The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło

Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Guli
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.04.2009, 10:36. Wałki na B'Win??
Siema ma ktoś może jakieś strony gdzie mozna ich sprawcić Grałem na tzw. live czyli obstawiałem mecz podczas relacji. Z relacji wynikało ze kupon wchodzi ale na koncie kasy ubywało. Ma ktoś może jakąś strone gdzie można znaleźć dokładną relację z meczu badmintona. Typu kto pierwszy zdobył 10 pkt. w pierwszym secie itp. Spotkał się juz ktoś z tym co ja Czyli na relacji live kupon powinien wejść ale na koncie nie wchodzi! Sprawdzić to **** wie gdzie bo to badminton. I jakiś mecz piłki nożnej Seul z kimś tam U18 jakbyście wiedzieli gdzie znaleźć dzisiejsze wyniki kosmicznych meczów to będę wdzieczny.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita

Od: 07.2006

Stary 17.04.2009, 10:39
Guli napisał(a):Wyświetl post
Siema ma ktoś może jakieś strony gdzie mozna ich sprawcić Grałem na tzw. live czyli obstawiałem mecz podczas relacji. Z relacji wynikało ze kupon wchodzi ale na koncie kasy ubywało. Ma ktoś może jakąś strone gdzie można znaleźć dokładną relację z meczu badmintona. Typu kto pierwszy zdobył 10 pkt. w pierwszym secie itp. Spotkał się juz ktoś z tym co ja Czyli na relacji live kupon powinien wejść ale na koncie nie wchodzi! Sprawdzić to **** wie gdzie bo to badminton. I jakiś mecz piłki nożnej Seul z kimś tam U18 jakbyście wiedzieli gdzie znaleźć dzisiejsze wyniki kosmicznych meczów to będę wdzieczny.
A może napisz do nich na E-mail że masz taki problem może pomoże?
Ja miałem takie problemy ale w bah napisałem i wszystko mi uregulowali.
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 17.04.2009, 10:40
wyślij mi na PW parę jaka grała w badmintona i konkretne nazwy drużyn to jakoś się sprawdzi
btw. BWIN to wogóle jeden wielki wałek. jak za dużo wygrasz to Ci konto zablokują.

edit: PW poszło.
Powód: x
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 17.04.2009 o godz. 11:16.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.04.2009, 10:50
Potwierdzam to co napisal kolega wyzej.
Prawie kazdy gracz majacy wieksze doswiadczenie w bukmacherce raczej u nich nie gra.
Jesli lubisz gre na livie to sportingbet ma niewiele gorsza oferte a np. w pilce noznej ma bogatsza oferte.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
adamone2
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 17.04.2009, 11:39
http://www.soccer-live.pl/ tu jest adres strony gdzie mozna ogladac mecze na zywo i inne dystypliny sportowe nie wiem czy akurat badmintona ale cos jest.tylko ze trzeba najpierw zainstalowac sopcasta ale tam jest wszystko napisane
Odpowiedz cytując
kris8
Junior Member

Od: 04.2009

Stary 17.04.2009, 12:26
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam to co napisal kolega wyzej.
Prawie kazdy gracz majacy wieksze doswiadczenie w bukmacherce raczej u nich nie gra.
Jesli lubisz gre na livie to sportingbet ma niewiele gorsza oferte a np. w pilce noznej ma bogatsza oferte.
Dokładnie tak. Bwin - czyli stary BetAndWin typerzy starają się omijać - po pierwsze nie pozwalają rozwinąć skrzydeł(niskie limity) a po drugie duży odsetek jest jakiś niedociągnięć i kiwania typerów. Bardzo łatwo ich ograć grając nie faworytów po akcjach z owczym pędem jednak nie pozwolą dużo swoich pomyłek zagrać bo zaraz dostaniesz limity. Oczywiście dla początkujących jest to dobry buk. Jeśli ktoś chce grać za wysokie stawki to raczje azja np 188bet - ale tam np. Babintona nie znajdziesz - Pinnacle też dobre ale limity rzędu 300-700$ na trochemniej znane ligii. Dla nnas Polaków wystarrczające
Dobre typy na zakłady sportowe. Cracow rulez!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów