The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.05.2018, 12:31
Janekx ma dobre źródła, ale czasami źle interpretuje fakty. Pewnie się dowiedział, że Boguś zostaje na ławce i pochopnie uznał, że to oznacza interwencję zarządu. U niego warto jedynie zwracać na nazwiska, które podaje, a opinie i inne rzeczy traktować z przymrużeniem oka.

Co do potencjalnych ruchów kadrowych to jeden z kibiców to sensownie rozpisał:
http://weszlo.com/Trybuna/wisla-krakow-przeglad-kadry/

Co do Mitrovicia to w wywiadzie pomeczowym przyznał, że toczą się rozmowy:

Cytat:
- Co z moim kontraktem? Zobaczymy za dziesięć dni. Na ten moment nie mogę nic więcej powiedzieć. Tylko tyle, że rozmawiamy - tajemniczo zakończył Mitrović.
Jak dla mnie to może zostać o ile nie zarabia dużo. Nie jako kluczowy gracz, a jako zawodnik do walki o skład. Pokazał wczoraj, że potrafi dobrze wystawić piłkę. No i ważne jest to, że chce grać dla trenera.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.05.2018, 12:52
Co się tyczy Carlitosa może nie spotka się to z aprobatą, ale uważam, że to jest odpowiedni moment by go sprzedać za jak największą kasę. Nie ma co go na siłę trzymać, byłby bez motywacji i na pewno by nie powtórzył gry z tego sezonu. Myślę, że na naszą korzyść jest to jak sobie radzą bramkostrzelni zawodnicy, którzy z ekstraklasy niedawno odeszli, Świerczok, Nikolic, Prijovic, Wilczek, Teodorczyk i pewnie jeszcze pominąłem kogoś. Także ci co niedawno wyjechali zrobili dobrą markę więc można te 3 bańki krzyczeć a może i więcej jakimś Turkom to i za 5 się opchnie.

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ja tam się cieszę, że Boguski zostaje. Do końca będzie się za nim ciągnęła łatka dyżurnej ofiary ale na obecną sytuację Wisły jest to potrzebny zawodnik. Nie może być przypadkiem, że u wszystkich kolejnych trenerów gra.
Fizycznie zawsze jest dobrze przygotowany, 33 lata to jeszcze spokojnie następny sezon zagra.
TO wynika z biedy kadrowej, a Boguski to sympatyczny człowiek , robi co mu trener karze więc się utrzymuje na powierzchni.

Hives4 napisał(a):Wyświetl post

Co do Mitrovicia to w wywiadzie pomeczowym przyznał, że toczą się rozmowy:

Jak dla mnie to może zostać o ile nie zarabia dużo. Nie jako kluczowy gracz, a jako zawodnik do walki o skład. Pokazał wczoraj, że potrafi dobrze wystawić piłkę. No i ważne jest to, że chce grać dla trenera.
Jak dużo kasy nie zarabia to może zostać, zresztą on na 99% zostanie wg mnie właśnie ze względu trenera, który jest jego fanem Nie jest to zawodnik pierwszej młodości, w cv ostatnio coraz gorsze kluby(oczywiście do momentu przyjścia do WIsły ), więc niby kto go będzie chciał od nas podkupić, wątpię, by ktoś zaszalał i dał mu jakiś wielki kontrakt.
Ostatnio edytowane przez tofik : 10.05.2018 o godz. 12:59.
..
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.05.2018, 13:01
tofik napisał(a):Wyświetl post
Co się tyczy Carlitosa może nie spotka się to z aprobatą, ale uważam, że to jest odpowiedni moment by go sprzedać za jak największą kasę. Nie ma co go na siłę trzymać, byłby bez motywacji i na pewno by nie powtórzył gry z tego sezonu ...
Ale to chyba jest dla wszystkich jasne, że chcemy Calitosa sprzedać, bo w grudniu będzie mógł podpisać z kim chce.
No, chyba, że faktycznie będziemy grać w pucharach i się dogadają z Carlitosem na kolejne dwa lata
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.05.2018, 16:23
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Pomylił się ze Stechertem i Meresinsnkim ale kto się wtedy nie pomylił...w jednym lub w drugim przypadku.
ja i parę innych osób z forum
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.05.2018, 17:58
między innymi ja
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.05.2018, 18:11
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
między innymi ja
Sampochwała najwyższą formą pochwały?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 10.05.2018, 19:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sampochwała najwyższą formą pochwały?
FraMat - ja Ci polecam taką opcje na tym forum jak ignoruj

korzystam - Czerep ignorowany i nie muszę czytać jego wypocin

piękna rzecz
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.05.2018, 20:30
Zmieniają sie trenerzy,zgody,pilkarze ,a Rafał ciagle ten sam

To fakt to taki typ czlowieka ,sumienny,nie podskakuje,zawsze pomoże,jest lubiany a dodatkowo jako pilkarz to przed kontuzją był super grajek ,szkoda ze prostak Borysiuk mu to tak zepsuł.I to jeszcze taki łącznik z tamtą Wisłą ktorej nikt nie mogł podskoczyć nawet do majtek,bo Glowa i Brozek to juz melodia przeszlosci.Szanujmy tego goscia,bo takich coraz mniej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 10.05.2018, 20:39
Cytat:
Szanujmy tego goscia,bo takich coraz mniej.

Nawet więcej, więcej takich gości już u nas nie ma i prędko nie będzie.

Nie po tym, ale po następnym sezonie (o ile żaden z nich nie odejdzie) zostaniemy z Sadlokiem, Bartkowskim i Wojtkowskim. O którym będzie można powiedzieć, że utożsamia się z Wisłą? Sadlok jest na najlepszej drodze do tego, być może Bartkowski jeśli utrzyma poziom sportowy i zostanie z nami na dłużej, Wojtkowski to raczej gracz na którym chcemy zarobić. Tyle. No chyba, że Bartosz jednak wskoczy na poziom solidnego ligowca. Ja się cieszę, że jeszcze przez rok Boguski będzie łącznikiem między starami czasami, a obecną kadrą. To była dobra decyzja zarządu.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 10.05.2018, 20:43
Nawet więcej, więcej takich gości już u nas nie ma i prędko nie będzie.

Nie po tym, ale po następnym sezonie (o ile żaden z nich nie odejdzie) zostaniemy z Sadlokiem, Bartkowskim i Wojtkowskim. O którym będzie można powiedzieć, że utożsamia się z Wisłą? Sadlok jest na najlepszej drodze do tego, być może Bartkowski jeśli utrzyma poziom sportowy i zostanie z nami na dłużej, Wojtkowski to raczej gracz na którym chcemy zarobić. Tyle. No chyba, że Bartosz jednak wskoczy na poziom solidnego ligowca. Ja się cieszę, że jeszcze przez rok Boguski będzie łącznikiem między starami czasami, a obecną kadrą. To była dobra decyzja zarządu.
Amen - masz pełną racje.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Stary 10.05.2018, 20:54
Otóz to.Mysle tak samo.Wisła to zawsze był Glowa ,Brozek ,Mały czy wlasnie Boguś.To byli ludzie ktorzy autentycznie walczyli za Wisłe.Zaden inny klub nie mial tak charakternych pilkarzy.
Tez sie ciesze ,ile razy widzę Bogusia mam te wspaniale sezony Mistrzowskie,fety ,puchary przed oczami i tamtą Wisłę.Wisłę ktorą chce sie pamietać.Niech gra u nas jak najdłuzej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.05.2018 o godz. 20:58.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.05.2018, 22:35
Opcja ignoruj i nie musisz czytac takich rzeczy. To nawet szkoda komentować.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 10.05.2018, 22:48
Patryk troche mnie zawiódł, liczyłem, że być może zbliży się do Brożka czy Głowackiego, ale ... niestety, nie potrafił sportowo udowodnić, że zależy mu na tym klubie, a nie tylko na samym sobie.

Ze względów bardziej sentymentalnych ciesze sie, ze Boguski zostanie z nami na kolejny rok.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.05.2018 o godz. 23:05.

Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 11.05.2018, 00:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zmieniają sie trenerzy,zgody,pilkarze ,a Rafał ciagle ten sam

To fakt to taki typ czlowieka ,sumienny,nie podskakuje,zawsze pomoże,jest lubiany a dodatkowo jako pilkarz to przed kontuzją był super grajek ,szkoda ze prostak Borysiuk mu to tak zepsuł.
O co chodzi z borysiukiem bo nie pamiętam? 🤔
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 11.05.2018, 00:25
Serio?... :O Boguski był czołową postacią Wisły, wręcz czarował techniką (serio) i zaczął być regularnie powoływany do kadry (stanęło na 6 występach i 3 bramkach) aż tu nagle bestialski faul Borysiuka rozwalił kolano Bogusia i ten wypadł na wiele miesięcy. Po powrocie miał jakiś uraz psychiczny, bo tak mu spadła forma, że schodził nawet w przerwie, a świadom złej gry nie rozmawiał nawet z dziennikarzami. Jak już wracał do formy to zderzył się z Małym na treningu i znowu się rozsypał wypadając na kolejne miesiące. Po powrocie już zawsze był cieniem zawodnika sprzed kontuzji, nie pozostał ślad po tamtej technice i dryblingu, jedynie czasami zmysł do kombinacyjnej gry i fart pod bramką. Gdyby nie Borysiuk to mógłby zrobić karierę w lepszej lidze i w reprezentacji, a tak stał się średnim ligowym grajkiem z przebłyskami i został z nami na lata. Ale grunt, że nastukał u nas ponad 300 meczów, ponad 60 bramek, jeszcze więcej asyst i świętował 3 mistrzostwa Polski
A Borysiuk to ch*j skończony:
Cytat:
Kibice Wisły do dziś mają ci za złe, że wyeliminowałeś na dłużej Rafała Boguskiego.
Do teraz czytam opinie, że od tamtej kontuzji do dziś się nie podniósł. No tak… Niezbyt dobrze się po tym czułem, ale naprawdę na boisku nie wyglądało to aż tak brutalnie i nawet pamiętam, że moi koledzy z Legii pobiegli do sędziego, żeby protestować. Ale stało się. Po meczu chciałem porozmawiać z Rafałem, ale schował się na zabiegach i poprosiłem któregoś kolegę, żeby przekazał mu moje przeprosiny. No, wtedy Rafał był w mocnym gazie. Był mocnym punktem Wisły i kadry Beenhakkera… Nie wracajmy do tego.
Zresztą... sam sobie zobacz jak szalał przed kontuzją:

https://youtu.be/oISWTJ3-7VM
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 11.05.2018 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Stary 11.05.2018, 02:44
Serio?... :O Boguski był czołową postacią Wisły, wręcz czarował techniką (serio) i zaczął być regularnie powoływany do kadry (stanęło na 6 występach i 3 bramkach) aż tu nagle bestialski faul Borysiuka rozwalił kolano Bogusia i ten wypadł na wiele miesięcy. P

A warto dodać kto nie pamieta ,jaką Wisła toczyła walkę o jego powrót z GKS Bełchatów,z, ktorym to wraz z m.in Łukaszem Gargułą ,Rafał mogł zdobyć MP (byli bardzo blisko ,przegrali pod koniec z Zaglebiem Lubin).On był wtedy chyba tam w zyciowej formie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.05.2018 o godz. 02:48.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.05.2018, 09:58
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.05.2018, 10:30

Zresztą... sam sobie zobacz jak szalał przed kontuzją:

serio?
Druga bramka w tym zestawieniu to gol niejakiego BoguCkiego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.05.2018, 12:41
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.
Pierwszy skład mistrza Polski z dwoch lat nazywasz nazywasz grą na poziomie solidnego ligowca? Dobre.

W czasach gdy Boguski gral w kadrze miałby miejsce w 1 składzie w każdym klubie ekstraklasy.

Rafal stracił przez kontuzje 2 lata piłkarskiego życia. Głównie przez komplikacje i blokadę psychiczną. Jeden pilkarz wyjdzie z kontuzji, inny nie i sport też zna takie przypadki.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 11.05.2018, 12:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rafal stracił przez kontuzje 2 lata piłkarskiego życia. Głównie przez komplikacje i blokadę psychiczną. Jeden pilkarz wyjdzie z kontuzji, inny nie i sport też zna takie przypadki.
Eduardo na ten przykład nie wyszedł, ale ile było ochów i achów jaki to piłkarz trafił do Legii
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 11.05.2018, 14:16
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 11.05.2018, 14:24
czaro napisał(a):Wyświetl post
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.
Długo się nie mogl odblokować?

Ja raczej znam wersje że przyszedł do nas z Łomży, potrenowal miesiąc i poszedł do Bełchatowa. Fakt że odpalił w wieku 23 lat.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 11.05.2018, 14:30
Zgadza się - Lenczyk wystawiał go na lewym skrzydle, a pamiętam jaki był problem ze skróceniem wypożyczenia po rundzie wiosennej (wypożyczony był na rok w styczniu 2007, było to drugie wypożyczenie).
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 11.05.2018, 14:35
Mało kto pamięta, ale Rafał był bardzo niezadowolony z tego, że musiał do wrócić z Bełchatowa. Sytuacja miała miejsce w 2007 roku, kiedy my zajęliśmy feralne 8 miejsce, a GKS był wicemistrzem. Rafał myślał, że zmienia zespół na słabszy Pamiętam wywiad dla DP, w którym czuć było lekkiego focha z tego powodu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 11.05.2018, 15:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Długo się nie mogl odblokować?

Ja raczej znam wersje że przyszedł do nas z Łomży, potrenowal miesiąc i poszedł do Bełchatowa. Fakt że odpalił w wieku 23 lat.
Sprawdziłem i wychodzi na to, że rundę. Ale runda to nie jest długo, masz rację, źle zapamiętałem. To długo może zapadło mi w pamięć dlatego, że długi czas minął od podpisania Boguskiego do momentu, gdy zaczął funkcjonować w Wiśle jako zawodnik pierwszego składu. Wypożyczaliśmy go przecież do Łomży i Bełchatowa, to drugie wypożyczenie przedłużaliśmy, a on sam nie chciał wracać.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Stary 11.05.2018, 17:00
Panowie, z całym szacunkiem do wszystkich, dajcie spokój BOGUSKIEMU.
Dla mnie jest Wiślakiem z krwi, był tutaj gdy były fety mistrzowskie i był gdy 6 msc hajsu nie było.
Nie jest wybitny ale X trenerów stawiało na niego. Nigdy nie narzeka nie pluje nie kombinuje. Jest skromny.
Sam z niego szydziłem i śmiałem się ale ku*** dyskusję o nim mnie irytują.
Ma 300 meczów ok 50 bramek i 50 asyst.
Za rok go nie będzie ale osobiście mam ogromny szacunek teraz i tyle.
Dobrego weekendu.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.05.2018, 17:25
czaro napisał(a):Wyświetl post
Długo się nie mógł odblokować, ...
Boguski nie musiał się odblokować, tylko ktoś go musiał nauczyć gry w piłkę na ekstraklasowym poziomie.
Jak grał u nas w rezerwach, to potrafił zarówno zaskoczyć bardzo nieszablonowym zagraniem, jak i zrobić klopsa takiego, że nasi juniorzy by się pod ziemię ze wstydu zapadli. To był od początku talent, ale baaardzo nieoszlifowany.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 11.05.2018, 17:56
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Boguski nie musiał się odblokować, tylko ktoś go musiał nauczyć gry w piłkę na ekstraklasowym poziomie.
Jak grał u nas w rezerwach, to potrafił zarówno zaskoczyć bardzo nieszablonowym zagraniem, jak i zrobić klopsa takiego, że nasi juniorzy by się pod ziemię ze wstydu zapadli. To był od początku talent, ale baaardzo nieoszlifowany.
Nawet bardzo nieoszlifowany
Pamiętam jak w któryms wywiadzie mówił że długo to on poprostu roznosił kolegów na podwórkach czy boiskach szkolnych. Do szkółki z trenerem poszedł jak miał 13-14 lat !!! w dzisiejszych czasach chyba nierealne, żeby zawodnik tak późno zaczynający treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów doszedł do Ekstraklapy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 11.05.2018, 18:18
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Nawet bardzo nieoszlifowany
Pamiętam jak w któryms wywiadzie mówił że długo to on poprostu roznosił kolegów na podwórkach czy boiskach szkolnych. Do szkółki z trenerem poszedł jak miał 13-14 lat !!! w dzisiejszych czasach chyba nierealne, żeby zawodnik tak późno zaczynający treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów doszedł do Ekstraklapy.
A pamiętacie Gołosia? On jeszcze później zaczynał, a w wywiadach opowiadał, że się kiwał z psem w mieszkaniu, czy jakoś tak : )
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Stary 15.05.2018, 14:26
Cytat:
Wisła Kraków poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu z bramkarzem zespołu juniorów starszych, Kacprem Chorążką. Nowy kontrakt tego zawodnika obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku, a umowa zawiera klauzulę przedłużenia o dodatkowy rok.
Jestem szczerze zaskoczony, że Kacper zdecydował się na ten ruch. Czy Kurto i Zając go niczego nie nauczyli? Wisła nigdy nie postawiła na wychowanka w bramce (przez krótką chwilę Juszczyk). Albo dostanie szansę na wypożyczeniu do 1 ligi albo dostał informację, że będzie drugim bramkarzem (w miejsce Buchalika) albo zmarnował sobie kolejny rok kariery.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów