The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maqz
Junior Member

Od: 11.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.03.2012, 21:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest zasadnicza różnica między Wisła, a Ruchem? Oni tworzą DRUŻYNĘ - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Czemu Wisła nie tworzy? Skoro u Nas jest banda zbieraniny z różnych stron świata, znająca różne języki, więc trudno o integrację w drużynie, trudno o team spirit. To nie ma szans się udać przy szesnastu obcokrajowców.
AMEN! Święte słowa!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 25.03.2012, 21:52
Yaro napisał(a):Wyświetl post
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.03.2012, 21:58
ale co się dziwicie zbieramy owoce polityki niemieckiego okupanta czyli dawać z łapanki! do tego brak jakiejkolwiek bazy treningowej bo nie nazwe tak koślawego boiska koło stadionu i korytarza z hantelkami pod trybuną G
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 25.03.2012, 21:58
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 25.03.2012, 21:59
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.

Druga sprawa to co dalej. W lidze miejsce nawet 4 będzie trudne do osiągnięcia, a więc pozostaje prestiż w meczach z Legia i derby z pasiakami. A do pucharów tylko kosztem Ruchu w PP i dalej w finale.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 25.03.2012, 22:23
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer.
I trzymaj się z daleka od klawiatury.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.03.2012, 22:27
drogą Apoelu Nikozja już raczej nie pójdziemy bo tych obcokrajowców mamy duuuużo słabszych.Trzeba stawiac na swoich jak np Bate Borysow.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 25.03.2012, 22:37
willow napisał(a):Wyświetl post
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer.
I trzymaj się z daleka od klawiatury.
Zgadzam się, ALE po przemysleniu i upłynięciu kilku miesięcy stwierdziłem, że dobrze się stało, że nie awansowaliśmy. To nie jest drużyna, to zlepek kopaczy. Byłem zaślepiony żądzą sukcesów, mistrzostwa i awansu do LM podczas gdy Basałaj z Holendrami nasprowadzali nam międzynarodowy szrot. Nie byłem temu przeciwny, jako kibic Wisły wspierałem ruchy zarządu Wisły tak jak większość kibiców, jednak w całej Polsce słychać było oburzenie związane z taką liczbą obcokrajowców i w tej chwili przyznaje, że mieli rację. Lepiej grać polskim szrotem niż zagranicznym, bo nie dość, że nie trzeba im tyle płacić to bardziej im zależy, jest większa szansa, że stworzą kolektyw taki jak Ruchu czy Koronie. Eksperyment w Szczecinie nie wypalił, w Krakowie też, mimo, że gracze dużo lepsi. Mam nadzieje, że przeciągu 1-2 sezonów do Wisły wróci normalność i stosunek Polaków do obcokrajowców będzie przynajmniej 50:50.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 25.03.2012, 22:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
drogą Apoelu Nikozja już raczej nie pójdziemy bo tych obcokrajowców mamy duuuużo słabszych.Trzeba stawiac na swoich jak np Bate Borysow.
....a, ale Bate samo ma 8 boisk treningowych.A my co mamy?
Zrozumcie wkoncui, że my nie jesteśmy (jak narazie) I ligowym klubem tylko drużyną TOPOWĄ, w któej nie ma miejsca na eksperymenty.Tutaj mają grać możliwie najlepsi a nie młodzi, tylko dlatego bo są Polakami.Nasza młodzież nie radzi sobie ....a w młodej ekstraklasie a wy chcecie wystawiać ich do pierwszej 11?Opanujcie się, bo z takimi menadżerami to z ligi byśmy spadli już w rundzie jesiennej.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 25.03.2012, 22:51
Te BATE to wykupuje kogo chce i za ile chce z tej ligi Białoruskiej, bo finansowo nie ma kto się z nimi zmierzyć. W Polsce Waszawa już więcej płaci za piłkarzy i za pensje niż Wisła.

Co do meczu to nie dziwie sie, że przegraliśmy: bo w tej chwili my stanowimy zlepek drużyny, Ruch gra najlepszą piłkę w Polsce na ten moment plus Chorzów to zawsze był dla nas (i nie tylko dla nas) bardzo trudny teren.

Byliśmy dużo słabsi, kartki zasłużoe, ale karnego w mojej opinii nie było. I właśnie ten karny zadecydował o porażce. Gdyby nie ta jedna błędna decyzja myślę że remis dowieźlibyśmy. Wiem że punkt nic by z perspektywy tabeli nic by nie zmienił, ale z perspektywy trudności wyjazdu już tak.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 25.03.2012, 22:55
milosz napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.
Dokłądnie,tu nie ma co krytykować, krzyż na drogę i tyle..
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 25.03.2012, 22:55

Druga sprawa to co dalej. W lidze miejsce nawet 4 będzie trudne do osiągnięcia, a więc pozostaje prestiż w meczach z Legia i derby z pasiakami. A do pucharów tylko kosztem Ruchu w PP i dalej w finale.
Dokładnie, drużyna Moskala mimo, że przegrywała to wymieniała podania, a tutaj dwa-trzy podania i strata. Wtedy graliśmy miejscami naprawdę ładnie piłką, tylko nie dochodziliśmy do sytuacji, a tych nie licznych nie wykorzystywaliśmy. Okazuje się, że Moskal słusznie stawiał na Genkova. Biton jest zupełnie bez formy, a jak sytuacji nie ma to i tak był lepszy Genkov, który więcej grał w innych formacjach.

Ktoś powiedział, że mamy dobrą obronę. Nie, nie mamy, ani nie mieliśmy. Probierz nic wielkiego nie zdziałał. Jednak jest z drużyną tylko 25 dni, nie przepracował okresu przygotowawczego, zagrał kilka meczów. Nie można go jeszcze skreślać. Uważam mimo wszystko, że błędem było zwolnienie Moskala. Z perspektywy czasu to jeszcze lepiej widać. Wyniku i tak nie zrobimy, a tak przynajmniej byłaby jakaś ciągłość i styl, który byłby wypracowywany. Chociaż z jednej strony stało się dobrze. Teraz nikt nie powie, że to wszystko to wina Moskala. Teraz widać jakich mamy zawodników. Widać, że trzeba budować wszystko od początku. Jeszcze ktoś by wpadł na pomysł wymiany kilku ogniw. Teraz widać, że trzeba wymienić dosłownie wszystko.

Pareiko zagrał naprawdę dobry mecz, szkoda, że koledzy nie dostosowali się poziomem. Reszta słabo. Nie chcę knuć teorii spiskowych, ale Melikson chyba naprawdę chce odejść latem za wszelką cenę. Z taką grą nie dość, że nie złapie kontuzji to jeszcze cena spadnie znacznie. Także my kibice będziemy inaczej spoglądali na ten transfer. Mam nadzieję, że nie o to chodzi. Biton też gra słabo i w następnym sezonie na pewno u nas nie zagra. Dlatego uważam, że powinni dać szansę jakiemuś napastnikowi z MESA. Co z tego, że jest pewnie słabszy od Bitona. Musimy myśleć przyszłościowo. Jeżeli ktoś zasługuje na szansę z MESA to teraz jest idealny moment. Dla takiego zawodnika mecz z Legią to będzie spełnienie marzeń. Czy uważacie, że taki Szewczyk nie będzie gryzł trawy w takim meczu? On pewnie zostanie w klubie. Biton nie. Co z tego, że strzeli dwa, trzy gole do końca sezonu. I tak u nas nie zostanie. Pod tym względem dużo racji ma ten nowy trener Lecha. Co mu z zawodnika, który latem będzie grał w innym klubie?
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 25.03.2012, 23:08
Ale czego Ty oczekujesz? Że nowy trener przyjdzie i na drugi dzień drużyna będzie miała styl? Przecież Probierz jest tutaj nieco ponad 3 tygodnie, trzeba mu dać troche czasu, przynajmniej 1 okres przygotowawczy. Masa kontuzji, praktycznie gramy co mecz w innym składzie, to niczemu nie sprzyja, w szatni też podobno nie zawesoło... Ja tam chciałbym, żeby Probierz popracował przynajmniej rok, choć z Cupiałem i aktualnymi wynikami to będzie mu ciężko dotrwać do końca tego sezonu. Kaziu poniekąd kontynuował prace Maaskanta troche zmieniając sposób rozgrywania piłki, a Probierz wprowadza swoją taktyke, swoje stałe fragmenty itp. Zaczekajmy troche na efekty.
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 25.03.2012, 23:22
Mam nadzieje że Probierz wymyśli coś na piątek, musimy ten mecz wygrać, już nie chodzi o punkty i miejsce w tabeli ale o honor, marzy mi się takie 4:0 jak sezon temu. Lubie Maćka Skorże ale nie mam nic przeciwko żeby zobaczyć go bladego jak ściana tak jak w zeszłym sezonie
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 25.03.2012, 23:35
irman napisał(a):Wyświetl post
Byliśmy o klasę słabsi i należała się nam tak z trójka w plecy mniej więcej.

Nie zmienia to tego, że podyktowanie karnego było skandaliczną decyzją. Czerwień dla Bunozy też kontrowersyjna.

Melikson jest obecnie w tragicznej formie, ewentualnie mu się nie chce. W zasadzie cały ten sezon gramy bez niego. Albo ma kontuzję, albo gra tak że nie ma w tym żadnej wartości dodanej. Po sezonie pewnie go nie będzie. I spokój.

Mamy najgorszą drużynę od czasów pierwszego sezonu w II lidze w latach 90-tych (do tego czasu sięga moja pamięć). Cudem jest to, że na stadion przychodzi jeszcze po 15 tys. kibiców. Mamy jednak trochę wiernych kibiców. Zobaczymy jak długo wystarczy cierpliwości.
W pełni się zgadzam, w kilku zdaniach bardzo trafne podsumowanie całości. Nic dodać, nic ująć. Skończymy ligę na 8-9 miejscu i to w pełni będzie odzwierciedlać nasze obecne możliwości. Na tyle zasługujemy, czas spojrzeć wreszcie prawdzie w oczy. Jesteśmy ligowym średniakiem czy się to komuś tutaj podoba czy nie. Chwilowo nie widać perspektyw na przyszłość, tak więc nie łudźcie się że zagramy w finale PP. Odpadniemy w 1/2 z Ruchem po porażkach w obu meczach. Puchary z głowy, trzymam kciuki za Bednarza bo jak widać po holenderskim zaciągu jest wiele do posprzątania.
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 25.03.2012, 23:41
ooona napisał(a):Wyświetl post
W pełni się zgadzam, w kilku zdaniach bardzo trafne podsumowanie całości. Nic dodać, nic ująć. Skończymy ligę na 8-9 miejscu i to w pełni będzie odzwierciedlać nasze obecne możliwości. Na tyle zasługujemy, czas spojrzeć wreszcie prawdzie w oczy. Jesteśmy ligowym średniakiem czy się to komuś tutaj podoba czy nie. Chwilowo nie widać perspektyw na przyszłość, tak więc nie łudźcie się że zagramy w finale PP. Odpadniemy w 1/2 z Ruchem po porażkach w obu meczach. Puchary z głowy, trzymam kciuki za Bednarza bo jak widać po holenderskim zaciągu jest wiele do posprzątania.
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓW i nagle stali sie bleee bo oczekiwania zarządu nagle bezpodstawnie urosły jak gruszki na wierzbie.... Od zwolnienia Maaskanta mineło już dość duzo czasu zeby wszystko naprawic a tu co? z kolejki na kolejke coraz gorzej zadnego postepu. A teraz znów ściągamy Bednarza któy już raz wyleciał z hukiem zresztą zasłużenie, i nadal nie mamy wizji drużyny na przyszły sezon.....totalna AMATORKA, działania zarządu na poziomie A klasy.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 25.03.2012, 23:50
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓW i nagle stali sie bleee bo oczekiwania zarządu nagle bezpodstawnie urosły jak gruszki na wierzbie.... Od zwolnienia Maaskanta mineło już dość duzo czasu zeby wszystko naprawic a tu co? z kolejki na kolejke coraz gorzej zadnego postepu. A teraz znów ściągamy Bednarza któy już raz wyleciał z hukiem zresztą zasłużenie, i nadal nie mamy wizji drużyny na przyszły sezon.....totalna AMATORKA, działania zarządu na poziomie A klasy.
Bo drużyna była budowana z myślą o LM i w zasadzie każdy z zaciągu zagranicznego po to tu przychodził.

Jak zabrakło tych mitycznych 3 minut, to się skończyła drużyna. I tak należy na to patrzeć.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 26.03.2012, 00:07
Była budowana z myślą o Lidze Mistrzów? Owszem. Tylko jak głupim trzeba być, żeby wierzyć w osiągnięcie tego celu w ciągu jednego sezonu? Wywieranie chorej presji na piłkarzach mija się z celem.

Maaskant popełnił błąd, bo nie umiał już zmotywować piłkarzy do dalszej gry. Teraz rodzi się taki problem: jak zdeprawowani lub głupi są nasi grajkowie, że nie wbili sobie do głowy fundamentalnej roli piłkarza? Czy oni naprawdę potrzebują ekstra motywacji do wszystkiego? Skoro raz się nie udało, to dajemy z siebie wszystko, żeby osiągnąć sukces w przyszłości. Wydaje mi się, że tak to powinno działać. Ale nie działa. Dlaczego? Bo Wisła Kraków jest na piłkarskiej mapie Europy zasraną prowincją pod względem organizacyjnym. Jest przedmieściem, z którego każdy pragnie uciec do centrum, do świata. Przyjeżdża taki Paljic i widzi boisko treningowe, to na pewno śmieje się w duchu. W zimie trenuje się u nas w ciasnocie i do tego pod trybuną... Organizuje się jakiś wyjazd - obóz oznaczający dla wielu piłkarzy wypoczynek, możliwość zobaczenia świata i stołowania się w hotelowej restauracji. Przecież to jest paranoja.

Mamy wielu obcokrajowców - gdzie lekcje polskiego? Gdzie jakiś animator, który zadba o ducha w tym towarzystwie? Gdzie kibice działający na korzyść klubu? Przeczytają jeden z drugim w gazetach i powtarzają jak mantrę, że ten do dupy, tamten też. Jak źle grają, to trzeba wyrazić niezadowolenie, ale jak jest dobrze, to warto pochwalić. Później mamy taką patologię, że trybuny znajdują sobie kozła ofiarnego i szydzą. Media podłapują i karuzela się kręci, a głupi się ślini. Odwrotna sytuacja jest z Meliksonem. Teraz wszędzie czytam, że zdjęcie go to karygodny błąd. Owszem, Melikson mógłby zmienić losy meczu, ale on MUSIAŁBY CHCIEĆ, a chęci nie widać u niego od bardzo dawna.

Ktoś powinien przysiąść z piłkarzami i po prostu porozmawiać o ich dalszej przyszłości. Może nie wszyscy chcą grać dla Wisły, to niech odejdą. Wiem, że to nie takie łatwe, lecz wydaje mi się to fundamentem budowania nowej drużyny, bo stara umarła dzisiaj (wczoraj).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 26.03.2012, 00:22
Jak dla mnie to na dzis sprawa stala sie jasna.

Cala druzyna moze W.Y.P ***** L.A. Ć w podskokach.

Oni osmieszaja Wisle,poza Wilkiem nie ma nikogo kto walczyl by za ten zespol.I oni jeszce smia podchodzic pod sektor i krzyrzec JAZDA,JAZDA.

Zal bylo patrzec ,na ta zbieranine najemnikow ,dobrze ze Ruch pokazal im ile sa warci.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 26.03.2012, 00:37
arti napisał(a):Wyświetl post
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Tak dodam. " CZY WYGRYWASZ CZY NIE..."

Trzeba szybko zapomnieć i spiąć dupska na PP. Daleki jestem od wyciągania zbyt pochopnych wniosków oraz zwalczania skutku a nie przyczyny.
Ja zdaję sobie sprawę że problem jest o wiele bardziej złożony niż to sie może wydawać. Wielu pilkarzy jacy są u nas to dno i każdy to widzi. Jednak obwiniac ich o to nie będę .
Są najmniej winni tego że grają w naszej Drużynie...

Zawsze można iść i osobiście wytłumaczyć kilku debilom w klubie pewne rzeczy.

Moja wiara w klub jest nie zachwiana...
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.03.2012, 00:47
Sergei Pareiko zasluguje na szacunek, jemu zalezy na zwyciestwach,

ale znajac zycie Bednarz nie przedluzy z nim kontraktu i bedzie latem szukac nowego bramkarza

Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member

Stary 26.03.2012, 00:48
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to nie takie łatwe, lecz wydaje mi się to fundamentem budowania nowej drużyny, bo stara umarła dzisiaj (wczoraj).
Umarła już chyba w Nikozji... Teraz trwa reanimacja trupa...
Odpowiedz cytując
marek2a
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.03.2012, 00:49
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓWi .
To se ne wrati
Odpowiedz cytując
marek2a
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.03.2012, 00:50
Tak jak Dan , Dan Petrescu
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.03.2012, 00:51
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Dziś zaczęli pokazywać: "Wy jesteście gwiazdorami...". Szkoda, że zrozumiałe to jest tylko dla części zawodników, szczególnie dla tych, którym nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania.
Po meczu zostało jescze zapodane "wypierdalać" ale może 1/3 sektora podchwyciła. Więc spokojnie, okres głaskania piłkarzyków się skończył.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 26.03.2012, 00:52
Dużo mądrych, aczkolwiek gorzkich słów padło w komentarzach w newsie pomeczowym. Te najbardziej trafne, z którymi się zgadzam to, że w tej chwili nie tyle mocny w tym sezonie Ruch, ale każda drużyna ligi może nas zlać. W żadnym meczu nie możemy być pewni zwycięstwa, nieważne czy to wyjazd czy u siebie (do czego to doszło). Kolejna pomeczowa refleksja. Potęga Wisły została zniszczona, czy się odrodzi? Czy nieudolność w zarządzaniu klubem spowoduje, że będziemy obserwować kolejny wątpliwy eksperyment? Wisła została szarą drużyną środka tabeli :(

Co do meczu - jeśli piłkarze i trener zaserwują w tej rundzie jeszcze większą kichę niż dziś, to ja już chyba naprawdę zapłaczę nad losem mojej ukochanej drużyny, Wielkiej Wisły, ośmieszonej przez przepłacanych piłkarzyków.
What's new?

Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 26.03.2012, 01:01
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Umarła już chyba w Nikozji... Teraz trwa reanimacja trupa...
Tak, masz rację. Dzisiaj padła aparatura reanimująca tego trupa. Sezon jest już stracony. Zostaje tylko Puchar Polski. Mam nadzieję, że Probierz pokaże jaja i zrobi coś z tym dramatem.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 26.03.2012, 01:24
I to jest powód naszej fatalnej gry. Nierealistyczne oczekawania w stosunku do zespołu ze strony Cupiała. Drużyna, która miała być budowana spokojnie nagle miała ni z tego ni z owego awansować do LM i to po bardzo średnich letnich transferach (w kontraście do tych zimowych). A przecież mistrzostwo zdobyliśmy w słabym stylu! Maaskant świadom tego decydował się na środki doraźnie czyli murowanie bramki, grę z kontry, asekuranctwo w rozgrywaniu piłki, liczenie na indywidualności. Zamiast cierpliwe budować podwaliny pod dobry zespół i tworzyć jego styl musiał koncentrować się na wygrywaniu każdego kolejnego meczu.

W tym momencie posiadamy zamiast drużyny bezładną zbieraninę nie dlatego, że nasi piłkarze pochodzą z wielu różncyh krajów, ale dlatego, że jak zwykle miłościwie nam panujący właściciel chciał osiągnąć sukces (finansowy) od przysłowiowej dupy strony. W chwili obecnej Wisłę prowadzi już trzeci trener, próbujący pod dużą presją uporządkować ten totalny chais, a na szczycie trwają żenujące przepychanki i roszady w zarządzie. Historia po raz kolejny zatacza koło. A zaczęło się tak dobrze...
Ostatnio edytowane przez Arked : 26.03.2012 o godz. 01:26.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.03.2012, 01:31
Z tego cyrku należałoby jedynie zostawić Wilka, Pareike, i może Melexa i może Małego. Reszta powina spier*** statystować na boisko w innym klubie.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 26.03.2012, 01:32
Tak mi przyszło na myśl komu zależy na tym, aby tu grać. Ciekawi mnie ilu naszych obecnych piłkarzy dostając atrakcyjną finansowo ofertę np. z Legii skorzystałoby z niej. Dawniej w drużynie była atmosfera. Myślicie, że Zieniu, Cleber, Baszczu, Błaszczu, Brożkowie przypadkowo mają sentyment do Wisły? Tu nie chodzi o ich sukcesy, o pieniądze, tu chodzi o ten klimat. Oni to rozumieli. Nie zarabiali tyle co nasze obecne gwiazdki, różnie z nimi bywało. Popatrzcie na radość Zienia ze zdobytej bramki z Legią na Reymonta.

Nie chcę wszystkich "wrzucać do jednego wora", ale widzę tylko trzech piłkarzy, którzy mam wrażenie, że dają z siebie tyle ile mogą: Pareiko, Jovanović i Wilk. Popatrzcie, na reakcje Wilka przy karnym. Długo dyskutował z arbitrem, niby nic, mógł zebrać kartkę mimo, że jest kapitanem. Nie udało się to jeszcze próbował zdekoncentrować strzelca. Jovanović z kolei nie mógł pogodzić z czerwoną kartką Bunozy. Po raz kolejny w meczu sędziowanym przez tego sędziego publicznie manifestował, że nie zgadza się z jego decyzją. Do tego, czy to nie u niego było widać prawdziwe łzy po Derbach? Pareiko mi już dawno zaimponował, a w tym meczu zagrał do tego naprawdę nieźle. Mówcie co chcecie, ale reszta naszych by tylko przepraszała kibiców. Brakuje tutaj lidera. Brakuje kontuzjowanego Sobola, ale przydałby się też taki Kosa. Tylko czy nawet oni w tej szatni mieliby przebicie? W drużynie w której większość zawodników gra od ledwie ponad roku? W drużynie, w której są prawie sami obcokrajowcy?

Pora dać szansę chłopakom z MESA. Jak już mówiłem mecz z Legią będzie dla nich nagrodą i wyróżnieniem. I tak już w lidze nic sensownego nie ugramy. Myślmy przyszłościowo. Najlepsi z MESA pewnie zostaną, w przeciwieństwie co do naszej najlepszej jedenastki.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Z tego cyrku należałoby jedynie zostawić Wilka, Pareike, i może Melexa i może Małego. Reszta powina spier*** statystować na boisko w innym klubie.
Lubię Maora, ale mam wrażenie, że on tu już nie chce grać. Co do Małeckiego wszystko wyjaśni się latem. Jeżeli odejdzie na prawie Webstera to znaczy, że mu nie zależy na Wiśle, jeżeli zostanie to "witamy w nowej drużynie"
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 26.03.2012 o godz. 01:35.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów