The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Blacha92
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.07.2010, 17:02
dodo19891989 napisał(a):Wyświetl post
Oficjalny komunikat to masz tutaj co do Tiboni http://www.atalanta.it/atalanta/news...h=read&id=1839
może ktoś przetłumaczyć?
Odpowiedz cytując
damian4892
Member

Od: 03.2010

Stary 22.07.2010, 17:02
poczekajmy na oficjalne info
a co do wilka to on chyba niczym takim w koronie sie nie wyroznial
Odpowiedz cytując
endriu133
Member

Od: 01.2010

Stary 22.07.2010, 17:03
no to wiślacy mamy piękny dzień dzisiaj

<Ayala " świetna wiadomośc, Sobol ma już swoje lata i trzeba szukac dla niego następcy.Mam nadzieje że transfer Wilka będzie oznaczał że Diaz odchodzi"> a poco ma odchodzić niech zostanie jeszcze nie pamiętam abyśmy mieli taka ilość piłkarzy w składzie. jak przyjdzie Chawez to ten rok w ekstraklasie będzie piękny. Ale trzeba pamiętać że od razu cudów nie będzie. Trochę czasu zejdzie zanim stanie sie kolektyw. Trzeba ufać i wierzyć w Kasperczaka zęby ich ogarnia.
PS: Przyznaje się ze nie wierzyłem w zarząd;( Proszę o przebaczenie)
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
Odpowiedz cytując
Przemoo
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.07.2010, 17:04
max TS napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy na niego popatrzec zeby stwierdzic ze gra slabiej od niego.:] Zreszta sami zobaczymy czy wygryzie Radka ze skladu.
a jakie cechy anatomiczne swiadcza o umiejetnosciach pilkarskich? czy wlasnie brak fryzury emo sugeruje +5 do waleczności? śmiszny jestes...
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 22.07.2010, 17:06
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
może ktoś przetłumaczyć?
ze jest w Krakowie, jutro zagra sparing.. i po nim prawdopodobnie zdecyduja..
Odpowiedz cytując
Wisoman
Member

Od: 02.2008

jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, nie ma się co podniecać Wilkiem. Na dzień dzisiejszy to nie jest zawodnik to pierwszego składu. Będzie dopiero pracował na grę w takim klubie jak Wisła. Życzę mu szczerze powodzenia!!!

Przydałby się jeszcze środkowy obrońca i jakiś ofensywny pomocnik, byłoby super. Co do tego Tiboniego to nie wiem akurat czy to dobry pomysł. Kolejne wypożyczenie...może już lepiej poczekać na tego gościa z nazwiskiem, a jeśli nie to i tak pozyskalismy dwóch napastników. Mam nadzieję że Rios się sprawdzi i zostanie dłuzej niż rok....
a ja sie podniecam Wilkiem ogladałem jego wystepy czesto w Koronie i jest to naprawde solidny ambitny zawodnik ktore na pewno godnie zastapi Sobola, pytanie tylko kiedy? Co widzisz w wypozyczeniach z mozliwoscia pozniejszego wykupienia zawodnikach na warunkach ustalonych przed wypozyczeniem? Dla mnie to bardzo dobre rozwiazanie w przypadku gdyby takowy gracz nie sprawdził sie u Nas.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując
endriu133
Member

Od: 01.2010

Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
może ktoś przetłumaczyć?
Na to wychodzi ze z nim dalej prowadzone są rozmowy od strony wisly
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
Odpowiedz cytując
maci0s
Banita

Od: 12.2006

Az się nie moge doczekać meczu...

"-Wisła Kraków jest w niewyobrażalnej ofensywie, tylko dziś dołączyło do nich dwóch nowych graczy, razem mają już 7 a to nie koniec! Czyżby prezes Cupiał rozwiązał worek z kasą?
Co o tym sądzisz Roman?
- Wygląda na to, ze tak Mati... Podoba mi się zwłaszcza wypożyczony za 250 tys euro z River Plate Andre Rios! Zawodnik charakterystyką przypominający mi Sergio Aguero!
- Roman, a co sądzisz o pozyskaniu Macieja Żurawskiego?
- Tak Mati szczególnie ten zawodnik powinien uporządkować szyki w ofensywie Wisły Kraków..."

Oj będzie Mati, Roman... Roman Mati... ;]

Ale akurat Borek zawsze do komentowania się przygotowuje...
Ostatnio edytowane przez maci0s : 22.07.2010 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

damian4892 napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba poczekać jak zaprezentuję się u nas. W Wiśle jest presja i potrzebne jest mu wsparcie trybun, bo inaczej będzie spalony....Może wypali!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.07.2010, 17:07
damian4892 napisał(a):Wyświetl post
Tak, w Brzesku może nie znany ale jeśli widziałeś chociaż kilka meczy Korony to wiesz co on gra. I jestem przekonany że w ciągu roku to Sobol może być jego zmiennikiem.

Jak pisał kolega Awe - czy wy chociaż cokolwiek wiecie o naszej lidze? O Riosie wielu chce dyskutować czy byłby wzmocnieniem czy nie, a pewnie niewielu widziało Wilka jak gra.... wstyd! I to są znawcy piłki? (bez urazy)
(Wg mnie jest już lepszy niż Vuković w Koronie)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 22.07.2010, 17:07
http://www.youtube.com/watch?v=yBTCQbpRctA

czy to jest ten nasz Andres Rios luknijcie na 2.55

ale jesli ten, to co to za nazwy druzyn w filmiku sie przewijaja? np mecz Racing-Belgramo, Chacaryta-Belgramo? czyzby Belgramo to jakas mlodziezowa druzyna River Plate? bo w innym klubie to on nie gral z tego co widze
Odpowiedz cytując
WislakWloszczowa
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.07.2010, 17:09
maci0s wiesz czy rzeczywiście wpłynęły jakieś oferty za Małeckiego ?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 22.07.2010, 17:11
Ja już chyba mam halucynacje z tymi transferami

http://www.90minut.pl/news/129/news1...h-w-Wisle.html
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.07.2010, 17:12
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Az się nie moge doczekać meczu...

"-Wisła Kraków jest w niewyobrażalnej ofensywie, tylko dziś dołączyło do nich dwóch nowych graczy, razem mają już 7 a to nie koniec! Czyżby prezes Cupiał rozwiązał worek z kasą?
Co o tym sądzisz Roman?
- Wygląda na to, ze tak Mati... Podoba mi się zwłaszcza wypożyczony za 250 tys euro z River Plate Andre Rios! Zawodnik charakterystyką przypominający mi Sergio Aguero!
- Roman, a co sądzisz o pozyskaniu Macieja Żurawskiego?
- Tak Mati szczególnie ten zawodnik powinien uporządkować szyki w ofensywie Wisły Kraków..."

Oj będzie Mati, Roman... Roman Mati... ;]

Ale akurat Borek zawsze do komentowania się przygotowuje...
Możesz tylko potwierdzić czy faktycznie Tiboni prowadzi rozmowy z Wisłą? Bo nie rozumiem po co nam szósty napastnik
Powód: nie musi: http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23543
Ostatnio edytowane przez flamengista : 22.07.2010 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując
dodo19891989
Member

Od: 01.2008

Stary 22.07.2010, 17:12
A i jeszcze taka mała ciekawostka...Chavez był w kręgu zainteresowań Newcastle United

Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 22.07.2010, 17:13
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Podala oficjalna strona Korony
http://www.korona-kielce.pl/index.php?art=2128&xmenu=2
i to wystarczy.. swoja droga nasza oficjalna cos spoznia sie z tego typu informacjami.. 3/4 Polski wie ze dany grajek u nas zagra a oni czekaja z niusem, ale co tam, pozniej czy wczesniej zamieszcza, wazne ze jest u nas
Taaaa, jeszcze może zaraz Jarosz wszystkiemu zaprzeczy ;d
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.07.2010, 17:16
no z pewnoscia Rios przewyzsza naszych technicznie i to spoooro. Zobaczymy jak sobei taktycznie poradzi, tzn jak sie w druzyne wkomponuje
Powód: może przenieś to do wątku "nasi piłkarze"?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 22.07.2010 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.07.2010, 17:18
Awe napisał(a):Wyświetl post
Co jest na tej stronie Korony? Bo chyba padła...
To pisalo teraz u mnie strona dziala chociaz długo sie ładuje

Cezary Wilk odchodzi z Korony Kielce. Kolejnym klubem w karierze zawodnika będzie Wisła Kraków!!!

Wilk jest wychowankiem Polonii Warszawa. Do Korony trafił w 2005 roku. W żółto-czerwonych barwach rozegrał 89 spotkań, w których zdobył 6 goli. Serdecznie dziękujemy Czarkowi za grę dla kieleckiego zespołu i życzymy powodzenia w nowym klubie.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 22.07.2010, 17:22
Wilk, Rios są. Chavez wydaje sie b. blisko. Fajnie byloby jeszcze pozyskac jakiegos OFENSYWNEGO srodkowego pomocnika?
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.07.2010, 17:25
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Wilk, Rios są. Chavez wydaje sie b. blisko. Fajnie byloby jeszcze pozyskac jakiegos OFENSYWNEGO srodkowego pomocnika?
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.

Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
Odpowiedz cytując
iq1000
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.07.2010, 17:26
Trochę wolnego od komputera, wejście na wiślacką stronkę i od razu niedowierzanie. Wymarzona ofensywa transferowa Jeszcze Małecki out i będzie miodzio.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.07.2010, 17:26
ofensywnym/cofinietym napastnikiem jest właśnie Rios. Fajnie byłoby pozyskać goleadora. Bo zastanówmy się, z czym od kilku rund mamy najwiekszep roblemy ? Ze skutecznością oczywiście. Szczególnie to było widoczne w meczach, gdzie potrzebowaliśmy bramek, by odwrócić losy meczu. Ofensywa była bezsilna w meczach z Odrą, Cracovią, Arką, Bełchatowem.
Potrzeba gościa co z zimną krwią wepchnie te 15 bramek
Odpowiedz cytując
Przemoo
Senior Member

Stary 22.07.2010, 17:28
jak potwierdza Wilka w sobote podpiszą Chaveza to mogą jeszcze sprowadzic jakiegos utalentowanego lewego pomocnika z dobrym dryblingiem, przegladem pola i podaniami...
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 22.07.2010, 17:29
Hm....wszystko jest fajnie, ale nie wydaje się Wam to za piękne. Coś się zaraz spieprzy, bo nigdy nie może być tak dobrze....

Martwi mnie ta gadka z odejsciem Małego. Liczę że zostanie. Wiem ze zachowanie jego jest fatalne, ale to dobry, młody zawodnik. W przyszłości będzie można wziąć za niego wiekszy hajs niz teraz. Poza tym idealnie pasuje do szybkiej kombinacyjnej gry, jaką zapewne za Kasperczaka będzie grać Wisła....Szkoda go, dobry zawodnik, a Wiśle takich trzeba, przeciez zaraz nie kupimy gościa o podobnych umiejętnościach. Chyba nie po to się wzmacniamy teraz, żeby ostateczne osłabić skład, tym bardziej że wcale nie mamy szerokiej kadry...
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 22.07.2010, 17:29
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.

jesli Jirsak jest dla Ciebie typowym ofensywnym pomocnikiem (plejmejker), to powodzenia..

Dla mnie to jednak bardziej defensywny niz ofensywny srodkowy pomocnik.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.07.2010, 17:30
Radze ochlonac Panowie...
Spokojnie jak narazie mamy skompletowana ofensywe, jednakze chcialbym pokazac, ze poza spekulacjami i zekomymi "doniesieniami agenta" (a z zycia wiem, ze im wierzyc mozna najmniej) dalej jesli chodzi o obrone jestesmy w kaczej pupie.
Trzeba skrytykowac dzialaczy, ze dopuscili do takiej sytulacji, iz na 3 runde LE, dalej bedziemy bez obrony, ktora daje jakakolwiek gwarancje na przyzwoity poziom gry. A jak pokazal wczorajszy mecz, co ja mowilem duzo wczesniej jesli trafimy na Azerow bedzie cholernie ciezko, tym bardziej, ze rewanz gramy u nich. Nie wspane juz o fakcie, ze tamtejszy klimat moze szybko odebrac naszym gwiazdeczka wole walki.
Idac dalej aby ostudzic poziom orgazmu na tym forum.
Pajlic? tansze rozwiazanie Milinkovica, poza filmikami z youtuba nie daje zadnej gwarancji ze okaze sie wzmocnieniem...miejmy jednak nadzieje, ze potwierdzi swoje huczne zapowidzi i pokaze na co go stac.
Zuraw w pierwszym meczu poza jedna akcja tez nic ciekawego nie pokazal, jego forma do dalej zagadka, ja licze, ze dzis sie obudz, jednakze zadnej gwarancji nie ma, ze jeszcze kiedys zobaczymy na murawie starego dobrego Zurawia.
Rios, wydaje sie ciekawym zakupem.
Wilk? Solidny ligowiec, jak dla mnie, zadna gwiazda, do poziomy Sobola dziela go lata swietlne. Pozatym jeszcze nie jest naszym zawodnikiem.
Reasumujac. Braki w defensywie nie zostaly zalatane, a nawet jesli dojdzie Chavez nie rozwiazuje o problemu na 3 runde LE a czasu bylo naprawde sporo, zebyporadzic sobie z tym problemem, pomoc na papierze wyglada mocno, o ile Gargula wroci do swojej formy, a Pajlic rzecyzwiscie "pokaze na co go stac".
Po przyjsci Riosa atak wyglada naprawde fajnie, tyle ze Argentynczyk zostal sporowadzony znow na ostatnia chwile, i tu znowu to samo o ile Rios spelni nasze oczekiwania a Maciek pokaze, ze nie wypalil sie do konca na zachodzie.
Poczekamy zobaczymy, moze okazac sie, ze trafilismy z wszystkim w 10, albo za 3 tygodnie wszyscy beda jechac na tym forum po zarzadzie, nooo... o ile dzis nie stanie sie jakas katastrofa, w co nawet ja nie wierze.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.07.2010, 17:30
royalmichael napisał(a):Wyświetl post

Jak zostanie zakontraktowany to na pewno zamieszcza informacje o jego pozyskaniu. Korona potwierdzila jego transfer do nas wiec na dniach pewnie sie to stanie.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.07.2010, 17:31
No, no... Nie wiem jak z pierwszym składem, ale ławkę z pewnością będziemy mieli najsilniejszą i najdłuższą.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 22.07.2010, 17:33
jestem tylko ciekaw po co nam ten Tiboni? czyżby ktoś z ataku miał odejść np Brożek? sprowadzając tego Włocha zrobił się straszny tłok w ataku :o
Odpowiedz cytując
Areo
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 22.07.2010, 17:36
Sobola jeszcze nie skreślajcie bo to wciąż jeden z najlepszych naszych graczy i może ciągle grać na dobrym poziomie. Nie zmienia to faktu, że musimy myśleć o odmłodzeniu składu i Wilk jest tutaj strzałem w 10-tkę zwłaszcza po tak okazyjnej cenie.

Wilk jest skuteczny w odbiorze i ma przyzwoity przegląd pola. W dodatku nie pęka przed silnymi rywalami bo pamiętam go i z meczu z nami i z Legią gdzie grał naprawdę dobrze. Nie jest to taki defensywny pomocnik, który by nie miał zupełnie pojęcia o włączeniu się w akcje ofensywne. Z moich obserwacji powiedziałbym, że Sobol jest na tę chwilę lepszy w defensywie, ale Wilk nie jest tak bezradny w konstruowaniu akcji ofensywnych jak nasz kapitan i jeśli się dobrze rozwinie pod okiem Heńka to może być świetnym następcą Sobola.

max TS napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie przypominał Justina Bibera:/ Poza tym on ma 24 lata i to jest najlepszy wiek dla piłkarza! Myślisz ze w takim wieku można jeszcze zrobić znaczne postępy? Sobol zawsze grał tak jak gra teraz. Po prostu był w innym klubie i nikt nie zwracał uwagi na to co robi na boisku. Czy Radek zmienił coś w swojej grze odkąd przyszedł do Wisły? Niby w którym aspekcie się poprawił?
Wracając do jego fryzury.. z mojego doświadczenia wynika ze tacy faceci maja w sobie więcej z kobiety niż mężczyzny. Radek jest jak raczej jak taki boiskowy dziki odyniec, a Wilk jak kucyk Pony...
Forumowe płaczki nie mają się do czego się przyczepić to przypieprzają się do... fryzury. No rzeczywiście z takim fryzem chłopak nie ma szans. Po co myśmy go w ogóle brali.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów