The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 02:34
Przepraszam bardzo, ale wszyscy mowiacy "mogli sobie kupic, jak kazdy" - na prawde myslicie, ze to dobry pomysl zeby pilkarz kadry myslal o tym, czy go UEFA wylosuje w loterii biletowej?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 24.06.2012, 12:18
Moim zdaniem chodziło w tej aferze o brak organizacji. Może i mieli wyznaczoną pulę biletów, za to nikt nie kwapił się do tego, by zawodnikom te bilety rozdać, albo udostępnić rodzinom. To pokazuje ogromny burdel w PZPN. Bo inaczej tego nie można nazwać...
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 24.06.2012, 14:24
Wstyd w ogóle po przegranym historycznym turnieju o takie rzeczy się upominać jak bilety. Wstyd.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 24.06.2012, 14:49
Żeby tak mówić, że to wstyd, to trzeba chyba być Polakiem. W Niemczech jest wszystko zapięte na ostatni guzik. Nie ma niedomówień, a w PZPN są. I właśnie o tym miał prawo powiedzieć Błaszczykowski. A że był zdenerwowany, to moim zdaniem było to normalne i słusznie, że tak zrobił, pokazując, że PZPN to nawet biletów przed meczem rozdać nie potrafi, nie mówiąc już o organizacji zgrupowań, które robiła firma zewnętrzna na ich zlecenie.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 24.06.2012, 16:13
Jezeli ktos sie skompromitowal, to Błaszczykowski. Pilkarze bilety dostali 4 czerwca(po 8/8/9 wejsciowek na kolejne spotkania), wiec o czym opowiadal klamczuszek kapitan :]?

Przypominam:"- Nie może być tak, że my przed każdym meczem pytamy pana prezesa (Latę) o to, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz, czy dostaniemy bilety, czy nie - powiedział Błaszczykowski."

Kapitan reprezentacji Polski, zaraz po najwaznieszym meczu od kilkudziesieciu lat, wychodzi do dziennikarzy i klamie, jak najety. Zenujace.

Dodatkowo:"- Jeżeli chcemy podążać w stronę profesjonalizmu, jeżeli chcemy, żeby to wyglądało tak jak w innych krajach, musimy brać przykład z najlepszych. Są rzeczy, które w prasie są przedstawiane nie do końca tak, jak jest w rzeczywistości. Ale, niestety, po raz kolejny są rzeczy, które nie do końca są dopilnowane. Nawet nie mieliśmy w pełni ustalonych premii. To nie ma znaczenia, bo dla nas pieniądze nie są najważniejsze - relacjonował Błaszczykowski."

Gdyby pieniazki nie byly dla pana Kuby najwazniejsze, to nie mowilby(zwlaszcza po tak fatalnym spotkaniu i turnieju) o nich ;]. Pokazal tylko o czym mysli, tj. wysokosc premii. Przykra sprawa.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 24.06.2012, 16:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Jezeli ktos sie skompromitowal, to Błaszczykowski. Pilkarze bilety dostali 4 czerwca(po 8/8/9 wejsciowek na kolejne spotkania), wiec o czym opowiadal klamczuszek kapitan :]?
Skąd taka wiedza, że 4 czerwca dostali owe wejściówki?
Odpowiedz cytując
Misiak
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 24.06.2012, 16:46
Wracam z wakacji a tutaj niezła afera z Jakubem B jak to na weszlo napisali.Szczerze to nigdy nie spodziewałbym się po nim takiego zachowania (walić aukcje) ale kwestia biletów dostał sporo i mało mu było i jeszcze atak na Grzegorza L pewnie był przekonany,że nikt tego nie sprawdzi a media tradycyjnie zaatakują pzpn...ale przeliczył się chłopaczek.U mnie ma sporego minusa
Ostatnio edytowane przez Misiak : 24.06.2012 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 24.06.2012, 16:55
No właśnie nie wiadomo, jak to było. Bo wolę wierzyć bardziej Błaszczykowskiemu i spółce niż PZPNowi. Ta instytucja jest do zdeptania z ziemią.

Zostały przekazane bilety 4 czerwca - ale Błaszczykowski ich fizycznie nie widział do ostatnich godzin przed meczem... no to jak to jest?

Chyba bezsprzeczne jest to, że jak już ktoś coś obiecuje, to powinien powiedzieć, gdzie, kiedy i od kogo można odebrać te bilety. Rzekomo przekazano je dyrektorowi reprezentacji. To dlaczego Błaszczykowski dzwonił do Laty z pytaniem, kiedy będą bilety? Bo ja tego nie rozumiem.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 24.06.2012, 17:01
te bilety to temat zastepczy, powinni przeprosic ze dali dupy w najwazniejszym turnieju jaki sie odbyl na ziemiach Polski, a on wyskakuje z biletami, premiami
jestem ciekaw co bede mowic o przygotowaniach fizycznych, bo znow cos bylo nie tak, niby sztab mial sie nauczyc na bledach a gowno sie nauczyl, co turniej to samo, graja beznadziejnie a potem Polacy nic sie nie stalo i zdobycie 2 pkt nie jest wielka porazka i 4 miejsce w najslabszej grupie

Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.06.2012, 17:02
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No właśnie nie wiadomo, jak to było. Bo wolę wierzyć bardziej Błaszczykowskiemu i spółce niż PZPNowi. Ta instytucja jest do zdeptania z ziemią.

Zostały przekazane bilety 4 czerwca - ale Błaszczykowski ich fizycznie nie widział do ostatnich godzin przed meczem... no to jak to jest?

Chyba bezsprzeczne jest to, że jak już ktoś coś obiecuje, to powinien powiedzieć, gdzie, kiedy i od kogo można odebrać te bilety. Rzekomo przekazano je dyrektorowi reprezentacji. To dlaczego Błaszczykowski dzwonił do Laty z pytaniem, kiedy będą bilety? Bo ja tego nie rozumiem.
o czym Ty w ogóle pieprzysz? przestań go bronić bo się zbłaźnił całkowicie. Reprezentacja odpada z Euro w fatalnym stylu, a w wywiadzie po ostatnim meczu wielki kapitan Kuba wychodzi i nie mówi kto spie**** niepowtarzalną szanse tylko próboje obwinić PZPN, który jest dobrym celem, ale brak mu argumentów bo akurat PZPN zapewnił piłkarzom na tym Euro aż za dużą wygode. Skarży się że to wina PZPN, bo nie mieli biletów dla rodziny. Przecież to jest śmiechu warte.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 24.06.2012, 17:24
cinekw napisał(a):Wyświetl post
o czym Ty w ogóle pieprzysz? przestań go bronić bo się zbłaźnił całkowicie. Reprezentacja odpada z Euro w fatalnym stylu, a w wywiadzie po ostatnim meczu wielki kapitan Kuba wychodzi i nie mówi kto spie**** niepowtarzalną szanse tylko próboje obwinić PZPN, który jest dobrym celem, ale brak mu argumentów bo akurat PZPN zapewnił piłkarzom na tym Euro aż za dużą wygode. Skarży się że to wina PZPN, bo nie mieli biletów dla rodziny. Przecież to jest śmiechu warte.
Chciałem zwrócić uwagę, że PZPN nawet nie potrafi wydać w sposób normalny biletów, co dopiero mówić o tym, że oni mają tworzyć jakikolwiek system szkolenia. Szczerze - mam to w dupie, czy i ile dostał biletów Błaszczykowski, nie obchodzi mnie też kasa, jaką negocjowali i ile dostali - to ich sprawa. Ale już mnie wkurza to, że przy tak błahej sprawie ludzie z PZPNu nie potrafią rozdzielić biletów i to mnie osobiście irytuje. Chyba może, czyż nie?

Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 24.06.2012 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.06.2012, 18:23
Chciałem zwrócić uwagę, że PZPN nawet nie potrafi wydać w sposób normalny biletów, co dopiero mówić o tym, że oni mają tworzyć jakikolwiek system szkolenia. Szczerze - mam to w dupie, czy i ile dostał biletów Błaszczykowski, nie obchodzi mnie też kasa, jaką negocjowali i ile dostali - to ich sprawa. Ale już mnie wkurza to, że przy tak błahej sprawie ludzie z PZPNu nie potrafią rozdzielić biletów i to mnie osobiście irytuje. Chyba może, czyż nie?

Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować.
Dokładnie, Błaszczykowski przede wszystkim wypowiedział się o bałaganie podając przykłady biletów i premii. Zadziwiające jest to jak odwróciła się uwaga od Smudy, Murawskiego, czy całokształtu dokonań prezesa Laty. Jeżeli chodzi o sportową postawę to do Kuby nie można mieć pretensji. Gdyby każdy się dostosował poziomem to byśmy nie mówili o żadnym blamażu. Kuba był głosem reprezentacji. Jakoś nikt nie komentuje wypowiedzi Szczęsnego, który mówi, że Kuba miał prawo to powiedzieć. Mówi tak moim zdaniem dlatego, że ten problem był poruszony wśród zawodników. To naturalne, że kapitan ich reprezentuje. Zresztą jak wy byście byli reprezentantami to byście nie chcieli móc kupić biletów (bez losowania) dla swoich bliskich i przyjaciół? Dlatego, że nie jesteście i nigdy nie mieliście takiej okazji prościej wam jest go krytykować.

Powiedział co powiedział. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Bardziej mnie denerwuje ta konferencja prezesa Laty i jego decyzje. Szukanie w Błaszczykowskim problemu polskiej piłki jest złym pomysłem. Powiedział, niektóre media go zjechały, wystarczy. No, ale niektórzy muszą drążyć temat (Weszło).

PS Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają?
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 24.06.2012 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 24.06.2012, 19:02
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, Błaszczykowski przede wszystkim wypowiedział się o bałaganie podając przykłady biletów i premii.
Nie, Blaszczykowski wypowiedzial sie, ze chce bilety. Zadbego glebszego przekazu w tym nie bylo. Jak chcial sie wypowiedziec o PZPN to mial milion innych okazji, np przy sprawie z orzełkiem. Wtedy siedzial potulnie.

Cytat:
Zresztą jak wy byście byli reprezentantami to byście nie chcieli móc kupić biletów (bez losowania) dla swoich bliskich i przyjaciół? Dlatego, że nie jesteście i nigdy nie mieliście takiej okazji prościej wam jest go krytykować.
Dostali po 8 biletow na mecz. To o 7 za duzo. Polowa Polski chcial ogladac na zywo mecze, nie widze zadnego powodu dla ktorego rodziny pilkarzykow mialy byc wpuszczane na innych zasadach.

Cytat:
Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają?
A niby po co by mieli? Co to wogole jest za argument. Murawski zawalil pilkarsko, tak jak wszyscy inni oprocz Tytonia. Nie szczekal potem w mediach o .......ach. Poza tym to, ze Murawski jest slabym pilkarzem bylo wiadome od dawna i nikt o tym nie musi przypominac. To, ze Blaszczykowski jest miernym czlowiekiem ukrywal cale zycie wiec nie widze powodu, dla ktorego by teraz nie mialo byc nagonki na niego.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.06.2012, 19:05

Ok, wiadomo, że PZPN jest katastrofalnie zarządzane, ale nie można być cały czas ślepym i popierać piłkarza, który po nich jedzie w tak śmiesznej sprawie... Za kadencji Laty nic się tam pewnie nie zmieni

Co do tego twojego ostatniego akapitu odnośnie Sportfive, to nie jestem w 100% pewny, ale PZPN podpisał z nimi umowę na 10 lat i sprzedał im prawa telewizyjne i marketingowe, więc te sprawy nie mają ze sobą wiele wspólnego... W błędzie jesteś Ty, lub ja bo nie chce mi się czytać dokładnie o tej sprawie.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 24.06.2012, 19:26
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo ) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.06.2012 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Stary 24.06.2012, 19:31
Jeżeli Kuba oszukał z tą koszulką to wychodzi na to że to samo zrobił Lewy http://allegro.pl/koszulka-roberta-l...424971778.html
Mało prawdopodobne mi się to wydaje.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.06.2012, 19:44
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Kuba oszukał z tą koszulką to wychodzi na to że to samo zrobił Lewy http://allegro.pl/koszulka-roberta-l...424971778.html
Mało prawdopodobne mi się to wydaje.
Czemu oszukał? On też mówił, że to z meczu z Grecją/Rosją? Bo na aukcji nic takiego nie pisze.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 24.06.2012, 20:07
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo ) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).
Możesz zacytować wypowiedź, w której Błaszczykowski mówi, że chce więcej biletów?
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.06.2012, 20:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Czemu oszukał? On też mówił, że to z meczu z Grecją/Rosją? Bo na aukcji nic takiego nie pisze.
Mówił, że to z meczu z Grecją w której strzelił bramkę....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
pasibrzuch
Junior Member

Od: 09.2011

Stary 25.06.2012, 16:28
Po co w ogóle tyle szumu o tym NAJEMNIKU?A robienie z niego jakiejś legendy Wisły to już w ogóle jaja jak berety Chłop był raptem 2.5 roku w Krakowie...Zagrał 51 meczów ligowych,strzelił całe 3 bramki.tak,tak..zaraz będzie nagonka,że nie występy są ważne,tylko to co robił.Gówno robił i taka jest prawda,bo nie przez bujanie się po mieście z chłopakami staje się legendą.I ta jego koszulka "wierność".Chyba do pieniędzy.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 25.06.2012, 16:58
Mam takie same zdanie na temat Błaszczykowskiego. Miałem do niego szacunek za występy w Wiśle, do tego zostawiał na boisku serducho ale...
No właśnie ale jest takie, że szacunek stracił za "aferę" z orłem na koszulkach (jako kapitan nawet nie pierdnął na ten temat), za to że na temat Laty i PZPNu zabrał głos dopiero po odpadnięciu a nie wcześniej co tylko udowadnia, że to babochłop a nie chłop bo nie ma jaj. O biletach to już nawet nie ma co wspominać.
Odpowiedz cytując
agii1
Junior Member

Od: 11.2010

Stary 27.06.2012, 09:49
Vitesse Arnhem chce zatrudnić Stana Valckxa

http://.................../viewtopic.php?t=11194
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 27.06.2012, 20:17
Ciekaw jestem jak Maaskant poprowadzi Groningen, nie ukrywam że będe śledził poczynania tej drużyny, także oglądając niektóre mecze, chcem zobaczyć jak zespół będzie poukładany.
.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 28.06.2012, 07:33
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Mam takie same zdanie na temat Błaszczykowskiego. Miałem do niego szacunek za występy w Wiśle, do tego zostawiał na boisku serducho ale...
No właśnie ale jest takie, że szacunek stracił za "aferę" z orłem na koszulkach (jako kapitan nawet nie pierdnął na ten temat), za to że na temat Laty i PZPNu zabrał głos dopiero po odpadnięciu a nie wcześniej co tylko udowadnia, że to babochłop a nie chłop bo nie ma jaj. O biletach to już nawet nie ma co wspominać.
Oj tam oj tam, jaki babochłop, zwykły oportunista jakich miliony na tym świecie. Zresztą w tej reprezentacji chyba tylko Wasyl powiedział, że nie rozumie kibiców bo sam by się zbiczował.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 28.06.2012, 08:50
Jedyne co mogę dodać to to, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Z drugiej strony jaki trener taka drużyna - jakby w niej był Boruc czy Żewłakow to pewnie wznieśliby larum w czasie afery z koszulkami czy też współpracy z PZPN-em a to by było nie na rękę tak i Smudzie jak i betonom ze związku.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 30.06.2012, 00:06
[Hryningen] to strasznie slaba druzynka... nie spodziewalbym sie wiele po nich
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.06.2012, 19:14
Taka ciekawostka, która mnie osobiście zaskoczyła, a dotyczy ona naszego byłego piłkarza, speca od żartów ściągniętego do Wisły przez Holendrów

cytat z biografii van Persiego:

Cytat:
Takie okoliczności sprzyjały rozwojowi talentów, co przyznaje sam Van Persie, mówiąc, że na trzech sąsiadujących ze sobą ulicach Kranlingen wychowało się aż siedmiu przyszłych profesjonalnych piłkarzy, wliczając w to jego najlepszego przyjaciela, Nourdina Boukhariego.
Nie wiedziałam, że Nourdin wychowywał się razem z RvP i co więcej, był jego "najlepszym przyjacielem"
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 30.06.2012, 19:21
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Taka ciekawostka, która mnie osobiście zaskoczyła, a dotyczy ona naszego byłego piłkarza, speca od żartów ściągniętego do Wisły przez Holendrów

cytat z biografii van Persiego:

Nie wiedziałam, że Nourdin wychowywał się razem z RvP i co więcej, był jego "najlepszym przyjacielem"
Dodam tylko że tenże Nourdin Boukhari obchodzi dziś 32 urodziny.

Ku pokrzepieniu serc:
http://www.youtube.com/watch?v=DlqFjVEhils
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 03.07.2012, 13:30
GAZETA WYBORCZA

Wywiad z Lucasem Guedesem, synem Clebera.

Pamiętasz mecz Wisły z Lechem, w którym ojciec nabawił się kontuzji i musiał skończyć karierę?
- To było przerażające. Jak widziałem karetkę, przypomniałem sobie, jak na boisku zmarł Miklosz Feher. Jego Benfika Lizbona grała z Victorią Guimaraes mojego taty. Ojciec pierwszy do niego podbiegł, a Miklosz miał tak dziwny wzrok... Upadł na ziemię i patrzył identycznie jak tata w meczu z Lechem. Gdy to widziałem, poczułem okropny ból w brzuchu. Niby ojciec zawsze powtarzał, że jak upada na boisko, to chwilę leży po to, by odpocząć, ale wówczas wzrok miał podobny do Fehera. Gdy podbiegł do taty Ivan Djurdjević i od razu zaczął wołać karetkę, to nie miałem pojęcia, co robić. Mama zaczęła krzyczeć, więc widziałem, że trzeba ją uspokoić. Wyłączyłem telewizor i zacząłem dzwonić. Nikt z Wisły nie odbierał, ale w końcu odezwali się i powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Pojechaliśmy do Poznania, ale w połowie drogi zadzwonił tata i oznajmił: "Macie nie przyjeżdżać. Wszystko jest w porządku". To było najdłuższe pięć minut i najgorszy moment w moim życiu.

Po tym zdarzeniu mama nie mówiła, byś dał sobie spokój z piłką?
- Mówiła... Zawsze ostro walczyłem głową, ale od tamtego momentu ani razu nie wyskoczyłem do pojedynku powietrznego. Zero, ani razu! Muszę nad tym pracować, ale bardzo się boję. Nie chcę sobie przypominać tego momentu, ale gdy piłka jest w powietrzu, to obraz z Poznania wraca.

Jak chcesz zostać kompletnym piłkarzem, musisz się przełamać.
- Wiem. Liczę, że z czasem przejdzie...
.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.07.2012, 16:08
A propos Petrescu - Ściągnął rok temu Traore z Cluj za 6 mln ojro, chwilę temu poszedł do Anży za 18
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów