The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2018, 14:12
Marzy mi się, żeby obydwu Panom za zakończenie meczu puścić "Dni, których nie znamy" Marka Grechuty. Może ktoś ze spikerki czyta to forum
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 13.05.2018, 14:31
A mi się marzy żeby dopingujący Z CAŁĄ MOCĄ JAK ZA DAWNYCH LAT skupili się na tej doniosłej chwili zamiast podniecać się amiką, zakonem, łks, Chorzowem RTS i całą resztą nieistotnych dla większości farmazonów. Zwłaszcza dzisiaj.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
mazo
Member

Od: 08.2013

Stary 13.05.2018, 14:49
Ikony. Panowie dziękuję to dzięki wam zacząłem jako dzieciak kibicować Wiśle Ciesze się, że przynajmniej Boguski zostaje,jemu też należy się szacunek, większy niż Małeckiemu, który co innego mówi, a co innego robi.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.05.2018, 14:56
Fantastyczni piłkarze i ludzie.
Szacunek na zawsze.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.05.2018, 15:04
Czas nie k...s - nie staje, więc ten dzień musiał kiedyś nadejść. Podziękowania za wiele dobrych meczów i powodzenia dla Arka w szkoleniu młodzieży.
..
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 13.05.2018, 20:26
To jest ....a NIEWIARYGODNE. Paweł, nie dało się tego lepiej skończyć
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 13.05.2018, 20:28
Kapitalne zakończenie.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.05.2018, 20:55
Łzy w oczach. DZIĘKUJĘ!
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.05.2018, 20:57
Piękne zakończenie fenomenalnej przygody. Panowie D Z I Ę K U J Ę !
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 13.05.2018, 20:57
Tak to sobie Pawel wymarzyl
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.05.2018, 21:00
Dziękujemy!!!!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.05.2018, 21:01
Gdyby taki film puścić w kinie, to jego zakończenie zostałoby uznane za banalne i sztampowe, typowy happy-end... gdy jednak taki scenariusz pisze życie, to człowiek może tylko się cieszyć, że doświadczył takich pięknych chwil.

Arek, Paweł - daliście mnie i setkom tysięcy innych niezliczone powody do radości i wzruszeń. Dziękuje za wszystko i oby do rychłego zobaczenia!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 13.05.2018, 21:32
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Gdyby taki film puścić w kinie, to jego zakończenie zostałoby uznane za banalne i sztampowe, typowy happy-end... gdy jednak taki scenariusz pisze życie, to człowiek może tylko się cieszyć, że doświadczył takich pięknych chwil.

Arek, Paweł - daliście mnie i setkom tysięcy innych niezliczone powody do radości i wzruszeń. Dziękuje za wszystko i oby do rychłego zobaczenia!
Dokładnie to samo żonie mowiłem, że w filmie takie zakonczenie to byloby oczywiste i sztampowe, a jednak sie stało!

Nie wierzyłem, że Paweł znajdzie sie w kadrze, zaskoczył mnie Carillo zmiana na Pawła. Jak wchodził pomyślałem:

ALE BĘDĄ JAJA JAK STRZELI i strzelił !

Najpiękniejsze pożegnanie jakie można sobie wymarzyć !

Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.05.2018, 21:37
coś niesamowitego.
po prostu dziękuję
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 13.05.2018, 21:38
Elendil napisał(a):Wyświetl post

Powiedziałem do kolegi w przerwie - "wejdzie Brożek i w doliczonym jebnie gola, jak w amerykańskich filmach" ))
No i kuwa padam )))
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.05.2018, 21:41
Znalazłem filmik na którym znajdują się prawdopodobnie wszystkie bramki Brożka dla Wisły (prócz dzisiejszej ) - https://www.youtube.com/watch?v=IRdpAGnmXlc

Polecam
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.05.2018, 21:44
Historyczna bramka, którą będziemy wspominać przez lata. Tak się tworzy legenda. Życie napisało piękny scenariusz.

Paweł jeśli to czytasz pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję z całego serca na te wszystkie lata. Mam nadzieję, że będziesz na R22 stałym bywalcem.

Już na zawsze będziesz częścią tego klubu!
What's new?

Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.05.2018, 21:51
Pięknie napisał @Elendil, że gdyby ta historia posłużyła za scenariusz filmu, to byłaby słodka do porzygania, a to się stało... coś nieprawdopodobnego!

PAWEŁ! AREK! DZIĘKUJĘ!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 13.05.2018, 21:55
Jeżeli jest tu ktoś, kto mógł byś na stadionie, a został w domu niech żałuje z całego serca.
Najpiękniejsze chwile i emocje, jakich od lat nie było na Wiśle. Nawet bramki Carlitosa w derbach zeszły na drugi plan, po tym, jak zobaczyłem Pawła świętującego zdobycie bramki i tą radość na trybunach....
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.05.2018, 22:17
Piękna sprawa, dziękuję, bo polało się parę łez dzisiaj
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 13.05.2018, 22:27
wszystko zostało napisane, lepiej się tego skończyć nie dało !
Odpowiedz cytując
Krzysiek Grabski
Member

Od: 04.2010

Stary 13.05.2018, 22:28
Za występy w Reprezentacji Polski,za profesjonalne podejście do zawodu piłkarza, Arkadiuszowi Głowackiemu i Pawłowi Brożkowi składam wielkie podziękowania.

PS
Bramka Pawła w meczu z Lechem Poznań jak za dawnych lat.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.05.2018, 22:53
To było piękne.. naprawdę nie da się tego lepiej wymyślić.

Poryczalem się chyba z 5 razy.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 13.05.2018, 22:58
AREK PAWEŁ takich Wielkich Wiślaków jak WY zaczyna nam brakować!!!!!!!!!!!!!!
Zostańcie z Nami - jeżeli nie jako zawodnicy to w innej roli !!!!!!!!!!!!
Żal tych kontuzji i nadwyrężania zdrowia Pawła przez ostatnie 2-3 sezony, kiedy grał z wiecznymi kontuzjami wpłynął na jego możliwości w tym sezonie......

Pamiętam jak w 2013 roku przed meczem z Legią w Krakowie po jego powrocie z zagranicznych wojaży stwierdziłem, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej - Paweł z łzą w oku przyznał mi rację. Potem strzelił jedynego gola w naszym ostatnim wygranym meczu z 7 w Krakowie....

Zarówno Paweł jak i Arek zawsze chętni byli do rozmowy, ostatni raz z Broziem gadałem w Krakowie przed derbami na Reymonta - ze smutkiem stwierdził, że kibice pamiętają Twój ostatni mecz, a nie pamiętają o całej reszcie - tym meczem, tą bramką zapisał się najlepiej jak tylko mógł w pamięci kibiców.
Życzę w Zabrzu hat- tricka, i mimo wszystko uważam, że zdrowy Brożek w kolejnym sezonie też pewnie ustrzeliłby kilka ważnych bramek!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 13.05.2018, 23:17
To, co stało sie dzisiaj jest absolutnie niesamowite i nie mam słów na to, żeby to opisać. Scenariusz, który marzył mi się od momentu wejścia Brożka na boisko, spełnił się w 1906%. Coś pięknego! Na radość naszych piłkarzy i gratulacje, jakie składali Legendom Wisły - mogłabym to oglądać w nieskończoność. Bardzo się cieszę, że Pawłowi się to udało - zasłużył na to.

Obu Panom BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystkie piękne chwile na R22. Już nie na boisku, ale - zostańcie z nami.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.05.2018, 23:21
Tak odchodzi LEGENDA!

Materiał na dobry film!

Dzięki Broziu Dzięki Głowa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 13.05.2018, 23:35
W tym meczu chciałem tylko, żeby Paweł dostał kilka minut i bardzo się ucieszyłem, gdy dostał ich nieco więcej. Od momentu jego wejścia kibicowałem już tylko jemu. Ta bramka w doliczonym czasie gry to więcej niż mógłbym sobie wymarzyć. Paweł pięknie zamknął pewien rozdział w swoim, ale i w moim życiu, bo tamtej Wisły nie ma i mnie młodszego też już nie. Wspaniała bramka we wspaniałych okolicznościach. Bardzo się cieszę.

Obu piłkarzom życzę wszystkiego dobrego, zawsze będę ich miło wspominał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 14.05.2018, 02:01
Paweł, rozjebałes system !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
graficiarz
Member

Od: 05.2004

Stary 14.05.2018, 02:39
Takich chwil sie nie zapomina. Kto nie był niech żałuje. Takich piłkarzy co raz mniej. Serce zostawili na boisku. Dzięki za to że byliscie
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 14.05.2018, 06:11
Gdy na tablicy widniał wynik 0:1, a Pawła nie było na boisku napisałem:
"Taki scenariusz: Brożek dostaje 10-15min. i nieważne jaki wynik strzela bramkę na pożegnanie. Ps. najlepiej zwycięską"

Aktor doskonały, bo zagrał jak w scenariuszu napisane.

Dzięki Paweł! Dzięki Arek!
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów