The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fresh.cie
Senior Member

Od: 09.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.07.2012, 12:50
Watts napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, pamiętasz pierwsze 30 minut Kirma w Wiśle? Miejmy nadzieję, że to będzie podobny przypadek
Obyś miał rację, ale wydaje mi się, że może to być główny motor napędowy Lecha w tym sezonie. Wiem, że sugeruję się tylko jednym meczem, ale jeśli grałby tak cały czas to sporo wiatru by narobił w naszej ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.07.2012, 12:51
cfa napisał(a):Wyświetl post
No popatrz analogie możesz znaleśc w transferze Jaliensa ...
No i chciałem przypomniec, że Pan na o nazwisku na którego brzmienie się onanizujemy w tamtym sezonie zamknął kadrę przed pierwszym zgrupowaniem.
Biton na pewno nie przyszedł przed pierwszym zgrupowaniem.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...biton_w_wisle/

6 lipiec. Faktycznie, przed pierwszym zgrupowaniem. Najpierw sprawdź, potem się wypowiadaj.

Nie wspominając już, że wtedy pierwszy mecz graliśmy w połowie lipca, a teraz w połowie sierpnia.

EDIT: Diaz - 8 lipiec

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...raca_do_wisly/
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.07.2012 o godz. 12:54.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.07.2012, 13:07
No popatrz analogie możesz znaleśc w transferze Jaliensa ...
No i chciałem przypomniec, że Pan na o nazwisku na którego brzmienie się onanizujemy w tamtym sezonie zamknął kadrę przed pierwszym zgrupowaniem.
Krótka pamięć. Przypominam więc - rok temu sytuacja klubu była zupełnie inna, mistrzostwo Polski i pompa związana z oczekiwaniami dotyczącymi LM. Właściciel dał się ponieść chwili i wyłożył na stół trochę kasy licząc na LM. Stworzono drużynę ponad STAN i to do dzisiaj odbija się nam czkawką. I za to odpowiada tylko i wyłącznie holenderski duet dzięki któremu do dzisiaj trzeba między innymi płacić kosmiczną pensję dla Jaliensa.

Co do zamykania kadry przed pierwszym zgrupowaniem, to koledzy powyżej Ci już wytknęli kompromitację.
Ostatnio edytowane przez hunter : 06.07.2012 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.07.2012, 13:12
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jest na litość boską 6 lipca, okienko się dopiero otworzyło i jakieś ruchy kadrowe na pewno jeszcze będą. Oceniać będziecie mogli dopiero w grudniu.
No takie teksty to jest klasyka tego tematu
Brakowało mi tego przez ostatnie 1,5 roku pracy Valckxa.
Oczyma wyobraźni już widzę wpisy z 31 sierpnia 2012 roku: "spokojnie jeszcze zostały 4 godziny do zamknięcia okienka - na pewno kogoś sprowadza"
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.07.2012, 13:15
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No takie teksty to jest klasyka tego tematu
Brakowało mi tego przez ostatnie 1,5 roku pracy Valckxa.
Oczyma wyobraźni już widzę wpisy z 31 sierpnia 2012 roku: "spokojnie jeszcze zostały 4 godziny do zamknięcia okienka - na pewno kogoś sprowadza"
Widzę, że praca Valckxa zaczyna obrastać już w mity.

Takie same napieprzanie na brak transferów było rok temu, ale teraz wszyscy myślą, że w połowie maja mieliśmy już zamkniętą kadre.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 06.07.2012, 13:17
Krótka pamięć. Przypominam więc - rok temu sytuacja klubu była zupełnie inna, mistrzostwo Polski i pompa związana z oczekiwaniami dotyczącymi LM. Właściciel dał się ponieść chwili i wyłożył na stół trochę kasy licząc na LM. Stworzono drużynę ponad STAN i to do dzisiaj odbija się nam czkawką. I za to odpowiada tylko i wyłącznie holenderski duet dzięki któremu do dzisiaj trzeba między innymi płacić kosmiczną pensję dla Jaliensa.

Co do zamykania kadry przed pierwszym zgrupowaniem, to koledzy powyżej Ci już wytknęli kompromitację.
Jako że widziałem pytanie o Ilieva to napiszę, że jest efektownym piłkarzem ale mało efektywnym. Jeśli chodzi o statystyki to lepiej wypada sam Andraż

Ale muszę przyznac, że pominąłem tutaj trochę najważniejsza osobę w klubie fakt mój błąd. No cóż poczekam do końca okienka z komentarzami chyba.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 06.07.2012, 13:29
Jako że widziałem pytanie o Ilieva to napiszę, że jest efektownym piłkarzem ale mało efektywnym. Jeśli chodzi o statystyki to lepiej wypada sam Andraż

Ale muszę przyznac, że pominąłem tutaj trochę najważniejsza osobę w klubie fakt mój błąd. No cóż poczekam do końca okienka z komentarzami chyba.
No właśnie, a czy to znaczy że Andraż jest lepszym piłkarzem od Ivicy? Śmiem wątpić, czy można być gorszym od faceta który potyka się o własne nogi... I w tym kontekście pisałem o Łobodzińskim, gościem zachwycała się niemal cała Polska, był czołowym zawodnikiem Zagłębia, mocno się wyróżniającym. I w takim momencie przygody z piłką trafił do Wisły.

Polityki transferowej nie ocenia się po tygodniu, czy nawet miesiącu. Bednarza będzie można krytykować lub chwalić w grudniu, bo wtedy przyjdzie czas na pierwszą weryfikację.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 06.07.2012, 13:44
Tak czytam doniesienia sportowe z rynków transferowych i okazuje się nagle, że byli juz gracze Wisły przez wielu nazywani kompletnym drewnem nie mają problemów z zatrudnieniem w ligach lepszych od naszej. Palić wylodąwał w Holandii, Diaz w lidze niemieckiej, Jirsak bodaj w Bułgarii. Czyżby ludzie odpowiedzialni w tych klubach za transfery nie czytali naszego pełnego speców forum ? .
Odpowiedz cytując
Boruc
Member

Od: 12.2011

Stary 06.07.2012, 13:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam doniesienia sportowe z rynków transferowych i okazuje się nagle, że byli juz gracze Wisły przez wielu nazywani kompletnym drewnem nie mają problemów z zatrudnieniem w ligach lepszych od naszej. Palić wylodąwał w Holandii, Diaz w lidze niemieckiej, Jirsak bodaj w Bułgarii. Czyżby ludzie odpowiedzialni w tych klubach za transfery nie czytali naszego pełnego speców forum ? .
Jirsak trafił do BENIAMINKA ligi bułgarskiej, więc na pewno nie jest to klub silniejszy od Wisły. Heracles też chyba nie należy do czołówki Eredivisie, natomiast co do Juniora to się zgadzam - znalazł całkiem solidny team.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.07.2012, 14:27
I w tym kontekście pisałem o Łobodzińskim, gościem zachwycała się niemal cała Polska, był czołowym zawodnikiem Zagłębia, mocno się wyróżniającym. I w takim momencie przygody z piłką trafił do Wisły.
Kłamiesz, czy po prostu nie wiesz o czym piszesz?

W chwili przejścia do nas Łobodziński był po fatalnym sezonie - jego niektóre akcje podbramkowe przypominały Sikorskiego. Dlatego właśnie kosztował nas tylko 400 tys. euro - trochę mało jak na "wyróżniającego się" w lidze reprezentanta Polski? Ale Zagłębie nie robiło problemów z pozbyciem się go przed końcem kontraktu (miał jeszcze roczny), oddało go z pocałowaniem ręki.

To zresztą bez znaczenia, bo skoro wówczas ja i kilku innych forumowiczów wiedzieliśmy, że to łamaga, to powinien tym bardziej prześwietlić go Bendarz. Łobodziński jest jego żałosną wpadką, porównywalną z Jirsakiem, Beto czy Gargułą, a gdyby Wojtuś nie był umoczony (!!) to do dziś płacilibyśmy mu wysoki kontrakt.

Sytuacja podobna jak z Jaliensem, z tym że on umiał kiedyś grać w piłkę i nie był zamieszany w korupcję. Ale Valcxx miał kilka naprawdę udanych transferów, Jacuś zaś - tak naprawdę - tylko jeden.

Tu uwidacznia się Twoja hipokryzja: Łobodziński po beznadziejnym sezonie to była drobna pomyłka i Jacuś jest OK, ale z bijącym go na głowę CV Kew to zbrodnia. A teksty o kontrakcie ponad stan sobie daruj, bo Cupiał dobrze wiedział co się dzieje. Znudziła mu się zabawka - OK, ale nie udawajmy że stał się ofiarą holendrów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.07.2012 o godz. 14:35.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 06.07.2012, 14:40
przeciez jak Lobo do nas przychodzil, to juz mial problemy zeby miec pewny plac w Zaglebiu Lubin, mlody Pawlowski juz byl wtedy od niego lepszy i Zaglebie bardziej stawialio na Pawlowskiego

Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 06.07.2012, 15:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kłamiesz, czy po prostu nie wiesz o czym piszesz?

W chwili przejścia do nas Łobodziński był po fatalnym sezonie - jego niektóre akcje podbramkowe przypominały Sikorskiego. Dlatego właśnie kosztował nas tylko 400 tys. euro - trochę mało jak na "wyróżniającego się" w lidze reprezentanta Polski? Ale Zagłębie nie robiło problemów z pozbyciem się go przed końcem kontraktu (miał jeszcze roczny), oddało go z pocałowaniem ręki.

To zresztą bez znaczenia, bo skoro wówczas ja i kilku innych forumowiczów wiedzieliśmy, że to łamaga, to powinien tym bardziej prześwietlić go Bendarz. Łobodziński jest jego żałosną wpadką, porównywalną z Jirsakiem, Beto czy Gargułą, a gdyby Wojtuś nie był umoczony (!!) to do dziś płacilibyśmy mu wysoki kontrakt.

Sytuacja podobna jak z Jaliensem, z tym że on umiał kiedyś grać w piłkę i nie był zamieszany w korupcję. Ale Valcxx miał kilka naprawdę udanych transferów, Jacuś zaś - tak naprawdę - tylko jeden.

Tu uwidacznia się Twoja hipokryzja: Łobodziński po beznadziejnym sezonie to była drobna pomyłka i Jacuś jest OK, ale z bijącym go na głowę CV Kew to zbrodnia. A teksty o kontrakcie ponad stan sobie daruj, bo Cupiał dobrze wiedział co się dzieje. Znudziła mu się zabawka - OK, ale nie udawajmy że stał się ofiarą holendrów.
Mógł być co najwyżej po fatalnej, ale rundzie... choć i z tym się nie zgadzam. Pół roku przed transferem do Wisły został Mistrzem Polski, to tak gwoli przypomnienia. Był reprezentantem Polski i jak na człowieka który rzekomo miał fatalną rundę jesienną był całkiem ciekawym reprezentantem, który grał w pierwszym składzie w meczach eliminacji do Euro. W rundzie jesiennej strzelił w lidze dwie bramki, asyst nie wiem dokładnie ile miał więc nie będę strzelał, ale kilka na pewno.

Zagłębie nie robiło problemów z określonych przyczyn. Dla nich te pieniądze to i tak był dar niebios. Pół roku później mieli grać w II lidze (przesądzona karna degradacja), a Łobodzińskiemu kontrakt się kończył z końcem 2008 roku. Żeby cokolwiek na nim zarobić musieli go właśnie wtedy sprzedać. I stąd ta cena.

Co do Garguły. Oczywiście winą Bednarza jest to, że po podpisaniu kontraktu facet zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i nie był w stanie wrócić do formy sprzed kontuzji. Oczywiście Garguła też nie był wyróżniającym się zawodnikiem tylko przeciętnym kopaczem i Ty, jak i wielu innych na forum wiedziało, że to będzie pokraka.

A czyją na litość boską winą jest dzisiejsza sytuacja finansowa Wisły? Nie Basałaja i duetu Holendrów? Uwierz mi, że dostali od Cupiała bardzo dużą (niespotykaną od 97 roku) autonomię w działaniach. I ta autonomia skończyła się dramatem, który ciągnie się za nami do dzisiaj.

qchar90 napisał(a):Wyświetl post
przeciez jak Lobo do nas przychodzil, to juz mial problemy zeby miec pewny plac w Zaglebiu Lubin, mlody Pawlowski juz byl wtedy od niego lepszy i Zaglebie bardziej stawialio na Pawlowskiego
Tak, tak, miał problemy żeby grać --> http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=1179&id_sezon=71
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 06.07.2012, 16:35
Tekst nie jest skierowany do mnie, tylko do użytkownika cfa, ale bawi mnie aktywność na tym forum fan-klubu Bednarza, więc kilka do niego uwag.
Ku*wa mać.
Niektórzy naprawdę żyją w jakimś matriksie.
Rozumiem że masz samego siebie na myśli.
Jeśli mówił, że będą pieniądze na transfery, to najwyraźniej na tamten moment miał zapewnienie z Myślenic .
Wymyśl lepsza bajeczkę. Jak człowiek jest uczciwy to mówi jak jest , a tu Bednarzowi chodzi tylko o ciepłą posadę i o nic więcej. Zwodzi i zwyczajnie kłamie na konferencjach prasowych, a jak już coś mówi konkretnie np. o skautingu, czy o akademii piłkarskiej to aż strach się bać. Broń sobie dalej tego dyletanta, na zdrowie. Co do kasy, to sprawę powinien postawić teraz jasno, a tymczasem mieli być wyróżniający się polscy piłkarze z naszej ligi i ..przyszedł rezerwowy z Polonii W-wa, bez komentarza.

Dowaliłeś się do transferu Jirsaka i Łobodzińskiego.
Nikt tu się nie dowala, zwyczajnie Bednarz to transferowa klapa, tak było i jest nadal.. Łobodziński to była sezonowa gwiazda, Irsak zaś od początku tak jak Łobo nie był wart takich pieniędzy, za 750 tysięcy można było kupić piłkarza dużo lepszego, zamiast Jirska ot jakiegoś Meliksona, co by nam dał radość z kolejnego mistrzostwa.

(..) Szkoda że na przykład nie wspominasz, że za kadencji Bednarza przyszedł Marcelo oraz w jakim stanie była kadra klubu i finanse, gdy Bednarz odbierał chlew m.in. po Grzesiu Mielcarskim.
Problem w tym że Marcelo przyszedł do nas dlatego, że to właśnie Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty i ten podsunął mu Marcelo.

Bednarza nie ma co bronić, bo póki co nie ma go za co krytykować.
Problem w tym że jest za co krytykować, bo już w naszym klubie był i zostawił tragiczną opnie. Ciekawe zaś jest to że każda, nawet najmniejsza krytyka łysego legionisty powoduje agresywne posty jego wyznawców ..

(..) pewnie się tym podniecałeś (..) Póki co dalej się onanizujcie na słuch (..).
Wspominałem już, że tekst nie odnosi się do mnie, ale ..jeszcze jedna uwaga, , moja rada ..poszukaj sobie dziewczyny, bo sama piłka, uwierz mi to nie wszystko.

Krótka pamięć. (..) Co do zamykania kadry przed pierwszym zgrupowaniem, to koledzy powyżej Ci już wytknęli kompromitację.
Fakt, krótka pamięć. Kadra za Valckx'a była zamykana niemal w całości, ot z drobnymi wyjątkami, a za Bednarza jest dokładnie odwrotnie, ot kolejna różnica. Wystarczy przypomnieć jak uszczęśliwiał Skorże Bednarz przed Levadią.

A czyją na litość boską winą jest dzisiejsza sytuacja finansowa Wisły? Nie Basałaja i duetu Holendrów? Uwierz mi, że dostali od Cupiała bardzo dużą (niespotykaną od 97 roku) autonomię w działaniach. I ta autonomia skończyła się dramatem, który ciągnie się za nami do dzisiaj.
Czyli Kol. wierzy w te bajki że w związku z grą w kw. do LM i w LE mamy same straty, ale jeszcze lepsza jest bajka o tym że Zarząd Wisły o niczym nie wiedział i zły Stan doprowadził Wisłę do bankructwa, bo przecież wcześniej było u nas finansowe eldorado, zawłaszcza po odpadnięciu z Levadią .. zaś po tzw. wielkiej wyprzedaży (od Marcelo do Brożków) oraz po grze w kw. do LM i LE, finansowa zapaść.. dobre, dobre ..

_______
W ogóle jak kiedyś powstanie akademia piłkarska w Wisłe to proponuje jej nadac imię Jacka Bednarza.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.07.2012 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.07.2012, 16:43
milosz napisał(a):Wyświetl post
Fakt, krótka pamięć. Kadra za Valckx'a była zamykana niemal w całości, ot z drobnymi wyjątkami, a za Bednarza jest dokładnie odwrotnie, ot kolejna różnica. Wystarczy przypomnieć jak uszczęśliwiał Skorże Bednarz przed Levadią.
Iliev - 10 czerwiec
Początek przygotowań - 11 czerwiec
Nunez - 24 czerwiec
Jovanovic - 24 czerwiec
Biton - 6 lipiec
Diaz - 8 lipiec
Pierwszy mecz - 13 lipiec

Faktycznie. 5 dni przed pierwszym meczem skompletowana kadra. Wypas. Profesjonalizm pełną gębą.

Po zimowym okienku gdy przyszedł do nas Pareiko itd też już dawno na obozach byliśmy bo pamiętam jakie były jaja z dojeżdzaniem wszystkich piłkarzy.

Sprawdzaj infomacje zanim zaczniesz się wypowiadać na forum bo te niektóry mity, które krażą na forum to jedne wielkie farmazony.

Problem w tym że Marcelo przyszedł do nas dlatego, że to właśnie Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty i ten podsunął mu Marcelo.
To też jest genialne. Pewnie jak bym powiedział, że Valckxowi tez podsunięto Pareiko czy Meliksona (co jest prawdą) to powiesz, że przecież o to chodzi, żeby mieć znajomości. Że to jest to na czym polega praca dyrektora sportowego

Czyli Kol. wierzy w te bajki że w związku z grą w kw. do LM i w LE mamy same straty, ale jeszcze lepsza jest bajka o tym że Zarząd Wisły o niczym nie wiedział i zły Stan doprowadził Wisłę do bankructwa, bo przecież wcześniej było u nas finansowe eldorado, zawłaszcza po odpadnięciu z Levadią .. zaś po tzw. wielkiej wyprzedaży (od Marcelo do Brożków) oraz po grze w kw. do LM i LE, finansowa zapaść.. dobre, dobre ..
Planem minimum była LE i 23 (chyba tyle mówił Basałaj) tysięcy na każdym meczu. Powiedz mi ile z tego udało się wykonać i powinieneś wiedzieć czemu możemy mieć dziurę budżetową. I co ma sprzedany Marcelo sprzed dwóch lat czy Brożek za którego kupiliśmy Meliksona i Genkova to ja nie wiem.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.07.2012 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 16:56
Gdzie Ty tu widzisz sprzeczność ..mr_kwolf , potrafisz czytać cudze teksty ze zrozumienim , czy jednak nie bardzo ..wyraźnie napisałem że z kilkoma wyjątkami ..

Problem w tym, że przed dwoma wypożyczeniami Diaza i Bitona reszta była jak sam piszesz gotowa 24 VI , a pierwszy mecz 13 VII ..
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:00
Gdzie Ty tu widzisz sprzeczność ..mr_kwolf , potrafisz czytać cudze teksty ze zrozumienim , czy jednak nie bardzo ..wyraźnie napisałem że z kilkoma wyjątkami ..

Problem w tym, że przed dwoma wypożyczeniami Diaza i Bitona reszta była jak sam piszesz gotowa 24 VI , a pierwszy mecz 13 VII ..
No skoro dla Ciebie 4/5 jest kilkoma wyjątkami to przepraszam. Ja mam inną definicje słowa wyjątek. Dla mnie wyjątkiem jest w tej sytuacji Iliev, ale co ja się tam znam.

Biorąc pod uwagę, że dla Ciebie około 20 dni przed pierwszym meczem jest bardzo ok to Bednarz ma na to jeszcze jakieś dwa tygodnie, więc czemu się do niego czepiasz o to?

Odpowiem, bo nie będzie to pasowało do tezy że Valckx jest ok, a Bednarz jest be.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.07.2012 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:15
Zabawny jest ten fan klub Bednarza.
Transfery za Valckx'a, były wyraźnie przed pierwszym meczem i tego nie zmienisz i jakoś Maaskant nie zgłaszał zastrzeżeń..

Hmm .. Skorża też był bardzo "zachwycony" genialną pracą Bednarza przed meczami z Levadią ..
Zaś J.B. sie nie czepiam tylko bawi mnie jego mało inteligentna obrona..
_____
PS. Nawet drobna krytyka Bednarza powoduje nadaktywność jego wyznawców, ciekawe, b. ciekawe.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:18
Zabawny jest ten fan klub Bednarza.
Transfery za Valckx'a, były wyraźnie przed pierwszym meczem i tego nie zmienisz i jakoś Maaskant nie zgłaszał zastrzeżeń..

Hmm .. Skorża też był bardzo "zachwycony" genialną pracą Bednarza przed meczami z Levadią ..
Zaś J.B. sie nie czepiam tylko bawi mnie jego mało inteligentna obrona..
_____
PS. Nawet drobna krytyka Bednarza powoduje nadaktywność jego wyznawców, ciekawe, b. ciekawe.
Widze, że nie pogadam z Tobą bo na wszystkie moje rzeczowe argumenty ty masz jedną odpowiedź:
"Bednarz jest be, a Valckx ok". Ewentualnie "Śmieszni jesteście"

A te teksty o wyznawcach to sobie daruj, bo ja nikogo wyznawcom nie jestem tylko trzeźwo patrze na sytuacje, porównuje fakty i daty, a nie tak jak ty ubóstwiasz pewnego holendra. A że fakty się nie zgadzają? Cóż, tym gorzej dla faktów.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.07.2012 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:43
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Widze, że nie pogadam z Tobą bo na wszystkie moje rzeczowe argumenty ty masz jedną odpowiedź:
"Bednarz jest be, a Valckx ok".
Dokładnie to pasuje do Ciebie, Tyle że odwrotnie i to z dużym nasileniem. Rzeczowe argumenty u ciebie to tylko " obcy be" czyli Valckx i Maaskant i J.Bednarz zawsze" okay".
Pewnie jak bym powiedział, że Valckxowi tez podsunięto Pareiko czy Meliksona (co jest prawdą) to powiesz, że przecież o to chodzi, żeby mieć znajomości. Że to jest to na czym polega praca dyrektora sportowego
Melikson był obserwowany, a Pareiko polecony i nikt tego nie kwestonuje, tyle że nie w tym rzecz, ale tu znowu masz problem z czytaniem cudzych tekstów. Pisząc o Mielcarskim uczyniłem to w kontekście jego krytyki i wychwalania (jak to zwykle u fan klubu J.B.) Bednarza że za jego czasów przyszedł Marcelo, owszem tak, ale akurat krytyka Mielcarskiego i dawanie jako przeciwwagi .. nazwiska Marcelo to po prostu nonsens.

Planem minimum była LE i 23 (chyba tyle mówił Basałaj) tysięcy na każdym meczu. Powiedz mi ile z tego udało się wykonać i powinieneś wiedzieć czemu możemy mieć dziurę budżetową. I co ma sprzedany Marcelo sprzed dwóch lat czy Brożek za którego kupiliśmy Meliksona i Genkova to ja nie wiem.
Planem minimum była LE i plan zrealizowano, więc w czym problem !?

A z frekwencją to przeszacowania dokonał Basałaj i Rada Nadzorcza. Taaa , jasne Stan Valckx i frekwencja, gdyby nie Melikson wiosną a Biton jesienią to dopiero mielibyśmy frekwencje.. w sumie oczywiście Stan ponosi odpowiedzialność za wszystko , no może , .. nie odpowiada tylko za ..koklusz i gradobicie.

Związek zaś jest prosty ..Marcelo i Brożkowie poszli za dużo większą kasę niż koszt sprowadzenia nowych zawodników. Do tego dochodzą fundusze z europejskich pucharów.

PS. Notabene teraz również, wypożyczony Małecki i jakoś na dodatkowe fundusze na transfery się nie zapowiada ..

___
W ogóle jak kiedyś powstanie akademia piłkarska w Wisłe to proponuje jej nadac imię Jacka Bednarza.
Ten tekst cytuje po raz drugi, ale warto ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.07.2012 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:52
[
Melikson był obserwowany, a Pareiko polecony i nikt tego nie kwestonuje, tyle że nie w tym rzecz, ale tu znowu masz problem z czytaniem cudzych tekstów. Pisząc o Mielcarskim uczyniłem to w kontekście jego krytyki i wychwalania (jak to zwykle u fan klubu J.B.) Bednarza że za jego czasów przyszedł Marcelo, owszem tak, ale akurat krytyka Mielcarskiego i dawanie jako przeciwwagi .. nazwiska Marcelo to po prostu nonsens.
Planem minimum była LE i plan zrealizowano, więc w czym problem !?
A z frekwencją to przeszacowania dokonał Basałaj i Rada Nadzorcza. Taaa , jasne Stan Valckx i frekwencja, gdyby nie Melikson wiosną a Biton jesienią to dopiero mielibyśmy frekwencje.. w sumie oczywiście Stan ponosi odpowiedzialność za wszystko , no może , .. nie odpowiada tylko za ..koklusz i gradobicie.

Związek zaś jest prosty ..Marcelo i Brożkowie poszli za dużo większą kasę niż koszt sprowadzenia nowych zawodników. Do tego dochodzą fundusze z europejskich pucharów.

PS. Notabene teraz również, wypożyczony Małecki i jakoś na dodatkowe fundusze na transfery się nie zapowiada ..
Czyli pisząc "Problem w tym że Marcelo przyszedł do nas dlatego, że to właśnie Mielcarski skontaktował się z menadżerem Paulisty i ten podsunął mu Marcelo." miałeś na myśli "to był majstersztyk Bednarza, że po mimo burdelu który zostawił Mielcarski wyhaczył taką perełkę i ją ściągnął", tak?

Planem minimum było LE i to zrealizowano więc nie można mówić o "dodatkowych funduszach z europejskich pucharów" bo przecież to było w planie minimum, tak?

Nie zrealizowano frekwencji czyli uzyskaliśmy zyski mniejsze od zakładanych czyli możemy mieć z tego tytułu dziurę budżeotowo czyli możliwe że "bajki o braku kasy" nie są jednak takimi bajkami, tak?

W tym roku nie gramy w pucharach więc dla zbilansowania budżetu możliwe, że dodatkowa kasa z Małeckiego pójdzie na wyrównanie budżetu, tak? Oczywiście nie musi, ale jest taka możliwość, tak?

Marcelo to stara sprawa i kasa pewnie poszła na bieżąco działalność, a kasa z Brożka to poszła prawie w całości na Meliksona (700k), Genkova (500k), pewnie Jaliens i Pareiko też coś za podpis dostali, więc raczej nie można mówić o tym, ze z kasy z Brożka zostało coś na sezon 2011/12, tak?

PS. Ponadto narzekasz na moje czytanie ze zrozumieniem a wkładasz mi w usta stwierdzenie, że to niby Valckx jest winny braku kasy czy przeszacowania frekwencji jak ja nic takiego nie napisałem. Ponadto jeszcze chwile temu wyśmiewałeś teorie braku kasy a teraz w sumei sam ją potwierdzasz...
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.07.2012 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Stary 06.07.2012, 17:55
Wg dzisiejszego Dziennika Polskiego nadal rozmawiają z Dudu, a jeśli się nie dogadają to mają wypożyczyć Bejarano
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 06.07.2012, 18:12
Cytat:
Zabawny jest ten fan klub Bednarza
Cytat:
.Transfery za Valckx'a, były wyraźnie przed pierwszym meczem i tego nie zmienisz i jakoś Maaskant nie zgłaszał zastrzeżeń..

Tylko, że jak już porównujemy to zwróć uwagę, że za Maaskanta takiego Bukhariego czy Branko podpisano lekką ręką. Teraz mamy wolnego Dudu Paraibe gościa który jest wstanie zrobić spokojnie z 5 asyst w sezonie grając na lewej obronie, a my nie mamy prawdopodobnie na niego kasy. To dużo mówi na temat realiów w jakich znalazł sie teraz Bednarz.

Cytat:

Akurat jeśli z czyjejś pracy w tamtym okresie mogliśmy być nie zadowoleni to Skorży... do tego Jopa forsował chyba Skorzą, a Bednarz z tego co wiem chciał Braza, gdyby to on zagrał to może nie pościłby Andriejeva

Z tego co się orientuję Skorża też miał wpływ na transfery Legii i do sukcesu ich nie zaliczy.

Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.07.2012 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Stary 06.07.2012, 18:13
Wg dzisiejszego Dziennika Polskiego nadal rozmawiają z Dudu, a jeśli się nie dogadają to mają wypożyczyć Bejarano
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.07.2012, 18:29
Nic z tych transferów p.Bednarza nie będzie. Nie ponurkuje w morzu Czerwonym w czasie okienka transferowego,to i wena go nie najdzie. Chyba zdaje sobie sprawę,że na długo tu raczej nie umości gniazdka. Nooo,ale jak się obiecało tanie mistrzostwo... Smudzie to zresztą pasi-cały czas pod bronią, gotowość operacyjna i oczekiwanie na czerwoną lampkę. P.Bednarz nie ma się czym jednak martwić( Probierza traktuję jako doczepkę do niego),to co mu zostanie to jego.Nikodem Dyzma też jak dostał robotę w Komorowie u Kunickiego,to rezolutnie stwierdził,że do czasu jak go wypieprzą,to trochę forsy uzbiera. Tak więc będzie OK,jednego nienazwanego Dyzmę wywalą,a przyjdzie drugi-już dawno tak zaobrączkowany.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 18:30
mr_kwolf napisał ( ...).

Plan minimum czyli LE został zrealizowany, tyle że my z niej wyszliśmy i graliśmy wiosną , a frekwencja to Zarząd i Basałaj.

Co do wyniku sportowego to, Ja jednak wolę najlepszy wynik w europejskich pucharach od 9 lat niż kompromitację z Levadią.

Marcelo to nie żadna stara sprawa, tak jak transfery Głowackiego czy Diaza.

PS. Wyśmiewałem i wyśmiewam tezę że mamy bankructwo Wisły po najlepszym wyniku w europejski pucharach od 9 lat, oraz że więcej nas kosztowali nowi piłkarze niż ci których wytransferowaliśmy , plus kasa z pucharów europejskich. W kontekście transferów, notabene w innych klubach, czy to w Legii czy w Amice kasa z transferów nie idzie zwrotnie na wzmocnienia, podobnie jak fundusze zarobione w pucharach.

Z Bednarzem zaś problem jest taki że poza wieloma klapami transferowymi w poprzednim okresie bytności, teraz „błysnął” np. rezerwowym z Polonii W-wa, sorry, ale kilka klubów kogoś jednak sprowadziło u nas zaś jest Kapka i Bednarz i grono wiernych wyznawców.. No Panowie Kapka z Bednarza będą dalej „błyszczeć” ku zadowoleniu swoich wiernych wielbicieli.
_______
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że jak już porównujemy to zwróć uwagę, że za Maaskanta takiego Bukhariego czy Branko podpisano lekką ręką. Teraz mamy wolnego Dudu Paraibe gościa który jest wstanie zrobić spokojnie z 5 asyst w sezonie grając na lewej obronie
Co to za porównanie piłkarzy z łapanki do tych co sprowadza się w trakcie okienka transferowego .. Jasne Valckx nie odpowiada tylko za koklusz i gradobicie ..
... do tego Jopa forsował chyba Skorzą, a Bednarz z tego co wiem chciał (..).
A tam idźmy na całość, Jopa sprowadził Stan
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.07.2012 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 06.07.2012, 18:40
Cytat:
Wyśmiewałem i wyśmiewam tezę że mamy bankructwo Wisły po najlepszym wyniku w europejski pucharach od 9 lat, o
Co Ty możesz wiedzieć o sytuacji klubu ? Rozumiem, że znasz wszystkie dokładne dane przychodów i wydatków ? Wiesz jak były skontrolowane umowy, wiesz ile zawodnicy dostali za wyjście z grupy ?
Podpowiem Ci gówno wiesz.

Broń sobie Valckxa, krytykuj Bednarza ale nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Cytat:
A tam idźmy na całość, Jopa sprowadził Stan

I co że niby to śmieszne ? Po co bawisz się w ironie kiedy nie ma podstaw aby ją stosować.

Cytat:
to za porównanie piłkarzy z łapanki do tych co sprowadza się w trakcie okienka transferowego

Nie ma znaczenia czy piłkarz jest z łapanki czy nie... była kasy na podpisanie goscia który grał w Ajaxie ? była, zrobiono to od ręki, jest kasa na Paraibe ? nie ma.
Porównywanie realiów pracy obu panów na ten moment jest bez sensowne.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.07.2012 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 18:50
Podpowiem Ci gówno wiesz.

Broń sobie Valckxa, krytykuj Bednarza ale nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
Ad 1) I vice -versa.

Ad 2) I vice -versa, tyle że co do Valckxa i "genialnego Bednarza" to u Ciebie odwrotnie.

PS. jeśli według Ciebie brak różnicy pomiędzy okienkiem transferowym , a okresem w trakcie sezonu i piłkarzy sprowadzanych na chwile z tzw. "łapanki", to w istocie .. koniec rozmowy.

orm napisał(a):Wyświetl post
Obyśmy sobie oszczędzili eksperymentu z Bunozą na LO, oby.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.07.2012 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 06.07.2012, 18:51
[COLOR=#222222][COLOR=#222222]

a Bednarz z tego co wiem chciał Braza
a Valckx chciał Bandalovskiego, Wasilewskiego i Despotovicia no i co z tego?
Ostatnio edytowane przez muerte : 06.07.2012 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 06.07.2012, 18:56
Cytat:
a Bednarz chciał Bandalovskiego, Wasilewskiego i Despotovicia no i co z tego?
Kontekst moje wypowiedzi był taki, że to nie Bednarz forsował Jopa...

Cytat:
Ad 1) I vice -versa.
Tylko, że ja nie wypowiadam się na temat sytuacji finansowej klubu. Taka jest różnica.

Nigdy nie byłem w fan klubie Bednarza jeśli mnie o to oskarżasz, powiem Ci więcej chciałem żeby Valckx został. Tylko jaki jest sens jego pobytu w klubie skoro on zarabiał pewnie więcej niż mamy do wydania na transfery.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 06.07.2012, 19:06
Tylko, że ja nie wypowiadam się na temat sytuacji finansowej klubu. Taka jest różnica.
Sorrry, ale właśnie się .. wypowiadasz, że ..
(..)żeby Valckx został. Tylko jaki jest sens jego pobytu w klubie skoro on zarabiał pewnie więcej niż mamy do wydania na transfery.
A niby skąd ta wiedza (!?), też tylko retoryka oparta na własnych przekonaniach. Rozumiem że to jedynie metafora z zarobkami Valckx'a, rzecz w tym że i ich nie znamy, skoro tak to każdy ma tu prawo mieć własny osąd sytuacji, znaczy Ja również. Pozdr.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów