The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.06.2012, 21:43. Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina EURO 2012
Mistrzostwa Europy już w piątek, aż dziwne, że jeszcze taki temat nie powstał.

A więc - Euro 2012 - największa piłkarska impreza w historii naszego kraju. Szkoda, że w atmosferze takiej a nie innej, ale cóż poradzić.

Zapraszam do dyskusji o drużynach na Euro, wynikach itp.

Start w piątek, 8 czerwca, meczem Polski z Grecją.

HARMONOGRAM IMPREZY:

Grupa A - Polska, Rosja, Czechy, Grecja
Kod:
8. czerwca:
18.00 - Polska - Grecja - Warszawa
20.45 - Rosja - Czechy - Wrocław

12. czerwca:
18.00 - Grecja - Czechy - Wrocław
20.45 - Polska - Rosja - Warszawa

16. czerwca:
20.45 - Czechy - Polska - Wrocław
20.45 - Grecja - Rocja - Warszawa
Grupa B - Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia
Kod:
9. czerwca:
18.00 - Holandia - Dania - Charków
20.45 - Niemcy - Portugalia - Lwów

13. czerwca: 
18.00 - Dania - Portugalia - Lwów
20.45 - Holandia - Niemcy - Charków

17. czerwca:
20.45 - Portugalia - Holandia - Charków
20.45 - Dania - Niemcy - Lwów
Grupa C - Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja
Kod:
10. czerwca:
18.00 - Hiszpania - Włochy - Gdańsk
20.45 - Irlandia - Chorwacja - Poznań

14. czerwca:
18.00 - Włochy - Chorwacja - Poznań
20.45 - Hiszpania - Irlandia - Gdańsk

18. czerwca: 
20.45 - Chorwacja - Hiszpania - Gdańsk
20.45 - Włochy - Irlandia - Poznań
Grupa D - Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia
Kod:
11. czerwca:
18.00 - Francja - Anglia - Donieck
20.45 - Ukraina - Szwecja - Kijów

15. czerwca:
18.00 - Szwecja - Anglia - Kijów
20.45 - Ukraina - Francja - Donieck

19. czerwca:
20.45 - Anglia - Ukraina - Donieck
20.45 - Szwecja - Francja - Kijów
ĆWIERĆFINAŁY:
Kod:
21. czerwca - Warszawa:
1. drużyna gr. A - 2. drużyna gr. B

22. czerwca: Gdańsk:
1. drużyna gr. B - 2. drużyna gr. A

23. czerwca - Donieck:
1. drużyna gr. C - 2. drużyna gr. D

24. czerwca - Kijów:
1. drużyna gr. D - 2. drużyna gr. C
PÓŁFINAŁY:
Kod:
27. czerwca: Donieck:
1A/2B --- 1C/2D

28. czerwca: Warszawa:
1B/2A --- 1D/2C
FINAŁ:
Kod:
1. lipca: Kijów:
Zwycięzca półfinału 1 - Zwycięzca półfinału 2
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 02.06.2012, 21:57
Patrząc na obecną formę, problemy i wyniki drużyn występujących na turnieju, obstawia:

Grupa A
1.Rosja
2.Polska
3.Grecja
4.Czechy

Grupa B
1.Niemcy
2.Holandia
3.Portugalia
4.Dania

Grupa C
1.Hiszpania
2.Chorwacja
3.Włochy
4.Irlandia

Grupa D
1.Francja
2.Ukraina
3.Szwecja
4.Anglia

Grupę mamy świetną, wprost wymarzoną i najprawdopodobniej wywalczymy awans. I w play-offach to dopiero się rzeź zacznie. Niemcy i Holandia brrrrry, aż się boję na kogo trafimy. Już wolę Oranję, bo Niemców nigdy nie pokonaliśmy, a na ostatnich wielkich turniejach spotkania z naszymi zachodnimi sąsiadami kończyły się bezdyskusyjnymi porażkami. Liczę na Holandię, bo nie wierzę w pozostałe ekipy - Portugalię i Danię.

Z racji wszelakich problemów z jakimi borykają się Włosi i Anglicy, nie wróżę im sukcesu.
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 02.06.2012, 22:29
A nie jest tak że w ćwierćfinałach 1A -2C itd ?

PS. Fuck Euro x2
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 02.06.2012, 23:42
Schabek napisał(a):Wyświetl post
A nie jest tak że w ćwierćfinałach 1A -2C itd ?

PS. Fuck Euro x2
Oczywiscie, ze nie. W Cwiercfinalach jest 1A-2B ; 2B-1A tak wiec 1/4 dla Naszej reprezentacji to jest Max. Moim faworytem Euro (jak zreszta w kazdym takim turnieju od 98 roku ; ME i MS) jest reprezentacja Francji i na nich licze. Moim wymarzonym Finałem bedzie spotkanie trojkolorowych z reprezentacja Oranje tylko nie chce mi sie wyliczac z pierwszego posta czy do takiego Finału moze dojsc czy nie. Najwiekszymi przegranymi bedzie Portugalia i Anglia
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.06.2012 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 03.06.2012, 10:33
Ja osobiście dystansuję się od Boenisha, Polańskiego, Matuszczyka, Obraniaka i Perquisa. Potrafię dostrzec również prawdziwych Polaków w kadrze, takich jak Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, Szczęsny i 12 pozostałych, a nie patrzeć tylko na reprezentację przez pryzmat tych pięciu dokoptowanych do kadry. Moim zdaniem, w Polsce nie trzeba się posiłkować ludźmi, którzy wychowali się zagranicą, a z Polską związani są tylko korzeniami.

Są alternatywy:
Boenish-Wawrzyniak
Perquis-Głowacki/Żewłakow
Matuszczyk-Dudka
Polański-Wilk
Obraniak-Wolski/Mierzejewski/Małecki

Tylko, że Smuda jest ograniczony i "zakochany" w naszych stranierich.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.06.2012, 12:03
Na pewno muszę podziękować Smudzie, że spieprzył mi oraz wielu kibicom radość z turnieju. Dzięki Franek za zniszczenie kadry narodowej
Ciągnąc temat dalej - szkoda mi jedynie naszych chłopców (np Kuba czy Lewy), którzy tylko cierpią przez wizerunek i styl kadry Smudy. Mam w dupie wynik tej reprezentacji, aczkolwiek mecze będę oglądał - z ciekawości. Wynik będzie jednak sprawą drugorzędną, o wiele bardziej kibicuje Kubie czy Lewandowskiemu aby się wystarczająco wypromowali w czasie turnieju i latem zasilili kluby z nazwijmy to TOP 10

Co do całości turnieju - przewiduję, że kadra Smudy wyjdzie z grupy, gdyż po prostu mamy znacznie lepszych piłkarzy (i absolutnie nie mam na myśli naturalizowanych piłkarzy - farbowane lisy to poziom co najwyżej średniaków w kadrze) od Greków czy nawet Czechów. Dodając do tego własną publiczność, 2 lata czasu na przygotowanie się - wielkim wstydem będzie odpadnięcie po fazie grupowej. Ale to już nie mój problem
Faworyci? Hiszpania, Niemcy, Holandia. Aczkolwiek niestety obawiam się, że mogą dołączyć Ruscy, jako czarny koń turnieju. Obym się mylił, bowiem czy ktoś sobie wyobraża finał Niemcy-Rosja na naszym turnieju?

Osobiście stawiam na Hiszpanów.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.06.2012, 12:23
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście dystansuję się od Boenisha, Polańskiego, Matuszczyka, Obraniaka i Perquisa. Potrafię dostrzec również prawdziwych Polaków w kadrze, takich jak Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, Szczęsny i 12 pozostałych, a nie patrzeć tylko na reprezentację przez pryzmat tych pięciu dokoptowanych do kadry. Moim zdaniem, w Polsce nie trzeba się posiłkować ludźmi, którzy wychowali się zagranicą, a z Polską związani są tylko korzeniami.

Są alternatywy:
Boenish-Wawrzyniak
Perquis-Głowacki/Żewłakow
Matuszczyk-Dudka
Polański-Wilk
Obraniak-Wolski/Mierzejewski/Małecki

Tylko, że Smuda jest ograniczony i "zakochany" w naszych stranierich.
Niestety żaden z tych prawdziwych Polaków nie ma jaj żeby powiedzieć, że obcokrajowcy mu nie pasują w kadrze(Lewy kiedyś coś tam bąknął w fakcie), a jak pojawiło się logo pzpn zamiast orzełka to był to po prostu fajny nowoczesny design( nie kupuje gadki Kuby, że żałował po fakcie, że nie wypowiedział się zdecydowanie przeciwko). Na euro macie więc kibice kadry pzpn trenera, który już sobie zaprzeczył ze 100 razy, międzynarodową kadrę, w której obrońcy nie będą się porozumiewać po polsku, piłkarzy którym nie przeszkadza armia zaciężna wraz z niemieckim agentem(Ojgen). Mogą nawet zdobyć mistrzostwo Europy a i tak będą kadrą hańby. Zapomniałbym o Piszczku, który nawet nie odcierpiał swojej kary za przehandlowanie meczu, ale w końcu wybitnym wybacza się więcej(jak to mówił Zaorski o Romku P.).

tarantulaw2 - Naprawdę nie znasz Smudy? Wiesz czemu skreślił Boruca? bo ma Szczęsnego. Na skreślenie Kuby czy Lewego nie mógłby sobie pozwolić bo niby kto by ich zastąpił?, Dyzma już taki jest, że zdanie zmienia w zależności od sytuacji-"dam dupy za wyjście z grupy". Kiedyś kadra nie była od promowania się a od reprezentowania narodu.
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 03.06.2012 o godz. 13:09.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 03.06.2012, 12:24
Powyższy finał jest niemożliwy, ponieważ Niemcy i Rosja spotkać się mogą w ćwierć lub półfinale.

Faworyt? Hiszpania.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 03.06.2012, 12:51
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Niestety żaden z tych prawdziwych Polaków nie ma jaj żeby powiedzieć, że obcokrajowcy mu nie pasują w kadrze(Lewy kiedyś coś tam bąknął w fakcie), a jak pojawiło się logo pzpn zamiast orzełka to był to po prostu fajny nowoczesny design( nie kupuje gadki Kuby, że żałował po fakcie, że nie wypowiedział się zdecydowanie przeciwko). Na euro macie więc kibice kadry pzpn trenera, który już sobie zaprzeczył ze 100 razy, międzynarodową kadrę, w której obrońcy nie będą się porozumiewać po polsku, piłkarzy którym nie przeszkadza armia zaciężna wraz z niemieckim agentem(Ojgen). Mogą nawet zdobyć mistrzostwo Europy a i tak będą kadrą hańby. Zapomniałbym o Piszczku, który nawet nie odcierpiał swojej kary za przehandlowanie meczu, ale w końcu wybitnym wybacza się więcej(jak to mówił Zaorski o Romku P.).
I mają sami się skreślić w taki głupi sposób z kadry jak Boruc?
Przecież to dla Nich bardzo dobra okazja do wypromowania się. Reprezentując kraj gospodarza + świetny sezon wcześniej.
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.06.2012, 12:56
Finał Rosja-Niemcy jest możliwy.
Jeżeli obie wygraja swoje grupy to ewentualnie spotkać się mogą dopiero w finale.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.06.2012, 13:06
Faworyt jak dla mnie jeden- Hiszpanie. Grupę mamy świetną , z Grecją 3 pkt ,z Rosją może być bardzo cięzko - obstawiam remis i z Czechami wygrana. W playoffach liczę po cichu na niespodziankę.

Jebać to całe FUCK EURO , mamy największą imprezę piłkarską w historii Polski to nagle sie wszystkie pacany obudziły,że UEFA to banda złodziejów i bandytów. Tak niestety było,jest i będzie. Coś za coś.

Cieszy to ,że Smuda jednak postawił na Boenisha.Wawrzyniak "nie wyobrażam sobie,żebym nie wyszedł z Grecją" pewnie jest w ciężkim szoku
Franc nie jest nie wiadomo jakim erudytą,ale kadra to było jego zawsze największe marzenie. Także liczę,że sprawimy niespodziankę w ćwierćfinale a Robert zostanie królem strzelców.

P.S
Dają do tyskie flagi jak kiedyś ?
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2012 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.06.2012, 13:35
ja niczego nie oczekuje. mogą przegrać wszystko moga też wszystko wygrać. mi to lotto. tylko żeby smuda spier%$^% po euro do chin a Kuba zagrał na tyle dobrze żeby poszedł do jakiegoś liverpoolu czy coś.
faworyci? hiszpania i (niestety) niemcy ale będzie niespodzianka tak jak z grecją w 2004
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 03.06.2012, 13:48
Coś czuję, że to może być turniej ze sporą niespodzianką. Ostatnie finały w Europie wygrywały drużyny reaktywne, opierające się na ustawianiu obrony w polu karnym, kontrach i stałych fragmentach. Pytanie, czy to jakiś trend i czy będzie podtrzymany, czy zespoły lubiące przetrzymywać piłkę nie wymyślą czegoś nowego, może jeszcze szybsza gra, bardziej bezpośrednia.

Hiszpanie zebrali ekipę najpóźniej (Copa del Rey 25 maja), Niemcy mają dużo zawodników z Baja Mynsia, którzy nie mieli dobrej końcówki sezonu, Włosi mają problemy z korupcją (gruba sprawa ponoć, choć w 2006 było calciopoli), Anglicy mają kontuzje i Rooneya, który wyleciał z 2 pierwszych meczów. Ciężko stwierdzić.

Król strzelców? Lewandowski, jak nastuka trochę w fazie grupowej, hat trick zwykle wystarcza, a potem jeszcze dwie i będzie złoty but.

PS. Tomasz Lis:
Cytat:
Kilka dni temu Donald Tusk zaprosił na śniadanie w kancelarii premiera redaktorów naczelnych najważniejszych polskich mediów. Spotkanie było off the record, czyli żadnych detali nie będzie. Ale nie popełnię chyba nadużycia, pisząc, że premier Tusk boi się o jakąś PR-owską porażkę, incydent, który przesłoniłby cały obraz. Rozumiem go.
Hehe.
Ostatnio edytowane przez murray : 03.06.2012 o godz. 14:01.
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 03.06.2012, 14:02
Ja mam przeczucie, że podobnie jak w RPA na mistrzostwach świata pierwsza kolejka grupowa będzie strasznie nudna i mecze remisowe po 0:0 albo wygrane jedną bramką. Jeśli chodzi o Polskę to będę trzymał kciuki za reprezentacje, owszem nie podoba mi się to, że grają polańskie itp. ale co zrobić skoro to nie ja jestem selekcjonerem, a ktoś inny któremu się to podoba. Faworyci to na pewno Hiszpanie, Niemcy, Holendrzy ja do tego grona dorzuciłbym jeszcze Francje.

No i to jest temat (przynajmniej ja tak to rozumuje) piłkarski, więc nudne jest to wasze jeb**ie euro w internecie więc dajcie se już z tym na luz przynajmniej w tym temacie.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.06.2012, 14:17
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
I mają sami się skreślić w taki głupi sposób z kadry jak Boruc?
Przecież to dla Nich bardzo dobra okazja do wypromowania się. Reprezentując kraj gospodarza + świetny sezon wcześniej.
Dobrze, że Boruc nie został powołany. Nie pasuje tam ewidentnie. On ma jaja. Oni nie.
Polański - Niemiec
Boenisch - Niemiec
Obraniak - Francuz, nie potrafi mówić po polsku.
Perquis - Francuz, nie potrafi mówić po polsku.
Smuda - Polak z niemieckim paszportem, polski szkoli kilkadziesiąt lat, z marnym skutkiem.
Piszczek - sprzedawczyk.
Błaszczykowski - nie odróżnia godła Polski od nalepki pzpnu.

Polska - Grecja 0:0 i po ptokach. Całe szczęście.

Tylko Wisła.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 03.06.2012, 14:17
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Powyższy finał jest niemożliwy, ponieważ Niemcy i Rosja spotkać się mogą w ćwierć lub półfinale.

Faworyt? Hiszpania.
Każdy finał jest możliwy
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.06.2012, 14:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
napisze tak

Jebac Euro 2012 ...za to co zrobiły nasze władze w Polsce by przyjąć Uefe. Jebać ich.

a Polsce kibicować będe, w koncu jestem Polakiem.
Zyte Gilowska też jebiesz za to, że podpisała zwolnienia podatkowe? Pamiętasz kto był wtedy u władzy.

a teraz bez polityki. jak bedzie jedynka z Grecja to wychodzimy z grupy. Z x'em bedzie stres. A wtedy kto wie, może w ćwierćfinale naszych poniesie doping i ich własna euforia i wykęcą coś ciekawego. Wszystko się może zdarzyć, ja tam w chłopaków wierze.
Faworytem dla mnie są Hiszpanie z Niemcami.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 03.06.2012, 14:29
Szczerze mówiąc, jak już mówimy o PZPN-ie, to los tych gamoni jest mi obojętny, choć nie będę ukrywał, że zniszczenie ruskich to cel #1 na tych mistrzostwach.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 03.06.2012, 14:42
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Boruc nie został powołany. Nie pasuje tam ewidentnie. On ma jaja. Oni nie.
Polański - Niemiec
Boenisch - Niemiec
Obraniak - Francuz, nie potrafi mówić po polsku.
Perquis - Francuz, nie potrafi mówić po polsku.
Smuda - Polak z niemieckim paszportem, polski szkoli kilkadziesiąt lat, z marnym skutkiem.
Piszczek - sprzedawczyk.
Błaszczykowski - nie odróżnia godła Polski od nalepki pzpnu.

Polska - Grecja 0:0 i po ptokach. Całe szczęście.

Tylko Wisła.
"Bardzo merytoryczny post." Zapomniałeś jeszcze wymienić mordercy, sterydziaża, hazardzisty i bywalca burdeli.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.06.2012, 15:31
Osobiście wydaje mi się, że został napompowany ogromny balonik z napisem EURO 2012, a po trzech meczach Polaków balonik ten drastycznie zmaleje, po czym po prostu pęknie
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 03.06.2012, 18:32
Zastanawia mnie skąd ten optymizm przed meczem z Grekami. Nie widzę za bardzo wygranej kadry PZPN. Grecy zamurują bramkę, a PZPN znany z genialnej gry w ataku pozycyjnym będzie bił głową o mur. Potem jedna kontra 0-1 i po meczu. Ruskie poza zasięgiem. Jedynie Czesi bez Rosickiego do powalczenia.

Ale pompujcie dalej balon, że wyjście z grupy to plan minimum.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 03.06.2012, 18:42
Jeśli mamy coś pograć to potrzebujemy wielkiej jedności i konsekwencji i .... fury szczęścia. Zwycięsto z Grekami i remis z Czechami jest wykonalne. boję się fauli Wasilewskiego .obronę mamy bardzo przeciętną. Gramy u siebie więc w coś trzeba wierzyć.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 03.06.2012, 18:55
Lampard, Barry, Cahill, Walker - oto lista czterech nieobecnych wyłączonych z gry przez kontuzje w kadrze Anglików. Do tego na 2 mecze zawieszony jest Rooney. Zaczynam powoli żałować, że nie mamy reprezentacji Anglii w grupie. Do tego, awaryjny trener na kilka miesięcy przed turniejem. Mają szczęście Francuzi, Ukraińcy i Szwedzi, że Anglia jest w wielkich kłopotach.

Selekcjoner Greków, Fernando Santos: - Dziękujemy za wszystkie pochlebne słowa i komplementy, jakie w ostatnim czasie otrzymaliśmy. Piłkarze na nie zasługują, bo muszą być optymistami przed turniejem. Chcemy znów przywrócić radość Grekom, choćby za pomocą piłki. Jesteśmy zespołem, który ciężko ograć. Zespołem, od którego... nie potrafię wskazać lepszych.

W piątek w okolicach 20:00 nie będzie miał z tym najmniejszych problemów.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 03.06.2012, 19:12
Witam,

na wstępie podam zasady obowiązujące w tym temacie. Myślę, że autor tematu chciał/ chce abyśmy w temacie skupili się tylko i wyłącznie na drużynach biorących udział w Euro 2012, komentowali mecze, dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Typowali ewentualne drużyny do awansu do kolejnej fazy turniej, przedstawiali swoich faworytów do zdobycia tytułu.

Temat nie jest poświęcony politycznym dyskusjom na temat tego czyja to wina, że w Krakowie nie ma Euro, czyja to wina że nie ma autostrady czy tym podobnym komentarzom.

Wszelkie dyskusje polityczno - organizacyjne proszę kierować do tematu:

EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie

Bardzo proszę o zastosowanie się do mojej prośby, ponieważ działanie na dwóch frontach ( 2 tematach) sprawi że będziemy mieć niesamowity burdel w obu tematach.

Przypominam ten temat służyć ma tylko i wyłącznie dyskusji o drużynach na Euro, wynikach, statystykach, naszych przewidywaniach itp rzeczach.

Postanowiłem, że na czas trwania Mistrzostw oba tematy dotyczące tego wydarzenia zostaną przyklejone.

M.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 03.06.2012 o godz. 19:34.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.06.2012, 19:38
Lampard, Barry, Cahill, Walker - oto lista czterech nieobecnych wyłączonych z gry przez kontuzje w kadrze Anglików. Do tego na 2 mecze zawieszony jest Rooney. Zaczynam powoli żałować, że nie mamy reprezentacji Anglii w grupie. Do tego, awaryjny trener na kilka miesięcy przed turniejem. Mają szczęście Francuzi, Ukraińcy i Szwedzi, że Anglia jest w wielkich kłopotach.
Anglicy od lat mają kłopot, chciałbym jednak żeby to był wreszcie taki turniej gdzie ten zespół coś ugra. Tak na przekór temu, co ich spotyka - mogą spokojnie grać bez presji, bo nikt na nich nie stawia i kto wie, czy dzięki temu nie uzyskają dobrego wyniku. Fakt faktem, grupę mają podłą, gospodarze Ukraińcy, silna młoda Francja i zawsze niewygodna Szwecja. Życzyłbym sobie by z tej grupy wyszły Anglia i Ukraina, ale pewnie uda się ta sztuka Francuzom i Szwedom.

Selekcjoner Greków, Fernando Santos: - Dziękujemy za wszystkie pochlebne słowa i komplementy, jakie w ostatnim czasie otrzymaliśmy. Piłkarze na nie zasługują, bo muszą być optymistami przed turniejem. Chcemy znów przywrócić radość Grekom, choćby za pomocą piłki. Jesteśmy zespołem, który ciężko ograć. Zespołem, od którego... nie potrafię wskazać lepszych.

W piątek w okolicach 20:00 nie będzie miał z tym najmniejszych problemów.
Zazdroszczę tak optymistycznego oglądu na sytuację, ja osobiście nie mam przekonania i twierdzę iż możemy zakończyć to EURO na 3 meczach. Jedyne pozytywne aspekty, to przynajmniej wg tego, co pokazują media - dobra atmosfera w zespole. Tego brakowało na poprzednich turniejach, bo zawsze były jakieś kwasy. Co można powiedzieć o Smudzie to można, ale pozornie przygotował tę drużynę od strony mentalnej, zrobił takie powołania, że nie zanosi się na konflikty w zespole - jedyna taka newralgiczna pod względem i sportowym i mentalnym to lewa obrona. Reszta to pewniacy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 03.06.2012, 20:00
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie skąd ten optymizm przed meczem z Grekami. Nie widzę za bardzo wygranej kadry PZPN. Grecy zamurują bramkę, a PZPN znany z genialnej gry w ataku pozycyjnym będzie bił głową o mur. Potem jedna kontra 0-1 i po meczu. Ruskie poza zasięgiem. Jedynie Czesi bez Rosickiego do powalczenia.

Ale pompujcie dalej balon, że wyjście z grupy to plan minimum.
A moim zdaniem zważywszy na to, że gramy u siebie to Grecy są do ogrania. Myślę, że możliwe jest coś w stylu 1-0, 2-1, potem remis z Rosją (o ile wcześniej ograją Czechy) no i remis z Czechami.
Ale później oczywiście każde kolejne zwycięstwo będzie b.dużym sukcesem.
Ostatnio edytowane przez arti : 03.06.2012 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.06.2012, 16:36
Powiem tak - wszystkie drużyny są do ogrania z naszej grupy. Potrzebna jest jedynie dobrze dobrana taktyka, spokój w grze.

Owszem, sam obawiam się jak kolega wyżej, że możemy zakończyć Euro 2012 na 3 spotkaniach po raz kolejny, ale jakoś dziwny mam sentyment do Smudy, że nie będę miał do niego pretensji w razie czego.

Poza tym mamy najlepszych zawodników, jakich w obecnej chwili możemy mieć, mamy bardzo dobry sztab od przygotowania fizycznego, a jeśli pokonają nas Grecy, Czesi czy Rosjanie, będzie to świadczyło tylko o tym, że nie mamy umiejętności, by ich ograć. Ciężko będzie coś zarzucać sztabowi trenerskiemu po tym turnieju.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 05.06.2012, 16:47
Niech ktoś mi powie w czym Czesi są lepsi od nas? W mojej opnini w tym momencie mamy lepszy skład od naszych południowych sąsiadów. Przy dobrej dyzpozycji dnia i odrobinie szczęścia powinniśmy ich ograć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.06.2012, 17:44
Zastanawiam się jakie przełożenie może mieć fakt iż Holandia będzie dolatywać na swoje mecze do Charkowa? Jak dla mnie są to niewątpliwie faworyci tego turnieju, ale zastanawiam się nad tymi przelotami. Co prawda nie jest to odległość 2000 kilometrów,ani nie grają w Andach, niemniej takie coś może mieć jakiś wpływ na ich dyspozycje. Bo jak to jest, w dniu meczu wylatują? czy dzień przed? Bo jak w dniu meczu to jest to jakaś masakra i doprawdy mogą być niezłe jaja z wynikami.

Gdy będzie wiadomo jak te przeloty działają na kopaczy, to znaczy nie będa mieć jakiś negatywnych skutków, to uważam,że w czwórce będzie Hiszpania, Holandia, Niemcy, i brak mi czwartego. Najbliżej wydaje się być Portugalia, bo ma piekny wręcz skład i wydaje się być silna...gdyby nie była w grupie z Niemcami i Holandią, ale może Szwecja już tak realnie patrząc,albo Rosja ? Hiszpania, Holandia, Rosja, Niemcy,takiej czwórce bym się przychylał najbardziej.

Anglicy odpadają,bo oni zazwyczaj grają jeden dobry mecz i tyle.Są na tyle zmęczeni grą w lidze, że tradycyjnie w dupie mają takie spędy,tym bardziej,że kasy z tego nie ma. Francuzi nic specjalnego nie prezentują, chociażby w porówaniu z taką Danią.Włosi, ten sam syndrom co w przypadku Angoli. Ważny klub,bo tak jest kasa a cnie jakiś cyrki, z których nic nie wynika, co najwyżej można kontuzji się nabawić. Reszta jest słabiutka, Ukraina, Polska,Grecja, Irlandia, Chorwacja,Czechy to tło tego turnieju i nie upatrywałbym w nich gości mogacych sprawić jakąkolwiek sensacje.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 05.06.2012 o godz. 18:14.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 05.06.2012, 17:48
jest jakiś przepis uefa, że jeśli mecz jest dalej niż chyba 100 km od miejsca pobytu reprezentacji to muszą dzień wcześniej udać się na spotkanie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów