The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2012, 11:34
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Oni muszą wyjść z tej grupy bo to będzie kompromitacja na całej linii jak tego nie zrobią.
Niby dlaczego kompromitacja? Grecy, czy Czesi to nasz poziom - NASZ poziom, a nie kopciuszki europejskiego futbolu. Rosja ma ogólnie większy potencjał futbolowy w swoim składzie. Fakt, większym sukcesem byłoby wyjście z grupy dajmy na to ukraińskiej, ale jeśli dziś wywalczą awans, to musi być to rozpatrywane jako sukces, bowiem okazalibyśmy się lepsi od rywali, którzy prezentują podobny poziom piłkarski, a nie od rywali niżej notowanych - w tej grupie to my jesteśmy najniżej notowani. To nie będzie mecz Polska - Mołdawia, tylko gra przeciwko ekipie, która od 1992 uczestniczyła we wszystkich finałach Mistrzostw Europy i osiągała w tym czasie większe sukcesy, niż np. Anglia czy Szwecja.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 16.06.2012, 12:03
napisałem , że będzie to kompromitacja jak nie wyjdą z grupy więc o tym możemy pogadać ewentualnie po meczu z Czechami. Wszystko fajnie - nasz poziom, wyżej notowane drużyny tylko nie wzięliście jednego pod uwagę ale mogę się założyć, że jak dzisiaj nie awansują dalej to sami będziecie płakać, że be a nie cieszyć się trzema remisami i wspaniałymi niewygranymi meczami ze słabą jak sik węża Grecją, niewiele lepszymi Czechami no i może jedynie Rosja coś sobą reprezentuje aczkolwiek też nie jestem do nich do końca przekonany bo to żadne osiągnięcie grać dobrze w takiej grupie - zobaczymy co pokażą ewentualnym ćwierćfinale bo potencjał mają.
Odpowiedz cytując
63624
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 16.06.2012, 12:30
Nie wiem czy wiecie, ale więcej medali z ME od Czechów mają tylko Niemcy...
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.06.2012, 13:28
Sukcesem jest , że ta zgraja strzeliła w ogóle dwie bramki i ,że trzeci mecz teoretycznie jest o coś. Te dwie rzecz rozpatrywałbym w kategoriach sukcesu PZPN-u a nie jako porażki.

Bliski jestem teorii, że Czesi zacznają się rozkręcać. W meczu z Ruskimi, który był wypadkiem przy pracy i który to mecz w rezultcie zaciemnił obraz sytuacji w naszej grupie, byli do dupy ustawieni. Z Grecją kilka razy nieźle zagrali, kto wie czy z nami nie nastąpi odpalenie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 16.06.2012, 15:04
63624 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiecie, ale więcej medali z ME od Czechów mają tylko Niemcy...
Nie wiem czy wiecie , ale kadra Polska jest najniżej sklasyfikowaną drużyną tych mistrzostw Europy, więc życzył bym Wam więcej pokory.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 16.06.2012, 15:17
Jak nie grali przez 2 lata w meczach o pkt to co się dziwisz - Ukraina tylko 10 miejsc wyżej jest.
Aż sprawdziłem: w 2008 Szwajcaria była 44, Austria 92 wiec teraz niby jest lepiej.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 16.06.2012 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.06.2012, 16:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Sukcesem jest , że ta zgraja strzeliła w ogóle dwie bramki i ,że trzeci mecz teoretycznie jest o coś. Te dwie rzecz rozpatrywałbym w kategoriach sukcesu PZPN-u a nie jako porażki.

Bliski jestem teorii, że Czesi zacznają się rozkręcać. W meczu z Ruskimi, który był wypadkiem przy pracy i który to mecz w rezultcie zaciemnił obraz sytuacji w naszej grupie, byli do dupy ustawieni. Z Grecją kilka razy nieźle zagrali, kto wie czy z nami nie nastąpi odpalenie.
czy ty całe swoje życie jesteś takim pesymistą? co wpis to zdołowanie.

POLSKA GOLA!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.06.2012, 16:19
teraz wszystko zależy od głów naszych piłkarzy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.06.2012, 16:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiecie , ale kadra Polska jest najniżej sklasyfikowaną drużyną tych mistrzostw Europy, więc życzył bym Wam więcej pokory.
Ten cały ranking jest o kant d... rozbic gdy dochodzi do gry w takim turnieju - jakby sie Nim sugerowac to Ruscy powinni Nam wpieprzyc a Grecy rozbic.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 16.06.2012, 17:34
Trzeba tą pilke wepchnac do siatki, obojetnie ktora czescia ciała . Patrzac na Czechow, to nie ma sie kogo bac...wystarczy tylko zagrac odwaznie. Polska gola !
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.06.2012, 18:00
Jak od początku stłamsimy Czechów i będziemy grać swoje, to będzie dobrze. Trzeba tylko bez strachu ich zaatakować i grać czujnie w obronie. Wierzę w Polaków, oni wiedzą przed jaką szansą stoją i mam nadzieję, że ta świadomość będzie dla nich dodatkową motywacją, a nie paralizatorem.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.06.2012, 19:45
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Ja uważam, że pukniemy Czechów, gramy u siebie = publika+sędzia też na pomoże jakby co (takie "prawo" gospodarza, kilku dobrych zawodników więc dziś wygramy.
A za 4 dni porażka z Niemcami (tzn. wynik typu 0-2, 1-3, 0-3). Marzenie Smudy (ćwierćfinał) będzie spełnione więc można wracać do żony...
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 16.06.2012, 21:54
Ogladam mecz i powiem ze nie ma gorszego trenera niz Smuda.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 16.06.2012, 22:22
I tenże Smuda ma być wg niektóruch trenerem Wisełki. Niedoczekanie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Stary 16.06.2012, 22:28
Mam nadzieje ze Smuda poda sie do dymisji juz na pomeczowej konferencji.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Stary 16.06.2012, 22:30
A do kiedy on kontrakt ma? Chyba do konca euro,więc nie musi się podawac.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.06.2012, 22:31
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
I tenże Smuda ma być wg niektóruch trenerem Wisełki. Niedoczekanie.

Nie wg niektorych tylko co najwyzej wg naszego bossa-komornika pana Cupiala ..... najgorsze jest to ze jest to BARDZO mozliwe
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.06.2012, 22:40
To że Smuda jest nieudacznikiem to wiadomo od 10 lat.

Ale to że te c.ipki biegające po boisku nie potrafią wymienić po ziemi więcej niż 3 podać to jest jakaś kpina.
Liczyłem Czechów i mieli mnóstwo akcji na naszej połowie i ponad 10 celnych podań.

A u nas problemy z odbiorem 3-4 podania - niech spier.dalają z taką grą.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Stary 16.06.2012, 22:41
3 lata przygotowan i dupa, Smuda powinien wyp... I won z daleka od Wisły.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 16.06.2012, 22:45
w najsłabszej grupie jesteśmy na ostatnim miejscu........ku..dramat
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2012, 22:45
Nasza kadra zgodnie z planem - ostatnie miejsce w grupie. Jedyne z czego mozna sie cieszyc to to, ze RussijaDO DOMU !!!!! buahahaha to jest dopiero niespodzianka. Wszyscy podziekowac Murawskiemu, ulubiencowi miernego trenera jakim jest Smuda za bład ktory wywalił nas z Euro. Smuda tez dobry - wolal sie zadowolic remisem z Ruskimi gdzie moglismy spokojnie wygrac i teraz ma za swoje. Nie na darmo po meczu podał sie do dymisji

Zaraz po spotkaniu selekcjoner Franciszek Smuda podziękował piłkarzom i kibicom, a następnie zakomunikował, że to dla niego "koniec pracy z reprezentacją," - Panie Boze chron Wisełke od Smudy
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.06.2012 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 16.06.2012, 22:47
Macie k...a mistrzostwa europy z trenerem po zasadniczej budowlance. Mam nadzieję tylko, że teraz do Wisły w nagrodę nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.06.2012, 22:50
Wrzuciłbym posta, którego napisałem po meczu z Rosja, ale szczerze mówiąc nawet nie chce mi się go szukać.

Podsumowując- boczni obrońcy kaszana, środek pola nie istnieje. Gratulacje dla Smudy za doskonałe powołania, tacy zawodnicy jak Murawski, Mierzejewski, Boenish, Brożek nie nadają się na takie imprezy.

...., wiedziałem, że tak będzie.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.06.2012, 22:50
a ja sie zapytam franek smuda, gdzie te cuda?
druga polowa to dno, co dzisiaj pilarz robil z piszczkiem, to jakas masakra

Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.06.2012, 22:52
Obraniak i Murawski to parodyści. Szkoda tylko, że w drugiej połowie reszta się do nich dostosowała.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 16.06.2012, 22:52
Brawo! wygrali talon n a k...e i balon. Boniek dobrze prawił ,że jak nie wyjdziemy z tej grupy to nie wyjdziemy z żadnej! Przegraliśmy już na początku na powołaniach.Co robią Brożek,Sobiech.Było wygrać z Grecją teraz będzie płacz i lament!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Stary 16.06.2012, 23:01
Mam nadzieję, że nikomu w Wiśle ( najbardziej Cupiałowi ) nie przyjdzie na myśl zatrudniać Smude na trenera..
Odpowiedz cytując
Aletsch
Member

Stary 16.06.2012, 23:01
Smuda po meczu z rosją: " No gdzie są Ci krytycy którzy nas krytykowali, którzy mówili, że nie jesteśmy przygotowani? Gdzie oni są? " - Co za debil, Co za Wstyd, Co za Kompromitacja
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2012, 23:02
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że nikomu w Wiśle ( najbardziej Cupiałowi ) nie przyjdzie na myśl zatrudniać Smude na trenera..
Zaraz po spotkaniu selekcjoner Franciszek Smuda podziękował piłkarzom i kibicom, a następnie zakomunikował, że to dla niego "koniec pracy z reprezentacją," - Panie Boze chron Wisełke od Smudy
Odpowiedz cytując
ddii
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2012, 23:04
odnośnie Smudy ,zmian i pokuty : http://www.youtube.com/watch?v=MsW9j...eature=related

tak za te 3 lata obietnic
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów