The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mlody Wislak
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.04.2009, 20:25
Zastanawiam się nad wzięciem telefonu HTC TouchHD Miał ktoś styczność z owym modelem lub mógłby coś ciekawego na jego temat napisać ?
oderint dum metuant

JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Odpowiedz cytując
shad
Senior Member

Od: 11.2003

Stary 05.04.2009, 18:06
Ktoś się zna na certyfikatach w symbianach?
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 05.04.2009, 19:29
shad napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się zna na certyfikatach w symbianach?
Zajrzyj na symbianos.pl tam wszystko jest wytlumaczone. Do tego tutoriale krok po kroku
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 05.04.2009, 20:03
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
o gg na telefony marki samsung w sieci orange- jak najwięcej informacji proszę

podbijam (pińset znaków)
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 05.04.2009, 20:04
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
podbijam (pińset znaków)
http://www.google.pl/search?q=gadu+g...ient=firefox-a

Np pierwszy link, dwie sekundy szukania
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.04.2009, 16:38
Ukradziono Wam kiedyś telefon?
Policja pomogła Wam w odnalezieniu telefonu [przez jakiś tam numer identyfikacyjny...]?
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 06.04.2009, 16:52
Osobiście dzisiaj miałem taką 'przyjemność'. Właśnie jadę na policję. Mam nadzieję, że coś wskórają...
Podobno po tym numerze identyfikacyjnym mają powiedzieć, gdzie jest teraz telefon.
Ehh... :(
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 06.04.2009, 16:55
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Osobiście dzisiaj miałem taką 'przyjemność'. Właśnie jadę na policję. Mam nadzieję, że coś wskórają...
Podobno po tym numerze identyfikacyjnym mają powiedzieć, gdzie jest teraz telefon.
Ehh... :(
Niestety, ale szykuj sie na to ze komorki wiecej nie zobaczysz. Dla nich jest to blahostka i takimi sprawami sie nie zajmuja. Jedynie moze "przy okazji" cos sie znalezc. Po numerze IMEI sa w stanie namierzyc ta komorke, ale jak ktos Ci ukradl to napewno ta komorka jest juz wylaczona, wiec ew wskaze ostatnie miejsce w ktorym byla. Ponadto zmiana nr IMEI to jest pare sekund, wiec wtedy juz jej nie wytropia.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 06.04.2009, 19:04
Ch... bombki strzelił... Nie dość, że czekałem na policji z 1,5 godziny, aż mnie ktoś wysłucha to jeszcze dowiedziałem się, że jeśli telefon nie został skradzionym, a zwyczajnie zgubiony to oni nic nie zrobią. Nie wiem, co mam robić. Czy złożyć zeznanie, że mnie okradziono [a jeśli tak nie będzie to będę miał niewesoło... bo złożyłem fałszywe zeznanie... ehh], czy nie?
Co byście zrobil na moim miejscu? Powiem szczerze, że sam nie wiem jak to było. Przecież jakby mi ktoś wyjmował telefon z kieszeni, to bym chyba czuł!?
Odpowiedz cytując
mileniumm
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.04.2009, 19:29
Mam prośbę, jeśli ktoś się dobrze zna na telefonach niech napiszę, który tel opłaca się bardziej brać mam do wyboru dwa: Nokia 6500 slide i LG KU990 Viewty. Z góry dzięki

Odpowiedz cytując
mileniumm
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.04.2009, 19:56
Baterię? hmm z tego co wiem w LG trzyma krócej bateria.

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 06.04.2009, 20:09
W sumie ciezko jest porownac te dwa telefony bo sa zupelnie rozne. Musisz sam zdecydowac czego oczekujesz bardziej od telefonu. Dodam tylko, zebys sie nie "napalal" na dotykowy ekran, bo wbrew pozorom nie jest wcale taki praktyczny. Mialem Treo 750, mam Iphona (oba dotykowe) i mam tez Nokie N95-2 (zwykly), i najpraktyczniejsza jest wlasnie Nokia. Lepiej (wygodniej) pisze sie smsy na zwyklej klawiaturze, bardziej mozna wyczuc i nie patrzec na ekran. Niby kwestia przyzwyczajenia, ale mi jakos przez ponad rok sie nie udalo Aparat pomimo mniejszej matrycy, wydaje mi sie ze lepszy bedzie w Nokii, gdyz jest na optyce Carl-Zeissa. Natomiast Nokia nie oferuje HSDPA
Ostatnio edytowane przez mic : 06.04.2009 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując
brumir
Member

Od: 03.2005

Stary 07.04.2009, 23:09
Witam, który z tych telefonów moglibyście polecić najbardziej? Interesuje mnie przede wszystkim dobry aparat, i nie pogardziłbym też dobrym odtwarzaczem mp3.

LG KU990, Nokia N73 Music, SE W595, SEW910i
Odpowiedz cytując
Nitrox
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 07.04.2009, 23:18
brumir napisał(a):Wyświetl post
Witam, który z tych telefonów moglibyście polecić najbardziej? Interesuje mnie przede wszystkim dobry aparat, i nie pogardziłbym też dobrym odtwarzaczem mp3.

LG KU990, Nokia N73 Music, SE W595, SEW910i

Zdecydowanie polecan Nokie n73. Sam mam ten telefon przez dwa lata, zadnych ustrek, działa bez zarzutu mimo tego ze duzo przeszedł. odtwarzacz mp 3 dobry, zdjecie bardzo dobre wychodzą.

Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita

Od: 07.2005

Stary 08.04.2009, 00:08
Ja właśnie przedłużyłem sobie ofertę w Orange i wybrałem właśnie LG KU990 - po prostu bajka
Aparat miażdży nie widać praktycznie różnicy między moim Samsungiem 8.1mpix,mp3 świetnie brzmi,jedyny mankament to słuchawki ale można sobie przejściówkę zakupić za 3 zł
Odpowiedz cytując
shad
Senior Member

Stary 08.04.2009, 01:38
I znów ja

Najlepsza przeglądarka internetowa dla symbiana UIQ? Zainstalowałem Operę 9,5 i przyznam, że działa wolniej niż oryginalna w moim SE g900. Wiem, że fajny jest Skyfire, ale nie ma wersji pod UIQ i pewnie nie będzie. Więc co polecacie, czekać na Fennec'a?
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła

Od: 08.2006

Stary 08.04.2009, 08:13
Jak myślicie która lepsza?:

Nokia 6210 Navigator z zestawem ; Nokia E51 ; LG KS360 ; Sony Ericsson C902

Najbliżej mi aktualnie do Navigatora
Odpowiedz cytując
JackDaniels
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 10.04.2009, 09:42
Ja bym wybrał Nokie 6210 Navigator, E51 Bardzo dobry telefon tylko w porownaniu do tej navigator to mniejszy wyswietlacz i gorszy aparat a c902 dobry telefon tylko nie za taka cene wlozyli mu 5mpix a reszta to jest to samo co w SE nic nowego a LG jakos nie przekonuje
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Stary 10.04.2009, 10:26
Mam E51 i Navigatora. Z jednego i z drugiego jestem zadowolony. zalezy jaki CI sie podoba i co potrzebujesz mieć w telefonie. ja zawsze wychodzę z założenia, że aparat czy kamera w telefonie to tylko gadżety. bo do robienia zdjęc używam aparaty cyfrowego, a do filmów kamery.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła

Od: 08.2006

Stary 10.04.2009, 13:11
Akurat wszystkie je mam w tej samej cenie. Ale raczej Navigator
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 10.04.2009, 20:58
Jaki telefon wybralibyście do 600zł!?
Chciałbym spróbować czegoś nowego, czyli telefon musi posiadać którąś z `funkcji`:
slider / dotykowy ekran / symbian / qwerty

Proszę o pomoc. Z góry dzięki ;]

EDYTKA: Zapomniałem dodać jak dotąd miałem zawsze SE [świetne telefony;], teraz chciałbym [choć niekoniecznie] przetestować inne marki, jak NOKIA, SAMSUNG.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 10.04.2009 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
shad
Senior Member

Stary 10.04.2009, 21:05
Jeśli lubisz SE to polecam model g900.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując
don'Talar
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.04.2009, 14:02
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.
Odpowiedz cytując
travcka
Member

Od: 02.2003

Stary 13.04.2009, 16:01
Witam!

Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu

z gory dzieki
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 13.04.2009, 16:05
travcka napisał(a):Wyświetl post
Witam!

Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu

z gory dzieki
Babski (jak dla mnie), poza tym slabiutka bateria, sredni aparat

W sumie 250 to nie duzo, ale mysle ze mozna cos lepszego kupic, ew troche dolozyc

btw, co potrzebujesz w telefonie?
Ostatnio edytowane przez mic : 13.04.2009 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując
travcka
Member

Od: 02.2003

Stary 13.04.2009, 16:16
mialem Nokie 6300 i jak dla mnie byl to idealny telefon, wytrzymaly, prosty, jednak utopienia w szklance juz nie wytrzymal

moze oplacalo by sie tego LG wziasc i sprobowac sprzedac za jakies lepsze pieniazki?
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 13.04.2009, 16:20
mialem Nokie 6300 i jak dla mnie byl to idealny telefon, wytrzymaly, prosty, jednak utopienia w szklance juz nie wytrzymal

moze oplacalo by sie tego LG wziasc i sprobowac sprzedac za jakies lepsze pieniazki?
Mozesz sprobowac, ale max zarobisz na nim z 50 zl. Chocby na allegro ceny zaczynaja sie od 300 zl, a w zestawach czesto sa karty.

Poza tym Nokia to Nokia, a nie jakies bzdety typu LG. Jeszcze SE sa w miare, reszte to o kant dupy rozbic. Zorientuj sie w cenach tych modeli.
Ostatnio edytowane przez mic : 13.04.2009 o godz. 16:23.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.04.2009, 17:03
don'Talar napisał(a):Wyświetl post
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.
dla mnie obsługa se jest prościutka,ale 770 to trzeci telefon tej firmy jaki posiadam.gdy natomiast córce kupiłem nokię,to się wkurzałem kto takie menu wymyślił.tak więc wydaje mi się,że to wszystko rzecz przyzwyczajenia.
co do 770-ki.jak już wcześniej pisałem mam go od roku i jest to pierwszy telefon który autentycznie polubiłem.nie mam do niego zastrzeżeń,może poza tym że trochę ściera mi się klawiatura,ale ja go naprawdę bardzo intensywnie eksploatuję.innych narzekań brak.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Etiop
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 13.04.2009, 17:17
Z góry dziękuje.
Kupiłem sobie w październiku 2007 Nokię 6300 i miałem ją do marca tego roku. Byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Bateria pod koniec użytkowania trzymała mi 4 dni. Telefon prosty w obsłudze, bluetooth, mp3, radio, aparat 2MP. Zmieniłem ją na Nokię 6220classic, by po niecałym miesiącu użytkowania powrócić do 6300. Jest to najlepszy telefon Nokii jaki kiedykolwiek miałem. Innych marek telefonów nie miałem.
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Odpowiedz cytując
WzT
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 14.04.2009, 17:44
Z góry dziękuje.
Zdecydowanie K770i !!

Musiał byś naprawdę mieć farta żeby trafić na 6300 z dobrą baterią, z reguły jest padaka, bateria o stosunkowo nie za dużej pojemności a wyświetlacz nie mały do tego z 16 mln kolorów robi swoje.

Za SE przemawia równie fajny wyświetlacz z tym że nie tak energochłonny lepszy aparat, bardzo mała awaryjność.
Według mnie jeśli chodzi o telefony średniej klasy to jeden z najlepszych jaki wypuścił SE.
Do tego dochodzi fakt że mimo że to nie seria muzyczna to dźwięk jest jednak lepszy niż w 6300.

Witam!

z gory dzieki
Nie warto!

Jeden z najbardziej awaryjnych telefonów.
Bardzo niewygodny w użytkowaniu do tego ciężki i bardzo szybko się rysuje.
Ja na twoim miejscu bym odpuścił.
Ostatnio edytowane przez WzT : 14.04.2009 o godz. 17:48.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów