The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2018, 01:41
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Haaa tfuuuu na Guardiole, co za miernota
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo ośmieszyłeś się tym zdaniem. Pewnie nie, bo praktycznie nigdy nie masz nic sensownego do napisania, z twoich postów przebija jedynie wieczna roszczeniowość i ból dupy, bo Wisła jest biedna.

Carillo pracuje w zupełnie innych klubach niż Guardiola. Klubach których nie stać na przemodelowanie składu pod menedżera. Do tego tylko głupek - nic dziwnego że na Ciebie padło - uzna że Guardiola ustawiał Bayern jak Barcelonę. Nawet on musiał się dostosować do warunków piłkarskich, bo nie pogoni przecież Lewandowskiego i Mullera. Prędzej pogoniliby jego.

Wisła nie jest klubem który zapewni trenerowi możliwość budowania pod swoją wizję. Nikt w Polskiej lidze nie da takich możliwości, ale Wisła nie może nawet udawać. Ktoś kto przychodzi do Wisły, Piasta czy Górnika Zabrze jako trener musi być elastyczny.

W sumie nie wiem po co to pisze skoro i tak nie dotrze...

raindog - możesz pokazać na pluszaku gdzie trener Kiko Cię dotknął? Bo masz totalną psychozę na jego punkcie, coś Ci musiał zrobić.

Zważ że zupełnie inne cele mieli postawione przed sobą Carillo i Stolarczyk. Ten pierwszy miał punktować na już bo komuś w klubie totalnie odjebało i uroiły się im puchary za wszelką cenę (nawet bankructwa), Stolarczyk ma nas utrzymać i ograć kilku młodych na sprzedaż. Zupełnie inna kadra, zupełnie inna sytuacja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.08.2018 o godz. 02:09.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.08.2018, 06:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Carillo to by najgorszy trener Wisły (nie licząc Tediego) od czasów Okuki (oceniam całokształt sytuacji , nie jakiś tam potencjalny warsztat)
Lodu chłopie lodu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.08.2018, 09:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post

raindog - możesz pokazać na pluszaku gdzie trener Kiko Cię dotknął? Bo masz totalną psychozę na jego punkcie, coś Ci musiał zrobić.
Jego jesień w Wiśle, to było rzeczywiście traumatyczne przeżycie. Nie ukrywam tego. To był jedyny okres czasu, oprócz kilku meczów Wisły Kulawika i ostatniego meczu Wisły Probierza, gdzie po 45 minutach, chciałem by mecz się skończył i można już było iść do domu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.08.2018, 09:51
Styl gry na jesień 2017 byl fatalny, poza kilkoma zrywami Carlitosa to drużyna była posypana. Tlumaczono to wtedy duża rotacja w zespole, ale patrząc chociażby na to w jakiej teraz jesteśmy sytuacji, wydaje się co najmniej śmieszne.

Wtopy z Plockiem, Gornikiem u siebie, 2x z Korona na wyjeździe bola do dziś.
Wiosna z Carrillo z kolei nie przynosi przynajmniej u mnie traumatycznych wspomnień. A to że taki trener jak Carrillo nie ma prawa dłużej u nas pracowac jest wynikiem naszej sytuacji finansowej klubu oraz ogólnie pojętej polityki klubu. Trener zamordysta prędzej czy później zostanie pogoniony z kazdego klubu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.08.2018, 09:57
to nie był zamordysta tylko idiota
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.08.2018, 13:42
Jedno nie wyklucza drugiego
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.08.2018, 16:49
Czy ty każdego musisz wyzywać od idiotów ? albo od ku..rew?

Jak będzie temat
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 21.08.2018 o godz. 17:48.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.08.2018, 17:06
każdego ? weź przestań spamować , lepiej napisz mi na pw swoje prognozy meczu z Górnikiem
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 21.08.2018, 18:57
Zgadzam się z kolegą Czerepachem. Carrillo był idiotą. Nie jest to obelga tylko fakt. Jak można forować takiego Mitrovicia, skreślać zupełnie Małeckiego, nie dawać żadnych szans na grę Kostalowi, trzymać się jednej durnej taktyki, co gołym okiem było widać, że się nie sprawdza? To już Wdowczyk, mimo że gbur i prostak, to potrafił czytać grę i wrócić do odpowiedniego systemu gry zanim było za późno.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.08.2018, 19:05
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Carrillo był idiotą. Nie jest to obelga tylko fakt.
Popłakałem się ze śmiechu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.08.2018, 19:07
Carillo nie był idiotą, miał swoją wizję i ambicje przewyższające ówczesne możliwości Wisły.

Trenerzy ufają podopiecznym, ściągają ich, dają im grać. Carillo miał Mitrovica i miał mieć Suljica. Tak, jak Stolarczyk ma Korta. Różnica jest taka, że za Carillo Wisła zrobiła skok na puchary jak szczerbaty na suchary a za Stolarczyka jest polityka racjonalna. Czas pokazuje co było/jest lepsze.

Kostalowi szansy nie dawał już Ramirez. Teraz Kostal dostaje szansę tylko dlatego, bo taka jest polityka. Nie liczy się wynik tak bardzo jak stabilność, w przeciwieństwie do tego jak było. Dopiero zagrał jeden dobry mecz, spokojnie.

Wdowczyk zmienił system gry w porównaniu do tego co było grane w przygotowaniach, bo... Z resztą nie wazne, to już było, niektórzy za powód rozstania uwierzyli w "niewywiazywanie się trenera z zapisów w kontrakcie" aż sprawa zgasła
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 21.08.2018 o godz. 19:10.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 21.08.2018, 19:09
Stolarski... idze idze.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.08.2018, 19:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Stolarski... idze idze.
Autokorekta, poprawione, dzięki.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.08.2018, 21:15
No no, dobrze, że całe forum murem za Kostalem od 1410 Z tego co pamiętam, to Stolarczyk też się trzymał jednej F A N T A S T Y C Z N E J taktyki, która (pomijając ostatni mecz, po którym każdy myśli 'gdzie tu zaparkować samochód w maju, żeby nie było problemu z powrotem z fety') przyniosła nam 5, słownie P I Ę Ć punktów w 4 meczach.

Ten Wdowczyk, który przegrał 7 meczów z rzędu, czy innego jakiegoś masz na myśli?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.08.2018, 21:16
każdego ? weź przestań spamować , lepiej napisz mi na pw swoje prognozy meczu z Górnikiem
Załóż temat meczowy.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 22.08.2018, 00:13
@ashkeczup
Nie było Cię tutaj prawie wcale na forum po odejściu Carrillo. Jeżeli jesteś jego fanem niedługo znajdzie kolejnego frajera i będziesz miał komu kibicować. Merytorycznie sprawę załatwił za mnie wolfy nic innego dopisać nie muszę.
Dla mnie styl gry za Carrillo niewiele się różnił poza ustawieniem niż styl gry Ramireza z początku pracy
A grę do „końca” o puchary przypadkowo załatwił mu Arsenic z Cursta w Bialymstoku
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.08.2018, 00:23
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Załóż temat meczowy.
w równym odstępie między poprzednim, a następnym - czyli jutro

TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Carillo nie był idiotą, miał swoją wizję i ambicje przewyższające ówczesne możliwości Wisły.

Trenerzy ufają podopiecznym, ściągają ich, dają im grać. Carillo miał Mitrovica i miał mieć Suljica. Tak, jak Stolarczyk ma Korta. Różnica jest taka, że za Carillo Wisła zrobiła skok na puchary jak szczerbaty na suchary a za Stolarczyka jest polityka racjonalna. Czas pokazuje co było/jest lepsze.

Kostalowi szansy nie dawał już Ramirez. Teraz Kostal dostaje szansę tylko dlatego, bo taka jest polityka. Nie liczy się wynik tak bardzo jak stabilność, w przeciwieństwie do tego jak było. Dopiero zagrał jeden dobry mecz, spokojnie.

Wdowczyk zmienił system gry w porównaniu do tego co było grane w przygotowaniach, bo... Z resztą nie wazne, to już było, niektórzy za powód rozstania uwierzyli w "niewywiazywanie się trenera z zapisów w kontrakcie" aż sprawa zgasła

był, był

skoro swoich wizji nie dostosował do realiów, które rzekomo znał
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.08.2018, 09:58
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@ashkeczup
Nie było Cię tutaj prawie wcale na forum po odejściu Carrillo. Jeżeli jesteś jego fanem niedługo znajdzie kolejnego frajera i będziesz miał komu kibicować. Merytorycznie sprawę załatwił za mnie wolfy nic innego dopisać nie muszę.
Dla mnie styl gry za Carrillo niewiele się różnił poza ustawieniem niż styl gry Ramireza z początku pracy
A grę do „końca” o puchary przypadkowo załatwił mu Arsenic z Cursta w Bialymstoku
Niestety nie wiem gdzie wolfy coś do mnie pisał, bo jego 'merytoryka' polega na plucia na wszystkich z odmiennym zdaniem i już nie zaczytuje się w jego posty

Tak się składa, że znam się tylko trochę na piłce, wcale na zarządzaniu, więc nie udzielałem się tutaj, bo najgorętszym tematem był 'TS właścicielem', a po co mam bajdurzyć od rzeczy na tematy, o których nie wiem nic?

Jebać Zidanea maczetami za trzykrotną LM, bo przypadkowo zapewnił mu ją Ronaldo i Navas.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów