The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.06.2012, 02:00
KOALIK, też ogladałem to g*wno i sie zastnawiam, czy przypadkiem Borek nie dzwonil juz tam w przerwie . Panowie z Cafe Euro(inna obsada, niz zwykle) pobili TVP w lizaniu pupy Smudy, wielka żenada.

A dla tych co nie ogadali: a) bedziemy grac na remis(tj. o 1 pkt) z Rosjanami b) na 100% wystapia Obraniak i Boenisch. Czyli bedziemy bezradni i w ataku, i w obronie. Szykuje sie pogrzeb Franza.

Inna sprawa, jak bedziemy musieli gonic wynik, to pan trener znowu spojrzy na ławke i zada sobie pytanie: kogo ja mam wpuscic i kogo ja powołałem :]? Gdzie Frankowski, gdzie Piech, gdzie Majewski czy Peszko? Nie ma żadnej alternatywy w ofensywie, oprocz Grosickiego i Wolskiego...Mierzejewskiego "pomylki za 5 mln euro" nie licze, podobnie duetu napastnikow, ktorzy strzelili moze 4 bramki(wspolnie) w sezonie.

P.S - niezle jaja z ta jego teoria nt. wpuszczania swiezych zawodnikow i rozgrzewki .
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 11.06.2012 o godz. 02:05.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 11.06.2012, 08:41
Niestety nie oglądałem tego programu - szkoda bo chętnie bym obejrzał popisy Franka.
Może dodam do Waszych spostrzeżeń inny pkt widzenia...
Może Kołtoń and co postanowili potrzymać jeszcze przez parę dni parasol nad Smudą. Z jednej strony są jeszcze szanse,a z drugiej po jakiejś mocniejszej dyskusji gość mógłby np. wyskoczyć przez okno albo najeść się przed meczem uspokajaczy i do reszty otumanieć na ławce. Piwo już nawarzone = jest kadra 23 tych, a nie innych grajków, są tak a nie inaczej przygotowani - teraz trzeba w jakiś sposób zremisować z Rosją i modlić się żeby Grecy nie wygrali, a w ostatniej kolejce rozwalić Czechów. Może mu się uda, jeśli nie to za tydzień będzie musiał sp... na bezludną wyspę na min. 3 miechy bo media go zaj....
Wiadomo było jaki jest S. Wywiady przed ME - gramy o 2 miejsce w grupie, marzeniem jest ćwierćfinał (jakby nie było nic powyżej), rozsadza mnie nerwowo przed inauguracją, wybaczam mediom 2 lata krytyki itp. Prawie każdy wywiad przynosi ciekawe spostrzeżenia i teorie... oby mu się sprawdziły bo jak nie to dostanie po łbie jak nikt dotąd. Chyba żadna bzdura wypowiedziana przez zestresowanego S nie powinna nas zdziwić.
Ostatnio edytowane przez arti : 11.06.2012 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.06.2012, 08:56
przeciez to co sie wczoraj dzialo w Cafe Euro to jakaś kpina, zabraklo Borka, Kowalczyka,Hajty i stworzylo sie koleczko wzajemnej adoracji Kolton and Kucharski
Kucharskiego to sie nie da sluchac, on jest tak poprawny politycznie, nic zlego nie powie, jest falszywy i tyle
a Romek nie lepszy, najlepszy przyjaciel Smudy, nie wolno go krytykowac, ciekawe co beda mowic jak nasi z grupy odpadna? a moze to bedzie wina dachu, moza wina pogody,napewno to nie bedzie wina Smudy

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 11.06.2012, 14:41
Szkoda, ze jednak M'Vila nie bedzie mogł zagrac w tym meczu. To duze oslabienie wiec na 100% pare beda tworzyli Cabaye i Diarra. Ale Francja ma wyrownany skład wiec brak jednego zawodnika to jeszcze nic strasznego. Po tym co pokazała Holandia z Dania nie ma co mowic, ze Anglia gra slabo wiec Francja ich rozniesie. Tutaj duzo bramek raczej nie padnie.
Odpowiedz cytując
miśqu
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 12.06.2012, 00:21
Dobre mecze, szczególnie ten dzisiejszy Ukraina - Szwecja. Tak właśnie powinna wyglądać nasza kadra, a jest zbiernianina cudzoziemców z trenerem bez reakcji... Może jeszcze spróbują odkupić swoje winy w pojedynku ze związkiem radzieckim. Tu trzeba jednak im kibicować, żeby kacapy się nie bujały w eufori. Szkoda, że tak to wygląda. Inaczej sobie wyobrażałem to Euro pod tym względem i nie tylko ...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.06.2012, 00:33
Złudne nadzieje,nie ma obrony, pomoc jest nieskorelowana z obroną do tego z miernymi wybrańcami z przodu jeden Lewandowski i tyle. No i brak trenera na ławce. To co PZPN wystawił miałoby problemy z zajęciem przyzwoitego miejsca w eliminacjach ( przyzwoite, czyt przed Andorą czy innym San Marino) a co dopiero na imprezie mistrzowskiej!
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.06.2012 o godz. 00:36.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 12.06.2012, 07:30
Na luziku, z Chorwacja-Irlandia

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...02751796_n.jpg
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 12.06.2012, 08:08
ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2012, 09:00
Nie no na prawde Ukraina zagrała wczoraj fantastycznie, szacunek za to spotkanie. Gdybysmy tak zagrali z Grekami to byłoby po sprawie. Mam nadzieje, ze Nasi ogladali to spotkanie i dzisiaj z Rosja zagraja tak jak Ukraina ze Szwedami.
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 12.06.2012, 09:15
Jak zagramy z kozacką fantazją, to skończymy raczej jak Czesi... Zasieki obronne ustawić i jechać Ruskich z kontry - otwarta gra może się skończyć wynikiem hokejowym...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.06.2012, 09:28
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ponoć dzisiejszy mecz Polska-Rosja bedzie komentowac Szpakowski z Trzeciakiem, a poczatkowo wszystkie mecze Polakow ze Szpakowskim mial komentowac Juskowiak, czyzby Juskowiak za wypowiedzi po meczu Grekami w Cafe Euro zostal odsuniety...
Tylko nie Trzeciak :(
Nie może komentowac ten gościu który ma za sobą pracę w C+? świetnie komentuje.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie no na prawde Ukraina zagrała wczoraj fantastycznie, szacunek za to spotkanie. Gdybysmy tak zagrali z Grekami to byłoby po sprawie. Mam nadzieje, ze Nasi ogladali to spotkanie i dzisiaj z Rosja zagraja tak jak Ukraina ze Szwedami.
Zagrali dobrze, nic im nie ujmuje ale mieli przy tym furę szczęścia pod swoją bramką i wykorzystali na dobrą sprawę wszystkie swoje okazję w drugiej połowie...

TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Jak zagramy z kozacką fantazją, to skończymy raczej jak Czesi... Zasieki obronne ustawić i jechać Ruskich z kontry - otwarta gra może się skończyć wynikiem hokejowym...
Dlatego Smuda chce zagęścić środek pola. Dudka za Obraniaka, jakiś pomysł w tym jest.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 12.06.2012, 09:42
Kij z Dudką, jak zagra Boenisch to będzie to dywersja.

Cud że przez niego nie straciliśmy jeszcze kilku bramek.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 12.06.2012, 09:44
W środku pola kacapów gra trójka z Zenita, więc zagęszczenie środka pola nie jest dobrym pomysłem, bo jest duże prawdopodobieństwo, że walka o to miejsce będzie przegrana.

Raczej trzeba skupić się na kontrach, ustawić dwóch DM-ów blisko obrońców, skrzydłowi powinni przytrzymywać bocznych obrońców. Z przodu rozgrywający Obraniak i szukający szans Lewandowski. Mają wolnych środkowych obrońców, więc wykorzystując to, że ich boczni włączyli się w grę do przodu, PZPN ma szansę ugrać coś z kontry.

Czarno widzę próbę gry z posiadaniem piłki, bo po pierwsze ruscy są dobrzy z kontry (szybkość i płynność ich kontrataków jest na najwyższym poziomie), a po drugie utrzymywanie się przy piłce jest trudniejsze przy trójce Dudka-Murawski-Polanski.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 12.06.2012, 10:09
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post

Dlatego Smuda chce zagęścić środek pola. Dudka za Obraniaka, jakiś pomysł w tym jest.

A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.

Co do meczu, to dużych szans nam nie dają, no ale Dania też miała teoretycznie przegrać z wyżej rozstawioną i wskazywaną na jednego z faworytów Holandią a wiemy jak się skończyło.

Mecz meczowi nierówny, wiadomo że po pierwszym meczu każdy kto widział jak Ruscy pojechali Czechów, to faworyt dzisiejszego meczu może być tylko jeden, ale Euro to Euro więc wszystko się może zdarzyć.

Liczę na niespodziankę, Ukraina może ze Szwecją to i my możemy z Rosją
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 12.06.2012, 10:16
bardzo mi sie podobala dwojka komentujaca wczorajszy mecz Francja - Anglia. Zwlaszcza frontmen dziennikarz, nie wiem kto byl gosciem ale byl 10x lepszy od Trzeciaka ktorego sie nie da sluchac.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 12.06.2012, 10:18
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
bardzo mi sie podobala dwojka komentujaca wczorajszy mecz Francja - Anglia. Zwlaszcza frontmen dziennikarz, nie wiem kto byl gosciem ale byl 10x lepszy od Trzeciaka ktorego sie nie da sluchac.

Ulatowski, Iwański.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 12.06.2012, 10:19
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.
Faktycznie. Nie zmienia się jednak taktyka.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 12.06.2012 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 12.06.2012, 10:51
Dudka za Rybusa ok, ale co jeszcze tam robi Obraniak? Za niego wpuścić Grosickiegó, który może być szybki z kontry bo chyba tu Smuda upatruje jakąś szanse.

Tu nie chodzi o otwarty czy zamknięty dach, moim zdaniem po prostu zwyczajnie trener reprezentacji Polski się pogubił i teraz bardziej skupia się na tym co trzeba będzie powiedzieć mediom jak zakończy euro na grupie niż nad dobrym składem na kolejny mecz.

Trzeba trzymać dziś kciuki za Czechów, żeby potem ich pyknąć co nie będzie łatwe i grać w 1/4.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2012, 11:58
Nie ogladalem Cafe Euro wiec nie wiem co powiedział ale na to wychodzi, ze ma to cos wspolnego z wypowiedzia w tym programie - szczegoły sa nieznane. Został odsuniety od wspołkomentowania meczu z Rosja ale bedzie wspolkomentowal spotkanie Grecja - Czechy.
http://media2.pl/euro2012/92996-Euro...w-Polakow.html

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Zagrali dobrze, nic im nie ujmuje ale mieli przy tym furę szczęścia pod swoją bramką i wykorzystali na dobrą sprawę wszystkie swoje okazję w drugiej połowie...
To samo mozna powiedziec o Szwedach, ze mieli fure szczescia bo Ukraina niewykorzystała paru dogodnych sytuacji i nie koniecznie musiała strzelic tylko 2 gole. A to, ze tak zagrali a nie inaczej Szwedzi mieli problemy. W porownaniu do Nas nie odpscili i maja 3 punkty a My jak na razie tylko i wyłacznie 1.

PS: Prawdopodobny skład na mecz z Rosja wg. wielu mediow - takze na pasku informacyjnym na Orange Sport
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch – Murawski, Polanski, Dudka, Obraniak, Błaszczykowski – Lewandowski
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 12.06.2012, 12:05
Czyli teoretycznie najmocniejsza 11 z wzmocnionym środkiem pola. Dobrze.

Tak czy inaczej jeśli Rosja powtórzy swoją grę, szczególnie w ataku to wątpię aby udało nam się uniknąć straconych 2-3 goli.

Nawet jeśli przegramy niewysoko a Czesi zremisują z Grecja mamy spore szanse.
Chociaż według mnie, dzisiaj doświadczenie i dyscyplina greków zwycięży.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.06.2012, 12:48
Czyli PZPN-owscy Kew Jaliens i Michael Lamey, a więc Ludovic Obraniak oraz Sebastian Boenisch dalej grają. PZPN zagra bez lewej obrony, czyli bez problemu można przypuszczać, że Rosjanie ustawią taktykę na prawą stronę, a Dzagojew, czy zamieniający się z nim Arszawin będą mieli łatwość w graniu tamtejszą strefą boiska. Jak Dyzma ma zamiar murować i grać z kontrataku, to lepszy do tego byłby zwłaszcza Grosicki, czy Rybus, a nie uciekający od gry, bezużyteczny i człapiący Obraniak.

Ktoś wie, jak byłaby taka sytuacja: Rosja wygrywa z każdym 4:1, a w pozostałych meczach byłoby 1:1, to kto wtedy awansuje? Wg przepisów wylicza się współczynnik z eliminacji i finałów ME 2008 i MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012, a więc Polska byłaby i tak poszkodowana, bo nie mogła uczestniczyć w eliminacjach do EURO. Co wtedy?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.06.2012 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 12.06.2012, 13:25
gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 12.06.2012, 13:42
Jesli przegramy z Rosją to ta w ostatniej kolejce podlozy sie Grecji zeby nas wykiwac z drugiej fazy.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.06.2012, 13:53
nero napisał(a):Wyświetl post
gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.
Już sprawdziłem i wyszłoby, że Grecja by awansowała, a Polska na ostatnim miejscu. Liczy się współczynnik, który oblicza się na podstawie tego, co podałem w poprzednim poście - eliminacji i finałów ME 2008, MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012. Nie ma znaczenia, że Polska nie brała udziału w eliminacjach.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 12.06.2012, 14:29
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jesli przegramy z Rosją to ta w ostatniej kolejce podlozy sie Grecji zeby nas wykiwac z drugiej fazy.
Wy tak wszędzie musicie szukać spisków? Rosja będzie się podkładała mogąc przez to spaść na drugie miejsce i mieć trudniejszego rywala w ćwierćfinale?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sawko
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.06.2012, 15:33
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie, jak byłaby taka sytuacja: Rosja wygrywa z każdym 4:1, a w pozostałych meczach byłoby 1:1, to kto wtedy awansuje? Wg przepisów wylicza się współczynnik z eliminacji i finałów ME 2008 i MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012, a więc Polska byłaby i tak poszkodowana, bo nie mogła uczestniczyć w eliminacjach do EURO. Co wtedy?

jacy poszkodowani? w kazdym meczu gramy u siebie jak tego nie wykorzystujemy to jestesmy najnormalniej słabi i to własnie innym nalezy sie awans, nam i tak juz pomagają sciany jak zobaczylem za co dostał grek dwie zółte i w konsekwencji czerwien to mi wstyd było
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.06.2012, 16:14
Smuda nie spier.dol tego.
2-1 dla nas !
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.06.2012, 17:44
Jezus Maria tylko nie ten debil.
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 12.06.2012, 18:42
Czyżby Czesi wracali do gry? Czterdzieści minut gry, i już dwa do jaja dla nich. V. Pilar drugi mecz i druga bramka. Jeśli tego prowadzenia nie zmarnują (tak jak biało-czerwoni) to niezależnie od wieczornego wyniku, starcie polsko-czeskie w ostatniej kolejce będzie meczem nie o honor, a o wyjście z grupy. Bo Ruscy raczej nie pozwolą stłuc się Grekom
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 12.06.2012, 18:50
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Czyżby Czesi wracali do gry? Czterdzieści minut gry, i już dwa do jaja dla nich. V. Pilar drugi mecz i druga bramka. Jeśli tego prowadzenia nie zmarnują (tak jak biało-czerwoni) to niezależnie od wieczornego wyniku, starcie polsko-czeskie w ostatniej kolejce będzie meczem nie o honor, a o wyjście z grupy. Bo Ruscy raczej nie pozwolą stłuc się Grekom
Bezwzględnie Czesi dużo lepsi od Greków. Bardzo szkoda, że nie potrafiliśmy tego samego zrobić Grekom, co oni - dwa gole w pierwszych minutach pewnie rozstrzygnęłyby nasz mecz... No i tak jak piszesz, walka Czechami w ostatniej kolejce będzie o awans.

Swoją drogą - co się liczy w pierwszej kolejności w przypadku równej liczby punktów ? Mecz pomiędzy zainteresowanymi? Jeśli tak, to przy takim wyniku jak teraz, Rosja wygrywając z nami zapewnia sobie 1.miejsce w grupie i wtedy, kto wie, jak się zachowa w meczu z Grecją.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów