The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.10.2015, 20:05
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Proszę o dodanie sondy w temacie "Wybory parlamentarne 2015".

KW Prawo i Sprawiedliwość
KW Platforma Obywatelska RP
KW Partia Razem
KW KORWiN
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
KWW „Kukiz’15”
KW Nowoczesna Ryszarda Petru
Inny

Z góry dziękuję.
Panowie Moderatorzy tak trudno dodać tę sondę do tematu ?

To kilka minut roboty a od wczoraj się nie doprosiłem
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 04.10.2015, 12:56
Pewnie im nie wolno, Bo PiS ma listę nr 1 . POwców na pierwszym miejscu nie mieli oporów wpisywać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 04.10.2015, 13:19
Dokładnie, to musi być jakaś manipulacja
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 04.10.2015, 13:39
Nie manipulacja tylko przemilczanie, a czy z lenistwa czy strachu to nie ma najmniejszego znaczenia...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.10.2015 o godz. 16:37.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2015, 13:43
Spisek moderatorów i administratorów, nie wstawili sondy tylko dlatego, że PiS ma jedynkę. Panicznie boją się ich zwycięstwa sorry Drozd, pomyliłeś tematy - właściwy jest tutaj : http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=28&page=256
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.10.2015, 13:54
Cytat:
Spisek moderatorów i administratorów, nie wstawili sondy tylko dlatego, że PiS ma jedynkę. Panicznie boją się ich zwycięstwa sorry Drozd, pomyliłeś tematy - właściwy jest tutaj : http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=28&page=256
Pierwsza zasada prawego człowieka - nie wyśmiewamy się z osób chorych psychicznie. Także zostaw drozda w spokoju.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 04.10.2015, 16:05
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego nie wystawili więc mogę sobie spekulować a ty możesz mi skoczyć .

A to ze to spisek sam sobie jasiu wymyśliłeś bo pasuje to do melodii którą od dawna zawodzisz. Zawsze kiedy zachowanie decydentów jest niewytłumaczalne i ktoś zwraca na to uwagę tobie podobni wyskakują jak pryszcz na dupie i pitolą coś o spiskach. Bo jak lemingom wiadomo spisków nigdy nie było nie ma i nie będzie. Amen.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza zasada prawego człowieka - nie wyśmiewamy się z osób chorych psychicznie. Także zostaw drozda w spokoju.
Jest kolejny, tym razem psychiatra . Może wyjaśnisz dlaczego jest taki opór przed dołożeniem do tematu wyborczego sondy? Zapewne powodem jest prozaiczny brak czasu. Ciekawe jak długo potrwa wygospodarowanie jakże cennych trzech minut...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.10.2015 o godz. 16:10.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 04.10.2015, 16:20
No tak. Moderatorzy są na forum przecież 24 godziny i nic tylko służą forumowiczom. Wyobraź sobie, że oni mają normlane życie i może faktycznie nie mieli czasu aby dodać waszą kochaną sondę do tematu. A jak ją już dodadzą to jak PiS nie będzie prowadział w tym jakże wiarygodnym sondażu to każesz zamknąć temat, czy upublicznić nicki głosujących?

Zejdzie na ziemie i nie rozpoerdalajcie kolejnego tematu polityczną gównoburzą.

Ciekawe forum kibicowskie a Twój licznik postów w 90% to polityczne teksty..

P.S miałem okazje poznać modów, każdy to zagorzały fanatyk lewicy, w końcu mają czerwone nicki a to nie przypadek to spisek!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 04.10.2015, 16:36
Następny spiskowiec.

Facet zwrócił uwagę na potrzebę dodania sondy trzy dni temu. Czy ta arcytrudna operacja zajmuje dłużej niż 5 minut? Nie wydaje mnie się, a jak już nie mają tych 5 minut to wypadałoby żeby napisali że nie mają czasu, czy jaka tam jest rzeczywista przyczyna.

Bo bez tego ja na przykład muszę sobie taką opieszałość czymś wytłumaczyć, co błyskawicznie wywołuje reakcje.

Może pretensje o rozpieprzanie tematu skierujesz pod właściwy adres kolego. Ja tylko napisałem jedno zdanie komentarza do faktu braku reakcji na dwukrotną prośbę jednego z użytkowników. Więc odczep się jeśli łaska...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 04.10.2015, 16:46
Gdyby autor pytania i reszta znała się choć trochę na działaniu forum to amkiete do tematu może dodać osoba, która temat zakładała..

No ale lepiej "je..ać modów" za bierność.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 04.10.2015, 16:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Gdyby autor pytania i reszta znała się choć trochę na działaniu forum to amkiete do tematu może dodać osoba, która temat zakładała..

Jakby ankietę założył tak jak temat to zgroza...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 04.10.2015, 17:45
Zbanowac tych pisowskich mataczy i będzie święty spokój.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 04.10.2015, 18:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Zbanowac tych pisowskich mataczy i będzie święty spokój.
Czy to nie jest lokowanie produktu?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 04.10.2015, 19:59
Nie wiedziałem, że moje pytanie o ankietę wywoła taką burzę Drozd PDW !

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Założyłem temat na forum testowym i nie widzę takiej opcji ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.10.2015 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 04.10.2015, 20:16
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedziałem, że moje pytanie o ankietę wywoła taką burzę Drozd PDW !

Założyłem temat na forum testowym i nie widzę takiej opcji ...

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 04.10.2015, 20:17
Nie karmcie trolla. Ankieta pojawila sie jakos przed 12, a 2 godziny pozniej taki wpis. Niech ten fakt bedzie wystarczajacym komentarzem.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 04.10.2015, 20:19
WISŁAZWE Dzięki za wytłumaczenie Na przyszłość się przyda.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.10.2015, 16:56
Czy można poprosić o zmianę nicka? Swoje konto zakładałem już dość dawno jak byłem raczej dzieciakiem, a teraz mój nick brzmi kretyńsko w odniesieniu do mojego wieku.

Jeżeli by to było możliwe poprosiłbym o zmianę na: giewonTS
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.11.2015, 13:37
a ja wnioskuję o bana dla tego usera: http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=241703
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 23.11.2015, 22:19
Czy modzi sa świadomi turbochujowego działania forum w godzinach szczytu? Może by tak znieść auto odświeżanie (o ile ma to pomóc), bo jeśli chcąc wczytać jeden wątek czekam nawet minutę na LTE to coś jest skopane.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 24.11.2015, 08:21
Dokładnie. Od kilku dni mam ten sam problem. Forum a zwłaszcza SB działają strszanie wolno. Wysłanie posta trwa kilka sekund, otwarcie tematu czasem zajmuje dłuższą chwilę co jest trochę uciążliwe.
Sprawdzone na kilku komputerach i różnych przeglądarkach.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 24.11.2015, 11:48
Potwierdzam i żądam rewolucji!! Nie mogę pisać na sb bo tak muli!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 14.12.2015, 17:45
Można chyba przenieść ten temat http://wislakrakow.com/forum/showthr...94#post1422894
do zbiorczego http://wislakrakow.com/forum/showthr...p?t=89&page=21
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 15.12.2015, 19:59
Marketing szeptany do gazu

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=15991
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 17.12.2015, 19:13
Prosilbym o zmiane nazwy tematu politycznego na: jak nie jestes za PISem to oplujemy Cie jadem, ewentualnie jak sie z czyms nie zgadzasz z PISem to cie oplujemy jadem, ewentualnie o zbanowanie tych politycznych agitatorow, ktorzy gowno z Wisla maja wspolnego, nikt ich osobiscie nie zna a tylko sieja zamet i denerwuja normalnych uzytkownikow. To samo sie tyczy shoutboxa. Tylko ktos cos wspomni o czyms zwizanym z polityka, zaraz jak grzyby po deszczu wyrastaja przedstawiciele jedynej slusznej partii na tym forum.
Zeby podkreslic jedna rzecz - nie chodzi o to kto jest za kim czy kogo popiera ale o fakt,ze osobniki te uniemozliwiaja normalna, kulturalna wymiane argumentow innym uzytkownikom.
Tak wiem, moglbym ich zignorowac co dawno juz zreszta uczynilem swoja droga ale na shoutboxie nie ma takiej mozliwosci niestety.

PS. Ewentualnie w trosce o niektorych uzytkownikow tego forum, skontaktujcie sie z osrodkiem na Babinskiego, gdyz to przypadki wymagajace leczenia. Jesli nie wiecie o kogo chodzi to gowno z was a nie moderatorzy/admini. Dziekuje za uwage.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 17.12.2015 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.12.2015, 12:26
Pytanie do modów:
- Czy można byłoby założyć tym dziale temat, gdzie mod pisałby o tym kto, za co, i na jaki czas został zbanowany? Chodzi o 'głasnost'
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.12.2015, 12:39
Ty podawales powody?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 18.12.2015, 12:45
Proszę o podanie do wiadomości publicznej kiedy Drozdowi i Miłoszowi kończy się banicja.

Z góry dziękuję za informację.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 18.12.2015, 15:28
A może ktoś łaskawie odpowie po co wam taki temat i takie informacje?
Serio pytam. Co wam da, że będziecie wiedzieć, że za 10 dni wraca np. Drozd?

Zacznie się hejt w temacie na zasadzie: "Za dwa dni wraca Drozd to nas oświeci'' "Na pewno miał czas na wymyślenie kolejnej tezy o lemingach'' itp... Bez sensu moim zdaniem.

Ja przychylam się do prośby wieśniaka. Ogólnie chciałbym aby temat polityczny był jakoś bardziej moderowany, bo to co tam się dzieje, to jest kpina. PiS jedyna słuszna opcja a jak nie to jesteś ''urbanoplatfusem'', kogoś to jeszcze bawi?

Ja wiem, byłem moderatorem nie banowało się za poglądy polityczne i ja to popierałem, pod warunkiem że obie strony potrafiły dyskutować na podstawie argumentów i konkretów a nie z inwektywami, linkami do YT czy jakiś durnych artykułów z gazet, których nikt normalny nie czyta..

Forum z nazwy kibcowskie/sportowe a wyjadacze z politycznego dalej się nigdzie nie ruszają.. To normalne?

Widzę, założono TWSA 2015, głosów pewnie będzie jak na lekarstwo bo połowa ''bywalców'' forum wchodzi tylko w polityczny temat i wyjeeebane.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.12.2015, 16:01
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Ty podawales powody?
A jakie to ma znaczenie teraz? To że wcześniej nie było takiego zwyczaju nie znaczy że teraz nie może być. Tym bardziej że niektóre bany są dziwne
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów