The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.06.2012, 01:11
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
ha ha

Euro szal sie skonczyl ,zostana tylko ci ktorzy naprawde lubia piłke i cokolwiek o niej widza,czyt nie z TVN24 i jej "ekspertow"

teraz czas na glowy

Smudy juz poleciala ,ale to byla tylko marionetka by grube świnie z PZPN mialy dobrze przy korycie

czekamy wiec na glowy -ale te wyzej a nawet najwyzej

tak ,tak panie Grzesiu.
zapomnij ,liczy sie całe UERO a jak to sie uda to ten pajac dalej bedzie przy wladzy z swoja swita
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.06.2012, 01:22
Pewne lobby odsunęło Kowalczyka i Hajtę od programu Polsatu na EURO, żeby nie mówili prawdy i Smudzie nawet to nie pomogło.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 17.06.2012, 01:32
Niestety, pan Smuda zawalil nam EURO2012 i jak pisalem nie tak dawno temu, okazal sie grabarzem polskiej pilki. Pomijajac przygotowanie fizyczne, powolania...wyszla prawda o tym szkoleniowcu, tzn. obsral sie(poslugujac sie jego terminologia) jeszcze przed turniejem, a takze okazalo sie, ze nie ma on poprostu jaj. Co do chu.. miala dac nam taktyka z 3 def. pomocnikami? Ktos mi to wyjasni? Jesli jestesmy przygotowani tak fatalnie, to w pierwszych 45 minutach wychodzimy na 4 obroncow i na 1 def. - Dudke przed nimi. Reszta to ofensywny pomocnicy(bez czlapaka Obraniaka, ktory ostatni dobry mecz w kadrze rozegral pare lat temu) i 2 napastnikow(Sobiech, ktory ma skupic sie na walce i odgrywaniu pilke). W pierwszej polowie musielismy zdobyc przynajmniej 1 bramke, a potem w drugiej murujemy i obrona Czestochowy. Naprawde jaka bylaby roznica? Dzisiaj wychodzimy na 3 defensywnych i wszystko maja niedosyt i pretensje co do taktyki. A tak pokazalby jaja, pokazalby tez Czechom, ze gramy na powaznie i moze cos by z tego bylo. I tak przeciez odpadlismy, prawda? Trzeba sie tez zastanowic nad sensem powolywania pewnych zawodnikow do reprezentacji. O Mierzejewskim i Obraniaku pisalem wielokrotnie, tzn. oni nam nie pomoga. Na tle dobrych(a wlasciwie najlepszych) obroncow w Europie sobie poprostu nie pograja. Trzeba probowac kogos innego lub sprobowac innego ustawienia. Ponad 2.5 roku przygotowan i co? Nagle po 1 meczu wszystko zmieniamy, to jest tez niepojęte.

Jutro w Cafe Euro ma byc Borek i pewnie Kowalczyk, wiec bedzie lincz Smudy.

P.S - I zadne tajemnicze srodowisko nie odsunelo Wojtka, czy Hajty od Polsatu. Oni ogladaja te mecze na zywo i raczej nie chce im sie tracic czasu na siedzenie w tv .
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 17.06.2012, 01:33
Dziś drużyna PZPN-u (uznawana przez wielu za Reprezentację Polski w piłce nożnej) zakończyła swój występ na EURO2012. Dwa lata temu po całkowitej kompromitacji w eliminacjach do mistrzostw świata w RPA, działacze z PZPN postanowili zatrudnić Smudę. Już wtedy wiedziałem ,że jest to totalne nieporozumienie, które zapoczątkuje ciąg wtórnych katastrof. Z konferencji prasowej ,na której przedstawiano Smudę pamiętam taki ,żenujący obrazek. Antoni Piechniczek wcinał się Smudzie co chwila w wypowiedzi, ze swoim durnym "gdyby mnie zadano to pytanie" poczym silił się na jakieś ,w jego mniemaniu, inteligentne wypowiedzi eksperta. Wtedy pomyślałem ,że Lato i spóła ,musieli wybrać kogoś bardziej ograniczonego umysłowo i zawodowo niż oni sami. Któż by inny niż Franz Smuda spełnił te wyśrubowane kryteria. Pamiętam jak sączono dziwną propagandę ,że 2 lata bez eliminacji ,spokój ,cisza , tylko mecze towarzyskie ,pozwoli dokonać rzeczowej selekcji i zbudować drużynę ,która na turnieju w Polsce i Ukrainie ,coś pokaże. Gdyby PZPN wtedy poszedł po rozum do głowy i zamiast na głupoty wydał pieniądze na solidnego trenera z doświadczeniem ,jakieś szanse na powodzenie tego scenariusza byłyby. A tak jesteśmy po trzech szybkich meczach grupowych i widzimy ,że postępu nie ma żadnego. Już o tej pożal Boże selekcji nic nie napiszę. Gra zespołu jest koszmarna. Przypuszczam ,że jakbyśmy zagrali eliminacje z taką grą byśmy nie uzyskali kwalifikacji do turnieju głównego.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.06.2012 o godz. 01:38.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 17.06.2012, 01:39
Pierwsze 30 minut należały do PZPNu reszta to już biegane za piłką, nie mogliśmy nawet sytuacji stworzyć a co dopiero zdobyć gola. Nie dość że Smuda s.......ił nam Euro, wydarzenie które cieszy całą Polskę, robotnicy zadupcali by stworzyć piękne stadiony, Smuda dostawał forsę za mówienie do piłkarzy idźcie i wygrajcie. Podobny wynik byśmy uzyskali bez trenera, gdyby ekipa były rzeczywiście zgrana to byśmy wygrali jedno spotkanie, Niemcy wygrali 2 pierwsze i mają w dupie najbliższy mecz, a tak Smuda czekał w meczu z Grecją na pierwszą zmianę, a w meczuz Rosją wstawić wysokiego Sobiecha, to wstawia no kurde szlak trafia człowieka, Brożka który przy SFG gówno zrobi bez drabiny.
.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 17.06.2012, 01:45
ooo Kuba wygarnal prezesowi
http://www.sport.pl/euro2012/10,1090...licze_sie.html
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 17.06.2012 o godz. 01:48.

Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 17.06.2012, 01:51
Wszyscy się krztusili wielce tą trójką z Dortmundu i Wojtkiem Szczęsnym. Ja jeszcze przed mistrzostwami pisałem i mówiłem ,że chłopaki z Borussii to jedno a Błaszczykowski, Piszczek i Lewandowski w drużynie PZPN-u to drugie. Dwa różne światy.Wypuszczenie Roberta na przysłowiową pałę bez wsparcia pomocy nic nie dało. Lewandowski odbijał się od obrońców jak od ścian, do tego między linią pomocy a nim wielka przestrzeń ,żadnego wsparcia. Skrzydła dorzucają piłki od czasu do czasu. Benisz solidnie zapasiony ,1,5 roku bez piłki. Nie wiem jak trzeba być ślepym i niekompetentnym ,żeby nie zauważyć ,że taki napastnik jak Lewandowski ,żeby był produktywny musi być obudowany dobrze zorganizowaną pomocą albo musi mieć w parze drugie napastnika od dogrywania. Zobaczcie też ile mieliśmy stałych fragmentów gry. Bardzo dobre dośrodkowania Obraniaka ,aż prosiło się o popracowanie nad finalizacją taki zagrań. A tu nic. Stałych fragmentów bez lik. Rezultat bramkowy zerowy. Jeszcze taka obserwacja. Mnie to w ogóle zastanawia jak to jest jest ,że mamy trzy mecz i cały potencjał opieramy na Błaszczykowskim-Piszczku. A gdzie lewa strona. Selekcja całkowicie zawiodła.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.06.2012 o godz. 01:57.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Stary 17.06.2012, 01:53
No i dobrze. Natomiast Smuda przeprasza PZPN, skandal! Zamiast wypieprzyć słowa jak każdy trener "Dziękuje Kibicom" to dziękuje PZNPowi... No szkoda słów.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...upy-audio.html 10 minut zasłużonej krytyki Kuby do PZPNu
.
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.06.2012, 01:55
syryls napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze. Natomiast Smuda przeprasza PZPN, skandal! Zamiast wypieprzyć słowa jak każdy trener "Dziękuje Kibicom" to dziękuje PZNPowi... No szkoda słów.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...upy-audio.html 10 minut zasłużonej krytyki Kuby do PZPNu
a kto mu placi Ty czy pzpn?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.06.2012, 01:57
A ja mysle ze jako tako szkielet zespolu byl-bramkarz -obrona -i 3 z BvB.

i teraz ...jak mozna bylo cala ta wielka sprawe jak jest Euro powierzyc komus takiemu jak SMuda?

on ma problem zeby skleic jedno zdanie zeby mialo sens,a co dopiero jeden schemat do gry>
od poczatku po wybraniu Smudy uwazalem go za marionetke PZPN i w teraz w pewnym sensie mi go zal ze dal sie tak nabrac.Grzesiu Lato nachapał sie ale mam nadzieje ze jego dni sa policzone ,bo juz pilkarze wydobywaja pewne sprawy na swiatlo dzienne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Stary 17.06.2012, 01:59
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
a kto mu placi Ty czy pzpn?
A co normalny trener powie, np: trener Irlandii. Nigdzie w Europie nie słychać głosów na temat narodowego związku piłkarskiego prócz u nas, coś tu jest nie halo prawda. A wszystko co było zbudowane na Euro było z naszych podatków więc chyba Smuda ma jakiś mój minimalny procencik
.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.06.2012, 02:01
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest żenada raczej. Nie wiem co budzi twój podziw. Teraz wielce odważny się zrobił? Albo mógł z tym poczekać parę dni, alebo wyjechać z tym w trakcie jak jeszcze grali. Teraz to jest jakaś idiotyczna próba tłumaczenia. Nie boi się konsekwencji? A cóż mu teraz zrobią? Gdyby to powiedział w trakcie to bym go nawet podziwiał.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 17.06.2012 o godz. 02:03.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 17.06.2012, 02:03
No przesłuchałem sobie te wypowiedzi Kuby i mam mieszane uczucia. Mam nadzieję ,że jest to mały fragment większej całości. Szkoda ,że tak niewiele o meczu/meczach i postawie całej drużyny. Słuchając tego fragmentu można odnieść wrażenie ,że bilety najważniejsze. Przecież to powinien być pryszcz. Jak widać nawet tego PZPN nie potrafi załatwić. Ale ogólnie ta wypowiedź trąci prywatą. A co ma powiedzieć zwykły człowiek ,który tych biletów też nie miał. Przedziwne. 10 minut wypowiedzi i żadnej głębszej refleksji na temat gry , przygotowań, żadnego poczucia zażenowania ogólna słabością , mizerią tej drużyny, której jest się kapitanem. Sztampowe odpowiedzi , wekslowanie dyskusji. Trochę to śmieszne. Zresztą sami ci dziennikarze, te pytania takie niemrawe.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.06.2012 o godz. 02:10.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 17.06.2012, 02:04
własnie dopiero teraz, a gdzie był jak nie było Orła na koszulkach, to cicho siedzial

Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.06.2012, 03:04
o czym Kuba mówi? Czy on myśli, że najważniejsze dla niego jako reprezentanta ma być kogo zaprosił na mecz? mam głęboko w d. to całe elro i wyniki turnieju, ale dzisiaj reprezentacja mnie zdołowała. Kuba mówi, że bierze odpowiedzialność za drożynę, g. prawda - Kuba! bierzesz odpowiedzialność za coś więcej niż drużynę - bierzesz odpowiedzialność za REPREZENTACJE - czyli tych, którzy się z nią identyfikują. a tych jest kilka milionów.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 17.06.2012, 03:29
A do kogo Wy do ciężkiej cholery macie pretensje?

Do jednego z najlepszych piłkarzy tej pzpn-owskiej reprezentacji? Do Gościa który także w tym meczu zapierdalał za dwóch? Może dobrze byłoby zmienić adresata pretensji i skierować je w stronę odpowiednią. Do związku, który jest reliktem PRL-u i zatrudnił na takim stanowisku gościa po budowlanej zawodówce. Do tegoż gościa, że z Reprezentacji Polski stworzył sobie zbieraninę najmitów, którzy albo mają kłopot z samookreśleniem swojej narodowości, albo po prostu są koniunkturalistami i poza koniec swojego nosa nie sięgają.
Ogarnijcie się z deczka!!
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 17.06.2012, 03:52
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
A do kogo Wy do ciężkiej cholery macie pretensje?

Do jednego z najlepszych piłkarzy tej pzpn-owskiej reprezentacji? Do Gościa który także w tym meczu zapierdalał za dwóch? Może dobrze byłoby zmienić adresata pretensji i skierować je w stronę odpowiednią. Do związku, który jest reliktem PRL-u i zatrudnił na takim stanowisku gościa po budowlanej zawodówce. Do tegoż gościa, że z Reprezentacji Polski stworzył sobie zbieraninę najmitów, którzy albo mają kłopot z samookreśleniem swojej narodowości, albo po prostu są koniunkturalistami i poza koniec swojego nosa nie sięgają.
Ogarnijcie się z deczka!!
Wybacz ale wynurzenia Jakuba Błaszczykowskiego na temat nieuzyskania darmowych biletów ,które tam komuś obiecał ,bo Lato go zwodził do ostatniej chwili to nie jest nadrzędny problem jaki powinien akcentować po tak żenujących występach całej drużyny.Jeszcze po takim meczu jak ten z Czechami. Ogólnie Błaszczykowski pewnie zagrał poprawnie ,ale efekt końcowy jest koszmarny. Niestety brakło mu klasy i pokory w rozmowie z pismakami. Jeszcze te przeklinanie. Nie wiem teraz jest to moda na konferencjach prasowych. Zresztą jak jesteś w pewnych układach wewnątrz to też firmujesz swoim nazwiskiem to co ci się nie podoba. Błaszczykowski nawijał jak rozkapryszony chłopiec ,który nie dostał darmowych biletów i on cały dzień myślał o biletach. No k u r w a jak on ma takie priorytety przed meczem to mnie to przeraża. Jest ktoś od spraw techniczno-organizacyjnych w tym rozbudowanym sztabie chyba?
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 17.06.2012, 04:06
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale wynurzenia Jakuba Błaszczykowskiego na temat nieuzyskania darmowych biletów ,które tam komuś obiecał ,bo Lato go zwodził do ostatniej chwili to nie jest nadrzędny problem jaki powinien akcentować po tak żenujących występach całej drużyny.Jeszcze po takim meczu jak ten z Czechami. Ogólnie Błaszczykowski pewnie zagrał poprawnie ,ale efekt końcowy jest koszmarny. Niestety brakło mu klasy i pokory w rozmowie z pismakami. Jeszcze te przeklinanie. Nie wiem teraz jest to moda na konferencjach prasowych. Zresztą jak jesteś w pewnych układach wewnątrz to też firmujesz swoim nazwiskiem to co ci się nie podoba. Błaszczykowski nawijał jak rozkapryszony chłopiec ,który nie dostał darmowych biletów i on cały dzień myślał o biletach. No k u r w a jak on ma takie priorytety przed meczem to mnie to przeraża. Jest ktoś od spraw techniczno-organizacyjnych w tym rozbudowanym sztabie chyba?
Więc właśnie chciał pewnie na to zwrócić uwagę. Sorki, ale jak takimi pierdołami mieli zajęte głowy piłkarze, zamiast żeby ktoś z kierownictwa reprezentacji to załatwiał to nie mogło być dobrze. To raz, a dwa to czego Ty oczekujesz od Gościa po 90 minutach maksymalnego za.......u i porażce? Oczekujesz, że będzie się "ę", "ą" wypowiadał okrągło? Chciał zasygnalizować, że był burdel od strony organizacyjnej, może trochę nieskładnie Mu to wyszło, ale akurat do Niego o zaangażowanie w grę na boisku pretensji mieć nie można.

Jednym słowem "jaki Pan taki kram". Dopóki naszą piłką będzie zarządzać ten komunistyczny zabetonowany układzik dziadów pierdzących w stołki i wybierających na trenera reprezentacji na jeden z ważniejszych turniejów gościa po zawodówce budowlanej to dobrze nie będzie.
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 17.06.2012, 04:46
Przed meczem z Czechami panowała opinia, że jeśli teraz nie awansujemy, to nigdy tego nie zrobimy. Więc parafrazując - jeśli po ostatnim miejscu w grupie drużyn najsłabszych możliwych w losowaniu, po turnieju, którego jesteśmy gospodarzem, a nie potrafiliśmy wygrać choć jednego meczu nie rozwalimy betonu w PZPN, to nie nastąpi to nigdy. Czekam z utęsknieniem na sromotną nagonkę medialną na PZPN, fajnie że Kuba rozpoczął temat, łatwiej pójdzie.

Najważniejszy dla naszego kraju był sukces organizacyjny (i ten jest bliski mimo wszystko), więc skoro nie ma sukcesu sportowego, to wykorzystajmy ten czas na porządki w strukturze organizacyjnej naszego futbolu, zróbmy silne medialno-społecznościowe lobby Bońkowi, bo to jedyna persona w naszej piłce, która jest w stanie chociaż w jakimś stopniu pozbyć się kruszącego się betonu.
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 17.06.2012, 04:58
Jeszcze jedno. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że charakter drużyny w futbolu reprezentacyjnym drużyny wyrabiają sobie w eliminacjach i to było dziś wyraźnie widoczne. Mamy drużynę praktycznie całkowicie nową w stosunku do tej z kwalifikacji do MŚ 2010 i jestem pewien, że to EURO będzie dla nich świetnym doświadczeniem, że jest to dopiero początek dla tej nowej generacji piłkarzy i jeśli tylko poprowadzi ich człowiek nadający się do roli selekcjonera drużyny narodowej, to jestem pewien że każdy kolejny turniej będzie w naszym wykonaniu lepszy.

Dojrzeją tacy zawodnicy jak Szczęsny, Kamiński, Borysiuk, Krychowiak, Salamon, Wolski, Rybus, Sobiech czy Grosicki, będą w dalszym ciągu już bardziej doświadczeni Piszczek, Błaszczykowski, Obraniak, Polański, Dudka i Lewandowski. Krótko mówiąc jest z kogo tą ekipę budować. Niestety, praktycznie pewny w roli następcy dyzmy jest Skorża, a Skorża to Smuda bis pod względem taktyki, do tego ma również raczej tchórzliwą mentalność.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 17.06.2012, 08:34
Franek Smuda czyni cuda Nie wyjść z tej grupy, nie wygrać meczu i zająć w tej grupie ostatnie miejsce to trzeba dokonać cudu
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.06.2012, 08:45
Andrzej Grajewski - "Bog dal Nam Euro, Smuda wszystko spieprzył". - najlepsze słowa podsumowujace te Mistrzostwa. Druzyna byla przygotowana do dupy a to wszystko wina trenera, ktory po przegranym Euro zabiera swoje zabawki i ucieka.

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Franek Smuda czyni cuda Nie wyjść z tej grupy, nie wygrać meczu i zająć w tej grupie ostatnie miejsce to trzeba dokonać cudu
Niby najłatwiejsza grupa a nawet taka superswietnie grajaca Rosja nie awansowała. Nie ma gadania czy latwa grupa czy nie - bo My i tak z zadnej nie wyjdziemy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 17.06.2012, 08:49
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Zostawiłby Smudę? Mam nadzieję, że to kurtuazja bo z nim eliminacje MŚ to pewna porażka. Chyba że zostawić go po to żeby kopacze rządzili.
Niech powie dlaczego jego zdaniem przegrali - to by było ciekawe. Bo chyba nie przez bilety.
Lepszego momentu na wysadzenie w powietrze tego burdelu nie będzie. Czy się uda? Kto po Smudzie?
Odpowiedz cytując
SLV
Member

Od: 08.2011

Stary 17.06.2012, 08:59
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Jak powinna wyglądać 11 na Euro?

moja koncepcja:

Szczęsny/Tytoń

Piszczek, Kamiński, Perquis, Wawrzyniak

Błaszczykowski, Wolski, Mierzejewski, Rybus

Lewandowski, Grosicki

z takim składem wyszlibyśmy z grupy.
Ale mnie rozbawiłeś - Wolski i Perquis no i ewentualnie Rybus co ty za bzdury wypisujesz.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 17.06.2012, 09:05
arti napisał(a):Wyświetl post
Kto po Smudzie?
Na swiecie jest 5000 trenerow lepszych niz Smuda. Najwazniejsze teraz jest to zeby wypieprzyc Late ze stolka.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 17.06.2012, 09:18
Dokladnie...
Wiekszego buca niz Lato o naprawde juz ciezko zlokazlizowac...
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 17.06.2012, 09:24
Namaszczony przez Smude Skorza juz zaciera lapki

Co do Kuby : Zachcialo mu sie dopiero po wp... otworzyc usta ? Skoro oni po takiej zenadzie nawijaja tylko o tym ze im rodzin na stadion nie zaprosili to niech sie .......na w leb i zamkna ryje. Jeszcze chcieliby zeby Smuda zostal... ....a nie ogarniam. Robia sobie dobrze po meczu czy co? Przeciez to jest kpina.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Stary 17.06.2012, 09:35
Ja wczoraj po straconej bramce wyłączyłem telewizor i jebn**** pilotem, później musiałem go 5 minut składać żeby oglądnąć do końca mecz, nerwy mi puściły.
.
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 17.06.2012, 09:51
No i wraca wszystko do normy, euroszał mija, Janusze zaraz schowaja sie do swoich mieszkań i będą czekać na pasjonujące mecze z Luksemburgiem w eliminacjach do MŚ bo teraz takie chyba przed nami. A nam zostały 2 miesiące i zaczyna się całoroczna impreza zwana naszą ekstraklasą, na którą czekam z wytęsknieniem, pewnie jak 90% z Was
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.06.2012, 09:55
SLV napisał(a):Wyświetl post
Ale mnie rozbawiłeś - Wolski i Perquis no i ewentualnie Rybus co ty za bzdury wypisujesz.
Wiele juz zostało napisane więc nie ma sensu pisac o tym samym.
Dla mnie Perquis zagrał dobrze na tych mistrzostwach...
Rozwalić PZPN ale nie rozwalić drużyny, to by było bezsensu...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów