The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.09.2019, 18:13
jaki 2 skład ? grało wiele osób z pierwszego..
chłopaki ze starogardu pewnie po pracy wpadli na meczyk.. a mają średnią wieku 24-25 lat ?
jak mozna przegrać jakieś 14 z 18 meczy wyjazdowych ? nie ma usprawiedliwienia..

ja bym brał Skowronka skoro jest wolny
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 25.09.2019, 18:15
Nie to co gwiazdy Stargardu kupione za grubą kasę z drużyn Ekstraklasy.

Mówię, oddawajmy te mecze walkowerem, szkoda kibiców, kasy na autokar...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 25.09.2019, 18:15
Wychodzi na to, że Korona frajerzy bo z nami zremisowali.
Oddaliśmy do Płocka nie tego trenera co trzeba
Stolarczyk wariacie nie świruj z tym nowym systemem gry już ani meczu więcej.
Odpowiedz cytując
squax
Junior Member

Od: 10.2018

Stary 25.09.2019, 18:17
Plus jest taki, że można zamknąć kolejny temat na forum, mniej do obserwowania.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.09.2019, 18:21
No tę porażkę kiepską sytuacją finansową tłumaczył będzie już chyba tylko głupek lub propagandzista pokroju Kurskiego...
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2019, 18:23
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Kolejny co widzi jakiś nowy system
Gramy cały czas to samo, 4-2-3-1 tyle że raz lepiej raz gorzej
W kółko to samo jak za Kazka
Ogólnie zagraliśmy w tym roku 4 dobre mecze, wyjazd z Koroną, Derby, Legia i z beznadziejnym ŁKS
A mamy koniec września
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 25.09.2019 o godz. 18:29.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 25.09.2019, 18:27
I tyle w temacie.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 25.09.2019, 18:36
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.09.2019, 18:38
Kolejny z alzheimerem...
Chciałbym przypomnieć koledze że Sobolewski kilka razy już Wisłę prowadził. Wyniki można sprawdzić. Wasze komentarze z tego okresu również.

Mam przypomnieć co niektórzy debile tutaj pisali kiedy poszła bezsensowna plotka że to przez Sobolewskiego zwolniono Carillo?

I tyle w temacie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.09.2019, 19:19
temat chyba można zamknąć
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 25.09.2019, 19:28
Pocieszające jest to że przynajmniej nie traciliśmy bramek z gry tylko z rzutów karnych. Zawsze jakiś pozytyw
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 19:35
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Pocieszające jest to że przynajmniej nie traciliśmy bramek z gry tylko z rzutów karnych. Zawsze jakiś pozytyw
Kto zawalił drugiego, bo pierwszego chyba Lis?

BTW, czy może mi ktoś wyjaśnić jaką logiká kierowali się Ci, którzy liczyli na "poważne" potraktowanie PP w sytuacji gdy w drużynie mamy szpital, kontuzjowani albo po kontuzjach są kluczowi piłkarze a w niedzielę gramy derby? Nie pytam "po co", chociaż to równie zasadne pytanie, ale "jak"?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 19:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"poważne" potraktowanie PP
+ to raczej nie było tak, że Stolar im powiedział: chłopaki, zróbcie dwa karne i wracamy do domu. Wystawił, co miał/mógł i powiedział zróbcie, ile możecie.

Cycu napisał(a):Wyświetl post
obrazek
Tak szczerze mówiąc, to ja się Boguskiemu nie dziwę. Facet jest grubo po 30-tce, to wzór profesjonalizmu i najwyraźniej jest rozgarnięty. Łata dziury w składzie, raz gra na defensywnym pomocniku, raz na boku obrony, bo nie ma komu grać. Ma wysłuchiwać jobów na jakiejś wsi? Przecież on wie, że te wyjazdowe porażki to element do poprawy i przecież robi swoje.

Ten mecz nawet na w pół rezerwowym składem można było wygrać. Nie udało się, nie odrobliśmy dwóch karnych, a wynika to z wielu słabości tej drużyny. Nie jesteśmy jednak potentatem, żeby mówić o dramacie. Klub powinien skupić się na restrukturyzacji, drużyna na pracy i wynikach w lidze, a kibice na pozytywnych akcjach.

Werbalna agresja wobec piłkarzy, fizyczna agresja wobec kibiców Cracovii, upieranie się, że Wisła jest wielokrotnym mistrzem i dumą Polski, więc musi być mistrzem także w tym sezonie - obawiam się, że to raczej nie sprawi, że drużyna osiągnie sukces.
Ostatnio edytowane przez czaro : 25.09.2019 o godz. 19:39.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 25.09.2019, 19:54
Nędza i dziadostwo. Niema wytłumaczenia. Czemu po raz kolejny odpuszczamy puchar Polski. W lidze tak nic nie ugramy. To była nasza szansa i jak zwykle kicha. Dno i dziadostwo nic więcej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 19:59
czaro - na ile ja rozumiem zwolenników "poważnego potraktowania PP" to Stolarczyk miał wystawić najlepszy skład. Jebać derby, PP to szansa na puchary
Patrząc normalnie to wystawił tych co mógł, jak trzeba było ratować sytuację do weszli Ci lepsi, ale jednak błędy indywidualne naszych rezerw zaważyły.

JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Nędza i dziadostwo. Niema wytłumaczenia. Czemu po raz kolejny dopuszczamy puchar Polski. W lidze tak nic nie ugramy. To była nasza szansa i jak zwykle kicha. Dno i dziadostwo nic więcej.
Odpuszczamy PP z powodu problemów kadrowych. To chyba oczywiste?

To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?

O czym Ty .......isz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 20:05.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:01

To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.?

O czym Ty .......isz?
a o czym Ty pierd.. ?
można dopełzać do pófinału PP nie grając z drużynami z ekstraklapy przy szczęśliwym losowaniu..
a tam już zaczynają się ok pieniądze, możliwa gra w pucharach + prestiż/może jakiś sponsor mały?

grając z drużyną z niższych lig gra się na wyjeździe, więc koszt organizacji odpada..
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:05
czaro - na ile ja rozumiem zwolenników "poważnego potraktowania PP" to Stolarczyk miał wystawić najlepszy skład. Jebać derby, PP to szansa na puchary

O czym Ty .......isz?
Na mocną ekipe czyli? W tej smiesznej lidze nie ma mocnych ekip. He he dobre. I co myslisz że po odpadnięciu z pucharu zaczniemy ogrywać innych bo będziemy wypoczęci. Cudaczne. Troche kultury.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 25.09.2019, 20:08
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że wobec absencji oraz arcy ważnych derbów skład będzie mocno rezerwowy i odpuścimy Puchar Polski jak często bywało.
II ligowiec zmobilizowany grą z nami..... ja tu gram u buka za wyższą stawkę że odpadniemy, co bardzo prawdopodobne.
Dzięki przegranej zarobiłem parę stoweczek u buka. Kurs był 5,65 na wygraną Błekitnych
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 25.09.2019, 20:08
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Na mocną ekipe czyli? W tej smiesznej lidze nie ma mocnych ekip. He he dobre. I co myslisz że po odpadnięciu z pucharu zaczniemy ogrywać innych bo będziemy wypoczęci. Cudaczne. Troche kultury.
Na chwile obecną dla nas mocna jest nawet Wisła Płock i Korona co pokazały ostatnie spotkania.

Po odpadnięciu z Pucharu minimalizujemy ryzyko kontuzji w gówno meczach.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:12
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a o czym Ty pierd.. ?
można dopełzać do pófinału PP nie grając z drużynami z ekstraklapy przy szczęśliwym losowaniu..
a tam już zaczynają się ok pieniądze, możliwa gra w pucharach + prestiż/może jakiś sponsor mały?

grając z drużyną z niższych lig gra się na wyjeździe, więc koszt organizacji odpada..
O czym ty .......isz, jeżeli już? Przy szczęśliwym losowaniu (którego nie musimy mieć) dochodzisz do półfinału, a tam kto będzie czekał w dwumeczu?

A jak nie będziemy mieli szczęśliwego losowania to co? W dupę finansowo? Hazardzik kosztem klubu - znowu?

Naszym celem jest utrzymanie w lidze. Jeżeli tego nie rozuniesz to jesteś zbyt ograniczony żeby z tobą dyskutować. Rzucanie wszystkich sił na europejskie puchary gówno nam da jeśli spadniemy i zbankrutujemy. Ile trzeba to powtarzać żeby wreszcie dotarło?!

JacekFan - dziecko, tu nie chodzi o bycie wypoczętym tylko o kontuzje. Nasi najlepsi gracze są już wiekowi. Z choinki się urwałeś? Chcesz żeby traktowano Cię poważnie to ogarniaj podstawy tego co się dzieje w klubie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 20:23.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 25.09.2019, 20:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak szczerze mówiąc, to ja się Boguskiemu nie dziwę. Facet jest grubo po 30-tce, to wzór profesjonalizmu i najwyraźniej jest rozgarnięty. Łata dziury w składzie, raz gra na defensywnym pomocniku, raz na boku obrony, bo nie ma komu grać. Ma wysłuchiwać jobów na jakiejś wsi? Przecież on wie, że te wyjazdowe porażki to element do poprawy i przecież robi swoje.
Od kapitana wymaga się czegoś więcej, reprezentuje on całą drużynę. Boguski po meczu pokazał, że jest miękką fają i nie nadaje się do tej roli.

Prawdziwy kapitan umie zmierzyć się z krytyką i ją wysłuchać. A tu Rafałek strzelił focha i obraził się na cały świat, tak zachowuje się kapitan?

Nie ma szacunku do nas wszystkich jeżeli olewa kibiców, którzy poświecili cały dzień na podróż i wzięli wolne z pracy żeby dopingować swój ukochany klub i nas reprezentować.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.09.2019 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 25.09.2019, 20:23
Jak ktos mi powie ze dalsza gra bylaby katastrofa finansowa to jest debilem.Dzisiejszy wstyd bedzie porownywany do Levadii i smrod bedzie sie ciagnal miesiacami.Jak w ogole mozna wystawic taki sklad.To byl najpowazniejszy blad.Wiecie co.Ja bym wolal przegrac derby a wygrac Puchar Polski.Tylko ze na ta chwile wszystko co najwazniejsze tocderby.Tylko niech mi odpowie Stolarczyk na te pytanie jak przegra w niedziele.Co mu zostanie?Liga i gra o utrzymanie i on tego chce.Nie ma zadnych ambicji on i jego pilkarzyki?
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:26
Wolfy poziom dyskusji z Tobą jest na poziomie dzisiejszego meczu.pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:31
O czym ty .......isz, jeżeli już? Przy szczęśliwym losowaniu (którego nie musimy mieć) dochodzisz do półfinału, a tam kto będzie czekał w dwumeczu?

A jak nie będziemy mieli szczęśliwego losowania to co? W dupę finansowo? Hazardzik kosztem klubu - znowu?

Naszym celem jest utrzymanie w lidze. Jeżeli tego nie rozuniesz to jesteś zbyt ograniczony żeby z tobą dyskutować. Rzucanie wszystkich sił na europejskie puchary gówno nam da jeśli spadniemy i zbankrutujemy. Ile trzeba to powtarzać żeby wreszcie dotarło?!

JacekFan - dziecko, tu nie chodzi o bycie wypoczętym tylko o kontuzje. Nasi najlepsi gracze są już wiekowi. Z choinki się urwałeś? Chcesz żeby traktowano Cię poważnie to ogarniaj podstawy tego co się dzieje w klubie...
po 1 poczytaj sobie jakie są premie za poszczególne rundy PP (m.in 3 miliony złotych za zwycięstwo + kasa po drodze)
po 2 odpadając z pastuchami z kazachstanu i tak wychodzisz na + już dawno mit podróży został obalony
po 3 szkoda czasu na dyskusję z Tobą, bo jesteś ograniczony umysłowo i nie posiadasz kultury, amen
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 20:37
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Od kapitana wymaga się czegoś więcej, reprezentuje on całą drużynę. Boguski po meczu pokazał, że jest miękką fają i nie nadaje się do tej roli.

Prawdziwy kapitan umie zmierzyć się z krytyką i ją wysłuchać. A tu Rafałek strzelił focha i obraził się na cały świat, tak zachowuje się kapitan?

Nie ma szacunku do nas wszystkich jeżeli olewa kibiców, którzy poświecili cały dzień na podróż i wzięli wolne z pracy żeby dopingować swój ukochany klub i nas reprezentować...
Po pierwsze, mnie nikt tam nie reprezentował, bo nikomu nie udzielałem pełnomocnictwa. Ja Rafała Boguskiego szanuję i darzę szczerą sympatią. Uważam go za zawodnika profesjonalnego, na swój sposób nieustępliwego.

Po drugie, trudno mi i nie chcę wypowiadać się szerzej na podstawie tego jednego zdjęcia, ale naprawdę uważasz, że ci panowie wskakujący w amoku na ogrodzenie wołali: Panie Rafale, czy znalazłby Pan dla nas chwilę? Mamy kilka obserwacji na temat gry Wisły. Może rozważyłby Pan nasze argumenty?

Po trzecie, myślę, że przy okazji zeszłorocznych wydarzeń warto przemyśleć, na czym ma polegać kibicowanie, także to w wykonaniu prawdziwych pasjonatów. Może część zwyczajów stadionowych warto zarzucić? Taka luźna myśl, nie jestem chuliganem.

donecki napisał(a):Wyświetl post
Nie ma zadnych ambicji on i jego pilkarzyki?
Tak, dlatego trzymał tę drużynę rok temu, jak tu wszystko leżało.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:39
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
po 1 poczytaj sobie jakie są premie za poszczególne rundy PP (m.in 3 miliony złotych za zwycięstwo + kasa po drodze)
po 2 odpadając z pastuchami z kazachstanu i tak wychodzisz na + już dawno mit podróży został obalony
po 3 szkoda czasu na dyskusję z Tobą, bo jesteś ograniczony umysłowo i nie posiadasz kultury, amen
Ja wiem jakie są premie, ale trzeba je zdobyć przechodząc kilka mocnych ekip.
Puchary to jedt aktualnie S-F, naszym celem jest spokojne utrzymanie.
Ograniczony umysłowo jesteś Ty i kilka innych osób które mimo tego co się wydarzyło rok temu, tego o czym mówi Obidziński, mimo szpitalu w klubie przy graniu co tydzień dalej żyje jakimiś fantazjami że PP jest szansą na coś w tym sezonie.
Wystawiliśmy skład jaki byliśmy w stanie, nie udało się, obciach że na takiej wsi ale trudno. Liczy się co innego.

Jesteś za głupi żeby ogarnąć dlaczego? Trudno. Dalej licz premie za puchary. W klubie liczą kasę na ew. zimowe wzmocnienia gdyby było realne widmo spadku po tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 20:44.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.09.2019, 20:41
BTW, czy może mi ktoś wyjaśnić jaką logiká kierowali się Ci, którzy liczyli na "poważne" potraktowanie PP
Słowa trenera przed meczem w tygodniu :]

Nic, trzeba się otrząsnąć i zagrać dobry mecz w niedziele.

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 25.09.2019, 20:51
Wystawiliśmy skład jaki byliśmy w stanie, nie udało się, obciach że na takiej wsi ale trudno. Liczy się co innego.
No daj pass ,ten skład powinien to wygrac i nie mieszajmy w to obecnej sytuacji etc.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 25.09.2019, 20:55
Nie wiem o co tyle lamentu, serio wierzyliście w wygranie Pucharu? Przecież my mamy tak wąską kadrę, że po 9 kolejkach jest problem ze skleceniem przyzwoitej jedenastki. A płaczu tyle jakbyśmy byli faworytem do dubletu. Gdybyśmy wyeliminowali Błękitnych, to i tak odpadlibyśmy z mocniejszym rywalem. 1/8, czy 1/4 finału to max naszych możliwości. Lepiej się skupić na lidze.

PS tak, dla mnie wynik derbów jest ważniejszy od wyniku meczu w PP.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 25.09.2019, 21:08
kbr napisał(a):Wyświetl post

PS tak, dla mnie wynik derbów jest ważniejszy od wyniku meczu w PP.
Dla mnie też oczywiscie ,chodzi konkretnie o ten mecz...zreszta Legia bedąc mistrzem odpadała chyba z III-cio ligowcem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów