The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.08.2014, 23:48
dulli78 napisał(a):Wyświetl post

Jak dla mnie o tytuł walczyć będzie MC z Chelsea i to z wyraźną przewagą nad resztą stawki.
Uważam podobnie - te dwie ekipy zdominuja stawkę. W każdej z nich jest 20 gwiazd, ogranych w meczach o najwyższą stawkę, a to ich odróżnia od peletonu - Arsenalu, Liverpoolu, może MU, o reszcie ekip nie wspominając.
Bardzo przewidywalna robi się PL. Dobicie się jakiejś niewymienionej wyżej ekipy w okolice pudła (pierwsza czwórka) traktować można tylko w kategorii ew. cudu. Tottenham / Everton to na dłuższą metę inna półka.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 25.08.2014, 00:00
MU nie ma obrony, transfery przed van Gaalem z dupy totalnie (Shaw za 30 mln to tragedia), za holendra nie lepiej (Herrera, Rojo)... może LE w tym sezonie. Może w zimie zacznie to jakoś wyglądać, ale może i do zimy nie dotrwać.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.08.2014, 09:08
Ciekawe czy w Manchesterze coś się zmieni po przyjściu Di Marii, dobry grajek, moim zdaniem zupełnie bezsensowny ruch Realu. Jak się chłopak zaaklimatyzuje w Anglii to może być naprawdę pewnym punkem Czerwnych Diabłów i sporo punktów im uciułać.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 25.08.2014, 10:27
Real tonie w długach - ponad 430 mln euro długu. Kupili jeszcze lepszego Jamesa Rodrigueaza i Di Maria musiałby być rezerwowym. Nie chciał tego i poprosił o transfer. Dla niego lepiej, Realu też (ulga dla klubowej kasy +70 mln euro) i dla MU

Podobnie jest z Khedirą po przyjściu Kroosa. Arsenal się łasił na niego ale chyba Bayern (najbogatszy klub na świecie) przebił ofertę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.08.2014, 12:06
Di Maria zdecydowanie na skrzydło.
Krytykujecie transfery poszczególnych drużyn, ale nie jest łatwo ściągnąć bardzo dobrego piłkarza za w miarę przyzwoite pieniądze.
Wcale mi się to nie podoba, kierunek w którym zmierza futbol.

Polityka Realu głupia, no ale musi być ruch w interesie.
Di Maria na ten moment jest lepszym piłkarzem niż James Rodriguez.

Jeśli chodzi o Arsenal, to ja czekam do środy. Jeśli wywalczą awans do Ligi Mistrzów, ( a łatwo nie będzie) to mam jeszcze nadzieję na światowej klasy napastnika. Jeśli nikt taki nie dołączy... cóż, raczej nie mamy realistycznych szans z Chelsea w walce o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.08.2014, 12:54
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o Arsenal, to ja czekam do środy. Jeśli wywalczą awans do Ligi Mistrzów, ( a łatwo nie będzie) to mam jeszcze nadzieję na światowej klasy napastnika. Jeśli nikt taki nie dołączy... cóż, raczej nie mamy realistycznych szans z Chelsea w walce o mistrzostwo.
Niestety musze Cie rozczarowac ale Wenger wypowiedział sie, ze wierzy w Giroud, ze to moze byc jeszcze lepszy sezon w jego wykonaniu w co mi sie akurat wierzyc nie chce. Do tego dodał, ze w ataku moze grac Podolski, Campbell, Sanogo lub Walcott co wyklucza definitywnie transfer napastnika. Dodatkowo dodał do tego Wenger swoja stara spiewke, ze na rynku na ten moment nie ma dostepnego dobrego napastnika, ktory wniosłby "jakosc". Niestety pewne rzeczy u tego Pana sie nie zmieniaja.

PS: Dodał, ze Giroud moze strzelic 25 goli w sezonie - nie wiem czy po tej wypowiedzi mam sie smiac czy płakac

Co do United nie ma co oceniac transferow. Chambersa wielu zjechało i Wengera, ze dał za młodziaka prawie 20mln funtow a on 3 razy został wybierany graczem meczu i spisywał sie znakomicie na stoperze gdzie byl sciagany na prawa obrone (na Emirates Cup z Benfica, w meczu z City o Tarcze Wspolnoty, w meczu z Crystal Palace) tak wiec i taki Shaw moze okazac sie dobrym wzmocnieniem
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 25.08.2014, 13:08
Kto go tam wie. Francuz to świetny piłkarz na zmianę.
Z Evertonem uratował nam nie pierwszy raz skórę. Mimo to uważam, że potrzeba nam kogoś innego.
Sanchez też nie wygląda mi na środkowego napastnika.

Arsene ma problem, jest jeszcze Sanogo i Cambell.
A żeby ściągnąć lepszego napastnika od Giroud, rzeczywiście potrzebnych jest kilkadziesiąt milionów.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 25.08.2014, 19:28
Gdyby nie bagaż wielkich długów pewnie Real nie pozbywałby się Di Marii. Obaj - Di Maria i Rodriguez to świetni piłkarze. Ale jednak o innym profilu. Di Maria bazuje na szybkości, a w Realu jest już 2 skrzydłowych o podobnym profilu - Ronaldo i młodszy Bale. Dla mnie Di Maria to lepsza wersja Sancheza. (Cena to oddaje, Di Maria 60-70 mln a Sanches koło 40 mln) Ale to ten sam typ piłkarzy.

Za to James Rodriguez to dla mnie połączenie Oezila i Suaresa. Świetny przegląd pola, świetnie kreuje grę, znakomite prostopadłe podanie. Ponadto w przeciwieństwie do tureckiego Niemca jest skuteczny jak Suarez James ma 1,8 wzrostu i może grac jako ofensywny pomocnik, napastnik czy skrzydłowy. Jest bardzo wszechstronny.

Jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego. Dla mnie James da więcej niż Di Maria Realowi. Zresztą jak odchodził Oezil z Realu wszyscy pukali się po głowie... a ten Real bez Oezila po latach wygrał LM.

Dla mnie świetny ruch Realu, Rodriguez dla mnie jest teraz lepszy od Di Marii, a może być jeszcze lepszy - on ma 22 lata. (Di Maria 26 lat).

Zresztą zobaczymy jak to będzie. Ale ja gdybym mógł zostawiłbym obu. Ale jeśli z powodów finansowych miałbym wybierać - bez wahania biorę Jamesa
(To nie przypadek że gość strzelił 6 bramek na MŚ w wieku 22 lat).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.08.2014, 20:03
Do Liverpoolu (miasta) przeniosło się dziś dwóch napastników.

Eto'o wzmocnił Everton, a w FC Liverpoolu liczba świrów musi się zgadzać - nie ma Suareza, jest Balotelli. Bardzo ryzykowny transfer. Balotelli to gość, nad którym nie potrafił zapanować nawet Mourinho więc... szykuje się ciekawy sezon dla The Reds
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 28.08.2014, 15:56
Transfer Balotelliego dość zaskakujący. Cena niska.
Włoch to jednak zgniłe jabłko w koszyku. Może na początku rzeczywiście okaże się wzmocnieniem, ale prędzej czy później pewnie wyjdzie jego natura, tak jak to miało miejsce wszędzie do tej pory.

Ciekawe mecze eliminacyjne do Ligi Mistrzów mamy za sobą. Jaka jest rola bramkarza pokazał dwumecz Salzburga.
Austriacy po pierwszym meczu powinni prowadzić 4,5 - 0, ale w końcówce fatalne nieporozumienie bramkarza z obrońcą wykorzystali goście. Skończyło się 2-1. Na wyjeździe Salzburg został zdominowany, a do porażki znów walnie przyczynił się były bramkarz Liverpoolu. Buchalik przewyższa go o klasę.

I tym sposobem Salzburg już po raz szósty czy siódmy nie zdołał wywalczyć awansu do LM.

Arsenal zagrał wyniszczające spotkanie. Doświadczenie i konsekwentna gra w obronie zapewniła awans.
Brawa należą się również Besiktasowi bo pokazali, że są świetnie przygotowani fizycznie i taktycznie.

Apoel pewnie awansował, wygrywając gładko w rewanżu u siebie. A strzelanina znów zaczęła się... po rzucie rożnym i błędzie obrony.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów