The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mariuszr111
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.10.2019, 08:54
Myślę, że będzie ciężko o 3pkt z Piastem, Kuba ma olbrzymi wpływ na drużynę ale niech się wykuruje nie ryzykował bym jego wejścia...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 18.10.2019, 09:58
Pewnie ani Kuba ani Brożek nie zagrają. Z przodu znowu będzie pusto(czytaj Zdybowicz lub Drzazga) na skrzydle powolny Chuca. Remis biorę w ciemno.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 18.10.2019, 16:03
Brożek po kontuzji w niepełnej formie, to i tak większe zagrożenie dla przeciwnika jak Drzazga niestety. Ciężko zdobywać punkty nie mając siły ofensywnej, gdzie w dodatku po głupich błędach w obronie tracimy bramki.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.10.2019, 22:24
Nieudacznicy.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.10.2019, 22:25
Niestety ale Stolar odejdź
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.10.2019, 22:27
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nieudacznicy.
Kibice sukcesu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.10.2019, 22:30
Rymaniaki Malarczyki i Parzyszki robia z nami co chca , Nie da sie na to patrzec , Stolarczyk out , choc jak byl Sobol to pisalem zeby ze Stolarczykiem przedluzyli kontrakt , teraz wychodzi na jaw kto robil dobra robote na ławce trenerskiej
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 18.10.2019, 22:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kibice sukcesu.
Grają jak patałachy to nazywa się ich patałachami, prosta piłka.
Nie dość, że patałachy to jeszcze półgłówki. Za to co Niepsuj zrobił powinien resztę rundy dograć w rezerwach.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.10.2019, 22:33
Ludzie- ciszej nad tą trumną ....przy ANIELSKIM ORSZAKU nie wypada sie klocic i pomstowac
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.10.2019, 22:33
Gramy u siebie, oddajemy jeden celny strzał,
Z piłki przy polu karnym przeciwnika potrafimy wycofać do bramkarza.
Tempo wolne, przeciwnik ma czas sie ustawic.

Żenada

Stolarczyk świetny trener na lata ale jako asystent asystenta asystenta pierwszego trenera.
Po derbach myślałem, że zobacze lepszą Wisłę, a my dalej swoje. Dalej sadlok SFG, dalej wolna gra, dalej do tyłu na posiadanie, duże odległości od formacji.
Jest 3 z tyłu co rozgrywa potem mamy linie ataku Piasta i linie pomocy Piasta a potem nasi. Bez sensu. Nie przynosi to efektu w postaci stwarzanych sytuacji a my przy stracie piłki dajemy im autostrade.
Każdy z którym gramy ma 3x wiecej sytuacji
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.10.2019, 22:35
Błagam skończmy kopiować Barcelonę z tym rozgrywaniem, sami sobie krzywdę robimy.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.10.2019, 22:35
Świetne stałe fragmenty gry, zarówno schematy w ofensywie jak i konsekwentna gra w defensywie!
Widać rękę trenera Stolarczyka, oby tak dalej
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.10.2019, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kibice sukcesu.
Też bym tak napisał jakbym miał 12 lat.
Wolfy - kibic zaślepiony, wielbiący byle gówno.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.10.2019, 22:50
Ja chciałbym tylko krótko zaznaczyć iż:
1. Graliśmy z aktualnym mistrzem który ostatnio pokonał legie 2:0
2. Karny na Boguskim ewidentny, czerwona dla Niepsuja również, Burlidze też sie należała.
3.Wasilewski ewidentnie bez formy, kasa na jego kontrakt wyrzucona w błoto.
4.Na zwolnienie trenera i zatrudnienie nowego(zakładając że ktokolwiek by się tego zadania podjął) nas po prostu nie stać.
5.Spadek Wisły, to nie nowe rozdanie tylko śmierć.
6.O utrzymaniu zadecydują nie mecze z kandydatami do europejskich pucharów, a te że średniakami I rywalami w walce o utrzymanie i to na tych meczach musimy się skupić, nawet kosztem wysokich porażek w tych prestiżowych.
7. Jutro I tak cała Polska będzie się śmiała z rozegrania akcji 4 na 2 bez bramkarza...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.10.2019, 22:51
Niepsuj jest idiota nawet jak na poziom pilkarza. Zamiast isc z pilka to wykonuje pady.
Inteligencja pilkarzy Piasta to braka nr 3 ktora nie zostala nieuznana. Znajomosc przepisow o spalonym.

Piast byl lepszy a mozna bylo zremisowac przy szczesciu.
Treaz Legia i lomot nastepny.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.10.2019, 22:55
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ale zobacz, że jak piłkarzom uderzyła adrenalina i graliśmy prymitywną lagę do przodu, to lepiej to wyglądało, niż nasza wyćwiczona tiki-taka (taktyka na zero obrony, zero ataku). Ot, jak zaczęliśmy grać - byle do przodu, to przynajmniej piłka szybko chodziła i jakieś sytuacje się pojawiły.
Też miałem takie spostrzeżenia.

I poraz pierwszy sami niestrzelilismy sobie gola gubiąc piłke pod naszym polem karnym, ale Piast je nam strzelił.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.10.2019, 23:03
carpenter napisał(a):Wyświetl post
2. Karny na Boguskim ewidentny, czerwona dla Niepsuja również, Burlidze też sie należała.
Nie no, bez jaj. Sędziowie różne dziwne rzeczy dyktowali ale tutaj nie bardzo było z czego...
W sumie zaczęliśmy lepiej grać po wędce dla Drzazgi, Zdybowicz dochodził do piłki, wychodził na pozycje, było go widać na boisku.

Paweł miał piłkę na remis, jak to nie wpadło?

Mecz o wiele lepszy niż się obawiałem, przede wszystkim w drugiej połowie.

Chuka IMHO miał przebłyski, ale długa droga przed nim. Na razie bliżej mu do Wojtkowskiego niż Carlitosa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.10.2019 o godz. 23:07.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.10.2019, 23:18
https://www.youtube.com/watch?v=XYLOAay_2MQ ...piekny utwor , wspanialej kobiecie .....tyle zapamietam z tego kolejnego gwozdzia do trumny mojego ukochanego klubu ....bo szans innych nie widze....wciaz tak zarzadzanym zmierzamy do spadku .....nawet jesli jakims cudem ( w co watpie) sie uda w tym roku to .....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 18.10.2019 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.10.2019, 01:16
W jednym jest postęp - Stolar forum poczytał i przestał wysyłać dwóch piłkarzy do każdego rożnego.
Ale żeby nie było chociaż jednego piłkarza który potrafiłby zacentrować ze stojącej piłki na odpowiedniej wysokości?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 19.10.2019, 01:17
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=XYLOAay_2MQ ...piekny utwor , wspanialej kobiecie .....tyle zapamietam z tego kolejnego gwozdzia do trumny mojego ukochanego klubu ....bo szans innych nie widze....wciaz tak zarzadzanym zmierzamy do spadku .....nawet jesli jakims cudem ( w co watpie) sie uda w tym roku to .....
Ja .......ę. Straszne musi być takie życie bez nadzieji, w wiecznym poczuciu skrzywdzenia i niespełnionych roszczeń. Szczerze współczuję, jakbym forum pasiastych czytał parę lat temu.

Dobrego wujka nie ma i nie będzie, więc albo się Wisła dźwignie o własnych siłach albo przestanie istnieć. Histeryzowanie nic tu nie pomoże, nikt nie twierdzi że będzie łatwo i przyjemnie, ale takie wieczne zamulanie niektórych osób jest żałosne. Zastanawiam się czego takie cipy szukają w męskim sporcie jakim jest piłka nożna?

Mamy dołek ze znanych przyczyn, podobne mieli i mają kibice wielu innych zasłużonych klubów, nas to dotąd omijało i kiedy przyszły trudne chwile - żenada.

Przegraliśmy z ekipą walczącą o mistrzostwo, remis był w zasięgu mimo tego że górują nad nami jakością czysto piłkarską w sposób zatrważający i to jest kolejny gwóźdź do tumny? Czy może kolejna brutalna pobudka z urojeń że walczymy o coś więcej niż przetrwanie? Debile z UW z ich wyśmianym "kręceniem się wokół ósmego miejsca", ....y i histerycy w internecie, no ludzie...

Serio nikt nie wiedział o co walczymy w tym sezonie?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 19.10.2019, 02:28
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Grają jak patałachy to nazywa się ich patałachami, prosta piłka.
Nie dość, że patałachy to jeszcze półgłówki. Za to co Niepsuj zrobił powinien resztę rundy dograć w rezerwach.
Grają bo tacy są, inni nie będą. Trzeba się do tego w tej rundzie przyzwyczaić. Ale to nie znaczy, że kibice mają się odwracać tyłem do drużyny i klubu, bo chwilowo mamy duży kryzys.

Póki co mamy dość mocną mieszankę emerytalno-juniorską w składzie. Niestety nie można wymagać od trenera cudów. Drużyna jest zdziesiątkowana kontuzjami, o sile naszego zespołu stanowią: Były rezerwowy Jagiellonii, były rezerwowy Lecha, były rezerwowy Pogoni Szczecin, 39-letni Wasyl. To obrona. W ataku niczym nie wyróżniający się junior, Drzazga, który nie podbił 1 ligi na wypożyczeniu i 36-letni Brożek. Do tego co mecz to inne zestawienie, bo kontuzje jakieś dziwne wirusy dziesiątkują zespół.
Jak można wymagać od trenera, żeby zespół funkcjonował w takich okolicznościach i w takim składzie? Nie wiem, ale wiem, że kibice zawsze wiedzą najlepiej ;-)
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 19.10.2019, 06:07
Plocki, Piasty, Cracovie bija Wisle Krakow w kazdym elemencie gry. Skonczyc z lamentami starej panny typu ni ma piniedzy ni ma trenera i ni bedzie pilkarzy tylko pracowac znacznie intensywniej w zakresie pozyskania nowych ludzi na stanowisku trenera i pilkarzy. Buzka.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 19.10.2019, 07:47
Ale w 2 sytuacjach potrafiliśmy pograć z klepki co prawda bliżej środka ale jednak. To teraz kopacze są tak hujowi czy trener taki hukowy. Ja napisze krótko Stolarczyk wypierdalaj.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 19.10.2019, 08:34
Hahaha jacy tu piszą upośledzeni ludzie... Zwalniać trenera? I kto tu przyjdzie? Co najwyżej jakiś Mariusz Rumak lub inny podobny ananasek. I on napewno sprawi, że 3/4 kadry nagle z piłkarskich słabeuszy stanie się tuzami w tej lidze i będziemy golić każdego. Podajcie mi chociaż 7 grajków na solidnym bądź wyższym poziomie w tej drużynie bo ja to widzę tak:

- Savicevic (mimo że ostatnio bez formy to myślę że żadna drużyna ekstraklasy by nim nie pogardziła)
- Wojtkowski ( ma technikę, dynamikę z miesiąca na miesiąc coraz lepiej)
- Mak ( Tutaj trochę na siłę ale ostatnio tylko na nim opiera się gra ofensywa)
- Błaszczykowski
- Basha (to samo co Savicevic)

I to tyle. Ktoś by pewnie jeszcze napisał że Brozio ale moja opinia jest taka, że Brozio od kilku sezonów grał słabiutko i teraz jego 5 minut już minęło tak jak Drzazgi z poprzedniej rundy.

Legendy głoszą że Chuca jeszcze coś tam umie ale jeszcze tego nie pokazał.

To wszystko, reszta to piłkarze po prostu mega przeciętni którymi raczej mało kto z tej ligi byłby zainteresowany. Wczoraj z wyżej wymienionych zagrał tylko Maku a tu widzę wielkie rozgoryczenie mimo że z trybun nie wyglądało to aż tak tragicznie.

Zgadzam się z wolfym w 100%. Trzeba wspierać chłopaków bo braku zaangażowania im nie można odmówić!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 19.10.2019, 09:11
Czytam o zwolnieniu trenera i mam ochote skasowac to forum. Nie ma to jak tworzyc sztuczna presje we wlasnym klubie, tak jak bysmy nie mieli innych problemow. Dlaczego nie slysze “wypier*dolic Drzazge!” albo Boguskiego? Nie, po co, lepiej trenera! Ch*j ze nas nie stac na innego, chyba, ze wlasnie takiego Rumaka, albo innego tego typu specjaliste. Oni NA PEWNO sprawia ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki Drzazga zacznie byc widoczny na boisku, Niepsujowi przybedzie IQ, i to tak z 50-60 ptk by dobic do przecietnej, a Boguski zorientuje sie w ktora strone jest bramka przeciwnika i przestanie podawac caly mecz do tylu. Wystarczy poczytac takie komentarze jednego dnia by zrozumiec dlaczego opinia kibicow kompletnie nikogo ze swiata pilki nie obchodzi. To tak jakby jakies Janusze na poczekalni przed sala operacyjna tlumaczyli chirurgowi, ze ch* ja wie oni wiedza lepiej i sami beda operowac.

Pierwszy powiem wyjebac Stolarczyka gdy zagramy ze 3-4 mecze w NAJSILNIEJSZYM skladzie i faktycznie nic sie nie zmieni. Boguski, Pawlowski, Drewno tfu DRZAZGA? Serio? Jaja sobie robicie? Gralismy pol meczu w 8, chwile drugiej polowy w 9, a potem znowu w 8 i mamy wyjebac trenera bo przegral 1-2 z Mistrzem Polski, wiceliderem? Oby zarzad mial kompletnie wyjebane w zdanie kibicow, niewazne czy przez finanse czy po prostu widzac ta glupote.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 19.10.2019 o godz. 09:14.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 19.10.2019, 09:37
Drogi wehrmachcie. IQ Niepsuja nie wzrosnie, Drzazga nie zagra bo bedzie grzal lawe, a Boguski nie bedzie gral na prawej obronie. Za to możliwe, że - beda wiedzieli jak sie ustawiac przy stalych fragmentach, nasze rzuty rozne nie beda zagrozeniem dla naszej bramki(!), nie bedziemy klepac przez pol meczu na wlasnej polowie, Sadlok nie bedzie wykonywal sfg...

Tyle moze zmienic nowy trener. Ja osobiscie licze na to, ze Stolar w koncu przejrzy na oczy i tez cos zmieni. Nie wiem tylko czy mamy na to czas, bo cos mu to troszke tego czasu zajmuje i czy mozemy sobie na to pozwolic. Jak sie zjebiemy w tym sezonie z ligi to po klubie. Takze, ja sam nie jestem za jakimkolwiek zwalnianiem na ten moment, ale jestem w stanie zrozumiec frustracje niektorych.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.10.2019 o godz. 09:40.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 19.10.2019, 09:54
To trener jest odpowiedzialny za przygotowanie druzyny a powiedzmy sobie szczerze my jestesmy do dupy z przygotowaniem, to trener ustala sklad, to trener wyznacza kapitanow, wyznacza pilkarzy do stałych fragmentow gry, to trener ustala taktyke, ktorej nie mamy, Stolar sie pogubił i nie widac zadnych plusow, do pilkarzy mozna miec pretensje o to, ze nie potrafia dobrze przyjac pilki, ze nie potrafia odebrac jej bez faulu i dłuzej przytrzymac bez straty ale to tez wina przygotowania. Ja nie widzialem w tym meczu checi i zaangazowania, ruszyli dopiero po stracie drugiego gola czego konsekwencja była bramka kontaktowa. Symulowanie Niepsuja nie skomentuje, majac zołta kartke i wiedzac, ze sa powtorki powinien pomyslec a nie upadac w cyrkowy sposob. I ....a niech w koncu Stolar oddali Sadloka od stałych fragmentow gry bo to juz nie jest smieszne. Kolejny mecz w ktorym gosc dosrodkowac nie potrafi przez co rywal idzie ze 100% kontra. Jego szczescie, ze to polska ekstraklasa i w takiej sytuacji rywal zrobił spalonego bo mogło to sie skonczyc jeszcze wyzej.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 19.10.2019, 10:08
z trenerem Stolarczykiem nawet do 2 ligi!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.10.2019, 10:24
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Gramy u siebie, oddajemy jeden celny strzał,
Z piłki przy polu karnym przeciwnika potrafimy wycofać do bramkarza.
Tempo wolne, przeciwnik ma czas sie ustawic.
Chciałbym tylko dodać, że tak jak my rozgrywaliśmy ataki pozycyjne przez całą pierwszą połowę (brak pokazywania się na pozycji i stopniowe wycofywanie aż do Buchala) tak rozgrywał ja Piast w ostatnich minutach, kiedy dostał polecenie pilnowania wyniku.

To powinno wystarczyć za podsumowanie.

A gadanie o Piaście walczącym o Mistrza już zaczyna mnie mierzić.
Wczoraj Piast grał po prostu solidnie. Piłkarze wiedzieli, gdzie się mają ustawić, wiedzieli, gdzie powstają puste przestrzenie, dokąd można skierować piłkę.

Pierwsza bramka wbita jak przedszkolakom.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.10.2019, 10:40
Piast zagrał dobry mecz ale nic wiecej. Ma wyćwiczone stałe fragmenty gry których np My nie mamy. W temacie w trenerze zapytałem jak my wyglądamy na tym tle. Wygladamy tragicznie, po stałych fragmentach gry strzelilismy 2 gole czyli NAJGORZEJ w całej lidze.

Do tego mamy najwięcej kontuzjowany piłkarzy i najwięcej razy zgubilismy piłkę pod naszym polem karnym. Patrząc logicznie nie ma za wiele argumentó ZA trenerem.

Mnie cieszy jedno. We wczorajszym meczu nie bawilismy sie w rozgrywanie piłki od bramkarza, więc nie zgubilismy jej pod naszym polem karnym. Zmiany (z musu?) ale jednak przemeblował zespół. Zagraliśmy na 2 napastników i gorzej nie było z przodu niż w taktyce "męczenia buły".

Przegralismy, bo przy dosrodkowaniach gubilismy krycie. Ale ja widze postep. Trener wreszcie przemyslał nasze błedy i próbuje zmian. Teraz niestety trzeba czasu.

Na szybko do poprawy:
- stałe fragmenty w ataku. Trzeba strzelić od czasu do czasu gola z roznego, co ustawi mecz. Teraz jesteśmy najgorsi w tym elemencie
- ustawianie sie w naszym polu karny w defensywie przy dośrodkowaniach. Bez łatwych goli dla rywali.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów