The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.08.2010, 12:41
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jest szansa, na stworzenie "komórkowej" wersji serwisu? Mam dodane wislakrakow.com do RSS w operze na komórce i nagłówki i krótki opis pobiera super. Ale jak "wejdę" w artykuł to otwiera się normalna wersja strony i zżera zwykle koło 200 kB (obrazki itd.).
rav napisał(a):Wyświetl post
Jest szansa, ale na razie nic więcej nie powiem..
A jest szansa żeby można było przeglądać forum przez Tapatalk na Androida?
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 31.08.2010, 12:49
Awe, wszystko co musisz zrobić to ustawić w opcjach jakość obrazków na niską, wtedy jedna strona będzie Ci zjadac około 40-60 kb. Ja tak mam i wcale nie narzekam, bo mimo wszystko mogę sobie spokojnie przeglądnąć informacje.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 31.08.2010, 13:12
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Awe, wszystko co musisz zrobić to ustawić w opcjach jakość obrazków na niską, wtedy jedna strona będzie Ci zjadac około 40-60 kb. Ja tak mam i wcale nie narzekam, bo mimo wszystko mogę sobie spokojnie przeglądnąć informacje.
Tak, ale jeśli ktoś ma telefon z Androidem to najlepiej sie przegląda przez Tapatalk...
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.08.2010, 13:14
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
A jest szansa żeby można było przeglądać forum przez Tapatalk na Androida?
Nie brałem takiej możliwości pod uwagę, ale to rozważę.
Jak możesz, prześlij kilka linków z opiniami na temat plugina tapatalk, w szczególności jego stabilności i bezpieczeństwa. Na priva albo na mojego maila (rav, potem małpa i dalej wislakrakow.com)
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 01.09.2010, 08:56
Jakis świezak w transferowym wieszczy z powietrza transfer Janse
w przypadku gdy okaże sie, że to nieprawdziwa informacja prosze o stosowna nagrode
dla niejakiego marcel1986
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 02.09.2010, 20:38
Pleaseeeeeeee, niech ktoś wyczyści ten temat:

HISTORIA PROWADZACYCH DOPING NA SEKTORZE X

Bardzo ciekawe rzeczy można było poczytać a teraz to jest rozmowa kto komu ścianę popisał kredkami :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 02.09.2010, 23:28
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pleaseeeeeeee, niech ktoś wyczyści ten temat:

HISTORIA PROWADZACYCH DOPING NA SEKTORZE X

Bardzo ciekawe rzeczy można było poczytać
No właśnie - było- temat dawno się wyczerpał i skręcił na inne tory
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.09.2010, 17:09
Panowie zajrzyjcie do tematu infonet bo się burdel zrobił.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.09.2010, 16:17
Pysio znów zbanowany ? Mozna wiedzieć za co ?
Podobno miał półrocznego bana...i ile wytrzymał po powrocie ? Dwa dni ?
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 09.09.2010, 20:42
Naprawdę musi być user o nicku "gigants"? Wiem, że program przyjął ale błagam Was...
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 09.09.2010, 20:45
gigant napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę musi być user o nicku "gigants"? Wiem, że program przyjął ale błagam Was...
Dołączam się do błagań . Ciągle mnie zmyla. Zbyt charakterystyczny nick.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.09.2010, 21:22
gigant napisał(a):Wyświetl post
tak samo dopiero niedawno zorientowałem się, że jest patRIOT i patRIOTS
Odpowiedz cytując
Niekonik
Banita

Od: 10.2007

Stary 09.09.2010, 21:46
A ja sie chcialem zapytać, ktory z moderatorów tego forum jest takim maniakiem jednej z parti ii takim społeczniakiem ze nałozył na mojego braciaka półrocznego bana za załozenie tematu o obrońcach krzyża i nazwanie ich oszołomami? Na koniec chcialem jeszce powiedzieć, że moj brat był zalogowany na forum od 2003 roku!!!! Ciekaw jestem, czy ów moderator bedzie umial wytłumaczyc swoją decyzje.

No prosze, gdzie ta odwaga?
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 14.09.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 11.09.2010, 10:19
Zbanujcie kolesia bo zakłdy nowy temat aby dowiedzieć się gdzie będzie mlyn jakby to nie było oczywiste po cenach
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7600
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 11.09.2010, 20:57
mozna prosić o zmianę nicka na "Buczer"?
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 16.09.2010 o godz. 19:06.

Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 12.09.2010, 10:14
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...280#post978280

kilka postów ostatnich to koncert życzeń i cały czas się dopisują. Drodzy (wazelina musi być ) admini zerknijcie na to
I
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 15.09.2010, 14:23
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3426
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 15.09.2010, 20:18
Może pasowało by zajrzeć do tematu o WIELKIEJ ZBIÓRCE NA GRAFFITI I OPRAWY http://wislakrakow.com/forum/showthr...570#post980570

Czy to tylko moje zdanie
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 16.09.2010, 11:22
Drodzy moderatorzy.

Ubolewam nad faktem, iż w naszych wiślackich szeregach jest pełno zawiści, wrogości i negatywnej polskości.

Chcę się odnieść do mojego posta (który został zresztą wykasowany) po przegranym meczu z Ruchem Chorzów.

Dostałem bana za zrobienie LITERÓWKI (które zdarzają mi się bardzo często). Wystarczy zjeść jedną literkę aby dać pretekst (Markusowi?) na wlepienie bana.

Czy tak trudno zrozumieć, że niekoniecznie celowo można napisać SRAKA jedząc T (pierwotnie STRAKA)

Wiele obraźliwych tekstów można przeczytać na tym forum od modów, byłych modów czy zwykłych użytkowników.

Dla mnie hipokryzją jest pisanie o eliminacji KOLESIOSTWA Skorży, a jednocześnie wpierając wulgaryzmy (które podobno są wbrew regulaminowi) użytkowników, zaprzyjaźnionych z modami, czy to jest ok

Przecież, niektórzy po naszych zawodnikach rzucają .urwami i dostają bany krótsze niż ja. Jaką wagę ma epitet rzucony w kierunku Wiślaka, a jaką zjedzenie litery?

Szanujmy się wzajemnie, to że ktoś ma inne poglądy na pewne sprawy nie oznacza, że trzeba mu zatykać usta KASUJĄC posty (bojąc się o swoją reputację vide Markus w naszej rozmowie na temat finansów Wisły).

Nie jestem leszczem, pokemonem i gościem, który nie zna panujących tu zasad i zalogował się miesiąc temu.

Co da Wam ban, jak mogę utworzyć w ciągu jednego dnia 10 kont z 10 różnych IP Wiecie przecież, że nie loguję się z jednego tylko z piszę z kilku różnych miejsc.

Po co bawić się w chowanego? Możecie zbanować konta, maile, IP, ale i tak jak będę chciał zabrać głos to to zrobię.

Czekałem jednak ten ponad miesiąc, bo szanuję pewne zasady. Kilka razy chciałem zabrać głos jak mnie MArkus przywoływał do tablicy (może robił podpuchę ), ale czekałem do końca kary.

Tak więc chciałbym zapytać czy ktoś z władzy ma jaja aby przyznać się do zbanowania?
Bo powód "SRAKA" jak dobrze wiedzie był TYLKO pretekstem, regulamin jest nagminnie łamany przez wszystkich, wiadomo, że na niektóre sprawy przymyka się oko, na inne nie można, ale żeby za coś takiego

Moim typem jest MArkus oczywiście (choć mogę się mylić), z innymi nie miałem zatargów.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.09.2010, 17:33
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Moim typem jest MArkus oczywiście (choć mogę się mylić), z innymi nie miałem zatargów.
A wcześniej typem wszystkich skrzywdzonych byłem ja. Taki 1q2 dałby sobie rękę uciąć, że go prześladuję. Przejąłem pałeczkę od Wilka, którego szlag trafił po kolejnej nagonce pokemonów.

Niby nie moja broszka, bo już się nie muszę z dzieciarnią użerać, ale łatwo chyba zauważyć pewien wzorzec.

Nie wiesz od kogo dostałeś bana, to nie rzucaj oskarżeń na ślepo. Z doświadczenia wiem, że nie dałem nawet 50% przypisywanych mi banów. Miałeś pecha, bo Twoja literówka mogła zostać odczytana dwuznacznie - a moderatorzy mają zwykle za mało czasu, żeby nad każdą sprawą się pochylać. Jak ja moderowałem - popełnialiśmy błędy, teraz pewnie jest podobnie. Naucz się z tym żyć.

Jeżeli uważasz, że ktoś tutaj czyha na Ciebie - cóż, ociera się to o paranoję. Uwierz, że z drugiej strony barykady to wygląda zupełnie inaczej - sam często nie pamiętałem po kilku dniach komu dałem bana. Tak zwyczajnie - moderowanie to tylko niewielki, bardzo mało istotny wycinek życia każdego z nas, więc lepiej tego nie demonizuj. Naprawdę myślisz, że dorośli ludzie podniecają się gnębieniem jakiegoś lucka z forum TWSD? Ale tak na serio?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 16.09.2010, 18:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A wcześniej typem wszystkich skrzywdzonych byłem ja. Taki 1q2 dałby sobie rękę uciąć, że go prześladuję. Przejąłem pałeczkę od Wilka, którego szlag trafił po kolejnej nagonce pokemonów.

Niby nie moja broszka, bo już się nie muszę z dzieciarnią użerać, ale łatwo chyba zauważyć pewien wzorzec.

Nie wiesz od kogo dostałeś bana, to nie rzucaj oskarżeń na ślepo. Z doświadczenia wiem, że nie dałem nawet 50% przypisywanych mi banów. Miałeś pecha, bo Twoja literówka mogła zostać odczytana dwuznacznie - a moderatorzy mają zwykle za mało czasu, żeby nad każdą sprawą się pochylać. Jak ja moderowałem - popełnialiśmy błędy, teraz pewnie jest podobnie. Naucz się z tym żyć.

Jeżeli uważasz, że ktoś tutaj czyha na Ciebie - cóż, ociera się to o paranoję. Uwierz, że z drugiej strony barykady to wygląda zupełnie inaczej - sam często nie pamiętałem po kilku dniach komu dałem bana. Tak zwyczajnie - moderowanie to tylko niewielki, bardzo mało istotny wycinek życia każdego z nas, więc lepiej tego nie demonizuj. Naprawdę myślisz, że dorośli ludzie podniecają się gnębieniem jakiegoś lucka z forum TWSD? Ale tak na serio?
Ja tak myślę. Mało tego uważam że jest wielu moderatorów którzy są po prostu zakompleksieni,i się dowartościowują rozdawaniem banów na lewo i prawo, myśląc że przeciętny użytkownik forum po dostaniu bana wyrywa sobie włosy z głowy,lub podcina żyły... Naprawdę myślisz ,że dorośli ludzie podniecają się kłótniami na tym forum z anonimowymi ludźmi? (Ty nazywasz ich "pokemonami"-swoją drogą powinien być chyba ban za obrażanie innych) Ale tak na serio?
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Stary 16.09.2010, 18:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post

wolfy , nie chciałem tego pisać gdyż czekałem na odzew, ale pisząc o hipokryzji i kolesiostwie miałem na myśli własnie Ciebie i Markusa :]

Mi to nie przeszkadza, wręcz śmieszy, wiesz, ze masz ciętą ripostę i lubisz od czasu do czasu rzucić .urwami na lewo i prawo :]i tak sobie gadasz z Markusem (tylko on akurat uważa na słownictwo), on Ci odpowiada, Ty komuś pociśniesz, no i to nazywam kolesiostwem, które mieliśmy w druzynie na linii skorża-zawodnicy. Albo Markus traktuje wszystkich jednakowo, albo... no własnie albo co? Nic , PRL najprościej nazywajac. Jak można kasować posty od tak? Markus wie o czym pisze, mam je zapisane. Jeden z gości też zauważył, że Markus robi samo-zaprzeczenia ( chodziło o chwalenie polityki transferowej legii) i jego posty tez poleciały, to ja się pytam gdzie my zyjemy

Można się ostro wkurzać jak jakiś pokemon cisnie i pisze bzdury, dostaje bana w tym samym czasie co ja, patrze na dwa tygodnie, a ten sam użytkownik ciśnie znowu, a ja dalej za STRAKĘ mam bana.

Wiem, że mody rzucają bana na lewo i prawo, ale czasem można sekundę pomyśleć i odróżnić pokemona od starego wyjadacza.

Nie rzucam oskarżeń na ślepo gdyż mają bardzo solidne fundamenty, pisałem, że mogę się mylić. Może Markus się wypowie.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 16.09.2010, 20:20
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Ja tak myślę. Mało tego uważam że jest wielu moderatorów którzy są po prostu zakompleksieni,i się dowartościowują rozdawaniem banów na lewo i prawo, myśląc że przeciętny użytkownik forum po dostaniu bana wyrywa sobie włosy z głowy,lub podcina żyły... Naprawdę myślisz ,że dorośli ludzie podniecają się kłótniami na tym forum z anonimowymi ludźmi? (Ty nazywasz ich "pokemonami"-swoją drogą powinien być chyba ban za obrażanie innych) Ale tak na serio?
No to jestes w sporym bledzie. Bany rozdawane sa po to zeby pozbyc sie ludzi nic nie wnoszacych do rozmowy lub wypisujacych teksty pozniej poziomu polskiej pilki oraz za ordynarne lamanie regulaminu. I tyle. Jesli uwazasz inaczej to udowodnij to.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 16.09.2010, 20:32
orzeu napisał(a):Wyświetl post
No to jestes w sporym bledzie. Bany rozdawane sa po to zeby pozbyc sie ludzi nic nie wnoszacych do rozmowy lub wypisujacych teksty pozniej poziomu polskiej pilki oraz za ordynarne lamanie regulaminu. I tyle. Jesli uwazasz inaczej to udowodnij to.
Napisałem "wielu" nie "wszyscy".
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 16.09.2010, 20:38
Wielu to wiecej niz 50%, nie spokalem sie z banowaniem po to zeby sobie humor poprawic ale skoro tak twierdzisz to pewnie potrafisz to udowodnic.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 16.09.2010, 22:06
Ban dla jakiegoś dziecka z Poznania:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=6071
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.09.2010, 22:50
Cytat:
Ty nazywasz ich "pokemonami"-swoją drogą powinien być chyba ban za obrażanie innych
No ja dostalem niedawno bana za to ze nazwalem pokemonami czesc uzytkownikow ktorzy podczas meczu wypisuja te wszystkie "jeeeest gol, juhu 1:0, o ....a 0:1, Bogus ty cipo, Łobo kopnal prosto piłke brawo!" itd itd i to wszystkow tematach meczowych. Pokemony robia sobie z forum czat i jakas bezsensowna dyskusje ale moderatorzy nie chca tego widziec. A kiedy ktos nazwie rzeczy po imieniu to jest gszony. Nie wiem o co chodzi, moze poprostu lepiej trzymac tu sfore pokemonow bo na stronie sa reklamy i kazdy uzytkownik sie przyda. Pisalem o tym pokemoniarskim zjawisku kilkanascie czy kilkadziesiat postow wyzej ale bez odzewu.
Tak czy siak wracajac do sedna to za pokemona jest ban. A i jeszcze jak mod daje bana to moze napisac "od pokemonow to mozesz sobie w domu wyzywac"- no bo mi tak napisal.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Stary 17.09.2010, 08:12
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No ja dostalem niedawno bana za to ze nazwalem pokemonami czesc uzytkownikow ktorzy podczas meczu wypisuja te wszystkie "jeeeest gol, juhu 1:0, o ....a 0:1, Bogus ty cipo, Łobo kopnal prosto piłke brawo!" itd itd i to wszystkow tematach meczowych. Pokemony robia sobie z forum czat i jakas bezsensowna dyskusje ale moderatorzy nie chca tego widziec. A kiedy ktos nazwie rzeczy po imieniu to jest gszony. Nie wiem o co chodzi, moze poprostu lepiej trzymac tu sfore pokemonow bo na stronie sa reklamy i kazdy uzytkownik sie przyda. Pisalem o tym pokemoniarskim zjawisku kilkanascie czy kilkadziesiat postow wyzej ale bez odzewu.
Tak czy siak wracajac do sedna to za pokemona jest ban. A i jeszcze jak mod daje bana to moze napisac "od pokemonow to mozesz sobie w domu wyzywac"- no bo mi tak napisal.
co Ty opowiadasz? Przeciez wolfy za pokemonów nie dostaje bany:] To jest właśnie kolesiostwo. Dlatego chce zapytac czy ktoś z modów może konstruktywnie się wypowiedzieć bo post orzeu nie porusza żadnego problemu, który tu przytoczyłem.

Aha do wolfego: wolfy ja z tym zyję :] dostałem zakaz ponad miesięczny i siedziałem cicho, jaki widzisz problem w tym aby zrobic sobie 3 4 7 i 10 konto? Ja nie widzę żadnego, ale mnie nie bawi zabawa w chowanego jak już wcześniej pisałem.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 17.09.2010, 12:28
Jakby banowali za "pokemonów" to pewien użytkownik miałby chyba bana do końca życia, więc Jaroo1 u Ciebie musiał być inny powód.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
putinm
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.09.2010, 13:48
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=7605&page=7
Post 209...
Rozumiem że podniecony.. ale bez przesady z autobusem..
Kolekcja szali:
http://kolekcjaszalikow-putitsw.pl.tl/
Projektowanie gadżetów kibicowskich:
http://puti-projects.pl.tl/

...Nieważne są dla nas pokonywane kilometry...
...Liczy się tylko nasza miłość...

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów