The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.01.2019, 23:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Może skończcie robić wirtualnie *askę J?
To sobie przeczytaj i powiedz mi co TVN robił od 2015?
https://www.onet.pl/?utm_source=spor...31b623&utm_v=2
Pepe zgadzam się z tym robieniem łaski wirtualnej zwłaszcza przez wszystkich tych którzy aktywni stali się na forum w ostatnich 3 tygodniach.
Gdyby rzeczywiście gangsterzy rządzili Wisła to Jadczak nie zdążyłby zrobić gownoburzy, bo gangsterzy raczej nie czekaliby uprzejmie co Eszjot o tym napisze
Ciekawy jestem kto z TS przekazuje zdjęcia dokumentów Kolesiowi bo to tez jest działanie na szkodę klubu
Jadczak miał już od 3 miechow nie pisać o Wiśle ale o czym innym mógłby on pisać ten dziennikarz sledczy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 01.01.2019, 23:52
Rience napisał(a):Wyświetl post
To już nie moja wina jak interpretowali co poniektórzy artykuły dziennika polskiego, może takowa interpretacja brała się stąd że Wisła po prostu dobrze sobie radziła mimo wszystko? Do wiosny tego roku większości raczej też odpowiadało co się dzieje, wypłaty były, zawodnicy grali dobrze mimo tego że chyba była ogólna świadomość kto rządzi na Wiśle, była czy nie? Myśle że była, a jeżeli ktoś powie że nie wiedział, to chyba nie uwierze. Niektórzy zrobili 180 stopni po zatrzymaniach cbsp i potem gdy już było bardzo źle z Wisłą. Co nie zmienia faktu że sam osobiście nie wiedziałem że *CZĘŚĆ* ludzi z ekipy robi machlojki z zarządem, i dużą krzywde naszemu ukochanemu klubowi, i dla takich ludzi uważam że nie powinno być miejsca na Wiśle, tylko że ja staram się nie generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, za co często jestem atakowany że kogoś tam bronie i że mam inną opinię od nich samych, opinie która nie jest bezpodstawna wobec tego co się na Wiśle działo i dzieje.
Ja Ciebie akurat nie mam zamiaru atakować. Rozumiem, że możemy się gdzieś zgadzać a gdzieś różnić. Co do powszechnej ( przynajmniej u tych bardziej zaangażowanych czy tam aktywnych kibiców) wiedzy na temat tego "kto co i jak" to tak, mam do samego siebie żal bo również przymykałem na to oko... Ok, może nie mogłem jako jednostka nic wielkiego zrobić ale mogłem się do tego interesu chociażby nie dokładać. Byłem naiwny wierząc w to, że owszem "swoje zarobią" ale nie zrobią tego co zrobili - wydymali swój podobno ukochany klub jak przydrożną .....ę....
Widzisz - tak chyba jednak mam ten syndrom sztokholmski - tylko obiekt był trochę inny.
Czemu to się tak ruszyło po cbś? Bardzo proste - wielu tak jak ja udawało przed samym sobą, że nie wie. Po tych akcjach już trudno było dorabiać sobie ideologię.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 01.01.2019 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.01.2019, 23:56
Rience napisał(a):Wyświetl post
To już nie moja wina jak interpretowali co poniektórzy artykuły dziennika polskiego, może takowa interpretacja brała się stąd że Wisła po prostu dobrze sobie radziła mimo wszystko? Do wiosny tego roku większości raczej też odpowiadało co się dzieje, wypłaty były, zawodnicy grali dobrze mimo tego że chyba była ogólna świadomość kto rządzi na Wiśle, była czy nie? Myśle że była, a jeżeli ktoś powie że nie wiedział, to chyba nie uwierze. Niektórzy zrobili 180 stopni po zatrzymaniach cbsp i potem gdy już było bardzo źle z Wisłą. Co nie zmienia faktu że sam osobiście nie wiedziałem że *CZĘŚĆ* ludzi z ekipy robi machlojki z zarządem, i dużą krzywde naszemu ukochanemu klubowi, i dla takich ludzi uważam że nie powinno być miejsca na Wiśle, tylko że ja staram się nie generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, za co często jestem atakowany że kogoś tam bronie i że mam inną opinię od nich samych, opinie która nie jest bezpodstawna wobec tego co się na Wiśle działo i dzieje.

Co bylo ? Wyplaty ? Zartujesz ? To co mowili wczesniej Maczynski,Carlitos,Ramirez itd.,itp. ? To byly klamstwa ?

Poza tym co ma swiadomosc tego kto rzadzi do wynikow zespolu ?

I jeszcze jedno - kto rzadzi na Wisle,to ja mialem jakas tam swiadomosc - ale o ile pamietam (prosze mnie poprawic jak sie myle) to mialo to byc przejsciowe do czasu znalezienia inwestora. Innymi slowy w mojej swiadomosci kibice maja kibicowac,pilkarze grac,a zespol ma byc zarzadzany docelowo przez nowego wlasciciela,albo przez kompetentnych ludzi. Osobiscie nie wiedzialem,ze wszechpotezne wplywy ma bandyterka,ktorej sie to podoba coraz bardziej. I najchetniej klubu by nie oddala.

Nikt tez nikogo nie wrzuca do jednego worka - ja Sarapaty - mimo wszystko - na dzien dzisiejszy nie uznaje przestepca. Znajda sie kwity - to bedziemy gadac. Nie - to tylko mozna snuc domysly,ostatecznie zarzucac niegospodarnosc i niekompetencje. Nic wiecej. Co do reszty co sie pozywiala przy Wisle - to sie okaze.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
F-A->
Member

Od: 06.2009

Stary 02.01.2019, 00:01
Nie będzie optymistycznie. Wręcz przeciwnie. Osoby wrażliwe powinny odpuścić sobie lekturę poniższych uzewnętrznień.

Podejrzewam, że trzej królowie ze wschodu (północy i zachodu) przybyli na zaproszenie skompromitowanego, byłego zarządu. Mieli odegrać swoje role i dać czas na ogarnięcie bajzlu, posprzątanie dokumentacji i ulotnienie się sprawcom upadku. Ich reputacja jest w sam raz do takiej roboty. Co będą z tego mieli? Może za chwilę sprzedadzą trzech spłaconych zawodników i coś tam uszczkną jeszcze dla siebie. Pan Vanna już się rozmył, więc pozostała dwójka aktorów tego przedstawienia wyciągnie co się jeszcze da i zrobi to samo. Kto ich będzie szukał i gdzie? Nikt. Kto poniesie odpowiedzialność? Nikt.

Już czas na uzmysłowienie sobie, że my wcale nie jesteśmy zadomowieni w czarnej dupie. My zostaliśmy już stamtąd wydaleni. Teraz czekamy na spuszczenie wody. A spłuczka zostanie uruchomiona pierwszym wnioskiem o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. I tej fali nie będzie się dało już zatrzymać. To będzie definitywny koniec.

Czy jest jeszcze ratunek? Nie ma. Czy są w Polsce ludzie dysponujący odpowiednim kapitałem, żeby to przejąć? Są. Czy chcą? Może i by chcieli, ale nikt przy zdrowych zmysłach samowolnie nie wpakuje się w taki interes.
Organizm jest zżarty od środka przez pasożyta. Jest on tak zajęty, że nie ma praktycznie czego ratować. Pacjent w zasadzie nie żyje, ale jeszcze urządzenia sztucznie go podtrzymują. Poniedziałkowy komunikat TS: wychodzi lekarz i nawet nie przedstawiając sytuacji prosi, żeby przygotować się na najgorsze. Przeszczepiać nie ma co, bo ciężko znaleźć zdrową tkankę. Piątkowy komunikat będzie tylko informacją o konieczności odłączenia aparatury.

Nie będzie żadnego przelewu. Nie będzie żadnej IV ligi. Nie będzie niczego. Nie będzie żadnych cudownych zwrotów akcji. Będą jeszcze chwile nadziei. Ale w stotrzynastym roku jesteśmy świadkami zakończenia wspaniałej historii. Im szybciej sobie to uzmysłowimy, tym łatwiej będzie otrząsnąć się po stracie. W chwili obecnej nie mamy na to już żadnego wpływu.

Taki jest świat. Liczy się tylko pieniądz. I to on jest najważniejszy. I to on rządzi. Nie ma już żadnych sentymentów, żadnych ideałów, żadnego szacunku. Myślałem, że dziennikarstwo w Polsce sięgnęło dna. Okazuje się, że jednak próbuje się wwiercić głębiej. Czy panowie dziennikarze, którzy tak szumnie obwieścili wpłynięcie przelewu zdementowali swoje informacje? Przeprosili za zamieszanie? Gdzie się podziała etyka dziennikarska? Jest nieważna, bo liczą się tylko kliknięcia, udostępnienia i hajs. Jeden szybszy od drugiego. Każdy najmądrzejszy. Za tydzień nikt nie będzie pamiętał. Dzisiaj już nikt nie pamięta. A Wisła to teraz temat medialny, więc każdy ma coś do powiedzenia.

Przykro mi, że nie da się w tej sytuacji wlać nic pozytywnego. Zazdroszczę tym, którzy żyją jeszcze nadzieją. Było pięknie, ale właśnie się kończy. Wszyscy umrzemy. I tak cały ten świat zmierza ku upadkowi.

Powyższa opinia jest wyłącznie prywatnym, ostatnim poglądem jednego z użytkowników i bardzo proszę jej nie powielać i nie wynosić poza to forum.
"A to nie moje są słowa / To legenda ludowa"
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 02.01.2019, 00:05
Z cyklu spekulacje z Twittera:

"Moim zdaniem w ogóle mózgiem tej całej operacji jest Szwed a ten cały Ly Vanna na którym wszyscy się skupili to zwykły figurant wynajęty przez niego żeby swoim pochodzeniem uwiarygadniać wielkie pieniądze z rynku azjatyckiego"

"...Ten Vanna Ly to ściema prawdopodobnie tak się nawet nie nazywa".

To jest naprawdę groteskowe, że to może być prawda, tj. wciąż nikt nie ma pewności kim był naprawdę Pan Skośnooki. A oficjalnie większy kapitał ma oficjalnie Szwed. Zakładając oczywiście, że chodzi o tego (a właściwie tą) Vannę i tę Alelega czy jak tam to było. Przypominam: Alelega Luxemburg Sarl - taka firma istnieje w Rombarch-Martelange, w Luksemburgu, przy granicy z Belgią. Zarządza nią Vanna Ly, ale to ... kobieta (skrót "mme" to madame). Alelega Luxemburg Sarl - taka firma istnieje w Rombarch-Martelange, w Luksemburgu, przy granicy z Belgią.

I jeszcze kwiatki z bloga
https://prawodoprywatnosci.pl/

Kim jest Mats Hartling?

Pojawia się w kilkudziesięciu podmiotach, w większości z nich nie pełni już jednak funkcji dyrektorskich. W Polsce aktualnie figuruje w dwóch spółkach. Między innymi w spółce East Assets Spółka z o.o. o łudząco brzmiącej nazwie do wcześniej porzuconej przez niego spółki East Assets PLC. Przeszukanie Internetu w poszukiwaniu informacji o panu Hartlingu jest trudne. Poza informacjami z Companies House oraz masą newsów datowanych na ostatnie kilka tygodni niewiele jest naprawdę ciekawych wieści. Może poza tym linkiem, który prowadzi do forum internetowego nakierowanego na biznesy w branży paliwowej. Oto, co przeczytamy o Matsie Hartlingu:
Beware of a fraudster who uses the data of East Assets Plc and NOBLE CAPITAL PARTNERS LIMITED to cheat people on the Internet.
The fraudster uses the name Mats Hartling and Micael Magnusson, who is no longer an employee of East Assets Plc and NOBLE CAPITAL PARTNERS LIMITED.
Mats Hartling and Micael Magnusson are the same person / scammer.
Cheater is given as an agent who buys large amounts of Bitcoins (BTC) for its clients, but the condition of the transaction is opening a account a Bahamas Bank.
A typical Nigerian scam !

A po polsku?
Uważajcie na oszusta, który używa danych East Assets Plc oraz Noble Capital Partners Limited aby oszukiwać ludzi w Internecie. Oszust używa nazwisk Mats Hartling oraz Micael Magnussson, którzy nie są już pracownikami ani East Assets Plc ani Noble Capital Partners Limited.
Mats Hartling oraz Micael Magnusson to ta sama osoba / oszust.
Oszust podaje się za agenta, który kupuje wielkie ilości bitcoinów dla swoich klientów, ale warunkiem transakcji jest otwarcie konta bankowego w banku na Bahamach.
Typowe oszustwo nigeryjskie!
(tłumaczenie własne)
Okazuje się że Mats Hartling I Adam Pietrowski to dobrzy koledzy, którzy pełnili "dyrektorskie" role w ww. spółkach, co ważne ich kadencja to przeważnie zaledwie kilka miesięcy. Potem następuje dymisja i zamiana z kolegą

https://beta.companieshouse.gov.uk/c...22951/officers

https://beta.companieshouse.gov.uk/c...64089/officers
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 02.01.2019 o godz. 01:16.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 02.01.2019, 00:16
Podsumowując z mojej strony. Klimat Krakowa jaki jest każdy wie. Bez bojówki byłoby ciężko... WSH robiło dobrą robotę od strony chuliganki. I za to im szacunek ale popełnili w zasadzie 2 błędy. Po pierwsze za bardzo poszli w stronę sracovii, za dużo się zrobiło dopingu anty, myślenia anty na Wiśle, za dużo krzywych akcji w swoim gronie. Chcieli być źli, ok, ale to za bardzo się rozprzestrzeniło. Przez to doprowadzili do upadku kibicowskiego Wisły, do rozbicia naszej rodziny wiślackiej. Już od 10 lat ten proces trwał tak na dobre.

A drugi błąd jest jeszcze większy, myśleli, ze sa panami świata porywając się na zarządzie TS czy Wisłą S.A. Może bandytami są zajebistymi ale na pewno nie biznesmenami. Także to wejście na salony im nie wyszło i zjebali wiele. A to pokazuje, że jak się czegoś nie potrafi to lepiej się nie pchać na stanowiska i nie udawać, że się lepiej zrobi niż specjaliści.

W 10 lat rozjebali ten klub doszczętnie. Ale jak ktoś jest z wykształcenia patusem to co tu ma dziwić? Oni bazują na agresji, kulcie siły, rudnych biznesach to gdzie tu jakies legalne biznesy, zarządzanie klubem i chęć porozumienia, która niewątpliwie jest potrzebna w takich interesach jak zarządzanie czymś? Tacy ludzie sobie moga dzialac na czarnym rynku gdzie obowiązuje prawo dżungli a nie legalnie.

Gdyby zajęli się tylko chuliganką to by było zajebiście. No ale zachciało się kasy, biznesów wielkich, zachciało się rządzić niepodzielnie, pod każdym aspektem na trybunach no to wyszło jak wyszło.
Tak się kończy przygoda z biznesem ludzi bez honoru, którzy już 3 lata temu, rozjebując TKWM a robiąc układy z naszymi kosami czyli Ruchem i Widzewem, pokazali na co ich stać. Zero wartości, zero moralności, zero zasad. Także dziwne by było żeby mieli jakies skrupuły w rządzeniu klubem.
I ten 2016 lat to dla mnie taki przełom, który uświadomił mi, ze lepiej już nie będzie. Ale nie tylko mi bo to był największy gwóźdź do trumny Wisły i wielu ludzi wtedy przejrzało na oczy. Aczkolwiek, że za 3 lata doprowadzą do upadku klubu to chyba nikt się nie spodziewał.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Łukasz1892
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 02.01.2019, 00:50
Witajcie. Parę dni temu pisałem tutaj, że jeśli do 31 grudnia nie nastąpi zadna zmiana, będę prosił o kontakt do kogoś komu mogę przestawić plan naprawczy odnosnie funkcjonowania klubu. Trochę zostalem olany. Proszę o kontakt kogomolwiek kto jest w stanie załatwić namiar do ludzi decyzyjnych obecnie w klubie.
Kontakt: liverpolczyk@protonmail.com
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 02.01.2019, 00:55
wyar napisał(a):Wyświetl post
Co bylo ? Wyplaty ? Zartujesz ? To co mowili wczesniej Maczynski,Carlitos,Ramirez itd.,itp. ? To byly klamstwa ?
Z tego co wiadomo na dzisiaj to tylko Carlitosowi Wisła coś wisi. Reszta była spłacona,inaczej nie otrzymano by licencji na grę w Ekstraklasie i europejskich pucharach, Mówił o tym Boniek w kilku wywiadach.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2019, 01:07
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiadomo na dzisiaj to tylko Carlitosowi Wisła coś wisi. Reszta była spłacona,inaczej nie otrzymano by licencji na grę w Ekstraklasie i europejskich pucharach, Mówił o tym Boniek w kilku wywiadach.
Owszem, w końcu zostało to spłacone ale z opóźnieniem. Cały zaciąg hiszpański potrafił nawet strajkowac na wiosne jak nie dostawali kasę przed dłuższy czas.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
rafalp_r22
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 02.01.2019, 01:07
1.) To, że licencyjny był spłacony, to nie znaczy że dług się pomniejszał
2.) Licencja jest przyznawana na podstawie spłaconych zobowiązań na dzień 31 grudnia
3.) Wisła jakoś od kwietnia 2017 do momentu jak wpłaciła miastu 1mln z transferu Carlitosa, nie zapłaciła miastu złotówki za wynajem stadionu...
4.) Owszem, Wisła ma zobowiązania do był zawodników, i to nawet jeszcze sporo Sarkiemu wisi. Natomiast w procesie licencyjnym ma znaczenie, czy zawodnik podpisze papier że jest ugoda i jest jakiś plan ratalny - wtedy pzpn na coś takiego przystaje
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.01.2019, 01:09
płacone było tak żeby tylko nie mieli podstaw do rozwiązania kontraktów, a nawet i z tym się trochę spóźniali
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 02.01.2019, 01:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując z mojej strony. Klimat Krakowa jaki jest każdy wie. Bez bojówki byłoby ciężko... WSH robiło dobrą robotę od strony chuliganki. I za to im szacunek ale popełnili w zasadzie 2 błędy. Po pierwsze za bardzo poszli w stronę sracovii, za dużo się zrobiło dopingu anty, myślenia anty na Wiśle, za dużo krzywych akcji w swoim gronie. Chcieli być źli, ok, ale to za bardzo się rozprzestrzeniło. Przez to doprowadzili do upadku kibicowskiego Wisły, do rozbicia naszej rodziny wiślackiej. Już od 10 lat ten proces trwał tak na dobre.

A drugi błąd jest jeszcze większy, myśleli, ze sa panami świata porywając się na zarządzie TS czy Wisłą S.A. Może bandytami są zajebistymi ale na pewno nie biznesmenami. Także to wejście na salony im nie wyszło i zjebali wiele. A to pokazuje, że jak się czegoś nie potrafi to lepiej się nie pchać na stanowiska i nie udawać, że się lepiej zrobi niż specjaliści.

W 10 lat rozjebali ten klub doszczętnie. Ale jak ktoś jest z wykształcenia patusem to co tu ma dziwić? Oni bazują na agresji, kulcie siły, rudnych biznesach to gdzie tu jakies legalne biznesy, zarządzanie klubem i chęć porozumienia, która niewątpliwie jest potrzebna w takich interesach jak zarządzanie czymś? Tacy ludzie sobie moga dzialac na czarnym rynku gdzie obowiązuje prawo dżungli a nie legalnie.

Gdyby zajęli się tylko chuliganką to by było zajebiście. No ale zachciało się kasy, biznesów wielkich, zachciało się rządzić niepodzielnie, pod każdym aspektem na trybunach no to wyszło jak wyszło.
Tak się kończy przygoda z biznesem ludzi bez honoru, którzy już 3 lata temu, rozjebując TKWM a robiąc układy z naszymi kosami czyli Ruchem i Widzewem, pokazali na co ich stać. Zero wartości, zero moralności, zero zasad. Także dziwne by było żeby mieli jakies skrupuły w rządzeniu klubem.
I ten 2016 lat to dla mnie taki przełom, który uświadomił mi, ze lepiej już nie będzie. Ale nie tylko mi bo to był największy gwóźdź do trumny Wisły i wielu ludzi wtedy przejrzało na oczy. Aczkolwiek, że za 3 lata doprowadzą do upadku klubu to chyba nikt się nie spodziewał.
Dobra dobra a teraz troche prawdy bez nawijania makaronu na uszy.

WSH zrobili jeden podstawowy bląd. Hajs przesłonił im zrdrowy rozsądek i założył klapki na oczy. Ekipa strasznie niehonorowa dbajaca tylko o to zeby sie hajs zgadzal. Ludzie znaja różne krzywe akcje z ich udzialem i to nie tylko lanie swoich w Hucie na Pradniku z Wieliczki czy tolerowanie frajerów w swojej bandzie. Akcji takich mieli mnóstwo co sie przełożyło na to, że dzis ruch kibicowski na Wisle wyglada jak wygląda. Nie bede wyglaszal górnolotnych tez ale tak rozbiebali wiślackie środowisko, że śmiem twierdzić gdyby nie oni to zydzi by juz dawno nie istnieli w tym miescie. Zamiast lac zydów, to lali swoich bo im przeszkadzali w biznesie. Tylko to sie dla nich liczy liczy. Reszta dla nich to nieistotny dodatek. To zwykła banda zaślepionych hajsem parów bez honoru, nadodatek szkodzącym Wisle a bez noży i maczet są nikim, bo na ręce nie istnieją.
Ostatnio edytowane przez regan : 02.01.2019 o godz. 01:13.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 02.01.2019, 02:06
Najgorsze w tym cyrku są słowa wypowiedziane chyba w sobotę przez emerytowanego siwego aktora porno z czechosłowacką fryzurą.

"Są klauzule, o których nikt nie wie"

Obawiam się, że to dopiero początek cyrku gangu Olsena, i te wszystkie stwierdzenia, że co nam szkodzi, najwyżej 4 liga i tak były nieprawdziwe i czarna wizja w.......u na pastwisku w Giebułtowie za pół roku, stanie się nie czarnym scenariuszem a marzeniem.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 02.01.2019, 02:21
regan napisał(a):Wyświetl post
tolerowanie frajerów w swojej bandzie.

Tutaj już przesadzasz i brzmisz jak pejsioki w gazecie krakowskiej... Podaj przykład jakichś frajerów na ktorych papier był nie pogonionych, co biegają na Wiśle albo biegali przy wiedzy góry... Daj spokój chłopie...

Co do reszty, to taki mamy klimat, kibolka nastawiona na interesy, w wiekszosci miast masz od tego grupy przestępcze nie związane ze stadionem, a kibolka to są chlopcy na posyłki conajwyżej, w Krakowie kibice tym zarządzaja i się tym zajmuja i to sa skutki.
Ostatnio edytowane przez Rience : 02.01.2019 o godz. 02:25.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 02.01.2019, 03:39
To nawet dosyć zabawne gdy się czyta, że frakcja M kłóci się z frakcją Z, ale ogólnie to jedni z nich to pozytywne postaci i chcieli dobrze.

Zacznijmy może od tego, że pana M. to nie powinno być w okolicach Wisły od 1998. I jak sobie niektórzy przyswoją tę prawdę będzie im łatwiej spojrzeć na to wszystko z właściwej perspektywy.

I przy okazji: skąd się wam wszystkim wzięło przekonanie, że wystartujemy od IV ligii? Bo ktoś coś w gazecie powiedział?
Odpowiedz cytując
eloelo
Member

Od: 04.2013

Stary 02.01.2019, 05:14
Łukasz1892 napisał(a):Wyświetl post
Witajcie. Parę dni temu pisałem tutaj, że jeśli do 31 grudnia nie nastąpi zadna zmiana, będę prosił o kontakt do kogoś komu mogę przestawić plan naprawczy odnosnie funkcjonowania klubu. Trochę zostalem olany. Proszę o kontakt kogomolwiek kto jest w stanie załatwić namiar do ludzi decyzyjnych obecnie w klubie.
Kontakt: liverpolczyk@protonmail.com
Zapisać się do którejś z sekcji, wprowadzić większą ilość delegatów niż mają wszyscy inni, wejść do władz TS, zrobić porządki/wałki po swojemu. Jeszcze nie wszystko zostało rozkradzione - może zdążymy sprzedać grunty przy stadionie . Zmienimy statut TS'u i przejmiemy go dla siebie na własność na zawsze .

Wybaczcie za czarny humor, ale ja już potrafię się tylko śmiać z tego...
Ostatnio edytowane przez eloelo : 02.01.2019 o godz. 05:28.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 02.01.2019, 06:00
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To nawet dosyć zabawne gdy się czyta, że frakcja M kłóci się z frakcją Z, ale ogólnie to jedni z nich to pozytywne postaci i chcieli dobrze.

Zacznijmy może od tego, że pana M. to nie powinno być w okolicach Wisły od 1998. I jak sobie niektórzy przyswoją tę prawdę będzie im łatwiej spojrzeć na to wszystko z właściwej perspektywy.

I przy okazji: skąd się wam wszystkim wzięło przekonanie, że wystartujemy od IV ligii? Bo ktoś coś w gazecie powiedział?
Zasłużone kluby mogą startować od 4 ligi, nie muszą od najniższej klasy rozgrywkowej.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Stasik
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 02.01.2019, 07:31
jeśli rezerwy hutnika startują od A klasy, a Garbarni od okręgówki to nie widzę najmniejszych powodów do obaw że Wisła zacznie od B...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.01.2019, 07:38
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam Jadczaka na weszło to powiem tak. Powinniśmy go po nogach całować. To się w głowie nie mieści. Jest szansa na odzyskanie i uratowanie klubu który został zgnojony. Człowiek który kiedyś rzucił nożem podczas największych sukcesów okazał się tym który doprowadzi klub do rozpadu. Jemu się należy oprawa " DZIĘKUJEMY ZA ZNISZCZENIE" Nikt normalny tego nie kupi. Ja już chcę IV ligi
Jedna sprawa to fakt że Jadczak rozpoczął dyskusje w mediach na ten temat, ale druga to fakt że ten człowiek po ludzku nienawidzi Wisły i cieszy się z jej upadku.
Jak inaczej wytłumaczyć "chwalenie " się ilu ma.zablokowanych kibiców Wisły (rzucił ilością ponad 1000 osób ) i ma z tego ewidentna satysfakcję.
Poza tym to dziennikarz który z niczego innego nie zasłynął i gdyby nie ten materiał o Wiśle to nikt by w dziennikarstwie na niego uwagi nie zwrócił .
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 02.01.2019, 07:43
Jak oszustom udało się nabrać tak wielką rzesze ludzi począwszy od niektórych dziennikarzy, poprzez niestety (!) sztab drużyny + "stara gwardie", kończąc na "prominentnych" twitterowych informatorach?

Jak udało im sie nabrać też w pewnym momencie także mnie? (w tym miejscu przepraszam np. @czaro, którego na privie wprowadziłem nieświadomie w błąd).
To proste. Wmówili tym ludziom, że to wszystko musi być poufne i okryte mgiełką tajemnicy. Że to wszystko to jest wielka sprawa i ogromna szansa.

"City Football Group, chińczycy, ogromne akademie, Książe z Kambodży. Brzmi nieprawdopodobnie? Wiem - ale to prawda, tylko proszę nie mów nikomu!"
Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: "Wszyscy wiemy kto rządzi w Towarzystwie Sportowym!". "Jeśli oni sie dowiedzą to cały plan weźmie w łeb!".

Dzięki tej poufności oraz farmazonach rozpowiadanych pocztą pantoflową udało im się uzyskać efekt w którym do pewnego momentu właściwie nikt nie potrafił ich prześwietlić.

Jak już kilka rzeczy wyciekło i ktoś zwątpił widząc ślady w internecie jakie zostawia po sobie Hartling czy Ly Vanna, można było powiedzieć "Przecież to słupy! Wszyscy w okół twierdzą, że będzie dobrze. Nie możliwe by każdy sie mylił. (w rzeczywistości wszyscy wiedzieli dokładnie to samo i nakręcali się wzajemnie). Tam za kotarą ukrywa sie prawdziwy i bardzo bogaty inwestor. Ale wiesz ani słowa nikomu bo nie daj Boże dowiedza się oni i wszystko popsują!". "Niedługo Wisła bedze miała nowego prezesa z absolutnego topu!". "Będzie też duży i potężny sponsor strategiczny".

W to wszystko wpasowywał się Pietrowski, który praktycznie w każdym wywiadzie podkreślał:

"Już niedługo będzie wszystko jasne!". "Narazie nie moge powiedzieć, ale już za chwilkę już a momencik każdy sie wszystkiego dowie!". itd itp.

Na pewnym poziomie sam uwierzyłem w taką narrację i nawet zacząłem się zastanawiać czy reportaż Jadczaka nie był przgotowaniem gruntów pod tą akcję. Tzn. "wszystko śmierdzi farmazonem ale może faktycznie tak musi być gdyż trzeba wyrwać Wisłę z łap 'tego złego' TSu".

Panowie @Dobcio i @Filipski tez spełnili w tym swoją rolę, nie wiem na ile świadomie na ile nieświadomie.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 02.01.2019, 07:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jedna sprawa to fakt że Jadczak rozpoczął dyskusje w mediach na ten temat, ale druga to fakt że ten człowiek po ludzku nienawidzi Wisły i cieszy się z jej upadku.
Jak inaczej wytłumaczyć "chwalenie " się ilu ma.zablokowanych kibiców Wisły (rzucił ilością ponad 1000 osób ) i ma z tego ewidentna satysfakcję.
Poza tym to dziennikarz który z niczego innego nie zasłynął i gdyby nie ten materiał o Wiśle to nikt by w dziennikarstwie na niego uwagi nie zwrócił .
Nie żebym bronił Jadczaka ale pisanie o nim że to nieznany dziennikarz i nie zasłynął z niczego to podobna propaganda którą on czasem uprawia i się go o to ludzie czepiają. Gość otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę w świecie mediów Polskich-Grand Press za reportaż i inne, był producentem w TVN Turbo.
Może czasem sprawdzić coś a nie jak nasi wspaniali dziennikarze pisać farmazony.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2019, 08:14
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym bronił Jadczaka ale pisanie o nim że to nieznany dziennikarz i nie zasłynął z niczego to podobna propaganda którą on czasem uprawia i się go o to ludzie czepiają. Gość otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę w świecie mediów Polskich-Grand Press za reportaż i inne, był producentem w TVN Turbo.
Może czasem sprawdzić coś a nie jak nasi wspaniali dziennikarze pisać farmazony.
Oczywiście, że nieznany dziennikarz. Znany się zrobił jak zaczął pisać o Wiśle. Wcześniej był pionkiem.
W sumie obecnie też nie jest jakimś bardzo znanym dziennikarzem. Jest jednym z wielu. Z dość wywalonym ego.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 02.01.2019, 08:24
Przy Meresińskim rolę pożytecznego idioty grał tylko Citko, a na Twitterze błaznował słynny janex. Teraz wszystko to było zwielokrotnione. Citką był Baszczyński, Kosowski, Majchrowski, cały nasz sztab, w pewnym sensie nawet Kuba, a na tt mieliśmy cały wysyp niezwykle dobrze poinformowanych informatorów, których teraz nawet nie chce mi się wymieniać
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 02.01.2019, 08:31
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nieznany dziennikarz. Znany się zrobił jak zaczął pisać o Wiśle. Wcześniej był pionkiem.
W sumie obecnie też nie jest jakimś bardzo znanym dziennikarzem. Jest jednym z wielu. Z dość wywalonym ego.
Tak nie znany, że każdy go kojarzy od 2008 roku z reportażem o szwedzkim gównie. I wtedy było o nim głośno. Zresztą co ja wam będę tłumaczył jakiegoś dziennikarza, jak dla was on jest większym problemem niż to co się dzieje w klubie. Lepiej było milczeć i nic nie pisać bo teraz wyjdę na obrońcę Szymusia. Temat lepiej zakończyć.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.01.2019, 08:33
a jak tam pozwy klubowe przeciwko Jadczakowi?
Rience - a co powiesz o panu A a Jaworzna? a propos wpisu o frajerach nie pogonionych na ktorych były papiry?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.01.2019, 08:34
Jeśli to wszystko była ustawiona "szopka" ... to pytanie brzmi :
"po co ? ".
dwie poniższe odpowiedzi uważam za słabe:
- zrobimy sobie PR; nie ważne jak o nas piszą byle pisano
- inwestorom nie chodziło o Wisłę ale o tereny TS-u ....
więc ... ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 02.01.2019, 08:39
Ciekaw jestem czy osoby reprezentujące TS przy podpisywanej umowie z kambodżańskim przekrętem działały świadomie czy po prostu są debilami, bo jak się domyślam przy tak "dużym" przejęciu nie tylko Sarapata i Gołda musieli zaakceptować warunki i złożyć podpisy.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 02.01.2019 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 02.01.2019, 08:39
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to wszystko była ustawiona "szopka" ... to pytanie brzmi :
"po co ? ".
dwie poniższe odpowiedzi uważam za słabe:
- zrobimy sobie PR; nie ważne jak o nas piszą byle pisano
- inwestorom nie chodziło o Wisłę ale o tereny TS-u ....
więc ... ?
To były słupy Miśka. Nie wystarczał mu wpływ na TS, chciał pełnie władzy. Zrobił się szum i trzeba było się wycofać. Kropka.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.01.2019, 08:42
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem czy osoby reprezentujące TS przy podpisywanej umowie z kambodżańskim przekrętem działały świadomie czy są po prostu debilami, bo jak się domyślam przy tak "dużym" przejęciu nie tylko Sarapata i Gołda musieli zaakceptować i złożyć podpisy.
wątpie.
Opinii, szczególnie pani, to nie miała za dobre, ale jakby była debilem to by jej nikt nie wziął.
Ale co tam, zaraz uslyszysz ze to teorie spiskowe, liczą sie fakty itd, i to wszystko wina miasta
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 02.01.2019, 08:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wątpie.
Opinii, szczególnie pani, to nie miała za dobre, ale jakby była debilem to by jej nikt nie wziął.
Ale co tam, zaraz uslyszysz ze to teorie spiskowe, liczą sie fakty itd, i to wszystko wina miasta
Wina miasta i dziennikarzy. Szczególnie ten nienawidzący Wisłę Jadczak. Przecież chwalił sie, ze zablokował 1000 kibiców Wisły. To musi nienawidzieć. Nieważne, że ci zablokowani to w wiekszości no-name plujący na niego i wyzywajacy go od cweli i frajerów. Nie miał prawa ich blokowac.
Bo w klubie zostali już tylko sami uczciwi miłujacy Wisełkę. Gangsterów przecież już dawno posadzili.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów