The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.01.2019, 16:01
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Masz w 100% racje ,ale byłby to materiał na film jakby klub który był na krawędzi (dalej jest),podniósł się i byłaby w Nim taka moc i złość ,że wygrałby naszą marna Eklapę....
Wstawaj, zes*ałeś się
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 30.01.2019, 16:08
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Wstawaj, zes*ałeś się
Ferie sie skonczyly wracaj do szkoly.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.01.2019, 16:45
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Offtopic

Praktycznie 500 lat pod okupacja osmanska od XIV do XIX, a tak po prawdzie to do XX wieku, utracenie ziem serbskich podczas rozpadu Jugoslawii, utracenie na rzecz jednostronnego ogloszenia niepodleglosci terytorium-kolebki panstwowosci jakim jest Kosovo. Chyba wystarczy? I dodatkowo, czy mozemy sie dziwic ze sa prorosyjscy, skoro NATO i USA, przy cichej zgodzie zachodu Europy, bombardowalo przez 3 miesiace ich kraj, niszczac rowniez obiekty cywilne? Bombardowanie pociagow, szpitali, czy telewizji publicznej chyba nie nalezy do normalnych operacji wojskowych?

End Off-topic.

Wracajac do tematu - jezeli uda sie za Maleckiego dostac jakiekolwiek pieniadze + jego zejscie z kontraktu bedzie to super deal. Prawda jest taka, ze i tak w Krakowie jest juz spalony i nie ma przyszlosci, wiec trzeba zarobic ile sie da.
Ok,myślałem że utrata niepodległości to dość świeża sprawa,a to o okupacje osmańską chodziło. Uścislając "utracenie ziem serbskich podczas rozpadu Jugosławii" to rozumiem że chodzi o ziemię tzw Republiki Serbskiej w Bośni i Hercegowinie. Nie można jednak zapomnieć że w 1920 roku Serbowie zyskali ziemie Vojvodiny od naszych braci Węgrów po traktacie w Trianon. Wtedy to Węgrzy zostali "wykołowani" przez siły zachodnie na rzecz Serbów. Dodatkowo nie przepadają za naszym papieżem Janem Pawłem II,więc ja też nie daże ich sympatią.

Wracając do tematu, ciekaw jestem tego Savicevica, gość wyglada przyzwoicie. Stawiam że będzie większym wzmocnieniem niż Klemenz czy Burliga.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.01.2019 o godz. 16:48.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.01.2019, 17:37
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Będziemy walczyć o puchary o żadnym spadaniu nie ma mowy zawodnicy którzy są gwarantują napewno moim zdaniem pierwszą 8... Oczywiście jak przyjdzie Voko bo Basha sam by nie dał rady
Po mistrzostwo od razu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.01.2019, 18:04
Wisla szuka nowych zawodnikow- pol ligi juz zaciera rece , bo jak odpalą to beda do wyciagniecia niebawem za frytki,
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.01.2019, 20:17
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Wisla szuka nowych zawodnikow- pol ligi juz zaciera rece , bo jak odpalą to beda do wyciagniecia niebawem za frytki,
Wygląda na to, że Wisła będzie ogrywać zawodników opłacanych czy kupionych przez osoby prywatne jak Wojciech Kwiecień czy jakieś firmy, a przy ich sprzedaży będą się w pewien sposób dzielić zyskiem. Więc o tych nowych zawodnikach będą decydować ich ,,właściciele''. Po za tym jesteśmy w dość cięzkiej sytuacji finansowej i być może bolą takie straty jak Carlitos, Imaz, Kostal czy Arsenić ale mimo wszystko przecież tak naprawdę to na nich zarobiliśmy. Jakby poprzedni zarząd miał poukładane w głowie to takiej sytuacji by nie było.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 30.01.2019, 20:39
Zluzujcie troche.. bez: Arsenica, Imaza, Bartkowskiego, Korta, Pola Lloncha, Carlitosa, Ondraska czy Veleza nie ma co mysleć o pucharach - sam Kuba to za mało.

Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 30.01.2019, 21:00
A propo zawodnika którym jesteśmy ponoć zainteresowani, poniżej filmik młodzieżowej reprezentacji Słowenii. w którym David Tijanic strzela dwie bramki z wolnych ( swoją drogą druga kozacka )

O ile nigdy nie należałem do podjarańców wyciągających wnioski na podstawie 3 minutowego filmiku na YT, to asysta przy ostatniej bramce mega kozacka, widać że ma smykałkę do niekonwencjonalnej gry.

https://www.youtube.com/watch?v=1bE-uzszXtI&app=desktop
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 30.01.2019, 21:13
Wyglada na to ze tacy zawodnicy jak Tijanic beda oplacani jak Peszko od kogos z zewnatrz ,bo niewierze zeby w naszej sytuacji zarzad mogl sobie na to pozwolic.
Co nie zmienia faktu ze on wygada naprawde dobrze,gra regularnie + mozna bedzie na nim tez zarobić.
I jeszce tylko napastnik,bo jakos Kolar mnie nie przekonuje,ale czesto jest tak ze jak pilkarz niedoceniany dostaje szanse-to ja wykorzystuje wiec zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.01.2019 o godz. 21:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 30.01.2019, 21:33
Chyba podczas sprzedaży Brleka było omawiane, że nie ma czegoś takiego jak podział zysków z prywatną osobą która wyłożyła na niego pieniądze bo chyba regulaminy tego zabraniają. Wtedy chyba rozliczono się barterowo poprzez oddanie do użytkowania skybox'a.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.01.2019, 23:07
Smuga85 napisał(a):Wyświetl post
A propo zawodnika którym jesteśmy ponoć zainteresowani, poniżej filmik młodzieżowej reprezentacji Słowenii. w którym David Tijanic strzela dwie bramki z wolnych ( swoją drogą druga kozacka )

O ile nigdy nie należałem do podjarańców wyciągających wnioski na podstawie 3 minutowego filmiku na YT, to asysta przy ostatniej bramce mega kozacka, widać że ma smykałkę do niekonwencjonalnej gry.

https://www.youtube.com/watch?v=1bE-uzszXtI&app=desktop
Mam nadzieję że widziałeś że to filmik sprzed ponad 5 lat

Podobno grany jest też temat napastnika.. co szczerze mówiąc mnie dziwi. Wydawało mi się że stan osobowy czyli Kolar,Drzazga, Brożek + Buksa wystarczy Stolarowi, a podobno chciałby jeszcze wysokiego napastnika (zajechało to Skorza).
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.01.2019, 18:40
Kolar z Drzazga sa ewidentnie szykowani do pierwszej 11
Brozek jest kontuzjowany, zreszta od 2 lat chyba co drugi mecz ma proble z łydka
napastnik jest zmieniany praktycznie co mecz, sam jestem za tym zeby Bukse pomalu wprowazdac ale miejsce na jeszcze jednego zdecydowanie jest
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2019, 18:58
Wszyscy podali, ze juz jest zawodnikiem Wisly ale...

Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 31.01.2019, 19:34
Slovan tez potwierdza

Prestup Vukana Savičeviča je v štádiu rokovania

https://www.skslovan.com/clanok6511-..._rokovania.htm

w takim razie witamy na pokładzie podobny troche do Wolskiego oby umiejetnosci tez mial takie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.01.2019, 20:28
Bardziej ze stylu gry przypomina mi Brleka. Co można było zobaczyć na 15minutowym filmiku z youtube? ^^
Świetne przerzuty, kontrola tempa gry, gościu nie jest typowym defensywnym pomocnikiem, ale lubi grać bardziej wycofanego (szóstka). Razem z Bashą stworzą bardzo ciekawą parę pomocników, o podobnej charakterystyce - przy naszych reprezentacyjnych skrzydłach i prawdopodobnie taktyce 4-4-2 ważne jest, aby dwóch środkowych pomocników miało pojęcie o grze w obronie i piłka im nie przeszkadzała w rozprowadzaniu akcji - głównie na boki.

Kort dobre zaczął, ale większość rundy miał przeciętną. Szkoda jego odejścia, bo wart byłby kilkaset tysięcy euro, ale nie będzie problemem go zastąpić. Halilović poza techniką prowadzenia piłki nie pokazał kompletnie niczego, co miałoby wskazywać na nagły skok poziomu, więc jeśli Plewka zostanie w Wiśle to lepiej w niego inwestować.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 31.01.2019, 21:59
Jakieś ploty odnośnie powrotu Manu Sarkiego

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 31.01.2019, 22:19
No bez jaj. Gość od dwóch lat grywa na orlikach na Płaszowie Starym
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 31.01.2019, 22:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że widziałeś że to filmik sprzed ponad 5 lat

Podobno grany jest też temat napastnika.. co szczerze mówiąc mnie dziwi. Wydawało mi się że stan osobowy czyli Kolar,Drzazga, Brożek + Buksa wystarczy Stolarowi, a podobno chciałby jeszcze wysokiego napastnika (zajechało to Skorza).
a Ondrasek jaki był? wiadomo, że dobry wysoki napastnik to dodatkowe możliwości w grze, ale najważniejsze to mieć stan osobowy na który na stać żeby na powrót nie zrobił się jakiś finansowy syf.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.02.2019, 08:19
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jakieś ploty odnośnie powrotu Manu Sarkiego
Po co i na co ? ktoś wypuścił screnna z jego rozmową co jest pewnie fake i on chce grać za darmo
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 01.02.2019, 08:21
Nie widziałem, że za darmo chce grać, jedynie info, że coś tam Sarki ma wrócić - to że słaby to się zgadzam :] Tylko pytanie czy może być słabszy od Peszki?

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.02.2019, 10:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem, że za darmo chce grać, jedynie info, że coś tam Sarki ma wrócić - to że słaby to się zgadzam :] Tylko pytanie czy może być słabszy od Peszki?
nie nie można.
Idź do klubu i powiedz ze jesteś lepszy od Peszki i zagrasz za niego.
W sumie to Ci moge nawet kontrakt opłacić, w koncu ktoś kto .......i trzy po trzy tez zawsze sie przyda w ekipie, trzeba z kogoś ciągnąć bekę.

Wiec Lucjuszu, jesteś słabszy od Peszki czy nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.02.2019, 10:45
Ok do usunięcia
Ostatnio edytowane przez filemon : 04.09.2020 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 01.02.2019, 11:24
Peszko może się jakoś nie będzie wyróżniał, ale przy słabszych meczach, momentach potrafi grę z przodu pociągnąć.Jeszcze kilka tygodni temu to każdy chciałby nawet juniorów żeby w tej lidze zostać, teraz rozkminki czy Peszko nie słaby.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.02.2019, 12:40
Nasza kadra ma na ten moment 16 zawodników powyżej 22 roku życia. W tym kilku którzy ledwo lizneli doroslej piłki (Drzazga, Klemenz, Bartosz i Kolar) w tym trzech kontuzjowanych (Brożek, Boguski, Bartosz) i naprawdę dalej istnieje dyskusja czy mam jest Peszko potrzebny?
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.02.2019, 12:49
Tym bardziej że za niego nie płacimy
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 01.02.2019, 13:51
filemon napisał(a):Wyświetl post
Cóż, zjedzcie mnie, ale uważam, że Peszko na ekstraklasę to wciąż wyższa średnia ligowa pod kątem umiejętności. Problem leży w głowie (paradoksalnie ).
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 01.02.2019, 14:16
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się. Wspomnicie moje słowa ale w tej atmosferze szatni i tym klimacie wokół klubu i samego Sławka, jest bardzo prawdopodobne, że Peszko zagra bardzo dobrą rundę. Wcale bym się nie zdziwił. I piszę to mimo że nie byłem zwolennikiem wypożyczenia go z Lechii.
Mysle ze niewielu bylo zwolennikow jego transferu/wypozyczenia ale jest spora liczba osob ktora ufa po prostu Stolarowi i kiedy sprawa sie "dokonala" to przeszli juz nad tym do porzadku dziennego i nie traca sil na wrozenie z fusow.

Sprawdzi sie czy sie nie sprawdzi - jest obecnie graczem Wisly i nie ma sensu tego ciagle walkowac.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 01.02.2019, 15:03
jedziecie po tym Peszce , a ja i tak wole jego niz paraolimpijczyka RB9
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 01.02.2019, 15:32
Zwolenników Wolskiego też wielu nie było, po pierwszym meczu już każdy zapomniał że to Legionista.dajcie mu chwile pograć potem oceńcie
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 01.02.2019, 16:14
Ja tam jestem sceptyczny co do Peszki, ale trener go chce. Może więc jakoś do niego dotrze. Jeżeli zaś sam zawodnik ma pod kopułą coś więcej niż trociny, a sądzę, że tak właśnie jest, wykorzysta szansę. Jeżeli nie, wówczas za pół roku pożegna się nie tylko z Wisłą, ale i zawodową karierą.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów