The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.11.2020, 23:00
Heero napisał(a):Wyświetl post
To, gdzie teraz grają Kostal i Kort, nie ma nic do rzeczy w rozmowie o warsztacie Stolarczyka. Nie oni pierwsi i nie ostatni trafili do klubów, gdzie nie rozwinęli się bardziej.

Imaz miał wcześniej momenty i rósł z meczu na mecz jeszcze za Kiko, ale dopiero za Stolarczyka wszedł na poziom, gdzie co tydzień był wyróżniającym się graczem i regularnie punktującym. Przede wszystkim widać było poprawę w grze zespołowej, wcześniej bywało różnie w tym aspekcie.

Ondrasek i Kolar - o to właśnie chodzi w pracy trenera, by pracować z zawodnikami na kontraktach w klubie i ich rozwijać. Daje to korzyści na boisku (lepsze wyniki) i finansowe (zawodników w wysokiej formie można drożej sprzedać).

Jeszcze w kwestii Ojrzyńskiego - czy inne kluby zabijały się o prowadzonych przez niego zawodników? Nie sądzę. Robił ze swoich drużyn kolektyw, ale bez żadnych odstępstw od taktyki. Na krótką metę da to efekt, ale z czasem rywale odczytają sposób gry jego drużyny i wyniki znowu będą gorsze. Brak elastyczności w grze skutkuje również tym, że zawodnicy są postrzegani jako gorsi, właśnie przez te sztywne ramy. Jestem więcej niż pewny, że biorąc Ojrzyńskiego za rok bylibyśmy znowu na etapie "kto nowym trenerem Wisły?".
1 Wiesz czemu Imaz, Ondrasek i Kolar nie grali lub mieli tylko momenty, a problemem byłą gra zespołowa Bo mieliśmy Carlitosa. I on sam wygrywał mecze.
2 Jak już pisałem, pracował z Ondraskiem bo odszedł Carlitos, pracował z Kolarem bo nie miał Ondraska. Stolarczyk zwyczajnie nie miał wyjścia. Mógł ewentualnie wystawiać Bogusia na szpicy.
3 Jak na razie to co roku jesteśmy na etapie "kto nowym trenerem Wisły?" więc nihil novi. I raz jeszcze, trudno żeby zabijać się o drwali z bidnej Arki, ale: Szwoch gra(ł) w Legii, Marcjanik w Emploli, Zaandia w Waregem, a Steinbors w Jadze. Tak samo mógłbym pisać: wszyscy poszli do lepszych klubów. Także spokojnie. Ja jeszcze raz tylko przypominam, żeby nie oczekiwać cudów po Dollu czy tym Hyballi, bo możecie się wszyscy bardzo pomylić.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 30.11.2020 o godz. 23:06.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 30.11.2020, 23:12
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
To wszystko prawda, tylko dlaczego skoro było tak dobrze to jest tak źle? Dlaczego nie ma już z nami Kiko, Stolarczyka czy Skowronka? Przypominam że za każdym razem ich zwolnienie spotykało się z ogromną ulgą większości kibiców i sympatyków.
Właśnie patrzyłem z sentymentem przez ostatnie 30 minut na historię trenerów:

https://www.transfermarkt.pl/wis%C5%...ie_id/0/plus/1

Niestety w wielu przypadkach przychodziło wyczerpanie materiału ... Liczke wywaliliśmy po takim bilansie: 8-3-1 ? Myślałem, że gorsze wyniki notował :]

Najczęściej : Moskal, Smuda, Nawałka.. Kula. Wynika jasno, że następną szansę powinien otrzymać Adaś. W Amice totalnie skompromitował się, co nie znaczy, że u nas średniaka typu górnik byłoby podobnie. Wydaje mi się, że Nawałka sprawdziłby się u nas, szkoda tylko że to SF, skoda, że chyba już nigdy nie zobaczymy go w Wiśle.

Czerepuch może sobie Marca analizowac, to czemu nie mogę wspomnieć z sentymentem Nawałkę :]

Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 30.11.2020, 23:42
Co do Liczki to przy składzie jakim miał to wcale nie były dobre wyniki, dodatkowo odpadł z PP (tutaj masz uwzględnianą tylko ligę) oraz gra Wisły była słaba, wszyscy mieli jeszcze w pamięci zespół Kasperczaka i ładowanie gola za golem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.12.2020, 00:27
Jak czytam o Ojrzyńskim czy Letterim...ehhh.To może już faktycznie dajmy do końca sezonu szanse Kmiecikowi a nie róbmy z niego kolejny raz zapchajdziury
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Member

Od: 07.2014

Stary 01.12.2020, 07:14
1 Wiesz czemu Imaz, Ondrasek i Kolar nie grali lub mieli tylko momenty, a problemem byłą gra zespołowa Bo mieliśmy Carlitosa. I on sam wygrywał mecze.
2 Jak już pisałem, pracował z Ondraskiem bo odszedł Carlitos, pracował z Kolarem bo nie miał Ondraska. Stolarczyk zwyczajnie nie miał wyjścia. Mógł ewentualnie wystawiać Bogusia na szpicy.
3 Jak na razie to co roku jesteśmy na etapie "kto nowym trenerem Wisły?" więc nihil novi. I raz jeszcze, trudno żeby zabijać się o drwali z bidnej Arki, ale: Szwoch gra(ł) w Legii, Marcjanik w Emploli, Zaandia w Waregem, a Steinbors w Jadze. Tak samo mógłbym pisać: wszyscy poszli do lepszych klubów. Także spokojnie. Ja jeszcze raz tylko przypominam, żeby nie oczekiwać cudów po Dollu czy tym Hyballi, bo możecie się wszyscy bardzo pomylić.
A skowronek pracował z Becirajem bo odszedł mu Turgeman i Brożek i co z tego wynikło? Naprawdę nie rozumiesz tego, że Stolarczyk wprowadził Korta na jego najwyższy życiowy poziom? Właśnie to, że w Wiśle grał na 200% możliwości pokazuje że Stolarczyk potrafił zbudować piłkarza, wyciągnąć z niego maxa. Co nie zmienia faktu, że rozwój wydarzeń tak się potoczył, że decyzja o jego zwolnieniu była jedyną słuszną.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Stary 01.12.2020, 08:21
Nie przeczę że jest widoczna pewna różnica jakościowa między Stolarczykiem a Skowronkiem. Kłopot w tym, że okazało się że "może kiedyś coś się udało, ale to wszystko za mało".Jak pisałem wyżej: skoro było tak dobrze to czemu było/jest tak źle? Sam piszesz, że decyzja o zwolnieniu eksperta w budowaniu piłkarzy była jedyną słuszną.

Najstarsi górale nie pamiętają kiedy trener Wisły wytrzymał pełne dwa lata, ostatnim któremu się to udało był Skorża, który miał mega pakę. A tu widzę hurraoptymizm, Hyballa i Doll trenerzy na lata!!! Naprawdę w to wierzycie?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 01.12.2020 o godz. 08:24.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 01.12.2020, 08:25
Skorża (2007-2010) i Kasperczak (2002-2004) byli prawie 3 lata. Pierwszemu brakło 3 miesięcy, a drugiemu 4.
Ostatnio edytowane przez R33 : 01.12.2020 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Stary 01.12.2020, 08:28
Okej, poprawiłem wpis, ale oni mieli tzw. mega pakę z np. Kosą czy Żurawskim, która sama się broniła, a co będzie miał Doll czy ktokolwiek inny? Poza tym to wciąż już mija dekada od ostatniej kadencji Skorży. Prehistoria, ci piłkarze są w większości na emeryturze. Jak przytaczano wyżej, Liczke zwolniono z bilansem 8-3-1. Teraz taki bilans i tacy grajkowie to marzenia.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 01.12.2020 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.12.2020, 09:39
Nie przeczę że jest widoczna pewna różnica jakościowa między Stolarczykiem a Skowronkiem. Kłopot w tym, że okazało się że "może kiedyś coś się udało, ale to wszystko za mało".Jak pisałem wyżej: skoro było tak dobrze to czemu było/jest tak źle? Sam piszesz, że decyzja o zwolnieniu eksperta w budowaniu piłkarzy była jedyną słuszną.

Najstarsi górale nie pamiętają kiedy trener Wisły wytrzymał pełne dwa lata, ostatnim któremu się to udało był Skorża, który miał mega pakę. A tu widzę hurraoptymizm, Hyballa i Doll trenerzy na lata!!! Naprawdę w to wierzycie?
To inna sprawa.Jak można snuć dalekosiężne plany z trenerem szukanym na biegu.Jak wyjdzie z tego projekt na dłużej niż rok to będzie to tylko wynikiem dużej ilości szczęścia
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 01.12.2020, 10:19
Kazdy pamięta po tych 7 z rzędu porażkach Stolara (w tym blamaż na łazienkowskiej), że Maciek wypowiedziami na konfach irytował porównywalnie jak teraz Skowronek. Każdy mówił, że Stolarczyk już nie panuje nad drużyną i odleciał zupełnie. Dla zarządu była to bardzo trudna decyzja, ale drużyna w tamtym momencie potrzebowała wstrząsu może? Nie wiem. kto wie czy jakby został i dostał w zimie te same transfery (Hebert, Turgeman...) to czy Stolarczyk też nie wyszedłby obronną ręką?
Grunt się jednak palił, była ogromna presja, a z każdą kolejną porażką drużyna popadała w coraz głębszy kryzys.
Teraz u Skowronka wyszły różne kwiatki na wierzch i fakty, że zwyczajnie jest słabym trenerem.
Według mnie: Stolar > Skowron.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 01.12.2020, 10:39
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To inna sprawa.Jak można snuć dalekosiężne plany z trenerem szukanym na biegu.Jak wyjdzie z tego projekt na dłużej niż rok to będzie to tylko wynikiem dużej ilości szczęścia
Rozwinąłbym to bardziej.

Jak można snuć jakiekolwiek plany skoro my tak naprawdę nie wiemy w jakim kierunku ma zmierzać Wisła?
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 01.12.2020, 10:51
niechaj ktos zmieni nazwę tematu
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 01.12.2020, 11:37
Mowia na miesce, ze jeszcze dzis ktos z dwojki Doll-Hyballa ma przyleciec do Krk dopinac kontrakt.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 01.12.2020, 11:58
Franc Smuda nie musi znikąd przylatywać żeby dopiąć kontrakt. I opcja niemiecka jest - imię, język perfekt. A Kuba jest za opcją niemiecką...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.12.2020, 12:22
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Mowia na miesce, ze jeszcze dzis ktos z dwojki Doll-Hyballa ma przyleciec do Krk dopinac kontrakt.
Na mieście znaczy gdzie?Na Sport.pl...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 01.12.2020, 13:10
krysztalku,

moze i tak pisza na sport pl nie wiem. Nie czytam szmatlawca ;-)

Natomiast powiedz jak to z tym paralitykiem wyszlo. Kto mial racje ze nic z tego nie bedzie? Drugi ogryzek moglby sie wypowiedziec
Nie lubie miec racji w takich sytuacjach, ale bede z was cisnac beke przez dlugie miesiace "eksperty" od siedmiu bolesci.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 01.12.2020, 13:29
Hyballa na papierze wygląda solidnie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie kwasów z zarządem, jak nie dostanie wzmocnień takich, jakie chce.

[22/42]
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 01.12.2020, 13:31
krysztalku,

Natomiast powiedz jak to z tym paralitykiem wyszlo. Kto mial racje ze nic z tego nie bedzie? Drugi ogryzek moglby sie wypowiedziec
Nie lubie miec racji w takich sytuacjach, ale bede z was cisnac beke przez dlugie miesiace "eksperty" od siedmiu bolesci.
Drugi ogryzek a ty jesteś "pierwszy toczy gnój" intelektualny.

Że niby co, myliłem się co do Skowronka to mam się kajać? Coś masz z głową znowu nie tak? Nie jestem jasnowidzem a tym bardziej nieomylny. Nie mam z tym problemu że myliłem się w kilku sprawach. Do siebie jestem równie samokrytyczny jak do innych

Zresztą prywatnie wolę takich co wyciągają wnioski również po błędach niż nawiedzieni którzy pisali "od poczatku wiedziałem" - bo znaczy że nie używają rozumu tylko intuicji.

Rozumiem że w marnym życiu to twoja chwila "chwały". No cóż, naprawde masz marne życie. Beke to ja z ciebie mogę kręcić "proroku".
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 01.12.2020, 13:34
krysztalku,

Jasne.Tylko mi jeszcze pokaż gdzie ja Skowronka broniłem bo ostatnio się nie doczekałem.
Na mieście mówią....no ....a idiota
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.12.2020, 13:43
Lepszym wyborem bylby Doll niz Hyballa ale zapewne nas nie stac na tego pierwszego.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 01.12.2020, 13:48
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Lepszym wyborem bylby Doll niz Hyballa ale zapewne nas nie stac na tego pierwszego.
Dlaczego uważasz Dolla za lepszy wybór? Ja uważam odwrotnie, lepszy wybór to Hyballa, "wściekły pies" na dorobku co nie odpuści piłkarzom.

Zresztą można dyskutować który byłby lepszy, ale każdy z nich 2 jest dobry. Kwestia który bardziej pasuje do Wisły.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.12.2020, 13:49
Skoro ,,zarząd' i Jakub bardzo długo nie reagowali, a nawet przedłużyli kontrakt z niezrozumiałych powodów.

Od bardzo dawna było widać, że z tej mąki chleba nie będzie.

Po meczu z KSZO do dnia dzisiejszego nikt nie zareagował, Jakub zyskał nowy przydomek: milczący Jakub.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że samouwielbienie, zakaz krytyki, tworzenie coraz większej twierdzy do niczego dobrego nie prowadzi.

A pytań odnośnie przyszłości klubu jest coraz więcej. Tylko nie ma kto odpowiedzieć. Po dwóch latach nie znamy kierunku wytyczonego przez rządzących, a organizacja, która powołała się samoistnie? do obrony porządku i majestatu nie reaguje, tylko wolała bronić, bronić i jeszcze raz bronić.

Historia pokazała, że pewnych spraw nie da się obronić.

Cytując byłego Pezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego: ,,nie idźcie tą drogą", a wy cały czas z pełną premedytacją i świadomością idziecie w przegrane sprawy ku akceptacji obrońców.

Po dwóch latach znamy sytuację Wisły, miejsce w tabeli, jakość kilkunastu transferów. Kto ma rację, a kto jej nie ma i nie będzie miał.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.12.2020 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.12.2020, 14:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Drugi ogryzek a ty jesteś "pierwszy toczy gnój" intelektualny.

Że niby co, myliłem się co do Skowronka to mam się kajać? Coś masz z głową znowu nie tak? Nie jestem jasnowidzem a tym bardziej nieomylny. Nie mam z tym problemu że myliłem się w kilku sprawach. Do siebie jestem równie samokrytyczny jak do innych

Zresztą prywatnie wolę takich co wyciągają wnioski również po błędach niż nawiedzieni którzy pisali "od poczatku wiedziałem" - bo znaczy że nie używają rozumu tylko intuicji.

Rozumiem że w marnym życiu to twoja chwila "chwały". No cóż, naprawde masz marne życie. Beke to ja z ciebie mogę kręcić "proroku".
Ogryzku pytanie jest takie: KIEDY do Ciebie doszło, że nic z tego nie będzie? Po zwolnieniu, po przegranej z lubinem czy kiedy? Bo wiesz, że ta krytyka z pogromem STALI była słuszna, bo kto trzeźwy ten widział, dalej, że w grze jest PADLINA.

Kiedy się nawróciłeś, ja dla przykładu jakoś z 5-6 kolejek temu już byłem mocno zniesmaczony, czyli stosunkowo długo wierzyłęm, że MOŻE będziemy średniakiem z tym trenerem... Remis z Górnikiem czy Rakowem nie przysłonił mi oczu, dalej widziałem padline.

Napisz, a będzie Ci wybaczone i wspominane kiedy trzeba

EDIT:

Gdybanie co by było za Stolarczyka jest bezsensowne. Utrzymaliśmy się i jest ok, nie mamy gwarancji, że byłoby utrzymanie. Choć faktycznie zimą przyszło pare niezłych grajków.

W każdym razie powtórzę to co pisałem a gimby podniecające się byle wygraną i psioczące po porażce nicym chorągwie krytykowały mnie: HEBERT>> FRYDRYCH póki co,
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.12.2020 o godz. 14:21.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.12.2020, 16:15
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Akurat rok pracy to w realiach wiślackich - standard. Przepracowanie dwóch sezonów - o to już jest wyzwanie.

Snuć można wiele, wizję akademii, perspektywy rozwoju, sukcesów ect, jeśli wszystko się dobrze układa.

Natomiast kryzys/przesilenie materiału zawsze prędzej czy później przyjdzie. Natomiast inna sprawa że Hyballa odszedł z Dunajskiej Stredy bo po 2 latach projekt się zrobił dla niego zbyt ciasny. Panowie rozstali się bez żalu z poczuciem dobrze wykonanej roboty. U nas może być bardzo podobnie, jeśli Wisła w perspektywie dwóch lat nie będzie grała w pucharach.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 01.12.2020, 16:18
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ogryzku pytanie jest takie: KIEDY do Ciebie doszło, że nic z tego nie będzie? Po zwolnieniu, po przegranej z lubinem czy kiedy? Bo wiesz, że ta krytyka z pogromem STALI była słuszna, bo kto trzeźwy ten widział, dalej, że w grze jest PADLINA.

Kiedy się nawróciłeś, ja dla przykładu jakoś z 5-6 kolejek temu już byłem mocno zniesmaczony, czyli stosunkowo długo wierzyłęm, że MOŻE będziemy średniakiem z tym trenerem... Remis z Górnikiem czy Rakowem nie przysłonił mi oczu, dalej widziałem padline.

Napisz, a będzie Ci wybaczone i wspominane kiedy trzeba

EDIT:

Gdybanie co by było za Stolarczyka jest bezsensowne. Utrzymaliśmy się i jest ok, nie mamy gwarancji, że byłoby utrzymanie. Choć faktycznie zimą przyszło pare niezłych grajków.

W każdym razie powtórzę to co pisałem a gimby podniecające się byle wygraną i psioczące po porażce nicym chorągwie krytykowały mnie: HEBERT>> FRYDRYCH póki co,
Miałem pierwszy kryzys pod Płocku - nawet chyba jest gdzieś mój wpis że pora na Skowronka, ale wiara wróciła po wygranych. A załamał mnie mecz z Wartą - po którym nawet nie miałem siły pisać na forum

Niestety teraz jesteśmy w niewiele lepszej sytuacji jak rok temu z tą nadzieją że może teraz trafi do nas ten dobry trener. Oby dobry i z wizją
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.12.2020, 16:21
Chwała Skowronkowi, że nas utrzymał w Eklapie. Jest to fakt i nie można temu w żadnej mierze zaprzeczyć... wyciągnął nas dosłownie z czeluści...

Jednak drugim faktem jest to, że od powrotu po pandemii jesteśmy najgorszą drużyną w Eklapie... gramy bez ładu i składu i bez kondycji. Wina oczywiście nie leży wyłacznie po stronie Skowronka... choć o tym przekonamy się pod panowaniem nowego trenera.

A kto nowym trenerem? Osobiście chciałem aby został nim Ojrzyńśki ale niestety został trenerem Stali Mielec... Wszystkie jego drużyny grały ponad stan i oczekiwania... i w sumie o to nam chodzi... Chyba nikt nie powie, że mamy mocny skład... a raczej bardzo przeciętny... ale nie tak słaby aby co roku kompromitować się w Pucharze Polski... bo mnie po tych meczach krew zalewała... Ale cóż temat Ojrzyńskiego dawno zamknięty.

A z opcji Nawałka, Skorża, Hyballa, czy może Doll?
Tu trzeba zastanowić się nad tym, o co chcemy walczyć i kim chcemy walczyć w Eklapie...

Nawałka spalił się w Lechu Poznań...
Skorża spalił się w Pogoni Szczecin...
Doll spalił się w Hanoverze 96...
a Hyballa spalił się w NEC Nijmegen...

Tak czy inaczej bardziej przemawiają do mnie trenerzy niemieccy... zawsze to coś nowego, a i każdy z nich CV ma ciekawe...
Hyballa ma taką zaletę, że już pokazał Probierzowi gdzie jego miejsce
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 01.12.2020, 21:39
Ja napisze. Mamy mocny sklad. Nie na mistrzostwo czy puchary, ale spokojnie na pierwsza osemke.
Przede wszystkim jest glebia i ma kto wchodzic z lawki. A tego dawno nie bylo w Wisle.

ogryzek,
ciebie to juz twoj wlasny dziadek podsumowal i szkoda na ciebie strzepic dalej ryja.
Ale beda okazje ze wypomne ci slepa milosc do ptaszyny
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 01.12.2020, 21:58
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-go-interesuje

opcja niemiecka
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.12.2020, 23:50
No i miałby w Krakowie Sławka Peszkę : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 02.12.2020, 10:29
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...st-wazny-powod

Adama nie weżmiemy bo w Rudawie przeczekuje pandemie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu