The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.01.2019, 22:02
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Po 1. Zbycie akcji spółki akcyjnej winno zawierać umowę oraz warunki jej sprzedaży.

2. Warunki nie zostały spełnione
Mam rozumieć, że znasz biegle prawniczy j. angielski, poniewaź tylko w tym języku ją sporządzono i jesteś nam w stanie wytłumaczyć jakie warunki sprzedaży zawiera cała umowa?

Nie zdziwilbym się gdyby umowa była przygotowana tylko przez drugą stronę, a nasze matołki do końca nie wiedziały co podpisują i teraz sami nie wiedzą co robić, stąd decyzja dopiero o konferencji w piątek, a nie wcześniej.
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.01.2019 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.01.2019, 22:04
monkey napisał(a):Wyświetl post
Dopóki sąd nie zmieni wpisu do KRS to właścicielem jest S.A .
Naprawdę chcesz mieć na sumieniu całe rzesze studentów, którzy temu zawierzą? Pomyśl, że ci prawnicy potem mogą obsługiwać Wisłę
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

Stary 01.01.2019, 22:24
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwilbym się gdyby umowa była przygotowana tylko przez drugą stronę, a nasze matołki do końca nie wiedziały co podpisują.
Ponoc nawet nie wylegitymowali Wanny, żeby sprawdzić czy to aby na pewno on, tak ze ten...

Jednak nie bardzo wiem, dlaczego oszusci z TS tak naiwnie mieliby uwierzyć w dobre intencje szemranych typow. Moim zdaniem raczej dobrze wiedzieli na co sie pisza i albo obie strony chcialy oszukać sie wzajemnie, albo po prostu to mial byc mocno przekręcony deal.
Odpowiedz cytując
Kryst
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 01.01.2019, 22:26
Nie ma co spekulować skoro nie wiadomo jak wygląda umowa. Skoro nikt nie zna treści umowy, to nie da się odpowiedzieć na większość pytań. Co gorsza, patrząc na słynne oświadczenia, 4 stycznia nic się nie wyjaśni i dalej będzie gówno wiadomo. Pytanie czy w ogóle ktoś w Wiśle ma w tej chwili dostęp do umowy i na jej podstawie może zasięgnąć opinii ogarnietego prawnika, czy nawet tego nie ma, bo umowa wyparowała razem z Marzeną i wesołą trójką komediantów.
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Stary 01.01.2019, 22:28
Pytanie do Filipskiego.
Jesteś blisko gangu olsena, przynajmniej tak wynika z twoich wypowiedzi, dlatego mam pytanie do Ciebie. Jaki jest sens tej akcji Przecież w Wiśle SA nie ma już co ukraść bo to co można było ukrość to zrobiła to bardzo skutecznie gruba Berta o świńskich oczkach. Dlatego po co? Nawet jak są błędy w tej dziwnej umowie to co liczą na to że ktoś wykupi te akcje od nich? Przecież nie ma na to nawet czasu. Za chwilę piłkarzy nie będzie, licencji też nie będzie to po .... kupować klub w 1 lidze z takimi długa i? A swoją drogą to ciekawe jest że gruba szamtrapa jeszcze nie siędzi w pierdlu razem z tym niedorozwiniętym umysłowo. Co wice prezesa udawał.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 01.01.2019, 22:29
Jak czytam Jadczaka na weszło to powiem tak. Powinniśmy go po nogach całować. To się w głowie nie mieści. Jest szansa na odzyskanie i uratowanie klubu który został zgnojony. Człowiek który kiedyś rzucił nożem podczas największych sukcesów okazał się tym który doprowadzi klub do rozpadu. Jemu się należy oprawa " DZIĘKUJEMY ZA ZNISZCZENIE" Nikt normalny tego nie kupi. Ja już chcę IV ligi
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.01.2019, 22:32
Jezeli ten tragment umowy ujawniony przez Jadczaka jest prawdziwy to zawiera blad gramatyczny.

Mowie to dlatego ze nie wiem czy ktos to czytal i analizowal itd..
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 01.01.2019, 22:37
heoij napisał(a):Wyświetl post
Mam rozumieć, że znasz biegle prawniczy j. angielski, poniewaź tylko w tym języku ją sporządzono i jesteś nam w stanie wytłumaczyć jakie warunki sprzedaży zawiera cała umowa?

Nie zdziwilbym się gdyby umowa była przygotowana tylko przez drugą stronę, a nasze matołki do końca nie wiedziały co podpisują i teraz sami nie wiedzą co robić, stąd decyzja dopiero o konferencji w piątek, a nie wcześniej.
Racja, całej umowy nie widzieliśmy

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 01.01.2019, 22:44
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam Jadczaka na weszło to powiem tak. Powinniśmy go po nogach całować. To się w głowie nie mieści. Jest szansa na odzyskanie i uratowanie klubu który został zgnojony. Człowiek który kiedyś rzucił nożem podczas największych sukcesów okazał się tym który doprowadzi klub do rozpadu. Jemu się należy oprawa " DZIĘKUJEMY ZA ZNISZCZENIE" Nikt normalny tego nie kupi. Ja już chcę IV ligi
Nie on doprowadził to po pierwsze, a po drugie to póki co wisi inna flaga bardziej odpowiednia dla niego w sercu sektora C . Ale fajnie że łykasz wysrywy jadczaka jak pelikan, nie twierdze że nie ma tam prawdy w jego tekście i faktów, ale proszę Was, artykulik bardzo sprawnie zmanipulowany i doprawiony osobistymi odczuciami i nięchęcią do Wisły przez Szymonka..
Ostatnio edytowane przez Rience : 01.01.2019 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Stary 01.01.2019, 22:44
A co do tego jabczak którym tak niektórzy się podniecają co to on nie zrobił. Jabczak to taki menel dziennikarstwa jak stanowski, wie tyle na ile mu pozwalają stąd ten dostęp do Umowy. Nie zdziwię się jak ten przekręt ma drugie dno ale dla takiego jabczak to już zbyt skomplikowane. Ludzie nie dajcie robić z siebie kretynów. Tym całym łajnem powinien zająć się prokurator. A co do przyszłości Wisły jeśli upadnie to 4 liga jej już nieodrodzi. Teraz jest czas wyrwać klub z rąk przestępców 4 liga niczego nie oczyścić.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.01.2019, 22:52
Podsumowując...

1. Umowa 29 XII z powodu braku przekazania potwierdzenia przelewu stała się nieważna.
2. Akcje są znów własnością TSu (nie mają postaci fizycznej więc nie mogły zostać wywiezione etc), ale nie wiemy czy mając kontrolę nad SA od 22 do 29 panowie "inwestorzy" nie wykręcili za ich pomocą jakiegoś numeru - kredyt etc.
3. W umowie były zapisy obligujące TS co najmniej do przekazania "wszystkich danych koniecznych do przelewu" i zapewne też inne.
4. TS konsultuje się z prawnikami, nie wydaje oświadczenia, że SA jest znów TSu, gra na czas...
5. To niestety (albo stety) prowadzi do konkluzji, że "inwestorzy" maja na TS jakiegoś haka, np Marzena nie wywiązała się częściowo ze swoich zobowiązań. I inwestorzy mogą iść z TSem do sądu, procesować się o to, że zwyczajnie nie mogli spełnić warunków umowy bo np. (mój domysł) nie mieli wszystkich numerów kont.
6a. Wariant Filpskiego czyli inwestorzy wymuszają coś na TSie, spłacają zawodników, zyjemy choć z Pietrowskim u steru ...
6b. TS w piątek ogłasza, że akcje są ich, Szwed idzie do sądu - jesteśmy w d... nikt klubu bez jasnej sytuacji własnościowej nie kupi, upadamy.
6c. TS w piątek ogłasza, że akcje są ich, Szwed nie idzie do sądu bo okazuje się, że np Marzena jednak nie zjeba.a obowiązków sprzedającego i Szwed może nam skoczyć. Ale tu raczej też musiałby się stać cud, żeby znaleźć inwestora i żeby taki Arsenic etc nie rozwiazał kontraktu. Jak rozwiąże to jest upadłość i 4 liga.

Nieciekawie ...
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 01.01.2019, 22:54
Rience napisał(a):Wyświetl post
Nie on doprowadził to po pierwsze, a po drugie to póki co wisi inna flaga bardziej odpowiednia dla niego w sercu sektora C . Ale fajnie że łykasz wysrywy jadczaka jak pelikan, nie twierdze że nie ma tam prawdy w jego tekście i faktów, ale proszę Was, artykulik bardzo sprawnie zmanipulowany i doprawiony osobistymi odczuciami i nięchęcią do Wisły przez Szymonka..
a ty dalej broń przestępców
Odpowiedz cytując
preseant
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 01.01.2019, 22:56
Pogódźcie się wreszcie z faktem, że to Jadczak miał i ma rację. I nie jest tak, że gość nienawidzi Wisły. Gość nienawidzi patoli i gangsterów, którzy sterują tym klubelm. Wyłożył wszystko jak na tacy, niestety skleja się to w całość i nie ma czego zbierać. Stwierdzam to z najgłębszym smutkiem. Nokaut. Deal with it.
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 01.01.2019, 22:58
Co słychać u Sarapaty? Wiadomo czy jest w kontakcie z klubem? A może już dawno na emigracji
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.01.2019, 23:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Proszę zaprzestań wycierać sobie gęby moja osobą i przez wyrwane z kontekstu cytaty znów budować swój wizerunek niewiadomo jakiego eksperta i mesjasza, który w bardzo subtelny sposób próbuje oczyścić swą nędzną działalność ( lub jej brak) w środowisku Wisła czy też na tym forum w następujący sposób:

Zabolalo Socjo,co ? Ze sie glupoty wypisywalo totalne,zabolalo ? Mialo bolec,bo glupota zawsze boli,niestety. Podkreslasz zabawne rzeczy w swoim poscie,a w moim praktycznie nie masz czego

Juz to tutaj pisalem - nikt nie moze miec pretensji do kibicow (do ciebie,do mnie,do kogokolwiek),ze ktos ich oszukiwal. Przynajmniej przez jakas chwile.

Ale nie tu lezy problem,jak zwykle udajesz,ze masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem,a moze masz je w ogole ? Tak mi sie wydaje od pierwszych wymian uprzejmosci z Toba

Oczywiscie,ze pisalem o podjeciu przez Sarapaty ryzykownej gry,ale chodzilo o trasnfer Carlitosa,Moj Ty Intelekcie z Soci(j)os.

Natomiast Twoje zdania Cie kompromituja,Misiu. I odnosza sie do tego,z jakim lekcewazeniem i pogarda traktujesz innych (jak ja czy Stanowski)ktorzy mimo braku danych,cos tam napisza zgodnie z rozsadkiem. Tyle w temacie,Geniuszu z Soci(j)os.

Jest KOLOSALNA roznica,kiedy ktos pisze,ze ktos ma kredyt zaufania,lub popiera jakas osobe co do konkretnej sprawy - a kiedy inna osoba pisze,ze "nie pisz bzdur jak Stanowski, ze w dlugim terminie mial razje z Wisla".

Jest TOTALNA roznica,kiedy ktos nie popiera zbiorek pieniedzy,bo ma wrazenie,ze pieniadze sa zle wydawane (bez wiedzy o przekretach) - a z kims,kto obrzuca go inwektywami i pisze,ze to nie czas i nie miejsce na zakompleksiona krytyke bazujaca na strzepach informacji wyplywajacych z klubu"

Czyl pozwol nam to zrozumiec - i zawsze podkreslajac,ze dochodza Cie strzepki informacji rzucasz sie na pomoc naszemu klubowi,ktory ja,ze strzepkow informacji,krytykuje za rzozrzutnosc ? I wiesz,ze nawalili,ale krytyke jeszcze wtedy nazywasz "pluciem" ? Bo napisalem,ze Sarapata realizuje jaki plan,ale nawet nie wiesz,o czym pisalem,bo tego nie zrozumiales i nie chcialo Ci sie przeczytac innych postow ?

I sie tym szczycisz ?

Chlopie,miejze litosc,bo jutro musze przejechac troche kilometrow z rana na narty i naprawde rozbawiasz mnie do lez. To zaden atak na Ciebie - to pokaz bzdur,jakie wypisujesz,a pozniej zalosnie ich bronisz.

Najbardziej zabawne sa teksty typu "piszesz banaly,nie piszesz konkretow tylko frazesy,ogolniki".

Chlopcze (z rozumu masz z 15 lat) - problem w tym,ze te frazesy i ogolniki dla Ciebie to dalej substancja nie do zrozumienia. To wlasnie przez takich jak Ty z cyklu "wicie rozumicie,pitolicie,partia z nami,a kto nie znami,ten przeciwko nam", to ten klub jest gdzie jest. Bo gdzie byly przekrety to byly przekrety,a gdzie krotkowzrocznosc i niekompetencja (co cytuje w innym miejscu tego forum) to jako jeden z pierwszych punktowalem to bezlitosnie.

Zabawne jest to,ze w jednym miejscu przyznajesz sie do "strzepkow wiedzy" i oskarzasz innych o budowanie "frazesow" i zarazem na tej podstawie chcesz konkretow ? Chlopcze,popros kogos starszego lub madrzejszego,to Ci wytlumaczy,co to jest logika. Wtedy mozemy sie umowic na jakies potyczki,do tego czasu moge zostac nosaczem (coz za wysublimowana obraza) czy czym tam innym mnie nazwiesz. Ale jak nie pokazesz jakich badan IQ,ze masz chociaz 1 punkt powyzej 80 - to ignor.

Pokazanie Twoich wymiocin umsylowych jest pokazem dla innych na forum - niczym wiecej. Ze cala idea Soci(j)os z takimi jak Ty zaprowadzi w to samo miejsce albo bedzie jeszcze gorzej. Skoro walisz powiedzonkami,to najlepiej moj stosunek do Soci(j)os z takimi jak Ty : "Lepiej z madrym zgubic,niz z glupim znalezc"

I na koniec : Przeciez wiadomo,dlaczego mnie hejtowales przy najblizszej nadazajacej sie okazji. pamietasz nasze pierwsze spotkanie na forum ? Odswieze ci pamiec,bo warto. Wynika tu z tego,ze nawet ze strzepkow tego,co widziales i oczym wiesz,nie potrafiles wyciagnac wlasciwych wnioskow. No,Bozia Ci w rozumie nie wynagrodzila,fakt.

Taka mialem bodaj pierwsza wymiana uprzejmosci z Socjopata Lucjuszem (pozniej,uwierzcie,nie darowal mi nigdzie )

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Meczyk oglądałem w knajpie, więc nawet nie wiedziałem za co karny i jak gramy, ale dzisiaj powtóreczka..

Bałem się, ze gimbusiarnia będzie się jarać Imazem, na szczęście nie przysłoniła wam oczu ta bramka. Masa strat, 2 setki zawalone. Imaz to taka słabsza wersja Boguskiego na daną chwilę.

s1mone grubo poniosło i odleciał totalnie z tym Meliksonem... Chłopcze... nie było lepszego gościa niż on w tej lidze... więc o czym ty piszesz? Poza tym inna pozycja inny typ zawodnika, porównanie masakrycznie bezsensowne.

Natomiast dobrze piszesz o Arsenicu - to prawda, że jest dużo lepszym obrońcą nić Cywka... Aż strach pomyśleć co Kosecki zrobiłby z nim wczoraj,,, to byłaby masakra, Cywka notorycznie wkręcany w ziemie przy prymitywnych zamachach... Na sztukę, na pozoranta jest ok, ale coś więcej niestety nie... Liczę na Arsenica.

Na co Lucjopacie odpowiedzialem :

wyar napisał(a):Wyświetl post
No. Jak ogladales w knajpie to musiales widziec wiecej niz 2 setki Imaza,ale moze pomylilo Ci sie z tym co na stole.

I rzeczywiscie,taktycznie zagral fatalnie,shodzac do srodka i kreujac 2 100%-owe okazje,w tym spudlowana po znakomitym ruchu osmieszajacym Tarasovsa i bedac o wlos od 3... A jak wiadomo Carlitos wykorzystal wszystkie setki w meczu... Zwlaszcza ta,do ktorej doszedl w 20 min.,po fatalnym(bo celnym...) podaniu...Imaza. Ach,wait,ten sam beznadziejny Imaz po dwojkowej akcji z Sadlokiem wykreowali kolejna setke dla Carlitosa po dosrodkowaniu z lewej strony boiska,no ale wiadomo,Imaz to beznadzieja i nie zrobil po prostu nic w tym meczu... Czekaj,a tuz przed odgwizdaniem karnego to znowu Imaz dochodzi do pozycji strzeleckiej,pudlujac przy tym,ale kreujac kolejna okazje dla Wisly. To widac z samego skrotu,takze tak... Masz racje,Imaz to slabsza wersja Boguskiego...

Co ten slepy idiota Ramirez widzial posylajac goscia,ktory byl zaangazowany przy prawie kazdej groznej sytuacji,a jego dublowanie (czy raczej triplowanie,bo robil to razem z Pawlem) pozycji napastnika prowadzilo do zamieszania w Slasku takiego,ze obrona co i rusz gubila krycie ? Nie,taktyka Ramireza to wysylanie pseudopilkarzy gorszych od naszych na boiska,ktorzy osmielaja sie realizwoac jakies tam zalozenia taktyczne (choc oczywiscie ich nie ma) i lagowanie - to z tego forum juz wiem,dzieki !

Ale moja skromna osobe nazywales zakompleksiencem

Wiesz co ? Nie chce mi sie poswiecac dla Ciebie wiecej czasu,juz poswieconego i tak szkoda juz poswieconego. Tak jak reszcie - ignor.

P.S. Ach,jeszcze jedno. Naprawde trzeba byc szczegolnie zaawansowanym umyslowo,zeby uzywac argumentu,ze ktos nie pisal czegos o Ly Vannie czy przelewie z wyrachowania . Tu koles mnie rozwalil,przyznaje
Jakby szukal jakiegos inteligentnego powiedzenia,to mu podpowiem : "milczenie jest zlotem".
Powód: Sa literowki,ale nie chce mi sie poprawiac :)
Ostatnio edytowane przez wyar : 01.01.2019 o godz. 23:24.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.01.2019, 23:03
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Może skończcie robić wirtualnie *askę J?
To sobie przeczytaj i powiedz mi co TVN robił od 2015?
https://www.onet.pl/?utm_source=spor...31b623&utm_v=2
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.01.2019, 23:06
Jery napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując...

1. Umowa 29 XII z powodu braku przekazania potwierdzenia przelewu stała się nieważna.
2. Akcje są znów własnością TSu (nie mają postaci fizycznej więc nie mogły zostać wywiezione etc), ale nie wiemy czy mając kontrolę nad SA od 22 do 29 panowie "inwestorzy" nie wykręcili za ich pomocą jakiegoś numeru - kredyt etc.
3. W umowie były zapisy obligujące TS co najmniej do przekazania "wszystkich danych koniecznych do przelewu" i zapewne też inne.
4. TS konsultuje się z prawnikami, nie wydaje oświadczenia, że SA jest znów TSu, gra na czas...
5. To niestety (albo stety) prowadzi do konkluzji, że "inwestorzy" maja na TS jakiegoś haka, np Marzena nie wywiązała się częściowo ze swoich zobowiązań. I inwestorzy mogą iść z TSem do sądu, procesować się o to, że zwyczajnie nie mogli spełnić warunków umowy bo np. (mój domysł) nie mieli wszystkich numerów kont.
6a. Wariant Filpskiego czyli inwestorzy wymuszają coś na TSie, spłacają zawodników, zyjemy choć z Pietrowskim u steru ...
6b. TS w piątek ogłasza, że akcje są ich, Szwed idzie do sądu - jesteśmy w d... nikt klubu bez jasnej sytuacji własnościowej nie kupi, upadamy.
6c. TS w piątek ogłasza, że akcje są ich, Szwed nie idzie do sądu bo okazuje się, że np Marzena jednak nie zjeba.a obowiązków sprzedającego i Szwed może nam skoczyć. Ale tu raczej też musiałby się stać cud, żeby znaleźć inwestora i żeby taki Arsenic etc nie rozwiazał kontraktu. Jak rozwiąże to jest upadłość i 4 liga.

Nieciekawie ...
7. Miasto zgłasza wniosek o upadłość z powodu braku zapłaty za stadion, sąd ustanawia syndyka.
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.01.2019, 23:07
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jezeli ten tragment umowy ujawniony przez Jadczaka jest prawdziwy to zawiera blad gramatyczny.

Mowie to dlatego ze nie wiem czy ktos to czytal i analizowal itd..
Ja czytałem. To jest w ogóle napisane jakimś dziwnym angielskim, nie zdziwiłbym się, gdyby to był polski tekst wrzucany fragmentami do google translate.

To akurat nie podważa wiarygodności tego skanu. Błędy językowe zdarzają się w umowach, zwłaszcza umowach pisanych po angielsku przez polskich prawników.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 01.01.2019, 23:07
Jadczaka możemy sobie lubić albo możemy go sobie nie lubić. Niestety tak czy inaczej musimy mu przyznać rację. Smutne to i prawdziwe. Nie wiem co wiedział a gdzie spekulował ale nie ma to najmniejszego znaczenia ponieważ w 90% trafił. Każdy kto był choć odrobinę bliżej klubu wiedział że "się dzieje". Osobiście wiedziałem że jest "grubo" ale nie sądziłem że aż i że tak prymitywnie. Pomijając moralny wymiar ( chociaż akurat w przypadku tego środowiska to chyba za daleko się posunąłem ) to gdzie był rozsądek? Zarzynanie potencjalnej kury znoszącej złote jajka - noż k... mać ! Z drugiej strony doszukiwanie się logiki i umiaru w tak szacownym gronie to chyba spore nadużycie....
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.01.2019, 23:15
wyar napisał(a):Wyświetl post
...
Po tym jak napisałeś, że mam kłopot czytania ze zrozumieniem, a sam wybełkotałeś jakieś dziwaczne wnioski z przytoczonego przykładu Carlitosa również nie chcę tracić więcej czasu, bo dwa cytaty z pięciu Twoich wypowiedzi zaprezentowałem (a jak przyszłość pokazała , nie miały nic wspólnego z tym co obecnie się dzieje).

Możesz snuć różne plany zarządzania i pouczać wszystkich, ale tak jak cytowałem... eunuch i...

Wole angażować się w akcje typu socios (pisanie socjos potwierdza to jakim jesteś zapatrzonym w siebie ignorantem, który liczy się tylko ze sobą) niż siedzieć przed monitorem i klepać g.warte (zweryfikowane obecnie) frazesy o złej strategii w negocjacjach.

Tak, więc patrz biernie, atakuj kiedy będzie wysyp informacji, udawaj dyplomatę, a na końcu manipuluj, przepowiadaj przyszłość typu: Kowalski umrze, jak każdy wie, że na każdego czycha śmierć

Szerokiej drogi!

PS: Z tego usprawiedliwiania się i pokazywania "gwiazd" forum w poprzednich postach wynikało tak jakbym niewiadomo co pisał, niewiadomo jak bronił zarządu mimo, iż pisałem o ich błędach i byłem tego świadomy - ty natomiast tak to sprytnie ubrałeś i zmanipulowałeś, że wyszło na to, iż członkowie socios to bandyci popierający Marzenę i całą świtę wsh...jest zupełnie ODWROTNIE.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.01.2019 o godz. 23:20.

Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Stary 01.01.2019, 23:16
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jadczaka możemy sobie lubić albo możemy go sobie nie lubić. Niestety tak czy inaczej musimy mu przyznać rację. Smutne to i prawdziwe. Nie wiem co wiedział a gdzie spekulował ale nie ma to najmniejszego znaczenia ponieważ w 90% trafił. Każdy kto był choć odrobinę bliżej klubu wiedział że "się dzieje". Osobiście wiedziałem że jest "grubo" ale nie sądziłem że aż i że tak prymitywnie. Pomijając moralny wymiar ( chociaż akurat w przypadku tego środowiska to chyba za daleko się posunąłem ) to gdzie był rozsądek? Zarzynanie potencjalnej kury znoszącej złote jajka - noż k... mać ! Z drugiej strony doszukiwanie się logiki i umiaru w tak szacownym gronie to chyba spore nadużycie....
To mu przyznawaj racje jak chcesz, ja mu tam nic nie przyznam, mogę jedynie przyznać że uważam go za marnego dziennikarzyne który robi kariere i promuje się na Wiśle, a najlepsze jest to że tylko i wyłącznie na Wisłe, daj mi jego jakikolwiek wartościowy artykuł czy materiał nie dotyczący Wisły, nie dasz bo nie ma. Co potwierdza po prostu że to beznadziejny dziennikarz. Swoje wpisy na twitterze to 80 % Wisła, 20 % Polityka. W dodatku personalnie Jadczak Wisły nienawidzi, co nie jest trudne do ogarnięcia po czytaniu jego twittera czy artykułów.

Co do wątków które on porusza w swoich materiałach, to owe wątki w dużej mierze pojawiały już pare lat temu na łamach Dziennika Polskiego. Taki to super dziennikarz he he.

Syndrom sztokholmski, tak to dobre określenie na miłość niektórych kibiców do tego redaktora.
Ostatnio edytowane przez Rience : 01.01.2019 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 01.01.2019, 23:21
Ciekawi mnie ten fragment z tekstu z Weszło:
Cytat:
Ludwik Miętta-Mikołajewicz ponosi też przynajmniej część odpowiedzialności za fiasko rozmów z kolejnymi inwestorami. “Panie Ludwiku zależy nam na poufności, proszę na razie zachować w tajemnicy nasze rozmowy” – powtarzało kilku potencjalnych kupców Wisły. Możecie sobie wyobrazić co mieli w głowach, gdy następnego dnia czytali w mediach o szczegółach swoich ofert…
Ktoś kojarzy takie sytuacje? Nawet jedną, choć w tym fragmencie ewidentnie jest podana liczba mnoga. Ja ni cholery nie jestem w stanie sobie przypomnieć wzmianek o ofertach zakupu Wisły w mediach, poza oczywiście tą od Stecherta, która była farsą, a nie ofertą, ale może mnie pamięć zawodzić. Coś ktoś?

Aha, Panowie Wyar, Lucjusz Wielki i każdy inny, który ma zamiar wypominać komuś posty z czasów, gdy Tyranozaur próbował podrapać się po zadku: NIC NAS TO NIE INTERESUJE, IDŹCIE SIĘ KŁÓCIĆ NA PRIVA. Naprawdę, to nie miejsce i czas na obrzucanie się publicznie błotem.

Dziękuję.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 01.01.2019, 23:25
Rience napisał(a):Wyświetl post
To mu przyznawaj racje jak chcesz, ja mu tam nic nie przyznam, mogę jedynie przyznać że uważam go za marnego dziennikarzyne który robi kariere i promuje się na Wiśle, a i uważam że osobiście jej nienawidzi, co nie raz dał zrozumienia swoimi wpisami na twitterze.

Co do wątków które on porusza w swoich wysrywach czy materiałach, to owe wątki się pojawiały już pare lat temu na łamach Dziennika Polskiego. Taki to super dziennikarz he he.
Nie wiem czy on Wisłę kocha czy nienawidzi i szczerze mam to gdzieś. W zasadzie patrząc na to co z nią ci kochający zrobili to zaczynam się zastanawiać co jest lepsze.
Tak, pisano o tym wcześniej ale jakoś przechodziło to bez echa. Było tak bardziej zabawnie ( "ale mamy ekipę hahaha") niż strasznie a kolejni ludzie ze stadionu odchodzili...
Pokaż mi jeżeli mogę prosić rażące błędy/przekłamania w tym co się właśnie pokazało na weszło.

Dopóki będziemy bronić choćby 5 % patologii która obsiadła Wisłę z każdej strony nie wygrzebiemy się z tego gówna nigdy.

Nie, nie mam żadnego syndromu - Jadczak jako dziennikarz jest mi obojętny a wręcz patrząc przez pryzmat jego związku z TVN jestem mu raczej niechętny. Tym bardziej boli mnie, że właśnie ktoś taki był potrzebny żeby opisać i nagłośnić to bagno. Wolałbym kogoś kto to robi dla dobra Wisły a nie dla swojej sławy. Niestety z takiego a nie innego powodu widocznie musiał to być on. Owszem bardzo zależy mi na Wiśle ale w wieku 42 lat człowiek ma trochę inną hierarchię wartości. Nie zmienia to faktu, że chciałbym pójść na stadion ze swoim 7 letnim synem i nie tłumaczyć mu co to jest PDW i dlaczego w pewnym sensie z tym się identyfikuję skoro tam jestem. Pewnie dlatego mimo, że od 25 lat opuściłem może z 10 meczów domowych na stadion chodzę aktualnie sam....
Ostatnio edytowane przez rafkur : 01.01.2019 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.01.2019, 23:25
Garret napisał(a):Wyświetl post

Aha, Panowie Wyar, Lucjusz Wielki i każdy inny, który ma zamiar wypominać komuś posty z czasów, gdy Tyranozaur próbował podrapać się po zadku: NIC NAS TO NIE INTERESUJE, IDŹCIE SIĘ KŁÓCIĆ NA PRIVA. Naprawdę, to nie miejsce i czas na obrzucanie się publicznie błotem.

Dziękuję.
Nie martw sie,poszedl ignor,i juz mam spokoj od chlopa
You'll never know...
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 01.01.2019, 23:33
Cóż za logika.

Jadczak pisze to samo co piszą inni = zgapia od innych, co to za dziennikarz
Jadczak pisze coś czego inni nie piszą = zmyśla, co to za dziennikarz.

Kurtyna.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.01.2019 o godz. 23:38.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
rafalp_r22
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 01.01.2019, 23:33
Garret napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie ten fragment z tekstu z Weszło:

Ktoś kojarzy takie sytuacje? Nawet jedną, choć w tym fragmencie ewidentnie jest podana liczba mnoga. Ja ni cholery nie jestem w stanie sobie przypomnieć wzmianek o ofertach zakupu Wisły w mediach, poza oczywiście tą od Stecherta, która była farsą, a nie ofertą, ale może mnie pamięć zawodzić. Coś ktoś?

Dziękuję.
Choćby sytuacja z Gricukiem. I na samym początku wypłynęlo jego nazwisko, przez co mylnie nazywano go gołodupcem, a później też była sytuacja ze w ktorjs z gazet dzień po meczu napisano dokładnie o czym na meczu rozmawiali. Zapewne m.in o to chodzi SzJ. Innych sytuacji nie kojarze, ale nie wykluczone ze byly
Odpowiedz cytując
W.I.N.C.H.E.R
Junior Member

Od: 04.2003

Stary 01.01.2019, 23:42
no one napisał(a):Wyświetl post
takie samo jak twierdzenia rience (syn miśka z pierwszego rozboju) że są dobrzy szarksi i źli szarksi (teściowa chyba od zielaka) noż kuwa miejmy jakiś umiar w p-i-e-r-d-o-l-e-n-i-u takich głupot.
Dzięki za ten wpis.

rience idź już stąd, bo nikt tych żałosnych opowiastek o gangsterach o gołębich sercach nie kupuje. Jeśli w środowisku są ludzie którzy byli przeciwni temu co się wyprawiało i nie zareagowali to są tak samo odpowiedzialni jak twój "tatuś misiek"
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Stary 01.01.2019, 23:43
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy on Wisłę kocha czy nienawidzi i szczerze mam to gdzieś. W zasadzie patrząc na to co z nią ci kochający zrobili to zaczynam się zastanawiać co jest lepsze.
Tak, pisano o tym wcześniej ale jakoś przechodziło to bez echa. Było tak bardziej zabawnie "ale mamy ekipę hahaha" niż strasznie a kolejni ludzie ze stadionu odchodzili...
Pokaż mi jeżeli mogę prosić rażące błędy/przekłamania w tym co się właśnie pokazało na weszło.

Dopóki będziemy bronić choćby 5 % patologii która obsiadła Wisłę z każdej strony nie wygrzebiemy się z tego gówna nigdy.
To już nie moja wina jak interpretowali co poniektórzy artykuły dziennika polskiego, może takowa interpretacja brała się stąd że Wisła po prostu dobrze sobie radziła mimo wszystko? Do wiosny tego roku większości raczej też odpowiadało co się dzieje, wypłaty były, zawodnicy grali dobrze mimo tego że chyba była ogólna świadomość kto rządzi na Wiśle, była czy nie? Myśle że była, a jeżeli ktoś powie że nie wiedział, to chyba nie uwierze. Niektórzy zrobili 180 stopni po zatrzymaniach cbsp i potem gdy już było bardzo źle z Wisłą. Co nie zmienia faktu że sam osobiście nie wiedziałem że *CZĘŚĆ* ludzi z ekipy robi grube machlojki z zarządem, i dużą krzywde naszemu ukochanemu klubowi, i dla takich ludzi uważam że nie powinno być miejsca na Wiśle, tylko że ja staram się nie generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka, za co często jestem atakowany że kogoś tam bronie i że mam inną opinię od nich samych, opinie która nie jest bezpodstawna wobec tego co się na Wiśle działo i dzieje.
Ostatnio edytowane przez Rience : 01.01.2019 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 01.01.2019, 23:50

Czyżby to środek transportu dla Piggy przybył do Krakowa? Druga Jagna z Chłopów?
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 01.01.2019, 23:51
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
http://weszlo.com/2019/01/01/doprowa...mona-jadczaka/

Brawo Szymon, tylko prawda nas wyzwoli
Jadczak zapomniał napisać o powiązaniach Miśka i Zielaka z promitentnymi politykami Platformy Obywatelskiej. To za ich rządów WSH przejęło władze na Wiśle,a tajemnicą poliszynela są spotkania z działaczmi PO oraz poglądy liberalne które łączą Sharksów oraz polityków PO. WSH nigdy nie chciało płacić wysokich podatków i najchętniej chcieliby aby były one w Polsce jak najniższe,tak aby nie przenosić interesów zagranicę. Od zawsze sprzeciwiali się socjalizmowi i wyznawali teorie darwinistyczne,tak w sporcie jak i w biznesie. WSH nie chciało żeby z podatków pieniądze szły na przykład na 500+. Smutna prawda,ale to pokazuje jak w Polsce istotną role odgrywają znajomości i konszachty na najwyższych szczeblach.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 01.01.2019 o godz. 23:53.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów