The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.07.2010, 15:14
Cytat:
FK Karabach w dwumeczu pokonał irlandzki Portadown 3:1. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe Azerowie wygrali 2:1, w rewanżu w Baku był remis.
Cytat z oficjalnej. Strach się bać, kto wie czy i w naszym dwumeczu nie dopiszą im bramki lub wykreślą naszą.
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 25.07.2010, 15:26
Rond napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
Spalonego nie było, ale moim zdaniem, był ewidentny faul Sobolewskiego wcześniej.
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 25.07.2010, 17:04
Nie rozumiem skąd ten optymizm przed meczem z Karabach. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego większość osób na tym forum że zwycięstwo mamy w garści. Ja natomiast widzę drużynę dużo lepszą o tej z Litwy gdzie piłkarzy łapały skurcze pod koniec meczu a z którymi popełnialiśmy straszne błędy. Mam nadzieję że się mylę i czwartkowy mecz będzie formalnością przypieczętowaną wysokim zwycięstwem ale uprzedzam przed lekceważeniem przeciwnika.
bloodraven
Senior Member

Stary 25.07.2010, 17:11
Odpowiedź prosta- czy Wisłą zabiega o reprezantantów Azerbejdżanu, tudzież Gruzji, Kazachstanów i tym podobnych? Nie. A w Karabachu to oni stanowią o sile tej drużyny. Jakbyśmy nie chcieli byc kurtuazyjni to druga taka wtopa jak z Dynamem nam się nie może przydażyć, a i oni mogą sobie z dniem konia nie trafić...
Ravers
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 25.07.2010, 17:17
Ja myślę że powinniśmy ich łatwo przejść.Najważniejsze to ich nie zlekceważyć i nie cofnąć się tak,jak to zrobiła Amika (i przez to dostała bramę).Analizując słowa Pana Bahra to bardzo ważny powinien być pressing.
krytyk
Member

Stary 25.07.2010, 17:20
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem skąd ten optymizm przed meczem z Karabach. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego większość osób na tym forum że zwycięstwo mamy w garści. Ja natomiast widzę drużynę dużo lepszą o tej z Litwy gdzie piłkarzy łapały skurcze pod koniec meczu a z którymi popełnialiśmy straszne błędy. Mam nadzieję że się mylę i czwartkowy mecz będzie formalnością przypieczętowaną wysokim zwycięstwem ale uprzedzam przed lekceważeniem przeciwnika.
Jeżeli drużyna z Azerbejdżanu jest tą, którą musimy się obawiać to może lepiej jak ją przejdziemy nie grajmy w IV rundzie bo Niemcy, Anglicy czy Włosi to przecież niepokonane i niesamowite kluby, które niechybnie rozniosą nas ok. 10:0 w każdym meczu.
Nie ma się czego obawiać, tylko podejdźmy do tego rywala z szacunkiem i zagrajmy naprawdę dobry mecz, a o wynik można być wtedy spokojnym
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.07.2010, 17:24
Ravers napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że powinniśmy ich łatwo przejść.Najważniejsze to ich nie zlekceważyć i nie cofnąć się tak,jak to zrobiła Amika (i przez to dostała bramę).Analizując słowa Pana Bahra to bardzo ważny powinien być pressing.
To bedzie pierwszy mecz, w ktorym bedzie sie musiała wykazac obrona i bramkarz. Według Bahra FK Qarabağ (czy jakos tak) stawia wszystko na atak i wszystko idzie pod Ismailova. Tak naprawde w tym meczu zobaczymy prawdziwe umiejetnosc Jovanicia. Oczywiscie druzyna jest jak najbardziej do pokonania- musimy to zrobic juz u siebie i na spokojnie jechac do Baku.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.07.2010 o godz. 18:22.
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.07.2010, 18:00
Tyle że my nie gramy z KF Baku.... Ale jak słysze nazwisko Ismailov to znaczy że o dobrym zespole mówisz (Karabach) a to po prostu zwykły chochlik się wkradł.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
spontants
Banita

Stary 25.07.2010, 19:02
Gładkie 4-0 u nas i 0-2 dla nas u nich , nie przezywajcie jakbysmy grali z liverpoolem , Gramy ze sredniakiem z azerbejdzanu!!!! Peace
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.07.2010, 19:13
Żebys sie nie zdziwił
mecze Lecha widziałeś
Piłkarsko to ci Azerowie( których de facto było tam ze 3 ) za bardzo nie odstawali
spontants
Banita

Stary 25.07.2010, 19:17
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Żebys sie nie zdziwił
mecze Lecha widziałeś
Piłkarsko to ci Azerowie( których de facto było tam ze 3 ) za bardzo nie odstawali

Widziałem aMICE jak daje dupy, ale WISŁA to nie amica i nie rozpisuj sie czasem dla przykladu o levadii... Ja jestem pewny i sie nie zdziwie , mozemy sie załozyc jak chcesz
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.07.2010, 19:18
spontants napisał(a):Wyświetl post
Gramy ze sredniakiem z azerbejdzanu!!!! Peace
Haha.. Oni pewnie u siebie na forum tak samo piszą "bez paniki... to tylko drużyna z Polski".

Martinho napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie był bo w momencie podania do Żurawskiego Brożek będąc na pozycji spalonej stanął, sugerując pasywna postawę ale w akcji wziął udział, pobiegł i strzelił gola więcwtedy sędziea powinien podniesc chorągiewkę.
Żadnego spalonego nie było. Żaden z zawodników w momencie podania do nich piłki nie był na spalonym. Nawet Brożek gdy piłka poszła bo rykoszecie do Żurawia. Rykoszet przecież nie jest momentem podania.
A nawet jakby Brożek był na spalonym gdy piłka szła do Żurawskiego to nie ma to znaczenia. Miałoby tylko gdyby do tej piłki wystartował.
Ostatnio edytowane przez Rob_Zombie : 25.07.2010 o godz. 19:30.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Martinho
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 25.07.2010, 19:21
Rond napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
Wg mnie był bo w momencie podania do Żurawskiego Brożek będąc na pozycji spalonej stanął, sugerując pasywna postawę ale w akcji wziął udział, pobiegł i strzelił gola więcwtedy sędziea powinien podniesc chorągiewkę.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.07.2010, 19:22
Widziałem aMICE jak daje dupy, ale WISŁA to nie amica i nie rozpisuj sie czasem dla przykladu o levadii... Ja jestem pewny i sie nie zdziwie , mozemy sie załozyc jak chcesz
O to że nie wygramy dwóch meczów łatwo przyjemnie i do zera
Bardzo chetnie
tylko sądzac po poziomie twojej wypowiedzi,
nie bardzo byłoby o co
bo zdaje się, ze jesteś jeszcze za młody na spozywanie alkoholu..
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 25.07.2010, 19:27
Spodziewam się bardzo ale to bardzo trudnej przeprawy. Zobaczcie jak oni grają (czarne stroje): http://www.youtube.com/watch?v=VnPE1...layer_embedded

Gdybyśmy mieli w obronie parę Marcelo-Głowacki byłbym spokojny, ale wystawienie Kowalskiego przeciwko tak grającemu rywalowi to może być samobój. Można to porównywać do gry Nawotczyńskiego przeciwko Anderlechtowi w 2003 roku.

Gramy ze sredniakiem z azerbejdzanu!!!!
Ten zespól jest znacznie lepszy od FK Baku z którym męczył się Lech. Grają szybko, technicznie i ofensywnie.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Według Bahra FK Qarabağ (czy jakos tak) stawia wszystko na atak i wszystko idzie pod Ismailova.
Jeżeli są finansowo na niższym poziomie, to może warto by go podkupić od nich? Bo gość niezły.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 25.07.2010 o godz. 19:36.
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 25.07.2010, 19:30
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Haha.. Oni pewnie u siebie na forum tak samo piszą "bez paniki... to tylko drużyna z Polski".

Chyba nie ma w tym nic dziwnego? Nas już niedługo to zaczną lekceważyć potęgi z Azerbejdżanu, Malty, Estonii, itd. i wcale nie ma się czemu dziwić. Chociaż w przypadku Wisły w starciu z tymi Azerami byłbym spokojny. Personalnie Wisła wydaje mi się mocna i z dnia na dzień będzie mocniejsza, bo wielkie nadzieje pokładam w duecie Garguła - Żurawski. Oni mogą grać świetne prostopadłe piłki o których reszcie drużyny się nawet nie śniło.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
spontants
Banita

Stary 25.07.2010, 19:31
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
O to że nie wygramy dwóch meczów łatwo przyjemnie i do zera
Bardzo chetnie
tylko sądzac po poziomie twojej wypowiedzi,
nie bardzo byłoby o co
bo zdaje się, ze jesteś jeszcze za młody na spozywanie alkoholu..

25 lat mam kolo wiec nie marudz...
endriu133
Member

Od: 01.2010

Stary 25.07.2010, 19:49
witam, Orjetuje się ktoś czy jest wg szansa aby kupić bilet przed meczem na stadionie hutnika Pytam bo nie wiem ile było ludzi na ostatnim meczu i czy jest szansa. A że jestem z Tarnowa to za bardzo nie mam jak. A i jeszcze jedno czy sa wpuszczanie kibice bez karty A i jeszcze jedno czy tam jest bezpiecznie;d nie chciał bym wpierd...dostać od kogoś proszę o szybka odpowiedz
Powód: dalsze pytanie
Ostatnio edytowane przez endriu133 : 25.07.2010 o godz. 20:01.
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
Pancratius
Member

Stary 25.07.2010, 20:09
Oglądałem skrót meczyQarabag 1 - 1 Portadown i trzeba im przyznać grali dobrze jak nie powiedzieć bardzo dobrze.Szybko, skrzydłami tylko skuteczności im trochę brakowało.Teraz już nie jestem taki pewny wyniku.Jakbyśmy grali na Reymonta to całkiem inna gra ale na Hutniku...
thebo4
Member

Stary 25.07.2010, 20:18
endriu133 napisał(a):Wyświetl post
witam, Orjetuje się ktoś czy jest wg szansa aby kupić bilet przed meczem na stadionie hutnika Pytam bo nie wiem ile było ludzi na ostatnim meczu i czy jest szansa. A że jestem z Tarnowa to za bardzo nie mam jak. A i jeszcze jedno czy sa wpuszczanie kibice bez karty A i jeszcze jedno czy tam jest bezpiecznie;d nie chciał bym wpierd...dostać od kogoś proszę o szybka odpowiedz

Na szawle z tego co się orientuję to zostały jeszcze bilety. ja jutro idę po bilet i jestem ciekaw ile już poszło.
Żeby wejść na stadion nie musisz mieć karty przy zakupie w kasach hutnika musisz mieć jakiś dokument dowód czy legitymacje.
A z bezpieczeństwem to hmm pod stadionem jest spokój, musiałbyś połazić po jakiś osiedlach żeby wp*edol dostać
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 25.07.2010, 20:26
Pancratius napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem skrót meczyQarabag 1 - 1 Portadown i trzeba im przyznać grali dobrze jak nie powiedzieć bardzo dobrze.Szybko, skrzydłami tylko skuteczności im trochę brakowało.Teraz już nie jestem taki pewny wyniku.Jakbyśmy grali na Reymonta to całkiem inna gra ale na Hutniku...
No bez przesady. Nie mieli specjalnie wymagającego przeciwnika, a i wynik dwumeczu nie jest powalający. Są do ogrania i amen. Takich przeciwników musimy miażdżyc, jeśli chcemy za rok grać w LM.
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 25.07.2010, 20:27
Pancratius napisał(a):Wyświetl post
Grali dobrze, bo jak widać na filmiku to obrońcom Portadown niespecjalnie chciało się biegać, a jak już biegali, to z reguły w złą stronę (vide bramka na 1:1, kiedy dwóch Irlandczyków na siebie wpada). Ja po obejrzeniu tego skrótu jestem w miarę spokojny o wynik w czwartek (naturalnie przy założeniu, że nie wyjdziemy na zasadzie "jesteśmy lepsi i nam się zwycięstwo należy"). Myślę, że wynik 3:0, który pozwoliłby nam spokojnie czekać na rewanż, jest jak najbardziej możliwy.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 25.07.2010, 20:31
tak jak w przypadku dwumeczu z Szawle tak i dzisiaj mowie, ze Azerow przejdziemy baaardzo lekko.. jesli ktos podaje przyklad Amiki, mowiac ze ciezko im bylo z Interem Baku to ja przypominam! My jestesmy Wielka Wisla, ktora rozjezdza takich przeciwnikow. Jestem pewien, ze kompromitajca talinska nie moze powtarzac sie rok po roku... teraz naszym trenerem jest Kasperczak, a nie Skorza.. chociaz i ten drugi wygralby z Levadia 2tyg. pozniej co oczywsicie go nie tlumaczy...
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
timmdorf
Banita

Od: 10.2009

Stary 25.07.2010, 20:35
Galeria z meczu z FC Siauliai http://www.waszapilka.pl/galleries,394,0
ladek1989
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.07.2010, 20:40
Witam. Mam pytanie- czy wiadomo w razie awansu do 4 rundy na jakim stadionie zagra Wisła? Bo Hutnik odpada, R22 raczej też.... Brane pod uwagę są Kielce i Lubin, ale wiadomo, że tam raczej Wisła nie jest mile widziana z różnych względów, więc jest problem.
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 25.07.2010, 20:41
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Witam. Mam pytanie- czy wiadomo w razie awansu do 4 rundy na jakim stadionie zagra Wisła? Bo Hutnik odpada, R22 raczej też.... Brane pod uwagę są Kielce i Lubin, ale wiadomo, że tam raczej Wisła nie jest mile widziana z różnych względów, więc jest problem.
jesli nasz nie bedzie gotowy to prawdopodobnie Lubin..
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 25.07.2010, 21:04
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
tak jak w przypadku dwumeczu z Szawle tak i dzisiaj mowie, ze Azerow przejdziemy baaardzo lekko.. jesli ktos podaje przyklad Amiki, mowiac ze ciezko im bylo z Interem Baku to ja przypominam! My jestesmy Wielka Wisla, ktora rozjezdza takich przeciwnikow. Jestem pewien, ze kompromitajca talinska nie moze powtarzac sie rok po roku... teraz naszym trenerem jest Kasperczak, a nie Skorza.. chociaz i ten drugi wygralby z Levadia 2tyg. pozniej co oczywsicie go nie tlumaczy...
Twój argument powalił mnie po prostu na kolana, jego merytoryczność zabija

Powiem Ci kolego, żę będziemy się musieli ostro napocić, aby wygrać ten dwumecz, a największy problem widzę w tym, że rewanż gramy na wyjeździe.
Mam nadzieje, że nie powtórzy się kolejne Dinamo...
Czy wygrywasz czy nie.... <3
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.07.2010, 21:49
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Twój argument powalił mnie po prostu na kolana, jego merytoryczność zabija

Powiem Ci kolego, żę będziemy się musieli ostro napocić, aby wygrać ten dwumecz, a największy problem widzę w tym, że rewanż gramy na wyjeździe.
Mam nadzieje, że nie powtórzy się kolejne Dinamo...
Ale nasuwa sie pytanie - jak nie z takimi druzynami to z jakimi polskie kluby maja wygrywac? Bedzie to na pewno ciezka przeprawa ale jak najbardziej do zaliczenia. W pierwszy memczu powinno sie to wszystko rozstrzygnac. Jakbysmy mieli problemy z pokonaniem takiej druzyny to po co sie w ogole pchac do europejskich pucharow.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.07.2010 o godz. 21:51.
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.07.2010, 21:56
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Spodziewam się bardzo ale to bardzo trudnej przeprawy. Zobaczcie jak oni grają (czarne stroje): http://www.youtube.com/watch?v=VnPE1...layer_embedded

Gdybyśmy mieli w obronie parę Marcelo-Głowacki byłbym spokojny, ale wystawienie Kowalskiego przeciwko tak grającemu rywalowi to może być samobój. Można to porównywać do gry Nawotczyńskiego przeciwko Anderlechtowi w 2003 roku.

Ten zespól jest znacznie lepszy od FK Baku z którym męczył się Lech. Grają szybko, technicznie i ofensywnie.

Jeżeli są finansowo na niższym poziomie, to może warto by go podkupić od nich? Bo gość niezły.
U siebie może być ciężko. Byłbym zadowolony z 1:0
A na wyjeździe niech szaleją. Jebniem ich z kontry i pozamiatane będzie. Tak to widzę.
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 25.07.2010, 22:48
tofik napisał(a):Wyświetl post
U siebie może być ciężko. Byłbym zadowolony z 1:0
A na wyjeździe niech szaleją. Jebniem ich z kontry i pozamiatane będzie. Tak to widzę.

Ale u siebie 1;0 to troche mało.

1 mecz jest bardzo wazny bo albo podetnie im skrzydła (np 3;0 dla nas) albo wrecz przeciwnie ,bo ich nawet remis bedzie urządzał.
A tam przy tej "specyficznej " widowni ,upale itd ....wszytsko sie moze zdarzyc.Zreszta juz raz tak odlismy ..z Tbiilisi....

Musimy wygrac w miare wysoko i spokojnie jechac na rewanż.Bo tam mogą byc rózne rzeczy...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów