The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.10.2019, 19:35
Stolarczyk chce się zwolnić, ale chce zrobić to po zwycięstwie. Bo faceta poznaje się po tym jak kończy.

Niestety piłkarze nie pozwalają mu odejść.

Biedny Stolar.

#StolarOUT
Odpowiedz cytując
solny
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 27.10.2019, 19:37
Nie wiem czy nie lepiej byłoby to zaorać wszystko w luj. Takich kompromitacji będzie więcej a i tak kwestią czasu jest aż spadniemy bo w tym klubie nikt nie ma pojęcia o piłce.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Tego wyniku nie da sie wytlumaczyc w zaden sposob. Kiedys SPRZEDANY mecz skonczyl sie 0-6. To co bylo dzisiaj? O co tu chodzi? Czym jest te 2 dno? Pilkarze nie lubia sie z trenerem czy co? Bo przeciez maja placone? Naprawde nie pojmuje tego co sie odstawilo.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Dzisiejszy mecz jest najlepszym podsumowaniem tej patologii, która trwa od kilku lat.

Od momentu, kiedy środowiska kibicowskie postanowiły przejąć klub i w tym celu pogoniły Cupiała, wcześniej ostrzelając stadion.

Jesteście z siebie dumni?

Zniszczyliście największy klub w Polsce, klub, który przez kilkanaście lat był hegemonem, klub, który dostarczył wiele niezapomnianych chwil w europejskich pucharach.

Zaraz się zacznie, że Cupiała zostawił długi, że Majchrowski, że Jadczak, że Tusk, że Filipiak, że Stechert, że Vanna, że Meresiński, że Bednarz - te same kłamliwe bajeczki słyszymy od lat.

Tylko wy jesteście odpowiedzialni za zniszczenie klubu i mam na myśli tych wszystkich, którzy po dzień dzisiejszy bronią TS-u i tej całej patologii.

Na tym forum jest ich pełno po dziś.

Zaraz wolfy, seruś i cała reszta dostanie wytyczne i będą te same kłamstwa pisać, które tworzą od lat.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.10.2019, 19:39
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy mecz jest najlepszym podsumowaniem tej patologii, która trwa od kilku lat.

Od momentu, kiedy środowiska kibicowskie postanowiły przejąć klub i w tym celu pogoniły Cupiała, wcześniej ostrzelając stadion.

Zniszczyliście największy klub w Polsce, klub, który przez kilkanaście lat był hegemonem, klub, który dostarczył wiele niezapomnianych chwil w europejskich pucharach.

Zaraz się zacznie, że Cupiała zostawił długi, że Majchrowski, że Jadczak, że Tusk, że Filipiak, że Stechert, że Vanna, że Meresiński, że Bednarz - te same kłamliwe bajeczki słyszymy od lat.

Tylko wy jesteście odpowiedzialni za zniszczenie klubu i mam na myśli tych wszystkich, którzy po dzień dzisiejszy bronią TS-u i tej całej patologii.

Zaraz wolfy, seruś i cała reszta dostanie wytyczne i będą te same kłamstwa pisać, które tworzą od lat.
Co ty bredzisz?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 27.10.2019, 19:40
solny napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy nie lepiej byłoby to zaorać wszystko w luj. Takich kompromitacji będzie więcej a i tak kwestią czasu jest aż spadniemy bo w tym klubie nikt nie ma pojęcia o piłce.
Pojebało do reszty? Ty się kibicem Wisły nazywasz, czy może trollem z drugiej strony Błoń?
Fakt, w....... dostaliśmy, ale żeby od razu klub zaorać? Ogarnij się chłopie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 27.10.2019, 19:43

Sugerujesz że Stolarczyk nalezy do WSH? Ochłoń. Trener do zmiany na już ale gangusem nie jest.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 27.10.2019, 19:49
Koalik weź chłopie odpocznij... treść postu jak wynik...Ci co ojebali nasz klub z Marzenka na czele mają centralnie w dupie co się teraz dzieje sportowo w Wiśle...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
adams11
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 27.10.2019, 19:50
Warto było robić te wszystkie zbiórki, akcje, wpłacać kasę żeby przeżyć takie upokorzenie... Kibice dali z siebie wszystko, ale co z tego gdy zarząd buja w obłokach, trener bez Sobola błądzi we mgle, a piłkarzyki mają wszystko w dupie. Ręce opadają, odechciewa się wszystkiego...
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 27.10.2019, 19:53
To był potrzebny mecz i potrzebny wynik dla każdego, przede wszystkim piłkarzy, trenerów, działaczy, aby sobie uzmysłowić gdzie jesteśmy i jaką drogę musimy przejść nie tylko do oddłużenia, ale aby się utrzymać. Materiał do analizy nie pod kątem taktyki i personaliów na mecz z Rakowem, ale do zaprogramowania działań na najbliższe miesiące. Co nie zmienia faktu, że gra i wynik to wstyd.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.10.2019, 19:53
Czy PZPN może nałożyć na (TFU!) piłkarzy zakaz wyjazdowy? Kibice za takie zachowanie na pewno dostaliby zakaz na całą rundę
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 27.10.2019, 19:54
Ta drużyna nie istnieje. Nie wiem co jest przyczyną. Na pewno jednak to jak drużyna wygląd na boisku to nie jest problem tylko trenera. Tutaj jest coś innego te 7:0 to wierzchołek góry lodowej. Klub ukrywa grubszą aferę.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.10.2019, 19:57
Normalnie sie za korepetycje placi. A my dostalismy za darmo nauki z gry pilki noznej.
Zenujacy poziom wszystkich. To co nienormalnego ale wszystkich! To co dziwnego.
Czemu Stolarczyk wystawia Klemensa na pomocy? Co mu zrobil zlego

Wynik oddaje to gdzie jestemy. tym meczem sie nie przejmowalem bo wazniejsze z Rakowem i Arka ale bez jaj.
Jest ch**owo. Zle bylo miesiac temu
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 27.10.2019, 20:03
Panie Stolarczyk, długo wstrzymywałem się z oceną pańskiej pracy, ale dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy.

Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź!

#StolarOut
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.10.2019, 20:38
Bardziej jawnego grania na zmianę trenera jeszcze w tym sezonie nie było. Serio. Mam wrażenie, że to odpowiedź piłkarzy na ostatni wpis o pełnym poparciu jakie ma Stolarczyk. Oby zarząd posłuchał.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.10.2019, 20:42

Jestes chory psychicznie. Powaznie, idz do jakiegos lekarza.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.10.2019, 20:46
dramat to dopiero sie zacznie ....narzzie klepia nas jak leszczy " lepsze" druzyny ....wspomnicie mnie
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 27.10.2019, 20:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tam pieprzy, że Janicki słaby... z tym Janickim i Klemenzem w obronie, jeszcze za Sobola, praktycznie nie traciliśmy bramek. Nie jest to stoper na miarę reprezentacji, ale w sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, nawet Arek w formie by nam nie pomógł. Naszym problemem jest totalny chaos w defensywie. Nikt nie wie, gdzie ma biegać i co grać.
I wygraliśmy z Zagłębiem w kryzysie oraz drużynami, które znajdują się blisko nas w tabeli. Nie ma sensu porównywać tych okresów, sytuacja nie jest statyczna, ciągle pojawiają się nowe zmienne. Wszystko to co się teraz dzieje jest logiczne, przewidywalne i ma niewiele wspólnego ze Stolarczykiem lub odejściem Sobola. Ogólnie mieliśmy dzisiaj do czynienia z analogicznym spotkaniem do tego z Krakowa, tylko, że zmieniła się sytuacja. Teraz to my byliśmy na dnie dna formy, no i Legia, nawet wtedy nie miała tak słabego składu, jak my teraz, wiec skończyło się tylko na 4:0.

Po co dorabiać do tego jakieś niestworzone teorie.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 27.10.2019, 21:05
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna nie istnieje. Nie wiem co jest przyczyną. Na pewno jednak to jak drużyna wygląd na boisku to nie jest problem tylko trenera. Tutaj jest coś innego te 7:0 to wierzchołek góry lodowej. Klub ukrywa grubszą aferę.
Pewnie jest wiele czynników. Ogólnie znanych.
A kiedy się zaczęło sypać na dobre?
Mam wrażenie, że po meczu pucharowym z Błękitnymi, kiedy piłkarze dostali zjebkę od kibiców, a zwłaszcza Boguś.
Tak jakby coś wtedy pękło, załamała się ta jedność i solidarność widoczna jeszcze rok-poł roku wcześniej, w chwilach największego kryzysu.
Kolejne prestiżowe mecze nie pomogly i tylko utrwaliły ten stan.
Z Legią jest już kompletne rozbicie mentalne.
Z tego trudniej wyjść niż z fizycznych dolegliwości.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.10.2019, 21:07
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
To była jasna odpowiedź piłkarzy na wypowiedź kogoś z klubu, że nie szukają nowego szkoleniowca. Piłkarze dziś mocno odpowiedzieli temu panu: "nie pjerdol c*uju tylko zacznij szukac".
Jak w burdelu nie idzie to się zmienia panienki, a nie burdel mamę.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.10.2019, 21:10
Jest mi bardzo przykro. Ten wynik przyjmuję jako podsumowanie i konsekwencję ostatnich miesięcy drużyny: od wyborów personalnych i polityki kadrowej po pracę sztabu trenerskiego.

Potrzeba zdecydowanego działania. Nie wiem czy radykalnego, ale na pewno zdecydowanego.

Problem polega na tym, że nie mamy pełni struktur, nasz zarząd walczy z zadłużeniem i miastem, nie ma komu i kiedy zająć się pionem sportowym.

Jest źle.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 27.10.2019, 21:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz że Stolarczyk nalezy do WSH? Ochłoń. Trener do zmiany na już ale gangusem nie jest.

Nie wiem co on sugeruje, ale fakt jest faktem, że Stolar błysnął kiedys zajebistą wypowiedzią, w której stwierdził, ze Misiek (a raczej Paweł haha) to oddany kibic i chciałby bardzo go poznać
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.10.2019, 21:25
Kompromitacja.

Przegrane derby to był koniec tej drużyny. Mentalnie już nie istnieją.

Długo broniłem Stolarczyka, ale nic nie tłumaczy żenady, którą dzisiaj zaprezentowali. Jak zobaczyłem skład to już wiedziałem, że będzie bardzo źle. Klemenz na defensywnym? Mało to się ośmieszał na tej pozycji na wiosne? Mieliśmy przyzwoity środek obrony Klemenz + Janicki. Szału nie było, ale jakiś poziom trzymali to kombinuje Stolarczyk zamiast wrócić do tego co w miarę funkcjonowało.

Za to co dzisiaj Chuca pokazał to osoba go polecająca powinna wpłacić do klubowej kasy co najmniej równowartość jego miesięcznej wypłaty.

Najgorsze, że nie bardzo widzę co możemy zmienić żeby było lepiej? Zmiana trenera? Myślę, że jeżeli nie mamy nikogo konkretnego na oku to trzeba dać Stolarczykowi popracować jeszcze dwa tygodnie do przerwy reprezentacyjnej i jeżeli nie będzie drastycznej poprawy to podziękować za współpracę i zatrudnić osobę, którą znajdziemy przez ten czas.

Jedyny plus jest taki, że pomimo żenujących wyników nasza sytuacja w tabeli jest "tylko" zła przez co nie musimy wykonywać nerwowych ruchów.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 27.10.2019, 21:29
czaro napisał(a):Wyświetl post
Problem polega na tym, że nie mamy pełni struktur, nasz zarząd walczy z zadłużeniem i miastem, nie ma komu i kiedy zająć się pionem sportowym.

Jest źle.
To prawda, ale mnie właśnie najbardziej irytuje to, ze nasz zarząd zamiast rozmawiać WALCZY z miastem.

I co gorsza takie korpo cwaniaczki jak żeglarz i binarny działają na ludzi z magistratu jak płachta na byka, bo stawiam wszystko, ze gdyby przyjęto pokorę, że klubem zarządzała patola, że robimy co możemy, ze prosimy itd, to jakoś by się z tym miastem dogadało.

Ale nie, oni pouczają urzędników, że im byznesowo korzystne propozycje składają, a tamci słuchać nie chcą, no JPRDL
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 27.10.2019, 21:29
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jest mi bardzo przykro. Ten wynik przyjmuję jako podsumowanie i konsekwencję ostatnich miesięcy drużyny: od wyborów personalnych i polityki kadrowej po pracę sztabu trenerskiego.

Potrzeba zdecydowanego działania. Nie wiem czy radykalnego, ale na pewno zdecydowanego.

Jest źle.
Nie tragizowałbym. Zarząd podjął ryzyko sportowe o czym wspominał jakiś czas temu Piotr Obidziński. Pewnie, gdyby Kuba, Vukan i Vullnet grali to, co w poprzedniej rundzie ryzyko opłaciłoby się, ale nie przytrafił się nam idealny scenariusz... I tyle.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.10.2019, 21:33
Ja prdl..... 0:7 a tu pisze się "nie tragizowalbym".... ludzie gdzie Wasz honor....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.10.2019, 21:34
Delgado napisał(a):Wyświetl post
To prawda, ale mnie właśnie najbardziej irytuje to, ze nasz zarząd zamiast rozmawiać WALCZY z miastem.

I co gorsza takie korpo cwaniaczki jak żeglarz i binarny działają na ludzi z magistratu jak płachta na byka, bo stawiam wszystko, ze gdyby przyjęto pokorę, że klubem zarządzała patola, że robimy co możemy, ze prosimy itd, to jakoś by się z tym miastem dogadało.

Ale nie, oni pouczają urzędników, że im byznesowo korzystne propozycje składają, a tamci słuchać nie chcą, no JPRDL
Miasto nie ma dobrej woli i nie jest winą zarządu, że miasto chce utopić klub.

Nie koro cwaniaczki i nie żeglarz i binarny, tylko ludzie, którzy ratują Wisłę. Przecież nie robią na Wiśle cwaniactw, tylko chcą ją odbudować. Zaangażowali się w ten projekt. I jak na razie wykazują większe zaangażowanie i kompetencje niż ci prawdziwi, którzy popisali się w poprzednim roku.

Chyba że coś przeoczyłem?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.10.2019, 21:34
Delgado napisał(a):Wyświetl post

Ale jak mają pokazać pokorę skoro od pół roku nie mogą się doprosić o spotkanie z prezydentem?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 27.10.2019, 21:35
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze, że nie bardzo widzę co możemy zmienić żeby było lepiej?
Nie możemy. Musimy czekać na powrót do zdrowia albo formy zawodników, którzy mieli stanowić o sile Wisły. Ewentualnie korekty transferowe w przerwie sezonu, mając nadzieję, że transfery będą bardziej udane niż ostatnie. No i w pewnym sensie czekają nas 2 potencjalnie słabsi przeciwnicy. Zobaczymy czy nam to pomoże?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 27.10.2019, 21:35
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Ja prdl..... 0:7 a tu pisze się "nie tragizowalbym".... ludzie gdzie Wasz honor....
Mecze piłki nożnej nie mają wpływu na mój honor.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów