The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2012, 11:00
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html po prostu chce se plakac...
To idź sobie popłacz, ktoś Ci broni?
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 16.06.2012, 11:00
Dajcie na luz. Kto by nie przyszedł to i tak bedzie dla was zle. Sikorski bedzie tylko uzupełnieniem składu. A to że sie nie sprawdził w Polonii nie oznacza ze sie nie sprawdzi w Wisle. Jeż w raz z Sikorskim grali dobrze w Górniku a jak przeszli do Polonii grali bardzo słabo.W Polonii kto by tam poszedł to sie nie sprawdzi. Aviram Baruchyan nawet ten zawodnik zawódł który w Beitar Jerozolima na prawde się dobrze prezentował.

Sikorski ma 24 lata i przed nim jeszcze dużo kopania piłki więć nie skreślajmy tego piłkarza i dajmu mu szanse, niech się wykaże.
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 16.06.2012 o godz. 11:12.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 16.06.2012, 11:28
No to zaczyna się zbierani polskiej hołoty a raczej rusza jej dalszy ciąg...łobodziński, garguła, boguski, brud a teraz Sikorski... zaraz dojdzie do tego że będą grali tak kiepscy gracze że wstydem będzie nazywanie ich Wisłą Kraków....może warto zmienić nazwę by nie psuć tak wspaniałej historii tego KLUBU...
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2012, 11:33
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie na luz. Kto by nie przyszedł to i tak bedzie dla was zle. Sikorski bedzie tylko uzupełnieniem składu. A to że sie nie sprawdził w Polonii nie oznacza ze sie nie sprawdzi w Wisle. Jeż w raz z Sikorskim grali dobrze w Górniku a jak przeszli do Polonii grali bardzo słabo.W Polonii kto by tam poszedł to sie nie sprawdzi. Aviram Baruchyan nawet ten zawodnik zawódł który w Beitar Jerozolima na prawde się dobrze prezentował.

Sikorski ma 24 lata i przed nim jeszcze dużo kopania piłki więć nie skreślajmy tego piłkarza i dajmu mu szanse, niech się wykaże.
Nie skreślamy, ale zakusów na asa to on nie ma.
Polak z drugiej strony a to się liczy w naszej sytuacji.
Niech gra.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Stary 16.06.2012, 11:42
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Nie skreślamy, ale zakusów na asa to on nie ma.
Polak z drugiej strony a to się liczy w naszej sytuacji.
Niech gra.
Daniel Sikora to nie w 100 % Polak ale też Austriak. Debiutował w kadrze Austria U-19
Austria U-20, Austria U-21 (3 mecze 2 bramki) i tam rozegrał pare meczów.

2005/06 Sikorski został kupiony przez Bayern Monachium, gdzie trafił do drużyny rezerw Występował w niej przez kolejne 5 sezonów. W tym czasie rozegrał 135 spotkań ligowych i zdobył 33 bramki.

On w rezerwach strzelił 33 bramki. To nie jest anonimowy piłkarz. Cos na pewno w Bayernie się nauczył.
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 16.06.2012 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Stary 16.06.2012, 12:01
Dajcie spokój, Sikorski? Co o nim można dobrego powiedzieć? Jest waleczny i...hmmm - jest waleczny! Ma zadatki na takiego Korzyma, który 'dobrze się zastawia' i 'gra dobrze tyłem do bramki' a jego bilans to powalające 20 bramek na 150 meczów. Niech mu jeszcze zaproponuje kontrakt na 5 lat i z 250k euro rocznie kontraktu bo przecież grał w Bayernie to będziemy mieli typowy Bednarzowy transfer.
PS. Jest lepiej! Bilans Sikorskiego - 191 meczów 48 bramek z czego większość w 3 lidze i niemieckich ligach regionalnych. Napastnik w sam raz na zespół, który aspiruje do MP i gry w LM.
Powód: bilans i literowki
Ostatnio edytowane przez riv : 16.06.2012 o godz. 12:05.

Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 16.06.2012, 12:16
A kto powiedział że Wisła aspiruje do MP i gry w LM
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 16.06.2012, 12:43
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie Bednarz
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 16.06.2012, 12:52
No właśnie nie Bednarz ... a to on jest dyrektorem sportowym, my możemy sobie wmawiać dalej że gramy o LM. Sikorski w Polonii się spalił całkowicie a w Wiśle presja może być jeszcze większa.
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.06.2012, 13:06
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. SzlaQ trafił w sedno. Czas przestać się oszukiwać panowie, ze gramy o te cele. Nas interesuje tej chwili gra w europejskich pucharach, wiec nie ma sie co dziwic, ze sprowadzamy takich zawodników a nie innych. Czasy się zmieniają, Wisła też. Niestety, ale o ligowy top powalczymy za jakis czas.
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.06.2012, 13:29
Szlag to nas niedługo trafi
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.06.2012, 13:49
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę uważasz, że ograniczenie scoutingu to autorski pomysł Bednarza?
Oczywiście. Przecież on nawet za swojej poprzedniej kadencji w Wiśle otwarcie mówił, że scouting nie jest potrzebny. Takie ma podejście, przekonanie, tak o tym myśli. Takim jest "fachowcem".
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 16.06.2012, 13:57
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście. Przecież on nawet za swojej poprzedniej kadencji w Wiśle otwarcie mówił, że scouting nie jest potrzebny. Takie ma podejście, przekonanie, tak o tym myśli. Takim jest "fachowcem".

A moze pomyslisz logicznie ze kazdy pomysl musi zostac zaakceptowany przez Cupiala..
Logiki tylko troche logiki Panowie...
Kazdy pomysl ,kazda opcja i kazdy zly pomysl jest tytuowany nazwiskiem Cupiała...
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 16.06.2012, 13:57
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
O tototo przed Sikorskim jeszcze dużo lat kopania piłki, niestety kopanie piłki, a granie w piłkę to nie to samo...
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.06.2012, 13:58
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. Nas interesuje tej chwili gra w europejskich pucharach, wiec nie ma sie co dziwic, ze sprowadzamy takich zawodników a nie innych. Czasy się zmieniają, Wisła też. Niestety, ale o ligowy top powalczymy za jakis czas.
Obawam się że jesteś zbyt optymistyczny, nas raczej interesuje zachowanie równowagi finansowej: przynajmniej wg v-ce prezesa Bednarza.
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.06.2012, 14:01
emjot napisał(a):Wyświetl post
wszystko jest winą Bednarza
tak mówi wyrocznia

Bednarz oczywiście w żadnej sprawie niczym nie zawinił. A jeśli nawet fakty i jego własne słowa mówią inaczej, tym gorzej dla faktów. To przecież esencja nowoczesnego dyrektora sportowego, wdrażająca zachodnie standardy, szczególnie w sferze scoutingu. Potwierdzają to jego niebagatelne osiągnięcia - pracował zaledwie w dwóch klubach, z których jeden szybko go pogonił, a potem drugi. Nawet Chińczycy go nie chcieli w przeciwieństwie do pewnego Holendra - ale to tylko potwierdza jego "klasę" i wartość. Testy bramkarzy "na kilogramy" czy potencjalnych pacjentów "domów dla otyłych" tylko dodają mu splendoru. Nawet jak rozwala zespół bezmyślnymi wypowiedziami i ruchami, nie jest winny, wina spada na poprzedników. To, że w Legii mają o nim jako działaczu fatalne zdanie, tylko lepiej o nim świadczy...

Dla słabiej zorientowanych: to była ironia.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A moze pomyslisz logicznie ze kazdy pomysl musi zostac zaakceptowany przez Cupiala..
Logiki tylko troche logiki Panowie...
Kazdy pomysl ,kazda opcja i kazdy zly pomysl jest tytuowany nazwiskiem Cupiała...
Mylisz pojęcia. Tu nie chodzi o akceptację Cupiała, tylko przekonania Bednarza. Jemu też jak pracował w Legii scouting nie był potrzebny, oto cytat z Wyborczej z tamtego okresu (2005 r): "Nie mam zamiaru rozwijać klubowego scoutingu, bo w dzisiejszych czasach w zupełności wystarczy współpraca z agencjami menadżerskimi".

W Legii scoutingu też nie rozwijał, bo problemem była akceptacja Cupiała? Tu nie chodzi o zgodę właściciela, tylko przekonanie Bednarza, że klub piłkarski scoutingu nie potrzebuje. Na tym polega dramat.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 16.06.2012 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 16.06.2012, 14:09
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. SzlaQ trafił w sedno. Czas przestać się oszukiwać panowie, ze gramy o te cele. Nas interesuje tej chwili gra w europejskich pucharach, wiec nie ma sie co dziwic, ze sprowadzamy takich zawodników a nie innych. Czasy się zmieniają, Wisła też. Niestety, ale o ligowy top powalczymy za jakis czas.
Ja osobiście się z takim czymś pogodzić nie mogę,dla mnie Wisła ma w Polsce najlepsze zaraz obok Legii warunki do Mistrzostwa i tego oczekuję a to że Bednarz szykuje swój plan,który w praktyce pozbawi nas mistrzostwa nie na sezon a na kilka jest dla mnie nie do zaakceptowania

Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli nie walczyć o mistrzostwo w nowym sezonie,Wisła zawsze walczyła o mistrza i żaden Jacek Bednarz tego zmienić nie może,Bednarz mówi że ten sezon ma być przejściowy żeby zbudować na nowo wielką Wisłę ale ja jestem przekonany że z tym człowiekiem ten sezon przejściowy może się jeszcze wydłużyć

Najgorsze jest to że pan Jacek Bednarz sam się tutaj nie zatrudnił tylko właściciel go chciał znowu
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 16.06.2012 o godz. 14:14.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 16.06.2012, 14:41
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Żyjmy nadzieją, że Sikorski przychodzi jako czwarty napastnik Przed nim będą Genkov, Brożek i "KjOto"
ja mysle,ze przychodzi jako drugi,trzeci bedzie ten hunduranin,o Brozku zapomnijmy a czwarty bedzie Szewczyk...
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.06.2012, 14:59
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście się z takim czymś pogodzić nie mogę,dla mnie Wisła ma w Polsce najlepsze zaraz obok Legii warunki do Mistrzostwa i tego oczekuję a to że Bednarz szykuje swój plan,który w praktyce pozbawi nas mistrzostwa nie na sezon a na kilka jest dla mnie nie do zaakceptowania

Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli nie walczyć o mistrzostwo w nowym sezonie,Wisła zawsze walczyła o mistrza i żaden Jacek Bednarz tego zmienić nie może,Bednarz mówi że ten sezon ma być przejściowy żeby zbudować na nowo wielką Wisłę ale ja jestem przekonany że z tym człowiekiem ten sezon przejściowy może się jeszcze wydłużyć

Najgorsze jest to że pan Jacek Bednarz sam się tutaj nie zatrudnił tylko właściciel go chciał znowu
Popieram Twoje zdanie w 100 % -ach, ja również nie mogę się z tym pogodzić, ale...no właśnie...co ja mogę Kibice nie mają nic do gadania niestety.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.06.2012, 15:18
Niektórzy broniący Bednarza zadają się nie grzeszyć inteligencją jak również mają poważne zaniki w pamięci. Pan Bednarz oficjalnie powiedział, że akademii piłkarskiej i bazy treningowej Wisła nie potrzebuje, jak również, że teraz będziemy pozyskiwać zawodników perspektywicznych na dłuższe umowy etc... gość sam sobie przeczy w wypowiedziach i tylko głupiec może widzieć w tym jakiś ukryty sens.
Prawda jest taka jak nie masz kasy stawiasz na szkolenie młodzieży jak ją masz to możesz ograniczyć to pierwsze jak tego i tego nie ma to zostaje czarna dziura by nie używać bardziej dosadnych określeń.
Celem dla Wisły w przyszłym sezonie będzie utrzymanie w Ekstraklasie czy się to komuś podoba czy nie - zarówno Genkov jak i Melikson przychodzili do Wisły pod kątem regularnej gry w europejskich pucharach i budowy silnej drużny jeżeli komuś się wydaje że w dłuższej perspektywie Ci zawodnicy pozostaną u nas to wracamy do tego o czym pisałem na wstępie.
My potrzebujemy wzmocnić atak a nie uzupełniać miejsca na ławce rezerwowej. Jak czytam posty porównujące Bednarza ze Stanem i dające między nimi znak równości to się po prostu nóż w kieszeni otwiera, że tacy "idioci" chodzą po tym świecie bez obrazy.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 16.06.2012, 15:44
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Bednarz oficjalnie powiedział, że akademii piłkarskiej i bazy treningowej Wisła nie potrzebuje
Proszę o cytat.
Ja mam taki:
"Jest to z punktu widzenia dzisiejszego dnia bardzo odległa przyszłość - jako cel strategiczny, ale w perspektywie kilku najbliższych lat. Jeśli coś takiego miałoby powstać to musi być specjalny budżet, specjalna baza i pomysł jak szkolić w takiej szkółce, jakie będą jej relacje z klubem. "
http://www.wislaportal.pl/22306,Jace...ly_Krakow.html

Z kolei w C+ mówił, że rozmawiał z Cupiałem o akademii, ale właściciel nie był zainteresowany taką inwestycją, bo uważał, że koszty mogą się nie zwrócić.

że teraz będziemy pozyskiwać zawodników perspektywicznych na dłuższe umowy
Czas pokaże co z tego wyjdzie. Jeśli plotki nie są zwykłymi wymysłami, to takiemu Quioto (21l.) czy innemu Sikorskiemu (25l.) proponujemy kontrakty 1+X. Z naszej perspektywy tak skonstruowane umowy to bardzo dobre rozwiązanie, bo niewiele ryzykujemy i mamy możliwość związania się z zawodnikiem na dłuższy okres.
"idioci" (...) bez obrazy.
Brednie opowiadasz i płaczesz za Valckxem jak mała dziewczynka... Bez obrazy!
Ostatnio edytowane przez jova : 16.06.2012 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 16.06.2012, 15:47
Celem dla Wisły w przyszłym sezonie będzie utrzymanie w Ekstraklasie
Nie popadajmy w skrajność, bo podium jest spokojnie do osiągnięcia, nawet bez żadnych super transferów, mamy kim grać, ten sezon to była zwykła pomyłka, naprawdę nie widzę zespołów które by nam odskakiwały klasą graczy, powiem więcej to My mamy nadal chyba najlepszych piłkarzy, tak że wierze nawet w mistrza w nadchodzącym sezonie.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 16.06.2012, 16:00
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Nie popadajmy w skrajność, bo podium jest spokojnie do osiągnięcia, nawet bez żadnych super transferów, mamy kim grać, ten sezon to była zwykła pomyłka, naprawdę nie widzę zespołów które by nam odskakiwały klasą graczy, powiem więcej to My mamy nadal chyba najlepszych piłkarzy, tak że wierze nawet w mistrza w nadchodzącym sezonie.
W zasadzie cała ekstraklasa się osłabia, chyba tylko Jaga z Ruchem jako tako się wzmacniają. To może być szansą dla Wisły Ale najfajniejsze jest to, że tak zwani eksperci piszą o rosnącej sile naszej ligi Generalnie mamy środek czerwca więc jest jeszcze sporo czasu na dopięcie kilku transferów, nie tylko w Wiśle. Jednak chciałoby się zobaczyć jakieś oznaki profesjonalizmu, podtrzymanie poziomu skoutingu jaki zbudował Stan, podjęcie kroków ku poprawieniu warunków treningowych.
A na koniec pozostaje się cieszyć, że dyrektorem (czy vice prezesem) nie został Mirosław Trzeciak
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 16.06.2012, 16:11
@jova, przeczytaj jego wpisy sprzed roku. No właśnie - wtedy... było wspaniale. Odnoszę wrażenie, że dla niektórych wystarczył jeden cudowny wynik w meczu Fulham - Odense i oceniają minioną politykę za wspaniałą i wielki wzorzec. Jej twórcy (tercet B-M-V) są pewnie teraz rozchwytywani przez największe kluby w Europie? Wielu nie zauważa, że to jest znacznie słabsza drużyna niż np. 5 lat temu. Nie zauważają, że to było do przewidzenia, że właśnie w tym czasie będziemy budowali drużynę od nowa. Teraz 33-letni Głowacki okaże się pewnie naszym najlepszym obrońcą. Wspaniale to świadczy o naszej defensywie. Brożek pewnie okazałby się najlepszym naszym napastnikiem, a Piotrek Brożek wzmocnieniem... Smutne.

Owszem było tam wiele elementów, które należy chwalić, ale ich realizacja nie była już taka wspaniała. Co z tego, że mieliśmy siatkę skautów jak efektów pracy nie widać. Wiem, że to trochę ryzykowne stwierdzenie bo takie rzeczy powinno się raczej oceniać dopiero po kilku latach, ale jakoś sprowadzeni za rządów tercetu B-M-V piłkarze do Młodej Ekstraklasy nie wyróżniają się. Najlepiej wypada grający tu od lat Uryga i mimo wszystko Czekaj. Nie oznacza to jednak, że wypadają świetnie. Na wypożyczeniach radzą sobie Nalepa i Chrapek. Czy Rojewski jest większym talentem od Szewczyka? Czy pozostali ściągnięci młodzieżowcy wyróżniają się na tle rówieśników? Nie widzę tego. Wolę 3 skautów, ale bardzo dobrych niż 10 słabych. Skauting Legii i kilku innych drużyn Ekstraklasy jest lepszy! Padło gdzieś stwierdzenie, że jeden z trenerów drużyn z niższych lig pomaga w poszukiwaniu piłkarzy dla Wisły. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to nie takie złe rozwiązanie.

A twierdzenie, że "ktoś nie grzeszy inteligencją" bo ma inne poglądy jest IMHO śmieszne. Tym bardziej od osoby, która jest dla mnie kompletnie anonimowa.

Ja już mówiłem, że nie twierdzę, że Bednarz jest lepszy bo nie jest. Co nie oznacza, że między nimi jest gigantyczna przepaść bo nie jest. Kontrakty Bednarza z niepewnymi zawodnikami na zasadzie 1+X mi się podobają, a także zapowiedzi, że nie będzie nadwyrężał budżetu. Nie jestem zwolennikiem zasady "zastaw się, a postaw się". Były już kluby i menedżerowie, które były zwolennikami tej zasady i nie skończyło się to najlepiej.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 16.06.2012 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.06.2012, 16:18
Baala napisał(a):Wyświetl post
O tototo przed Sikorskim jeszcze dużo lat kopania piłki, niestety kopanie piłki, a granie w piłkę to nie to samo...
a czym się różni ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 16.06.2012, 16:30
Za to do czego można przyczepić się w kwestii transferów to pozyskiwanie zawodników na krótki okres czasu na wypożyczenia i roczne umowy. W ten sposób nie da się zbudować stabilnego kadrowo zespołu - Bednarz jest w Wiśle od marca i przepraszam ale jeśli dla niego ocenę danego zawodnika ma wystawiać kolega z zespołu jak w przypadku Sikorskiego to ja przyznam nie widzę dalszego sensu dyskusji na temat transferów do Wisły.
Odnoszę również wrażenie, że niestety ale ostatni mój post potwierdza w 100% ocenę poniektórych wypowiedzi.
Nikt nie napisał i nie traktuje Stana jako Boga - jedynego nieomylnego etc.. Kwestia obiektywnej oceny, przygotowania merytorycznego i tego co powinien mieć dyrektor sportowy świadczy na jego korzyść w porównaniu z Panem Bednarzem.
Bednarz publicznie skrytykował dotychczasową politykę transferową a co robi to samo - więc albo się milczy albo robi się odwrotnie do tego co się krytykuje a powielanie błędów czyni z Łysego błazna medialnego i nic więcej.

Do kolegi poniżej nie imputuj innym swojego chciejstwa bo jeżeli Ty mówisz o napastniku strzelającym 6 goli w Ekstraklasie w sferze wzmocnienia a nawet na ławkę rezerwową to ja się zastanawiam w takim razie czy takiego Rasiaka bym w Wiśle bardziej widział niż Sikorskiego.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 16.06.2012 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.06.2012, 16:35
Sikorskiego rok temu bralibysmy w ciemno , poza golami pamiętam kilka jego świetnych asyst z sezonu 10/11 . To ze nie miał dobrego sezonu ostatnio w Polonii moze niewiele znaczyc. Większym osłabieniem zespołu jest trzymanie przepłaconego skorumpowanego Garguły czy niepełnosprawnego Boguskiego . Sikorski i tak nie będzie grał w 1 składzie , a na ławkę to lepszy taki grajek , niż ciągle połamany Boguski .
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 16.06.2012, 16:43
To popatrz na to:

Stan:
Biton - wypożyczenie na rok, z opcją wykupu za astronomiczną kwotę 1.6 mln euro
Nunez - wypożyczenie na rok, z opcją wykupu za astronomiczną kwotę 1 mln euro
Diaz - wypożyczenie na rok
Lamey - kontrakt na rok, z opcją przedłużenia o rok
Pareiko - kontrakt 1.5 roku
Iliev - kontrakt 2 lata
Jaliens - kontrakt na 2.5 roku
Jovanović - kontrakt na 5 lat
Melikson - kontrakt na 5 lat
Chavez - kontrakt na 5 lat
Brud - kontrakt na 3 lata (tak, on przedłużył kontrakt!)

Bednarz:
Głowacki - 2 lata
Quioto - wypożyczenie na rok, z opcją wykupu za 400 tysięcy euro (podobno)
Sikorski (? - a może to fikcja medialna) - kontrakt na rok z opcją przedłużenia (nie wykupu co ważne)

A okno się jeszcze nie zaczęło. W analogicznym okresie w tamtym roku zaczęliśmy już przygotowania, a mieliśmy podpisanego bodaj jedynie Ilieva.

Jeżeli za to właśnie krytykuje się Bednarza to Stana należy tym bardziej skrytykować. Chyba, że chcemy kogoś faworyzować "bo to specjalista". Tutaj każdy sukces Bednarza uważa się za przypadek, a każdy sukces Stana za oznakę jego geniuszu. Bądźmy obiektywni.

A lepszy chyba Sikorski za 200 tys. euro/rok niż Lamey za 300 tys. euro/rok. Zauważcie, że trochę podobna historia. Zawodnik zawiódł na całej linii i trafia do Wisły. W tym wypadku Sikorski jest jeszcze młody.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 16.06.2012, 16:46
kacpaw91, dzięki za Twoje posty. Ten trener z niższej ligi to czasem nie jest Czerwiec?
jeśli dla niego ocenę danego zawodnika ma wystawiać kolega z zespołu jak w przypadku Sikorskiego
czyli tak, jak było w przypadku Jovanovicia, którego polecał Iliev?
Nikt nie napisał i nie traktuje Stana jako Boga
Nikt Ci nie zarzucił, że traktujesz Stana jako Boga. Po prostu wytykam Ci bardzo luźną interpretację wypowiedzi i ignorowanie faktów, które nie pasują Ci do z góry założonej teorii.
Ostatnio edytowane przez jova : 16.06.2012 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 16.06.2012, 16:51
kacpaw91 - ja właśnie o tym pisałem - dla mnie błędem była taka ilość wypożyczeń i sprowadzanie zawodników na krótkie umowy ale mimo wszystko Ci zawodnicy sprowadzeni przez Stana coś wnieśli do gry a Lamey to zły przykład bo od czasu Marcelo to był najskuteczniejszy obrońca w naszym klubie, m.in. dzięki któremu wyeliminowaliśmy Bułgarów i graliśmy w pucharach także trochę obiektywizmu w ocenach tzw. szrotu z zagranicy bo porównując owych stranierii Holendra a Bednarza to Pan Jacek wypada na jego tle blado.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 16.06.2012 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów