The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2012, 08:46
Medale:

- Majewski (Lekkoatletyka) - 1 miejsce
- Zieliński (Podnoszenie ciężarów) - 1 miejsce
- Bogacka (Strzelectwo) - 2 miejsce
- Fularczyk / Michalska (Wioślarstwo) - 3 miejsce
- Janikowski (Zapasy) - 3 miejsce
- Bonk (Podnoszenie ciężarów) - 3 miejsce
- Klepacka-Noceti (Żeglarstwo) - 3 miejsce
- Miarczyński (Żeglarstwo) - 3 miejsce
- Mikołajczyk / Naja (Kajakarstwo) - 3 miejsce

Szanse:

- Siemionowski (Kajakarstwo)
- Walczykiewicz (Kajakarstwo)
- Włodarczyk (Lekkoatletyka)
- Michalski (Lekkoatletyka)
- 4x100 metrów (Lekkoatletyka)
- Nowak (Lekkoatletyka)
- Buziak (Lekkoatletyka)
- Szost (Lekkoatletyka)

Niewykorzystane szanse (te, od kiedy zrobiłem listę):

- Kawęcki (Pływanie) - 4 miejsce
- Polaczyk (Kajakarstwo) - 4 miejsce
- Bogacka (Strzelectwo) - 4 miejsce
- Walczykiewicz / Mikołajczyk / Naja / Konieczna (Kajakarstwo) - 4 miejsce
- Matkowska (Zapasy) - 5 miejsce
- Michalik (Zapasy) - 5 miejsce
- Małachowski (Lekkoatletyka) - 5 miejsce
- Pochwała / Szczepański (Kajakarstwo) - 5 miejsce
- Floret kobiecy drużyna (Szermierka) - 5 miejsce
- Mateusiak / Zięba (Badminton) - 5/8 miejsce
- Fijałek / Prudel (Siatkówka plażowa) - 5/8 miejsce
- Drużyna (Siatkówka) - 5/8 miejsce
- Jeliński / Korol / Kolbowicz / Wasielewski (Wioślarstwo) - 6 miejsce
- Pogorzelec (Judo) - 7 miejsce
- Ziółkowski (Lekkoatletyka) - 7 miejsce
- Sawrymowicz (Pływanie) - 7 miejsce
- Czerniak (Pływanie) - 8 miejsce
- Kusznierewicz / Życki (Żeglarstwo) - 8 miejsce
- Wojtyra (Kolarstwo) - 11 miejsce
- Konieczna (Kajakarstwo) - popłynie w Finale B
- Lewandowski (Lekkoatletyka) - odpadł w półfinale
- 4x400 metrów (Lekkoatletyka) - odpadli w półfinale
- Kszczot (Lekkoatletyka) - odpadł w półfinale
- Michalczuk (Boks) - odpadła w I rundzie
- Kłys (Judo) - odpadła w I rundzie
- Radwańska / Matkowski (Tenis) - odpadli w I rundzie
- Łoniewski (Taekwondo) - odpadł w I rundzie
- Fajdek (Lekkoatletyka) - odpadł w eliminacjach
- Glanc (Lekkoatletyka) - odpadła w eliminacjach
- Pyrek (Lekkoatletyka) - odpadła w eliminacjach
- Wojciechowski (Lekkoatletyka) - odpadł w eliminacjach
- Rakoczy (Lekkoatletyka) - odpadł w eliminacjach
- Rogowska (Lekkoatletyka) - odpadła w finale
- Dołęga (Podnoszenie ciężarów) - niesklasyfikowany
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.08.2012, 10:40
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, mi tam wystarcza medale ME lub sukces na MŚ . Ostatnio nawet medal zdobylismy(w zeszlym roku) ogrywajac Rosje...ale przeciez jestesmy zenujaco slabi, a rywale sie podkladaja .
Medale na tych imprezach to sukces i trudno to podważyć. Wyciąganie jednak jakichkolwiek wniosków z meczów o trzecie miejsce to jednak przesada. Regułą jest, że takie mecze przegrywają reprezentacje faworyzowane podłamane porażkami w półfinale.

Nasze siatkarskie gwiazdeczki mają ten problem, że w dużych imprezach nie potrafią wygrywać z silnymi i renomowanymi przeciwnikami. Ostatnie lata to trzy medale, ale w tych trzech imprezach w kluczowych momentach tylko raz potrafiliśmy wygrać z "potęgą". Było to w 2006 roku z pogrążoną w kryzysie Rosją i to w grupie. Poza tym jak już na kogoś mocnego trafią te nasze złotka to jest w........ Przykład to szybkie 3:0 dwa dni temu, 3:0 z Włochami rok temu na ME, czy kompromitacja z Brazylią w finale MŚ w 2006 r. Mistrzostwo Europy 3 lata temu zdarzyło się bo w drabince nie trafiliśmy ani na Włochów ani na Rosję.

Jak dla mnie wniosek jest taki. Siatkarzy mamy mocnych ale potrafiących coś zdobyć jedynie na skutek korzystnego układu meczów na danej imprezie. Gdy przychodzi zagrać z kimś naprawdę silnym w kluczowym meczu niemal zawsze jest nie tyle porażka, co kompromitujący w........ Chłopcy są więc nieźli ale pozbawieni jaj. Jak na nakłady, które idą u nas na siatkę, świetny(o dziwo!) system szkolenia młodych oraz największe na świecie zainteresowanie kibiców i mediów to jest to trochę mało. Dlatego więc, jak na razie wielkiego szacunku do naszych siatkarzy nie mam.
:/
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.08.2012, 10:53
Taka ciekawostka, w K1 w barwach Irlandii startuje Andrzej Jezierski, ktoś zna jego historię?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2012, 11:44
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Taka ciekawostka, w K1 w barwach Irlandii startuje Andrzej Jezierski, ktoś zna jego historię?
Miałem wygooglować, ale nie mogę oderwać się od google doodle
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Stary 10.08.2012, 12:24
Siemionowski masakra...Kolejny TRAGICZNY występ naszego faworyta. Szczerze? W dupę sobie mogą wsadzić te tytuły Mistrzów Świata czy Europy, skoro tak potem mają startować na Igrzyskach...
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 10.08.2012, 12:43
Dobrze ktoś niedawno powiedział, że jak ktoś jedzie na Igrzyska to szykuje forme pod tę impreze to powinien wystartować i ukończyć swoją konkurencje z wynikiem życiowym lub przynajmniej zbliżonym do swojego rekordu i wtedy nawet nie zdobywając medalu można być z tego występu zadowolonym.

Natomiast przykład Radwańskiej pokazuje, że jej zależy tylko na kasie, a nie na tym że przejdzie do historii. Jej się nie chciało grać w tym turnieju bo za zwycięstwo dotałaby 120 tys. zł, za złoty medal. A na niektórych turniejach atp mniejszej rangi dostanie 120 tys ale euro.

Myśle że te igrzyska można zakwalifikować jako porażke w wykonaniu polskiej reprezentacji choć było kilka fajnych momentów. I nie mówie tu tylko o medalach ale np. o Zagrodniku.

A tak już na marginesie, jak dało sie wywalić ze studia tą Figurską to trzeba się postarać przy całym szacunku, żeby skończył już karierę komentatora w jakiejkolwiek dyscyplinie pan Szpakowski. Gość to jest draaaamat!
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 10.08.2012, 12:57
Najpierw Dołęga, teraz Siemionowski.... Zdaniem Kotowicza, Siemionowski przed startem narzekał, że woda jest zimna a on woli ciepłą; pewnie tu jest pies pogrzebany heh...

Ciekawe co będzie przeszkadzało Anicie Włodarczyk albo Marcie Walczykiewicz?

Dobrze, że te Igrzyska już się kończą i będzie można wrócić do ligowej młócki
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 10.08.2012, 13:09
Ale jaja z tym Siemionowskim...
Czyli potwierdza się że potęgą kajakową to my jesteśmy ale na poziomie mistrzostw Europy czy Świata.
Natomiast na Igrzyskach skończy się to jednym brązem...
Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 10.08.2012, 13:34
Dajcie spokój, Szpakowski to najjaśniejszy punkt igrzysk, i zresztą każdej transmisji. Śmiechu co niemiara, i te emocje! A wczoraj po finale na 200 metrów Szaranowicz coś powiedział, nie pamiętam właśnie co, ale śmialiśmy się w kawiarni wszyscy, i niektórzy próbowali przełożyć na niemiecki, bo sięhelmuty pytały z czego tak śmiejemy, ale sięnie dało. Było też coś o szybkości lewej nogi, ale to nie o to mi chodziło
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 10.08.2012, 14:03
stawski napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój, Szpakowski to najjaśniejszy punkt igrzysk, i zresztą każdej transmisji. Śmiechu co niemiara, i te emocje! A wczoraj po finale na 200 metrów Szaranowicz coś powiedział, nie pamiętam właśnie co, ale śmialiśmy się w kawiarni wszyscy, i niektórzy próbowali przełożyć na niemiecki, bo sięhelmuty pytały z czego tak śmiejemy, ale sięnie dało. Było też coś o szybkości lewej nogi, ale to nie o to mi chodziło
Tym bardziej w parze z Kotowiczem czy jak mu tam... wczoraj dawali sobie buzi po brązie dwójki... ciekawe czy był ciąg dalszy.
A w kwestii medali... 10 (Anita), 11 (kajaki) czy pozostanie 9?
Ostatnio edytowane przez arti : 10.08.2012 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2012, 14:06
Wypierdalać politykierzy z tego tematu, rozmywacie swoimi dyrdymałami, nie wiem po jakiego chuja. Mało wam miejsca na tym forum?

Występ Siemionowskiego fatalny, na starcie wszystko się rozstrzygnęło. Na szczęście nie zawiodła Walczykiewicz, jeśli jutro nie przydarzy jej się jakiś klops to powinno być bardzo dobrze.

Czekam już na wieczór i rzut młotem oraz tyczkę. Nie ukrywam, że liczę na złoto/srebro Anity i całkiem niezły występ - pierwsza ósemka - Michalskiego. Oby też, w porównaniu do kwalifikacji, poprawiła się Joanna Fiodorow, bo na pewno stać ją na rzuty lepsze niż 70 metrów.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 10.08.2012, 14:26
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ktoś niedawno powiedział, że jak ktoś jedzie na Igrzyska to szykuje forme pod tę impreze to powinien wystartować i ukończyć swoją konkurencje z wynikiem życiowym lub przynajmniej zbliżonym do swojego rekordu i wtedy nawet nie zdobywając medalu można być z tego występu zadowolonym.
Tutaj jest pies pogrzebany. Wielu polskich sportowców wygląda na zaskoczonych, że to już teraz jest Olimpiada. Nie widać tego, że to dla nich ,,impreza życia", i że się do niej maksymalnie przygotowali. Ogólnie jest mizeria.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.08.2012, 17:09
hej, hej...
posty "polityczne" poleciały i mam nadzieję, że w tym temacie nie wrócą

... bez urazy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 10.08.2012, 17:12
Mój ziomek przegrał, szok, znam jego pierwszego trenera, niemiłe zaskoczenia dla Mragowa.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.08.2012, 19:52
pikey napisał(a):Wyświetl post
Tutaj jest pies pogrzebany. Wielu polskich sportowców wygląda na zaskoczonych, że to już teraz jest Olimpiada. Nie widać tego, że to dla nich ,,impreza życia", i że się do niej maksymalnie przygotowali. Ogólnie jest mizeria.
kasa roi swoje niestety

parę olimpiad wstecz pamiętam różne występy Polaków ale te rekordy zyciowe i Polski leciały jeden za drugim teraz, płynie taki pływak pare startów i kolejny gorszy od poprzedniego a na koniec okazuje się że "życiówka" dała by mu brąz, wstyd

piękny powrót do gry hiszpanów w kosza w 2 połowie meczu z rosją !
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 10.08.2012, 21:11
Ojoj, coś niestety Anita medalowo nie wygląda...No cóż, okaże się, że żaden z moich pewniaków medalu nie zdobędzie (Dołęga, Siemionowski, Włodarczyk)...
Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 10.08.2012, 21:24
Ale żeby Niemka miała nr startowy 1939....
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.08.2012, 21:50
Cytat:
Ojoj, coś niestety Anita medalowo nie wygląda...No cóż, okaże się, że żaden z moich pewniaków medalu nie zdobędzie (Dołęga, Siemionowski, Włodarczyk)..
Bij sie w cycki To jest wlasnie sport, nie ma co narzekac przed zakonczeniem wydarzenia. Nie ma co narzekac na mala ilosc medali 1 dnia Igrzysk czy 8 dnia bo one trwaja dluzej i sie czeka do konca na podsumowanie i ocene
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Stary 10.08.2012, 21:58
Jak sobie myślę w jak wielu przypadkach nam niewiele brakowało do medali, albo ile razy nasi sportowcy mieli potencjał na złoto, a absolutnie zawodziła ich głowa / brak farta, to sam nie wiem jak oceniać te igrzyska. Z jednej strony naprawdę cała masa klęsk, z drugiej strony ilość medali już na ten moment będzie niegorsza niż w Pekinie i Atenach. Cóż więc można powiedzieć, żal zmarnowanej szansy na duży progres w medalowym dorobku. Utrzymaliśmy mocną przeciętność, więc ogółowi naszej reprezentacji nie ma za bardzo czego gratulować.
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Stary 10.08.2012, 22:19
W Atenach i Pekinie też zmarnowaliśmy całą masę medalowych szans, Igrzyska w Londynie nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem.

Liczyłem na złoty medal Anity, a teraz juz niestety wiadomo, że jeżeli Marta Walczykiewicz nie zdobędzie jutro złota to pod względem jakościowym będą to najgorsze letnie IO od 56 lat...

Granica 10 medali zapewne jutro pęknie ale...
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Stary 10.08.2012, 22:53
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
W Atenach i Pekinie też zmarnowaliśmy całą masę medalowych szans, Igrzyska w Londynie nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem.
Ale też nie przypominam sobie, żebyśmy marnowali AŻ TAKIE szanse medalowe - taki Fajdek przy tak słabym poziomie rzutu młotem na tych igrzyskach miałby z pewnością medal, prawdopodobnie (biorąc pod uwagę jego moc) złoty, Dołędze wystarczyłyby pierwsze zaliczone próby do medalu, Włoszczowską wyeliminowała kontuzja i tak dalej. My teraz nie traciliśmy medali, my traciliśmy złote medale. Na poprzednich igrzyskach w większości przypadków jednak więcej brakowało do tych medali, mimo że było trochę tych czwartych i piątych miejsc.

karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Liczyłem na złoty medal Anity, a teraz juz niestety wiadomo, że jeżeli Marta Walczykiewicz nie zdobędzie jutro złota to pod względem jakościowym będą to najgorsze letnie IO od 56 lat...

Granica 10 medali zapewne jutro pęknie ale...
W ogóle są to dziwne igrzyska, strasznie wyrównała się stawka krajów tak od 14 miejsca do 29, sporo krajów zaliczyło zjazd w dół z ilością medali, co wpłynęło na nieco większość ilość medali krajów, które zazwyczaj osiągały mniejszy medalowy wynik. Dla przykładu Ukraincy na poprzednich igrzyskach mieli 23 medale (2004) i 27 medali (2008), teraz tych medali mają zaledwie 11. Białorusini to samo, mieli 15 medali (2004) i 19 medali (2008), teraz mają ich 10. Kubańczycy mieli 27 medali (2004), potem 24 medale (2008), dziś mają ich również 10. Kolejny regres póki co zaliczają Hiszpanie - 19 medali (2004), 18 medali (2008), 12 medali (2012).

Oczywiście igrzyska trwają, ale nie zanosi się na wielki progres wymienionych przeze mnie krajów w ostatnich dwóch dniach.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 10.08.2012, 22:59
rw88, wszystko się zgadza. A jest jeden główny powód: CHINY.

Chinczycy ostro weszli w konkurencje, w których kiedyś nie mieli większych szans.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.08.2012, 23:03
Powiem tak: jak nie lubie chin, to jednak mega s....ysyństwo odstawill sędziowie...

wszelkie odwołania a propos rzutów 4-5 powinny być rozliczone przed ostatnią kolejką.

Naprawdę nie wiem, co czuje Chinka która ostatnią próbę, praktycznie olała, bo wiedziała że ma brąz, a na srebro nie ma szans. Biegła z flagą po stadionie, teraz można powiedzieć - jak idiotka...

Wyjątkowo Chince współczuje, nie tak to powinno wyglądać.

A jutro szykuje się kolejny rekord świata w 4x100...
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 11.08.2012 o godz. 00:45.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.08.2012, 00:19
Brawo dla Anitki ! To mogło być złoto, no mogło. Ależ minimalnie "przekręciła" ten złoty rekord świata... Szkoda, jest drobny niedosyt, ale brakowało nam tego drugiego sreberka, no więc jest
Co do tej decyzji o medalu dla Niemki - zadziwiająca, nie oglądałem całego konkursu, w każdym razie zadziwiające że wyszło to dopiero po zakończeniu. Przecież w momencie, gdyby Chinka wiedziała, że jest 4., na pewno inaczej potraktowała by ten ostatni rzut. Kto wie, jak też rzucała by Włodarczyk? Szkoda mi więc Chinki tak po ludzku, po sportowemu.

Co do dzisiejszych półfinałów w siatkówce - bez niespodzianek. Włochom drugi taki mecz jak z USA nie wyszedł, ale też jak się patrzyło na walkę Brazylijczyków w drugim secie, gdy mieli kilkupunktową przewagę i dwa razy cudownie wybronili, by potem zablokować, to dojść można do jednego wniosku - taka Brazylia jest nie do pokonania. Szkoda mi troszkę Bułgarów, pierwszy set ustawił mecz, a w nim było trochę kontrowersji pod koniec, kiedy sędziowie dali niesłusznie jeden punkt Ruskim. Bułgarów to trochę rozsypało i przegrali tę końcówkę. Drugi set - demolka. Dalej nie oglądałem,ale jak widać, Bułgarzy się podnieśli i jeszcze urwali tego jednego seta, co nam na przykład się nie udało. Stawiam, że złoto wróci we właściwe ręce - brazylijskie, natomiast walka o brąz będzie zacięta. Bułgarzy wg mnie są jednak faworytami tego spotkania.

My jutro mamy ostatnie nasze starty, liczę na medal Walczykiewicz, no pięknie byłoby gdyby w końcu udało się w kajakach zdobyć złoto, ale... czy ją na to stać? Każdy medal będzie sukcesem, dlatego aż tak wiele nie oczekuję Złoto miał zdobyć Siemionowski, jednak jak było dzisiaj - każdy zainteresowany widział. Ciekawe też jak poradzą sobie nasi chodziarze, nie ma pewnie co liczyć na medale, ale jakieś punktowane miejsca mogliby zająć. Kompletnie nie jestem w temacie jeśli chodzi o tę konkurencję od kiedy odszedł z niej Korzeniowski, ale skoro aż tylu ich startuje to kto wie

Liczę też na niezły występ naszej gimnastyczki, która dzisiaj w eliminacjach była bodajże 8. Radziła sobie całkiem przyzwoicie, więc miło by było, gdyby przynajmniej obroniła swoją pozycję.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.08.2012, 01:35
tam wyżej ktoś pisał o tym Fajdku chłopak młody, trener zgrywał kozaka przed kamerami, mówił o medalach rekordach to się chłopaczyna spalił/sfajdał zwyczajnie

a faktycznie ilość mnogośc błędów sędziów na tych IO jest zatrważająca, szkoda że Zawrotniak nie walczył o swoje
z tych co uktwiły mi w pamięci:
- kolarstwo typ się wywraca celowo żeby powtórzyć wyścig i bezczelnie się przyznaje do tego nic znim nie robią podczas gdy chinki wylatują za chęć przegrania
- szermierka i niekończąca sie sekunda
- i teraz niezmierzony rzut niemki
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 11.08.2012, 02:55
! Made in China !
Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 11.08.2012, 11:22
I du.pA. A tak ładnie zaczęła...
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Stary 11.08.2012, 11:33
Odkąd sięgam pamięcią to kajakarze na Igrzyskach zawsze zawodzili i zawodzić będą. To nie przypadek, że całe zastępy mistrzów świata i Europy jeszcze nigdy nie zdobyły złota olimpijskiego. Szczytem marzeń są 1-2 brązowe medale, ewentualnie jakies przypadkowe srebro; klapa równie wielka jak w Atlancie...

Najgorsze od 56 lat letnie IO można uznać dla Nas za zakończone.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.08.2012, 11:47
kajakarze kolejny raz zawiedli na IO, tylko jeden medal zdobyli, a co roku na mistrzostwach europy czy swiata zdobywaja duzo medali, ale potem przychodzi IO i zdobywaja ledwo co jeden medal, kolejne Igrzyska zawalili

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 11.08.2012, 12:04
10 medali i to by było chyba na tyle...
Trza postawić na kilka medalodajnych dyscyplin (choćby kajaki, wioślarstwo, zapasy czy podnoszenie) - tam kosić gros medali, plus kilka rodzynków typu Majewski, Anita czy strzelectwo i będzie medalowy progres w Rio.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów