The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.04.2012, 11:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
heh
najlepsze jest to że Bednarz mówi ze będą cięcia, ze bedzie sprzedaż piłkarzy i budżet będzie widocznie mniejszy niż w tym sezonie, a wy ....a dalej te składy swoje wypisujecie opierając sie na piłkarzach którzy prawdopodobnie wylecą najprędzej bo budżet za bardzo zjadają typu Meliksona czy Genkowa. Skoro łysy powiedział ze jedynie nie na sprzedaż jest Brud i Czekaj to na nich opierajcie swoje dywagacje.

Kurto- Czekaj, Głowacki, X, X - Uryga, Wilk - Stanek ( Gajos?) , Chrapek, Boguski (Pietruszka?)- Brożek Paweł
Brożek na ważny kontrakt i Trabzon go za darmo nie puści...
Wpisz tam Szewczyka

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe zatem dlaczego od 4 lat gry Kirma w Wiśle pies z kulawą nogą (za przeproszeniem) nie zapytał o Słoweńca? Żadnych ofert. Taaa milion. Nie wiem czy 400 tysięcy euro (tyle ile nas kosztował) weźmiemy za ten rarytas.

Optymistą jesteś
Czy były zapytania, oferty tego nie wiesz. Tak czy siak rozegrał kilka dobrych meczów, w kadrze gra regularnie, myślę, że nie było woli jego sprzedaży, poprzedni sezon miał pod względem liczb dobry. Oczywiście Bednarz to łamaga i go nie sprzeda, bo nie zarabia wiele, a kimś trzeba grać, ale gdyby był jakiś bardziej ogarnięty dyrektor sportowy, to kto wie.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 15.04.2012 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.04.2012, 12:05
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Czy były zapytania, oferty tego nie wiesz. Tak czy siak rozegrał kilka dobrych meczów, w kadrze gra regularnie, myślę, że nie było woli jego sprzedaży, poprzedni sezon miał pod względem liczb dobry. Oczywiście Bednarz to łamaga i go nie sprzeda, bo nie zarabia wiele, a kimś trzeba grać, ale gdyby był jakiś bardziej ogarnięty dyrektor sportowy, to kto wie.
Gdyby były konkretne oferty - za dobrą kasę dla Wisły - już by Kirma nie było w Wiśle. Parafrazując Ciebie - Valxcs to łamaga - wolał sprzedać przydatnych Brożków niż Kirma czy Jirsaka.... ochłoń chłopie - Ani Valxcs ani Bednarz nie sprzedadzą/li za dobre pieniądze Jirsaka i Kirma - bo widać że chętnych na nich nie ma.

Po co się oszukiwać? Kupując Andraża rywalizowaliśmy o niego z norweskim klubem. Takie miał wzięcie. Teraz jest starszy, ten milion to nadzieja taka że znajdzie się naiwniak i go kupi. Podobnie z Jirsakiem było... właśnie kontrakt mu się kończy. Skoro genialny Valxs nie był w stanie pozbyć się Jirsaka czy Kirma to Bednarz ma to zrobić? Pokaż łosi chętnych na Andraża
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.04.2012 o godz. 12:07.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 15.04.2012, 14:14
heh
najlepsze jest to że Bednarz mówi ze będą cięcia, ze bedzie sprzedaż piłkarzy i budżet będzie widocznie mniejszy niż w tym sezonie, a wy ....a dalej te składy swoje wypisujecie opierając sie na piłkarzach którzy prawdopodobnie wylecą najprędzej bo budżet za bardzo zjadają typu Meliksona czy Genkowa. Skoro łysy powiedział ze jedynie nie na sprzedaż jest Brud i Czekaj to na nich opierajcie swoje dywagacje.

Kurto- Czekaj, Głowacki, X, X - Uryga, Wilk - Stanek ( Gajos?) , Chrapek, Boguski (Pietruszka?)- Brożek Paweł
X1- Bunoza
X2 - Burliga

i jest paka jak ta lala!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.04.2012, 14:19
arti napisał(a):Wyświetl post
X1- Bunoza
X2 - Burliga

i jest paka jak ta lala!
Do walki o utrzymanie oczywiście
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.04.2012, 14:28
Weźcie tego Pietruszkę do składów nie piszcie. Są jakieś sensowne przesłanki ku temu, że chcemy go kupić? Nie wierzę w jego transfer.
Odpowiedz cytując
endrjuKrk
Junior Member

Od: 04.2012

Stary 15.04.2012, 19:05
Wg mnie nr 1 powinna byc dwojka z gornika - Milik i Olkowski. Milik moze jeszcze nie na 1 sklad ale przy Genkowie mysle zeby sie mogl bardzo rozwinac.Widze w nim duzy potencjal

Olkowski na prawa obrone. W gorniku gra jako PO albo PP. Mysle ze na skrzydlo znalezliby sie lepsi od niego ale jako prawy obronca wydaje sie idealny. Bardzo ofensywny, bardzo ambitny. Wg mnie jeden z lepszych pilkarzy wielkich derbow slaska. Pod koniec meczu widac bylo ze braklo mu pary ale ganial na ambicji. Brakuje mu troche dokladnosci w podaniach i dosrodkowaniach ale to jest do wypracowania.
Odpowiedz cytując
manolo
Junior Member

Od: 11.2011

Stary 15.04.2012, 21:45
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.04.2012, 16:09
Wiadomo, powinno się znaleźć złoty środek. "Tak" dla większej ilości Polaków, ale pamiętajmy, że jeśli mamy mieć lepszego grajka z zagranicy to też nie blokujmy, bo "tylko Polacy".
Liczę, że powroty Brożków i Głowackiego będą kopiami powrotu Kosy, a nie powrotu Żurawskiego
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 17.04.2012, 16:37
Oprócz trójki z Trabzonsporu nie widzę zbytnio polaków których mielibyśmy szansę ściągnąć (nie licząc tych darmowych, których umiejętności są wiadome). Każdy grajek w naszej lidze który strzeli parę bramek, czy pokaże się nieźle parę razy od razu jest warty ponad 1 mln euro, stąd też w Wiśle gra mało polskich graczy, bo przecież wiadomo że lepiej jest wydać 400 tysięcy euro na obcokrajowca niż 3-4 razy tyle na polaka o tych samych umiejętnościach. Nie ściągajmy na siłę polaków bo tak, ściągajmy nawet i tych obcokrajowców, ale takich, którzy dadzą coś klubowi swoją grą.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.04.2012, 17:05
manolo napisał(a):Wyświetl post
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
Ciekawe jak bedzie z Celebanem,ktoś pisał że krzyknal podobno 1,5 mln zł za sezon ~350 tys ojro
Zobaczymy,jeżeli faktycznie mamy skupiac sie na skautingu krajowym to dużo tu ogarniecia nie trzeba.

Ja bym dodał do tego towarzystwa przede wszystkim Patejuka z Podbeskidzia.Z pensją problemu by na pewno nie było,jak dla mnie jest to bardzo ciekawy grajek.
Jedna przeszkodza,że już ma na karku 29 lat,wiec też to rozwiazanie tymczasowe.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 17.04.2012, 17:30
zaktualizuje

Pareiko - Czekaj, Głowacki, SOCHA, Airapetian- Wilk,Lisowski,-Małecki,Illiev,-Boguski, Brożek

wierze w to że Paweł wróci do nas i zgodzi sie na duża obniżke zarobków. Swoje w Turcji zarobił a pasowało by jeszcze coś w piłke pokopać. A sam Trabzon puści go za jakies marne grosze bo nie beda chcieli przeciez miec chłopa co nie gra a obciąża budżet.
Socha ma 24 lata i dosc duze jak na nasza lige doświadczenie. Ten z Lechii (oczywiście wariant pesymistyczne ze BKS leci) pamietam ze był dośc szybki i zwrotny, ale w sumie ni to obronca ni to pomocnik.
Nie wiem co musialo by sie stac by Lisowski z Ruchu tutaj przeszedł, ale imho ma jakis tam potencjał. A jak nie on to przeciez wieczenie młody Sobol.

I ktoś tam napisał ze takim czy innym składem walka o środek tabeli.
Tylko ze ten ktoś chyba zupełnie zapomniał ze o wiele słabsze kadrowo druzyny sa wyżej od Wisły i w naszej lidze siły druzyny nie ocenia sie przez pryzmat siły nazwiska.

E: Patejuka też bym wybrał. (tylko wstyd sie do tego przyznawać) Kirm wersja PL
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Stary 17.04.2012, 17:36
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja bym dodał do tego towarzystwa przede wszystkim Patejuka z Podbeskidzia.Z pensją problemu by na pewno nie było,jak dla mnie jest to bardzo ciekawy grajek.
Jedna przeszkodza,że już ma na karku 29 lat,wiec też to rozwiazanie tymczasowe.
Hah, ja też myślałem o Patejuku, gdzieś pół roku temu, przed przerwą zimową. Obejrzałem parę jego meczów, sporo biegał, nieźle wykonywał stałe fragmenty. Gdyby miał 20-22 lata mógłby być ciekawą opcją dla nas.
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 17.04.2012, 19:04
Ludzie.... Airapetian? Socha? Boguski? Pietruszka? Wy poważnie widzicie tych gości w składzie Wisły?
Niektórzy nadali by się do skautingu, nie ma co.
Co byście tu nie napisali i tak wątpię żeby krótykolwiek z tych piłkarzy pojawił się we Wiśle znając naszych działaczy. Będzie co będzie, miejmydzieję że Wielka (chociaż w połowie składu) polska Wisła powróci
Osobiście z polskiej ligi z polskich graczy widziałbym Kupisza,Makuszewskiego, Jankowskiego, Lisowskiego i może Mateusza Maka. Większość jest nierealna ale pomarzyć można
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 17.04.2012, 19:20
jak myślicie jest szansa wykupienia chociaż jednego z dwójki Piech-Jankowski?

Piech, myślę że dobrze by współpracował z Genkowem, Bułgar potrafi wygrać główkę, a Piech ma niesamowite przyspieszenie.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Stary 17.04.2012, 19:26
Myślę że niewielka.

Ruch zawoła 1,5 mln euro za każdego i tyle z negocjacji
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 17.04.2012, 19:36
michael napisał(a):Wyświetl post
Ludzie.... Airapetian? Socha? Boguski? Pietruszka? Wy poważnie widzicie tych gości w składzie Wisły?
Niektórzy nadali by się do skautingu, nie ma co.
Co byście tu nie napisali i tak wątpię żeby krótykolwiek z tych piłkarzy pojawił się we Wiśle znając naszych działaczy. Będzie co będzie, miejmydzieję że Wielka (chociaż w połowie składu) polska Wisła powróci
Osobiście z polskiej ligi z polskich graczy widziałbym Kupisza,Makuszewskiego, Jankowskiego, Lisowskiego i może Mateusza Maka. Większość jest nierealna ale pomarzyć można
Nie przejmuj się postami w tym temacie bo się wykończysz psychicznie czytając je Ja sobie obiecuję, że tu nie będe wchodził i tego czytał, no, ale w sumie na poprawe humoru to jest dobre.

Airapetian:
Cytat:
Ten z Lechii (oczywiście wariant pesymistyczne ze BKS leci) pamietam ze był dośc szybki i zwrotny, ale w sumie ni to obronca ni to pomocnik.
Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele. A jak nie Airapetian to koniecznie Dudu Paraiba, ten to dopiero jest dobry!!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.04.2012, 19:40
ja myśle że jak Bednarz zorientuje sie ile kosztują "gwiazdeczki" z naszej ligi to obierze stary kierunek poszukiwań -Bułgaria,Serbia i Słowacja i może spróbuje poszukac kogoś w Brazylii.

Korzyma na skrzydło za Kira.Mimo iż to zadeklarowany Legionista to jednak zostawia on zdrowie na boisku w przeciwnieństwie do naszych gwiazdeczek
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.04.2012 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.04.2012, 20:04
Z tym Korzymem to żart sie udał. Nigdy bym nie chcial zobaczyc tego pseudo pilkarza cwaniaka i legionisty w koszulce naszego klubu.
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 17.04.2012, 20:07
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Z tym Korzymem to żart sie udał. Nigdy bym nie chcial zobaczyc tego pseudo pilkarza cwaniaka i legionisty w koszulce naszego klubu.
Dokładnie!
Nie ma wielu zawodników których nienawidzę, ale Korzyma w koszulce Wisły bym nie zdzierżył.

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2012, 20:10
cinekw napisał(a):Wyświetl post

Hehe. Palijc też jest szybki i zwrotny i co w związku z tym? Aha, zapomniałem, on już u Nas gra i nikt go tu nie chce, więc w sumie dobry pomysł, szrotu nigdy za wiele.!!!
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.

Worcester napisał(a):Wyświetl post
Korzym nie jest legionistą. Urodził się w Nowym Sączu, a do Legii trafił w wieku 16 lat.
Z Koroną identyfikuje się, bo to zgoda Sandecji.
dokładnie. Po za tym za te akcje w szatni po meczu z Nami....nie wiem jak kibic Wisły może w ogole wymieniac jego nazwisko.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.04.2012 o godz. 20:15.

Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 17.04.2012, 20:12
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Korzym nie jest legionistą. Urodził się w Nowym Sączu, a do Legii trafił w wieku 16 lat.
Z Koroną identyfikuje się, bo to zgoda Sandecji.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 17.04.2012, 21:29
Korzym może jeszcze Janczyk,Żyro,Kosecki,Jagiełło albo Wolski.Szanujmy sie tylko w teamie Probierza Legionisty trzeba.Już jeden Legionista jest w Wiśle jeszcze tylko kolejnych trzeba. To nie Kafarkovia tylko Wisła a w Wiśle nie było nie ma i nie będzie miejsca dla Legionistów .Na pocieszenie prędzej Probierz zrobi zaciąg z Jagi w letnim okienku niż z Korony
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 17.04.2012, 21:44
Róznica zasadnicza jest taka ze ten cały hajrapetian to obrońca a palic to pomocnik.
Co to ma do rzeczy kto jest kim? Jeden jest pomocnikiem który gra na obrony i czasem w pomocy, a drugi odwrotnie i co?

Chodzi o to, że Paljic gra lepiej od tego Lechisty, ale w związku, że gra u Nas to lepszy od niego będzie każdy szrot wg. co poniektórych oczywiście.
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 17.04.2012, 21:47
Już niedługo dojdzie do tego, że jedyne zespoły w lidze z których możemy kupować zawodników to Bełchatów, Podbeskidzie i Jagiellonia. Z resztą ligi mamy albo kosy (więc transfery z wrogich drużyn nie wchodzą w grę) albo zgody (a przyjaciołom "nie wypada" podbierać zawodników). Ludzie dajcie spokój z tymi uprzedzeniami. W historii Wisły było multum takich "kontrowersyjnych" transferów poczynając od Kmiecika, przez Żurawskiego i Szczęsnego, a na Wilku kończąc. Co nie zmienia faktu, że akurat Korzym to tępy buc i nawet jakby całą karierę grał w Lechii lub Śląsku nie chciałbym go widzieć w koszulce Białej Gwiazdy.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Stary 17.04.2012, 22:02
ale jaki Korzym? po co nam takie drewno?
przeciez on jest napastnikiem i srednio w sezonie strzela 2-3 bramki, wynik imponujacy

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2012, 22:14
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Co to ma do rzeczy kto jest kim? Jeden jest pomocnikiem który gra na obrony i czasem w pomocy, a drugi odwrotnie i co?

Chodzi o to, że Paljic gra lepiej od tego Lechisty, ale w związku, że gra u Nas to lepszy od niego będzie każdy szrot wg. co poniektórych oczywiście.
Paljic gra lepiej od tego lechisty gdzie ? jak ? Po czym to wnosisz ze Paljic jest lepszym obrońcą niż Levon H ?

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2012, 23:06
Ja uważam że jedynym pilkarzem T-me jakim powinnismy się poważnie zainteresować jest Patejuk. Mimo że rocznik 82 to jednak swoją postawą nieraz udowodnił że grać potrafi a jak trzeba to ciągnie zespół , nie boi się odpowiedzialności.
Tym bardziej że gracz jest z naszego regionu, myślę że powinien dostać szansę pokazania jak radzi sobie szczebel wyżej. W obecnej sytuacji chyba takich Walczaków nam potrzeba.
Pewnie wiele by transfer nie kosztował a sam Patejuk by nie miał wygórowanych żądań finansowych. To dla niego była by szansa na piękne uwieńczenie kariery a dla nas szansa na przyzwoitego członka kadry.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 17.04.2012, 23:22
Korzym, Patejuk, nieźle widzę się tu bawicie
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 18.04.2012, 00:02
Uzasadnij proszę swoją niechęć wobec Patejuka. Może wiesz o czymś, czego ja nie wiem. Był bym bardzo wdzięczny.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 18.04.2012, 00:27
Patejuk gdyby był młodszy to spoko, mimo, że to Legionista, ale Korzym? Daj spokój.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów