The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mateuusz
Senior Member

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.09.2010, 22:56
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=7605&page=9
mozna temat zamknac. i oczyscic z niepotrzebnych postów, bo za niektórych to az wstyd
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.09.2010, 01:41
Czy temat o wyborach samorządowych powinien znajdować się w Wisła Kraków-piłka nożna?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.09.2010, 13:36
Dałoby sie wprowadzić taki przyciska jak ignoruj tylko coś w stylu raportuj? Ułatwiało by to wam sprawe z kasowaniem idiotycznych postów.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.09.2010, 13:45
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy zjeść jedną literkę aby dać pretekst (Markusowi?) na wlepienie bana.
Tytułem wyjaśnienia: Ja jeszcze nikomu nie dałem bana za byle literówkę. Nie używam go też jako reperkusję za formułowanie bezmyślnych opinii i osądów, a także pisanie różnych bzdur - inaczej już dawno nie byłoby Cię na forum.
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.09.2010 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.09.2010, 14:03
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Dałoby sie wprowadzić taki przyciska jak ignoruj tylko coś w stylu raportuj? Ułatwiało by to wam sprawe z kasowaniem idiotycznych postów.
To żeś napisał.
Takowy przycisk już jest ale nie będę ci psuł zabawy i pozwolę ci go podzukać samodzielnie
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.09.2010, 19:08
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To żeś napisał.
Takowy przycisk już jest ale nie będę ci psuł zabawy i pozwolę ci go podzukać samodzielnie
Dzieki, nie podniecaj sie tak ;]
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 19.09.2010, 21:30
Taka sugestia odnosnie:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3002

Mozeby tak wygwiazdkowac nazwe 'sopcast', zeby znowu nadawca focha nie walnal jak ktos niewiedzacy napisze ze "mecz jest na sopcascie"?
Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 19.09.2010, 21:35
Byłaby możliwość zamiany "Senior member" pod nickiem na jakiś inny napis?

picasso - chciałeś być śmieszny?
Ostatnio edytowane przez Mistel : 19.09.2010 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.09.2010, 21:46
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Byłaby możliwość zamiany "Senior member" pod nickiem na jakiś inny napis?
parę postów nie na temat i dostaniesz 'banita"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 20.09.2010, 13:30
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tytułem wyjaśnienia: Ja jeszcze nikomu nie dałem bana za byle literówkę. Nie używam go też jako reperkusję za formułowanie bezmyślnych opinii i osądów, a także pisanie różnych bzdur - inaczej już dawno nie byłoby Cię na forum.

No to fajnie MArkus, widzisz to jest tak, że dla Ciebie ja pisze bzdurne teksty i opinie, dla mnie Ty.

Taka zależność, mam prawo tak sądzić, Ty również. Grunt by wzajemnie nie robić sobie chamstwa, gdyż jak sądzę stoimy po tej samej stronie.

Ja się nie uważam za alfę i omegę, speca od trenerki, budowlanki, prawa, zarządzania klubem sportowym, taktyki, wytrzymałości itd. i jak widzę, że ktoś niekompetentny wygłasza opinię "ucząc" jak ma wszystko wyglądać to od czasu do czasu wyrażę swój sprzeciw - tyle.

Markus - widzisz, że "kot" kiedyś też "jechał równo z koksem" i teraz nagle przystopował, liczę że pójdziesz w jego ślady

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Niekonik
Banita

Od: 10.2007

Stary 22.09.2010, 21:31
Ja mysle ze pod kazdym banem powinien podpisac sie moderator, ktory go wystawil!!! Jak widac na tym forum w wiekszosci przypadkow znajduja sie nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. Juz pytalem przez brata z ktorego konta goscinnie teraz pisze, od kogo dostalem bana i niekt sie nie przyznal. Ot tak to juz jest ze anonimowo mozna robic rozne rzeczy, ale przyznac sie do nich albo podpisac sie pod nimi jest juz troche ciezko.

Popieram tutaj uzytkownika lucekj'a. Jak mozna rzucic banem w kierunku starego wyjadacza za byle co, a jednoczesnie przymykac oczy na gowniarstwo, ktore podskakuje tutaj coraz bardziej!!!

Na koniec jeszce raz prosze i mam nadzieje ze moderator, ktory wystawil bana COREZZOWI przyzna sie otwarcie i poda przyczyny takiej decyzji!!! Chcialbym przypomniec ze ow ban zostal wystawiony za nazwanie obroncow krzyza oszolomami. Karencja 6 MIESIECY!!!!!!!!!! Paranoja, za takie g......o? chcialbym jeszce przypomniec ze na forum jestem zalogowany od 2003 roku!!!

Dziekuje bratu za uzyczenie swojego konta.... Z wislackim pozdrowieniem CORTEZZ
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 22.09.2010 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.09.2010, 22:13
Niekonik napisał(a):Wyświetl post

Dziekuje bratu za uzyczenie swojego konta....
jasne
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 23.09.2010, 10:14
Najlepszym rozwiazaniem bylaby widocznosc powodu i autora bana, ale nie przejdzie, wiadomo czemu
Odpowiedz cytując
budka
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.09.2010, 10:27
Możliwa jest zmiana w logo/herbie na stronie gł. i forum - białej gwiazdy ze ściętymi ramionami na gwiazdę z prostymi ?
Obecna źle mi się kojarzy....
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 23.09.2010, 11:59
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=7616&page=9

Temat o wyborach zmienił sie w temat o religiach. Trzeba by całą ostatnią stronę skasowac albo zamknąć temat
Odpowiedz cytując
Niekonik
Banita

Od: 10.2007

Stary 23.09.2010, 23:13
mic napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym rozwiazaniem bylaby widocznosc powodu i autora bana, ale nie przejdzie, wiadomo czemu
Czemu? Ja juz nie prosze o publiczne przyznawanie sie, ale niech podaja powod i niech go autoryzuja!!! Marze chocby o podaniu powodu na priv.
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 23.09.2010 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując
Lucas.B
Banita

Od: 09.2010

Stary 24.09.2010, 09:08
Prosiłbym Szanownych Państwa, o zmianę mojego NICKA.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 24.09.2010, 09:13
Antyzbymak napisał(a):Wyświetl post
Prosiłbym Szanownych Państwa, o zmianę mojego NICKA.
Polubiłeś zbymaka?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Lucas.B
Banita

Od: 09.2010

Stary 24.09.2010, 09:17
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Polubiłeś zbymaka?
NIE - natomiast powoduje to niepotrzebne dyskusje które do niczego dobrego nie prowadzą - a ja poprzez swój nick nie chcę w tym uczestniczyć - zwłaszcza, że Zbymak zaczął mnie straszyć banem.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 24.09.2010, 12:02
I jeszcze niech dolacza przeprosiny! Albo lepiej, niech zrobia najpierw ankiete z pytaniem czy moga zbanowac.

Moderator przed nikim nie bedzie sie spowiadal ze swoich dzialan, co najwyzej przed innym modem lub przed osoba, ktora w realu jest kims znaczacym w swiecie kibicow Wisły.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 24.09.2010, 12:17
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Moderator przed nikim nie bedzie sie spowiadal ze swoich dzialan, co najwyzej przed innym modem lub przed osoba, ktora w realu jest kims znaczacym w swiecie kibicow Wisły.
Czyli mod (ew. były mod)=Bóg na forum. I dlatego też poziom tego forum jest jaki jest, choć akurat Ty Orzeu zawsze ten poziom podnosiłeś. Tym bardziej dziwią mnie Twoje słowa.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 24.09.2010, 13:55
I jeszcze niech dolacza przeprosiny! Albo lepiej, niech zrobia najpierw ankiete z pytaniem czy moga zbanowac.

A kto karze sie spowiadac ? Skoro powod jest widoczny dla zbanowanego, to zaden problem zeby byl tez widoczny dla innych. Skoncza sie bany typu "bo tak". Pseudo-mod zastanowi sie nastepnym razem jak bedzie miec zly dzien

Ed: "Bo tak" to nie jest cytat, tylko wyrazenie widzimisie moda.
Ostatnio edytowane przez mic : 24.09.2010 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 24.09.2010, 14:42
Zawsze podajemy powod bana wiec nie wiem o co chodzi. Wdawalismy sie nie raz w rozmowy dlaczego i nigdy nic dobrego z tego nie wynikalo.
Teraz ktos twierdzi ze pisze z konta brata, ok niech i tak bedzie ale obserwujac jego wpisy widac znowu podobny styl wypowiedzi przez jaki wylecial. W dodatku wyskakuje tutaj z awanturniczym tonem czemu dostal bana. I co z nim zrobic?
Jestem ostatnim w kolejce do dawania bany za blahostki, robie to w zasadzie tylko w dwoch przypadkach. Gdy ktos wyzywa innych oraz gdy ktos nie reaguje na moje prosby (prosby!) aby stonowac w danym temacie. Jak przesledzisz moje posty to zobaczysz mnostwo apeli o wstrzemiezliwosc i wzajemny szacunek. Dopiero potem leca bany, a moglbym sobie te prosby z czystym sumieniem odpuscic.
I na koniec jest i tak stado niezadowolonych. No coz, mowi sie trudno. Nigdy nie uda sie zadowolic wszystkich ale jakies reguly byc musza.

A kto karze sie spowiadac ? Skoro powod jest widoczny dla zbanowanego, to zaden problem zeby byl tez widoczny dla innych. Skoncza sie bany typu "bo tak". Pseudo-mod zastanowi sie nastepnym razem jak bedzie miec zly dzien
Mam wglad do banow i stwierdzam ze 100% ma w opisie dokladnie podana przyczyne, ani jednego "bo tak" tylko wyraznie napisane czy za wyzwiska czy prowokacje czy jeszcze cos innego. Nastepnym razem proponuje sie zastanowic czy pitrafi sie poprzec argimentem swoje tezy zanim sie rzuci oskarzenie.
Upublicznienie tych powodow nie wiem czy jest najlepszym pomyslem bo od razu sie pojawi milion pytan czemu ten dostal dwa tygodnie, a tamten trzy. Ale jak rava przekonasz to niech i tak bedzie, nie mamy nic do ukrycia.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 24.09.2010 o godz. 14:48.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Stary 24.09.2010, 17:28
Zawsze podajemy powod bana wiec nie wiem o co chodzi. Wdawalismy sie nie raz w rozmowy dlaczego i nigdy nic dobrego z tego nie wynikalo.
Teraz ktos twierdzi ze pisze z konta brata, ok niech i tak bedzie ale obserwujac jego wpisy widac znowu podobny styl wypowiedzi przez jaki wylecial. W dodatku wyskakuje tutaj z awanturniczym tonem czemu dostal bana. I co z nim zrobic?
Jestem ostatnim w kolejce do dawania bany za blahostki, robie to w zasadzie tylko w dwoch przypadkach. Gdy ktos wyzywa innych oraz gdy ktos nie reaguje na moje prosby (prosby!) aby stonowac w danym temacie. Jak przesledzisz moje posty to zobaczysz mnostwo apeli o wstrzemiezliwosc i wzajemny szacunek. Dopiero potem leca bany, a moglbym sobie te prosby z czystym sumieniem odpuscic.
I na koniec jest i tak stado niezadowolonych. No coz, mowi sie trudno. Nigdy nie uda sie zadowolic wszystkich ale jakies reguly byc musza.

Mam wglad do banow i stwierdzam ze 100% ma w opisie dokladnie podana przyczyne, ani jednego "bo tak" tylko wyraznie napisane czy za wyzwiska czy prowokacje czy jeszcze cos innego. Nastepnym razem proponuje sie zastanowic czy pitrafi sie poprzec argimentem swoje tezy zanim sie rzuci oskarzenie.
Upublicznienie tych powodow nie wiem czy jest najlepszym pomyslem bo od razu sie pojawi milion pytan czemu ten dostal dwa tygodnie, a tamten trzy. Ale jak rava przekonasz to niech i tak bedzie, nie mamy nic do ukrycia.
i tu co przykro mi powiedzieć,się mylisz.ja miałem dwa bany.nie wiem ani od kogo ani za co.jeżeli nie wiem za co (po długich dyskusjach w koncu co do jednego się dowiedziałem-i uważam ze był niesluszny.nie dlatego ze go dostałem,ale dlatego że w niemal identycznych przypadkach ludzie nie byli banowani),to nie mozecie się dziwic takim dyskusjom jak ta i temu,ze forumowicze domagaja sie większej jawności.dla mnie jest to brak odwagi cywilnej ze strony moderatorów,ze nie potrafia podpisac się pod swoimi decyzjami.i nie jest to nic osobistego do Ciebie,bo wg mnie jesteś jednym z tych trzymających poziom.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.09.2010, 17:41
mozecie zmienić komentarz dnia ,jakos od 3 wrzesnia sie ustał ,już chyba za długo!!!
Odpowiedz cytując
MarcinK.
Banita

Od: 07.2010

Stary 24.09.2010, 18:35
Panie "orzeu",
pytanie odnośnie bana nałożonego z komentarzem "szkoda słów". Tu jednak nie ma ani wyjaśnienia, ani wcześniejszych ostrzeżeń, były natomiast wyzwiska od "idiotów", które zapewne przez Ciebie zostały skasowane. Nie szukam afery a wyjaśnienia, bo szczerze do dziś mnie to zastanawia.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 24.09.2010, 19:39
mic wiem co oznaczalo "bo tak" i na to odowiedzialem

picasso nie moge odpowiadac za wszystkich, staram sie odpowiadac tak zeby wszystko bylo jasne, wydaje mi sie ze inni robia podobnie.

MarccinK jesli pamietam to ban ze slowami "szkoda slow" dostal ktos za wpisy w temacie o smierci kibica w wypadku o tym ze pewnie malolat kierowal, dopiero co mial prawko itd. Wyjatkowy brak wyczucia, taka tragedia, czytali to rowniez koledzy zmarlego i komentarz ponizej wszelkiej krytyki. Zwyczajnie szkoda slow. Jesli tym banen dalem odrobibe do myslenia temu kto go otrzymal to dobrze, moze troche otrzezwieje i na przyszlosc zastanowi sie czy jefo przemyslenia warto mowic na glos bo moga kogos urazic lub zwyczajnie w....ic. Jesli nie to forum nic na tym banie nie stracilo.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 24.09.2010 o godz. 19:49.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 24.09.2010, 20:28
Zamiast tłumaczenia się z bzdur, zacznijcie banować za teksty o zdobyciu majstra. Co to jest majster w naszej piłce? Nigdy przez 104 lata nie graliśmy o takie badziewie, teraz nagle gramy o majstra. U nas zawsze graliśmy o mistrza i niech tak zostanie niby kibice zauroczeni Amiką.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Stary 24.09.2010, 21:57
Zawsze podajemy powod bana wiec nie wiem o co chodzi.
Krótko z mojej strony: kłamiesz.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 24.09.2010, 21:58
mic wiem co oznaczalo "bo tak" i na to odowiedzialem
Oj nie, odpowiedziales zupelnie na cos innego, wiec nie klam. Poza tym, bany "bo tak" sa na tym forum faktem, ktorzy wszyscy zauwazaja (moze poza modami)
Ostatnio edytowane przez mic : 24.09.2010 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów