na krotki sezon ona jeszcze nie eksplodowala.

...Ale ewidentnie cos nie pykło i widac, ze nie tylko nam sie wydawał hujowy
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.05.2018 o godz. 00:12.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.05.2018, 00:41
Ja myślę, że to bardziej kibicowskie wpływy na zarząd wpływający na Junco niż autonomiczna decyzja Junco, a co dopiero decyzja Junco po konsultacji z Carirllo. Myślę, że Carrillo go chciał.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 22.05.2018, 01:14
Kibicowskie wpływy Gdyby coś takiego istniało to Boguskiego już od kilku lat nie byłoby w Wiśle, a Małecki miałby dożywotnie miejsce w pierwszej jedenastce i opaskę kapitana

Mitro przyszedł na chwilę, bo potrzebowaliśmy na szybko dodatkowego pomocnika. Ale nie było sensu przedłużać, bo ma już 31 lat, a różnicy na boisku nie robił. Lepszy już nie będzie, więc widoczne Junco i Carillo mają lepsze opcje na nowy sezon. I coś mi się wydaje, że młodsze, bo patrząc po metrykach odchodzących graczy szykuje się spore odmłodzenie kadry.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2018, 07:14
Ja myślę, że to bardziej kibicowskie wpływy na zarząd wpływający na Junco niż autonomiczna decyzja Junco, a co dopiero decyzja Junco po konsultacji z Carirllo. Myślę, że Carrillo go chciał.
Owszem, wydaje się to wielce prawdopodobne i wszystko składa sie w logiczną całość.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.05.2018, 08:20
Naprawde nikt nie bierze pod uwage ze moze to Mitro sam chcial odejść? W ostatnim wywiadzie z nim jasno dal do zrozumienia że ma jeszcze inne opcje transferowe.

Poza tym Carrillo nie jest ślepy. Na konferencjach bronil zawsze swoich zawodnikow. Nawet na Maleckiego nie powiedział zlego słowa na konferencji, a wszystkie brudy pierze w szatni.
Mitrovic gral bo lepszych nie było, a być może lepsi przyjdą. Ja w to wierzę.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.05.2018, 16:17
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Kibicowskie wpływy Gdyby coś takiego istniało to Boguskiego już od kilku lat nie byłoby w Wiśle, a Małecki miałby dożywotnie miejsce w pierwszej jedenastce i opaskę kapitana
Myślę, że krytyka Boguskiego prowadzona była inaczej i przez kogo innego, przybrała też mniejszą skalę. A i tak mało brakowało, a byśmy go odpuścili rok temu. Argument z Małeckim byłby lepszy, gdyby dotyczył tylko odejścia Patryka - chociaż i w tym wypadku uwielbienie dla Małeckiego chyba nie jest już powszechne.

Nie odróżniasz dwóch spraw: wsłuchiwania się w jednomyślny głos kibiców (ale jakościowo innych niż piszący na forach w internecie) od bezpośredniego umożliwienia im wpływania na decyzje klubu.

Chętnie porozmawiam, czy Mitrovic powinien był odchodzić, albo czy klub powinien wsłuchiwać się w głos kibiców, ale może innym językiem niż piszą teraz dzieci w szkole.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.05.2018, 21:10
Coś w tym jest:

Weszło napisał(a):
– To taki zawodnik, które niewiele wnosi i niewiele psuje. Po prostu bezbarwny piłkarz. Nie mam żadnych skrupułów, żeby powiedzieć, że dobrze się stało. Wisła potrzebuje Carlitosów, a nie Mitroviciów. Z tego, co wiem, to Carrillo bardzo chciał go zostawić. Działacze jednak nie za bardzo chcieli, żeby dalej grał na Reymonta, choć trener bardzo się przy nim upierał. Wolał jednak zostać i poświęcić piłkarza niż odchodzić z nim w parze – mówi w rozmowie z Weszło Andrzej Iwan.
http://weszlo.com/2018/05/22/mial-by...gna-sie-wisla/
Mam nadzieję, że Junco się z Carrillo jednak dogadali, a nie poszło na noże.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.05.2018, 21:22
Iwan już dość dawno odleciał. To po prostu kibic. Bardziej lub mniej omylny, ale już kibic. I to dość podstarzały.

Zabawnie czyta się text o Łabojko:

Jakub Łabojko, którym interesuje się Wisła, od razu jest w stanie wnieść do tej drużyny więcej. Sam fakt, że ma na koncie dziesięć żółtych kartek, świadczy, że jest wyrazisty. Kuba oprócz tego, że biega i piekielnie walczy, umie też grać w piłkę. Mitrović pewnie też umie, tylko bez przeciwnika. Jeśli Łabojko przyjdzie do Wisły, to bez problemu zastąpi i Cywkę, i Mitrovicia.

Czyli jakby Mitrovic miał 10 żółtych kartek, a nie 5 to byłby wyrazisty?
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 22.05.2018, 22:30
Iwan, z całym szacunkiem dla niego, mocno odleciał. Alkohol mu raczej nie służy
W jednym wywiadzie pojazd po Mitroviciu i Cywce, tekst z dvpy o walce Carillo o Mitrovicia (niby skąd miałby to wiedzieć? z dna butelki?) i na koniec perełka - pojazd po Boguskim. Niech sobie gada co chce, ale dziennikarze mogliby go już zacząć omijać.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2018, 22:40
Iwan, z całym szacunkiem dla niego, mocno odleciał. Alkohol mu raczej nie służy
W jednym wywiadzie pojazd po Mitroviciu i Cywce, tekst z dvpy o walce Carillo o Mitrovicia (niby skąd miałby to wiedzieć? z dna butelki?) i na koniec perełka - pojazd po Boguskim. Niech sobie gada co chce, ale dziennikarze mogliby go już zacząć omijać.
Iwan nie pije
I skad by mogl to wiedziec?

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.05.2018, 23:35
Panowie, znam Andrzeja od wielu lat, jeden z moich bardzo bliskich krewnych jest jego przyjacielem. I ujmę to tak, to Wiślak z krwi i kości od zawsze, te heheszki są trochę nie na miejscu.

Merytorycznie Hives4 ma całkowitą rację, Andrzejowi nie powinno się już podsyłać żadnych pismaków, ale głównie dlatego, że on ma mentalnie, fizycznie i psychicznie 85 lat. Wiemy dlaczego, więc na tym wypadałoby zakończyć temat.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.05.2018, 23:39

Mitro przyszedł na chwilę, bo potrzebowaliśmy na szybko dodatkowego pomocnika. Ale nie było sensu przedłużać, bo ma już 31 lat, a różnicy na boisku nie robił. Lepszy już nie będzie, więc widoczne Junco i Carillo mają lepsze opcje na nowy sezon. I coś mi się wydaje, że młodsze, bo patrząc po metrykach odchodzących graczy szykuje się spore odmłodzenie kadry.
Proszę:

Cytat:
- Walczył Pan o przedłużenie współpracy z Nikolą Mitroviciem?
- Niezależnie od wszystkiego, muszę podziękować Nikoli za pracę, którą wykonał w tym sezonie, bo nie była ona łatwa. Nie tylko na poziomie sportowym, przede wszystkim na poziomie ludzkim, bo kiedy tylko popełniał błąd, natychmiast słyszał gwizdy. Jak w meczu z Lechem, gdy popełnił błąd, który mógłby popełnić każdy zawodnik na świecie, ale na niego gwizdano. A on potrafił sobie jakoś z tym radzić. Inny zawodnik w podobnych warunkach, odpuściłby sobie. A on miał cały czas chęć, by pracować dla drużyny. A futbol – cóż. Jest skomplikowany. Dziś ja jestem trenerem Wisły, a za chwilę mogę nim nie być. Ale pracuję dla Wisły i będę to robił do ostatniej sekundy mojego pobytu tutaj.

Czytaj więcej: http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/tr...-z,13198638/3/
10 znaków.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.05.2018, 23:48
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Panowie, znam Andrzeja od wielu lat, jeden z moich bardzo bliskich krewnych jest jego przyjacielem. I ujmę to tak, to Wiślak z krwi i kości od zawsze, te heheszki są trochę nie na miejscu.

Merytorycznie Hives4 ma całkowitą rację, Andrzejowi nie powinno się już podsyłać żadnych pismaków, ale głównie dlatego, że on ma mentalnie, fizycznie i psychicznie 85 lat. Wiemy dlaczego, więc na tym wypadałoby zakończyć temat.
W wywiadzie dla gol24 Joan między wierszami potwierdził to co napisało Weszło. Więc Hivesowi polecam dorosnąć.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów